[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2016/2017, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chełmianka Chełm 18 49 16 1 1 56-10 7 1 1 30-9 9 0 0 26-1
2.  Hetman Zamość 19 45 14 3 2 48-15 7 1 1 25-8 7 2 1 23-7
3.  Górnik II Łęczna 19 44 14 2 3 44-22 6 1 2 20-11 8 1 1 24-11
4.  Stal Kraśnik 19 41 13 2 4 49-23 8 0 2 34-16 5 2 2 15-7
5.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 39 12 3 4 48-21 6 1 3 26-12 6 2 1 22-9
6.  Kryształ Werbkowice 19 32 10 2 7 29-23 6 0 3 20-10 4 2 4 9-13 1 3 1 0 0 2-1
7.  Lewart Lubartów 19 32 9 5 5 30-23 5 3 1 14-6 4 2 4 16-17 1 0 0 0 1 1-2
8.  Powiślak Końskowola 19 30 9 3 7 31-33 6 2 2 19-14 3 1 5 12-19
9.  Włodawianka Włodawa 19 28 9 1 9 43-36 5 1 4 27-22 4 0 5 16-14
10.  Łada 1945 Biłgoraj 19 26 8 2 9 27-36 5 1 4 16-15 3 1 5 11-21
11.  Lublinianka Lublin 19 20 5 5 9 26-29 2 2 5 9-12 3 3 4 17-17
12.  Kłos Chełm 19 18 5 3 11 18-35 3 0 6 6-12 2 3 5 12-23
13.  Victoria Żmudź 19 17 4 5 10 24-35 2 3 5 13-17 2 2 5 11-18 1 3 1 0 0 4-1
14.  Polesie Kock 18 17 5 2 11 35-50 3 2 4 20-22 2 0 7 15-28 1 0 0 0 1 1-4
15.  Unia Hrubieszów 19 16 4 4 11 16-27 1 3 5 5-12 3 1 6 11-15
16.  POM Iskra Piotrowice 19 15 4 3 12 19-39 3 2 5 13-18 1 1 7 6-21
17.  Lutnia Piszczac 19 11 2 5 12 13-44 1 3 6 6-17 1 2 6 7-27
18.  LKS Milanów 19 3 0 3 16 18-73 0 1 8 7-31 0 2 8 11-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Chełmianka Chełm    1-2 5-1 3-0 3-0 5-1 2-1 2-2 2-1 7-1 
 2 Hetman Zamość0-4     1-1 3-0 3-1 5-0 2-1 3-1 3-0 5-0 
 3 Górnik II Łęczna0-1     0-6 1-1 1-0 3-2 3-1 7-0 2-0 3-0 
 4 Stal Kraśnik1-2 2-1     6-1 3-4 5-2 3-1 3-2 7-2 1-0 3-1 
 5 Tomasovia Tomaszów Lubelski2-3 0-2 1-0     5-0 2-1 1-2 1-1 2-1 4-1 8-1 
 6 Kryształ Werbkowice2-1 3-0 1-4     2-1 0-1 1-2 3-0 2-1 6-0 
 7 Lewart Lubartów2-2 0-0     1-0 2-0 1-3 3-0 1-0 3-0 1-1 
 8 Powiślak Końskowola0-2 1-4 1-0     3-2 2-2 1-0 1-0 4-0 2-0 4-4 
 9 Włodawianka Włodawa1-5 1-2 4-4 3-2     5-1 3-0 1-2 1-3 3-2 5-1 
 10 Łada 1945 Biłgoraj0-2 1-2 2-5 1-0 0-0     3-2 0-3 3-1 1-0 5-0 
 11 Lublinianka Lublin0-3 0-2 0-0 0-1 1-2 2-1     1-2 1-1 4-0 
 12 Kłos Chełm0-2 1-2 0-2 0-1 0-2 1-3     2-0 1-0 1-0 
 13 Victoria Żmudź0-1 0-2 0-2 2-3 1-4 2-2     4-1 0-0 2-0 2-2 
 14 Polesie Kock0-5 2-3 0-1 1-3 2-1 3-3     3-1 3-3 6-2 
 15 Unia Hrubieszów0-3 0-0 2-2 0-0 0-1 2-1 1-2 0-2     0-1 
 16 POM Iskra Piotrowice0-1 1-6 0-2 0-0 0-1 2-1 2-2 3-4 2-1     3-0 
 17 Lutnia Piszczac0-2 1-4 0-0 0-2 1-2 0-0 1-1 1-3 0-2     2-1 
 18 LKS Milanów0-8 1-2 0-3 1-4 1-2 1-6 0-0 1-3 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Chełmianka Chełm 2-1 Polesie Kock 6 sierpnia, 15:00
Victoria Żmudź 0-2 Hetman Zamość 6 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 2-2 Górnik II Łęczna 7 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Kłos Chełm 7 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik 6-1 Kryształ Werbkowice 6 sierpnia, 15:00
Powiślak Końskowola 2-2 Lublinianka Lublin 7 sierpnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-1 Lewart Lubartów 7 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 5-1 LKS Milanów 7 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Lutnia Piszczac 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Polesie Kock 3-3 Lutnia Piszczac 10 sierpnia, 17:00
LKS Milanów 0-0 Łada 1945 Biłgoraj 10 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 2-0 Włodawianka Włodawa 10 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 1-1 POM Iskra Piotrowice 10 sierpnia, 17:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Kryształ Werbkowice 0-1 Powiślak Końskowola 10 sierpnia, 17:00
Kłos Chełm 0-2 Stal Kraśnik 10 sierpnia, 17:30
Górnik II Łęczna 0-6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 sierpnia, 17:00 (200)
Hetman Zamość 3-1 Unia Hrubieszów 10 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm 2-2 Victoria Żmudź 10 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

Victoria Żmudź 4-1 Polesie Kock 14 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 0-3 Chełmianka Chełm 14 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-3 Hetman Zamość 14 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik 2-1 Górnik II Łęczna 13 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 1-0 Kłos Chełm 14 sierpnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-0 Kryształ Werbkowice 14 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 3-0 Lublinianka Lublin 14 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-0 Lewart Lubartów 14 sierpnia, 17:00
Lutnia Piszczac 2-1 LKS Milanów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Polesie Kock 6-2 LKS Milanów 21 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 1-1 Lutnia Piszczac 21 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 2-1 Łada 1945 Biłgoraj 20 sierpnia, 11:00
Kryształ Werbkowice 1-2 Włodawianka Włodawa 20 sierpnia, 17:00
Kłos Chełm 1-0 POM Iskra Piotrowice 20 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 3-2 Powiślak Końskowola 20 sierpnia, 17:00
Hetman Zamość 1-1 Stal Kraśnik 20 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm 5-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 sierpnia, 15:00
Victoria Żmudź 0-0 Unia Hrubieszów 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Victoria Żmudź 28 sierpnia, 16:00
Stal Kraśnik 1-2 Chełmianka Chełm 27 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 0-2 Hetman Zamość 28 sierpnia, 15:00
POM Iskra Piotrowice 1-6 Górnik II Łęczna 27 sierpnia, 16:00
Włodawianka Włodawa 1-2 Kłos Chełm 28 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Kryształ Werbkowice 28 sierpnia, 17:00
Lutnia Piszczac 0-0 Lublinianka Lublin 27 sierpnia, 17:00
LKS Milanów 1-2 Lewart Lubartów 28 sierpnia, 17:00
Polesie Kock 3-1 Unia Hrubieszów 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 6 - 31 sierpnia

Polesie Kock 1-3 Lewart Lubartów 31 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 4-0 LKS Milanów 31 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 6-0 Lutnia Piszczac 31 sierpnia, 17:00
Kłos Chełm 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 31 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 3-1 Włodawianka Włodawa 31 sierpnia, 17:00
Hetman Zamość 3-0 POM Iskra Piotrowice 31 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm 5-1 Powiślak Końskowola 31 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 0-2 Stal Kraśnik 31 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 7 - 3-4 września

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Polesie Kock 3 września, 12:00
Stal Kraśnik 1-0 Unia Hrubieszów 3 września, 17:00
Powiślak Końskowola 1-0 Victoria Żmudź 4 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-1 Chełmianka Chełm 3 września, 13:00
Włodawianka Włodawa 1-5 Hetman Zamość 4 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-2 Górnik II Łęczna 3 września, 16:00
Lutnia Piszczac 1-1 Kłos Chełm 4 września, 17:00
LKS Milanów 1-4 Kryształ Werbkowice 4 września, 16:00
Lewart Lubartów 1-3 Lublinianka Lublin 4 września, 16:00

Kolejka 8 - 10-11 września

Polesie Kock 2-1 Lublinianka Lublin 11 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Lewart Lubartów 10 września, 16:00
Kłos Chełm 1-0 LKS Milanów 11 września, 16:00
Górnik II Łęczna 3-0 Lutnia Piszczac 10 września, 17:00
Hetman Zamość 3-0 Łada 1945 Biłgoraj 10 września, 16:30
Chełmianka Chełm 2-1 Włodawianka Włodawa 10 września, 16:00
Victoria Żmudź 2-0 POM Iskra Piotrowice 10 września, 11:00
Unia Hrubieszów 1-2 Powiślak Końskowola 11 września, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Stal Kraśnik 11 września, 16:00

Kolejka 9 - 17-18 września

Stal Kraśnik 7-2 Polesie Kock 18 września, 16:00
Powiślak Końskowola 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 września, 15:00
POM Iskra Piotrowice 2-1 Unia Hrubieszów 18 września, 15:00
Włodawianka Włodawa 1-3 Victoria Żmudź 18 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Chełmianka Chełm 18 września, 16:00
Lutnia Piszczac 0-2 Hetman Zamość 17 września, 16:00
LKS Milanów 1-2 Górnik II Łęczna 18 września, 16:00
Lewart Lubartów 3-0 Kłos Chełm 17 września, 16:00
Lublinianka Lublin 0-1 Kryształ Werbkowice 17 września, 12:00

Kolejka 10 - 24-25 września

Polesie Kock 0-1 Kryształ Werbkowice 25 września, 15:00
Kłos Chełm 1-3 Lublinianka Lublin 24 września, 15:00
Górnik II Łęczna 1-0 Lewart Lubartów 24 września, 16:00
Hetman Zamość 5-0 LKS Milanów 25 września, 16:00
Chełmianka Chełm 7-1 Lutnia Piszczac 25 września, 15:00
Victoria Żmudź 2-3 Łada 1945 Biłgoraj 24 września, 16:00
Unia Hrubieszów 0-2 Włodawianka Włodawa 25 września, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 POM Iskra Piotrowice 25 września, 15:00
Stal Kraśnik 5-2 Powiślak Końskowola 25 września, 16:00

Kolejka 11 - 1-2 października

Powiślak Końskowola 4-0 Polesie Kock 2 października, 14:00
POM Iskra Piotrowice 0-2 Stal Kraśnik 2 października, 14:00
Włodawianka Włodawa 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 października, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Unia Hrubieszów 2 października, 15:00
Lutnia Piszczac 1-3 Victoria Żmudź 2 października, 15:00
LKS Milanów 0-8 Chełmianka Chełm 2 października, 15:00
Lewart Lubartów 2-2 Hetman Zamość 1 października, 15:00
Lublinianka Lublin 0-2 Górnik II Łęczna 1 października, 11:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Kłos Chełm 1 października, 15:00

Kolejka 12 - 8-9 października

Polesie Kock 3-3 Kłos Chełm 9 października, 15:00
Górnik II Łęczna 1-1 Kryształ Werbkowice 8 października, 16:00
Hetman Zamość 3-1 Lublinianka Lublin 8 października, 15:00
Chełmianka Chełm 3-0 Lewart Lubartów 8 października, 15:00
Victoria Żmudź 2-2 LKS Milanów 8 października, 15:00
Unia Hrubieszów 0-1 Lutnia Piszczac 9 października, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-0 Łada 1945 Biłgoraj 9 października, 15:00
Stal Kraśnik 3-1 Włodawianka Włodawa 9 października, 15:00
Powiślak Końskowola 2-0 POM Iskra Piotrowice 9 października, 14:00

Kolejka 13 - 15-16 października

POM Iskra Piotrowice 3-4 Polesie Kock 16 października, 14:00
Włodawianka Włodawa 3-2 Powiślak Końskowola 16 października, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-5 Stal Kraśnik 16 października, 15:00
Lutnia Piszczac 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 października, 15:00
LKS Milanów 1-3 Unia Hrubieszów 16 października, 15:00
Lewart Lubartów 1-0 Victoria Żmudź 16 października, 14:00
Lublinianka Lublin 0-3 Chełmianka Chełm 15 października, 11:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Hetman Zamość 16 października, 14:00
Kłos Chełm 1-2 Górnik II Łęczna 15 października, 14:00

Kolejka 14 - 22-23 października

Polesie Kock 2-3 Górnik II Łęczna 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Zamość 5-0 Kłos Chełm 22 października, 14:00
Chełmianka Chełm 3-0 Kryształ Werbkowice 23 października, 14:00
Victoria Żmudź 1-4 Lublinianka Lublin 22 października, 15:00
Unia Hrubieszów 2-1 Lewart Lubartów 23 października, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8-1 LKS Milanów 23 października, 15:00
Stal Kraśnik 3-1 Lutnia Piszczac 23 października, 14:00
Powiślak Końskowola 3-2 Łada 1945 Biłgoraj 23 października, 14:00
POM Iskra Piotrowice 2-1 Włodawianka Włodawa 23 października, 14:00

Kolejka 15 - 29-30 października

Włodawianka Włodawa 3-2 Polesie Kock 30 października, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-1 POM Iskra Piotrowice 30 października, 14:00
Lutnia Piszczac 0-0 Powiślak Końskowola 30 października, 14:00
LKS Milanów 0-3 Stal Kraśnik 30 października, 14:00
Lewart Lubartów 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 października, 13:00
Lublinianka Lublin 1-2 Unia Hrubieszów 29 października, 12:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Victoria Żmudź 30 października, 13:00
Kłos Chełm 0-2 Chełmianka Chełm 30 października, 13:00
Górnik II Łęczna 0-1 Hetman Zamość 29 października, 19:00

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Polesie Kock 0-5 Hetman Zamość 6 listopada, 14:00
Chełmianka Chełm 1-2 Górnik II Łęczna 5 listopada, 13:00
Victoria Żmudź 2-2 Kłos Chełm 6 listopada, 13:00
Unia Hrubieszów 0-1 Kryształ Werbkowice 6 listopada, 13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Lublinianka Lublin 6 listopada, 11:30
Stal Kraśnik 3-4 Lewart Lubartów 6 listopada, 13:00
Powiślak Końskowola 4-4 LKS Milanów 6 listopada, 13:00
POM Iskra Piotrowice 3-0 Lutnia Piszczac 6 listopada, 13:00
Włodawianka Włodawa 5-1 Łada 1945 Biłgoraj 6 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 12-13 listopada

Łada 1945 Biłgoraj 3-2 Polesie Kock 13 listopada, 13:00
Lutnia Piszczac 0-2 Włodawianka Włodawa 12 listopada, 13:00
LKS Milanów 2-3 POM Iskra Piotrowice 12 listopada, 12:00
Lewart Lubartów 1-0 Powiślak Końskowola 12 listopada, 12:00
Lublinianka Lublin 0-0 Stal Kraśnik 12 listopada, 11:00
Kryształ Werbkowice 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 listopada, 13:00
Kłos Chełm 2-0 Unia Hrubieszów 12 listopada, 13:00
Górnik II Łęczna 7-0 Victoria Żmudź 12 listopada, 13:00
Hetman Zamość 0-4 Chełmianka Chełm 13 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 11-12 marca

Polesie Kock - Chełmianka Chełm 12 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Zamość 2-1 Victoria Żmudź 11 marca, 13:00
Górnik II Łęczna 2-0 Unia Hrubieszów 11 marca, 13:00
bez udziału publiczności
Kłos Chełm 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 marca, 14:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Stal Kraśnik 12 marca, 13:00
Lublinianka Lublin 1-2 Powiślak Końskowola 11 marca, 14:00
Lewart Lubartów 3-0 POM Iskra Piotrowice 12 marca, 13:00
LKS Milanów 1-6 Włodawianka Włodawa 11 marca, 14:00
Lutnia Piszczac 1-2 Łada 1945 Biłgoraj 12 marca, 13:00

REKLAMA

Kolejka 19 - 18-19 marca

Lutnia Piszczac 0-2 Polesie Kock 19 marca, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 5-0 LKS Milanów 19 marca, 14:00
Włodawianka Włodawa 4-4 Lewart Lubartów 19 marca, 13:00
POM Iskra Piotrowice 2-2 Lublinianka Lublin 19 marca, 12:00
Powiślak Końskowola 1-0 Kryształ Werbkowice 19 marca, 14:30
Stal Kraśnik 3-2 Kłos Chełm 18 marca, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Górnik II Łęczna 19 marca, 12:00
Unia Hrubieszów 0-0 Hetman Zamość 19 marca, 12:00
Victoria Żmudź 0-1 Chełmianka Chełm 19 marca, 14:00

Kolejka 20 - 25-26 marca

Polesie Kock - Victoria Żmudź 26 marca, 15:00
Chełmianka Chełm - Unia Hrubieszów 26 marca, 15:00
Hetman Zamość - Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 marca, 14:00
Górnik II Łęczna - Stal Kraśnik 26 marca, 14:00
bez udziału publiczności
Kłos Chełm - Powiślak Końskowola 25 marca, 15:00
Kryształ Werbkowice - POM Iskra Piotrowice 26 marca, 13:00
Lublinianka Lublin - Włodawianka Włodawa 25 marca, 14:00
Lewart Lubartów - Łada 1945 Biłgoraj 25 marca, 15:00
LKS Milanów - Lutnia Piszczac 26 marca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

LKS Milanów - Polesie Kock 1 kwietnia, 15:00
Lutnia Piszczac - Lewart Lubartów 2 kwietnia, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj - Lublinianka Lublin 2 kwietnia, 16:00
Włodawianka Włodawa - Kryształ Werbkowice 2 kwietnia, 14:00
POM Iskra Piotrowice - Kłos Chełm 2 kwietnia, 15:00
Powiślak Końskowola - Górnik II Łęczna 1 kwietnia, 14:00
Stal Kraśnik - Hetman Zamość 1 kwietnia, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Chełmianka Chełm 1 kwietnia, 15:00
Unia Hrubieszów - Victoria Żmudź 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Unia Hrubieszów - Polesie Kock 9 kwietnia, 14:00
Victoria Żmudź - Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 kwietnia, 15:00
Chełmianka Chełm - Stal Kraśnik 8 kwietnia, 16:00
Hetman Zamość - Powiślak Końskowola 8 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna - POM Iskra Piotrowice 8 kwietnia, 15:00
Kłos Chełm - Włodawianka Włodawa 8 kwietnia, 15:30
Kryształ Werbkowice - Łada 1945 Biłgoraj 9 kwietnia, 14:00
Lublinianka Lublin - Lutnia Piszczac 8 kwietnia, 14:00
Lewart Lubartów - LKS Milanów 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 15 kwietnia

Lewart Lubartów - Polesie Kock 15 kwietnia, 12:00
LKS Milanów - Lublinianka Lublin 15 kwietnia, 11:00
Lutnia Piszczac - Kryształ Werbkowice 15 kwietnia, 12:00
Łada 1945 Biłgoraj - Kłos Chełm 15 kwietnia, 13:00
Włodawianka Włodawa - Górnik II Łęczna 15 kwietnia, 13:00
POM Iskra Piotrowice - Hetman Zamość 15 kwietnia, 11:00
Powiślak Końskowola - Chełmianka Chełm 15 kwietnia, 13:00
Stal Kraśnik - Victoria Żmudź 15 kwietnia, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Hrubieszów 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Polesie Kock - Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 kwietnia, 12:00
Unia Hrubieszów - Stal Kraśnik 23 kwietnia, 15:00
Victoria Żmudź - Powiślak Końskowola 23 kwietnia, 16:00
Chełmianka Chełm - POM Iskra Piotrowice 23 kwietnia, 16:00
Hetman Zamość - Włodawianka Włodawa 22 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna - Łada 1945 Biłgoraj 22 kwietnia, 15:00
Kłos Chełm - Lutnia Piszczac 22 kwietnia, 15:30
Kryształ Werbkowice - LKS Milanów 23 kwietnia, 15:00
Lublinianka Lublin - Lewart Lubartów 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

Lublinianka Lublin - Polesie Kock 29 kwietnia, 14:00
Lewart Lubartów - Kryształ Werbkowice 29 kwietnia, 16:00
LKS Milanów - Kłos Chełm 30 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac - Górnik II Łęczna 29 kwietnia, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj - Hetman Zamość 30 kwietnia, 17:00
Włodawianka Włodawa - Chełmianka Chełm 30 kwietnia, 15:00
POM Iskra Piotrowice - Victoria Żmudź 30 kwietnia, 16:00
Powiślak Końskowola - Unia Hrubieszów 30 kwietnia, 16:00
Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 26 - 3 maja

Polesie Kock - Stal Kraśnik 3 maja, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Powiślak Końskowola 3 maja, 16:00
Unia Hrubieszów - POM Iskra Piotrowice 3 maja, 16:00
Victoria Żmudź - Włodawianka Włodawa 3 maja, 17:00
Chełmianka Chełm - Łada 1945 Biłgoraj 3 maja, 17:30
Hetman Zamość - Lutnia Piszczac 3 maja, 17:00
Górnik II Łęczna - LKS Milanów 3 maja, 16:00
Kłos Chełm - Lewart Lubartów 3 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice - Lublinianka Lublin 3 maja, 15:30

Kolejka 27 - 6-7 maja

Kryształ Werbkowice - Polesie Kock 7 maja, 15:00
Lublinianka Lublin - Kłos Chełm 6 maja, 14:00
Lewart Lubartów - Górnik II Łęczna 7 maja, 16:00
LKS Milanów - Hetman Zamość 6 maja, 16:00
Lutnia Piszczac - Chełmianka Chełm 7 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj - Victoria Żmudź 7 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa - Unia Hrubieszów 7 maja, 16:00
POM Iskra Piotrowice - Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 maja, 16:00
Powiślak Końskowola - Stal Kraśnik 7 maja, 14:30

Kolejka 28 - 13-14 maja

Polesie Kock - Powiślak Końskowola 14 maja, 17:00
Stal Kraśnik - POM Iskra Piotrowice 14 maja, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Włodawianka Włodawa 14 maja, 16:00
Unia Hrubieszów - Łada 1945 Biłgoraj 14 maja, 17:00
Victoria Żmudź - Lutnia Piszczac 14 maja, 17:00
Chełmianka Chełm - LKS Milanów 14 maja, 16:00
Hetman Zamość - Lewart Lubartów 13 maja, 17:00
Górnik II Łęczna - Lublinianka Lublin 13 maja, 16:00
Kłos Chełm - Kryształ Werbkowice 13 maja, 17:00

Kolejka 29 - 20-21 maja

Kłos Chełm - Polesie Kock 20 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice - Górnik II Łęczna 21 maja, 16:00
Lublinianka Lublin - Hetman Zamość 20 maja, 14:00
Lewart Lubartów - Chełmianka Chełm 20 maja, 17:00
LKS Milanów - Victoria Żmudź 20 maja, 16:00
Lutnia Piszczac - Unia Hrubieszów 21 maja, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa - Stal Kraśnik 21 maja, 17:00
POM Iskra Piotrowice - Powiślak Końskowola 21 maja, 17:00

Kolejka 30 - 27-28 maja

Polesie Kock - POM Iskra Piotrowice 28 maja, 17:00
Powiślak Końskowola - Włodawianka Włodawa 28 maja, 16:00
Stal Kraśnik - Łada 1945 Biłgoraj 28 maja, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lutnia Piszczac 28 maja, 16:00
Unia Hrubieszów - LKS Milanów 28 maja, 17:00
Victoria Żmudź - Lewart Lubartów 28 maja, 17:00
Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 27 maja, 17:30
Hetman Zamość - Kryształ Werbkowice 27 maja, 17:00
Górnik II Łęczna - Kłos Chełm 27 maja, 17:00

Kolejka 31 - 31 maja

Górnik II Łęczna - Polesie Kock 31 maja, 17:30
Kłos Chełm - Hetman Zamość 31 maja, 17:30
Kryształ Werbkowice - Chełmianka Chełm 31 maja, 17:00
Lublinianka Lublin - Victoria Żmudź 31 maja, 17:30
Lewart Lubartów - Unia Hrubieszów 31 maja, 17:00
LKS Milanów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 maja, 17:00
Lutnia Piszczac - Stal Kraśnik 1 czerwca, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj - Powiślak Końskowola 31 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa - POM Iskra Piotrowice 31 maja, 17:00

Kolejka 32 - 3-4 czerwca

Polesie Kock - Włodawianka Włodawa 4 czerwca, 17:00
POM Iskra Piotrowice - Łada 1945 Biłgoraj 4 czerwca, 17:00
Powiślak Końskowola - Lutnia Piszczac 4 czerwca, 16:30
Stal Kraśnik - LKS Milanów 4 czerwca, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lewart Lubartów 4 czerwca, 17:00
Unia Hrubieszów - Lublinianka Lublin 4 czerwca, 17:00
Victoria Żmudź - Kryształ Werbkowice 4 czerwca, 17:00
Chełmianka Chełm - Kłos Chełm 4 czerwca, 16:00
Hetman Zamość - Górnik II Łęczna 4 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 10 czerwca

Hetman Zamość - Polesie Kock 10 czerwca, 17:00
Górnik II Łęczna - Chełmianka Chełm 10 czerwca, 17:00
Kłos Chełm - Victoria Żmudź 10 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice - Unia Hrubieszów 10 czerwca, 17:00
Lublinianka Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 czerwca, 17:00
Lewart Lubartów - Stal Kraśnik 10 czerwca, 17:00
LKS Milanów - Powiślak Końskowola 10 czerwca, 17:00
Lutnia Piszczac - POM Iskra Piotrowice 10 czerwca, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj - Włodawianka Włodawa 10 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 17 czerwca

Polesie Kock - Łada 1945 Biłgoraj 17 czerwca, 17:30
Włodawianka Włodawa - Lutnia Piszczac 17 czerwca, 17:30
POM Iskra Piotrowice - LKS Milanów 17 czerwca, 17:30
Powiślak Końskowola - Lewart Lubartów 17 czerwca, 17:30
Stal Kraśnik - Lublinianka Lublin 17 czerwca, 17:30
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Kryształ Werbkowice 17 czerwca, 17:30
Unia Hrubieszów - Kłos Chełm 17 czerwca, 17:30
Victoria Żmudź - Górnik II Łęczna 17 czerwca, 17:30
Chełmianka Chełm - Hetman Zamość 17 czerwca, 17:30

III liga 2016/2017 (IV)

IV liga 2016/2017 (małopolska (wschód))
IV liga 2016/2017 (małopolska (zachód))
IV liga 2016/2017 (podkarpacka)
IV liga 2016/2017 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Chełm)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Lublin)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Zamość)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas