[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2016/2017, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wólczanka Wólka Pełkińska 17 45 14 3 0 52-9 9 0 0 34-3 5 3 0 18-6
2.  Izolator Boguchwała 17 38 12 2 3 37-11 7 1 0 24-3 5 1 3 13-8
3.  Sokół Sieniawa 17 34 11 1 5 32-19 7 1 1 22-7 4 0 4 10-12
4.  Rzemieślnik Pilzno 17 30 8 6 3 36-25 7 3 0 25-12 1 3 3 11-13
5.  Piast Tuczempy 17 29 8 5 4 26-22 4 2 2 11-8 4 3 2 15-14
6.  LKS Pisarowce 17 28 9 1 7 18-18 5 0 4 10-9 4 1 3 8-9 1 3 1 0 0 2-1
7.  Sokół Nisko 17 28 8 4 5 23-25 4 3 1 12-6 4 1 4 11-19 1 0 0 0 1 1-2
8.  Igloopol Dębica 17 26 8 2 7 24-23 4 2 2 12-9 4 0 5 12-14
9.  Czarni 1910 Jasło 17 24 7 3 7 23-26 4 2 3 13-14 3 1 4 10-12 1 3 1 0 0 2-1
10.  Wisłok Wiśniowa 17 24 7 3 7 25-25 5 1 3 16-11 2 2 4 9-14 1 0 0 0 1 1-2
11.  Błękitni Ropczyce 17 21 6 3 8 21-26 3 1 4 12-11 3 2 4 9-15
12.  Głogovia Głogów Małopolski 17 19 5 4 8 17-26 3 1 4 6-7 2 3 4 11-19 1 1 0 1 0 0-0
13.  KS Wiązownica 17 19 4 7 6 12-22 2 3 3 4-9 2 4 3 8-13 1 1 0 1 0 0-0
14.  Stal Gorzyce 17 18 5 3 9 21-25 3 2 4 16-14 2 1 5 5-11 1 3 1 0 0 3-1
15.  Orzeł Przeworsk 17 18 5 3 9 23-26 3 2 3 15-11 2 1 6 8-15 1 0 0 0 1 1-3
16.  Polonia Przemyśl 17 17 5 2 10 17-23 3 2 4 10-11 2 0 6 7-12
17.  Stal Nowa Dęba 17 11 2 5 10 11-30 1 2 6 7-12 1 3 4 4-18
18.  Start Pruchnik 17 1 0 1 16 12-49 0 1 6 5-19 0 0 10 7-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Wólczanka Wólka Pełkińska    3-1 3-0 3-1 4-0 2-0 5-0 3-0 5-0 6-1 
 2 Izolator Boguchwała    2-0 3-1 5-0* 2-0 2-2 4-0 5-0 1-0 
 3 Sokół Sieniawa    2-1 2-1 0-1 3-0 5-1 1-1 2-0 2-1 5-1 
 4 Rzemieślnik Pilzno3-1     4-1 1-1 3-3 3-2 3-1 4-2 2-1 0-0 2-0 
 5 Piast Tuczempy0-4 0-1 2-2     4-0 2-1 1-0 0-0 2-0 
 6 LKS Pisarowce0-2 0-2 2-1 1-2     2-1 1-0 0-1 3-0 1-0 
 7 Sokół Nisko0-1 2-2     2-1 3-0 3-1 0-0 1-1 1-0 
 8 Igloopol Dębica1-1 0-3 1-1 0-1     2-1 2-0 2-0 4-2 
 9 Czarni 1910 Jasło0-3 3-0 3-1 0-3 0-3* 2-2     2-0 1-1 2-1 
 10 Wisłok Wiśniowa3-0 2-0 1-2     0-3 2-3 2-2 3-0 2-1 1-0 
 11 Błękitni Ropczyce2-1 1-2 1-2 1-2     0-1 2-2 2-0 3-1 
 12 Głogovia Głogów Małopolski1-2 0-0 0-1 0-1 1-2     1-0 1-0 2-1 
 13 KS Wiązownica0-4 0-1 2-1 1-1 0-0     0-0 0-2 1-0 
 14 Stal Gorzyce0-2 0-1 0-1 1-1 2-2 1-2 2-1 4-1     6-3 
 15 Orzeł Przeworsk2-2 0-1 4-2 1-1 3-1 1-3     0-1 4-0 
 16 Polonia Przemyśl2-2 0-0 1-3 2-1 0-1 1-2 0-1 1-0     3-1 
 17 Stal Nowa Dęba1-2 1-3 1-1 0-0 3-0* 0-1 0-2 1-2 0-1     
 18 Start Pruchnik1-5 2-3 0-2 0-5 1-1 0-1 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Wólczanka Wólka Pełkińska 3-0 Błękitni Ropczyce 6 sierpnia, 18:00
Wisłok Wiśniowa 2-2 KS Wiązownica 6 sierpnia, 15:00
Czarni 1910 Jasło 0-3 Piast Tuczempy 6 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Stal Nowa Dęba 3-0 Głogovia Głogów Małopolski 7 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stal Gorzyce 0-1 Izolator Boguchwała 7 sierpnia, 17:00
Sokół Sieniawa 2-1 Igloopol Dębica 6 sierpnia, 17:00
LKS Pisarowce 1-0 Start Pruchnik 6 sierpnia, 11:00
Rzemieślnik Pilzno 4-2 Orzeł Przeworsk 7 sierpnia, 17:00
Polonia Przemyśl 0-1 Sokół Nisko 6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Błękitni Ropczyce 1-2 Sokół Nisko 13 sierpnia, 11:00
Orzeł Przeworsk 0-1 Polonia Przemyśl 13 sierpnia, 15:00
Igloopol Dębica 0-1 LKS Pisarowce 13 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała 2-0 Sokół Sieniawa 13 sierpnia, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Stal Gorzyce 13 sierpnia, 17:00
Piast Tuczempy 0-0 Stal Nowa Dęba 12 sierpnia, 18:00
KS Wiązownica 1-1 Czarni 1910 Jasło 14 sierpnia, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 5-0 Wisłok Wiśniowa 13 sierpnia, 18:00
Rzemieślnik Pilzno 2-0 Start Pruchnik 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Wisłok Wiśniowa 0-3 Błękitni Ropczyce 20 sierpnia, 16:00
Czarni 1910 Jasło 0-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 20 sierpnia, 17:00
Stal Nowa Dęba 0-1 KS Wiązownica 20 sierpnia, 15:00
Stal Gorzyce 2-2 Piast Tuczempy 20 sierpnia, 17:00
Sokół Sieniawa 5-1 Głogovia Głogów Małopolski 20 sierpnia, 11:00
LKS Pisarowce 0-2 Izolator Boguchwała 20 sierpnia, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 4-1 Igloopol Dębica 20 sierpnia, 17:00
Polonia Przemyśl 3-1 Start Pruchnik 20 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 1-1 Orzeł Przeworsk 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Błękitni Ropczyce 2-0 Orzeł Przeworsk 27 sierpnia, 17:00
Start Pruchnik 2-3 Sokół Nisko 27 sierpnia, 11:00
Igloopol Dębica 4-2 Polonia Przemyśl 27 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała 3-1 Rzemieślnik Pilzno 28 sierpnia, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-1 LKS Pisarowce 27 sierpnia, 17:00
Piast Tuczempy 0-1 Sokół Sieniawa 28 sierpnia, 15:30
KS Wiązownica 0-0 Stal Gorzyce 28 sierpnia, 17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska 5-0 Stal Nowa Dęba 27 sierpnia, 17:00
Wisłok Wiśniowa 1-2 Czarni 1910 Jasło 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Czarni 1910 Jasło 2-0 Błękitni Ropczyce 31 sierpnia, 17:00
Stal Nowa Dęba 1-1 Wisłok Wiśniowa 31 sierpnia, 17:00
Stal Gorzyce 0-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 31 sierpnia, 17:00
Sokół Sieniawa 1-1 KS Wiązownica 31 sierpnia, 17:00
LKS Pisarowce 1-2 Piast Tuczempy 31 sierpnia, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 3-2 Głogovia Głogów Małopolski 31 sierpnia, 17:00
Polonia Przemyśl 0-0 Izolator Boguchwała 31 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 2-1 Igloopol Dębica 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Przeworsk 4-0 Start Pruchnik 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 3-4 września

Błękitni Ropczyce 3-1 Start Pruchnik 3 września, 17:00
Igloopol Dębica 2-0 Orzeł Przeworsk 3 września, 17:00
Izolator Boguchwała 5-0 Sokół Nisko 3 września, 15:00
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 5-1 z powodu złego zachowania trenera zespołu gości
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 Polonia Przemyśl 4 września, 17:00
Piast Tuczempy 2-2 Rzemieślnik Pilzno 4 września, 15:00
KS Wiązownica 0-1 LKS Pisarowce 4 września, 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-0 Sokół Sieniawa 3 września, 17:00
Wisłok Wiśniowa 3-0 Stal Gorzyce 3 września, 16:00
Czarni 1910 Jasło 1-1 Stal Nowa Dęba 3 września, 16:30

Kolejka 7 - 10-11 września

Stal Nowa Dęba 0-0 Błękitni Ropczyce 10 września, 16:00
Stal Gorzyce 2-1 Czarni 1910 Jasło 10 września, 16:00
Sokół Sieniawa 0-1 Wisłok Wiśniowa 11 września, 16:00
LKS Pisarowce 0-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 10 września, 16:00
Rzemieślnik Pilzno 3-1 KS Wiązownica 10 września, 17:00
Polonia Przemyśl 1-3 Piast Tuczempy 10 września, 16:00
Sokół Nisko 3-1 Głogovia Głogów Małopolski 10 września, 17:00
Orzeł Przeworsk 0-1 Izolator Boguchwała 10 września, 15:00
Start Pruchnik 0-2 Igloopol Dębica 11 września, 14:00

Kolejka 8 - 14 września

Błękitni Ropczyce 1-2 Igloopol Dębica 14 września, 17:00
Izolator Boguchwała 1-0 Start Pruchnik 14 września, 16:30
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Orzeł Przeworsk 14 września, 17:00
Piast Tuczempy 4-0 Sokół Nisko 14 września, 17:00
KS Wiązownica 1-0 Polonia Przemyśl 14 września, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-1 Rzemieślnik Pilzno 14 września, 17:00
Wisłok Wiśniowa 3-0 LKS Pisarowce 14 września, 16:30
Czarni 1910 Jasło 3-1 Sokół Sieniawa 14 września, 16:30
Stal Nowa Dęba 0-2 Stal Gorzyce 14 września, 16:00

Kolejka 9 - 17-18 września

Stal Gorzyce 4-1 Błękitni Ropczyce 17 września, 16:00
Sokół Sieniawa 5-1 Stal Nowa Dęba 18 września, 16:00
LKS Pisarowce 1-0 Czarni 1910 Jasło 17 września, 16:00
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Wisłok Wiśniowa 18 września, 16:00
Polonia Przemyśl 2-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 września, 14:00
Sokół Nisko 0-0 KS Wiązownica 17 września, 16:00
Orzeł Przeworsk 4-2 Piast Tuczempy 17 września, 15:00
Start Pruchnik 1-1 Głogovia Głogów Małopolski 18 września, 15:00
Igloopol Dębica 0-3 Izolator Boguchwała 18 września, 16:00

Kolejka 10 - 24-25 września

Błękitni Ropczyce 2-1 Izolator Boguchwała 24 września, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-1 Igloopol Dębica 25 września, 16:00
Piast Tuczempy 2-0 Start Pruchnik 24 września, 11:00
KS Wiązownica 0-2 Orzeł Przeworsk 25 września, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0 Sokół Nisko 24 września, 16:00
Wisłok Wiśniowa 1-0 Polonia Przemyśl 25 września, 15:00
Czarni 1910 Jasło 0-3 Rzemieślnik Pilzno 24 września, 16:00
Stal Nowa Dęba 1-2 LKS Pisarowce 24 września, 16:00
Stal Gorzyce 0-1 Sokół Sieniawa 24 września, 16:00

Kolejka 11 - 1-2 października

Sokół Sieniawa 3-0 Błękitni Ropczyce 2 października, 15:00
LKS Pisarowce 3-0 Stal Gorzyce 1 października, 15:00
Rzemieślnik Pilzno 0-0 Stal Nowa Dęba 2 października, 15:00
Polonia Przemyśl 1-2 Czarni 1910 Jasło 1 października, 15:00
Sokół Nisko 3-0 Wisłok Wiśniowa 1 października, 15:00
Orzeł Przeworsk 2-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 2 października, 12:00
Start Pruchnik 0-1 KS Wiązownica 2 października, 15:00
Igloopol Dębica 1-1 Piast Tuczempy 1 października, 16:00
Izolator Boguchwała 2-2 Głogovia Głogów Małopolski 1 października, 15:00

Kolejka 12 - 8-9 października

Błękitni Ropczyce 0-1 Głogovia Głogów Małopolski 8 października, 15:00
Piast Tuczempy 0-4 Izolator Boguchwała 8 października, 15:00
KS Wiązownica 2-1 Igloopol Dębica 9 października, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 6-1 Start Pruchnik 8 października, 15:00
Wisłok Wiśniowa 2-1 Orzeł Przeworsk 9 października, 14:00
Czarni 1910 Jasło 2-2 Sokół Nisko 8 października, 15:00
Stal Nowa Dęba 0-1 Polonia Przemyśl 8 października, 15:00
Stal Gorzyce 1-1 Rzemieślnik Pilzno 8 października, 15:00
Sokół Sieniawa 2-1 LKS Pisarowce 9 października, 15:00

Kolejka 13 - 15-16 października

LKS Pisarowce 0-1 Błękitni Ropczyce 14 października, 15:30
Rzemieślnik Pilzno 3-1 Sokół Sieniawa 16 października, 15:00
Polonia Przemyśl 1-0 Stal Gorzyce 15 października, 15:00
Sokół Nisko 1-0 Stal Nowa Dęba 15 października, 15:00
Orzeł Przeworsk 3-1 Czarni 1910 Jasło 16 października, 15:00
Start Pruchnik 0-5 Wisłok Wiśniowa 16 października, 15:00
Igloopol Dębica 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 października, 16:00
Izolator Boguchwała 4-0 KS Wiązownica 15 października, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-0 Piast Tuczempy 16 października, 16:00

Kolejka 14 - 22-23 października

Błękitni Ropczyce 1-2 Piast Tuczempy 22 października, 14:00
KS Wiązownica 0-0 Głogovia Głogów Małopolski 23 października, 14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-1 Izolator Boguchwała 22 października, 15:00
Wisłok Wiśniowa 2-0 Igloopol Dębica 23 października, 14:00
Czarni 1910 Jasło 2-1 Start Pruchnik 22 października, 15:00
Stal Nowa Dęba 1-2 Orzeł Przeworsk 22 października, 15:00
Stal Gorzyce 1-2 Sokół Nisko 22 października, 15:00
Sokół Sieniawa 2-1 Polonia Przemyśl 23 października, 14:00
LKS Pisarowce 2-1 Rzemieślnik Pilzno 22 października, 15:00

Kolejka 15 - 29-30 października

Rzemieślnik Pilzno 3-3 Błękitni Ropczyce 30 października, 14:00
Polonia Przemyśl 2-1 LKS Pisarowce 29 października, 14:00
Sokół Nisko 0-1 Sokół Sieniawa 29 października, 14:00
Orzeł Przeworsk 1-3 Stal Gorzyce 29 października, 13:00
Start Pruchnik 1-2 Stal Nowa Dęba 30 października, 13:00
Igloopol Dębica 2-1 Czarni 1910 Jasło 29 października, 14:00
Izolator Boguchwała 2-0 Wisłok Wiśniowa 29 października, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 30 października, 11:00
Piast Tuczempy 1-0 KS Wiązownica 29 października, 14:00

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Błękitni Ropczyce 2-2 KS Wiązownica 5 listopada, 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 4-0 Piast Tuczempy 5 listopada, 14:00
Wisłok Wiśniowa 2-3 Głogovia Głogów Małopolski 6 listopada, 14:00
Czarni 1910 Jasło 3-0 Izolator Boguchwała 5 listopada, 13:00
Stal Nowa Dęba 1-3 Igloopol Dębica 5 listopada, 14:00
Stal Gorzyce 6-3 Start Pruchnik 5 listopada, 13:00
Sokół Sieniawa 2-0 Orzeł Przeworsk 6 listopada, 14:00
LKS Pisarowce 2-1 Sokół Nisko 5 listopada, 13:00
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Polonia Przemyśl 6 listopada, 14:00

REKLAMA

Kolejka 17 - 12-13 listopada

Polonia Przemyśl 0-1 Błękitni Ropczyce 12 listopada, 13:00
Sokół Nisko 2-2 Rzemieślnik Pilzno 12 listopada, 13:00
Orzeł Przeworsk 1-1 LKS Pisarowce 11 listopada, 13:30
Start Pruchnik 1-5 Sokół Sieniawa 11 listopada, 13:00
Igloopol Dębica 2-0 Stal Gorzyce 12 listopada, 14:00
Izolator Boguchwała 5-0 Stal Nowa Dęba 11 listopada, 13:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-2 Czarni 1910 Jasło 12 listopada, 11:00
Piast Tuczempy 2-1 Wisłok Wiśniowa 12 listopada, 13:00
KS Wiązownica 0-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 11 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 11-12 marca

Błękitni Ropczyce - Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wiązownica - Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło
Głogovia Głogów Małopolski - Stal Nowa Dęba
Izolator Boguchwała - Stal Gorzyce
Igloopol Dębica - Sokół Sieniawa
Start Pruchnik - LKS Pisarowce
Orzeł Przeworsk - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko - Polonia Przemyśl

REKLAMA

Kolejka 19 - 18-19 marca

Start Pruchnik - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko - Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl - Orzeł Przeworsk
LKS Pisarowce - Igloopol Dębica
Sokół Sieniawa - Izolator Boguchwała
Stal Gorzyce - Głogovia Głogów Małopolski
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy
Czarni 1910 Jasło - KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa - Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 20 - 25-26 marca

Błękitni Ropczyce - Wisłok Wiśniowa
Wólczanka Wólka Pełkińska - Czarni 1910 Jasło
KS Wiązownica - Stal Nowa Dęba
Piast Tuczempy - Stal Gorzyce
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała - LKS Pisarowce
Igloopol Dębica - Rzemieślnik Pilzno
Start Pruchnik - Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk - Sokół Nisko

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

Orzeł Przeworsk - Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko - Start Pruchnik
Polonia Przemyśl - Igloopol Dębica
Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała
LKS Pisarowce - Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sieniawa - Piast Tuczempy
Stal Gorzyce - KS Wiązownica
Stal Nowa Dęba - Wólczanka Wólka Pełkińska
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Błękitni Ropczyce - Czarni 1910 Jasło
Wisłok Wiśniowa - Stal Nowa Dęba
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Gorzyce
KS Wiązownica - Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski - Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica - Sokół Nisko
Start Pruchnik - Orzeł Przeworsk

Kolejka 23 - 15 kwietnia

Start Pruchnik - Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk - Igloopol Dębica
Sokół Nisko - Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl - Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy
LKS Pisarowce - KS Wiązownica
Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Gorzyce - Wisłok Wiśniowa
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło

Kolejka 24 - 19 kwietnia

Błękitni Ropczyce - Stal Nowa Dęba
Czarni 1910 Jasło - Stal Gorzyce
Wisłok Wiśniowa - Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce
KS Wiązownica - Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Nisko
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica - Start Pruchnik

Kolejka 25 - 22-23 kwietnia

Igloopol Dębica - Błękitni Ropczyce
Start Pruchnik - Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk - Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko - Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl - KS Wiązownica
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska
LKS Pisarowce - Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa - Czarni 1910 Jasło
Stal Gorzyce - Stal Nowa Dęba

Kolejka 26 - 29-30 kwietnia

Błękitni Ropczyce - Stal Gorzyce
Stal Nowa Dęba - Sokół Sieniawa
Czarni 1910 Jasło - LKS Pisarowce
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno
Wólczanka Wólka Pełkińska - Polonia Przemyśl
KS Wiązownica - Sokół Nisko
Piast Tuczempy - Orzeł Przeworsk
Głogovia Głogów Małopolski - Start Pruchnik
Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica

Kolejka 27 - 3 maja

Izolator Boguchwała - Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica - Głogovia Głogów Małopolski
Start Pruchnik - Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk - KS Wiązownica
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno - Czarni 1910 Jasło
LKS Pisarowce - Stal Nowa Dęba
Sokół Sieniawa - Stal Gorzyce

Kolejka 28 - 6-7 maja

Błękitni Ropczyce - Sokół Sieniawa
Stal Gorzyce - LKS Pisarowce
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno
Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko
Wólczanka Wólka Pełkińska - Orzeł Przeworsk
KS Wiązownica - Start Pruchnik
Piast Tuczempy - Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - Izolator Boguchwała

Kolejka 29 - 13-14 maja

Głogovia Głogów Małopolski - Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała - Piast Tuczempy
Igloopol Dębica - KS Wiązownica
Start Pruchnik - Wólczanka Wólka Pełkińska
Orzeł Przeworsk - Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba
Rzemieślnik Pilzno - Stal Gorzyce
LKS Pisarowce - Sokół Sieniawa

Kolejka 30 - 20-21 maja

Błękitni Ropczyce - LKS Pisarowce
Sokół Sieniawa - Rzemieślnik Pilzno
Stal Gorzyce - Polonia Przemyśl
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko
Czarni 1910 Jasło - Orzeł Przeworsk
Wisłok Wiśniowa - Start Pruchnik
Wólczanka Wólka Pełkińska - Igloopol Dębica
KS Wiązownica - Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Małopolski

Kolejka 31 - 24 maja

Piast Tuczempy - Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski - KS Wiązownica
Izolator Boguchwała - Wólczanka Wólka Pełkińska
Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa
Start Pruchnik - Czarni 1910 Jasło
Orzeł Przeworsk - Stal Nowa Dęba
Sokół Nisko - Stal Gorzyce
Polonia Przemyśl - Sokół Sieniawa
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce

Kolejka 32 - 27-28 maja

Błękitni Ropczyce - Rzemieślnik Pilzno
LKS Pisarowce - Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa - Sokół Nisko
Stal Gorzyce - Orzeł Przeworsk
Stal Nowa Dęba - Start Pruchnik
Czarni 1910 Jasło - Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa - Izolator Boguchwała
Wólczanka Wólka Pełkińska - Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica - Piast Tuczempy

Kolejka 33 - 3-4 czerwca

KS Wiązownica - Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska
Głogovia Głogów Małopolski - Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała - Czarni 1910 Jasło
Igloopol Dębica - Stal Nowa Dęba
Start Pruchnik - Stal Gorzyce
Orzeł Przeworsk - Sokół Sieniawa
Sokół Nisko - LKS Pisarowce
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno

Kolejka 34 - 10-11 czerwca

Błękitni Ropczyce - Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko
LKS Pisarowce - Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa - Start Pruchnik
Stal Gorzyce - Igloopol Dębica
Stal Nowa Dęba - Izolator Boguchwała
Czarni 1910 Jasło - Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska - KS Wiązownica

III liga 2016/2017 (IV)

IV liga 2016/2017 (lubelska)
IV liga 2016/2017 (małopolska (wschód))
IV liga 2016/2017 (małopolska (zachód))
IV liga 2016/2017 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Dębica)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Krosno)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Stalowa Wola)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas