[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria 1918 Jaworzno 26 73 24 1 1 138-24 11 1 1 78-14 13 0 0 60-10
2.  Arka Babice 26 70 23 1 2 100-32 12 0 1 56-14 11 1 1 44-18
3.  Fablok Chrzanów 25 44 13 5 7 64-45 6 4 3 26-24 7 1 4 38-21
4.  Wolanka Wola Filipowska 26 43 13 4 9 71-52 9 0 4 44-23 4 4 5 27-29 2 4 1 1 0 5-3
5.  MZKS Alwernia 26 43 12 7 7 69-50 6 5 2 43-24 6 2 5 26-26 2 1 0 1 1 3-5
6.  Ciężkowianka Jaworzno 26 40 12 4 10 40-52 8 1 4 21-18 4 3 6 19-34 2 4 1 1 0 3-1
7.  Błyskawica Myślachowice 26 40 11 7 8 52-38 7 2 4 27-17 4 5 4 25-21 2 1 0 1 1 1-3
8.  Orzeł Balin 25 39 12 3 10 58-64 8 0 4 37-27 4 3 6 21-37
9.  Start Kamień 26 27 8 3 15 49-79 7 2 4 35-28 1 1 11 14-51
10.  Wisła Jankowice 26 22 5 7 14 47-89 1 5 7 20-36 4 2 7 27-53 2 4 1 1 0 8-4
11.  Korona Lgota 26 22 6 4 16 53-100 3 2 8 28-46 3 2 8 25-54 2 1 0 1 1 4-8
12.  Promyk Bolęcin 26 21 6 3 17 45-74 4 1 8 24-34 2 2 9 21-40
13.  Unia Kwaczała 26 19 5 4 17 41-90 2 2 9 20-47 3 2 8 21-43
14.  Tęcza Tenczynek 26 12 3 3 20 54-92 2 3 8 28-42 1 0 12 26-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Victoria 1918 Jaworzno    2-3 6-1 1-1 3-2 7-2 3-0 5-1 10-2 10-1 7-1 6-0 6-0 12-0 
 2 Arka Babice1-3     1-0 5-0 5-0 4-0 2-0 5-1 4-1 7-1 6-2 5-1 8-3 3-2 
 3 Fablok Chrzanów1-3 1-3     2-0 0-0 2-0 1-4 1-1 3-2 2-2 5-3 3-2 3-3 2-1 
 4 Wolanka Wola Filipowska0-3 4-6 1-3     3-1 0-2 2-1 9-0 8-0 3-0 5-1 3-2 4-3 2-1 
 5 MZKS Alwernia0-5 2-2 2-2 2-2     8-0 1-1 1-1 4-1 7-1 5-2 5-2 1-2 5-3 
 6 Ciężkowianka Jaworzno1-5 0-3 2-0 2-2 3-0     2-0 2-1 2-1 0-4 0-1 1-0 3-1 3-0 
 7 Błyskawica Myślachowice1-5 4-0 1-0 1-2 0-1 1-1     0-4 2-0 0-0 6-0 5-2 2-0 4-2 
 8 Orzeł Balin1-3 1-6 3-1 2-1 1-3 1-5     2-1 8-1 6-2 5-2 4-0 3-2 
 9 Start Kamień2-4 1-4 0-7 4-2 1-2 4-1 3-3 3-0*     5-2 4-1 0-0 4-0 4-2 
 10 Wisła Jankowice0-2 0-4 2-5 3-3 2-3 0-4 2-2 0-1 1-1     3-3 2-2 1-3 4-3 
 11 Korona Lgota1-7 1-3 3-6 4-1 2-6 2-2 0-3 2-2 6-0 1-5     1-3 5-2 0-6 
 12 Promyk Bolęcin1-6 0-4 1-3 1-4 0-1 2-0 2-2 1-2 4-1 6-4 3-4     0-2 3-1 
 13 Unia Kwaczała0-7 0-2 0-6 0-7 4-4 1-2 1-1 0-5 4-1 1-2 2-3 2-4     5-3 
 14 Tęcza Tenczynek1-7 2-4 2-5 1-2 1-5 2-2 1-3 8-2 1-3 3-4 2-2 2-1 2-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Victoria 1918 Jaworzno 3-2 MZKS Alwernia 21 sierpnia, 17:00
Korona Lgota 2-2 Ciężkowianka Jaworzno 21 sierpnia, 15:00
Promyk Bolęcin 0-4 Arka Babice 21 sierpnia, 17:00
Orzeł Balin 8-1 Wisła Jankowice 20 sierpnia, 17:00
Start Kamień 0-7 Fablok Chrzanów 20 sierpnia, 17:00
Unia Kwaczała 0-7 Wolanka Wola Filipowska 21 sierpnia, 17:00
Tęcza Tenczynek 1-3 Błyskawica Myślachowice 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

MZKS Alwernia 1-1 Błyskawica Myślachowice 27 sierpnia, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Tęcza Tenczynek 27 sierpnia, 17:00
Fablok Chrzanów 3-3 Unia Kwaczała 27 sierpnia, 17:00
Wisła Jankowice 1-1 Start Kamień 27 sierpnia, 17:00
Arka Babice 5-1 Orzeł Balin 27 sierpnia, 14:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Promyk Bolęcin 28 sierpnia, 17:00
Victoria 1918 Jaworzno 7-1 Korona Lgota 27 sierpnia, 17:00 (210)

Kolejka 3 - 3-4 września

Korona Lgota 2-6 MZKS Alwernia 3 września, 11:00
Promyk Bolęcin 1-6 Victoria 1918 Jaworzno 4 września, 16:00
Orzeł Balin 1-3 Ciężkowianka Jaworzno 3 września, 17:00
Start Kamień 1-4 Arka Babice 3 września, 17:00
Unia Kwaczała 1-2 Wisła Jankowice 3 września, 17:00
Tęcza Tenczynek 2-5 Fablok Chrzanów 4 września, 17:00
Błyskawica Myślachowice 1-2 Wolanka Wola Filipowska 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

MZKS Alwernia 2-2 Wolanka Wola Filipowska 10 września, 16:00
Fablok Chrzanów 1-4 Błyskawica Myślachowice 10 września, 16:00
Wisła Jankowice 4-3 Tęcza Tenczynek 10 września, 16:00
Arka Babice 8-3 Unia Kwaczała 11 września, 14:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Start Kamień 10 września, 11:00
Victoria 1918 Jaworzno 5-1 Orzeł Balin 11 września, 16:00
Korona Lgota 1-3 Promyk Bolęcin 10 września, 15:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Promyk Bolęcin 0-1 MZKS Alwernia 18 września, 15:00
Orzeł Balin 6-2 Korona Lgota 18 września, 16:00
Start Kamień 2-4 Victoria 1918 Jaworzno 17 września, 16:00 (57)
Unia Kwaczała 1-2 Ciężkowianka Jaworzno 17 września, 16:00
Tęcza Tenczynek 2-4 Arka Babice 17 września, 16:00
Błyskawica Myślachowice 0-0 Wisła Jankowice 17 września, 16:00
Wolanka Wola Filipowska 1-3 Fablok Chrzanów 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

MZKS Alwernia 2-2 Fablok Chrzanów 24 września, 11:00
Wisła Jankowice 3-3 Wolanka Wola Filipowska 24 września, 16:00
Arka Babice 2-0 Błyskawica Myślachowice 25 września, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 3-0 Tęcza Tenczynek 24 września, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 6-0 Unia Kwaczała 25 września, 16:00
Korona Lgota 6-0 Start Kamień 24 września, 16:00
Promyk Bolęcin 1-2 Orzeł Balin 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Orzeł Balin 2-1 MZKS Alwernia 2 października, 15:30
Start Kamień 0-0 Promyk Bolęcin 1 października, 15:30
Unia Kwaczała 2-3 Korona Lgota 1 października, 15:30
Tęcza Tenczynek 1-7 Victoria 1918 Jaworzno 1 października, 15:30
Błyskawica Myślachowice 1-1 Ciężkowianka Jaworzno 2 października, 15:30
Wolanka Wola Filipowska 4-6 Arka Babice 1 października, 11:00
Fablok Chrzanów 2-2 Wisła Jankowice 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

MZKS Alwernia 7-1 Wisła Jankowice 8 października, 15:00
Arka Babice 1-0 Fablok Chrzanów 8 października, 13:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-2 Wolanka Wola Filipowska 8 października, 15:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-0 Błyskawica Myślachowice 9 października, 15:00
Korona Lgota 0-6 Tęcza Tenczynek 9 października, 15:00
Promyk Bolęcin 0-2 Unia Kwaczała 9 października, 15:00
Orzeł Balin 2-1 Start Kamień 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Start Kamień 1-2 MZKS Alwernia 15 października, 15:00
Unia Kwaczała 0-5 Orzeł Balin 15 października, 15:00
Tęcza Tenczynek 2-1 Promyk Bolęcin 15 października, 15:00
Błyskawica Myślachowice 6-0 Korona Lgota 15 października, 15:00
Wolanka Wola Filipowska 0-3 Victoria 1918 Jaworzno 15 października, 15:00 (78)
Fablok Chrzanów 2-0 Ciężkowianka Jaworzno 15 października, 15:00
Wisła Jankowice 0-4 Arka Babice 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

MZKS Alwernia 2-2 Arka Babice 22 października, 14:30
Ciężkowianka Jaworzno 0-4 Wisła Jankowice 23 października, 15:00
Victoria 1918 Jaworzno 6-1 Fablok Chrzanów 23 października, 14:30
Korona Lgota 4-1 Wolanka Wola Filipowska 22 października, 14:30
Promyk Bolęcin 2-2 Błyskawica Myślachowice 23 października, 14:00
Orzeł Balin 3-2 Tęcza Tenczynek 22 października, 14:30
Start Kamień 4-0 Unia Kwaczała 22 października, 14:30

Kolejka 11 - 29-30 października

Unia Kwaczała 4-4 MZKS Alwernia 29 października, 12:00
Tęcza Tenczynek 1-3 Start Kamień 29 października, 14:00
Błyskawica Myślachowice 0-4 Orzeł Balin 29 października, 14:00
Wolanka Wola Filipowska 3-2 Promyk Bolęcin 29 października, 14:00
Fablok Chrzanów 5-3 Korona Lgota 29 października, 14:00
Wisła Jankowice 0-2 Victoria 1918 Jaworzno 29 października, 14:00
Arka Babice 4-0 Ciężkowianka Jaworzno 29 października, 11:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

MZKS Alwernia 8-0 Ciężkowianka Jaworzno 5 listopada, 13:00
Victoria 1918 Jaworzno 2-3 Arka Babice 6 listopada, 13:00 (520)
Korona Lgota 1-5 Wisła Jankowice 5 listopada, 13:00
Promyk Bolęcin 1-3 Fablok Chrzanów 6 listopada, 13:00
Orzeł Balin 3-1 Wolanka Wola Filipowska 5 listopada, 13:00
Start Kamień 3-3 Błyskawica Myślachowice 5 listopada, 13:00
Unia Kwaczała 5-3 Tęcza Tenczynek 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Tęcza Tenczynek 1-5 MZKS Alwernia 11 listopada, 13:00
Błyskawica Myślachowice 2-0 Unia Kwaczała 11 listopada, 11:00
Wolanka Wola Filipowska 8-0 Start Kamień 11 listopada, 13:00
Fablok Chrzanów 1-1 Orzeł Balin 11 listopada, 13:00
Wisła Jankowice 2-2 Promyk Bolęcin 12 listopada, 13:00
Arka Babice 6-2 Korona Lgota 13 listopada, 12:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-5 Victoria 1918 Jaworzno 12 listopada, 13:00 (220)

Kolejka 14 - 25-26 marca

MZKS Alwernia 0-5 Victoria 1918 Jaworzno 25 marca, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-1 Korona Lgota 25 marca, 15:00
Arka Babice 5-1 Promyk Bolęcin 25 marca, 15:00
Wisła Jankowice 0-1 Orzeł Balin 25 marca, 15:00
Fablok Chrzanów 3-2 Start Kamień 25 marca, 15:00
Wolanka Wola Filipowska 4-3 Unia Kwaczała 26 marca, 12:00
Błyskawica Myślachowice 4-2 Tęcza Tenczynek 25 marca, 15:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Błyskawica Myślachowice 0-1 MZKS Alwernia 1 kwietnia, 16:00
Tęcza Tenczynek 1-2 Wolanka Wola Filipowska 1 kwietnia, 16:00
Unia Kwaczała 0-6 Fablok Chrzanów 1 kwietnia, 16:00
Start Kamień 5-2 Wisła Jankowice 1 kwietnia, 16:00
Orzeł Balin 1-6 Arka Babice 1 kwietnia, 13:00
Promyk Bolęcin 2-0 Ciężkowianka Jaworzno 2 kwietnia, 15:00
Korona Lgota 1-7 Victoria 1918 Jaworzno 2 kwietnia, 14:30

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

MZKS Alwernia 5-2 Korona Lgota 9 kwietnia, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 6-0 Promyk Bolęcin 8 kwietnia, 16:30
Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Orzeł Balin 8 kwietnia, 16:00
Arka Babice 4-1 Start Kamień 9 kwietnia, 11:00
Wisła Jankowice 1-3 Unia Kwaczała 8 kwietnia, 16:00
Fablok Chrzanów 2-1 Tęcza Tenczynek 8 kwietnia, 16:00
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Błyskawica Myślachowice 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Wolanka Wola Filipowska 3-1 MZKS Alwernia 15 kwietnia, 16:30
Błyskawica Myślachowice 1-0 Fablok Chrzanów 15 kwietnia, 13:00
Tęcza Tenczynek 3-4 Wisła Jankowice 15 kwietnia, 16:30
Unia Kwaczała 0-2 Arka Babice 15 kwietnia, 16:00
Start Kamień 4-1 Ciężkowianka Jaworzno 15 kwietnia, 13:00
Orzeł Balin 1-3 Victoria 1918 Jaworzno 15 kwietnia, 16:00
Promyk Bolęcin 3-4 Korona Lgota 15 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

MZKS Alwernia 5-2 Promyk Bolęcin 22 kwietnia, 15:00
Korona Lgota 2-2 Orzeł Balin 22 kwietnia, 14:30
Victoria 1918 Jaworzno 10-2 Start Kamień 23 kwietnia, 15:30
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Unia Kwaczała 22 kwietnia, 16:30
Arka Babice 3-2 Tęcza Tenczynek 23 kwietnia, 11:00
Wisła Jankowice 2-2 Błyskawica Myślachowice 22 kwietnia, 16:30
Fablok Chrzanów 2-0 Wolanka Wola Filipowska 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Fablok Chrzanów 0-0 MZKS Alwernia 10 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany
Wolanka Wola Filipowska 3-0 Wisła Jankowice 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Myślachowice 4-0 Arka Babice 10 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany
Tęcza Tenczynek 2-2 Ciężkowianka Jaworzno 29 kwietnia, 17:00
Unia Kwaczała 0-7 Victoria 1918 Jaworzno 29 kwietnia, 16:30
Start Kamień 4-1 Korona Lgota 29 kwietnia, 17:00
Orzeł Balin 5-2 Promyk Bolęcin 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

MZKS Alwernia 1-1 Orzeł Balin 6 maja, 15:00
Promyk Bolęcin 4-1 Start Kamień 7 maja, 16:30
Korona Lgota 5-2 Unia Kwaczała 6 maja, 17:00
Victoria 1918 Jaworzno 12-0 Tęcza Tenczynek 7 maja, 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-0 Błyskawica Myślachowice 6 maja, 17:00
Arka Babice 5-0 Wolanka Wola Filipowska 6 maja, 16:00
Wisła Jankowice 2-5 Fablok Chrzanów 6 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Wisła Jankowice 2-3 MZKS Alwernia 13 maja, 17:00
Fablok Chrzanów 1-3 Arka Babice 13 maja, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 0-2 Ciężkowianka Jaworzno 13 maja, 17:00
Błyskawica Myślachowice 1-5 Victoria 1918 Jaworzno 13 maja, 17:30
Tęcza Tenczynek 2-2 Korona Lgota 13 maja, 17:00
Unia Kwaczała 2-4 Promyk Bolęcin 13 maja, 17:00
Start Kamień 3-0 Orzeł Balin 13 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 22 - 20-21 maja

MZKS Alwernia 4-1 Start Kamień 20 maja, 15:00
Orzeł Balin 4-0 Unia Kwaczała 21 maja, 17:00
Promyk Bolęcin 3-1 Tęcza Tenczynek 21 maja, 17:00
Korona Lgota 0-3 Błyskawica Myślachowice 20 maja, 17:30
Victoria 1918 Jaworzno 1-1 Wolanka Wola Filipowska 21 maja, 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-0 Fablok Chrzanów 19 maja, 18:00
Arka Babice 7-1 Wisła Jankowice 21 maja, 16:30

Kolejka 23 - 27-28 maja

Arka Babice 5-0 MZKS Alwernia 27 maja, 16:00
Wisła Jankowice 0-4 Ciężkowianka Jaworzno 27 maja, 17:00
Fablok Chrzanów 1-3 Victoria 1918 Jaworzno 27 maja, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 5-1 Korona Lgota 27 maja, 17:00
Błyskawica Myślachowice 5-2 Promyk Bolęcin 27 maja, 17:30
Tęcza Tenczynek 8-2 Orzeł Balin 27 maja, 17:00
Unia Kwaczała 4-1 Start Kamień 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

MZKS Alwernia 1-2 Unia Kwaczała 3 czerwca, 17:00
Start Kamień 4-2 Tęcza Tenczynek 3 czerwca, 17:00
Orzeł Balin 1-5 Błyskawica Myślachowice 3 czerwca, 17:00
Promyk Bolęcin 1-4 Wolanka Wola Filipowska 4 czerwca, 17:00
Korona Lgota 3-6 Fablok Chrzanów 3 czerwca, 14:00
Victoria 1918 Jaworzno 10-1 Wisła Jankowice 4 czerwca, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-3 Arka Babice 2 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Ciężkowianka Jaworzno 3-0 MZKS Alwernia 10 czerwca, 17:00
Arka Babice 1-3 Victoria 1918 Jaworzno 10 czerwca, 16:00
Wisła Jankowice 3-3 Korona Lgota 10 czerwca, 17:00
Fablok Chrzanów 3-2 Promyk Bolęcin 10 czerwca, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 9-0 Orzeł Balin 10 czerwca, 15:30
Błyskawica Myślachowice 2-0 Start Kamień 10 czerwca, 17:30
Tęcza Tenczynek 2-2 Unia Kwaczała 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

MZKS Alwernia 5-3 Tęcza Tenczynek 17 czerwca, 17:00
Unia Kwaczała 1-1 Błyskawica Myślachowice 17 czerwca, 17:00
Start Kamień 4-2 Wolanka Wola Filipowska 17 czerwca, 17:00
Orzeł Balin - Fablok Chrzanów 24 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 czerwca, 17:00) odwołany / w drugim terminie nie odbył się
Promyk Bolęcin 6-4 Wisła Jankowice 17 czerwca, 17:00
Korona Lgota 1-3 Arka Babice 17 czerwca, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 7-2 Ciężkowianka Jaworzno 17 czerwca, 17:00

Klasa B 2016/2017 (Chrzanów)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas