[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Lubaczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Roztocze Narol 26 62 19 5 2 90-36 11 2 0 51-16 8 3 2 39-20
2.  Zryw Młodów 26 57 18 3 5 67-27 9 1 3 35-13 9 2 2 32-14
3.  Czarni Oleszyce 26 53 17 2 7 92-45 9 0 4 48-18 8 2 3 44-27 2 3 1 0 1 5-2
4.  Start Lisie Jamy 26 53 17 2 7 80-42 10 1 2 40-15 7 1 5 40-27 2 3 1 0 1 2-5
5.  Gwiazda Wielkie Oczy 26 48 15 3 8 77-46 9 2 2 49-17 6 1 6 28-29
6.  Błękitni Futory 26 47 14 5 7 59-47 7 3 3 33-23 7 2 4 26-24
7.  Zdrój Horyniec 26 40 12 4 10 54-44 6 2 5 29-17 6 2 5 25-27
8.  Unia Łukawiec 26 35 11 2 13 59-60 7 0 6 32-25 4 2 7 27-35
9.  Rolnik Wólka Krowicka 26 32 10 2 14 57-67 6 2 5 37-36 4 0 9 20-31
10.  Victoria Stary Dzików 26 23 7 2 17 40-69 4 2 7 18-25 3 0 10 22-44
11.  Huragan Basznia Dolna 26 22 6 4 16 62-106 3 3 7 36-48 3 1 9 26-58 2 4 1 1 0 4-3
12.  Ursus Dachnów 26 22 6 4 16 52-74 6 2 5 36-29 0 2 11 16-45 2 1 0 1 1 3-4
13.  Leśnik Płazów 26 21 7 0 19 65-135 5 0 8 37-57 2 0 11 28-78
14.  Roztocze Ruda Różaniecka 26 11 3 2 21 48-104 3 0 10 33-49 0 2 11 15-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Roztocze Narol    0-0 3-3 4-3 4-0 4-2 3-1 2-1 2-1 5-0 4-2 7-1 6-1 7-1 
 2 Zryw Młodów1-1     1-4 0-1 3-1 1-2 2-1 1-0 1-0 2-0 4-1 6-2 5-0 8-0 
 3 Czarni Oleszyce3-1 1-2     1-2 0-1 2-0 5-1 2-0 3-4 11-2 6-1 3-1 8-3 3-0 
 4 Start Lisie Jamy3-2 2-1 0-4     4-1 0-2 0-0 5-2 2-1 5-0 3-0 3-0 9-1 4-1 
 5 Gwiazda Wielkie Oczy1-1 2-3 1-1 5-2     5-2 1-2 8-0 2-1 3-1 2-1 3-0 8-2 8-1 
 6 Błękitni Futory1-1 2-3 0-2 3-2 3-0*     2-2 1-4 5-3 2-0 2-2 3-1 7-2 2-1 
 7 Zdrój Horyniec1-3 0-1 1-2 1-0 1-2 0-3     1-1 2-1 2-0 11-0 1-0 6-2 2-2 
 8 Unia Łukawiec2-3 1-0 2-5 0-7 1-3 0-3 0-1     4-0 2-0 7-1 2-1 9-0 2-1 
 9 Rolnik Wólka Krowicka3-5 1-1 5-3 1-6 2-4 3-4 1-0 2-2     2-3 6-2 2-1 5-3 4-2 
 10 Victoria Stary Dzików0-3 0-2 3-0 0-3 3-2 0-3 0-2 1-2 2-1     3-5 1-1 4-0 1-1 
 11 Huragan Basznia Dolna1-7 2-5 4-8 3-3 0-3* 2-2 3-4 2-4 1-2 4-3     1-1 8-5 5-1 
 12 Ursus Dachnów0-2 0-5 4-1 0-3 3-3 1-1 6-1 4-1 5-0 3-1 2-3     2-6 6-2 
 13 Leśnik Płazów1-4 2-5 1-7 7-1 1-7 6-1 2-5 2-8 2-3 1-7 4-3 5-4     3-2 
 14 Roztocze Ruda Różaniecka3-6 1-4 2-4 2-7 4-1 0-1 2-5 4-2 0-3* 2-5 4-5 8-3 1-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Victoria Stary Dzików 1-1 Ursus Dachnów 14 sierpnia, 17:00
Huragan Basznia Dolna 8-5 Leśnik Płazów 14 sierpnia, 17:00
Zryw Młodów 1-4 Czarni Oleszyce 14 sierpnia, 17:00
Roztocze Narol 4-0 Gwiazda Wielkie Oczy 14 sierpnia, 17:00
Unia Łukawiec 0-1 Zdrój Horyniec 14 sierpnia, 17:00
Błękitni Futory 3-2 Start Lisie Jamy 14 sierpnia, 17:00
Rolnik Wólka Krowicka 4-2 Roztocze Ruda Różaniecka 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Ursus Dachnów 5-0 Rolnik Wólka Krowicka 21 sierpnia, 17:00
Start Lisie Jamy 4-1 Roztocze Ruda Różaniecka 21 sierpnia, 17:00
Zdrój Horyniec 0-3 Błękitni Futory 21 sierpnia, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 8-0 Unia Łukawiec 21 sierpnia, 17:00
Czarni Oleszyce 3-1 Roztocze Narol 21 sierpnia, 11:00
Leśnik Płazów 2-5 Zryw Młodów 21 sierpnia, 17:00
Victoria Stary Dzików 3-5 Huragan Basznia Dolna 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Huragan Basznia Dolna 1-1 Ursus Dachnów 28 sierpnia, 17:00
Zryw Młodów 2-0 Victoria Stary Dzików 12 sierpnia, 17:30
Roztocze Narol 6-1 Leśnik Płazów 28 sierpnia, 17:00
Unia Łukawiec 2-5 Czarni Oleszyce 28 sierpnia, 17:00
Błękitni Futory 3-0 Gwiazda Wielkie Oczy 28 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Rolnik Wólka Krowicka 1-6 Start Lisie Jamy 28 sierpnia, 17:00
Zdrój Horyniec 2-2 Roztocze Ruda Różaniecka 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Ursus Dachnów 0-3 Start Lisie Jamy 4 września, 16:00
Zdrój Horyniec 2-1 Rolnik Wólka Krowicka 4 września, 16:00
Gwiazda Wielkie Oczy 8-1 Roztocze Ruda Różaniecka 4 września, 11:00
Czarni Oleszyce 2-0 Błękitni Futory 4 września, 12:30
Leśnik Płazów 2-8 Unia Łukawiec 4 września, 16:00
Victoria Stary Dzików 0-3 Roztocze Narol 4 września, 16:00
Huragan Basznia Dolna 2-5 Zryw Młodów 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Zryw Młodów 6-2 Ursus Dachnów 11 września, 11:00
Roztocze Narol 4-2 Huragan Basznia Dolna 10 września, 16:00
Unia Łukawiec 2-0 Victoria Stary Dzików 11 września, 16:00
Błękitni Futory 7-2 Leśnik Płazów 11 września, 16:00
Rolnik Wólka Krowicka 2-4 Gwiazda Wielkie Oczy 11 września, 16:00
Start Lisie Jamy 0-0 Zdrój Horyniec 11 września, 13:00
Czarni Oleszyce 3-0 Roztocze Ruda Różaniecka 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Ursus Dachnów 6-1 Zdrój Horyniec 18 września, 16:00
Gwiazda Wielkie Oczy 5-2 Start Lisie Jamy 18 września, 12:00
Czarni Oleszyce 3-4 Rolnik Wólka Krowicka 18 września, 16:00
Leśnik Płazów 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka 18 września, 16:00
Victoria Stary Dzików 0-3 Błękitni Futory 18 września, 16:00
Huragan Basznia Dolna 2-4 Unia Łukawiec 18 września, 16:00
Zryw Młodów 1-1 Roztocze Narol 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Roztocze Narol 7-1 Ursus Dachnów 25 września, 16:00
Unia Łukawiec 1-0 Zryw Młodów 25 września, 16:00
Błękitni Futory 2-2 Huragan Basznia Dolna 25 września, 16:00
Rolnik Wólka Krowicka 5-3 Leśnik Płazów 25 września, 16:00
Start Lisie Jamy 0-4 Czarni Oleszyce 25 września, 16:00
Zdrój Horyniec 1-2 Gwiazda Wielkie Oczy 25 września, 16:00
Victoria Stary Dzików 1-1 Roztocze Ruda Różaniecka 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Ursus Dachnów 3-3 Gwiazda Wielkie Oczy 2 października, 15:00
Czarni Oleszyce 5-1 Zdrój Horyniec 2 października, 15:00
Leśnik Płazów 7-1 Start Lisie Jamy 2 października, 15:00
Victoria Stary Dzików 2-1 Rolnik Wólka Krowicka 2 października, 15:00
Huragan Basznia Dolna 5-1 Roztocze Ruda Różaniecka 2 października, 15:00
Zryw Młodów 1-2 Błękitni Futory 2 października, 15:00
Roztocze Narol 2-1 Unia Łukawiec 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Unia Łukawiec 2-1 Ursus Dachnów 9 października, 15:00
Błękitni Futory 1-1 Roztocze Narol 9 października, 15:00
Rolnik Wólka Krowicka 6-2 Huragan Basznia Dolna 9 października, 15:00
Start Lisie Jamy 5-0 Victoria Stary Dzików 9 października, 12:00
Zdrój Horyniec 6-2 Leśnik Płazów 9 października, 15:00
Zryw Młodów 8-0 Roztocze Ruda Różaniecka 9 października, 15:00
Czarni Oleszyce 0-1 Gwiazda Wielkie Oczy 9 października, 12:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Ursus Dachnów 4-1 Czarni Oleszyce 16 października, 15:00
Leśnik Płazów 1-7 Gwiazda Wielkie Oczy 16 października, 15:00
Victoria Stary Dzików 0-2 Zdrój Horyniec 16 października, 15:00
Huragan Basznia Dolna 3-3 Start Lisie Jamy 16 października, 15:00
Zryw Młodów 1-0 Rolnik Wólka Krowicka 16 października, 15:00
Roztocze Narol 7-1 Roztocze Ruda Różaniecka 16 października, 15:00
Unia Łukawiec 0-3 Błękitni Futory 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Błękitni Futory 3-1 Ursus Dachnów 23 października, 15:00
Rolnik Wólka Krowicka 3-5 Roztocze Narol 23 października, 15:00
Start Lisie Jamy 2-1 Zryw Młodów 23 października, 13:00
Zdrój Horyniec 11-0 Huragan Basznia Dolna 23 października, 15:00
Gwiazda Wielkie Oczy 3-1 Victoria Stary Dzików 23 października, 15:00
Czarni Oleszyce 8-3 Leśnik Płazów 23 października, 15:00
Unia Łukawiec 2-1 Roztocze Ruda Różaniecka 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Ursus Dachnów 2-6 Leśnik Płazów 30 października, 14:00
Huragan Basznia Dolna 0-3 Gwiazda Wielkie Oczy 30 października, 14:00
(wo)
przerwany w 77. minucie przy stanie 5-2 z powodu uderzenia sędziego przez zawodnika gospodarzy
Roztocze Narol 4-3 Start Lisie Jamy 30 października, 14:00
Unia Łukawiec 4-0 Rolnik Wólka Krowicka 30 października, 14:00
Błękitni Futory 2-1 Roztocze Ruda Różaniecka 30 października, 14:00
Czarni Oleszyce 11-2 Victoria Stary Dzików 30 października, 14:00
Zdrój Horyniec 0-1 Zryw Młodów 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Rolnik Wólka Krowicka 3-4 Błękitni Futory 5 listopada, 14:00
Start Lisie Jamy 5-2 Unia Łukawiec 6 listopada, 11:30
Zdrój Horyniec 1-3 Roztocze Narol 6 listopada, 14:00
Gwiazda Wielkie Oczy 2-3 Zryw Młodów 5 listopada, 13:00
Czarni Oleszyce 6-1 Huragan Basznia Dolna 6 listopada, 14:00
Leśnik Płazów 1-7 Victoria Stary Dzików 6 listopada, 14:00
Ursus Dachnów 6-2 Roztocze Ruda Różaniecka 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Roztocze Ruda Różaniecka 0-3 Rolnik Wólka Krowicka 26 marca, 16:00
(wo)
na boisku 1-2
Ursus Dachnów 3-1 Victoria Stary Dzików 26 marca, 16:00
Leśnik Płazów 4-3 Huragan Basznia Dolna 26 marca, 16:00
Czarni Oleszyce 1-2 Zryw Młodów 26 marca, 13:00
Gwiazda Wielkie Oczy 1-1 Roztocze Narol 26 marca, 16:00
Zdrój Horyniec 1-1 Unia Łukawiec 26 marca, 16:00
Start Lisie Jamy 0-2 Błękitni Futory 26 marca, 16:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Rolnik Wólka Krowicka 2-1 Ursus Dachnów 2 kwietnia, 16:00
Roztocze Ruda Różaniecka 2-7 Start Lisie Jamy 2 kwietnia, 16:00
Błękitni Futory 2-2 Zdrój Horyniec 2 kwietnia, 16:00
Unia Łukawiec 1-3 Gwiazda Wielkie Oczy 2 kwietnia, 16:00
Roztocze Narol 3-3 Czarni Oleszyce 2 kwietnia, 16:00
Zryw Młodów 5-0 Leśnik Płazów 2 kwietnia, 16:00
Huragan Basznia Dolna 4-3 Victoria Stary Dzików 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Roztocze Ruda Różaniecka 2-5 Zdrój Horyniec 9 kwietnia, 16:00
Ursus Dachnów 2-3 Huragan Basznia Dolna 9 kwietnia, 16:00
Victoria Stary Dzików 0-2 Zryw Młodów 9 kwietnia, 16:00
Leśnik Płazów 1-4 Roztocze Narol 9 kwietnia, 16:00
Czarni Oleszyce 2-0 Unia Łukawiec 9 kwietnia, 13:00
Gwiazda Wielkie Oczy 5-2 Błękitni Futory 9 kwietnia, 16:00
Start Lisie Jamy 2-1 Rolnik Wólka Krowicka 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Start Lisie Jamy 3-0 Ursus Dachnów 23 kwietnia, 16:00
Rolnik Wólka Krowicka 1-0 Zdrój Horyniec 23 kwietnia, 16:00
Roztocze Ruda Różaniecka 4-1 Gwiazda Wielkie Oczy 23 kwietnia, 16:00
Błękitni Futory 0-2 Czarni Oleszyce 23 kwietnia, 16:00
Unia Łukawiec 9-0 Leśnik Płazów 23 kwietnia, 16:00
Roztocze Narol 5-0 Victoria Stary Dzików 23 kwietnia, 16:00
Zryw Młodów 4-1 Huragan Basznia Dolna 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Roztocze Ruda Różaniecka 2-4 Czarni Oleszyce 30 kwietnia, 16:00
Ursus Dachnów 0-5 Zryw Młodów 30 kwietnia, 16:00
Huragan Basznia Dolna 1-7 Roztocze Narol 30 kwietnia, 16:00
Victoria Stary Dzików 1-2 Unia Łukawiec 30 kwietnia, 16:00
Leśnik Płazów 6-1 Błękitni Futory 30 kwietnia, 16:00
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 Rolnik Wólka Krowicka 30 kwietnia, 16:00
Zdrój Horyniec 1-0 Start Lisie Jamy 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 3 maja

Zdrój Horyniec 1-0 Ursus Dachnów 3 maja, 17:00
Start Lisie Jamy 4-1 Gwiazda Wielkie Oczy 3 maja, 17:00
Rolnik Wólka Krowicka 5-3 Czarni Oleszyce 3 maja, 17:00
Roztocze Ruda Różaniecka 1-3 Leśnik Płazów 3 maja, 17:00
Błękitni Futory 2-0 Victoria Stary Dzików 3 maja, 17:00
Unia Łukawiec 7-1 Huragan Basznia Dolna 3 maja, 17:00
Roztocze Narol 0-0 Zryw Młodów 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Roztocze Ruda Różaniecka 2-5 Victoria Stary Dzików 7 maja, 17:00
Ursus Dachnów 0-2 Roztocze Narol 7 maja, 17:00
Zryw Młodów 1-0 Unia Łukawiec 6 maja, 12:00
Huragan Basznia Dolna 2-2 Błękitni Futory 7 maja, 17:00
Leśnik Płazów 2-3 Rolnik Wólka Krowicka 7 maja, 17:00
Czarni Oleszyce 1-2 Start Lisie Jamy 7 maja, 14:00
Gwiazda Wielkie Oczy 1-2 Zdrój Horyniec 7 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Gwiazda Wielkie Oczy 3-0 Ursus Dachnów 14 maja, 17:00
Zdrój Horyniec 1-2 Czarni Oleszyce 14 maja, 17:00
Start Lisie Jamy 9-1 Leśnik Płazów 14 maja, 17:00
Rolnik Wólka Krowicka 2-3 Victoria Stary Dzików 14 maja, 17:00
Roztocze Ruda Różaniecka 4-5 Huragan Basznia Dolna 14 maja, 17:00
Błękitni Futory 2-3 Zryw Młodów 14 maja, 17:00
Unia Łukawiec 2-3 Roztocze Narol 14 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Roztocze Ruda Różaniecka 1-4 Zryw Młodów 21 maja, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 1-1 Czarni Oleszyce 21 maja, 17:00
Ursus Dachnów 4-1 Unia Łukawiec 21 maja, 17:00
Roztocze Narol 4-2 Błękitni Futory 21 maja, 17:00
Huragan Basznia Dolna 1-2 Rolnik Wólka Krowicka 21 maja, 17:00
Victoria Stary Dzików 0-3 Start Lisie Jamy 21 maja, 17:00
Leśnik Płazów 2-5 Zdrój Horyniec 21 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Czarni Oleszyce 3-1 Ursus Dachnów 28 maja, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 8-2 Leśnik Płazów 28 maja, 17:00
Zdrój Horyniec 2-0 Victoria Stary Dzików 27 maja, 17:00
Start Lisie Jamy 3-0 Huragan Basznia Dolna 28 maja, 17:00
Rolnik Wólka Krowicka 1-1 Zryw Młodów 28 maja, 17:00
Roztocze Ruda Różaniecka 3-6 Roztocze Narol 28 maja, 17:00
Błękitni Futory 1-4 Unia Łukawiec 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Roztocze Ruda Różaniecka 4-2 Unia Łukawiec 4 czerwca, 17:00
Ursus Dachnów 1-1 Błękitni Futory 4 czerwca, 17:00
Roztocze Narol 2-1 Rolnik Wólka Krowicka 4 czerwca, 17:00
Zryw Młodów 0-1 Start Lisie Jamy 4 czerwca, 17:00
Huragan Basznia Dolna 3-4 Zdrój Horyniec 3 czerwca, 17:30
Victoria Stary Dzików 3-2 Gwiazda Wielkie Oczy 4 czerwca, 17:00
Leśnik Płazów 1-7 Czarni Oleszyce 4 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Victoria Stary Dzików 3-0 Czarni Oleszyce 11 czerwca, 17:00
Zryw Młodów 2-1 Zdrój Horyniec 10 czerwca, 17:00
Leśnik Płazów 5-4 Ursus Dachnów 11 czerwca, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 Huragan Basznia Dolna 11 czerwca, 14:00
Start Lisie Jamy 3-2 Roztocze Narol 11 czerwca, 17:00
Rolnik Wólka Krowicka 2-2 Unia Łukawiec 11 czerwca, 12:00
Roztocze Ruda Różaniecka 0-1 Błękitni Futory 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Roztocze Ruda Różaniecka 8-3 Ursus Dachnów 14 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 czerwca, 18:00) odwołany
Błękitni Futory 5-3 Rolnik Wólka Krowicka 17 czerwca, 17:00
Unia Łukawiec 0-7 Start Lisie Jamy 18 czerwca, 17:00
Roztocze Narol 3-1 Zdrój Horyniec 17 czerwca, 17:00
Zryw Młodów 3-1 Gwiazda Wielkie Oczy 17 czerwca, 16:00
Huragan Basznia Dolna 4-8 Czarni Oleszyce 17 czerwca, 14:00
Victoria Stary Dzików 4-0 Leśnik Płazów 18 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Jarosław)

Klasa A 2016/2017 (Jarosław)
Klasa A 2016/2017 (Przemyśl)
Klasa A 2016/2017 (Przeworsk)

Klasa B 2016/2017 (Lubaczów)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas