[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Adamów 26 57 18 3 5 63-38 8 2 3 27-23 10 1 2 36-15
2.  Grom Kąkolewnica 26 56 18 2 6 73-34 7 2 4 35-23 11 0 2 38-11
3.  ŁKS Łazy 26 52 17 1 8 73-42 11 0 2 41-17 6 1 6 32-25
4.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 47 15 2 9 61-29 11 0 2 40-13 4 2 7 21-16
5.  Kujawiak Stanin 26 44 12 8 6 47-31 8 3 2 22-9 4 5 4 25-22
6.  Unia Żabików 26 43 13 4 9 61-40 9 1 3 37-14 4 3 6 24-26
7.  LZS Dobryń 26 37 11 4 11 43-48 7 2 4 24-22 4 2 7 19-26
8.  Orlęta Łuków 26 35 9 8 9 47-48 4 6 3 17-24 5 2 6 30-24
9.  Niwa Łomazy 26 31 9 4 13 41-59 6 1 6 24-26 3 3 7 17-33
10.  Bizon Jeleniec 26 29 9 2 15 42-69 4 2 7 24-38 5 0 8 18-31
11.  Tytan Wisznice 26 27 8 3 15 40-60 5 2 6 18-16 3 1 9 22-44 2 4 1 1 0 1-0
12.  Orzeł Czemierniki 26 27 7 6 13 24-40 5 3 5 16-23 2 3 8 8-17 2 1 0 1 1 0-1
13.  Dąb Dębowa Kłoda 26 19 5 4 17 30-58 3 1 9 15-34 2 3 8 15-24
14.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 13 2 7 17 28-77 1 4 8 12-39 1 3 9 16-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Adamów    1-4 2-3 0-6 1-1 1-1 5-2 2-0 3-1 3-2 4-2 1-0 1-0 3-1 
 2 Grom Kąkolewnica1-2     3-2 0-2 1-3 3-2 2-3 3-0 5-1 2-1 9-2 2-1 1-1 3-3 
 3 ŁKS Łazy2-4 3-2     2-1 3-1 3-2 4-1 1-3 4-0 3-0 7-1 2-1 3-0 4-1 
 4 Huragan Międzyrzec Podlaski3-1 1-3 6-0     3-1 4-1 3-0 2-1 6-1 0-1 4-1 2-1 3-2 3-0 
 5 Kujawiak Stanin2-1 0-2 2-0 0-2     2-0 0-0 3-0* 3-0 2-1 3-1 3-0 1-1 1-1 
 6 Unia Żabików0-2 0-1 2-1 5-2 3-3     4-1 4-2 4-0 6-0 4-0 0-1 4-1 1-0 
 7 LZS Dobryń0-3 1-3 1-2 1-0 1-1 0-4     2-2 3-1 3-0* 3-1 2-1 3-1 4-3 
 8 Orlęta Łuków0-5 1-5 2-2 2-2 2-2 2-1 2-1     0-0 0-2 3-3 1-0 1-0 1-1 
 9 Niwa Łomazy1-2 1-0 5-1 1-0 3-2 2-2 0-2 0-4     3-4 1-6 0-1 3-1 4-1 
 10 Bizon Jeleniec1-5 0-5 1-4 1-1 0-3 2-4 0-2 1-7 4-4     4-1 2-0 3-2 5-0 
 11 Tytan Wisznice1-1 1-2 1-0 2-1 1-4 6-0 2-0 0-2 0-2 1-2     0-0 0-2 3-0 
 12 Orzeł Czemierniki1-3 0-4 0-3 1-0 2-2 0-0 2-1 2-1 0-4 4-2 0-1     1-1 3-1 
 13 Dąb Dębowa Kłoda2-3 1-3 0-6 1-0 1-2 1-3 0-4 1-5 0-2 3-1 1-0 1-1     3-4 
 14 Dwernicki Stoczek Łukowski1-4 1-4 0-8 0-4 1-0 0-4 2-2 3-3 1-1 1-2 1-3 1-1 0-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Orlęta Łuków 2-2 ŁKS Łazy 21 sierpnia, 16:00
Kujawiak Stanin 1-1 Dąb Dębowa Kłoda 21 sierpnia, 16:00
Bizon Jeleniec 0-2 LZS Dobryń 21 sierpnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 0-4 Niwa Łomazy 21 sierpnia, 16:00
Unia Żabików 0-1 Grom Kąkolewnica 21 sierpnia, 15:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 sierpnia, 16:00
Tytan Wisznice 1-1 Sokół Adamów 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

ŁKS Łazy 7-1 Tytan Wisznice 28 sierpnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-3 Dwernicki Stoczek Łukowski 28 sierpnia, 16:00
Niwa Łomazy 2-2 Unia Żabików 28 sierpnia, 16:00
LZS Dobryń 2-1 Orzeł Czemierniki 28 sierpnia, 17:00
Dąb Dębowa Kłoda 3-1 Bizon Jeleniec 28 sierpnia, 13:00
Orlęta Łuków 2-2 Kujawiak Stanin 28 sierpnia, 16:00
Sokół Adamów 0-6 Huragan Międzyrzec Podlaski 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Kujawiak Stanin 2-0 ŁKS Łazy 4 września, 15:00
Bizon Jeleniec 1-7 Orlęta Łuków 4 września, 15:00
Orzeł Czemierniki 1-1 Dąb Dębowa Kłoda 4 września, 15:00
Unia Żabików 4-1 LZS Dobryń 4 września, 17:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-1 Niwa Łomazy 4 września, 15:00
Sokół Adamów 1-4 Grom Kąkolewnica 4 września, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-1 Tytan Wisznice 4 września, 15:00

Kolejka 4 - 10-11 września

ŁKS Łazy 2-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 września, 16:00
Grom Kąkolewnica 9-2 Tytan Wisznice 11 września, 16:00
Niwa Łomazy 1-2 Sokół Adamów 11 września, 16:00
LZS Dobryń 4-3 Dwernicki Stoczek Łukowski 13 listopada, 13:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-3 Unia Żabików 11 września, 16:00
Orlęta Łuków 1-0 Orzeł Czemierniki 11 września, 16:00
Kujawiak Stanin 2-1 Bizon Jeleniec 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Bizon Jeleniec 1-4 ŁKS Łazy 18 września, 16:00
Orzeł Czemierniki 2-2 Kujawiak Stanin 18 września, 16:00
Unia Żabików 4-2 Orlęta Łuków 18 września, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-3 Dąb Dębowa Kłoda 18 września, 16:00
Sokół Adamów 5-2 LZS Dobryń 18 września, 16:30
Tytan Wisznice 0-2 Niwa Łomazy 18 września, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-3 Grom Kąkolewnica 18 września, 15:00

Kolejka 6 - 24-25 września

ŁKS Łazy 3-2 Grom Kąkolewnica 25 września, 15:00
Niwa Łomazy 1-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 25 września, 15:00
LZS Dobryń 3-1 Tytan Wisznice 25 września, 15:00
Dąb Dębowa Kłoda 2-3 Sokół Adamów 25 września, 15:00
Orlęta Łuków 1-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 25 września, 15:00
Kujawiak Stanin 2-0 Unia Żabików 25 września, 15:00
Bizon Jeleniec 2-0 Orzeł Czemierniki 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Orzeł Czemierniki 0-3 ŁKS Łazy 2 października, 15:00
Unia Żabików 6-0 Bizon Jeleniec 2 października, 15:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-0 Kujawiak Stanin 2 października, 15:00
Sokół Adamów 2-0 Orlęta Łuków 2 października, 15:00
Tytan Wisznice 0-2 Dąb Dębowa Kłoda 2 października, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 LZS Dobryń 2 października, 15:00
Grom Kąkolewnica 5-1 Niwa Łomazy 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

ŁKS Łazy 4-0 Niwa Łomazy 9 października, 14:00
LZS Dobryń 1-3 Grom Kąkolewnica 9 października, 14:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 9 października, 14:00
Orlęta Łuków 3-3 Tytan Wisznice 9 października, 14:00
Kujawiak Stanin 2-1 Sokół Adamów 9 października, 14:00
Bizon Jeleniec 5-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 9 października, 14:00
Orzeł Czemierniki 0-0 Unia Żabików 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Unia Żabików 2-1 ŁKS Łazy 16 października, 14:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-1 Orzeł Czemierniki 16 października, 14:00
Sokół Adamów 3-2 Bizon Jeleniec 16 października, 14:00
Tytan Wisznice 1-4 Kujawiak Stanin 16 października, 14:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Orlęta Łuków 16 października, 14:00
Grom Kąkolewnica 1-1 Dąb Dębowa Kłoda 16 października, 14:00
Niwa Łomazy 0-2 LZS Dobryń 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

ŁKS Łazy 4-1 LZS Dobryń 23 października, 13:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-2 Niwa Łomazy 20 listopada, 12:00
Orlęta Łuków 1-5 Grom Kąkolewnica 23 października, 13:00
Bizon Jeleniec 4-1 Tytan Wisznice 23 października, 13:00
Orzeł Czemierniki 1-3 Sokół Adamów 23 października, 13:00
Unia Żabików 1-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 23 października, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Kujawiak Stanin 20 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 października, 13:00) w Staninie odwołany

Kolejka 11 - 29-30 października

Dwernicki Stoczek Łukowski 0-8 ŁKS Łazy 30 października, 13:00
Sokół Adamów 1-1 Unia Żabików 30 października, 13:00
Tytan Wisznice 0-0 Orzeł Czemierniki 30 października, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Bizon Jeleniec 30 października, 11:30
Grom Kąkolewnica 1-3 Kujawiak Stanin 30 października, 13:00
Niwa Łomazy 0-4 Orlęta Łuków 30 października, 13:00
LZS Dobryń 3-1 Dąb Dębowa Kłoda 30 października, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

ŁKS Łazy 3-0 Dąb Dębowa Kłoda 6 listopada, 13:00
Orlęta Łuków 2-1 LZS Dobryń 6 listopada, 13:00
Kujawiak Stanin 3-0 Niwa Łomazy 6 listopada, 13:00
Bizon Jeleniec 0-5 Grom Kąkolewnica 6 listopada, 13:00
Orzeł Czemierniki 1-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 listopada, 13:00
Unia Żabików 4-0 Tytan Wisznice 6 listopada, 13:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-4 Sokół Adamów 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Sokół Adamów 2-3 ŁKS Łazy 11 listopada, 11:00
Tytan Wisznice 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 26 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) odwołany
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-1 Unia Żabików 11 listopada, 11:00
Grom Kąkolewnica 2-1 Orzeł Czemierniki 11 listopada, 13:00
Niwa Łomazy 3-4 Bizon Jeleniec 11 listopada, 11:00
LZS Dobryń 1-1 Kujawiak Stanin 11 listopada, 11:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-5 Orlęta Łuków 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Sokół Adamów 4-2 Tytan Wisznice 2 kwietnia, 16:00
ŁKS Łazy 1-3 Orlęta Łuków 2 kwietnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-2 Kujawiak Stanin 2 kwietnia, 16:00
LZS Dobryń 3-0 Bizon Jeleniec 2 kwietnia, 16:00
(wo)
przerwany w 87. minucie przy stanie 2-0 z powodu zamieszek za stadionem
Niwa Łomazy 0-1 Orzeł Czemierniki 2 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-2 Unia Żabików 2 kwietnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Sokół Adamów 9 kwietnia, 16:00
Tytan Wisznice 1-0 ŁKS Łazy 9 kwietnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-4 Grom Kąkolewnica 9 kwietnia, 16:00
Unia Żabików 4-0 Niwa Łomazy 9 kwietnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 2-1 LZS Dobryń 9 kwietnia, 16:00
Bizon Jeleniec 3-2 Dąb Dębowa Kłoda 9 kwietnia, 16:00
Kujawiak Stanin 3-0 Orlęta Łuków 9 kwietnia, 16:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali ważnych badań lekarskich

Kolejka 16 - 22-23 kwietnia

Tytan Wisznice 2-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 23 kwietnia, 16:00
ŁKS Łazy 3-1 Kujawiak Stanin 23 kwietnia, 16:00
Orlęta Łuków 0-2 Bizon Jeleniec 23 kwietnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-1 Orzeł Czemierniki 23 kwietnia, 16:00
LZS Dobryń 0-4 Unia Żabików 23 kwietnia, 17:00
Niwa Łomazy 4-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 23 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-2 Sokół Adamów 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 29-30 kwietnia

Huragan Międzyrzec Podlaski 6-0 ŁKS Łazy 29 kwietnia, 16:00
Tytan Wisznice 1-2 Grom Kąkolewnica 30 kwietnia, 13:00
Sokół Adamów 3-1 Niwa Łomazy 30 kwietnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-2 LZS Dobryń 30 kwietnia, 16:00
Unia Żabików 4-1 Dąb Dębowa Kłoda 30 kwietnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 2-1 Orlęta Łuków 30 kwietnia, 16:00
Bizon Jeleniec 0-3 Kujawiak Stanin 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 3 maja

ŁKS Łazy 3-0 Bizon Jeleniec 3 maja, 16:00
Kujawiak Stanin 3-0 Orzeł Czemierniki 3 maja, 16:00
Orlęta Łuków 2-1 Unia Żabików 3 maja, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 3-4 Dwernicki Stoczek Łukowski 3 maja, 16:00
LZS Dobryń 0-3 Sokół Adamów 3 maja, 16:00
Niwa Łomazy 1-6 Tytan Wisznice 3 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 0-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 maja, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Grom Kąkolewnica 3-2 ŁKS Łazy 7 maja, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 6-1 Niwa Łomazy 7 maja, 16:00
Tytan Wisznice 2-0 LZS Dobryń 7 maja, 16:00
Sokół Adamów 1-0 Dąb Dębowa Kłoda 7 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-3 Orlęta Łuków 7 maja, 16:00
Unia Żabików 3-3 Kujawiak Stanin 7 maja, 16:00
Orzeł Czemierniki 4-2 Bizon Jeleniec 7 maja, 16:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

ŁKS Łazy 2-1 Orzeł Czemierniki 14 maja, 16:00
Bizon Jeleniec 2-4 Unia Żabików 14 maja, 16:00
Kujawiak Stanin 1-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 14 maja, 16:00
Orlęta Łuków 0-5 Sokół Adamów 14 maja, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-0 Tytan Wisznice 14 maja, 16:00
LZS Dobryń 1-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 14 maja, 16:00
Niwa Łomazy 1-0 Grom Kąkolewnica 14 maja, 16:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Niwa Łomazy 5-1 ŁKS Łazy 21 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 2-3 LZS Dobryń 21 maja, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-2 Dąb Dębowa Kłoda 21 maja, 16:00
Tytan Wisznice 0-2 Orlęta Łuków 21 maja, 16:00
Sokół Adamów 1-1 Kujawiak Stanin 21 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-2 Bizon Jeleniec 21 maja, 16:00
Unia Żabików 0-1 Orzeł Czemierniki 21 maja, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

ŁKS Łazy 3-2 Unia Żabików 28 maja, 16:00
Orzeł Czemierniki 3-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 28 maja, 16:00
Bizon Jeleniec 1-5 Sokół Adamów 28 maja, 16:00
Kujawiak Stanin 3-1 Tytan Wisznice 28 maja, 16:00
Orlęta Łuków 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 28 maja, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-3 Grom Kąkolewnica 28 maja, 16:00
LZS Dobryń 3-1 Niwa Łomazy 28 maja, 16:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Kujawiak Stanin 0-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 4 czerwca, 16:00
LZS Dobryń 1-2 ŁKS Łazy 4 czerwca, 17:00
Niwa Łomazy 3-1 Dąb Dębowa Kłoda 4 czerwca, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-0 Orlęta Łuków 4 czerwca, 13:00
Tytan Wisznice 1-2 Bizon Jeleniec 4 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 1-0 Orzeł Czemierniki 4 czerwca, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-4 Unia Żabików 4 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

ŁKS Łazy 4-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 11 czerwca, 17:00
Unia Żabików 0-2 Sokół Adamów 11 czerwca, 15:00
Orzeł Czemierniki 0-1 Tytan Wisznice 11 czerwca, 16:00
Bizon Jeleniec 1-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 czerwca, 16:00
Kujawiak Stanin 0-2 Grom Kąkolewnica 11 czerwca, 16:00
Orlęta Łuków 0-0 Niwa Łomazy 11 czerwca, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-4 LZS Dobryń 11 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Dąb Dębowa Kłoda 0-6 ŁKS Łazy 15 czerwca, 16:00
LZS Dobryń 2-2 Orlęta Łuków 15 czerwca, 16:00
Niwa Łomazy 3-2 Kujawiak Stanin 15 czerwca, 16:00
Grom Kąkolewnica 2-1 Bizon Jeleniec 15 czerwca, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Orzeł Czemierniki 15 czerwca, 16:00
Tytan Wisznice 6-0 Unia Żabików 15 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 3-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 15 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

ŁKS Łazy 2-4 Sokół Adamów 18 czerwca, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-3 Tytan Wisznice 18 czerwca, 16:00
Unia Żabików 5-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 18 czerwca, 16:00
Orzeł Czemierniki 0-4 Grom Kąkolewnica 18 czerwca, 16:00
Bizon Jeleniec 4-4 Niwa Łomazy 18 czerwca, 16:00
Kujawiak Stanin 0-0 LZS Dobryń 18 czerwca, 16:00
Orlęta Łuków 1-0 Dąb Dębowa Kłoda 18 czerwca, 16:00

IV liga 2016/2017 (lubelska)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Chełm)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Lublin)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Zamość)

Klasa A 2016/2017 (Biała Podlaska)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas