[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Jarosław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Granica Stubno 30 70 21 7 2 67-21 10 4 1 39-11 11 3 1 28-10
2.  Huragan Gniewczyna 30 61 18 7 5 66-27 9 4 2 36-12 9 3 3 30-15
3.  Motor Grochowce 30 52 15 7 8 43-29 8 4 3 22-11 7 3 5 21-18 4 10 3 1 0 7-2
4.  Płomień Morawsko 30 52 16 4 10 47-40 11 3 1 28-15 5 1 9 19-25 4 4 1 1 2 8-8
5.  MKS Kańczuga 30 52 15 7 8 53-37 9 3 3 30-16 6 4 5 23-21 4 3 1 0 3 6-11
6.  LKS Skołoszów 30 49 15 4 11 53-32 9 2 4 33-10 6 2 7 20-22
7.  Pogoń-Sokół Lubaczów 30 48 14 6 10 46-35 7 2 6 24-16 7 4 4 22-19 2 4 1 1 0 4-0
8.  San Hurko/Hureczko 30 48 14 6 10 46-35 10 4 1 29-10 4 2 9 17-25 2 1 0 1 1 0-4
9.  Sanoczanka Święte 30 46 14 4 12 73-51 7 2 6 34-27 7 2 6 39-24
10.  Santos Piwoda 30 41 12 5 13 47-46 5 3 7 20-23 7 2 6 27-23
11.  KS Kisielów-Pełnatycze 30 36 10 6 14 49-55 6 1 8 27-29 4 5 6 22-26
12.  Błękitni Grzęska 30 32 9 5 16 52-70 5 2 8 29-31 4 3 8 23-39
13.  KS Węgierka 30 27 8 3 19 33-79 5 1 9 18-30 3 2 10 15-49
14.  Graniczni Krowica 30 25 6 7 17 45-76 3 4 8 22-36 3 3 9 23-40
15.  Promyk Urzejowice 30 19 4 7 19 34-71 0 4 11 12-43 4 3 8 22-28
16.  Fenix Leszno 30 18 5 3 22 31-81 4 1 10 20-42 1 2 12 11-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Granica Stubno    0-2 2-0 3-1 3-0 1-1 5-2 3-0 0-0 2-2 2-0 8-2 2-0 3-0 4-0 1-1 
 2 Huragan Gniewczyna0-1     2-1 3-0 1-1 5-0 4-0 2-1 1-1 1-0 3-4 1-1 3-1 6-1 0-0 4-0 
 3 Motor Grochowce0-0 1-2     2-0 3-1 1-0 0-1 2-1 2-0 0-1 1-0 3-0 2-2 0-0 1-1 4-2 
 4 Płomień Morawsko1-0 0-5 1-1     4-1 3-2 2-1 1-0 2-0 2-1 0-0 3-1 3-0 3-2 0-0 3-1 
 5 MKS Kańczuga0-1 1-1 0-1 4-3     1-0 1-1 0-3 3-2 3-0* 2-1 2-2 4-0 4-1 1-0 4-0 
 6 LKS Skołoszów0-1 2-2 4-0 0-1 2-0     2-0 2-0 1-0 1-3 2-1 5-0 8-0 0-0 1-2 3-0 
 7 Pogoń-Sokół Lubaczów0-1 0-2 0-1 1-2 1-1 0-0     4-0 3-1 2-0 2-3 3-2 0-1 2-0 3-2 3-0 
 8 San Hurko/Hureczko1-1 2-0 2-0 3-1 0-0 3-2 0-0     1-2 2-0 1-1 2-0 3-2 5-0 2-1 2-0 
 9 Sanoczanka Święte2-2 0-1 2-2 3-1 0-4 0-1 1-2 3-1     1-7 5-2 5-0 1-2 2-0 7-1 2-1 
 10 Santos Piwoda0-1 1-2 0-0 0-2 3-2 2-0 0-2 0-2 1-3     3-3 0-4 6-0 2-2 1-0 1-0 
 11 KS Kisielów-Pełnatycze0-1 1-3 1-4 2-1 1-2 1-2 0-0 3-2 3-0 2-3     1-3 6-1 3-1 0-4 3-2 
 12 Błękitni Grzęska2-4 0-3 1-2 1-0 1-2 4-0 2-2 0-0 0-4 1-2 2-1     5-1 3-4 4-2 3-4 
 13 KS Węgierka0-1 3-2 2-1 1-1 0-3 0-1 1-2 1-3 1-4 1-4 1-2 0-3*     3-2 2-1 2-0 
 14 Graniczni Krowica1-3 0-3 1-4 2-0 0-1 0-5 0-1 1-1 2-5 1-1 2-2 2-2 6-3     0-5 4-0 
 15 Promyk Urzejowice1-7 1-1 0-3 0-3 0-3 1-5 0-3 2-3 4-7 1-3 0-0 0-2 0-0 2-3     0-0 
 16 Fenix Leszno2-4 3-1 0-1 0-3 2-2 0-1 1-5 1-0 0-10 3-0 0-2 4-1 0-2 2-7 2-3     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Fenix Leszno 3-1 Huragan Gniewczyna 6 sierpnia, 11:00
Płomień Morawsko 1-1 Motor Grochowce 7 sierpnia, 16:00
Santos Piwoda 3-2 MKS Kańczuga 7 sierpnia, 17:00
Graniczni Krowica 0-5 LKS Skołoszów 7 sierpnia, 13:00
KS Węgierka 0-1 Granica Stubno 6 sierpnia, 17:00
San Hurko/Hureczko 1-2 Sanoczanka Święte 7 sierpnia, 17:00
Błękitni Grzęska 2-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 7 sierpnia, 15:00
KS Kisielów-Pełnatycze 0-4 Promyk Urzejowice 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Huragan Gniewczyna 0-0 Promyk Urzejowice 15 sierpnia, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-3 KS Kisielów-Pełnatycze 13 sierpnia, 17:00
Sanoczanka Święte 5-0 Błękitni Grzęska 14 sierpnia, 17:00
Granica Stubno 3-0 San Hurko/Hureczko 14 sierpnia, 16:00
LKS Skołoszów 8-0 KS Węgierka 14 sierpnia, 17:00
MKS Kańczuga 4-1 Graniczni Krowica 13 sierpnia, 16:00
Motor Grochowce 0-1 Santos Piwoda 14 sierpnia, 17:00
Fenix Leszno 0-3 Płomień Morawsko 13 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Płomień Morawsko 0-5 Huragan Gniewczyna 20 sierpnia, 11:00
Santos Piwoda 1-0 Fenix Leszno 21 sierpnia, 17:00
Graniczni Krowica 1-4 Motor Grochowce 21 sierpnia, 16:00
KS Węgierka 0-3 MKS Kańczuga 21 sierpnia, 17:00
San Hurko/Hureczko 3-2 LKS Skołoszów 21 sierpnia, 17:00
Błękitni Grzęska 2-4 Granica Stubno 20 sierpnia, 17:00
KS Kisielów-Pełnatycze 3-0 Sanoczanka Święte 21 sierpnia, 16:00
Promyk Urzejowice 0-3 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:30) odwołany

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Huragan Gniewczyna 4-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 27 sierpnia, 17:00
Sanoczanka Święte 7-1 Promyk Urzejowice 27 sierpnia, 17:00
Granica Stubno 2-0 KS Kisielów-Pełnatycze 28 sierpnia, 16:00
LKS Skołoszów 5-0 Błękitni Grzęska 28 sierpnia, 17:00
MKS Kańczuga 0-3 San Hurko/Hureczko 27 sierpnia, 17:00
Motor Grochowce 2-2 KS Węgierka 28 sierpnia, 17:00
Fenix Leszno 2-7 Graniczni Krowica 27 sierpnia, 17:00
Płomień Morawsko 2-1 Santos Piwoda 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Santos Piwoda 1-2 Huragan Gniewczyna 4 września, 16:00
Graniczni Krowica 2-0 Płomień Morawsko 4 września, 15:00
KS Węgierka 2-0 Fenix Leszno 3 września, 16:00
San Hurko/Hureczko 2-0 Motor Grochowce 4 września, 16:00
Błękitni Grzęska 1-2 MKS Kańczuga 3 września, 16:00
KS Kisielów-Pełnatycze 1-2 LKS Skołoszów 4 września, 15:00
Promyk Urzejowice 1-7 Granica Stubno 3 września, 11:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-1 Sanoczanka Święte 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Huragan Gniewczyna 1-1 Sanoczanka Święte 11 września, 16:00
Granica Stubno 5-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 11 września, 15:00
LKS Skołoszów 1-2 Promyk Urzejowice 11 września, 16:00
MKS Kańczuga 2-1 KS Kisielów-Pełnatycze 11 września, 16:00
Motor Grochowce 3-0 Błękitni Grzęska 11 września, 16:00
Fenix Leszno 1-0 San Hurko/Hureczko 10 września, 16:00
Płomień Morawsko 3-0 KS Węgierka 10 września, 16:30
jednocześnie mecz II rundy PP Jarosław
Santos Piwoda 2-2 Graniczni Krowica 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Graniczni Krowica 0-3 Huragan Gniewczyna 18 września, 15:00
KS Węgierka 1-4 Santos Piwoda 17 września, 16:00
San Hurko/Hureczko 3-1 Płomień Morawsko 17 września, 16:00
Błękitni Grzęska 3-4 Fenix Leszno 17 września, 16:00
KS Kisielów-Pełnatycze 1-4 Motor Grochowce 17 września, 16:00
Promyk Urzejowice 0-3 MKS Kańczuga 18 września, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-0 LKS Skołoszów 17 września, 16:00
Sanoczanka Święte 2-2 Granica Stubno 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Huragan Gniewczyna 0-1 Granica Stubno 24 września, 16:00
LKS Skołoszów 1-0 Sanoczanka Święte 25 września, 16:00
MKS Kańczuga 1-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 24 września, 10:00
Motor Grochowce 1-1 Promyk Urzejowice 25 września, 16:00
Fenix Leszno 0-2 KS Kisielów-Pełnatycze 24 września, 16:00
Płomień Morawsko 3-1 Błękitni Grzęska 25 września, 16:00
Santos Piwoda 0-2 San Hurko/Hureczko 24 września, 16:00
Graniczni Krowica 6-3 KS Węgierka 25 września, 15:00

Kolejka 9 - 1-2 października

KS Węgierka 3-2 Huragan Gniewczyna 1 października, 15:00
San Hurko/Hureczko 5-0 Graniczni Krowica 1 października, 15:00
Błękitni Grzęska 1-2 Santos Piwoda 2 października, 15:00
KS Kisielów-Pełnatycze 2-1 Płomień Morawsko 2 października, 15:00
Promyk Urzejowice 0-0 Fenix Leszno 2 października, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 Motor Grochowce 1 października, 15:30
Sanoczanka Święte 0-4 MKS Kańczuga 1 października, 15:00
Granica Stubno 1-1 LKS Skołoszów 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Huragan Gniewczyna 5-0 LKS Skołoszów 8 października, 15:00
MKS Kańczuga 0-1 Granica Stubno 9 października, 11:00
Motor Grochowce 2-0 Sanoczanka Święte 9 października, 15:00
Fenix Leszno 1-5 Pogoń-Sokół Lubaczów 7 października, 15:30
Płomień Morawsko 0-0 Promyk Urzejowice 9 października, 15:00
Santos Piwoda 3-3 KS Kisielów-Pełnatycze 9 października, 15:00
Graniczni Krowica 2-2 Błękitni Grzęska 9 października, 14:00
KS Węgierka 1-3 San Hurko/Hureczko 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

San Hurko/Hureczko 2-0 Huragan Gniewczyna 15 października, 15:00
Błękitni Grzęska 5-1 KS Węgierka 16 października, 15:00
KS Kisielów-Pełnatycze 3-1 Graniczni Krowica 15 października, 15:00
Promyk Urzejowice 1-3 Santos Piwoda 16 października, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Płomień Morawsko 15 października, 15:00
Sanoczanka Święte 2-1 Fenix Leszno 16 października, 15:00
Granica Stubno 2-0 Motor Grochowce 15 października, 15:00
LKS Skołoszów 2-0 MKS Kańczuga 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Huragan Gniewczyna 1-1 MKS Kańczuga 23 października, 15:00
Motor Grochowce 1-0 LKS Skołoszów 23 października, 15:00
Fenix Leszno 2-4 Granica Stubno 22 października, 15:00
Płomień Morawsko 2-0 Sanoczanka Święte 23 października, 14:30
Santos Piwoda 0-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 23 października, 15:00
Graniczni Krowica 0-5 Promyk Urzejowice 23 października, 14:00
KS Węgierka 1-2 KS Kisielów-Pełnatycze 22 października, 15:00
San Hurko/Hureczko 2-0 Błękitni Grzęska 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Błękitni Grzęska 0-3 Huragan Gniewczyna 30 października, 14:00
KS Kisielów-Pełnatycze 3-2 San Hurko/Hureczko 30 października, 14:00
Promyk Urzejowice 0-0 KS Węgierka 30 października, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Graniczni Krowica 29 października, 14:00
Sanoczanka Święte 1-7 Santos Piwoda 29 października, 14:00
Granica Stubno 3-1 Płomień Morawsko 30 października, 14:00
LKS Skołoszów 3-0 Fenix Leszno 30 października, 14:00
MKS Kańczuga 0-1 Motor Grochowce 29 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Huragan Gniewczyna 2-1 Motor Grochowce 6 listopada, 14:00
Fenix Leszno 2-2 MKS Kańczuga 5 listopada, 14:00
Płomień Morawsko 3-2 LKS Skołoszów 5 listopada, 14:00
Santos Piwoda 0-1 Granica Stubno 6 listopada, 14:00
Graniczni Krowica 2-5 Sanoczanka Święte 6 listopada, 13:00
KS Węgierka 1-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 5 listopada, 14:00
San Hurko/Hureczko 2-1 Promyk Urzejowice 6 listopada, 14:00
Błękitni Grzęska 2-1 KS Kisielów-Pełnatycze 6 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

KS Kisielów-Pełnatycze 1-3 Huragan Gniewczyna 11 listopada, 14:00
Promyk Urzejowice 0-2 Błękitni Grzęska 12 listopada, 11:30
Pogoń-Sokół Lubaczów 4-0 San Hurko/Hureczko 11 listopada, 14:00
Sanoczanka Święte 1-2 KS Węgierka 11 listopada, 14:00
Granica Stubno 3-0 Graniczni Krowica 11 listopada, 14:00
LKS Skołoszów 1-3 Santos Piwoda 11 listopada, 14:00
MKS Kańczuga 4-3 Płomień Morawsko 11 listopada, 14:00
Motor Grochowce 4-2 Fenix Leszno 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Huragan Gniewczyna 4-0 Fenix Leszno 18 marca, 15:00
Motor Grochowce 2-0 Płomień Morawsko 19 marca, 15:00
MKS Kańczuga 3-0 Santos Piwoda 18 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-0
LKS Skołoszów 0-0 Graniczni Krowica 19 marca, 14:00
Granica Stubno 2-0 KS Węgierka 19 marca, 14:00
Sanoczanka Święte 3-1 San Hurko/Hureczko 18 marca, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-2 Błękitni Grzęska 19 marca, 13:00
Promyk Urzejowice 0-0 KS Kisielów-Pełnatycze 18 marca, 15:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Promyk Urzejowice 1-1 Huragan Gniewczyna 26 marca, 15:00
KS Kisielów-Pełnatycze 0-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 26 marca, 14:00
Błękitni Grzęska 0-4 Sanoczanka Święte 26 marca, 13:00
San Hurko/Hureczko 1-1 Granica Stubno 26 marca, 15:00
KS Węgierka 0-1 LKS Skołoszów 25 marca, 15:00
Graniczni Krowica 0-1 MKS Kańczuga 26 marca, 14:00
Santos Piwoda 0-0 Motor Grochowce 26 marca, 14:00
Płomień Morawsko 3-1 Fenix Leszno 26 marca, 16:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Huragan Gniewczyna 3-0 Płomień Morawsko 2 kwietnia, 16:00
Fenix Leszno 3-0 Santos Piwoda 1 kwietnia, 16:00
Motor Grochowce 0-0 Graniczni Krowica 2 kwietnia, 16:00
MKS Kańczuga 4-0 KS Węgierka 1 kwietnia, 13:00
LKS Skołoszów 2-0 San Hurko/Hureczko 2 kwietnia, 15:00
Granica Stubno 8-2 Błękitni Grzęska 2 kwietnia, 15:00
Sanoczanka Święte 5-2 KS Kisielów-Pełnatycze 1 kwietnia, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-2 Promyk Urzejowice 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Pogoń-Sokół Lubaczów 0-2 Huragan Gniewczyna 8 kwietnia, 17:00
Promyk Urzejowice 4-7 Sanoczanka Święte 9 kwietnia, 16:00
KS Kisielów-Pełnatycze 0-1 Granica Stubno 9 kwietnia, 15:00
Błękitni Grzęska 4-0 LKS Skołoszów 9 kwietnia, 13:00
San Hurko/Hureczko 0-0 MKS Kańczuga 9 kwietnia, 16:00
KS Węgierka 2-1 Motor Grochowce 8 kwietnia, 16:00
Graniczni Krowica 4-0 Fenix Leszno 9 kwietnia, 15:00
Santos Piwoda 0-2 Płomień Morawsko 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Huragan Gniewczyna 1-0 Santos Piwoda 22 kwietnia, 17:00
Płomień Morawsko 3-2 Graniczni Krowica 23 kwietnia, 16:00
Fenix Leszno 0-2 KS Węgierka 22 kwietnia, 16:00
Motor Grochowce 2-1 San Hurko/Hureczko 23 kwietnia, 16:00
MKS Kańczuga 2-2 Błękitni Grzęska 23 kwietnia, 12:00
LKS Skołoszów 2-1 KS Kisielów-Pełnatycze 23 kwietnia, 16:00
Granica Stubno 4-0 Promyk Urzejowice 22 kwietnia, 16:00
Sanoczanka Święte 1-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

Sanoczanka Święte 0-1 Huragan Gniewczyna 30 kwietnia, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 Granica Stubno 30 kwietnia, 16:00
Promyk Urzejowice 1-5 LKS Skołoszów 30 kwietnia, 15:00
KS Kisielów-Pełnatycze 1-2 MKS Kańczuga 29 kwietnia, 16:00
Błękitni Grzęska 1-2 Motor Grochowce 29 kwietnia, 11:00
San Hurko/Hureczko 2-0 Fenix Leszno 29 kwietnia, 17:00
KS Węgierka 1-1 Płomień Morawsko 29 kwietnia, 16:00
Graniczni Krowica 1-1 Santos Piwoda 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 3 maja

Huragan Gniewczyna 6-1 Graniczni Krowica 3 maja, 17:00
Santos Piwoda 6-0 KS Węgierka 3 maja, 17:00
Płomień Morawsko 1-0 San Hurko/Hureczko 3 maja, 13:00
Fenix Leszno 4-1 Błękitni Grzęska 3 maja, 17:00
Motor Grochowce 1-0 KS Kisielów-Pełnatycze 3 maja, 17:00
MKS Kańczuga 1-0 Promyk Urzejowice 3 maja, 14:00
LKS Skołoszów 2-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 15 kwietnia, 13:00
Granica Stubno 0-0 Sanoczanka Święte 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

Granica Stubno 0-2 Huragan Gniewczyna 7 maja, 16:00
Sanoczanka Święte 0-1 LKS Skołoszów 7 maja, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 MKS Kańczuga 6 maja, 17:00
Promyk Urzejowice 0-3 Motor Grochowce 7 maja, 17:00
KS Kisielów-Pełnatycze 3-2 Fenix Leszno 6 maja, 17:00
Błękitni Grzęska 1-0 Płomień Morawsko 6 maja, 17:00
San Hurko/Hureczko 2-0 Santos Piwoda 6 maja, 17:00
KS Węgierka 3-2 Graniczni Krowica 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Huragan Gniewczyna 3-1 KS Węgierka 14 maja, 17:00
Graniczni Krowica 1-1 San Hurko/Hureczko 14 maja, 15:00
Santos Piwoda 0-4 Błękitni Grzęska 14 maja, 17:00
Płomień Morawsko 0-0 KS Kisielów-Pełnatycze 13 maja, 11:00
Fenix Leszno 2-3 Promyk Urzejowice 13 maja, 17:00
Motor Grochowce 0-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 14 maja, 17:00
MKS Kańczuga 3-2 Sanoczanka Święte 13 maja, 15:00
LKS Skołoszów 0-1 Granica Stubno 13 maja, 15:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

LKS Skołoszów 2-2 Huragan Gniewczyna 19 maja, 17:00
Granica Stubno 3-0 MKS Kańczuga 20 maja, 16:00
Sanoczanka Święte 2-2 Motor Grochowce 21 maja, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-0 Fenix Leszno 21 maja, 11:00
Promyk Urzejowice 0-3 Płomień Morawsko 20 maja, 17:00
KS Kisielów-Pełnatycze 2-3 Santos Piwoda 20 maja, 17:00
Błękitni Grzęska 3-4 Graniczni Krowica 20 maja, 17:00
San Hurko/Hureczko 3-2 KS Węgierka 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Huragan Gniewczyna 2-1 San Hurko/Hureczko 28 maja, 17:00
KS Węgierka 0-3 Błękitni Grzęska 28 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Graniczni Krowica 2-2 KS Kisielów-Pełnatycze 27 maja, 17:00
Santos Piwoda 1-0 Promyk Urzejowice 28 maja, 17:00
Płomień Morawsko 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 28 maja, 17:00
Fenix Leszno 0-10 Sanoczanka Święte 27 maja, 17:00
Motor Grochowce 0-0 Granica Stubno 27 maja, 13:00
MKS Kańczuga 1-0 LKS Skołoszów 28 maja, 18:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

MKS Kańczuga 1-1 Huragan Gniewczyna 3 czerwca, 17:00
LKS Skołoszów 4-0 Motor Grochowce 4 czerwca, 17:00
Granica Stubno 1-1 Fenix Leszno 3 czerwca, 17:00
Sanoczanka Święte 3-1 Płomień Morawsko 4 czerwca, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Santos Piwoda 3 czerwca, 17:00
Promyk Urzejowice 2-3 Graniczni Krowica 3 czerwca, 11:00
KS Kisielów-Pełnatycze 6-1 KS Węgierka 3 czerwca, 17:00
Błękitni Grzęska 0-0 San Hurko/Hureczko 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Huragan Gniewczyna 1-1 Błękitni Grzęska 10 czerwca, 18:00
San Hurko/Hureczko 1-1 KS Kisielów-Pełnatycze 10 czerwca, 17:00
KS Węgierka 2-1 Promyk Urzejowice 10 czerwca, 17:00
Graniczni Krowica 0-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 11 czerwca, 17:00
w Lubaczowie; Graniczni gospodarzem
Santos Piwoda 1-3 Sanoczanka Święte 11 czerwca, 17:00
Płomień Morawsko 1-0 Granica Stubno 10 czerwca, 11:00
Fenix Leszno 0-1 LKS Skołoszów 10 czerwca, 17:00
Motor Grochowce 3-1 MKS Kańczuga 10 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Motor Grochowce 1-2 Huragan Gniewczyna 14 czerwca, 17:00
MKS Kańczuga 4-0 Fenix Leszno 14 czerwca, 17:00
LKS Skołoszów 0-1 Płomień Morawsko 14 czerwca, 17:00
Granica Stubno 2-2 Santos Piwoda 14 czerwca, 17:00
Sanoczanka Święte 2-0 Graniczni Krowica 14 czerwca, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 KS Węgierka 14 czerwca, 17:00
Promyk Urzejowice 2-3 San Hurko/Hureczko 13 czerwca, 18:30
KS Kisielów-Pełnatycze 1-3 Błękitni Grzęska 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Huragan Gniewczyna 3-4 KS Kisielów-Pełnatycze 17 czerwca, 17:00
Błękitni Grzęska 4-2 Promyk Urzejowice 17 czerwca, 17:00
San Hurko/Hureczko 0-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 czerwca, 17:00
KS Węgierka 1-4 Sanoczanka Święte 17 czerwca, 17:00
Graniczni Krowica 1-3 Granica Stubno 17 czerwca, 17:00
Santos Piwoda 2-0 LKS Skołoszów 17 czerwca, 17:00
Płomień Morawsko 4-1 MKS Kańczuga 17 czerwca, 16:00
Fenix Leszno 0-1 Motor Grochowce 17 czerwca, 17:00

IV liga 2016/2017 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Dębica)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Krosno)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Stalowa Wola)

Klasa A 2016/2017 (Jarosław)
Klasa A 2016/2017 (Lubaczów)
Klasa A 2016/2017 (Przemyśl)
Klasa A 2016/2017 (Przeworsk)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas