[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 30 65 21 2 7 69-42 13 1 1 46-20 8 1 6 23-22
2.  Piast Ożarowice 30 63 20 3 7 101-50 12 1 2 62-16 8 2 5 39-34
3.  Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 60 19 3 8 74-54 10 2 3 46-30 9 1 5 28-24
4.  Olimpia Boruszowice 30 50 14 8 8 72-52 10 4 1 44-15 4 4 7 28-37
5.  Sokół Orzech 30 47 14 5 11 55-55 7 4 4 28-28 7 1 7 27-27 2 4 1 1 0 2-1
6.  Czarni Sucha Góra (Bytom) 30 47 14 5 11 63-68 9 1 5 26-22 5 4 6 37-46 2 1 0 1 1 1-2
7.  Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 30 46 14 4 12 74-75 7 2 6 38-41 7 2 6 36-34
8.  Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 30 41 12 5 13 50-58 9 2 4 28-20 3 3 9 22-38
9.  Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 30 39 12 3 15 57-61 8 2 5 30-24 4 1 10 27-37 2 4 1 1 0 4-2
10.  Nitron Krupski Młyn 30 39 12 3 15 53-49 7 2 6 31-21 5 1 9 22-28 2 1 0 1 1 2-4
11.  Tempo Stolarzowice (Bytom) 30 38 11 5 14 48-49 7 2 6 29-23 4 3 8 19-26 2 6 2 0 0 4-0
12.  Polonia II Bytom 30 38 12 2 16 49-60 7 1 7 29-24 5 1 9 20-36 2 0 0 0 2 0-4
13.  KS Piekary Śląskie 30 36 10 6 14 55-62 7 3 5 32-24 3 3 9 23-38
14.  Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 30 32 9 5 16 55-59 7 1 7 32-29 2 4 9 23-30
15.  Orzeł Koty 30 23 6 5 19 40-81 4 4 7 26-33 2 1 12 14-48 2 6 2 0 0 6-1
16.  Przyszłość Nowe Chechło 30 23 7 2 21 43-83 5 1 9 25-36 2 1 12 18-47 2 0 0 0 2 1-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)    2-2 4-2 1-0 3-2 5-1 5-3 3-0 3-2 2-1 4-2 5-0 2-4 3-1 2-0 2-0 
 2 Piast Ożarowice0-1     2-3 3-1 3-1 10-0 5-2 5-1 2-0 5-1 0-0 7-0 4-2 3-1 8-0 5-3 
 3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)3-1 1-6     2-0 2-1 5-5 1-2 1-1 3-0 2-0 4-2 0-6 5-2 3-2 9-2 5-0 
 4 Olimpia Boruszowice1-2 5-1 4-0     3-0 1-1 2-2 1-1 5-1 2-2 3-1 3-0* 2-0 4-1 5-2 3-1 
 5 Sokół Orzech1-0 2-5 4-3 1-4     1-1 5-5 3-1 0-3* 2-1 1-2 2-0 0-0 1-1 2-1 3-1 
 6 Czarni Sucha Góra (Bytom)2-1 0-3 2-0 2-1 0-1     1-4 5-2 3-1 1-0 2-1 0-1 3-2 2-2 3-1 0-2 
 7 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)3-3 3-2 1-4 2-2 2-3 3-2     4-2 2-5 2-3 2-1 0-4 4-2 0-6 5-0 5-2 
 8 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)0-1 0-2 0-0 2-2 2-1 4-3 2-1     2-3 2-0 1-2 3-0 4-3 3-1 1-0 2-1 
 9 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)2-1 4-3 0-1 2-4 5-2 2-2 4-0 0-4     2-0 2-0 1-1 0-1 2-1 1-2 3-2 
 10 Nitron Krupski Młyn3-0 1-2 1-2 3-2 0-2 4-2 0-3 4-0 2-2     3-0 3-0* 1-2 0-2 2-2 4-0 
 11 Tempo Stolarzowice (Bytom)0-2 2-4 0-1 1-2 1-2 1-4 3-0 3-1 4-2 2-1     1-0 1-1 2-2 2-0 6-1 
 12 Polonia II Bytom4-1 5-0 0-3 9-1 0-4 1-2 0-3 1-0 0-4 3-0 0-3*     4-0 0-0 2-0 0-3* 
 13 KS Piekary Śląskie1-2 5-0 3-1 1-1 2-1 2-3 1-2 2-2 2-0 0-3 1-1 3-7     2-1 3-0 4-0 
 14 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry)0-1 0-2 1-3 5-2 2-3 0-3 4-2 3-2 3-2 1-4 0-2 7-0 2-0     2-1 2-2 
 15 Orzeł Koty2-3 2-2 2-3 3-3 0-0 1-5 1-5 1-2 3-2 1-3 3-2 0-1 1-1 3-1     3-0 
 16 Przyszłość Nowe Chechło0-4 2-5 0-2 0-3 2-4 6-3 0-2 2-3 3-0 1-3 0-0 1-0 5-3 2-1 1-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5-2 Sokół Orzech 20 sierpnia, 17:00
Nitron Krupski Młyn 3-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 20 sierpnia, 17:00
KS Piekary Śląskie 3-7 Polonia II Bytom 20 sierpnia, 17:00
Przyszłość Nowe Chechło 0-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 20 sierpnia, 17:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-2 Olimpia Boruszowice 20 sierpnia, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Koty 2-2 Piast Ożarowice 21 września, 17:00
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Sokół Orzech 1-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 27 sierpnia, 17:00
Piast Ożarowice 3-1 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 24 sierpnia, 17:30
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 5-0 Orzeł Koty 27 sierpnia, 17:00
Olimpia Boruszowice 3-1 Tempo Stolarzowice (Bytom) 27 sierpnia, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 27 sierpnia, 17:00
Polonia II Bytom 0-3 Przyszłość Nowe Chechło 28 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 6-0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-4 KS Piekary Śląskie 27 sierpnia, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-0 Nitron Krupski Młyn 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Nitron Krupski Młyn 0-2 Sokół Orzech 31 sierpnia, 17:30
KS Piekary Śląskie 2-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 31 sierpnia, 17:30
Przyszłość Nowe Chechło 0-4 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 31 sierpnia, 17:30
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-0 Polonia II Bytom 31 sierpnia, 17:30
Tempo Stolarzowice (Bytom) 0-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 31 sierpnia, 17:30
Orzeł Koty 3-3 Olimpia Boruszowice 31 sierpnia, 17:30
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 4-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 14 września, 17:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 0-3 Piast Ożarowice 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 3-4 września

Sokół Orzech 2-5 Piast Ożarowice 3 września, 17:00
Olimpia Boruszowice 4-1 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3 września, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 9-2 Orzeł Koty 3 września, 17:00
Polonia II Bytom 0-3 Tempo Stolarzowice (Bytom) 4 września, 11:00
(wo)
na boisku 10-0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3 września, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-2 Przyszłość Nowe Chechło 3 września, 17:00
Nitron Krupski Młyn 1-2 KS Piekary Śląskie 3 września, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-4 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

KS Piekary Śląskie 2-1 Sokół Orzech 10 września, 16:30
Przyszłość Nowe Chechło 1-3 Nitron Krupski Młyn 10 września, 16:30
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 10 września, 16:30
Tempo Stolarzowice (Bytom) 0-2 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 10 września, 16:30
Orzeł Koty 0-1 Polonia II Bytom 10 września, 16:30
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 10 września, 16:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-1 Olimpia Boruszowice 10 września, 16:30
Piast Ożarowice 5-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 10 września, 15:30

Kolejka 6 - 17-18 września

Sokół Orzech 5-5 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 17 września, 16:30
Olimpia Boruszowice 5-1 Piast Ożarowice 17 września, 16:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-5 Czarni Sucha Góra (Bytom) 17 września, 16:30
Polonia II Bytom 0-0 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 18 września, 11:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-0 Orzeł Koty 17 września, 16:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-0 Tempo Stolarzowice (Bytom) 17 września, 16:30
Nitron Krupski Młyn 4-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 17 września, 16:30
KS Piekary Śląskie 4-0 Przyszłość Nowe Chechło 18 września, 16:30

Kolejka 7 - 24-25 września

Przyszłość Nowe Chechło 2-4 Sokół Orzech 24 września, 16:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 4-3 KS Piekary Śląskie 24 września, 16:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-1 Nitron Krupski Młyn 24 września, 16:00
Orzeł Koty 3-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 24 września, 16:00
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 24 września, 16:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 0-1 Polonia II Bytom 24 września, 16:00
Piast Ożarowice 2-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 24 września, 16:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-2 Olimpia Boruszowice 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Sokół Orzech 1-4 Olimpia Boruszowice 1 października, 15:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1 października, 15:30
Polonia II Bytom 5-0 Piast Ożarowice 2 października, 11:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 5-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 1 października, 15:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-1 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1 października, 15:30
Nitron Krupski Młyn 2-2 Orzeł Koty 1 października, 15:30
KS Piekary Śląskie 1-1 Tempo Stolarzowice (Bytom) 1 października, 15:30
Przyszłość Nowe Chechło 2-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1 października, 15:30

Kolejka 9 - 8-9 października

Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Sokół Orzech 8 października, 15:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 6-1 Przyszłość Nowe Chechło 8 października, 15:00
Orzeł Koty 1-1 KS Piekary Śląskie 8 października, 15:00
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-4 Nitron Krupski Młyn 8 października, 15:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 8 października, 15:00
Piast Ożarowice 0-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 8 października, 15:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-4 Polonia II Bytom 8 października, 12:00
Olimpia Boruszowice 4-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Sokół Orzech 4-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 15 października, 15:00
Polonia II Bytom 9-1 Olimpia Boruszowice 16 października, 11:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 5-3 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 15 października, 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 4-3 Piast Ożarowice 15 października, 15:00
Nitron Krupski Młyn 4-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 15 października, 15:00
KS Piekary Śląskie 2-1 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 15 października, 15:00
Przyszłość Nowe Chechło 1-3 Orzeł Koty 15 października, 15:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-2 Sokół Orzech 22 października, 15:00
Orzeł Koty 1-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 22 października, 15:00
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-2 Przyszłość Nowe Chechło 22 października, 15:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-2 KS Piekary Śląskie 22 października, 15:00
Piast Ożarowice 5-1 Nitron Krupski Młyn 22 października, 15:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-5 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 22 października, 15:00
Olimpia Boruszowice 1-2 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 22 października, 15:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-6 Polonia II Bytom 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Sokół Orzech 2-0 Polonia II Bytom 29 października, 14:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 4-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 29 października, 14:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-4 Olimpia Boruszowice 29 października, 14:00
Nitron Krupski Młyn 0-3 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 29 października, 14:00
KS Piekary Śląskie 5-0 Piast Ożarowice 29 października, 14:45
Przyszłość Nowe Chechło 6-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 29 października, 14:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 29 października, 14:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-0 Orzeł Koty 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Orzeł Koty 0-0 Sokół Orzech 5 listopada, 13:00
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 5 listopada, 13:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 5-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 5 listopada, 13:00
Piast Ożarowice 5-3 Przyszłość Nowe Chechło 5 listopada, 13:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 4-2 KS Piekary Śląskie 5 listopada, 13:30
Olimpia Boruszowice 2-2 Nitron Krupski Młyn 5 listopada, 13:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5 listopada, 13:00
Polonia II Bytom 4-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Sokół Orzech 1-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 11 listopada, 11:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 Polonia II Bytom 11 listopada, 11:00
Nitron Krupski Młyn 1-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 11 listopada, 11:00
KS Piekary Śląskie 1-1 Olimpia Boruszowice 11 listopada, 11:00
Przyszłość Nowe Chechło 0-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 11 listopada, 11:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-2 Piast Ożarowice 11 listopada, 11:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-4 Czarni Sucha Góra (Bytom) 11 listopada, 11:00
Orzeł Koty 3-1 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 11 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-3 Sokół Orzech 19 listopada, 13:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-1 Orzeł Koty 19 listopada, 13:00
Piast Ożarowice 0-0 Tempo Stolarzowice (Bytom) 19 listopada, 13:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 4-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 19 listopada, 13:00
Olimpia Boruszowice 3-1 Przyszłość Nowe Chechło 19 listopada, 13:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-2 KS Piekary Śląskie 19 listopada, 13:30
Polonia II Bytom 3-0 Nitron Krupski Młyn 20 listopada, 11:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 19 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 25-26 marca

Sokół Orzech 0-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 25 marca, 15:30
(wo)
na boisku 4-1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-1 Nitron Krupski Młyn 25 marca, 15:30
Polonia II Bytom 4-0 KS Piekary Śląskie 26 marca, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-0 Przyszłość Nowe Chechło 25 marca, 15:30
Olimpia Boruszowice 1-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 25 marca, 15:30
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-1 Tempo Stolarzowice (Bytom) 25 marca, 15:30
Piast Ożarowice 8-0 Orzeł Koty 25 marca, 15:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-2 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 25 marca, 15:30

Kolejka 17 - 1-2 kwietnia

Czarni Sucha Góra (Bytom) 0-1 Sokół Orzech 1 kwietnia, 16:30
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Piast Ożarowice 1 kwietnia, 16:30
Orzeł Koty 1-5 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1 kwietnia, 16:30
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-2 Olimpia Boruszowice 1 kwietnia, 16:30
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1 kwietnia, 16:30
Przyszłość Nowe Chechło 1-0 Polonia II Bytom 1 kwietnia, 16:30
KS Piekary Śląskie 1-2 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1 kwietnia, 16:30
Nitron Krupski Młyn 2-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Sokół Orzech 2-1 Nitron Krupski Młyn 8 kwietnia, 16:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-1 KS Piekary Śląskie 8 kwietnia, 16:30
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-0 Przyszłość Nowe Chechło 8 kwietnia, 16:30
Polonia II Bytom 1-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 9 kwietnia, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 8 kwietnia, 17:00
Olimpia Boruszowice 5-2 Orzeł Koty 8 kwietnia, 16:30
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-6 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 8 kwietnia, 16:30
Piast Ożarowice 10-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 8 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 15 kwietnia

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 15 kwietnia, 13:00
Piast Ożarowice 3-1 Sokół Orzech 15 kwietnia, 13:00
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 5-2 Olimpia Boruszowice 15 kwietnia, 14:00
Orzeł Koty 2-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 15 kwietnia, 13:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-0 Polonia II Bytom 15 kwietnia, 13:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 15 kwietnia, 13:00
Przyszłość Nowe Chechło 3-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 15 kwietnia, 13:00
KS Piekary Śląskie 0-3 Nitron Krupski Młyn 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Sokół Orzech 0-0 KS Piekary Śląskie 22 kwietnia, 17:00
Nitron Krupski Młyn 4-0 Przyszłość Nowe Chechło 22 kwietnia, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-4 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 22 kwietnia, 17:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 4-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 22 kwietnia, 17:00
Polonia II Bytom 2-0 Orzeł Koty 23 kwietnia, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-2 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 22 kwietnia, 17:00
Olimpia Boruszowice 1-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 22 kwietnia, 17:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-2 Piast Ożarowice 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-3 Sokół Orzech 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Ożarowice 3-1 Olimpia Boruszowice 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 29 kwietnia, 17:00
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 7-0 Polonia II Bytom 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie przerwany po I połowie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; utrzymano wynik z boiska
Orzeł Koty 2-3 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 29 kwietnia, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 4-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-0 Nitron Krupski Młyn 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przyszłość Nowe Chechło 5-3 KS Piekary Śląskie 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 3 maja

Sokół Orzech 3-1 Przyszłość Nowe Chechło 3 maja, 11:00
KS Piekary Śląskie 2-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3 maja, 11:00
Nitron Krupski Młyn 3-0 Tempo Stolarzowice (Bytom) 3 maja, 11:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 Orzeł Koty 3 maja, 11:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-1 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3 maja, 11:00
Polonia II Bytom 1-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 3 maja, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-6 Piast Ożarowice 3 maja, 11:00
Olimpia Boruszowice 2-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3 maja, 11:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

Olimpia Boruszowice 3-0 Sokół Orzech 6 maja, 17:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-4 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 6 maja, 17:00
Piast Ożarowice 7-0 Polonia II Bytom 6 maja, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 6 maja, 17:00
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 6 maja, 17:00
Orzeł Koty 1-3 Nitron Krupski Młyn 6 maja, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-1 KS Piekary Śląskie 6 maja, 17:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Przyszłość Nowe Chechło 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Sokół Orzech 3-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 13 maja, 17:00
Przyszłość Nowe Chechło 0-0 Tempo Stolarzowice (Bytom) 13 maja, 17:00
KS Piekary Śląskie 3-0 Orzeł Koty 13 maja, 17:00
Nitron Krupski Młyn 0-2 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 13 maja, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 13 maja, 17:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-2 Piast Ożarowice 13 maja, 17:00
Polonia II Bytom 0-3 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 13 maja, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-0 Olimpia Boruszowice 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Sokół Orzech 20 maja, 17:00
Olimpia Boruszowice 3-0 Polonia II Bytom 21 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-3 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 20 maja, 16:00
Piast Ożarowice 2-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 20 maja, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-0 Nitron Krupski Młyn 20 maja, 17:00
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-0 KS Piekary Śląskie 20 maja, 17:00
Orzeł Koty 3-0 Przyszłość Nowe Chechło 20 maja, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Sokół Orzech 1-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 27 maja, 17:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Orzeł Koty 27 maja, 17:00
Przyszłość Nowe Chechło 2-1 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 28 maja, 11:00
KS Piekary Śląskie 2-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 28 maja, 14:00
Nitron Krupski Młyn 1-2 Piast Ożarowice 27 maja, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 4-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 27 maja, 16:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-0 Olimpia Boruszowice 27 maja, 17:00
Polonia II Bytom 0-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 28 maja, 11:00
przerwany w 25. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; utrzymano wynik z boiska

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Polonia II Bytom 0-4 Sokół Orzech 4 czerwca, 11:00
przerwany w 70. minucie przy stanie 0-4; utrzymano wynik z boiska
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3 czerwca, 12:00
Olimpia Boruszowice 5-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3 czerwca, 17:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-3 Nitron Krupski Młyn 3 czerwca, 17:00
Piast Ożarowice 4-2 KS Piekary Śląskie 3 czerwca, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 0-2 Przyszłość Nowe Chechło 3 czerwca, 17:00
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3 czerwca, 18:00
Orzeł Koty 3-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Sokół Orzech 2-1 Orzeł Koty 9 czerwca, 18:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-2 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 10 czerwca, 17:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 4-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 10 czerwca, 17:00
Przyszłość Nowe Chechło 2-5 Piast Ożarowice 10 czerwca, 17:00
KS Piekary Śląskie 1-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 10 czerwca, 18:00
Nitron Krupski Młyn 3-2 Olimpia Boruszowice 10 czerwca, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 10 czerwca, 17:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 5-0 Polonia II Bytom 7 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 17-18 czerwca

Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-2 Sokół Orzech 17 czerwca, 17:00
Polonia II Bytom 0-4 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 17 czerwca, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 0-4 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; utrzymano wynik z boiska
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-0 Nitron Krupski Młyn 17 czerwca, 17:00
Olimpia Boruszowice 2-0 KS Piekary Śląskie 17 czerwca, 17:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 5-2 Przyszłość Nowe Chechło 17 czerwca, 17:00
Piast Ożarowice 5-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 17 czerwca, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-1 Tempo Stolarzowice (Bytom) 17 czerwca, 17:00
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-1 Orzeł Koty 17 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 24 czerwca

Sokół Orzech 1-1 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 24 czerwca, 17:00
Orzeł Koty 1-5 Czarni Sucha Góra (Bytom) 24 czerwca, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-4 Piast Ożarowice 24 czerwca, 17:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 24 czerwca, 17:00
Przyszłość Nowe Chechło 0-3 Olimpia Boruszowice 24 czerwca, 17:00
KS Piekary Śląskie 3-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 24 czerwca, 17:00
Nitron Krupski Młyn 3-0 Polonia II Bytom 24 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 24 czerwca, 17:00

Klasa B 2016/2017 (Bytom)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas