[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Silesia II Miechowice (Bytom) 26 67 22 1 3 91-15 11 1 1 49-6 11 0 2 42-9
2.  KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 26 56 17 5 4 66-28 10 2 1 37-11 7 3 3 29-17
3.  Rozbark Bytom 26 54 17 3 6 59-35 9 3 1 36-16 8 0 5 23-19
4.  Tęcza Zendek 26 45 14 3 9 67-47 9 0 4 40-20 5 3 5 27-27
5.  Orzeł Bobrowniki 26 42 13 3 10 65-59 8 2 3 39-23 5 1 7 26-36
6.  Odra II Miasteczko Śląskie 26 41 13 2 11 60-50 10 2 1 38-17 3 0 10 22-33
7.  Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 26 39 11 6 9 48-42 6 2 5 25-20 5 4 4 23-22
8.  Nadzieja Bytom 26 38 11 5 10 47-43 6 3 4 25-14 5 2 6 22-29
9.  Sokół Zbrosławice 26 34 9 7 10 49-47 6 3 4 28-21 3 4 6 21-26
10.  Orzeł II Miedary 26 29 9 2 15 44-70 7 1 5 27-24 2 1 10 17-46
11.  Naprzód Wieszowa 26 22 6 4 16 26-53 4 1 8 14-19 2 3 8 12-34 2 2 0 2 0 3-3
12.  Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 26 22 5 7 14 34-59 4 3 6 19-28 1 4 8 15-31 2 2 0 2 0 3-3
13.  Rodło Górniki (Bytom) 26 15 3 6 17 36-83 1 3 9 24-50 2 3 8 12-33
14.  Iskra Połomia 26 13 3 4 19 26-87 2 3 8 17-31 1 1 11 9-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Silesia II Miechowice (Bytom)    3-0 2-0 1-2 7-0 3-0 1-1 4-2 2-0 8-1 9-0* 3-0 3-0 3-0 
 2 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)0-3     3-1 3-0 5-2 4-0 2-2 3-1 2-1 4-0 1-0 0-0 5-1 5-0 
 3 Rozbark Bytom2-1 1-1     1-5 2-0 4-1 5-0 1-1 3-3 3-0 5-1 4-1 3-2 2-0 
 4 Tęcza Zendek1-4 2-3 1-4     4-1 2-1 0-1 3-0 3-1 4-3 1-0 3-1 6-1 10-0 
 5 Orzeł Bobrowniki1-4 1-4 4-0 3-1     2-1 0-2 4-2 2-2 3-1 5-1 3-3 4-0 7-2 
 6 Odra II Miasteczko Śląskie1-7 0-0 3-1 5-2 1-1     4-0 5-2 2-1 7-0 2-1 3-1 2-0 3-1 
 7 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)0-1 0-1 0-2 1-3 3-2 2-1     1-2 5-2 2-1 4-0 3-1 2-2 2-2 
 8 Nadzieja Bytom1-3 0-2 1-3 1-0 4-1 5-1 1-1     0-0 3-0 1-1 3-1 0-1 5-0 
 9 Sokół Zbrosławice1-4 2-2 5-1 3-3 0-3 3-0* 4-2 0-1     2-1 1-1 3-2 0-1 4-0 
 10 Orzeł II Miedary0-4 2-1 0-2 2-2 4-5 4-2 0-2 2-3 3-1     1-0 3-1 4-1 2-0 
 11 Naprzód Wieszowa1-0 0-2 0-2 1-2 0-3 0-2 0-2 0-2 1-2 5-0     1-1 2-1 3-0 
 12 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)0-5 2-0 0-4 1-3 2-1 4-0 1-1 4-2 0-2 1-5 2-2     0-0 2-3 
 13 Rodło Górniki (Bytom)0-4 2-10 0-2 2-2 2-3 0-6 1-7 2-4 3-6 3-3 1-2 0-0     8-1 
 14 Iskra Połomia1-2 2-3 0-1 3-2 2-4 0-7 3-2 0-0 0-0 1-2 1-3 2-3 2-2     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Sokół Zbrosławice 1-4 Silesia II Miechowice (Bytom) 27 sierpnia, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-3 Tęcza Zendek 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:00) odwołany
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 3-1 Rozbark Bytom 28 sierpnia, 17:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-3 Iskra Połomia 28 sierpnia, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 1-2 Naprzód Wieszowa 28 sierpnia, 17:00
Orzeł II Miedary 4-5 Orzeł Bobrowniki 28 sierpnia, 17:00
Odra II Miasteczko Śląskie 5-2 Nadzieja Bytom 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Silesia II Miechowice (Bytom) 7-0 Orzeł Bobrowniki 4 września, 11:00
Naprzód Wieszowa 5-0 Orzeł II Miedary 4 września, 16:00
Iskra Połomia 2-2 Rodło Górniki (Bytom) 4 września, 11:00
Rozbark Bytom 4-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3 września, 17:00
Tęcza Zendek 2-3 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 3 września, 17:00
Odra II Miasteczko Śląskie 4-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 4 września, 15:00
Sokół Zbrosławice 0-1 Nadzieja Bytom 3 września, 17:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 5-2 Sokół Zbrosławice 10 września, 16:30
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 4-0 Odra II Miasteczko Śląskie 11 września, 11:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-3 Tęcza Zendek 11 września, 16:30
Rodło Górniki (Bytom) 0-2 Rozbark Bytom 10 września, 16:30
Orzeł II Miedary 2-0 Iskra Połomia 11 września, 16:30
Orzeł Bobrowniki 5-1 Naprzód Wieszowa 10 września, 16:30
Silesia II Miechowice (Bytom) 4-2 Nadzieja Bytom 11 września, 11:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Silesia II Miechowice (Bytom) 9-0 Naprzód Wieszowa 18 września, 11:00
(wo)
na boisku 9-1
Iskra Połomia 2-4 Orzeł Bobrowniki 18 września, 11:00
Rozbark Bytom 3-0 Orzeł II Miedary 17 września, 16:30
Tęcza Zendek 6-1 Rodło Górniki (Bytom) 18 września, 16:30
Odra II Miasteczko Śląskie 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 18 września, 16:30
Sokół Zbrosławice 2-2 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 17 września, 16:30
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Nadzieja Bytom 17 września, 16:30

Kolejka 5 - 24-25 września

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Silesia II Miechowice (Bytom) 24 września, 16:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 3-1 Nadzieja Bytom 25 września, 16:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-2 Sokół Zbrosławice 25 września, 16:00
Rodło Górniki (Bytom) 0-6 Odra II Miasteczko Śląskie 25 września, 16:00
Orzeł II Miedary 2-2 Tęcza Zendek 25 września, 16:00
Orzeł Bobrowniki 4-0 Rozbark Bytom 25 września, 14:00
Naprzód Wieszowa 3-0 Iskra Połomia 24 września, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Silesia II Miechowice (Bytom) 3-0 Iskra Połomia 2 października, 11:00
Rozbark Bytom 5-1 Naprzód Wieszowa 1 października, 15:30
Tęcza Zendek 4-1 Orzeł Bobrowniki 2 października, 15:30
Odra II Miasteczko Śląskie 7-0 Orzeł II Miedary 2 października, 15:30
Sokół Zbrosławice 0-1 Rodło Górniki (Bytom) 1 października, 15:30
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-1 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1 października, 15:30
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-2 Nadzieja Bytom 2 października, 15:30

Kolejka 7 - 8-9 października

KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-3 Silesia II Miechowice (Bytom) 8 października, 15:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 9 października, 15:00
Rodło Górniki (Bytom) 2-4 Nadzieja Bytom 9 października, 15:00
Orzeł II Miedary 3-1 Sokół Zbrosławice 9 października, 15:00
Orzeł Bobrowniki 2-1 Odra II Miasteczko Śląskie 8 października, 15:00
Naprzód Wieszowa 1-2 Tęcza Zendek 9 października, 15:00
Iskra Połomia 0-1 Rozbark Bytom 9 października, 11:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Silesia II Miechowice (Bytom) 2-0 Rozbark Bytom 16 października, 11:00
Tęcza Zendek 10-0 Iskra Połomia 16 października, 15:00
Odra II Miasteczko Śląskie 2-1 Naprzód Wieszowa 15 października, 11:00
Sokół Zbrosławice 0-3 Orzeł Bobrowniki 15 października, 15:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-2 Rodło Górniki (Bytom) 15 października, 15:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 16 października, 15:00
Orzeł II Miedary 2-3 Nadzieja Bytom 16 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-5 Silesia II Miechowice (Bytom) 23 października, 15:00
Orzeł II Miedary 0-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 23 października, 15:00
Orzeł Bobrowniki 4-2 Nadzieja Bytom 22 października, 15:00
Naprzód Wieszowa 1-2 Sokół Zbrosławice 22 października, 15:00
Iskra Połomia 0-7 Odra II Miasteczko Śląskie 22 października, 15:00
Rozbark Bytom 1-5 Tęcza Zendek 23 października, 15:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 5-1 Rodło Górniki (Bytom) 23 października, 15:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Silesia II Miechowice (Bytom) 1-2 Tęcza Zendek 30 października, 11:00
Odra II Miasteczko Śląskie 3-1 Rozbark Bytom 30 października, 14:00
Sokół Zbrosławice 4-0 Iskra Połomia 29 października, 14:30
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-2 Orzeł Bobrowniki 29 października, 14:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 4-0 Orzeł II Miedary 29 października, 14:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-0 Rodło Górniki (Bytom) 30 października, 14:00
Naprzód Wieszowa 0-2 Nadzieja Bytom 29 października, 14:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Orzeł II Miedary 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 6 listopada, 13:00
Orzeł Bobrowniki 1-4 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 5 listopada, 13:00
Naprzód Wieszowa 0-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 5 listopada, 13:00
Iskra Połomia 0-0 Nadzieja Bytom 6 listopada, 11:00
Rozbark Bytom 3-3 Sokół Zbrosławice 6 listopada, 13:00
Tęcza Zendek 2-1 Odra II Miasteczko Śląskie 5 listopada, 13:00
Silesia II Miechowice (Bytom) 3-0 Rodło Górniki (Bytom) 6 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 12-13 listopada

Silesia II Miechowice (Bytom) 3-0 Odra II Miasteczko Śląskie 13 listopada, 11:00
Sokół Zbrosławice 3-3 Tęcza Zendek 12 listopada, 14:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-2 Iskra Połomia 12 listopada, 13:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-0 Naprzód Wieszowa 13 listopada, 13:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Orzeł Bobrowniki 13 listopada, 13:00
Rodło Górniki (Bytom) 3-3 Orzeł II Miedary 13 listopada, 13:00
Rozbark Bytom 1-1 Nadzieja Bytom 12 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 19-20 listopada

Orzeł II Miedary 0-4 Silesia II Miechowice (Bytom) 20 listopada, 13:00
Orzeł Bobrowniki 4-0 Rodło Górniki (Bytom) 19 listopada, 13:00
Naprzód Wieszowa 1-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 19 listopada, 13:00
Iskra Połomia 2-3 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 20 listopada, 11:00
Rozbark Bytom 5-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 19 listopada, 13:00
Tęcza Zendek 3-0 Nadzieja Bytom 20 listopada, 14:00
Odra II Miasteczko Śląskie 2-1 Sokół Zbrosławice 19 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Nadzieja Bytom 5-1 Odra II Miasteczko Śląskie 1 kwietnia, 16:30
Silesia II Miechowice (Bytom) 2-0 Sokół Zbrosławice 2 kwietnia, 11:00
Tęcza Zendek 0-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2 kwietnia, 16:30
Rozbark Bytom 1-1 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1 kwietnia, 13:00
Iskra Połomia 2-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2 kwietnia, 11:00
Naprzód Wieszowa 2-1 Rodło Górniki (Bytom) 1 kwietnia, 16:30
Orzeł Bobrowniki 3-1 Orzeł II Miedary 1 kwietnia, 16:30

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Orzeł Bobrowniki 1-4 Silesia II Miechowice (Bytom) 8 kwietnia, 16:30
Orzeł II Miedary 1-0 Naprzód Wieszowa 9 kwietnia, 16:30
Rodło Górniki (Bytom) 8-1 Iskra Połomia 9 kwietnia, 15:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-4 Rozbark Bytom 9 kwietnia, 16:30
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 3-0 Tęcza Zendek 9 kwietnia, 16:30
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Odra II Miasteczko Śląskie 8 kwietnia, 13:00
Nadzieja Bytom 0-0 Sokół Zbrosławice 8 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Nadzieja Bytom 1-3 Silesia II Miechowice (Bytom) 15 kwietnia, 13:00
Sokół Zbrosławice 4-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 15 kwietnia, 13:00
Odra II Miasteczko Śląskie 0-0 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 15 kwietnia, 13:00
Tęcza Zendek 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 15 kwietnia, 16:00
Rozbark Bytom 3-2 Rodło Górniki (Bytom) 15 kwietnia, 13:00
Iskra Połomia 1-2 Orzeł II Miedary 15 kwietnia, 13:00
Naprzód Wieszowa 0-3 Orzeł Bobrowniki 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Nadzieja Bytom 1-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 22 kwietnia, 17:00
Naprzód Wieszowa 1-0 Silesia II Miechowice (Bytom) 22 kwietnia, 17:00
Orzeł Bobrowniki 7-2 Iskra Połomia 22 kwietnia, 17:00
Orzeł II Miedary 0-2 Rozbark Bytom 23 kwietnia, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 2-2 Tęcza Zendek 23 kwietnia, 13:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-0 Odra II Miasteczko Śląskie 23 kwietnia, 17:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2-1 Sokół Zbrosławice 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Silesia II Miechowice (Bytom) 1-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany
Nadzieja Bytom 0-2 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany
Sokół Zbrosławice 3-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 kwietnia, 15:00
Odra II Miasteczko Śląskie 2-0 Rodło Górniki (Bytom) 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany
Tęcza Zendek 4-3 Orzeł II Miedary 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany
Rozbark Bytom 2-0 Orzeł Bobrowniki 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany
Iskra Połomia 1-3 Naprzód Wieszowa 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany

Kolejka 19 - 6-7 maja

Nadzieja Bytom 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 6 maja, 17:00
Iskra Połomia 1-2 Silesia II Miechowice (Bytom) 7 maja, 11:00
Naprzód Wieszowa 0-2 Rozbark Bytom 6 maja, 17:00
Orzeł Bobrowniki 3-1 Tęcza Zendek 6 maja, 13:00
Orzeł II Miedary 4-2 Odra II Miasteczko Śląskie 7 maja, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 3-6 Sokół Zbrosławice 6 maja, 17:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 6 maja, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

Silesia II Miechowice (Bytom) 3-0 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 14 maja, 11:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 13 maja, 17:00
Nadzieja Bytom 0-1 Rodło Górniki (Bytom) 13 maja, 17:00
Sokół Zbrosławice 2-1 Orzeł II Miedary 13 maja, 17:00
Odra II Miasteczko Śląskie 1-1 Orzeł Bobrowniki 10 maja, 18:00
Tęcza Zendek 1-0 Naprzód Wieszowa 13 maja, 17:00
Rozbark Bytom 2-0 Iskra Połomia 13 maja, 15:30

Kolejka 21 - 20-21 maja

Nadzieja Bytom 3-0 Orzeł II Miedary 20 maja, 17:00
Rozbark Bytom 2-1 Silesia II Miechowice (Bytom) 20 maja, 17:00
Iskra Połomia 3-2 Tęcza Zendek 21 maja, 11:00
Naprzód Wieszowa 0-2 Odra II Miasteczko Śląskie 20 maja, 17:00
Orzeł Bobrowniki 2-2 Sokół Zbrosławice 20 maja, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 1-7 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 21 maja, 18:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-0 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 21 maja, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

Rodło Górniki (Bytom) 2-10 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 28 maja, 17:00
Silesia II Miechowice (Bytom) 3-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 28 maja, 11:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Orzeł II Miedary 27 maja, 17:00
Nadzieja Bytom 4-1 Orzeł Bobrowniki 27 maja, 17:00
Sokół Zbrosławice 1-1 Naprzód Wieszowa 28 maja, 17:00
Odra II Miasteczko Śląskie 3-1 Iskra Połomia 28 maja, 17:00
Tęcza Zendek 1-4 Rozbark Bytom 28 maja, 17:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Nadzieja Bytom 1-1 Naprzód Wieszowa 3 czerwca, 17:00
Tęcza Zendek 1-4 Silesia II Miechowice (Bytom) 4 czerwca, 17:00
Rozbark Bytom 4-1 Odra II Miasteczko Śląskie 3 czerwca, 14:00
Iskra Połomia 0-0 Sokół Zbrosławice 4 czerwca, 11:00
Orzeł Bobrowniki 0-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3 czerwca, 17:00
Orzeł II Miedary 2-1 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 4 czerwca, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 0-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 4 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Rodło Górniki (Bytom) 0-4 Silesia II Miechowice (Bytom) 11 czerwca, 17:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-5 Orzeł II Miedary 11 czerwca, 17:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 5-2 Orzeł Bobrowniki 11 czerwca, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 4-0 Naprzód Wieszowa 10 czerwca, 17:00
Nadzieja Bytom 5-0 Iskra Połomia 11 czerwca, 17:00
Sokół Zbrosławice 5-1 Rozbark Bytom 10 czerwca, 17:00
Odra II Miasteczko Śląskie 5-2 Tęcza Zendek 11 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 17-18 czerwca

Nadzieja Bytom 1-3 Rozbark Bytom 17 czerwca, 17:00
Odra II Miasteczko Śląskie 1-7 Silesia II Miechowice (Bytom) 17 czerwca, 10:00
Tęcza Zendek 3-1 Sokół Zbrosławice 17 czerwca, 17:00
Iskra Połomia 3-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 17 czerwca, 17:00
Naprzód Wieszowa 0-2 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 17 czerwca, 17:00
Orzeł Bobrowniki 3-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 17 czerwca, 17:00
Orzeł II Miedary 4-1 Rodło Górniki (Bytom) 18 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 24 czerwca

Silesia II Miechowice (Bytom) 8-1 Orzeł II Miedary 24 czerwca, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 2-3 Orzeł Bobrowniki 24 czerwca, 17:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-2 Naprzód Wieszowa 24 czerwca, 17:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 5-0 Iskra Połomia 24 czerwca, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-2 Rozbark Bytom 24 czerwca, 17:00
Nadzieja Bytom 1-0 Tęcza Zendek 24 czerwca, 17:00
Sokół Zbrosławice 3-0 Odra II Miasteczko Śląskie 24 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Klasa A 2016/2017 (Bytom)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas