[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Ryki 30 67 21 4 5 87-36 12 2 1 47-15 9 2 4 40-21
2.  Wisła II Puławy 30 65 21 2 7 115-27 11 2 2 70-14 10 0 5 45-13
3.  Opolanin Opole Lubelskie 30 62 19 5 6 68-28 10 2 3 44-17 9 3 3 24-11
4.  Stal Poniatowa 30 59 18 5 7 77-39 10 3 2 36-18 8 2 5 41-21
5.  Janowianka Janów Lubelski 30 57 17 6 7 70-42 8 4 3 35-18 9 2 4 35-24
6.  Orion Niedrzwica Duża 30 56 17 5 8 59-39 10 2 3 31-15 7 3 5 28-24
7.  Piaskovia Piaski 30 47 13 8 9 75-57 8 3 4 41-23 5 5 5 34-34
8.  Granit Bychawa 30 44 13 5 12 57-52 7 3 5 33-22 6 2 7 24-30
9.  GKS Niemce 30 38 10 8 12 52-50 7 3 5 33-18 3 5 7 19-32 2 4 1 1 0 7-2
10.  Sygnał Lublin 30 38 11 5 14 76-69 7 2 6 48-32 4 3 8 28-37 2 1 0 1 1 2-7
11.  Tur Milejów 30 37 10 7 13 47-62 7 4 4 25-21 3 3 9 22-41
12.  Stok Zakrzówek 30 34 9 7 14 47-63 7 3 5 27-21 2 4 9 20-42
13.  Perła Borzechów 30 25 6 7 17 54-85 4 4 7 30-39 2 3 10 24-46
14.  Płomień Trzydnik Duży 30 24 7 3 20 40-138 6 2 7 29-55 1 1 13 11-83
15.  Unia Wilkołaz 30 16 4 4 22 28-86 3 1 11 15-42 1 3 11 13-44
16.  KS Góra Puławska 30 9 2 3 25 23-102 0 2 13 8-53 2 1 12 15-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MKS Ryki    1-0 0-0 2-1 3-0 3-2 1-1 3-0 5-3 3-1 1-2 5-0 4-1 7-1 4-0 5-3 
 2 Wisła II Puławy4-1     0-0 1-1 8-1 4-1 1-2 6-0 8-0 8-1 2-3 3-1 5-1 7-0 4-0 9-2 
 3 Opolanin Opole Lubelskie1-2 0-2     1-0 2-4 0-0 1-0 2-1 1-1 2-1 6-2 7-1 2-1 8-1 6-1 5-0 
 4 Stal Poniatowa2-3 2-4 2-1     0-0 2-0 5-3 2-0 2-0 2-1 3-1 2-2 4-1 5-0 2-2 1-0 
 5 Janowianka Janów Lubelski0-2 2-1 2-1 2-1     0-0 1-1 1-2 2-2 2-2 4-2 4-0 2-3 4-0 6-1 3-0 
 6 Orion Niedrzwica Duża1-2 0-2 0-0 0-3 2-1     3-1 3-0 2-0 3-2 1-0 1-1 3-1 5-0 3-1 4-1 
 7 Piaskovia Piaski0-5 2-1 2-3 2-2 0-1 7-0     1-1 2-3 1-0 9-2 2-1 1-1 6-2 2-1 4-0 
 8 Granit Bychawa2-1 1-5 0-1 3-2 2-4 1-3 1-4     2-0 1-1 1-1 0-0 4-0 7-0 2-0 6-0 
 9 GKS Niemce0-0 1-2 0-2 3-2 1-2 2-2 2-4 1-3     5-0 0-0 5-0 2-0 7-1 3-0 1-0 
 10 Sygnał Lublin0-7 1-0 1-2 3-4 2-4 0-1 8-2 1-5 2-2     4-0 5-1 6-3 10-0 4-0 1-1 
 11 Tur Milejów2-1 1-3 2-1 0-4 0-0 0-1 2-0 4-0 1-3 2-2     1-1 1-1 4-1 2-1 3-2 
 12 Stok Zakrzówek1-4 1-0 1-3 2-3 2-1 2-1 1-1 1-0 0-0 1-3 2-0     6-2 6-1 1-1 0-1 
 13 Perła Borzechów2-2 1-5 1-2 1-4 1-2 2-4 4-4 3-4 3-2 2-4 2-1 3-2     1-1 1-1 3-1 
 14 Płomień Trzydnik Duży3-2 0-14 0-3 0-6 1-7 1-4 1-4 1-3 2-1 4-2 4-4 3-0 3-3     3-1 3-1 
 15 Unia Wilkołaz1-4 0-3* 0-3 0-2 0-3 0-5 2-2 0-4 0-2 0-3 2-1 1-4 2-1 6-2     1-3 
 16 KS Góra Puławska2-4 0-3 0-2 1-6 0-5 0-4 1-5 1-1 0-0 1-5 0-3 0-6 1-5 0-1 1-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

GKS Niemce 1-0 KS Góra Puławska 13 sierpnia, 17:00
Unia Wilkołaz 0-3 Wisła II Puławy 14 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-3
Tur Milejów 4-0 Granit Bychawa 14 sierpnia, 17:00
Sygnał Lublin 2-4 Janowianka Janów Lubelski 13 sierpnia, 11:00
Stok Zakrzówek 6-1 Płomień Trzydnik Duży 14 sierpnia, 17:00
Stal Poniatowa 2-3 MKS Ryki 14 sierpnia, 17:00
Piaskovia Piaski 2-3 Opolanin Opole Lubelskie 13 sierpnia, 12:00
Perła Borzechów 2-4 Orion Niedrzwica Duża 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

KS Góra Puławska 0-4 Orion Niedrzwica Duża 21 sierpnia, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Perła Borzechów 21 sierpnia, 17:00
MKS Ryki 1-1 Piaskovia Piaski 21 sierpnia, 16:00
Płomień Trzydnik Duży 0-6 Stal Poniatowa 21 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 4-0 Stok Zakrzówek 21 sierpnia, 17:00
Wisła II Puławy 2-3 Tur Milejów 21 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku
GKS Niemce 3-0 Unia Wilkołaz 21 sierpnia, 17:00
Sygnał Lublin 1-5 Granit Bychawa 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Unia Wilkołaz 1-3 KS Góra Puławska 24 sierpnia, 17:00
Tur Milejów 1-3 GKS Niemce 24 sierpnia, 17:00
Sygnał Lublin 1-0 Wisła II Puławy 24 sierpnia, 18:00
Stok Zakrzówek 1-0 Granit Bychawa 24 sierpnia, 18:00
Stal Poniatowa 0-0 Janowianka Janów Lubelski 24 sierpnia, 17:00
Piaskovia Piaski 6-2 Płomień Trzydnik Duży 24 sierpnia, 18:00
Perła Borzechów 2-2 MKS Ryki 24 sierpnia, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

KS Góra Puławska 0-2 Opolanin Opole Lubelskie 28 sierpnia, 11:00
MKS Ryki 3-2 Orion Niedrzwica Duża 28 sierpnia, 16:00
Płomień Trzydnik Duży 3-3 Perła Borzechów 27 sierpnia, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Piaskovia Piaski 27 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa 3-2 Stal Poniatowa 28 sierpnia, 17:00
Wisła II Puławy 3-1 Stok Zakrzówek 27 sierpnia, 11:00
GKS Niemce 5-0 Sygnał Lublin 27 sierpnia, 15:00
Tur Milejów 2-1 Unia Wilkołaz 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Tur Milejów 3-2 KS Góra Puławska 4 września, 16:00
Sygnał Lublin 4-0 Unia Wilkołaz 3 września, 11:00
Stok Zakrzówek 0-0 GKS Niemce 3 września, 17:00
Stal Poniatowa 2-4 Wisła II Puławy 4 września, 16:30
Piaskovia Piaski 1-1 Granit Bychawa 3 września, 12:00
Perła Borzechów 1-2 Janowianka Janów Lubelski 4 września, 14:30
Orion Niedrzwica Duża 5-0 Płomień Trzydnik Duży 4 września, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 MKS Ryki 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

KS Góra Puławska 2-4 MKS Ryki 11 września, 16:00
Płomień Trzydnik Duży 0-3 Opolanin Opole Lubelskie 11 września, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Orion Niedrzwica Duża 11 września, 16:00
Granit Bychawa 4-0 Perła Borzechów 11 września, 16:00
Wisła II Puławy 1-2 Piaskovia Piaski 10 września, 11:00
GKS Niemce 3-2 Stal Poniatowa 11 września, 16:00
Unia Wilkołaz 1-4 Stok Zakrzówek 11 września, 15:00
Tur Milejów 2-2 Sygnał Lublin 10 września, 14:30

Kolejka 7 - 17-18 września

Sygnał Lublin 1-1 KS Góra Puławska 17 września, 11:00
Stok Zakrzówek 2-0 Tur Milejów 18 września, 14:00
Stal Poniatowa 2-2 Unia Wilkołaz 16 września, 17:00
Piaskovia Piaski 2-3 GKS Niemce 17 września, 12:00
Perła Borzechów 1-5 Wisła II Puławy 17 września, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 3-0 Granit Bychawa 16 września, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-4 Janowianka Janów Lubelski 18 września, 16:00
MKS Ryki 7-1 Płomień Trzydnik Duży 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

KS Góra Puławska 0-1 Płomień Trzydnik Duży 24 września, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 0-2 MKS Ryki 25 września, 16:00
Granit Bychawa 0-1 Opolanin Opole Lubelskie 25 września, 16:00
Wisła II Puławy 4-1 Orion Niedrzwica Duża 25 września, 17:00
GKS Niemce 2-0 Perła Borzechów 25 września, 14:00
Unia Wilkołaz 2-2 Piaskovia Piaski 25 września, 14:00
Tur Milejów 0-4 Stal Poniatowa 24 września, 12:00
Sygnał Lublin 5-1 Stok Zakrzówek 24 września, 11:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Stok Zakrzówek 0-1 KS Góra Puławska 2 października, 14:00
Stal Poniatowa 2-1 Sygnał Lublin 2 października, 16:00
Piaskovia Piaski 9-2 Tur Milejów 1 października, 12:00
Perła Borzechów 1-1 Unia Wilkołaz 2 października, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 2-0 GKS Niemce 2 października, 15:30
Opolanin Opole Lubelskie 0-2 Wisła II Puławy 1 października, 15:00
MKS Ryki 3-0 Granit Bychawa 2 października, 16:00
Płomień Trzydnik Duży 1-7 Janowianka Janów Lubelski 1 października, 11:00

Kolejka 10 - 8-9 października

KS Góra Puławska 0-5 Janowianka Janów Lubelski 9 października, 14:00
Granit Bychawa 7-0 Płomień Trzydnik Duży 9 października, 15:00
Wisła II Puławy 4-1 MKS Ryki 9 października, 16:00
na bocznym boisku
GKS Niemce 0-2 Opolanin Opole Lubelskie 9 października, 15:00
Unia Wilkołaz 0-5 Orion Niedrzwica Duża 9 października, 13:00
Tur Milejów 1-1 Perła Borzechów 9 października, 15:00
Sygnał Lublin 8-2 Piaskovia Piaski 8 października, 11:00
Stok Zakrzówek 2-3 Stal Poniatowa 9 października, 14:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Stal Poniatowa 1-0 KS Góra Puławska 16 października, 15:00
Piaskovia Piaski 2-1 Stok Zakrzówek 15 października, 12:00
Perła Borzechów 2-4 Sygnał Lublin 16 października, 15:00
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Tur Milejów 16 października, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 6-1 Unia Wilkołaz 16 października, 15:00
MKS Ryki 5-3 GKS Niemce 16 października, 15:00
Płomień Trzydnik Duży 0-14 Wisła II Puławy 16 października, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Granit Bychawa 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

KS Góra Puławska 1-1 Granit Bychawa 23 października, 15:00
Wisła II Puławy 8-1 Janowianka Janów Lubelski 23 października, 15:00
GKS Niemce 7-1 Płomień Trzydnik Duży 22 października, 11:00
Unia Wilkołaz 1-4 MKS Ryki 23 października, 13:00
Tur Milejów 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 23 października, 13:00
Sygnał Lublin 0-1 Orion Niedrzwica Duża 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (22 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stok Zakrzówek 6-2 Perła Borzechów 23 października, 13:00
Stal Poniatowa 5-3 Piaskovia Piaski 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Piaskovia Piaski 4-0 KS Góra Puławska 29 października, 11:00
Perła Borzechów 1-4 Stal Poniatowa 30 października, 14:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Stok Zakrzówek 30 października, 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Sygnał Lublin 30 października, 13:00
MKS Ryki 1-2 Tur Milejów 30 października, 14:00
Płomień Trzydnik Duży 3-1 Unia Wilkołaz 30 października, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 2-2 GKS Niemce 30 października, 14:00
Granit Bychawa 1-5 Wisła II Puławy 30 października, 12:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

KS Góra Puławska 0-3 Wisła II Puławy 5 listopada, 11:00
GKS Niemce 1-3 Granit Bychawa 6 listopada, 11:00
Unia Wilkołaz 0-3 Janowianka Janów Lubelski 6 listopada, 13:00
Tur Milejów 4-1 Płomień Trzydnik Duży 6 listopada, 13:00
Sygnał Lublin 0-7 MKS Ryki 5 listopada, 11:00
Stok Zakrzówek 1-3 Opolanin Opole Lubelskie 6 listopada, 13:00
Stal Poniatowa 2-0 Orion Niedrzwica Duża 6 listopada, 13:00
Piaskovia Piaski 1-1 Perła Borzechów 5 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Perła Borzechów 3-1 KS Góra Puławska 11 listopada, 12:00
Orion Niedrzwica Duża 3-1 Piaskovia Piaski 12 listopada, 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Stal Poniatowa 12 listopada, 12:00
MKS Ryki 5-0 Stok Zakrzówek 12 listopada, 13:00
Płomień Trzydnik Duży 4-2 Sygnał Lublin 12 listopada, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 4-2 Tur Milejów 13 listopada, 13:00
Granit Bychawa 2-0 Unia Wilkołaz 12 listopada, 12:00
Wisła II Puławy 8-0 GKS Niemce 13 listopada, 15:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

KS Góra Puławska 0-0 GKS Niemce 19 marca, 14:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Wisła II Puławy 4-0 Unia Wilkołaz 19 marca, 16:00
na bocznym boisku
Granit Bychawa 1-1 Tur Milejów 18 marca, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 2-2 Sygnał Lublin 19 marca, 14:00
Płomień Trzydnik Duży 3-0 Stok Zakrzówek 18 marca, 11:00
MKS Ryki 2-1 Stal Poniatowa 18 marca, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Piaskovia Piaski 19 marca, 14:00
w Urzędowie
Orion Niedrzwica Duża 3-1 Perła Borzechów 19 marca, 14:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Granit Bychawa 1-1 Sygnał Lublin 25 marca, 11:00
Orion Niedrzwica Duża 4-1 KS Góra Puławska 25 marca, 14:00
Perła Borzechów 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 26 marca, 15:30
Piaskovia Piaski 0-5 MKS Ryki 25 marca, 14:00
Stal Poniatowa 5-0 Płomień Trzydnik Duży 26 marca, 15:30
Stok Zakrzówek 2-1 Janowianka Janów Lubelski 26 marca, 15:00
Tur Milejów 1-3 Wisła II Puławy 25 marca, 15:30
Unia Wilkołaz 0-2 GKS Niemce 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

KS Góra Puławska 1-3 Unia Wilkołaz 2 kwietnia, 15:30
GKS Niemce 0-0 Tur Milejów 2 kwietnia, 15:00
Wisła II Puławy 8-1 Sygnał Lublin 2 kwietnia, 17:00
Granit Bychawa 0-0 Stok Zakrzówek 2 kwietnia, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Stal Poniatowa 2 kwietnia, 15:00
Płomień Trzydnik Duży 1-4 Piaskovia Piaski 1 kwietnia, 11:00
MKS Ryki 4-1 Perła Borzechów 1 kwietnia, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-0 Orion Niedrzwica Duża 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Unia Wilkołaz 2-1 Tur Milejów 9 kwietnia, 11:00
Opolanin Opole Lubelskie 5-0 KS Góra Puławska 9 kwietnia, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 1-2 MKS Ryki 9 kwietnia, 15:00
Perła Borzechów 1-1 Płomień Trzydnik Duży 9 kwietnia, 16:00
Piaskovia Piaski 0-1 Janowianka Janów Lubelski 8 kwietnia, 14:00
Stal Poniatowa 2-0 Granit Bychawa 9 kwietnia, 16:00
Stok Zakrzówek 1-0 Wisła II Puławy 8 kwietnia, 16:00
Sygnał Lublin 2-2 GKS Niemce 8 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

KS Góra Puławska 0-3 Tur Milejów 15 kwietnia, 11:00
Unia Wilkołaz 0-3 Sygnał Lublin 15 kwietnia, 11:00
GKS Niemce 5-0 Stok Zakrzówek 15 kwietnia, 12:00
Wisła II Puławy 1-1 Stal Poniatowa 15 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku
Granit Bychawa 1-4 Piaskovia Piaski 15 kwietnia, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 2-3 Perła Borzechów 15 kwietnia, 11:00
Płomień Trzydnik Duży 1-4 Orion Niedrzwica Duża 15 kwietnia, 11:00
MKS Ryki 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

MKS Ryki 5-3 KS Góra Puławska 22 kwietnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 8-1 Płomień Trzydnik Duży 23 kwietnia, 12:00
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Janowianka Janów Lubelski 23 kwietnia, 16:00
Perła Borzechów 3-4 Granit Bychawa 23 kwietnia, 16:30
Piaskovia Piaski 2-1 Wisła II Puławy 22 kwietnia, 15:00
Stal Poniatowa 2-0 GKS Niemce 23 kwietnia, 17:00
Stok Zakrzówek 1-1 Unia Wilkołaz 23 kwietnia, 16:00
Sygnał Lublin 4-0 Tur Milejów 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

KS Góra Puławska 1-5 Sygnał Lublin 29 kwietnia, 14:30
Tur Milejów 1-1 Stok Zakrzówek 30 kwietnia, 17:00
Unia Wilkołaz 0-2 Stal Poniatowa 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Niemce 2-4 Piaskovia Piaski 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 15:30) odwołany / w drugim terminie (10 maja, 17:30) odwołany
Wisła II Puławy 5-1 Perła Borzechów 30 kwietnia, 18:00
na bocznym boisku
Granit Bychawa 1-3 Orion Niedrzwica Duża 29 kwietnia, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 30 kwietnia, 16:00
Płomień Trzydnik Duży 3-2 MKS Ryki 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 3 maja

Płomień Trzydnik Duży 3-1 KS Góra Puławska 3 maja, 12:00
MKS Ryki 3-0 Janowianka Janów Lubelski 3 maja, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Granit Bychawa 3 maja, 15:00
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Wisła II Puławy 3 maja, 17:00
Perła Borzechów 3-2 GKS Niemce 3 maja, 17:00
Piaskovia Piaski 2-1 Unia Wilkołaz 3 maja, 17:30
Stal Poniatowa 3-1 Tur Milejów 3 maja, 17:00
Stok Zakrzówek 1-3 Sygnał Lublin 3 maja, 16:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

KS Góra Puławska 0-6 Stok Zakrzówek 7 maja, 15:00
Sygnał Lublin 3-4 Stal Poniatowa 6 maja, 11:00
Tur Milejów 2-0 Piaskovia Piaski 7 maja, 17:00
Unia Wilkołaz 2-1 Perła Borzechów 7 maja, 15:00
GKS Niemce 2-2 Orion Niedrzwica Duża 7 maja, 16:00
Wisła II Puławy 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 6 maja, 18:00
Granit Bychawa 2-1 MKS Ryki 6 maja, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 4-0 Płomień Trzydnik Duży 7 maja, 16:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Janowianka Janów Lubelski 3-0 KS Góra Puławska 13 maja, 17:00
Płomień Trzydnik Duży 1-3 Granit Bychawa 13 maja, 11:00
MKS Ryki 1-0 Wisła II Puławy 13 maja, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 GKS Niemce 14 maja, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 3-1 Unia Wilkołaz 12 maja, 17:00
Perła Borzechów 2-1 Tur Milejów 14 maja, 13:00
Piaskovia Piaski 1-0 Sygnał Lublin 13 maja, 15:00
Stal Poniatowa 2-2 Stok Zakrzówek 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

KS Góra Puławska 1-6 Stal Poniatowa 21 maja, 16:00
Stok Zakrzówek 1-1 Piaskovia Piaski 21 maja, 16:00
Sygnał Lublin 6-3 Perła Borzechów 20 maja, 11:00
Tur Milejów 0-1 Orion Niedrzwica Duża 20 maja, 15:00
Unia Wilkołaz 0-3 Opolanin Opole Lubelskie 21 maja, 15:00
GKS Niemce 0-0 MKS Ryki 21 maja, 16:00
Wisła II Puławy 7-0 Płomień Trzydnik Duży 21 maja, 18:00
Granit Bychawa 2-4 Janowianka Janów Lubelski 21 maja, 16:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Granit Bychawa 6-0 KS Góra Puławska 27 maja, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Wisła II Puławy 27 maja, 16:00
Płomień Trzydnik Duży 2-1 GKS Niemce 27 maja, 11:00
MKS Ryki 4-0 Unia Wilkołaz 27 maja, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 6-2 Tur Milejów 28 maja, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 3-2 Sygnał Lublin 28 maja, 17:00
Perła Borzechów 3-2 Stok Zakrzówek 28 maja, 13:00
Piaskovia Piaski 2-2 Stal Poniatowa 27 maja, 11:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

KS Góra Puławska 1-5 Piaskovia Piaski 4 czerwca, 11:00
Stal Poniatowa 4-1 Perła Borzechów 4 czerwca, 17:00
Stok Zakrzówek 2-1 Orion Niedrzwica Duża 4 czerwca, 16:00
Sygnał Lublin 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 3 czerwca, 11:00
Tur Milejów 2-1 MKS Ryki 4 czerwca, 17:00
Unia Wilkołaz 6-2 Płomień Trzydnik Duży 4 czerwca, 15:00
GKS Niemce 1-2 Janowianka Janów Lubelski 4 czerwca, 16:00
Wisła II Puławy 6-0 Granit Bychawa 3 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Wisła II Puławy 9-2 KS Góra Puławska 10 czerwca, 17:00
na bocznym boisku
Granit Bychawa 2-0 GKS Niemce 10 czerwca, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 6-1 Unia Wilkołaz 9 czerwca, 18:00
Płomień Trzydnik Duży 4-4 Tur Milejów 10 czerwca, 17:00
MKS Ryki 3-1 Sygnał Lublin 10 czerwca, 11:00
Opolanin Opole Lubelskie 7-1 Stok Zakrzówek 10 czerwca, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 0-3 Stal Poniatowa 10 czerwca, 17:00
Perła Borzechów 4-4 Piaskovia Piaski 10 czerwca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

KS Góra Puławska 1-5 Perła Borzechów 17 czerwca, 17:30
Piaskovia Piaski 7-0 Orion Niedrzwica Duża 17 czerwca, 17:30
Stal Poniatowa 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 17 czerwca, 17:30
Stok Zakrzówek 1-4 MKS Ryki 17 czerwca, 17:30
Sygnał Lublin 10-0 Płomień Trzydnik Duży 17 czerwca, 11:00
Tur Milejów 0-0 Janowianka Janów Lubelski 17 czerwca, 17:30
Unia Wilkołaz 0-4 Granit Bychawa 14 czerwca, 18:00
GKS Niemce 1-2 Wisła II Puławy 17 czerwca, 17:30

IV liga 2016/2017 (lubelska)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Chełm)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Zamość)

Klasa A 2016/2017 (Lublin I)
Klasa A 2016/2017 (Lublin II)
Klasa A 2016/2017 (Lublin III)
Klasa A 2016/2017 (Lublin IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas