[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Urzędów 25 63 20 3 2 114-29 11 1 1 64-14 9 2 1 50-15
2.  Iskra Krzemień 26 53 16 5 5 93-37 8 4 1 52-15 8 1 4 41-22 2 3 1 0 1 1-1
3.  LKS Stróża 26 53 17 2 7 70-26 10 2 1 37-7 7 0 6 33-19 2 3 1 0 1 1-1
4.  Sygnał Chodel 26 46 14 4 8 63-49 8 3 2 32-17 6 1 6 31-32
5.  Ruch Popkowice 26 44 13 5 8 60-42 8 1 4 33-19 5 4 4 27-23
6.  LKS Potok Wielki 26 39 11 6 9 57-46 5 3 5 34-26 6 3 4 23-20
7.  Stal II Kraśnik 26 36 10 6 10 52-57 7 3 3 34-22 3 3 7 18-35
8.  Tęcza Kraśnik 26 35 10 5 11 57-48 5 2 6 29-20 5 3 5 28-28
9.  LZS Poniatowa Wieś 26 33 9 6 11 42-63 6 2 5 23-25 3 4 6 19-38
10.  GKS Modliborzyce 26 30 9 3 14 47-89 6 1 6 27-46 3 2 8 20-43
11.  LKS Gościeradów 26 28 9 1 16 38-77 8 0 5 28-31 1 1 11 10-46
12.  LKS Kowalin 26 21 6 3 17 44-74 4 2 7 24-32 2 1 10 20-42
13.  Błękitni Kierz 25 19 4 7 14 31-55 2 2 8 16-23 2 5 6 15-32
14.  Kamex Polichna 26 13 3 4 19 26-102 2 4 7 19-45 1 0 12 7-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Urzędów    5-2 4-1 3-3 2-3 5-1 4-0 3-1 5-0 12-0 6-0 3-1 3-1 9-1 
 2 Iskra Krzemień4-4     1-0 1-3 4-1 1-1 2-0 2-2 8-0 5-2 7-0 2-2 7-0 8-0 
 3 LKS Stróża0-1 1-0     8-1 1-1 2-1 5-0 2-1 3-0* 4-1 3-0 2-0 1-1 5-0 
 4 Sygnał Chodel0-6 1-2 3-1     3-1 1-1 5-1 0-0 6-1 2-0 3-1 4-2 1-1 3-0* 
 5 Ruch Popkowice0-1 1-3 3-2 1-0     3-2 2-3 1-5 3-0 3-0 1-1 6-1 3-0* 6-1 
 6 LKS Potok Wielki3-2 1-3 2-3 1-4 2-0     2-3 1-1 4-4 1-3 7-0 5-1 1-1 4-1 
 7 Stal II Kraśnik3-3 1-7 1-2 4-2 1-1 2-3     5-1 1-1 3-0* 4-1 3-1 3-0 3-0* 
 8 Tęcza Kraśnik1-3 0-3 3-1 1-2 3-3 1-2 4-2     1-1 6-0 2-0 0-1 1-2 6-0 
 9 LZS Poniatowa Wieś0-4 1-5 1-0 4-1 1-3 2-0 2-2 1-2     1-1 2-1 2-1 3-4 3-1 
 10 GKS Modliborzyce0-12 1-3 0-7* 3-2 1-7 0-4 2-2 3-1 1-4     5-0 5-2 4-1 2-1 
 11 LKS Gościeradów2-5 3-2 0-4 2-1 1-4 2-3 2-1 3-2 3-1 1-6     3-1 2-1 4-0 
 12 LKS Kowalin1-2 4-4 0-6 0-2 3-1 0-1 4-1 4-6 0-3 1-4 4-2     0-0 3-0 
 13 Błękitni Kierz3-2 1-2 1-2 0-1 0-0 1-3 0-2 1-2 1-1 0-3 7-3     1-2 
 14 Kamex Polichna1-7 0-5 0-4 3-8 1-1 1-4 0-0 3-4 2-2 3-2 2-1 0-4 3-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Tęcza Kraśnik 1-2 Błękitni Kierz 21 sierpnia, 17:00
Sygnał Chodel 3-1 LKS Gościeradów 20 sierpnia, 17:00
Stal II Kraśnik 3-0 GKS Modliborzyce 21 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Ruch Popkowice 1-3 Iskra Krzemień 21 sierpnia, 17:00
LKS Potok Wielki 4-1 Kamex Polichna 20 sierpnia, 17:00
LZS Poniatowa Wieś 2-1 LKS Kowalin 20 sierpnia, 11:00
Orzeł Urzędów 4-1 LKS Stróża 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Błękitni Kierz 1-2 LKS Stróża 28 sierpnia, 11:00
LKS Kowalin 1-2 Orzeł Urzędów 28 sierpnia, 15:00
Kamex Polichna 2-2 LZS Poniatowa Wieś 28 sierpnia, 12:00
Iskra Krzemień 1-1 LKS Potok Wielki 28 sierpnia, 15:00
GKS Modliborzyce 1-7 Ruch Popkowice 28 sierpnia, 17:00
LKS Gościeradów 2-1 Stal II Kraśnik 28 sierpnia, 16:00
Tęcza Kraśnik 1-2 Sygnał Chodel 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Sygnał Chodel 1-1 Błękitni Kierz 3 września, 16:00
Stal II Kraśnik 5-1 Tęcza Kraśnik 4 września, 17:00
Ruch Popkowice 1-1 LKS Gościeradów 4 września, 17:00
LKS Potok Wielki 1-3 GKS Modliborzyce 4 września, 12:00
LZS Poniatowa Wieś 1-5 Iskra Krzemień 4 września, 11:00
Orzeł Urzędów 9-1 Kamex Polichna 4 września, 16:00
LKS Stróża 2-0 LKS Kowalin 4 września, 16:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Błękitni Kierz 7-3 LKS Kowalin 11 września, 11:00
Kamex Polichna 0-4 LKS Stróża 11 września, 12:00
Iskra Krzemień 4-4 Orzeł Urzędów 11 września, 16:00
GKS Modliborzyce 1-4 LZS Poniatowa Wieś 11 września, 15:00
LKS Gościeradów 2-3 LKS Potok Wielki 11 września, 16:00
Tęcza Kraśnik 3-3 Ruch Popkowice 11 września, 16:00
Sygnał Chodel 5-1 Stal II Kraśnik 11 września, 15:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Stal II Kraśnik 3-0 Błękitni Kierz 17 września, 16:00
Ruch Popkowice 1-0 Sygnał Chodel 17 września, 16:30
LKS Potok Wielki 1-1 Tęcza Kraśnik 18 września, 12:00
LZS Poniatowa Wieś 2-1 LKS Gościeradów 18 września, 15:00
Orzeł Urzędów 12-0 GKS Modliborzyce 18 września, 15:00
LKS Stróża 1-0 Iskra Krzemień 18 września, 16:00
LKS Kowalin 3-0 Kamex Polichna 18 września, 15:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Błękitni Kierz 1-2 Kamex Polichna 25 września, 11:00
Iskra Krzemień 2-2 LKS Kowalin 25 września, 14:00
GKS Modliborzyce 0-7 LKS Stróża 25 września, 14:00
(wo)
na boisku 2-7
LKS Gościeradów 2-5 Orzeł Urzędów 25 września, 15:00
Tęcza Kraśnik 1-1 LZS Poniatowa Wieś 25 września, 14:00
Sygnał Chodel 1-1 LKS Potok Wielki 24 września, 15:00
Stal II Kraśnik 1-1 Ruch Popkowice 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Ruch Popkowice 3-0 Błękitni Kierz 2 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Potok Wielki 2-3 Stal II Kraśnik 2 października, 12:00
LZS Poniatowa Wieś 4-1 Sygnał Chodel 2 października, 10:30
Orzeł Urzędów 3-1 Tęcza Kraśnik 2 października, 13:00
LKS Stróża 3-0 LKS Gościeradów 2 października, 15:00
LKS Kowalin 1-4 GKS Modliborzyce 2 października, 13:00
Kamex Polichna 0-5 Iskra Krzemień 2 października, 12:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Błękitni Kierz 3-2 Iskra Krzemień 9 października, 11:00
GKS Modliborzyce 2-1 Kamex Polichna 9 października, 13:00
LKS Gościeradów 3-1 LKS Kowalin 9 października, 14:00
Tęcza Kraśnik 3-1 LKS Stróża 9 października, 14:00
Sygnał Chodel 0-6 Orzeł Urzędów 9 października, 14:00
Stal II Kraśnik 1-1 LZS Poniatowa Wieś 8 października, 11:00
Ruch Popkowice 3-2 LKS Potok Wielki 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

LKS Potok Wielki 1-1 Błękitni Kierz 16 października, 12:00
LZS Poniatowa Wieś 1-3 Ruch Popkowice 16 października, 15:30
Orzeł Urzędów 4-0 Stal II Kraśnik 16 października, 12:00
LKS Stróża 8-1 Sygnał Chodel 16 października, 15:00
LKS Kowalin 4-6 Tęcza Kraśnik 16 października, 13:00
Kamex Polichna 2-1 LKS Gościeradów 16 października, 12:00
Iskra Krzemień 5-2 GKS Modliborzyce 16 października, 13:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Błękitni Kierz 1-1 GKS Modliborzyce 23 października, 11:00
LKS Gościeradów 3-2 Iskra Krzemień 23 października, 14:00
Tęcza Kraśnik 6-0 Kamex Polichna 22 października, 14:00
przerwany w 75. minucie przy stanie 6-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Sygnał Chodel 4-2 LKS Kowalin 23 października, 13:00
Stal II Kraśnik 1-2 LKS Stróża 20 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (22 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (19 marca) odwołany
Ruch Popkowice 0-1 Orzeł Urzędów 23 października, 13:00
LKS Potok Wielki 4-4 LZS Poniatowa Wieś 23 października, 12:00

Kolejka 11 - 29-30 października

LZS Poniatowa Wieś 3-4 Błękitni Kierz 30 października, 11:00
Orzeł Urzędów 5-1 LKS Potok Wielki 30 października, 11:00
LKS Stróża 1-1 Ruch Popkowice 30 października, 14:00
LKS Kowalin 4-1 Stal II Kraśnik 30 października, 13:00
Kamex Polichna 3-8 Sygnał Chodel 30 października, 12:00
Iskra Krzemień 2-2 Tęcza Kraśnik 30 października, 14:00
GKS Modliborzyce 5-0 LKS Gościeradów 30 października, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Błękitni Kierz 0-3 LKS Gościeradów 6 listopada, 11:00
Tęcza Kraśnik 6-0 GKS Modliborzyce 6 listopada, 13:00
Sygnał Chodel 1-2 Iskra Krzemień 6 listopada, 13:00
Stal II Kraśnik 3-0 Kamex Polichna 5 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Ruch Popkowice 6-1 LKS Kowalin 6 listopada, 13:00
LKS Potok Wielki 2-3 LKS Stróża 6 listopada, 12:00
LZS Poniatowa Wieś 0-4 Orzeł Urzędów 6 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Orzeł Urzędów 3-1 Błękitni Kierz 13 listopada, 13:30
LKS Stróża 3-0 LZS Poniatowa Wieś 13 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 0-0; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Kowalin 0-1 LKS Potok Wielki 13 listopada, 12:00
Kamex Polichna 1-1 Ruch Popkowice 12 listopada, 12:00
Iskra Krzemień 2-0 Stal II Kraśnik 12 listopada, 12:00
GKS Modliborzyce 3-2 Sygnał Chodel 13 listopada, 12:00
LKS Gościeradów 3-2 Tęcza Kraśnik 12 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Błękitni Kierz 0-2 Tęcza Kraśnik 5 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (26 marca, 12:00) odwołany
LKS Gościeradów 2-1 Sygnał Chodel 26 marca, 14:00
GKS Modliborzyce 2-2 Stal II Kraśnik 26 marca, 13:00
Iskra Krzemień 4-1 Ruch Popkowice 26 marca, 13:30
Kamex Polichna 1-4 LKS Potok Wielki 26 marca, 13:00
LKS Kowalin 0-3 LZS Poniatowa Wieś 26 marca, 15:00
LKS Stróża 0-1 Orzeł Urzędów 26 marca, 14:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

LKS Stróża 1-1 Błękitni Kierz 2 kwietnia, 14:00
Orzeł Urzędów 3-1 LKS Kowalin 2 kwietnia, 14:00
LZS Poniatowa Wieś 3-1 Kamex Polichna 2 kwietnia, 16:00
LKS Potok Wielki 1-3 Iskra Krzemień 2 kwietnia, 12:00
Ruch Popkowice 3-0 GKS Modliborzyce 2 kwietnia, 15:00
Stal II Kraśnik 4-1 LKS Gościeradów 2 kwietnia, 15:00
Sygnał Chodel 0-0 Tęcza Kraśnik 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Błękitni Kierz 1-2 Sygnał Chodel 9 kwietnia, 12:00
Tęcza Kraśnik 4-2 Stal II Kraśnik 8 kwietnia, 16:30
LKS Gościeradów 1-4 Ruch Popkowice 9 kwietnia, 14:00
GKS Modliborzyce 0-4 LKS Potok Wielki 9 kwietnia, 13:00
Iskra Krzemień 8-0 LZS Poniatowa Wieś 9 kwietnia, 13:30
Kamex Polichna 1-7 Orzeł Urzędów 9 kwietnia, 13:00
LKS Kowalin 0-6 LKS Stróża 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

LKS Kowalin 0-0 Błękitni Kierz 15 kwietnia, 16:00
w Olbięcinie
LKS Stróża 5-0 Kamex Polichna 12 kwietnia, 17:00
Orzeł Urzędów 5-2 Iskra Krzemień 15 kwietnia, 14:00
LZS Poniatowa Wieś 1-1 GKS Modliborzyce 15 kwietnia, 13:00
w Kraczewicach
LKS Potok Wielki 7-0 LKS Gościeradów 15 kwietnia, 14:00
Ruch Popkowice 1-5 Tęcza Kraśnik 15 kwietnia, 15:00
Stal II Kraśnik 4-2 Sygnał Chodel 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Błękitni Kierz 1-3 Stal II Kraśnik 23 kwietnia, 15:00
Sygnał Chodel 3-1 Ruch Popkowice 23 kwietnia, 14:00
Tęcza Kraśnik 1-2 LKS Potok Wielki 23 kwietnia, 14:00
LKS Gościeradów 3-1 LZS Poniatowa Wieś 23 kwietnia, 15:00
GKS Modliborzyce 0-12 Orzeł Urzędów 23 kwietnia, 14:00
Iskra Krzemień 1-0 LKS Stróża 23 kwietnia, 13:30
Kamex Polichna 0-4 LKS Kowalin 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Kamex Polichna 3-3 Błękitni Kierz 30 kwietnia, 13:00
LKS Kowalin 4-4 Iskra Krzemień 30 kwietnia, 16:00
LKS Stróża 4-1 GKS Modliborzyce 30 kwietnia, 15:00
Orzeł Urzędów 6-0 LKS Gościeradów 30 kwietnia, 15:00
LZS Poniatowa Wieś 1-2 Tęcza Kraśnik 30 kwietnia, 16:30
LKS Potok Wielki 1-4 Sygnał Chodel 30 kwietnia, 12:00
Ruch Popkowice 2-3 Stal II Kraśnik 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 3 maja

Błękitni Kierz 0-1 Ruch Popkowice 3 maja, 12:00
Stal II Kraśnik 2-3 LKS Potok Wielki 3 maja, 17:00
Sygnał Chodel 6-1 LZS Poniatowa Wieś 3 maja, 15:00
Tęcza Kraśnik 1-3 Orzeł Urzędów 3 maja, 14:00
LKS Gościeradów 0-4 LKS Stróża 3 maja, 12:00
GKS Modliborzyce 5-2 LKS Kowalin 3 maja, 15:00
Iskra Krzemień 8-0 Kamex Polichna 3 maja, 13:30

Kolejka 21 - 6-7 maja

Iskra Krzemień 7-0 Błękitni Kierz 7 maja, 13:30
Kamex Polichna 3-2 GKS Modliborzyce 7 maja, 12:00
LKS Kowalin 4-2 LKS Gościeradów 6 maja, 16:00
LKS Stróża 2-1 Tęcza Kraśnik 6 maja, 15:00
Orzeł Urzędów 3-3 Sygnał Chodel 7 maja, 15:00
LZS Poniatowa Wieś 2-2 Stal II Kraśnik 7 maja, 17:00
w Kraczewicach
LKS Potok Wielki 2-0 Ruch Popkowice 7 maja, 12:00

Kolejka 22 - 13-14 maja

Błękitni Kierz 0-0 LKS Potok Wielki 13 maja, 17:00
w Bełżycach
Ruch Popkowice 3-0 LZS Poniatowa Wieś 14 maja, 15:00
Stal II Kraśnik 3-3 Orzeł Urzędów 14 maja, 17:00
Sygnał Chodel 3-1 LKS Stróża 13 maja, 16:30
Tęcza Kraśnik 0-1 LKS Kowalin 14 maja, 14:00
LKS Gościeradów 4-0 Kamex Polichna 13 maja, 15:00
GKS Modliborzyce 1-3 Iskra Krzemień 13 maja, 16:00

Kolejka 23 - 20-21 maja

GKS Modliborzyce 4-1 Błękitni Kierz 20 maja, 11:00
Iskra Krzemień 7-0 LKS Gościeradów 21 maja, 16:00
Kamex Polichna 3-4 Tęcza Kraśnik 21 maja, 12:00
LKS Kowalin 0-2 Sygnał Chodel 21 maja, 17:00
LKS Stróża 5-0 Stal II Kraśnik 21 maja, 15:00
Orzeł Urzędów 2-3 Ruch Popkowice 21 maja, 16:00
LZS Poniatowa Wieś 2-0 LKS Potok Wielki 21 maja, 17:00

Kolejka 24 - 27-28 maja

Błękitni Kierz 1-2 LZS Poniatowa Wieś 28 maja, 12:00
LKS Potok Wielki 3-2 Orzeł Urzędów 28 maja, 12:00
Ruch Popkowice 3-2 LKS Stróża 28 maja, 15:00
Stal II Kraśnik 3-1 LKS Kowalin 28 maja, 17:00
Sygnał Chodel 3-0 Kamex Polichna 27 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Kraśnik 0-3 Iskra Krzemień 28 maja, 15:00
LKS Gościeradów 1-6 GKS Modliborzyce 27 maja, 16:00

Kolejka 25 - 3-4 czerwca

LKS Gościeradów 2-1 Błękitni Kierz 4 czerwca, 12:00
GKS Modliborzyce 3-1 Tęcza Kraśnik 4 czerwca, 12:00
Iskra Krzemień 1-3 Sygnał Chodel 4 czerwca, 12:00
Kamex Polichna 0-0 Stal II Kraśnik 4 czerwca, 12:00
LKS Kowalin 3-1 Ruch Popkowice 4 czerwca, 12:00
LKS Stróża 2-1 LKS Potok Wielki 4 czerwca, 12:00
Orzeł Urzędów 5-0 LZS Poniatowa Wieś 4 czerwca, 12:00

Kolejka 26 - 10-11 czerwca

Błękitni Kierz - Orzeł Urzędów 11 czerwca, 17:30
nie odbył się
LZS Poniatowa Wieś 1-0 LKS Stróża 11 czerwca, 17:30
LKS Potok Wielki 5-1 LKS Kowalin 11 czerwca, 17:30
Ruch Popkowice 6-1 Kamex Polichna 11 czerwca, 17:30
Stal II Kraśnik 1-7 Iskra Krzemień 11 czerwca, 17:30
Sygnał Chodel 2-0 GKS Modliborzyce 11 czerwca, 17:30
Tęcza Kraśnik 2-0 LKS Gościeradów 11 czerwca, 17:30

Klasa okręgowa 2016/2017 (Lublin)

Klasa A 2016/2017 (Lublin II)
Klasa A 2016/2017 (Lublin III)
Klasa A 2016/2017 (Lublin IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas