[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Garbarnia Kurów 24 58 18 4 2 65-25 10 1 1 30-10 8 3 1 35-15
2.  Mazowsze Stężyca 24 56 17 5 2 65-27 10 1 1 34-10 7 4 1 31-17
3.  KS Drzewce 24 50 16 2 6 54-34 7 1 4 34-25 9 1 2 20-9
4.  Hetman Gołąb 24 42 12 6 6 69-41 6 4 2 38-20 6 2 4 31-21
5.  Serokomla Janowiec 24 35 10 5 9 48-43 5 1 6 25-24 5 4 3 23-19
6.  Wodniak Piotrawin-Łaziska 24 34 10 4 10 64-43 4 4 4 29-21 6 0 6 35-22
7.  Orły Kazimierz Dolny 24 33 10 3 11 47-53 7 2 3 32-20 3 1 8 15-33
8.  Żyrzyniak Żyrzyn 24 29 8 5 11 36-51 4 2 6 19-24 4 3 5 17-27
9.  Tęcza Bełżyce 24 27 7 6 11 30-37 5 4 3 17-14 2 2 8 13-23 2 3 1 0 1 3-3
10.  Amator Rososz-Leopoldów 24 27 8 3 13 49-64 5 3 4 25-23 3 0 9 24-41 2 3 1 0 1 3-3
11.  Cisy Nałęczów 24 24 6 6 12 31-46 5 4 3 17-14 1 2 9 14-32
12.  Wilki Wilków 24 19 4 7 13 42-58 4 0 8 28-33 0 7 5 14-25
13.  Wawel Wąwolnica 24 5 1 2 21 23-101 1 2 9 12-45 0 0 12 11-56
Bobry Karczmiska wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Garbarnia Kurów    2-1 0-1 3-2 3-0 2-0 6-0 2-0 2-1 2-1 3-1 1-1 4-2 
 2 Mazowsze Stężyca0-1     2-1 4-1 1-0 2-1 3-2 4-0 3-1 3-2 2-1 0-0 10-0 
 3 KS Drzewce2-4 3-4     3-2 1-1 2-6 2-1 4-0 1-2 6-2 4-1 3-1 3-1 
 4 Hetman Gołąb3-3 4-4 0-0     3-4 6-0 5-1 1-2 2-0 4-3 3-0 2-2 5-1 
 5 Serokomla Janowiec1-2 1-3 3-4 1-2     2-1 2-3 5-2 0-0 2-4 2-0 4-2 2-1 
 6 Wodniak Piotrawin-Łaziska3-1 2-3 1-3 0-2 3-3     2-2 0-1 2-0 4-2 1-1 3-3 8-0 
 7 Orły Kazimierz Dolny1-4 0-2 2-1 4-0 0-1 4-1     2-2 5-2 5-1 3-2 3-3 3-1 
 8 Żyrzyniak Żyrzyn0-3 0-0 0-1 2-3 0-0 0-4 2-3     3-2 4-5 3-2 1-0 4-1 
 9 Tęcza Bełżyce2-2 0-3 0-1 0-0 1-1 0-3 3-0* 4-1     2-1 3-1 0-0 2-1 
 10 Amator Rososz-Leopoldów0-3 1-1 1-2 3-3 1-4 1-5 3-0 1-1 2-1     4-0 4-0 4-3 
 11 Cisy Nałęczów1-1 2-2 0-1 0-5 1-4 1-0 2-0 1-1 0-0 5-0     2-0 2-0 
 12 Wilki Wilków2-4 1-3 0-3 1-6 5-2 1-6 0-1 3-4 3-2 2-0 1-2     9-0 
 13 Wawel Wąwolnica0-7 1-5 0-2 0-5 0-3* 1-8 3-2 0-3 0-2 2-3 3-3 2-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Żyrzyniak Żyrzyn 2-3 Hetman Gołąb 21 sierpnia, 17:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska - Bobry Karczmiska 21 sierpnia, 17:00
było 4-1, anulowany
Serokomla Janowiec 2-0 Cisy Nałęczów 14 września, 17:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany
Wawel Wąwolnica 0-2 KS Drzewce 21 sierpnia, 17:00
Tęcza Bełżyce 2-2 Garbarnia Kurów 21 sierpnia, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 4-0 Wilki Wilków 20 sierpnia, 17:00
Mazowsze Stężyca 3-2 Orły Kazimierz Dolny 21 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Hetman Gołąb 5-1 Orły Kazimierz Dolny 28 sierpnia, 14:00
Wilki Wilków 1-3 Mazowsze Stężyca 28 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kurów 2-1 Amator Rososz-Leopoldów 28 sierpnia, 17:00
KS Drzewce 1-2 Tęcza Bełżyce 28 sierpnia, 17:30
Cisy Nałęczów 2-0 Wawel Wąwolnica 27 sierpnia, 17:00
Bobry Karczmiska - Serokomla Janowiec 28 sierpnia, 13:00
było 0-2, anulowany
Żyrzyniak Żyrzyn 0-4 Wodniak Piotrawin-Łaziska 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-2 Hetman Gołąb 4 września, 16:30
Serokomla Janowiec 5-2 Żyrzyniak Żyrzyn 3 września, 15:30
Wawel Wąwolnica - Bobry Karczmiska 4 września, 17:00
było 3-2, anulowany
Tęcza Bełżyce 3-1 Cisy Nałęczów 4 września, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-2 KS Drzewce 3 września, 17:00
Mazowsze Stężyca 0-1 Garbarnia Kurów 4 września, 13:00
Orły Kazimierz Dolny 3-3 Wilki Wilków 3 września, 15:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Hetman Gołąb 2-2 Wilki Wilków 11 września, 15:00
Garbarnia Kurów 6-0 Orły Kazimierz Dolny 11 września, 13:00
KS Drzewce 3-4 Mazowsze Stężyca 11 września, 17:00
Cisy Nałęczów 5-0 Amator Rososz-Leopoldów 10 września, 16:30
Bobry Karczmiska - Tęcza Bełżyce 11 września, 13:00
było 2-5, anulowany
Żyrzyniak Żyrzyn 4-1 Wawel Wąwolnica 11 września, 17:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-3 Serokomla Janowiec 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Serokomla Janowiec 1-2 Hetman Gołąb 17 września, 15:00
Wawel Wąwolnica 1-8 Wodniak Piotrawin-Łaziska 18 września, 16:00
Tęcza Bełżyce 4-1 Żyrzyniak Żyrzyn 18 września, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów - Bobry Karczmiska 17 września, 16:00
było 2-1, anulowany
Mazowsze Stężyca 2-1 Cisy Nałęczów 18 września, 14:00
Orły Kazimierz Dolny 2-1 KS Drzewce 17 września, 16:30
Wilki Wilków 2-4 Garbarnia Kurów 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Hetman Gołąb 3-3 Garbarnia Kurów 25 września, 15:00
KS Drzewce 3-1 Wilki Wilków 25 września, 16:30
Cisy Nałęczów 2-0 Orły Kazimierz Dolny 24 września, 16:00
Bobry Karczmiska - Mazowsze Stężyca 25 września, 13:00
było 1-3, anulowany
Żyrzyniak Żyrzyn 4-5 Amator Rososz-Leopoldów 25 września, 16:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-0 Tęcza Bełżyce 25 września, 15:00
Serokomla Janowiec 2-1 Wawel Wąwolnica 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Wawel Wąwolnica 0-5 Hetman Gołąb 2 października, 15:30
Tęcza Bełżyce 1-1 Serokomla Janowiec 2 października, 15:30
Amator Rososz-Leopoldów 1-5 Wodniak Piotrawin-Łaziska 1 października, 15:30
Mazowsze Stężyca 4-0 Żyrzyniak Żyrzyn 2 października, 13:00
Orły Kazimierz Dolny - Bobry Karczmiska 1 października, 14:00
było 6-3, anulowany
Wilki Wilków 1-2 Cisy Nałęczów 2 października, 12:00
Garbarnia Kurów 0-1 KS Drzewce 2 października, 13:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Hetman Gołąb 0-0 KS Drzewce 9 października, 14:00
Cisy Nałęczów 1-1 Garbarnia Kurów 8 października, 15:30
Bobry Karczmiska - Wilki Wilków 9 października, 13:00
było 2-6, anulowany
Żyrzyniak Żyrzyn 2-3 Orły Kazimierz Dolny 9 października, 16:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-3 Mazowsze Stężyca 9 października, 15:00
Serokomla Janowiec 2-4 Amator Rososz-Leopoldów 8 października, 14:30
Wawel Wąwolnica 0-2 Tęcza Bełżyce 8 października, 15:30

Kolejka 9 - 15-16 października

Tęcza Bełżyce 0-0 Hetman Gołąb 16 października, 15:30
Amator Rososz-Leopoldów 4-3 Wawel Wąwolnica 16 października, 14:00
Mazowsze Stężyca 1-0 Serokomla Janowiec 15 października, 12:00
Orły Kazimierz Dolny 4-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 16 października, 11:00
Wilki Wilków 3-4 Żyrzyniak Żyrzyn 16 października, 15:00
Garbarnia Kurów - Bobry Karczmiska 16 października, 12:30
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
KS Drzewce 4-1 Cisy Nałęczów 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Hetman Gołąb 3-0 Cisy Nałęczów 22 października, 15:30
Bobry Karczmiska - KS Drzewce 23 października, 13:00
było 2-5, anulowany
Żyrzyniak Żyrzyn 0-3 Garbarnia Kurów 22 października, 15:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-3 Wilki Wilków 23 października, 14:00
Serokomla Janowiec 2-3 Orły Kazimierz Dolny 19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (22 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wawel Wąwolnica 1-5 Mazowsze Stężyca 23 października, 15:00
Tęcza Bełżyce 2-1 Amator Rososz-Leopoldów 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Amator Rososz-Leopoldów 3-3 Hetman Gołąb 30 października, 14:00
Mazowsze Stężyca 3-1 Tęcza Bełżyce 29 października, 12:00
Orły Kazimierz Dolny 3-1 Wawel Wąwolnica 30 października, 13:00
Wilki Wilków 5-2 Serokomla Janowiec 30 października, 14:00
Garbarnia Kurów 2-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 30 października, 11:00
KS Drzewce 4-0 Żyrzyniak Żyrzyn 30 października, 14:00
Cisy Nałęczów - Bobry Karczmiska 29 października, 15:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Hetman Gołąb - Bobry Karczmiska 6 listopada, 14:00
było 9-0, anulowany
Żyrzyniak Żyrzyn 3-2 Cisy Nałęczów 6 listopada, 11:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-3 KS Drzewce 6 listopada, 14:00
Serokomla Janowiec 1-2 Garbarnia Kurów 5 listopada, 11:00
Wawel Wąwolnica 2-2 Wilki Wilków 20 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Bełżyce 3-0 Orły Kazimierz Dolny 5 listopada, 14:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Amator Rososz-Leopoldów 1-1 Mazowsze Stężyca 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Mazowsze Stężyca 4-1 Hetman Gołąb 12 listopada, 13:00
Orły Kazimierz Dolny 5-1 Amator Rososz-Leopoldów 12 listopada, 12:00
Wilki Wilków 3-2 Tęcza Bełżyce 13 listopada, 11:00
Garbarnia Kurów 4-2 Wawel Wąwolnica 12 listopada, 13:00
KS Drzewce 1-1 Serokomla Janowiec 12 listopada, 13:00
Cisy Nałęczów 1-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 12 listopada, 14:00
Bobry Karczmiska - Żyrzyniak Żyrzyn 13 listopada, 13:00
było 0-7, anulowany

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pauza: Wodniak Piotrawin-Łaziska.
 
Hetman Gołąb 1-2 Żyrzyniak Żyrzyn 26 marca, 14:00
Cisy Nałęczów 1-4 Serokomla Janowiec 26 marca, 15:00
KS Drzewce 3-1 Wawel Wąwolnica 26 marca, 15:00
Garbarnia Kurów 2-1 Tęcza Bełżyce 25 marca, 15:00
Wilki Wilków 2-0 Amator Rososz-Leopoldów 26 marca, 15:00
Orły Kazimierz Dolny 0-2 Mazowsze Stężyca 25 marca, 13:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: Serokomla Janowiec.
 
Orły Kazimierz Dolny 4-0 Hetman Gołąb 1 kwietnia, 15:00
Mazowsze Stężyca 0-0 Wilki Wilków 1 kwietnia, 13:00
Amator Rososz-Leopoldów 0-3 Garbarnia Kurów 1 kwietnia, 17:00
Tęcza Bełżyce 0-1 KS Drzewce 1 kwietnia, 16:00
Wawel Wąwolnica 3-3 Cisy Nałęczów 2 kwietnia, 16:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-1 Żyrzyniak Żyrzyn 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Wawel Wąwolnica.
 
Hetman Gołąb 6-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 9 kwietnia, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-0 Serokomla Janowiec 9 kwietnia, 16:00
Cisy Nałęczów 0-0 Tęcza Bełżyce 8 kwietnia, 16:00
KS Drzewce 6-2 Amator Rososz-Leopoldów 9 kwietnia, 16:00
Garbarnia Kurów 2-1 Mazowsze Stężyca 9 kwietnia, 15:00
Wilki Wilków 0-1 Orły Kazimierz Dolny 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Pauza: Tęcza Bełżyce.
 
Wilki Wilków 1-6 Hetman Gołąb 15 kwietnia, 11:00
Orły Kazimierz Dolny 1-4 Garbarnia Kurów 15 kwietnia, 15:00
Mazowsze Stężyca 2-1 KS Drzewce 15 kwietnia, 13:00
Amator Rososz-Leopoldów 4-0 Cisy Nałęczów 15 kwietnia, 15:00
Wawel Wąwolnica 0-3 Żyrzyniak Żyrzyn 15 kwietnia, 13:00
Serokomla Janowiec 2-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 15 kwietnia, 11:30

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Amator Rososz-Leopoldów.
 
Hetman Gołąb 3-4 Serokomla Janowiec 23 kwietnia, 14:00
w Puławach
Wodniak Piotrawin-Łaziska 8-0 Wawel Wąwolnica 23 kwietnia, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 3-2 Tęcza Bełżyce 23 kwietnia, 17:00
Cisy Nałęczów 2-2 Mazowsze Stężyca 22 kwietnia, 16:30
KS Drzewce 2-1 Orły Kazimierz Dolny 23 kwietnia, 11:00
Garbarnia Kurów 1-1 Wilki Wilków 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: Mazowsze Stężyca.
 
Garbarnia Kurów 3-2 Hetman Gołąb 30 kwietnia, 15:00
Wilki Wilków 0-3 KS Drzewce 30 kwietnia, 15:00
Orły Kazimierz Dolny 3-2 Cisy Nałęczów 29 kwietnia, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-1 Żyrzyniak Żyrzyn 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany
Tęcza Bełżyce 0-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska 29 kwietnia, 17:00
Wawel Wąwolnica 0-3 Serokomla Janowiec 10 maja, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany / w drugim terminie w Drzewcach gospodarze nie stawili się na mecz

Kolejka 20 - 3 maja

Pauza: Orły Kazimierz Dolny.
 
Hetman Gołąb 5-1 Wawel Wąwolnica 3 maja, 14:00
w Puławach
Serokomla Janowiec 0-0 Tęcza Bełżyce 3 maja, 12:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 4-2 Amator Rososz-Leopoldów 3 maja, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-0 Mazowsze Stężyca 3 maja, 17:00
Cisy Nałęczów 2-0 Wilki Wilków 3 maja, 15:00
KS Drzewce 2-4 Garbarnia Kurów 3 maja, 11:00

Kolejka 21 - 6-7 maja

Pauza: Wilki Wilków.
 
KS Drzewce 3-2 Hetman Gołąb 6 maja, 11:00
Garbarnia Kurów 3-1 Cisy Nałęczów 7 maja, 15:00
Orły Kazimierz Dolny 2-2 Żyrzyniak Żyrzyn 6 maja, 16:00
Mazowsze Stężyca 2-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 6 maja, 12:30
Amator Rososz-Leopoldów 1-4 Serokomla Janowiec 6 maja, 17:00
Tęcza Bełżyce 2-1 Wawel Wąwolnica 6 maja, 17:00

Kolejka 22 - 13-14 maja

Pauza: Garbarnia Kurów.
 
Hetman Gołąb 2-0 Tęcza Bełżyce 13 maja, 14:00
w Puławach
Wawel Wąwolnica 2-3 Amator Rososz-Leopoldów 14 maja, 16:00
Serokomla Janowiec 1-3 Mazowsze Stężyca 13 maja, 12:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-2 Orły Kazimierz Dolny 14 maja, 16:00
Żyrzyniak Żyrzyn 1-0 Wilki Wilków 14 maja, 17:00
Cisy Nałęczów 0-1 KS Drzewce 14 maja, 16:00

Kolejka 23 - 20-21 maja

Pauza: KS Drzewce.
 
Cisy Nałęczów 0-5 Hetman Gołąb 20 maja, 17:00
Garbarnia Kurów 2-0 Żyrzyniak Żyrzyn 21 maja, 17:00
Wilki Wilków 1-6 Wodniak Piotrawin-Łaziska 21 maja, 16:00
Orły Kazimierz Dolny 0-1 Serokomla Janowiec 20 maja, 16:00
Mazowsze Stężyca 10-0 Wawel Wąwolnica 20 maja, 13:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-1 Tęcza Bełżyce 20 maja, 17:00

Kolejka 24 - 27-28 maja

Pauza: Cisy Nałęczów.
 
Hetman Gołąb 4-3 Amator Rososz-Leopoldów 28 maja, 17:00
Tęcza Bełżyce 0-3 Mazowsze Stężyca 27 maja, 17:00
Wawel Wąwolnica 3-2 Orły Kazimierz Dolny 28 maja, 16:00
Serokomla Janowiec 4-2 Wilki Wilków 27 maja, 12:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-1 Garbarnia Kurów 28 maja, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-1 KS Drzewce 28 maja, 16:00

Kolejka 25 - 3-4 czerwca

Pauza: Hetman Gołąb.
 
Cisy Nałęczów 1-1 Żyrzyniak Żyrzyn 4 czerwca, 12:00
KS Drzewce 2-6 Wodniak Piotrawin-Łaziska 4 czerwca, 12:00
Garbarnia Kurów 3-0 Serokomla Janowiec 4 czerwca, 12:00
Wilki Wilków 9-0 Wawel Wąwolnica 4 czerwca, 12:00
Orły Kazimierz Dolny 5-2 Tęcza Bełżyce 4 czerwca, 12:00
Mazowsze Stężyca 3-2 Amator Rososz-Leopoldów 4 czerwca, 12:00

Kolejka 26 - 10-11 czerwca

Pauza: Żyrzyniak Żyrzyn.
 
Hetman Gołąb 4-4 Mazowsze Stężyca 11 czerwca, 17:30
Amator Rososz-Leopoldów 3-0 Orły Kazimierz Dolny 11 czerwca, 17:30
Tęcza Bełżyce 0-0 Wilki Wilków 11 czerwca, 17:30
Wawel Wąwolnica 0-7 Garbarnia Kurów 11 czerwca, 17:30
Serokomla Janowiec 3-4 KS Drzewce 11 czerwca, 17:30
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-1 Cisy Nałęczów 11 czerwca, 17:30

Klasa okręgowa 2016/2017 (Lublin)

Klasa A 2016/2017 (Lublin I)
Klasa A 2016/2017 (Lublin III)
Klasa A 2016/2017 (Lublin IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas