[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Eko Różanka 26 65 21 2 3 91-23 11 1 1 42-10 10 1 2 49-13
2.  Start Krasnystaw 26 62 20 2 4 83-29 10 2 1 50-14 10 0 3 33-15
3.  Sparta Rejowiec Fabryczny 26 54 17 3 6 69-41 11 0 2 38-16 6 3 4 31-25
4.  Unia Białopole 26 52 16 4 6 77-46 11 1 1 55-22 5 3 5 22-24
5.  Hetman Żółkiewka 26 51 16 3 7 68-41 9 2 2 38-18 7 1 5 30-23
6.  Frassati Fajsławice 26 46 14 4 8 74-47 8 0 5 40-23 6 4 3 34-24
7.  Granica Dorohusk 26 37 12 1 13 59-63 5 0 8 25-30 7 1 5 34-33
8.  Brat Siennica Nadolna 26 33 10 3 13 65-59 5 2 6 30-29 5 1 7 35-30 2 3 1 0 1 5-3
9.  Ogniwo Wierzbica 26 33 9 6 11 43-55 3 5 5 20-34 6 1 6 23-21 2 3 1 0 1 3-5
10.  Ruch Izbica 26 26 7 5 14 44-72 5 1 7 29-37 2 4 7 15-35
11.  Unia Rejowiec 26 21 6 3 17 42-66 4 1 8 20-25 2 2 9 22-41
12.  Tatran Kraśniczyn 26 20 5 5 16 42-82 2 5 6 26-30 3 0 10 16-52
13.  Spółdzielca Siedliszcze 26 17 5 2 19 43-83 4 2 7 28-33 1 0 12 15-50
14.  Vitrum Wola Uhruska 26 7 2 1 23 25-118 2 0 11 13-50 0 1 12 12-68

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Eko Różanka    3-0 4-0 6-0 1-0 1-3 6-2 3-2 6-1 2-0 4-0 3-0 2-1 1-1 
 2 Start Krasnystaw2-1     4-1 0-0 2-2 1-3 5-3 5-2 2-1 6-0 4-1 6-0 6-0 7-0 
 3 Sparta Rejowiec Fabryczny3-0 0-2     2-0 3-2 3-2 3-4 2-1 2-0 4-1 2-1 6-2 5-1 3-0* 
 4 Unia Białopole1-6 3-2 5-2     5-1 6-2 3-1 2-1 1-1 7-0 7-2 7-3 4-0 4-1 
 5 Hetman Żółkiewka1-4 1-2 2-2 1-0     1-1 2-1 7-2 1-0 4-1 3-2 5-0 2-1 8-2 
 6 Frassati Fajsławice2-3 2-4 3-4 0-3 5-0     3-1 3-1 0-4 3-1 3-0 6-0 5-2 5-0 
 7 Granica Dorohusk0-3 1-4 0-1 4-2 0-1 2-1     3-0 1-4 1-3 2-5 2-3 4-2 5-1 
 8 Brat Siennica Nadolna0-2 0-2 1-5 4-0 3-0 3-3 4-5     0-2 2-4 2-2 3-0 2-1 6-3 
 9 Ogniwo Wierzbica0-12 2-1 1-1 1-1 0-4 2-2 0-2 1-5     1-1 2-2 0-2 4-1 6-0 
 10 Ruch Izbica0-7 1-6 0-1 2-3 1-5 3-3 1-2 1-5 3-0     4-0 2-0 7-3 4-2 
 11 Unia Rejowiec0-2 1-3 1-0 0-2 1-4 0-2 1-3 2-4 1-2 0-0     4-1 1-0 8-2 
 12 Tatran Kraśniczyn2-2 1-2 2-2 1-6 2-3 0-3 1-1 1-1 1-3 2-2 0-3     8-2 5-0 
 13 Spółdzielca Siedliszcze1-4 0-1 2-5 2-2 0-3 1-3 2-5 0-3 2-1 1-1 4-2 7-3     6-0 
 14 Vitrum Wola Uhruska1-3 0-4 0-7 1-3 0-5 1-6 2-4 0-8* 1-4 2-1 4-2 1-2 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Ruch Izbica 1-6 Start Krasnystaw 19 sierpnia, 18:00
Eko Różanka 6-2 Granica Dorohusk 21 sierpnia, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 4-2 Unia Rejowiec 21 sierpnia, 15:00
Tatran Kraśniczyn 1-1 Brat Siennica Nadolna 19 sierpnia, 18:00
Unia Białopole 1-1 Ogniwo Wierzbica 20 sierpnia, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-2 Hetman Żółkiewka 20 sierpnia, 13:00
Frassati Fajsławice 5-2 Spółdzielca Siedliszcze 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Start Krasnystaw 6-0 Spółdzielca Siedliszcze 28 sierpnia, 17:00
Hetman Żółkiewka 1-1 Frassati Fajsławice 24 sierpnia, 17:30
Ogniwo Wierzbica 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 28 sierpnia, 15:00
Brat Siennica Nadolna 4-0 Unia Białopole 26 sierpnia, 17:30
Unia Rejowiec 4-1 Tatran Kraśniczyn 27 sierpnia, 17:00
Granica Dorohusk 5-1 Vitrum Wola Uhruska 28 sierpnia, 15:00
Ruch Izbica 0-7 Eko Różanka 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Eko Różanka 3-0 Start Krasnystaw 3 września, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Ruch Izbica 4 września, 15:00
Tatran Kraśniczyn 1-1 Granica Dorohusk 3 września, 17:00
Unia Białopole 7-2 Unia Rejowiec 4 września, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Brat Siennica Nadolna 3 września, 13:00
Frassati Fajsławice 0-4 Ogniwo Wierzbica 4 września, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 0-3 Hetman Żółkiewka 4 września, 15:00

Kolejka 4 - 7 września

Start Krasnystaw 2-2 Hetman Żółkiewka 14 września, 17:00
Ogniwo Wierzbica 4-1 Spółdzielca Siedliszcze 7 września, 17:00
Brat Siennica Nadolna 3-3 Frassati Fajsławice 7 września, 17:00
Unia Rejowiec 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 września, 17:00
Granica Dorohusk 4-2 Unia Białopole 7 września, 17:00
Ruch Izbica 2-0 Tatran Kraśniczyn 7 września, 17:00
Eko Różanka 1-1 Vitrum Wola Uhruska 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Vitrum Wola Uhruska 0-4 Start Krasnystaw 11 września, 15:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Eko Różanka 11 września, 16:00
Unia Białopole 7-0 Ruch Izbica 11 września, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-4 Granica Dorohusk 11 września, 13:00
Frassati Fajsławice 3-0 Unia Rejowiec 11 września, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 0-3 Brat Siennica Nadolna 11 września, 15:00
Hetman Żółkiewka 1-0 Ogniwo Wierzbica 10 września, 13:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Start Krasnystaw 2-1 Ogniwo Wierzbica 17 września, 15:00
Brat Siennica Nadolna 3-0 Hetman Żółkiewka 18 września, 16:00
Unia Rejowiec 1-0 Spółdzielca Siedliszcze 17 września, 16:00
Granica Dorohusk 2-1 Frassati Fajsławice 18 września, 15:00
Ruch Izbica 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 17 września, 16:00
Eko Różanka 6-0 Unia Białopole 18 września, 14:00
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Tatran Kraśniczyn 18 września, 15:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Tatran Kraśniczyn 1-2 Start Krasnystaw 25 września, 16:00
Unia Białopole 4-1 Vitrum Wola Uhruska 25 września, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Eko Różanka 24 września, 16:00
Frassati Fajsławice 3-1 Ruch Izbica 25 września, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-5 Granica Dorohusk 25 września, 15:00
Hetman Żółkiewka 3-2 Unia Rejowiec 25 września, 15:00
Ogniwo Wierzbica 1-5 Brat Siennica Nadolna 25 września, 15:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Start Krasnystaw 5-2 Brat Siennica Nadolna 1 października, 15:00
Unia Rejowiec 1-2 Ogniwo Wierzbica 1 października, 15:00
Granica Dorohusk 0-1 Hetman Żółkiewka 2 października, 14:00
Ruch Izbica 7-3 Spółdzielca Siedliszcze 2 października, 14:00
Eko Różanka 1-3 Frassati Fajsławice 2 października, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 0-7 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 października, 14:00
Tatran Kraśniczyn 1-6 Unia Białopole 2 października, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Unia Białopole 3-2 Start Krasnystaw 9 października, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 6-2 Tatran Kraśniczyn 8 października, 15:00
Frassati Fajsławice 5-0 Vitrum Wola Uhruska 8 października, 12:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-4 Eko Różanka 9 października, 14:00
Hetman Żółkiewka 4-1 Ruch Izbica 9 października, 15:30
Ogniwo Wierzbica 0-2 Granica Dorohusk 9 października, 14:00
Brat Siennica Nadolna 2-2 Unia Rejowiec 9 października, 14:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Start Krasnystaw 4-1 Unia Rejowiec 16 października, 14:00
Granica Dorohusk 3-0 Brat Siennica Nadolna 15 października, 15:00
Ruch Izbica 3-0 Ogniwo Wierzbica 16 października, 14:00
Eko Różanka 1-0 Hetman Żółkiewka 16 października, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 0-1 Spółdzielca Siedliszcze 15 października, 15:00
Tatran Kraśniczyn 0-3 Frassati Fajsławice 16 października, 15:00
Unia Białopole 5-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 16 października, 14:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-2 Start Krasnystaw 23 października, 14:00
Frassati Fajsławice 0-3 Unia Białopole 23 października, 14:00
Spółdzielca Siedliszcze 7-3 Tatran Kraśniczyn 23 października, 14:00
Hetman Żółkiewka 8-2 Vitrum Wola Uhruska 22 października, 11:00
Ogniwo Wierzbica 0-12 Eko Różanka 23 października, 14:00
Brat Siennica Nadolna 2-4 Ruch Izbica 23 października, 14:00
Unia Rejowiec 1-3 Granica Dorohusk 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Start Krasnystaw 5-3 Granica Dorohusk 30 października, 14:00
Eko Różanka 3-2 Brat Siennica Nadolna 29 października, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 1-4 Ogniwo Wierzbica 29 października, 14:00
Tatran Kraśniczyn 2-3 Hetman Żółkiewka 30 października, 14:00
Unia Białopole 4-0 Spółdzielca Siedliszcze 30 października, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-2 Frassati Fajsławice 29 października, 14:00
Unia Rejowiec 0-0 Ruch Izbica 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Frassati Fajsławice 2-4 Start Krasnystaw 5 listopada, 14:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-5 Sparta Rejowiec Fabryczny 6 listopada, 14:00
Hetman Żółkiewka 1-0 Unia Białopole 6 listopada, 13:00
Ogniwo Wierzbica 0-2 Tatran Kraśniczyn 6 listopada, 14:00
Brat Siennica Nadolna 6-3 Vitrum Wola Uhruska 5 listopada, 11:00
Unia Rejowiec 0-2 Eko Różanka 5 listopada, 14:00
Granica Dorohusk 1-3 Ruch Izbica 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Start Krasnystaw 6-0 Ruch Izbica 2 kwietnia, 16:00
Granica Dorohusk 0-3 Eko Różanka 2 kwietnia, 16:00
Unia Rejowiec 8-2 Vitrum Wola Uhruska 2 kwietnia, 16:00
Brat Siennica Nadolna 3-0 Tatran Kraśniczyn 2 kwietnia, 16:00
Ogniwo Wierzbica 1-1 Unia Białopole 2 kwietnia, 16:00
Hetman Żółkiewka 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 kwietnia, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-3 Frassati Fajsławice 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Spółdzielca Siedliszcze 0-1 Start Krasnystaw 8 kwietnia, 16:00
Frassati Fajsławice 5-0 Hetman Żółkiewka 9 kwietnia, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Ogniwo Wierzbica 8 kwietnia, 16:00
Unia Białopole 2-1 Brat Siennica Nadolna 9 kwietnia, 16:00
Tatran Kraśniczyn 0-3 Unia Rejowiec 9 kwietnia, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 2-4 Granica Dorohusk 8 kwietnia, 16:00
Eko Różanka 2-0 Ruch Izbica 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 22-23 kwietnia

Start Krasnystaw 2-1 Eko Różanka 23 kwietnia, 16:00
Ruch Izbica 4-2 Vitrum Wola Uhruska 23 kwietnia, 16:00
Granica Dorohusk 2-3 Tatran Kraśniczyn 23 kwietnia, 16:00
Unia Rejowiec 0-2 Unia Białopole 22 kwietnia, 11:00
w Siennicy Nadolnej
Brat Siennica Nadolna 1-5 Sparta Rejowiec Fabryczny 23 kwietnia, 13:30
Ogniwo Wierzbica 2-2 Frassati Fajsławice 23 kwietnia, 16:00
Hetman Żółkiewka 2-1 Spółdzielca Siedliszcze 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 29-30 kwietnia

Hetman Żółkiewka 1-2 Start Krasnystaw 29 kwietnia, 11:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-1 Ogniwo Wierzbica 24 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) odwołany / w drugim terminie (17 maja, 17:30) odwołany
Frassati Fajsławice 3-1 Brat Siennica Nadolna 29 kwietnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Unia Rejowiec 29 kwietnia, 12:00
Unia Białopole 3-1 Granica Dorohusk 30 kwietnia, 16:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Ruch Izbica 30 kwietnia, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 1-3 Eko Różanka 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 3 maja

Start Krasnystaw 7-0 Vitrum Wola Uhruska 3 maja, 17:00
Eko Różanka 3-0 Tatran Kraśniczyn 3 maja, 17:00
Ruch Izbica 2-3 Unia Białopole 3 maja, 17:00
Granica Dorohusk 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 maja, 17:00
Unia Rejowiec 0-2 Frassati Fajsławice 3 maja, 16:00
Brat Siennica Nadolna 2-1 Spółdzielca Siedliszcze 3 maja, 17:00
Ogniwo Wierzbica 0-4 Hetman Żółkiewka 3 maja, 17:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Ogniwo Wierzbica 2-1 Start Krasnystaw 7 maja, 16:00
Hetman Żółkiewka 7-2 Brat Siennica Nadolna 7 maja, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 4-2 Unia Rejowiec 6 maja, 16:00
Frassati Fajsławice 3-1 Granica Dorohusk 6 maja, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-1 Ruch Izbica 6 maja, 11:00
Unia Białopole 1-6 Eko Różanka 7 maja, 16:00
Tatran Kraśniczyn 5-0 Vitrum Wola Uhruska 7 maja, 16:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

Start Krasnystaw 6-0 Tatran Kraśniczyn 13 maja, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 1-3 Unia Białopole 14 maja, 17:00
Eko Różanka 4-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 14 maja, 16:00
Ruch Izbica 3-3 Frassati Fajsławice 13 maja, 16:00
Granica Dorohusk 4-2 Spółdzielca Siedliszcze 14 maja, 16:00
Unia Rejowiec 1-4 Hetman Żółkiewka 13 maja, 16:00
w Siennicy Nadolnej
Brat Siennica Nadolna 0-2 Ogniwo Wierzbica 14 maja, 16:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Brat Siennica Nadolna 0-2 Start Krasnystaw 20 maja, 16:00
Ogniwo Wierzbica 2-2 Unia Rejowiec 21 maja, 16:00
Hetman Żółkiewka 2-1 Granica Dorohusk 20 maja, 17:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Ruch Izbica 21 maja, 16:00
Frassati Fajsławice 2-3 Eko Różanka 21 maja, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Vitrum Wola Uhruska 20 maja, 12:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Unia Białopole 7-3 Tatran Kraśniczyn 21 maja, 16:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

Start Krasnystaw 0-0 Unia Białopole 28 maja, 16:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 28 maja, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 1-6 Frassati Fajsławice 28 maja, 16:00
Eko Różanka 2-1 Spółdzielca Siedliszcze 27 maja, 14:00
Ruch Izbica 1-5 Hetman Żółkiewka 28 maja, 16:00
Granica Dorohusk 1-4 Ogniwo Wierzbica 27 maja, 17:00
Unia Rejowiec 2-4 Brat Siennica Nadolna 28 maja, 16:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Unia Rejowiec 1-3 Start Krasnystaw 4 czerwca, 16:00
w Krasnymstawie; Unia gospodarzem
Brat Siennica Nadolna 4-5 Granica Dorohusk 4 czerwca, 16:00
Ogniwo Wierzbica 1-1 Ruch Izbica 4 czerwca, 16:00
Hetman Żółkiewka 1-4 Eko Różanka 3 czerwca, 17:00
Spółdzielca Siedliszcze 6-0 Vitrum Wola Uhruska 3 czerwca, 17:00
Frassati Fajsławice 6-0 Tatran Kraśniczyn 3 czerwca, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Unia Białopole 3 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Start Krasnystaw 4-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 czerwca, 16:00
Unia Białopole 6-2 Frassati Fajsławice 10 czerwca, 11:00
Tatran Kraśniczyn 8-2 Spółdzielca Siedliszcze 11 czerwca, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 0-5 Hetman Żółkiewka 11 czerwca, 16:00
Eko Różanka 6-1 Ogniwo Wierzbica 11 czerwca, 16:00
Ruch Izbica 1-5 Brat Siennica Nadolna 11 czerwca, 16:00
Granica Dorohusk 2-5 Unia Rejowiec 10 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 17-18 czerwca

Ruch Izbica 4-0 Unia Rejowiec 18 czerwca, 16:00
Granica Dorohusk 1-4 Start Krasnystaw 18 czerwca, 16:00
Brat Siennica Nadolna 0-2 Eko Różanka 15 czerwca, 17:00
Ogniwo Wierzbica 6-0 Vitrum Wola Uhruska 18 czerwca, 16:00
przerwany w 20. minucie przy stanie 6-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry / uznano wynik z boiska
Hetman Żółkiewka 5-0 Tatran Kraśniczyn 18 czerwca, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-2 Unia Białopole 18 czerwca, 16:00
Frassati Fajsławice 3-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 17 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 24-25 czerwca

Start Krasnystaw 1-3 Frassati Fajsławice 24 czerwca, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 5-1 Spółdzielca Siedliszcze 24 czerwca, 17:00
Unia Białopole 5-1 Hetman Żółkiewka 24 czerwca, 17:00
Tatran Kraśniczyn 1-3 Ogniwo Wierzbica 24 czerwca, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 0-8 Brat Siennica Nadolna 24 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany w 20. minucie przy stanie 0-8 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Eko Różanka 4-0 Unia Rejowiec 24 czerwca, 17:00
Ruch Izbica 1-2 Granica Dorohusk 24 czerwca, 17:00

IV liga 2016/2017 (lubelska)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Lublin)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Zamość)

Klasa A 2016/2017 (Chełm)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas