[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS Dulowa 28 69 22 3 3 99-33 12 2 0 51-15 10 1 3 48-18
2.  Jutrzenka Ostrężnica 28 53 17 2 9 79-57 9 1 4 43-24 8 1 5 36-33
3.  Lew Olszyny 28 50 15 5 8 71-54 8 3 3 34-20 7 2 5 37-34
4.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 28 48 15 3 10 89-58 8 1 5 55-29 7 2 5 34-29
5.  Tempo Płaza 28 45 13 6 9 61-48 6 3 5 29-28 7 3 4 32-20
6.  Ruch Młoszowa 28 44 13 5 10 61-52 8 1 5 40-27 5 4 5 21-25
7.  Victoria 1918 II Jaworzno 28 43 14 1 13 57-52 9 0 5 34-19 5 1 8 23-33 2 6 2 0 0 5-1
8.  Korona Mętków 27 43 13 4 10 81-63 9 0 5 54-30 4 4 5 27-33 2 0 0 0 2 1-5
9.  Nadwiślanka Okleśna 28 41 12 5 11 58-58 8 3 3 34-20 4 2 8 24-38
10.  Zryw Brodła 28 40 13 1 14 54-67 8 1 5 26-25 5 0 9 28-42
11.  LKS II Żarki 28 38 12 2 14 70-50 7 2 5 49-19 5 0 9 21-31
12.  Polonia Luszowice 28 30 9 3 16 56-95 8 1 5 35-38 1 2 11 21-57
13.  Wisełka Rozkochów 28 29 8 5 15 50-64 7 3 4 34-24 1 2 11 16-40
14.  Górnik Siersza (Trzebinia) 27 23 7 2 18 40-75 6 1 6 24-24 1 1 12 16-51
15.  Victoria II Zalas 28 6 1 3 24 20-120 1 3 10 16-46 0 0 14 4-74
Victoria II Zalas wycofała się z rozgrywek po 22. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 UKS Dulowa    1-1 2-0 5-0 5-4 2-2 4-2 4-1 2-1 5-0 1-0 7-2 2-1 8-1 3-0* 
 2 Jutrzenka Ostrężnica1-2     2-3 3-2 3-5 7-1 2-0 4-2 1-0 4-1 2-3 2-2 5-2 4-1 3-0* 
 3 Lew Olszyny2-7 4-0     3-3 1-0 0-0 1-0 1-1 1-2 6-1 3-1 4-1 2-3 3-1 3-0* 
 4 UKS Regulice (k. Chrzanowa)2-4 1-3 4-1     2-3 0-2 3-0* 5-5 4-1 1-7 2-1 3-1 5-0 10-1 13-0 
 5 Tempo Płaza2-0 0-4 1-5 4-2     2-2 3-5 0-2 2-2 3-2 0-1 4-0 1-1 4-2 3-0 
 6 Ruch Młoszowa1-0 0-5 5-2 1-4 1-2     2-2 2-4 6-0 0-3 6-1 4-1 4-2 2-0 6-1 
 7 Victoria 1918 II Jaworzno0-3 2-3 0-1 3-0 0-4 1-0     2-0 3-4 5-0 1-0 6-3 3-0 2-1 6-0 
 8 Korona Mętków3-2 6-1 3-4 5-3 1-4 0-2 1-3     8-4 7-0 2-4 5-2 4-0 6-1 3-0 
 9 Nadwiślanka Okleśna1-1 3-2 3-1 3-4 2-1 2-0 3-0* 0-1     2-0 2-4 2-1 1-1 2-2 8-2 
 10 Zryw Brodła1-2 0-1 1-5 1-1 0-5 3-0 0-2 4-2 2-1     2-1 3-1 4-3 2-1 3-0* 
 11 LKS II Żarki0-1 10-0 5-1 0-2 1-1 2-5 1-2 2-2 1-2 5-2     10-0 2-0 2-0 8-1 
 12 Polonia Luszowice1-7 2-4 3-3 0-7 2-0 1-4 2-1 6-2 3-2 0-4 4-2     3-1 5-1 3-0* 
 13 Wisełka Rozkochów3-9 3-0 2-2 1-2 1-1 1-2 3-0* 1-3 1-1 3-2 3-0 3-2     1-0 8-0 
 14 Górnik Siersza (Trzebinia)1-7 1-4 0-4 0-1 0-0 3-0 4-1 4-1 1-3 3-0* 1-2 2-1     4-0 
 15 Victoria II Zalas0-3* 0-8 3-5 0-3* 1-2 1-1 4-5 2-2 0-3* 0-3* 0-3* 3-3 2-1 0-4     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Tempo Płaza.
 
Victoria II Zalas 4-5 Victoria 1918 II Jaworzno 20 sierpnia, 17:00
Ruch Młoszowa 6-0 Nadwiślanka Okleśna 20 sierpnia, 17:00
Wisełka Rozkochów 3-2 Zryw Brodła 21 sierpnia, 16:00
Korona Mętków 3-2 UKS Dulowa 21 sierpnia, 17:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 1-4 Jutrzenka Ostrężnica 20 sierpnia, 17:00
Polonia Luszowice 0-7 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 20 sierpnia, 17:00
LKS II Żarki 5-1 Lew Olszyny 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Lew Olszyny.
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 LKS II Żarki 28 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Ostrężnica 2-2 Polonia Luszowice 28 sierpnia, 17:00
UKS Dulowa 8-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 28 sierpnia, 14:30
Zryw Brodła 4-2 Korona Mętków 28 sierpnia, 14:30
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Wisełka Rozkochów 28 sierpnia, 17:30
Victoria 1918 II Jaworzno 1-0 Ruch Młoszowa 28 sierpnia, 16:00
Tempo Płaza 3-0 Victoria II Zalas 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Pauza: Victoria II Zalas.
 
Wisełka Rozkochów 3-0 Victoria 1918 II Jaworzno 31 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 4-5
Korona Mętków 8-4 Nadwiślanka Okleśna 31 sierpnia, 17:30
Górnik Siersza (Trzebinia) 1-3 Zryw Brodła 31 sierpnia, 17:30
Polonia Luszowice 1-7 UKS Dulowa 31 sierpnia, 17:30
LKS II Żarki 10-0 Jutrzenka Ostrężnica 7 września, 17:00
Lew Olszyny 3-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 31 sierpnia, 17:30
Tempo Płaza 2-2 Ruch Młoszowa 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Jutrzenka Ostrężnica 2-3 Lew Olszyny 3 września, 17:00
UKS Dulowa 1-0 LKS II Żarki 4 września, 15:00
Zryw Brodła 3-1 Polonia Luszowice 4 września, 17:00
Nadwiślanka Okleśna 2-2 Górnik Siersza (Trzebinia) 3 września, 16:00
Victoria 1918 II Jaworzno 2-0 Korona Mętków 3 września, 16:00
Tempo Płaza 1-1 Wisełka Rozkochów 3 września, 17:00
Victoria II Zalas 1-1 Ruch Młoszowa 4 września, 14:30

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Ruch Młoszowa.
 
Wisełka Rozkochów 8-0 Victoria II Zalas 10 września, 16:00
Korona Mętków 1-4 Tempo Płaza 11 września, 16:30
Górnik Siersza (Trzebinia) 4-1 Victoria 1918 II Jaworzno 10 września, 16:30
Polonia Luszowice 3-2 Nadwiślanka Okleśna 10 września, 16:00
LKS II Żarki 5-2 Zryw Brodła 10 września, 16:30
Lew Olszyny 2-7 UKS Dulowa 10 września, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-3 Jutrzenka Ostrężnica 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 14 września

Pauza: Jutrzenka Ostrężnica.
 
UKS Dulowa 5-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 14 września, 16:30
Zryw Brodła 1-5 Lew Olszyny 14 września, 16:30
Nadwiślanka Okleśna 2-4 LKS II Żarki 13 września, 16:30
Victoria 1918 II Jaworzno 6-3 Polonia Luszowice 14 września, 16:30
Tempo Płaza 4-2 Górnik Siersza (Trzebinia) 14 września, 16:30
Victoria II Zalas 2-2 Korona Mętków 14 września, 16:30
Wisełka Rozkochów 1-2 Ruch Młoszowa 14 września, 16:30

Kolejka 7 - 17-18 września

Pauza: Wisełka Rozkochów.
 
Korona Mętków 0-2 Ruch Młoszowa 18 września, 16:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 4-0 Victoria II Zalas 17 września, 16:00
Polonia Luszowice 2-0 Tempo Płaza 17 września, 16:00
LKS II Żarki 1-2 Victoria 1918 II Jaworzno 18 września, 14:00
Lew Olszyny 1-2 Nadwiślanka Okleśna 17 września, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-7 Zryw Brodła 18 września, 16:00
Jutrzenka Ostrężnica 1-2 UKS Dulowa 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Pauza: UKS Dulowa.
 
Zryw Brodła 0-1 Jutrzenka Ostrężnica 25 września, 16:00
Nadwiślanka Okleśna 3-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 25 września, 13:30
Victoria 1918 II Jaworzno 0-1 Lew Olszyny 24 września, 15:00
Tempo Płaza 0-1 LKS II Żarki 24 września, 16:00
Victoria II Zalas 3-3 Polonia Luszowice 25 września, 13:00
Ruch Młoszowa 2-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 24 września, 16:00
Wisełka Rozkochów 1-3 Korona Mętków 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Pauza: Korona Mętków.
 
Górnik Siersza (Trzebinia) 2-1 Wisełka Rozkochów 2 października, 15:00
Polonia Luszowice 1-4 Ruch Młoszowa 2 października, 15:30
LKS II Żarki 8-1 Victoria II Zalas 2 października, 14:00
Lew Olszyny 1-0 Tempo Płaza 1 października, 15:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-0 Victoria 1918 II Jaworzno 2 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-0
Jutrzenka Ostrężnica 1-0 Nadwiślanka Okleśna 1 października, 15:30
UKS Dulowa 5-0 Zryw Brodła 2 października, 12:30

Kolejka 10 - 8-9 października

Pauza: Zryw Brodła.
 
Nadwiślanka Okleśna 1-1 UKS Dulowa 9 października, 15:00
Victoria 1918 II Jaworzno 2-3 Jutrzenka Ostrężnica 8 października, 14:00
Tempo Płaza 4-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 8 października, 15:00
Victoria II Zalas 3-5 Lew Olszyny 9 października, 14:30
Ruch Młoszowa 6-1 LKS II Żarki 8 października, 15:00
Wisełka Rozkochów 3-2 Polonia Luszowice 8 października, 15:00
Korona Mętków 6-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Pauza: Górnik Siersza (Trzebinia).
 
Polonia Luszowice 6-2 Korona Mętków 15 października, 15:00
LKS II Żarki 2-0 Wisełka Rozkochów 16 października, 14:00
Lew Olszyny 0-0 Ruch Młoszowa 15 października, 15:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 13-0 Victoria II Zalas 16 października, 14:00
Jutrzenka Ostrężnica 3-5 Tempo Płaza 15 października, 15:00
UKS Dulowa 4-2 Victoria 1918 II Jaworzno 15 października, 13:00
Zryw Brodła 2-1 Nadwiślanka Okleśna 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Pauza: Nadwiślanka Okleśna.
 
Victoria 1918 II Jaworzno 5-0 Zryw Brodła 22 października, 14:30
Tempo Płaza 2-0 UKS Dulowa 22 października, 14:30
Victoria II Zalas 0-8 Jutrzenka Ostrężnica 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 października, 14:00) odwołany
Ruch Młoszowa 1-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (22 października, 14:30) odwołany
Wisełka Rozkochów 2-2 Lew Olszyny 23 października, 14:30
Korona Mętków 2-4 LKS II Żarki 23 października, 15:00
Polonia Luszowice 5-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 22 października, 14:30

Kolejka 13 - 29-30 października

Pauza: Polonia Luszowice.
 
LKS II Żarki 2-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 29 października, 14:00
Lew Olszyny 1-1 Korona Mętków 30 października, 11:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5-0 Wisełka Rozkochów 30 października, 13:00
Jutrzenka Ostrężnica 7-1 Ruch Młoszowa 29 października, 13:00
UKS Dulowa 3-0 Victoria II Zalas 29 października, 11:30
(wo)
nie odbył się
Zryw Brodła 0-5 Tempo Płaza 30 października, 11:00
Nadwiślanka Okleśna 3-0 Victoria 1918 II Jaworzno 30 października, 13:30
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Pauza: Victoria 1918 II Jaworzno.
 
Tempo Płaza 2-2 Nadwiślanka Okleśna 5 listopada, 13:00
Victoria II Zalas 0-3 Zryw Brodła 6 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 0-1
Ruch Młoszowa 1-0 UKS Dulowa 5 listopada, 13:00
Wisełka Rozkochów 3-0 Jutrzenka Ostrężnica 6 listopada, 13:00
Korona Mętków 5-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 6 listopada, 13:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 0-4 Lew Olszyny 5 listopada, 13:00
Polonia Luszowice 4-2 LKS II Żarki 6 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Pauza: LKS II Żarki.
 
Lew Olszyny 4-1 Polonia Luszowice 11 listopada, 13:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 10-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 13 listopada, 13:00
Jutrzenka Ostrężnica 4-2 Korona Mętków 13 listopada, 13:00
UKS Dulowa 2-1 Wisełka Rozkochów 12 listopada, 13:00
Zryw Brodła 3-0 Ruch Młoszowa 13 listopada, 13:00
Nadwiślanka Okleśna 8-2 Victoria II Zalas 13 listopada, 13:00
Victoria 1918 II Jaworzno 0-4 Tempo Płaza 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 25-26 marca

Pauza: Tempo Płaza.
 
Victoria 1918 II Jaworzno 6-0 Victoria II Zalas 25 marca, 11:00
Nadwiślanka Okleśna 2-0 Ruch Młoszowa 26 marca, 16:00
Zryw Brodła 4-3 Wisełka Rozkochów 26 marca, 15:00
UKS Dulowa 4-1 Korona Mętków 26 marca, 11:00
Jutrzenka Ostrężnica 4-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 25 marca, 15:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-1 Polonia Luszowice 26 marca, 16:00
Lew Olszyny 3-1 LKS II Żarki 25 marca, 15:00

Kolejka 17 - 1-2 kwietnia

Pauza: Lew Olszyny.
 
LKS II Żarki 0-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2 kwietnia, 11:00
Polonia Luszowice 2-4 Jutrzenka Ostrężnica 1 kwietnia, 16:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 1-7 UKS Dulowa 1 kwietnia, 16:00
Korona Mętków 7-0 Zryw Brodła 2 kwietnia, 16:00
Wisełka Rozkochów 1-1 Nadwiślanka Okleśna 1 kwietnia, 15:00
Ruch Młoszowa 2-2 Victoria 1918 II Jaworzno 2 kwietnia, 11:00
Victoria II Zalas 1-2 Tempo Płaza 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Pauza: Victoria II Zalas.
 
Ruch Młoszowa 1-2 Tempo Płaza 8 kwietnia, 16:00
Victoria 1918 II Jaworzno 3-0 Wisełka Rozkochów 9 kwietnia, 15:00
Nadwiślanka Okleśna 0-1 Korona Mętków 9 kwietnia, 16:00
Zryw Brodła 2-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 9 kwietnia, 16:00
UKS Dulowa 7-2 Polonia Luszowice 9 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Ostrężnica 2-3 LKS II Żarki 8 kwietnia, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-1 Lew Olszyny 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 15 kwietnia

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Lew Olszyny 4-0 Jutrzenka Ostrężnica 15 kwietnia, 16:00
LKS II Żarki 0-1 UKS Dulowa 15 kwietnia, 10:00
Polonia Luszowice 0-4 Zryw Brodła 15 kwietnia, 11:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 4-1 Nadwiślanka Okleśna 15 kwietnia, 12:00
Korona Mętków 1-3 Victoria 1918 II Jaworzno 15 kwietnia, 11:00
Wisełka Rozkochów 1-1 Tempo Płaza 15 kwietnia, 15:00
Ruch Młoszowa 6-1 Victoria II Zalas 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Pauza: Ruch Młoszowa.
 
Victoria II Zalas 2-1 Wisełka Rozkochów 23 kwietnia, 11:00
Tempo Płaza 0-2 Korona Mętków 22 kwietnia, 16:30
Victoria 1918 II Jaworzno 2-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 22 kwietnia, 15:30
Nadwiślanka Okleśna 2-1 Polonia Luszowice 23 kwietnia, 16:30
Zryw Brodła 2-1 LKS II Żarki 23 kwietnia, 16:00
UKS Dulowa 2-0 Lew Olszyny 22 kwietnia, 13:00
Jutrzenka Ostrężnica 3-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

Pauza: Jutrzenka Ostrężnica.
 
Ruch Młoszowa 4-2 Wisełka Rozkochów 29 kwietnia, 16:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-4 UKS Dulowa 30 kwietnia, 16:30
Lew Olszyny 6-1 Zryw Brodła 29 kwietnia, 16:00
LKS II Żarki 1-2 Nadwiślanka Okleśna 10 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Luszowice 2-1 Victoria 1918 II Jaworzno 30 kwietnia, 15:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 0-0 Tempo Płaza 29 kwietnia, 16:00
Korona Mętków 3-0 Victoria II Zalas 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

Pauza: Wisełka Rozkochów.
 
Ruch Młoszowa 2-4 Korona Mętków 3 maja, 17:00
Victoria II Zalas 0-4 Górnik Siersza (Trzebinia) 3 maja, 11:00
Tempo Płaza 4-0 Polonia Luszowice 3 maja, 17:00
Victoria 1918 II Jaworzno 1-0 LKS II Żarki 3 maja, 11:00
Nadwiślanka Okleśna 3-1 Lew Olszyny 3 maja, 17:00
Zryw Brodła 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3 maja, 17:00
UKS Dulowa 1-1 Jutrzenka Ostrężnica 3 maja, 13:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

Pauza: UKS Dulowa.
 
Jutrzenka Ostrężnica 4-1 Zryw Brodła 6 maja, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-1 Nadwiślanka Okleśna 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lew Olszyny 1-0 Victoria 1918 II Jaworzno 6 maja, 16:00
LKS II Żarki 1-1 Tempo Płaza 7 maja, 16:00
Polonia Luszowice 3-0 Victoria II Zalas
(wo)
Górnik Siersza (Trzebinia) 3-0 Ruch Młoszowa 6 maja, 17:00
Korona Mętków 4-0 Wisełka Rozkochów 7 maja, 16:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Pauza: Korona Mętków.
 
Wisełka Rozkochów 1-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 13 maja, 14:30
Ruch Młoszowa 4-1 Polonia Luszowice 13 maja, 17:00
Victoria II Zalas 0-3 LKS II Żarki
(wo)
Tempo Płaza 1-5 Lew Olszyny 13 maja, 17:00
Victoria 1918 II Jaworzno 3-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 14 maja, 14:00
Nadwiślanka Okleśna 3-2 Jutrzenka Ostrężnica 14 maja, 17:00
Zryw Brodła 1-2 UKS Dulowa 14 maja, 17:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

Pauza: Zryw Brodła.
 
UKS Dulowa 2-1 Nadwiślanka Okleśna 20 maja, 14:00
Jutrzenka Ostrężnica 2-0 Victoria 1918 II Jaworzno 20 maja, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-3 Tempo Płaza 21 maja, 17:00
Lew Olszyny 3-0 Victoria II Zalas
(wo)
LKS II Żarki 2-5 Ruch Młoszowa 21 maja, 15:00
Polonia Luszowice 3-1 Wisełka Rozkochów 21 maja, 17:00
Górnik Siersza (Trzebinia) - Korona Mętków 20 maja, 16:30
nie odbył się

Kolejka 26 - 27-28 maja

Pauza: Górnik Siersza (Trzebinia).
 
Korona Mętków 5-2 Polonia Luszowice 27 maja, 16:00
Wisełka Rozkochów 3-0 LKS II Żarki 27 maja, 16:00
Ruch Młoszowa 5-2 Lew Olszyny 27 maja, 17:30
Victoria II Zalas 0-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
(wo)
Tempo Płaza 0-4 Jutrzenka Ostrężnica 27 maja, 17:30
Victoria 1918 II Jaworzno 0-3 UKS Dulowa 28 maja, 15:00
Nadwiślanka Okleśna 2-0 Zryw Brodła 28 maja, 17:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Pauza: Nadwiślanka Okleśna.
 
Górnik Siersza (Trzebinia) 1-2 Polonia Luszowice 4 czerwca, 16:00
Zryw Brodła 0-2 Victoria 1918 II Jaworzno 4 czerwca, 13:00
UKS Dulowa 5-4 Tempo Płaza 3 czerwca, 17:00
Jutrzenka Ostrężnica 3-0 Victoria II Zalas
(wo)
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-2 Ruch Młoszowa 4 czerwca, 17:00
Lew Olszyny 2-3 Wisełka Rozkochów 3 czerwca, 17:00
LKS II Żarki 2-2 Korona Mętków 4 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Pauza: Polonia Luszowice.
 
Górnik Siersza (Trzebinia) 3-0 LKS II Żarki 10 czerwca, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Korona Mętków 3-4 Lew Olszyny 11 czerwca, 16:30
Wisełka Rozkochów 1-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 10 czerwca, 16:00
Ruch Młoszowa 0-5 Jutrzenka Ostrężnica 10 czerwca, 17:00
Victoria II Zalas 0-3 UKS Dulowa
(wo)
Tempo Płaza 3-2 Zryw Brodła 10 czerwca, 17:00
Victoria 1918 II Jaworzno 3-4 Nadwiślanka Okleśna 11 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

Pauza: Victoria 1918 II Jaworzno.
 
Nadwiślanka Okleśna 2-1 Tempo Płaza 15 czerwca, 17:00
Zryw Brodła 3-0 Victoria II Zalas
(wo)
UKS Dulowa 2-2 Ruch Młoszowa 15 czerwca, 14:00
Jutrzenka Ostrężnica 5-2 Wisełka Rozkochów 15 czerwca, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5-5 Korona Mętków 15 czerwca, 17:00
Lew Olszyny 3-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 15 czerwca, 17:00
LKS II Żarki 10-0 Polonia Luszowice 15 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Pauza: LKS II Żarki.
 
Polonia Luszowice 3-3 Lew Olszyny 18 czerwca, 17:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 0-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 18 czerwca, 17:00
Korona Mętków 6-1 Jutrzenka Ostrężnica 18 czerwca, 17:00
Wisełka Rozkochów 3-9 UKS Dulowa 18 czerwca, 17:00
Ruch Młoszowa 0-3 Zryw Brodła 18 czerwca, 17:00
Victoria II Zalas 0-3 Nadwiślanka Okleśna
(wo)
Tempo Płaza 3-5 Victoria 1918 II Jaworzno 18 czerwca, 17:00

Klasa A 2016/2017 (Chrzanów)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas