[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Krosno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ekoball Sanok 30 80 26 2 2 82-10 14 0 1 53-2 12 2 1 29-8
2.  Przełom Besko 30 71 23 2 5 81-23 11 2 2 48-13 12 0 3 33-10
3.  Partyzant Targowiska 30 60 18 6 6 65-38 11 1 3 31-15 7 5 3 34-23
4.  Przełęcz Dukla 30 58 18 4 8 75-40 10 2 3 35-10 8 2 5 40-30
5.  Kotwica Korczyna 30 53 16 5 9 67-40 12 1 2 49-13 4 4 7 18-27
6.  Nafta Jedlicze 30 52 17 1 12 75-66 11 0 4 37-19 6 1 8 38-47
7.  Markiewicza Krosno 30 44 13 5 12 48-38 8 5 2 26-11 5 0 10 22-27
8.  Gaudium Łężyny 30 36 10 6 14 37-59 4 3 8 20-32 6 3 6 17-27 2 2 0 2 0 4-4
9.  Górnik Strachocina 30 36 10 6 14 44-60 5 4 6 25-26 5 2 8 19-34 2 2 0 2 0 4-4
10.  LKS Skołyszyn 30 34 9 7 14 42-49 7 2 6 29-20 2 5 8 13-29
11.  Grabowianka Grabówka 30 33 9 6 15 54-70 6 1 8 35-37 3 5 7 19-33
12.  Iskra Przysietnica 30 32 9 5 16 33-54 5 3 7 18-22 4 2 9 15-32
13.  Iwonka Iwonicz 30 29 8 5 17 50-60 6 3 6 23-21 2 2 11 27-39
14.  LKS Długie 30 24 7 3 20 35-90 4 1 10 21-48 3 2 10 14-42
15.  Zamczysko Mrukowa 30 23 6 5 19 41-94 4 5 6 30-41 2 0 13 11-53
16.  Szarotka Uherce 30 19 5 4 21 29-67 3 3 9 17-31 2 1 12 12-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ekoball Sanok    3-0 0-1 3-0 3-0 6-0 3-0 3-0 5-0 1-0 5-0 4-0 5-1 6-0 2-0 4-0 
 2 Przełom Besko0-0     5-0 0-0 6-2 7-2 2-0 3-0 0-1 3-2 4-0 4-2 1-4 4-0 6-0 3-0* 
 3 Partyzant Targowiska0-1 1-0     4-4 1-2 3-0 2-0 3-0 2-1 0-3 3-0 2-1 2-1 3-1 3-1 2-0 
 4 Przełęcz Dukla0-2 0-1 2-1     1-0 4-0 2-1 1-1 3-0 0-1 1-1 5-0 2-1 4-0 5-1 5-0 
 5 Kotwica Korczyna2-0 0-1 0-0 6-3     4-1 4-1 4-1 1-2 5-0 2-1 3-1 3-1 5-0 8-0 2-1 
 6 Nafta Jedlicze0-2 0-1 2-3 0-3 2-1     1-0 4-1 2-0 4-0 4-0 4-3 3-2 5-1 4-1 2-1 
 7 Markiewicza Krosno1-1 2-1 3-0 2-1 0-0 5-0     0-1 1-1 0-0 3-1 2-1 3-3 3-0 0-1 1-0 
 8 Gaudium Łężyny0-3 0-8 1-3 0-3 0-1 1-4 2-1     1-1 1-0 1-2 4-0 2-2 1-1 1-2 5-1 
 9 Górnik Strachocina1-3 0-2 1-1 3-1 2-5 0-0 1-3 3-3     5-1 1-1 2-0 2-1 1-4 3-0 0-1 
 10 LKS Skołyszyn0-1 0-1 1-1 2-1 3-0 4-5 1-3 0-2 3-0     3-3 0-1 2-1 3-0 5-0 2-1 
 11 Grabowianka Grabówka0-1 2-5 1-2 3-5 1-0 2-7 5-1 3-1 4-1 3-1     0-0 4-5 2-3 3-1 2-4 
 12 Iskra Przysietnica1-2 0-2 1-3 1-3 0-0 2-1 2-1 0-1 2-4 0-0 1-3     1-0 1-1 2-0 4-1 
 13 Iwonka Iwonicz0-1 1-2 3-3 2-3 3-1 2-1 0-3 2-3 1-0 2-2 2-1 0-1     1-0 4-0 0-0 
 14 LKS Długie2-4 0-3 1-8 1-6 1-1 3-5 0-5 0-1 1-4 2-0 0-3 0-2 4-2     4-3 2-1 
 15 Zamczysko Mrukowa0-6 1-4 1-7 2-3 3-3 3-7 2-0 1-1 6-0 2-2 2-2 2-2 2-1 1-2     2-1 
 16 Szarotka Uherce1-2 0-2 1-1 1-4 1-2 1-5 0-3 0-1 2-4 1-1 1-1 0-1 3-2 2-1 3-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

LKS Długie 0-3 Przełom Besko 14 sierpnia, 14:00
LKS Skołyszyn 1-1 Partyzant Targowiska 14 sierpnia, 15:00
Gaudium Łężyny 2-1 Markiewicza Krosno 14 sierpnia, 16:30
Ekoball Sanok 5-0 Grabowianka Grabówka 13 sierpnia, 16:30
Nafta Jedlicze 2-0 Górnik Strachocina 14 sierpnia, 15:00
Kotwica Korczyna 6-3 Przełęcz Dukla 14 sierpnia, 15:00
Zamczysko Mrukowa 2-2 Iskra Przysietnica 14 sierpnia, 13:00
Szarotka Uherce 3-2 Iwonka Iwonicz 13 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Przełom Besko 1-4 Iwonka Iwonicz 21 sierpnia, 16:00
Iskra Przysietnica 4-1 Szarotka Uherce 21 sierpnia, 16:30
Przełęcz Dukla 5-1 Zamczysko Mrukowa 20 sierpnia, 17:00
Górnik Strachocina 2-5 Kotwica Korczyna 21 sierpnia, 16:30
Grabowianka Grabówka 2-7 Nafta Jedlicze 21 sierpnia, 15:00
Markiewicza Krosno 1-1 Ekoball Sanok 21 sierpnia, 16:30
Partyzant Targowiska 3-0 Gaudium Łężyny 21 sierpnia, 17:00
LKS Długie 2-0 LKS Skołyszyn 21 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

LKS Skołyszyn 0-1 Przełom Besko 28 sierpnia, 15:00
Gaudium Łężyny 1-1 LKS Długie 28 sierpnia, 16:30
Ekoball Sanok 0-1 Partyzant Targowiska 27 sierpnia, 16:30
Nafta Jedlicze 1-0 Markiewicza Krosno 28 sierpnia, 15:00
Kotwica Korczyna 2-1 Grabowianka Grabówka 28 sierpnia, 15:00
Zamczysko Mrukowa 6-0 Górnik Strachocina 28 sierpnia, 13:00
Szarotka Uherce 1-4 Przełęcz Dukla 27 sierpnia, 16:30
Iwonka Iwonicz 0-1 Iskra Przysietnica 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Przełom Besko 4-2 Iskra Przysietnica 4 września, 16:30
Przełęcz Dukla 2-1 Iwonka Iwonicz 3 września, 16:30
Górnik Strachocina 0-1 Szarotka Uherce 4 września, 16:30
Grabowianka Grabówka 3-1 Zamczysko Mrukowa 4 września, 15:00
Markiewicza Krosno 0-0 Kotwica Korczyna 4 września, 16:30
Partyzant Targowiska 3-0 Nafta Jedlicze 4 września, 15:00
LKS Długie 2-4 Ekoball Sanok 4 września, 16:30
LKS Skołyszyn 0-2 Gaudium Łężyny 4 września, 15:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Gaudium Łężyny 0-8 Przełom Besko 11 września, 16:30
Ekoball Sanok 1-0 LKS Skołyszyn 10 września, 16:30
Nafta Jedlicze 5-1 LKS Długie 10 września, 17:00
Kotwica Korczyna 0-0 Partyzant Targowiska 11 września, 15:00
Zamczysko Mrukowa 2-0 Markiewicza Krosno 11 września, 13:00
Szarotka Uherce 1-1 Grabowianka Grabówka 10 września, 11:00
Iwonka Iwonicz 1-0 Górnik Strachocina 11 września, 15:00
Iskra Przysietnica 1-3 Przełęcz Dukla 11 września, 16:30

Kolejka 6 - 17-18 września

Przełom Besko 0-0 Przełęcz Dukla 18 września, 16:30
Górnik Strachocina 2-0 Iskra Przysietnica 18 września, 16:30
Grabowianka Grabówka 4-5 Iwonka Iwonicz 18 września, 15:00
Markiewicza Krosno 1-0 Szarotka Uherce 18 września, 16:30
Partyzant Targowiska 3-1 Zamczysko Mrukowa 18 września, 15:00
LKS Długie 1-1 Kotwica Korczyna 18 września, 16:30
LKS Skołyszyn 4-5 Nafta Jedlicze 18 września, 15:00
Gaudium Łężyny 0-3 Ekoball Sanok 18 września, 16:30

Kolejka 7 - 24-25 września

Ekoball Sanok 3-0 Przełom Besko 24 września, 15:30
Nafta Jedlicze 4-1 Gaudium Łężyny 24 września, 11:00
Kotwica Korczyna 5-0 LKS Skołyszyn 25 września, 15:00
Zamczysko Mrukowa 1-2 LKS Długie 25 września, 13:00
Szarotka Uherce 1-1 Partyzant Targowiska 24 września, 15:30
Iwonka Iwonicz 0-3 Markiewicza Krosno 25 września, 15:00
Iskra Przysietnica 1-3 Grabowianka Grabówka 25 września, 15:30
Przełęcz Dukla 3-0 Górnik Strachocina 25 września, 15:30

Kolejka 8 - 1-2 października

Przełom Besko 0-1 Górnik Strachocina 2 października, 15:30
Grabowianka Grabówka 3-5 Przełęcz Dukla 1 października, 16:00
Markiewicza Krosno 2-1 Iskra Przysietnica 2 października, 15:30
Partyzant Targowiska 2-1 Iwonka Iwonicz 2 października, 15:00
LKS Długie 2-1 Szarotka Uherce 2 października, 15:30
LKS Skołyszyn 5-0 Zamczysko Mrukowa 2 października, 15:00
Gaudium Łężyny 0-1 Kotwica Korczyna 2 października, 15:30
Ekoball Sanok 6-0 Nafta Jedlicze 1 października, 15:30

Kolejka 9 - 8-9 października

Nafta Jedlicze 0-1 Przełom Besko 8 października, 15:30
Kotwica Korczyna 2-0 Ekoball Sanok 9 października, 15:00
Zamczysko Mrukowa 1-1 Gaudium Łężyny 9 października, 13:00
Szarotka Uherce 1-1 LKS Skołyszyn 8 października, 15:30
Iwonka Iwonicz 1-0 LKS Długie 9 października, 15:00
Iskra Przysietnica 1-3 Partyzant Targowiska 9 października, 15:30
Przełęcz Dukla 2-1 Markiewicza Krosno 9 października, 15:30
Górnik Strachocina 1-1 Grabowianka Grabówka 9 października, 15:30

Kolejka 10 - 15-16 października

Przełom Besko 4-0 Grabowianka Grabówka 16 października, 15:30
Markiewicza Krosno 1-1 Górnik Strachocina 16 października, 15:30
Partyzant Targowiska 4-4 Przełęcz Dukla 16 października, 15:00
LKS Długie 0-2 Iskra Przysietnica 16 października, 15:30
LKS Skołyszyn 2-1 Iwonka Iwonicz 16 października, 15:00
Gaudium Łężyny 5-1 Szarotka Uherce 15 października, 15:30
Ekoball Sanok 2-0 Zamczysko Mrukowa 15 października, 15:30
Nafta Jedlicze 2-1 Kotwica Korczyna 15 października, 15:30

Kolejka 11 - 22-23 października

Kotwica Korczyna 0-1 Przełom Besko 23 października, 14:30
Zamczysko Mrukowa 3-7 Nafta Jedlicze 23 października, 13:00
Szarotka Uherce 1-2 Ekoball Sanok 23 października, 14:30
Iwonka Iwonicz 2-3 Gaudium Łężyny 23 października, 14:30
Iskra Przysietnica 0-0 LKS Skołyszyn 23 października, 14:30
Przełęcz Dukla 4-0 LKS Długie 23 października, 14:30
Górnik Strachocina 1-1 Partyzant Targowiska 23 października, 14:30
Grabowianka Grabówka 5-1 Markiewicza Krosno 23 października, 14:30

Kolejka 12 - 29-30 października

Przełom Besko 2-0 Markiewicza Krosno 30 października, 13:00
Partyzant Targowiska 3-0 Grabowianka Grabówka 30 października, 13:00
LKS Długie 1-4 Górnik Strachocina 30 października, 13:00
LKS Skołyszyn 2-1 Przełęcz Dukla 30 października, 13:00
Gaudium Łężyny 4-0 Iskra Przysietnica 30 października, 13:00
Ekoball Sanok 5-1 Iwonka Iwonicz 29 października, 13:00
Nafta Jedlicze 2-1 Szarotka Uherce 29 października, 13:00
Kotwica Korczyna 8-0 Zamczysko Mrukowa 30 października, 13:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Zamczysko Mrukowa 1-4 Przełom Besko 6 listopada, 13:00
Szarotka Uherce 1-2 Kotwica Korczyna 5 listopada, 13:00
Iwonka Iwonicz 2-1 Nafta Jedlicze 6 listopada, 13:00
Iskra Przysietnica 1-2 Ekoball Sanok 6 listopada, 13:00
Przełęcz Dukla 1-1 Gaudium Łężyny 6 listopada, 13:00
Górnik Strachocina 5-1 LKS Skołyszyn 6 listopada, 13:00
Grabowianka Grabówka 2-3 LKS Długie 19 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 13:00) odwołany ze względu na zły stan boiska
Markiewicza Krosno 3-0 Partyzant Targowiska 19 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 13:00) odwołany ze względu na zły stan boiska / w drugim terminie (19 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 14 - 11 listopada

Przełom Besko 5-0 Partyzant Targowiska 11 listopada, 12:00
LKS Długie 0-5 Markiewicza Krosno 11 listopada, 12:00
LKS Skołyszyn 3-3 Grabowianka Grabówka 11 listopada, 12:00
Gaudium Łężyny 1-1 Górnik Strachocina 11 listopada, 12:00
Ekoball Sanok 3-0 Przełęcz Dukla 11 listopada, 12:00
Nafta Jedlicze 4-3 Iskra Przysietnica 11 listopada, 12:00
Kotwica Korczyna 3-1 Iwonka Iwonicz 11 listopada, 12:00
Zamczysko Mrukowa 2-1 Szarotka Uherce 11 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 13 listopada

Szarotka Uherce 0-2 Przełom Besko 25 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iwonka Iwonicz 4-0 Zamczysko Mrukowa 26 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Przysietnica 0-0 Kotwica Korczyna 26 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przełęcz Dukla 4-0 Nafta Jedlicze 25 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Strachocina 1-3 Ekoball Sanok 26 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grabowianka Grabówka 3-1 Gaudium Łężyny 26 marca, 15:00
w Pakoszówce / w pierwotnym terminie (13 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Markiewicza Krosno 0-0 LKS Skołyszyn 26 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant Targowiska 3-1 LKS Długie 26 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Przełom Besko 4-0 LKS Długie 2 kwietnia, 16:30
Partyzant Targowiska 0-3 LKS Skołyszyn 2 kwietnia, 15:00
Markiewicza Krosno 0-1 Gaudium Łężyny 2 kwietnia, 16:30
Grabowianka Grabówka 0-1 Ekoball Sanok 2 kwietnia, 15:00
Górnik Strachocina 0-0 Nafta Jedlicze 2 kwietnia, 16:30
Przełęcz Dukla 1-0 Kotwica Korczyna 1 kwietnia, 16:00
Iskra Przysietnica 2-0 Zamczysko Mrukowa 2 kwietnia, 16:30
Iwonka Iwonicz 0-0 Szarotka Uherce 1 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Iwonka Iwonicz 1-2 Przełom Besko 8 kwietnia, 16:30
Szarotka Uherce 0-1 Iskra Przysietnica 8 kwietnia, 16:30
Zamczysko Mrukowa 2-3 Przełęcz Dukla 9 kwietnia, 13:00
Kotwica Korczyna 1-2 Górnik Strachocina 9 kwietnia, 15:00
Nafta Jedlicze 4-0 Grabowianka Grabówka 9 kwietnia, 15:00
Ekoball Sanok 3-0 Markiewicza Krosno 8 kwietnia, 16:30
w Pakoszówce
Gaudium Łężyny 1-3 Partyzant Targowiska 9 kwietnia, 16:30
LKS Skołyszyn 3-0 LKS Długie 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 15 kwietnia

Przełom Besko 3-2 LKS Skołyszyn 15 kwietnia, 12:00
LKS Długie 0-1 Gaudium Łężyny 15 kwietnia, 12:00
Partyzant Targowiska 0-1 Ekoball Sanok 15 kwietnia, 12:00
Markiewicza Krosno 5-0 Nafta Jedlicze 15 kwietnia, 12:00
Grabowianka Grabówka 1-0 Kotwica Korczyna 15 kwietnia, 12:00
Górnik Strachocina 3-0 Zamczysko Mrukowa 15 kwietnia, 12:00
Przełęcz Dukla 5-0 Szarotka Uherce 15 kwietnia, 12:00
Iskra Przysietnica 1-0 Iwonka Iwonicz 15 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 22-23 kwietnia

Iskra Przysietnica 0-2 Przełom Besko 23 kwietnia, 16:30
Iwonka Iwonicz 2-3 Przełęcz Dukla 22 kwietnia, 16:30
Szarotka Uherce 2-4 Górnik Strachocina 23 kwietnia, 16:30
Zamczysko Mrukowa 2-2 Grabowianka Grabówka 23 kwietnia, 13:00
Kotwica Korczyna 4-1 Markiewicza Krosno 23 kwietnia, 15:00
Nafta Jedlicze 2-3 Partyzant Targowiska 22 kwietnia, 16:00
Ekoball Sanok 6-0 LKS Długie 22 kwietnia, 16:30
Gaudium Łężyny 1-0 LKS Skołyszyn 23 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 29-30 kwietnia

Przełom Besko 3-0 Gaudium Łężyny 30 kwietnia, 16:30
LKS Skołyszyn 0-1 Ekoball Sanok 30 kwietnia, 15:00
LKS Długie 3-5 Nafta Jedlicze 30 kwietnia, 16:30
Partyzant Targowiska 1-2 Kotwica Korczyna 29 kwietnia, 16:00
Markiewicza Krosno 0-1 Zamczysko Mrukowa 30 kwietnia, 16:30
Grabowianka Grabówka 2-4 Szarotka Uherce 30 kwietnia, 15:00
Górnik Strachocina 2-1 Iwonka Iwonicz 30 kwietnia, 16:30
Przełęcz Dukla 5-0 Iskra Przysietnica 29 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 3 maja

Przełęcz Dukla 0-1 Przełom Besko 3 maja, 16:30
Iskra Przysietnica 2-4 Górnik Strachocina 3 maja, 16:30
Iwonka Iwonicz 2-1 Grabowianka Grabówka 3 maja, 16:30
Szarotka Uherce 0-3 Markiewicza Krosno 3 maja, 16:30
Zamczysko Mrukowa 1-7 Partyzant Targowiska 3 maja, 13:00
Kotwica Korczyna 5-0 LKS Długie 3 maja, 15:00
Nafta Jedlicze 4-0 LKS Skołyszyn 3 maja, 15:00
Ekoball Sanok 3-0 Gaudium Łężyny 3 maja, 16:30

Kolejka 22 - 6-7 maja

Przełom Besko 0-0 Ekoball Sanok 7 maja, 16:30
Gaudium Łężyny 1-4 Nafta Jedlicze 6 maja, 17:00
LKS Skołyszyn 3-0 Kotwica Korczyna 7 maja, 15:00
LKS Długie 4-3 Zamczysko Mrukowa 7 maja, 16:30
Partyzant Targowiska 2-0 Szarotka Uherce 7 maja, 15:00
Markiewicza Krosno 3-3 Iwonka Iwonicz 6 maja, 17:00
Grabowianka Grabówka 0-0 Iskra Przysietnica 7 maja, 15:00
Górnik Strachocina 3-1 Przełęcz Dukla 7 maja, 16:30

Kolejka 23 - 13-14 maja

Górnik Strachocina 0-2 Przełom Besko 14 maja, 16:30
Przełęcz Dukla 1-1 Grabowianka Grabówka 13 maja, 16:30
Iskra Przysietnica 2-1 Markiewicza Krosno 14 maja, 16:30
Iwonka Iwonicz 3-3 Partyzant Targowiska 14 maja, 16:30
Szarotka Uherce 2-1 LKS Długie 13 maja, 16:30
Zamczysko Mrukowa 2-2 LKS Skołyszyn 14 maja, 13:00
Kotwica Korczyna 4-1 Gaudium Łężyny 14 maja, 15:00
Nafta Jedlicze 0-2 Ekoball Sanok 13 maja, 16:30

Kolejka 24 - 20-21 maja

Przełom Besko 7-2 Nafta Jedlicze 21 maja, 16:30
Ekoball Sanok 3-0 Kotwica Korczyna 20 maja, 16:30
Gaudium Łężyny 1-2 Zamczysko Mrukowa 21 maja, 16:30
LKS Skołyszyn 2-1 Szarotka Uherce 20 maja, 11:00
LKS Długie 4-2 Iwonka Iwonicz 21 maja, 16:30
Partyzant Targowiska 2-1 Iskra Przysietnica 20 maja, 17:00
Markiewicza Krosno 2-1 Przełęcz Dukla 21 maja, 16:30
Grabowianka Grabówka 4-1 Górnik Strachocina 20 maja, 16:30

Kolejka 25 - 27-28 maja

Grabowianka Grabówka 2-5 Przełom Besko 28 maja, 15:00
Górnik Strachocina 1-3 Markiewicza Krosno 28 maja, 16:30
Przełęcz Dukla 2-1 Partyzant Targowiska 27 maja, 16:30
Iskra Przysietnica 1-1 LKS Długie 28 maja, 16:30
Iwonka Iwonicz 2-2 LKS Skołyszyn 27 maja, 16:30
Szarotka Uherce 0-1 Gaudium Łężyny 27 maja, 15:00
Zamczysko Mrukowa 0-6 Ekoball Sanok 28 maja, 13:00
Kotwica Korczyna 4-1 Nafta Jedlicze 28 maja, 15:00

Kolejka 26 - 3-4 czerwca

Przełom Besko 6-2 Kotwica Korczyna 4 czerwca, 16:30
Nafta Jedlicze 4-1 Zamczysko Mrukowa 4 czerwca, 15:00
Ekoball Sanok 4-0 Szarotka Uherce 3 czerwca, 16:30
Gaudium Łężyny 2-2 Iwonka Iwonicz 4 czerwca, 16:30
LKS Skołyszyn 0-1 Iskra Przysietnica 4 czerwca, 16:30
LKS Długie 1-6 Przełęcz Dukla 4 czerwca, 16:30
Partyzant Targowiska 2-1 Górnik Strachocina 4 czerwca, 15:00
Markiewicza Krosno 3-1 Grabowianka Grabówka 4 czerwca, 16:30

Kolejka 27 - 10-11 czerwca

Markiewicza Krosno 2-1 Przełom Besko 11 czerwca, 16:30
Grabowianka Grabówka 1-2 Partyzant Targowiska 11 czerwca, 15:00
Górnik Strachocina 1-4 LKS Długie 11 czerwca, 16:30
Przełęcz Dukla 0-1 LKS Skołyszyn 10 czerwca, 16:30
Iskra Przysietnica 0-1 Gaudium Łężyny 11 czerwca, 16:30
Iwonka Iwonicz 0-1 Ekoball Sanok 10 czerwca, 16:30
Szarotka Uherce 1-5 Nafta Jedlicze 10 czerwca, 16:30
Zamczysko Mrukowa 3-3 Kotwica Korczyna 11 czerwca, 13:00

Kolejka 28 - 15 czerwca

Przełom Besko 6-0 Zamczysko Mrukowa 15 czerwca, 16:30
Kotwica Korczyna 2-1 Szarotka Uherce 15 czerwca, 15:00
Nafta Jedlicze 3-2 Iwonka Iwonicz 15 czerwca, 15:00
Ekoball Sanok 4-0 Iskra Przysietnica 15 czerwca, 16:30
Gaudium Łężyny 0-3 Przełęcz Dukla 15 czerwca, 16:30
LKS Skołyszyn 3-0 Górnik Strachocina 15 czerwca, 15:00
LKS Długie 0-3 Grabowianka Grabówka 15 czerwca, 16:30
Partyzant Targowiska 2-0 Markiewicza Krosno 15 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 17-18 czerwca

Partyzant Targowiska 1-0 Przełom Besko 18 czerwca, 15:00
Markiewicza Krosno 3-0 LKS Długie 18 czerwca, 16:30
Grabowianka Grabówka 3-1 LKS Skołyszyn 18 czerwca, 15:00
Górnik Strachocina 3-3 Gaudium Łężyny 18 czerwca, 16:30
Przełęcz Dukla 0-2 Ekoball Sanok 18 czerwca, 16:30
Iskra Przysietnica 2-1 Nafta Jedlicze 18 czerwca, 16:30
Iwonka Iwonicz 3-1 Kotwica Korczyna 17 czerwca, 16:30
Szarotka Uherce 3-1 Zamczysko Mrukowa 17 czerwca, 16:30

REKLAMA

Kolejka 30 - 24-25 czerwca

Przełom Besko 3-0 Szarotka Uherce 24 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Zamczysko Mrukowa 2-1 Iwonka Iwonicz 24 czerwca, 17:00
Kotwica Korczyna 3-1 Iskra Przysietnica 24 czerwca, 17:00
Nafta Jedlicze 0-3 Przełęcz Dukla 24 czerwca, 17:00
Ekoball Sanok 5-0 Górnik Strachocina 24 czerwca, 11:00
w Bykowcach
Gaudium Łężyny 1-2 Grabowianka Grabówka 24 czerwca, 17:00
LKS Skołyszyn 1-3 Markiewicza Krosno 24 czerwca, 17:00
LKS Długie 1-8 Partyzant Targowiska 24 czerwca, 17:00

IV liga 2016/2017 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Dębica)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Stalowa Wola)

Klasa A 2016/2017 (Krosno I)
Klasa A 2016/2017 (Krosno II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas