[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Rymanów 30 81 26 3 1 100-21 14 1 0 43-7 12 2 1 57-14
2.  LKS Tarnawa 30 58 18 4 8 64-41 10 1 4 39-23 8 3 4 25-18
3.  Iskra Iskrzynia 30 56 17 5 8 70-44 11 2 2 42-19 6 3 6 28-25
4.  Bukowianka Bukowsko 30 48 15 3 12 46-39 10 1 4 26-16 5 2 8 20-23 2 6 2 0 0 4-0
5.  Victoria Pakoszówka 30 48 14 6 10 48-36 8 4 3 28-13 6 2 7 20-23 2 0 0 0 2 0-4
6.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 45 12 9 9 39-39 6 5 4 22-18 6 4 5 17-21
7.  Zgoda Zarszyn 30 42 12 6 12 71-57 7 3 5 46-25 5 3 7 25-32
8.  Płomień Zmiennica 30 40 11 7 12 44-50 8 3 4 29-21 3 4 8 15-29
9.  Wisłok Sieniawa 30 38 10 8 12 58-69 3 5 7 29-37 7 3 5 29-32
10.  Orzeł Bażanówka 30 36 10 6 14 47-68 6 3 6 31-36 4 3 8 16-32
11.  Jawornik Czarna 30 35 10 5 15 51-64 7 2 6 30-31 3 3 9 21-33
12.  Lotniarz Bezmiechowa 30 34 10 4 16 48-60 6 2 7 27-27 4 2 9 21-33
13.  LKS Haczów 30 33 9 6 15 32-51 6 4 5 18-19 3 2 10 14-32
14.  Cisy Jabłonica Polska 30 32 9 5 16 40-63 6 2 7 22-28 3 3 9 18-35
15.  Sanovia Lesko 30 30 9 3 18 41-65 6 2 7 17-20 3 1 11 24-45
16.  Błękitni Jasienica Rosielna 30 22 6 4 20 37-69 5 2 8 22-25 1 2 12 15-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Start Rymanów    5-0 1-0 2-0 3-0 3-1 5-0 1-1 1-0 4-1 2-1 4-3 2-0 3-0 2-0 5-0 
 2 LKS Tarnawa4-3     1-0 2-0 0-2 1-2 1-1 7-1 2-3 3-0 3-1 2-6 1-0 3-2 3-0* 6-2 
 3 Iskra Iskrzynia1-1 2-1     3-5 2-1 4-1 2-2 2-0 4-0 2-0 4-1 3-1 0-1 5-3 5-1 3-1 
 4 Bukowianka Bukowsko0-1 1-0 2-0     3-0 1-1 3-1 1-0 1-2 1-0 2-1 4-0 0-3 1-0 2-6 4-1 
 5 Victoria Pakoszówka0-2 1-1 1-1 0-1     2-3 1-0 2-0 2-2 3-1 4-0 2-0 3-0 1-1 4-1 2-0 
 6 Bieszczady Ustrzyki Dolne2-2 1-1 2-2 0-4 2-0     1-4 0-0 2-1 0-1 0-2 1-1 1-0 2-0 2-0 6-0 
 7 Zgoda Zarszyn2-4 0-1 2-4 5-2 1-3 1-1     2-2 7-2 4-0 2-2 0-1 3-1 5-1 7-0 5-1 
 8 Płomień Zmiennica1-5 0-2 2-1 2-1 3-0 2-2 4-1     0-1 2-2 2-0 2-0 5-1 2-0 1-4 1-1 
 9 Wisłok Sieniawa1-4 1-3 2-4 4-3 0-0 0-1 2-2 1-2     2-2 1-3 1-3 3-1 2-2 5-5 4-2 
 10 Orzeł Bażanówka1-7 2-2 1-2 1-0 1-5 2-0 2-5 2-3 0-4     3-3 5-1 4-1 0-0 6-3 1-0 
 11 Jawornik Czarna1-9 1-5 2-3 1-0 2-2 1-2 2-0 1-1 6-3 5-0     1-0 1-2 1-2 2-0 3-2 
 12 Lotniarz Bezmiechowa0-7 1-2 4-1 0-0 0-1 0-1 4-1 4-2 1-2 2-3 3-2     1-1 6-1 1-0 0-3 
 13 LKS Haczów0-1 2-3 1-5 0-0 2-1 0-1 3-0 1-0 1-1 2-2 2-1 1-0     1-3 2-1 0-0 
 14 Cisy Jabłonica Polska0-6 0-3 2-2 3-1 4-1 1-0 0-3 0-1 1-3 0-3 1-2 4-0 2-2     2-0 2-1 
 15 Sanovia Lesko0-3 1-0 1-0 0-1 0-2 0-0 1-2 2-1 2-2 0-1 3-1 0-2 3-1 2-3     2-1 
 16 Błękitni Jasienica Rosielna1-2 0-1 1-3 0-2 0-2 3-1 1-3 3-1 2-3 2-0 1-1 3-3 3-0 1-0 1-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-0 Victoria Pakoszówka 14 sierpnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 4-3 Bukowianka Bukowsko 14 sierpnia, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 4-1 Zgoda Zarszyn 14 sierpnia, 15:00
Sanovia Lesko 3-1 LKS Haczów 14 sierpnia, 16:30
LKS Tarnawa 3-2 Cisy Jabłonica Polska 14 sierpnia, 13:00
Start Rymanów 1-0 Iskra Iskrzynia 14 sierpnia, 16:30
Jawornik Czarna 3-2 Błękitni Jasienica Rosielna 14 sierpnia, 16:30
Orzeł Bażanówka 2-3 Płomień Zmiennica 14 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Victoria Pakoszówka 2-0 Płomień Zmiennica 21 sierpnia, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 2-0 Orzeł Bażanówka 21 sierpnia, 13:00
Iskra Iskrzynia 4-1 Jawornik Czarna 21 sierpnia, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 0-6 Start Rymanów 21 sierpnia, 11:00
LKS Haczów 2-3 LKS Tarnawa 21 sierpnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 7-0 Sanovia Lesko 21 sierpnia, 15:00
Bukowianka Bukowsko 4-0 Lotniarz Bezmiechowa 21 sierpnia, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Wisłok Sieniawa 21 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Wisłok Sieniawa 0-0 Victoria Pakoszówka 28 sierpnia, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 0-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 28 sierpnia, 15:00
Sanovia Lesko 0-1 Bukowianka Bukowsko 28 sierpnia, 16:30
LKS Tarnawa 1-1 Zgoda Zarszyn 28 sierpnia, 13:00
Start Rymanów 2-0 LKS Haczów 28 sierpnia, 16:30
Orzeł Bażanówka 1-2 Iskra Iskrzynia 28 sierpnia, 16:30
Płomień Zmiennica 1-1 Błękitni Jasienica Rosielna 28 sierpnia, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 1-2 Jawornik Czarna 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Victoria Pakoszówka 2-0 Błękitni Jasienica Rosielna 4 września, 15:00
Iskra Iskrzynia 2-0 Płomień Zmiennica 4 września, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 0-3 Orzeł Bażanówka 4 września, 11:00
LKS Haczów 2-1 Jawornik Czarna 4 września, 16:30
Zgoda Zarszyn 2-4 Start Rymanów 4 września, 15:00
Bukowianka Bukowsko 1-0 LKS Tarnawa 4 września, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-0 Sanovia Lesko 4 września, 16:30
Wisłok Sieniawa 1-3 Lotniarz Bezmiechowa 4 września, 13:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Lotniarz Bezmiechowa 0-1 Victoria Pakoszówka 11 września, 13:00
Sanovia Lesko 2-2 Wisłok Sieniawa 11 września, 16:30
LKS Tarnawa 1-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11 września, 13:00
Start Rymanów 2-0 Bukowianka Bukowsko 11 września, 16:30
Jawornik Czarna 2-0 Zgoda Zarszyn 11 września, 16:30
Orzeł Bażanówka 4-1 LKS Haczów 11 września, 16:30
Płomień Zmiennica 2-0 Cisy Jabłonica Polska 11 września, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 1-3 Iskra Iskrzynia 11 września, 13:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Victoria Pakoszówka 1-1 Iskra Iskrzynia 18 września, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 2-1 Błękitni Jasienica Rosielna 18 września, 11:00
LKS Haczów 1-0 Płomień Zmiennica 18 września, 16:30
Zgoda Zarszyn 4-0 Orzeł Bażanówka 18 września, 15:00
Bukowianka Bukowsko 2-1 Jawornik Czarna 18 września, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-2 Start Rymanów 18 września, 16:30
Wisłok Sieniawa 1-3 LKS Tarnawa 18 września, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-0 Sanovia Lesko 18 września, 16:30

Kolejka 7 - 24-25 września

Sanovia Lesko 0-2 Victoria Pakoszówka 25 września, 15:30
LKS Tarnawa 2-6 Lotniarz Bezmiechowa 25 września, 13:00
Start Rymanów 1-0 Wisłok Sieniawa 25 września, 15:30
Jawornik Czarna 1-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 25 września, 15:30
Orzeł Bażanówka 1-0 Bukowianka Bukowsko 25 września, 15:30
Płomień Zmiennica 4-1 Zgoda Zarszyn 25 września, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 3-0 LKS Haczów 25 września, 13:00
Iskra Iskrzynia 5-3 Cisy Jabłonica Polska 25 września, 15:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Victoria Pakoszówka 1-1 Cisy Jabłonica Polska 2 października, 15:00
LKS Haczów 1-5 Iskra Iskrzynia 2 października, 15:30
Zgoda Zarszyn 5-1 Błękitni Jasienica Rosielna 2 października, 15:00
Bukowianka Bukowsko 1-0 Płomień Zmiennica 2 października, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-1 Orzeł Bażanówka 2 października, 15:30
Wisłok Sieniawa 1-3 Jawornik Czarna 2 października, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 0-7 Start Rymanów 2 października, 12:00
Sanovia Lesko 1-0 LKS Tarnawa 2 października, 15:30

Kolejka 9 - 8-9 października

LKS Tarnawa 0-2 Victoria Pakoszówka 9 października, 13:00
Start Rymanów 2-0 Sanovia Lesko 9 października, 15:30
Jawornik Czarna 1-0 Lotniarz Bezmiechowa 9 października, 15:30
Orzeł Bażanówka 0-4 Wisłok Sieniawa 9 października, 15:30
Płomień Zmiennica 2-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 9 października, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 0-2 Bukowianka Bukowsko 9 października, 13:00
Iskra Iskrzynia 2-2 Zgoda Zarszyn 9 października, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 2-2 LKS Haczów 9 października, 11:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Victoria Pakoszówka 3-0 LKS Haczów 16 października, 15:00
Zgoda Zarszyn 5-1 Cisy Jabłonica Polska 16 października, 15:00
Bukowianka Bukowsko 2-0 Iskra Iskrzynia 16 października, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 6-0 Błękitni Jasienica Rosielna 16 października, 15:30
Wisłok Sieniawa 1-2 Płomień Zmiennica 16 października, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 2-3 Orzeł Bażanówka 16 października, 12:00
w Lesku
Sanovia Lesko 3-1 Jawornik Czarna 16 października, 15:30
LKS Tarnawa 4-3 Start Rymanów 16 października, 13:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Start Rymanów 3-0 Victoria Pakoszówka 23 października, 14:30
Jawornik Czarna 1-5 LKS Tarnawa 23 października, 14:30
Orzeł Bażanówka 6-3 Sanovia Lesko 23 października, 14:30
Płomień Zmiennica 2-0 Lotniarz Bezmiechowa 23 października, 14:30
Błękitni Jasienica Rosielna 2-3 Wisłok Sieniawa 19 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (23 października, 13:00) odwołany / w drugim terminie (20 listopada, 12:00) odwołany
Iskra Iskrzynia 4-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 23 października, 14:30
Cisy Jabłonica Polska 3-1 Bukowianka Bukowsko 23 października, 11:00
LKS Haczów 3-0 Zgoda Zarszyn 23 października, 14:30

Kolejka 12 - 29-30 października

Victoria Pakoszówka 1-0 Zgoda Zarszyn 30 października, 13:00
Bukowianka Bukowsko 0-3 LKS Haczów 30 października, 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-0 Cisy Jabłonica Polska 30 października, 13:00
Wisłok Sieniawa 2-4 Iskra Iskrzynia 30 października, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 0-3 Błękitni Jasienica Rosielna 29 października, 14:00
w Lesku
Sanovia Lesko 2-1 Płomień Zmiennica 30 października, 13:00
LKS Tarnawa 3-0 Orzeł Bażanówka 30 października, 13:00
Start Rymanów 2-1 Jawornik Czarna 30 października, 13:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Jawornik Czarna 2-2 Victoria Pakoszówka 6 listopada, 13:00
Orzeł Bażanówka 1-7 Start Rymanów 6 listopada, 13:00
Płomień Zmiennica 0-2 LKS Tarnawa 19 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 13:00) odwołany
Błękitni Jasienica Rosielna 1-3 Sanovia Lesko 6 listopada, 13:00
Iskra Iskrzynia 3-1 Lotniarz Bezmiechowa 6 listopada, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 1-3 Wisłok Sieniawa 6 listopada, 11:00
LKS Haczów 0-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 19 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 12:00) odwołany
Zgoda Zarszyn 5-2 Bukowianka Bukowsko 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Victoria Pakoszówka 0-1 Bukowianka Bukowsko 11 listopada, 12:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-4 Zgoda Zarszyn 11 listopada, 12:00
w Arłamowie
Wisłok Sieniawa 3-1 LKS Haczów 11 listopada, 12:00
Lotniarz Bezmiechowa 6-1 Cisy Jabłonica Polska 11 listopada, 12:00
w Uhercach
Sanovia Lesko 1-0 Iskra Iskrzynia 11 listopada, 12:00
LKS Tarnawa 6-2 Błękitni Jasienica Rosielna 11 listopada, 12:00
Start Rymanów 1-1 Płomień Zmiennica 11 listopada, 12:00
Jawornik Czarna 5-0 Orzeł Bażanówka 11 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 13 listopada

Orzeł Bażanówka 1-5 Victoria Pakoszówka 26 marca, 15:00
w Pakoszówce; Orzeł gospodarzem / w pierwotnym terminie (13 listopada, 11:45) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Zmiennica 2-0 Jawornik Czarna 26 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Jasienica Rosielna 1-2 Start Rymanów 26 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Iskrzynia 2-1 LKS Tarnawa 26 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cisy Jabłonica Polska 2-0 Sanovia Lesko 26 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Haczów 1-0 Lotniarz Bezmiechowa 26 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zgoda Zarszyn 7-2 Wisłok Sieniawa 27 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bukowianka Bukowsko 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 26 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Victoria Pakoszówka 2-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 kwietnia, 15:00
Bukowianka Bukowsko 1-2 Wisłok Sieniawa 2 kwietnia, 15:00
Zgoda Zarszyn 0-1 Lotniarz Bezmiechowa 2 kwietnia, 16:30
LKS Haczów 2-1 Sanovia Lesko 2 kwietnia, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 0-3 LKS Tarnawa 2 kwietnia, 11:00
Iskra Iskrzynia 1-1 Start Rymanów 2 kwietnia, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 1-1 Jawornik Czarna 2 kwietnia, 13:00
Płomień Zmiennica 2-2 Orzeł Bażanówka 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Płomień Zmiennica 3-0 Victoria Pakoszówka 9 kwietnia, 15:00
Orzeł Bażanówka 1-0 Błękitni Jasienica Rosielna 9 kwietnia, 16:30
Jawornik Czarna 2-3 Iskra Iskrzynia 9 kwietnia, 12:00
Start Rymanów 3-0 Cisy Jabłonica Polska 9 kwietnia, 15:00
LKS Tarnawa 1-0 LKS Haczów 9 kwietnia, 15:00
Sanovia Lesko 1-2 Zgoda Zarszyn 9 kwietnia, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 0-0 Bukowianka Bukowsko 9 kwietnia, 13:00
Wisłok Sieniawa 0-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 9 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 15 kwietnia

Jawornik Czarna 1-2 Cisy Jabłonica Polska 15 kwietnia, 12:00
Victoria Pakoszówka 2-2 Wisłok Sieniawa 15 kwietnia, 12:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 Lotniarz Bezmiechowa 15 kwietnia, 12:00
Bukowianka Bukowsko 2-6 Sanovia Lesko 15 kwietnia, 12:00
Zgoda Zarszyn 0-1 LKS Tarnawa 15 kwietnia, 12:00
LKS Haczów 0-1 Start Rymanów 15 kwietnia, 12:00
Iskra Iskrzynia 2-0 Orzeł Bażanówka 15 kwietnia, 12:00
Błękitni Jasienica Rosielna 3-1 Płomień Zmiennica 15 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 22-23 kwietnia

Błękitni Jasienica Rosielna 0-2 Victoria Pakoszówka 23 kwietnia, 13:00
Płomień Zmiennica 2-1 Iskra Iskrzynia 23 kwietnia, 15:00
Orzeł Bażanówka 0-0 Cisy Jabłonica Polska 23 kwietnia, 16:30
Jawornik Czarna 1-2 LKS Haczów 23 kwietnia, 12:00
Start Rymanów 5-0 Zgoda Zarszyn 23 kwietnia, 15:00
LKS Tarnawa 2-0 Bukowianka Bukowsko 23 kwietnia, 15:00
Sanovia Lesko 0-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 23 kwietnia, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 1-2 Wisłok Sieniawa 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 29-30 kwietnia

Victoria Pakoszówka 2-0 Lotniarz Bezmiechowa 30 kwietnia, 15:00
Wisłok Sieniawa 5-5 Sanovia Lesko 30 kwietnia, 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 LKS Tarnawa 30 kwietnia, 16:30
Bukowianka Bukowsko 0-1 Start Rymanów 30 kwietnia, 15:00
Zgoda Zarszyn 2-2 Jawornik Czarna 30 kwietnia, 16:30
LKS Haczów 2-2 Orzeł Bażanówka 30 kwietnia, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 0-1 Płomień Zmiennica 30 kwietnia, 11:00
Iskra Iskrzynia 3-1 Błękitni Jasienica Rosielna 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 3 maja

Iskra Iskrzynia 2-1 Victoria Pakoszówka 3 maja, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 1-0 Cisy Jabłonica Polska 3 maja, 13:00
Płomień Zmiennica 5-1 LKS Haczów 3 maja, 15:00
Orzeł Bażanówka 2-5 Zgoda Zarszyn 3 maja, 16:30
Jawornik Czarna 1-0 Bukowianka Bukowsko 3 maja, 13:00
Start Rymanów 3-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 maja, 15:00
LKS Tarnawa 2-3 Wisłok Sieniawa 3 maja, 15:00
Sanovia Lesko 0-2 Lotniarz Bezmiechowa 3 maja, 16:30

Kolejka 22 - 6-7 maja

Victoria Pakoszówka 4-1 Sanovia Lesko 7 maja, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-2 LKS Tarnawa 7 maja, 15:00
Wisłok Sieniawa 1-4 Start Rymanów 6 maja, 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-2 Jawornik Czarna 7 maja, 16:30
Bukowianka Bukowsko 1-0 Orzeł Bażanówka 7 maja, 15:00
Zgoda Zarszyn 2-2 Płomień Zmiennica 7 maja, 16:30
LKS Haczów 0-0 Błękitni Jasienica Rosielna 7 maja, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 2-2 Iskra Iskrzynia 7 maja, 11:00

Kolejka 23 - 13-14 maja

Cisy Jabłonica Polska 4-1 Victoria Pakoszówka 14 maja, 11:00
Iskra Iskrzynia 0-1 LKS Haczów 14 maja, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 1-3 Zgoda Zarszyn 14 maja, 13:00
Płomień Zmiennica 2-1 Bukowianka Bukowsko 14 maja, 15:00
Orzeł Bażanówka 2-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 13 maja, 16:30
Jawornik Czarna 6-3 Wisłok Sieniawa 14 maja, 13:00
Start Rymanów 4-3 Lotniarz Bezmiechowa 14 maja, 15:00
LKS Tarnawa 3-0 Sanovia Lesko 14 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 24 - 20-21 maja

Victoria Pakoszówka 1-1 LKS Tarnawa 21 maja, 16:30
Sanovia Lesko 0-3 Start Rymanów 21 maja, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 3-2 Jawornik Czarna 21 maja, 13:00
Wisłok Sieniawa 2-2 Orzeł Bażanówka 21 maja, 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-0 Płomień Zmiennica 21 maja, 16:30
Bukowianka Bukowsko 4-1 Błękitni Jasienica Rosielna 21 maja, 15:00
Zgoda Zarszyn 2-4 Iskra Iskrzynia 21 maja, 16:30
LKS Haczów 1-3 Cisy Jabłonica Polska 21 maja, 15:00

Kolejka 25 - 27-28 maja

LKS Haczów 2-1 Victoria Pakoszówka 28 maja, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 0-3 Zgoda Zarszyn 28 maja, 11:00
Iskra Iskrzynia 3-5 Bukowianka Bukowsko 28 maja, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 3-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 28 maja, 13:00
Płomień Zmiennica 0-1 Wisłok Sieniawa 28 maja, 15:00
Orzeł Bażanówka 5-1 Lotniarz Bezmiechowa 28 maja, 16:30
Jawornik Czarna 2-0 Sanovia Lesko 28 maja, 13:00
Start Rymanów 5-0 LKS Tarnawa 28 maja, 15:00

Kolejka 26 - 3-4 czerwca

Victoria Pakoszówka 0-2 Start Rymanów 4 czerwca, 15:00
LKS Tarnawa 3-1 Jawornik Czarna 4 czerwca, 15:00
Sanovia Lesko 0-1 Orzeł Bażanówka 4 czerwca, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 4-2 Płomień Zmiennica 4 czerwca, 13:00
Wisłok Sieniawa 4-2 Błękitni Jasienica Rosielna 4 czerwca, 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-2 Iskra Iskrzynia 4 czerwca, 16:30
Bukowianka Bukowsko 1-0 Cisy Jabłonica Polska 4 czerwca, 15:00
Zgoda Zarszyn 3-1 LKS Haczów 4 czerwca, 16:30

Kolejka 27 - 10-11 czerwca

Zgoda Zarszyn 1-3 Victoria Pakoszówka 11 czerwca, 16:30
LKS Haczów 0-0 Bukowianka Bukowsko 11 czerwca, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11 czerwca, 11:00
Iskra Iskrzynia 4-0 Wisłok Sieniawa 11 czerwca, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 3-3 Lotniarz Bezmiechowa 11 czerwca, 13:00
Płomień Zmiennica 1-4 Sanovia Lesko 11 czerwca, 15:00
Orzeł Bażanówka 2-2 LKS Tarnawa 11 czerwca, 15:00
Jawornik Czarna 1-9 Start Rymanów 11 czerwca, 13:00

Kolejka 28 - 15 czerwca

Victoria Pakoszówka 4-0 Jawornik Czarna 15 czerwca, 15:00
Start Rymanów 4-1 Orzeł Bażanówka 15 czerwca, 15:00
LKS Tarnawa 7-1 Płomień Zmiennica 15 czerwca, 15:00
Sanovia Lesko 2-1 Błękitni Jasienica Rosielna 15 czerwca, 16:30
w Jasienicy Rosielnej; Sanovia gospodarzem
Lotniarz Bezmiechowa 4-1 Iskra Iskrzynia 15 czerwca, 13:00
Wisłok Sieniawa 2-2 Cisy Jabłonica Polska 15 czerwca, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 LKS Haczów 15 czerwca, 16:30
Bukowianka Bukowsko 3-1 Zgoda Zarszyn 15 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 17-18 czerwca

Bukowianka Bukowsko 3-0 Victoria Pakoszówka 18 czerwca, 15:00
Zgoda Zarszyn 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 18 czerwca, 16:30
LKS Haczów 1-1 Wisłok Sieniawa 18 czerwca, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 4-0 Lotniarz Bezmiechowa 18 czerwca, 11:00
Iskra Iskrzynia 5-1 Sanovia Lesko 18 czerwca, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 0-1 LKS Tarnawa 18 czerwca, 13:00
Płomień Zmiennica 1-5 Start Rymanów 18 czerwca, 15:00
Orzeł Bażanówka 3-3 Jawornik Czarna 18 czerwca, 16:30

Kolejka 30 - 24-25 czerwca

Victoria Pakoszówka 3-1 Orzeł Bażanówka 24 czerwca, 16:30
Jawornik Czarna 1-1 Płomień Zmiennica 24 czerwca, 16:30
Start Rymanów 5-0 Błękitni Jasienica Rosielna 24 czerwca, 16:30
LKS Tarnawa 1-0 Iskra Iskrzynia 24 czerwca, 16:30
Sanovia Lesko 2-3 Cisy Jabłonica Polska 24 czerwca, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 1-1 LKS Haczów 24 czerwca, 13:00
Wisłok Sieniawa 2-2 Zgoda Zarszyn 24 czerwca, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-4 Bukowianka Bukowsko 24 czerwca, 16:30

Klasa okręgowa 2016/2017 (Krosno)

Klasa A 2016/2017 (Krosno II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas