[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Avia II Świdnik 26 69 22 3 1 101-17 13 0 0 58-4 9 3 1 43-13
2.  Oleśnia Oleśniki 26 60 19 3 4 91-38 10 1 2 46-11 9 2 2 45-27
3.  Ludwiniak Ludwin 26 51 16 3 7 67-29 7 3 3 38-18 9 0 4 29-11
4.  Victoria Rybczewice 26 50 16 2 8 72-40 11 0 2 53-16 5 2 6 19-24
5.  GLKS Michów 26 47 15 2 9 59-52 8 0 5 31-25 7 2 4 28-27
6.  Świdniczanka Świdnik Duży 26 45 14 3 9 59-41 7 1 5 29-17 7 2 4 30-24
7.  Błękit Cyców 26 39 11 6 9 72-49 8 1 4 47-21 3 5 5 25-28
8.  GKS Niedźwiada 26 38 12 2 12 43-48 6 2 5 22-18 6 0 7 21-30
9.  Tajfun Ostrów Lubelski 26 35 11 2 13 50-58 7 2 4 34-23 4 0 9 16-35
10.  Zawisza Garbów 26 29 8 5 13 42-58 3 4 6 19-22 5 1 7 23-36
11.  Mila Turka 26 19 5 4 17 38-96 2 2 9 21-42 3 2 8 17-54
12.  LKS Skrobów 26 17 5 2 19 40-94 2 2 9 23-37 3 0 10 17-57
13.  Huragan Siostrzytów 26 13 3 4 19 41-104 2 3 8 27-44 1 1 11 14-60
14.  Kadet Lisów 26 12 3 3 20 32-83 2 1 10 19-42 1 2 10 13-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Avia II Świdnik    3-1 2-0 4-0* 4-0 2-0 5-2 3-0 6-0 5-0 7-0 7-0 7-1 3-0* 
 2 Oleśnia Oleśniki1-1     2-0 3-0 1-3 1-2 4-1 4-0 3-1 8-0 4-2 9-1 3-0 3-0* 
 3 Ludwiniak Ludwin1-3 1-2     3-0 2-2 3-3 4-2 0-2 2-0 4-1 6-0 6-0 4-1 2-2 
 4 Victoria Rybczewice3-1 0-2 2-1     3-4 3-2 5-1 5-0 5-0 2-0 5-0 4-2 13-1 3-2 
 5 GLKS Michów1-2 3-6 0-4 2-1     4-3 1-0 3-0 1-3 4-0 2-1 1-3 5-0 4-2 
 6 Świdniczanka Świdnik Duży0-3 0-4 1-3 1-2 3-0     1-1 2-0 1-0 1-2 7-1 6-0 3-1 3-0 
 7 Błękit Cyców2-2 0-2 1-3 1-3 5-2 2-3     3-2 4-0 2-1 12-1 6-0 6-1 3-1 
 8 GKS Niedźwiada0-1 3-2 0-4 3-1 0-0 1-3 1-1     1-2 1-2 3-1 1-0 5-1 3-0 
 9 Tajfun Ostrów Lubelski0-5 5-5 0-2 0-2 4-0 4-0 1-1 4-0     2-1 2-3 4-2 5-2 3-0 
 10 Zawisza Garbów1-1 1-5 0-1 1-0 3-4 1-3 1-1 1-2 1-4     0-0 7-1 0-0 2-0 
 11 Mila Turka0-5 2-3 0-3* 1-3 0-6 1-2 1-1 2-4 4-2 2-6     3-1 4-5 1-1 
 12 LKS Skrobów2-7 1-4 1-5 2-2 0-1 1-2 3-4 0-2 3-1 3-3 2-3     3-0* 2-3 
 13 Huragan Siostrzytów1-5 3-3 0-2 1-1 0-2 0-6 1-7 2-3 4-2 1-4 3-3 2-4     9-2 
 14 Kadet Lisów1-7 5-6 2-1 2-4 2-4 1-1 0-3 1-6 0-1 1-3 1-2 1-3 2-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Zawisza Garbów 0-0 Mila Turka 21 sierpnia, 17:00
Victoria Rybczewice 5-1 Błękit Cyców 21 sierpnia, 16:00
Tajfun Ostrów Lubelski 4-0 GKS Niedźwiada 21 sierpnia, 16:00
Avia II Świdnik 4-0 GLKS Michów 21 sierpnia, 17:00
Oleśnia Oleśniki 3-0 Huragan Siostrzytów 21 sierpnia, 16:00
Ludwiniak Ludwin 2-2 Kadet Lisów 21 sierpnia, 16:00
Świdniczanka Świdnik Duży 6-0 LKS Skrobów 21 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Mila Turka 3-1 LKS Skrobów 27 sierpnia, 15:00
Kadet Lisów 1-1 Świdniczanka Świdnik Duży 28 sierpnia, 17:00
Huragan Siostrzytów 0-2 Ludwiniak Ludwin 28 sierpnia, 15:30
GLKS Michów 3-6 Oleśnia Oleśniki 28 sierpnia, 17:00
GKS Niedźwiada 0-1 Avia II Świdnik 28 sierpnia, 16:30
Błękit Cyców 4-0 Tajfun Ostrów Lubelski 28 sierpnia, 16:00
Zawisza Garbów 1-0 Victoria Rybczewice 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Victoria Rybczewice 5-0 Mila Turka 3 września, 16:00
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 Zawisza Garbów 4 września, 16:00
Avia II Świdnik 5-2 Błękit Cyców 4 września, 17:00
Oleśnia Oleśniki 4-0 GKS Niedźwiada 4 września, 15:00
Ludwiniak Ludwin 2-2 GLKS Michów 4 września, 16:00
Świdniczanka Świdnik Duży 3-1 Huragan Siostrzytów 4 września, 16:00
LKS Skrobów 2-3 Kadet Lisów 4 września, 16:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Mila Turka 1-1 Kadet Lisów 11 września, 11:00
Huragan Siostrzytów 2-4 LKS Skrobów 11 września, 15:00
GLKS Michów 4-3 Świdniczanka Świdnik Duży 11 września, 16:30
GKS Niedźwiada 0-4 Ludwiniak Ludwin 11 września, 16:00
Błękit Cyców 0-2 Oleśnia Oleśniki 11 września, 14:00
Zawisza Garbów 1-1 Avia II Świdnik 10 września, 11:00
Victoria Rybczewice 5-0 Tajfun Ostrów Lubelski 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Tajfun Ostrów Lubelski 2-3 Mila Turka 18 września, 16:00
Avia II Świdnik 4-0 Victoria Rybczewice 18 września, 16:00
(wo)
na boisku 4-3
Oleśnia Oleśniki 8-0 Zawisza Garbów 18 września, 15:00
Ludwiniak Ludwin 4-2 Błękit Cyców 18 września, 16:00
Świdniczanka Świdnik Duży 2-0 GKS Niedźwiada 18 września, 16:00
LKS Skrobów 0-1 GLKS Michów 18 września, 16:00
Kadet Lisów 2-1 Huragan Siostrzytów 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Mila Turka 4-5 Huragan Siostrzytów 25 września, 11:00
GLKS Michów 4-2 Kadet Lisów 25 września, 16:00
GKS Niedźwiada 1-0 LKS Skrobów 25 września, 15:30
Błękit Cyców 2-3 Świdniczanka Świdnik Duży 25 września, 14:00
Zawisza Garbów 0-1 Ludwiniak Ludwin 25 września, 12:00
Victoria Rybczewice 0-2 Oleśnia Oleśniki 25 września, 14:00
Tajfun Ostrów Lubelski 0-5 Avia II Świdnik 25 września, 14:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Avia II Świdnik 7-0 Mila Turka 2 października, 15:00
Oleśnia Oleśniki 3-1 Tajfun Ostrów Lubelski 2 października, 14:00
Ludwiniak Ludwin 3-0 Victoria Rybczewice 2 października, 15:00
Świdniczanka Świdnik Duży 1-2 Zawisza Garbów 2 października, 15:00
LKS Skrobów 3-4 Błękit Cyców 2 października, 15:00
Kadet Lisów 1-6 GKS Niedźwiada 2 października, 15:00
Huragan Siostrzytów 0-2 GLKS Michów 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Mila Turka 0-6 GLKS Michów 9 października, 11:00
GKS Niedźwiada 5-1 Huragan Siostrzytów 9 października, 15:00
Błękit Cyców 3-1 Kadet Lisów 9 października, 14:00
Zawisza Garbów 7-1 LKS Skrobów 9 października, 11:00
Victoria Rybczewice 3-2 Świdniczanka Świdnik Duży 9 października, 13:00
Tajfun Ostrów Lubelski 0-2 Ludwiniak Ludwin 9 października, 14:00
Avia II Świdnik 3-1 Oleśnia Oleśniki 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Oleśnia Oleśniki 4-2 Mila Turka 16 października, 14:00
Ludwiniak Ludwin 1-3 Avia II Świdnik 16 października, 14:00
Świdniczanka Świdnik Duży 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski 16 października, 14:00
LKS Skrobów 2-2 Victoria Rybczewice 16 października, 14:00
Kadet Lisów 1-3 Zawisza Garbów 16 października, 15:00
Huragan Siostrzytów 1-7 Błękit Cyców 16 października, 14:30
GLKS Michów 3-0 GKS Niedźwiada 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Mila Turka 2-4 GKS Niedźwiada 23 października, 11:00
Błękit Cyców 5-2 GLKS Michów 23 października, 13:00
Zawisza Garbów 0-0 Huragan Siostrzytów 23 października, 11:00
Victoria Rybczewice 3-2 Kadet Lisów 23 października, 13:00
Tajfun Ostrów Lubelski 4-2 LKS Skrobów 23 października, 13:00
Avia II Świdnik 2-0 Świdniczanka Świdnik Duży 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (26 października) odwołany / w trzecim terminie (9 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Oleśnia Oleśniki 2-0 Ludwiniak Ludwin 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Ludwiniak Ludwin 6-0 Mila Turka 30 października, 14:00
Świdniczanka Świdnik Duży 0-4 Oleśnia Oleśniki 30 października, 14:00
LKS Skrobów 2-7 Avia II Świdnik 30 października, 13:00
Kadet Lisów 0-1 Tajfun Ostrów Lubelski 30 października, 14:00
Huragan Siostrzytów 1-1 Victoria Rybczewice 30 października, 13:30
GLKS Michów 4-0 Zawisza Garbów 30 października, 14:00
GKS Niedźwiada 1-1 Błękit Cyców 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Mila Turka 1-1 Błękit Cyców 6 listopada, 11:00
Zawisza Garbów 1-2 GKS Niedźwiada 6 listopada, 11:00
Victoria Rybczewice 3-4 GLKS Michów 6 listopada, 13:00
Tajfun Ostrów Lubelski 5-2 Huragan Siostrzytów 6 listopada, 13:00
Avia II Świdnik 3-0 Kadet Lisów 6 listopada, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Oleśnia Oleśniki 9-1 LKS Skrobów 6 listopada, 14:00
Ludwiniak Ludwin 3-3 Świdniczanka Świdnik Duży 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Świdniczanka Świdnik Duży 7-1 Mila Turka 13 listopada, 14:00
LKS Skrobów 1-5 Ludwiniak Ludwin 20 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany
Kadet Lisów 5-6 Oleśnia Oleśniki 13 listopada, 14:00
Huragan Siostrzytów 1-5 Avia II Świdnik 12 listopada, 11:30
GLKS Michów 1-3 Tajfun Ostrów Lubelski 13 listopada, 12:30
GKS Niedźwiada 3-1 Victoria Rybczewice 12 listopada, 13:00
Błękit Cyców 2-1 Zawisza Garbów 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Mila Turka 2-6 Zawisza Garbów 26 marca, 11:00
Błękit Cyców 1-3 Victoria Rybczewice 26 marca, 15:00
GKS Niedźwiada 1-2 Tajfun Ostrów Lubelski 26 marca, 14:00
GLKS Michów 1-2 Avia II Świdnik 25 marca, 14:00
Huragan Siostrzytów 3-3 Oleśnia Oleśniki 26 marca, 14:15
Kadet Lisów 2-1 Ludwiniak Ludwin 26 marca, 15:00
LKS Skrobów 1-2 Świdniczanka Świdnik Duży 25 marca, 15:30

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

LKS Skrobów 2-3 Mila Turka 1 kwietnia, 13:00
Świdniczanka Świdnik Duży 3-0 Kadet Lisów 1 kwietnia, 14:00
Ludwiniak Ludwin 4-1 Huragan Siostrzytów 2 kwietnia, 16:00
Oleśnia Oleśniki 1-3 GLKS Michów 2 kwietnia, 16:00
Avia II Świdnik 3-0 GKS Niedźwiada 2 kwietnia, 11:00
Tajfun Ostrów Lubelski 1-1 Błękit Cyców 2 kwietnia, 14:00
Victoria Rybczewice 2-0 Zawisza Garbów 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Mila Turka 1-3 Victoria Rybczewice 9 kwietnia, 11:00
Zawisza Garbów 1-4 Tajfun Ostrów Lubelski 9 kwietnia, 15:00
Błękit Cyców 2-2 Avia II Świdnik 9 kwietnia, 16:00
GKS Niedźwiada 3-2 Oleśnia Oleśniki 9 kwietnia, 15:00
GLKS Michów 0-4 Ludwiniak Ludwin 9 kwietnia, 16:00
Huragan Siostrzytów 0-6 Świdniczanka Świdnik Duży 9 kwietnia, 15:00
Kadet Lisów 1-3 LKS Skrobów 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Kadet Lisów 1-2 Mila Turka 15 kwietnia, 17:00
LKS Skrobów 3-0 Huragan Siostrzytów 15 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 3-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Świdniczanka Świdnik Duży 3-0 GLKS Michów 15 kwietnia, 13:00
Ludwiniak Ludwin 0-2 GKS Niedźwiada 15 kwietnia, 16:00
Oleśnia Oleśniki 4-1 Błękit Cyców 15 kwietnia, 12:00
Avia II Świdnik 5-0 Zawisza Garbów 15 kwietnia, 11:00
Tajfun Ostrów Lubelski 0-2 Victoria Rybczewice 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Mila Turka 4-2 Tajfun Ostrów Lubelski 23 kwietnia, 11:00
Victoria Rybczewice 3-1 Avia II Świdnik 23 kwietnia, 14:00
Zawisza Garbów 1-5 Oleśnia Oleśniki 23 kwietnia, 11:00
Błękit Cyców 1-3 Ludwiniak Ludwin 23 kwietnia, 16:00
GKS Niedźwiada 1-3 Świdniczanka Świdnik Duży 23 kwietnia, 16:00
GLKS Michów 1-3 LKS Skrobów 23 kwietnia, 16:00
Huragan Siostrzytów 9-2 Kadet Lisów 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Huragan Siostrzytów 3-3 Mila Turka 30 kwietnia, 14:00
Kadet Lisów 2-4 GLKS Michów 30 kwietnia, 17:00
LKS Skrobów 0-2 GKS Niedźwiada 29 kwietnia, 17:00
Świdniczanka Świdnik Duży 1-1 Błękit Cyców 10 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany
Ludwiniak Ludwin 4-1 Zawisza Garbów 30 kwietnia, 16:00
Oleśnia Oleśniki 3-0 Victoria Rybczewice 29 kwietnia, 12:00
Avia II Świdnik 6-0 Tajfun Ostrów Lubelski 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 3 maja

Mila Turka 0-5 Avia II Świdnik 3 maja, 16:00
Tajfun Ostrów Lubelski 5-5 Oleśnia Oleśniki 3 maja, 16:00
Victoria Rybczewice 2-1 Ludwiniak Ludwin 3 maja, 11:00
Zawisza Garbów 1-3 Świdniczanka Świdnik Duży 3 maja, 11:00
Błękit Cyców 6-0 LKS Skrobów 3 maja, 16:00
GKS Niedźwiada 3-0 Kadet Lisów 3 maja, 16:00
GLKS Michów 5-0 Huragan Siostrzytów 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 6-7 maja

GLKS Michów 2-1 Mila Turka 7 maja, 16:00
Huragan Siostrzytów 2-3 GKS Niedźwiada 7 maja, 15:00
Kadet Lisów 0-3 Błękit Cyców 7 maja, 17:00
LKS Skrobów 3-3 Zawisza Garbów 6 maja, 17:00
Świdniczanka Świdnik Duży 1-2 Victoria Rybczewice 7 maja, 15:00
Ludwiniak Ludwin 2-0 Tajfun Ostrów Lubelski 7 maja, 16:00
Oleśnia Oleśniki 1-1 Avia II Świdnik 6 maja, 16:00

Kolejka 22 - 13-14 maja

Mila Turka 2-3 Oleśnia Oleśniki 14 maja, 11:00
Avia II Świdnik 2-0 Ludwiniak Ludwin 14 maja, 17:00
Tajfun Ostrów Lubelski 4-0 Świdniczanka Świdnik Duży 14 maja, 16:00
Victoria Rybczewice 4-2 LKS Skrobów 13 maja, 17:00
Zawisza Garbów 2-0 Kadet Lisów 14 maja, 16:00
Błękit Cyców 6-1 Huragan Siostrzytów 14 maja, 16:00
GKS Niedźwiada 0-0 GLKS Michów 14 maja, 17:00

Kolejka 23 - 20-21 maja

GKS Niedźwiada 3-1 Mila Turka 21 maja, 17:00
GLKS Michów 1-0 Błękit Cyców 21 maja, 17:00
Huragan Siostrzytów 1-4 Zawisza Garbów 20 maja, 12:00
Kadet Lisów 2-4 Victoria Rybczewice 21 maja, 17:00
LKS Skrobów 3-1 Tajfun Ostrów Lubelski 21 maja, 17:00
Świdniczanka Świdnik Duży 0-3 Avia II Świdnik 20 maja, 16:00
Ludwiniak Ludwin 1-2 Oleśnia Oleśniki 20 maja, 16:00

Kolejka 24 - 27-28 maja

Mila Turka 0-3 Ludwiniak Ludwin 27 maja, 16:00
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
Oleśnia Oleśniki 1-2 Świdniczanka Świdnik Duży 28 maja, 16:00
Avia II Świdnik 7-0 LKS Skrobów 28 maja, 17:00
Tajfun Ostrów Lubelski 3-0 Kadet Lisów 28 maja, 16:00
Victoria Rybczewice 13-1 Huragan Siostrzytów 27 maja, 17:00
Zawisza Garbów 3-4 GLKS Michów 27 maja, 11:00
Błękit Cyców 3-2 GKS Niedźwiada 28 maja, 16:00

Kolejka 25 - 3-4 czerwca

Błękit Cyców 12-1 Mila Turka 4 czerwca, 17:30
GKS Niedźwiada 1-2 Zawisza Garbów 4 czerwca, 17:30
GLKS Michów 2-1 Victoria Rybczewice 3 czerwca, 17:30
Huragan Siostrzytów 4-2 Tajfun Ostrów Lubelski 4 czerwca, 17:30
Kadet Lisów 1-7 Avia II Świdnik 4 czerwca, 17:30
LKS Skrobów 1-4 Oleśnia Oleśniki 4 czerwca, 17:30
Świdniczanka Świdnik Duży 1-3 Ludwiniak Ludwin 4 czerwca, 17:30

Kolejka 26 - 10-11 czerwca

Mila Turka 1-2 Świdniczanka Świdnik Duży 11 czerwca, 12:00
Ludwiniak Ludwin 6-0 LKS Skrobów 10 czerwca, 17:00
Oleśnia Oleśniki 3-0 Kadet Lisów 11 czerwca, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Avia II Świdnik 7-1 Huragan Siostrzytów 11 czerwca, 12:00
Tajfun Ostrów Lubelski 4-0 GLKS Michów 11 czerwca, 12:00
Victoria Rybczewice 5-0 GKS Niedźwiada 10 czerwca, 16:30
Zawisza Garbów 1-1 Błękit Cyców 11 czerwca, 12:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Lublin)

Klasa A 2016/2017 (Lublin I)
Klasa A 2016/2017 (Lublin II)
Klasa A 2016/2017 (Lublin IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas