[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Srebrzyszcze 26 62 20 2 4 91-36 11 1 1 42-12 9 1 3 49-24
2.  Hutnik Ruda-Huta 26 54 17 3 6 84-39 10 1 2 48-21 7 2 4 36-18
3.  Sawena Sawin 26 52 16 4 6 89-38 12 0 1 50-11 4 4 5 39-27
4.  Start Pawłów 26 51 15 6 5 73-36 9 3 1 39-17 6 3 4 34-19
5.  Agros Suchawa 25 50 15 5 5 74-37 7 3 2 31-14 8 2 3 43-23
6.  Bug Hanna 26 47 14 5 7 68-33 9 3 1 44-13 5 2 6 24-20
7.  Kłos II Chełm 26 43 13 4 9 70-45 8 2 3 39-17 5 2 6 31-28
8.  Leszkopol Bezek 26 33 9 6 11 63-48 8 3 2 47-15 1 3 9 16-33
9.  GKS Pławanice/Kamień 26 31 9 4 13 65-62 6 1 6 44-25 3 3 7 21-37
10.  Astra Leśniowice 26 30 9 3 14 48-63 6 2 5 25-26 3 1 9 23-37 2 3 1 0 1 4-3
11.  Hutnik Dubeczno 26 30 9 3 14 47-69 5 3 5 26-21 4 0 9 21-48 2 3 1 0 1 3-4
12.  Zryw Gorzków 26 26 8 2 16 46-73 5 1 7 31-29 3 1 9 15-44
13.  Vojsławia Wojsławice 25 8 2 2 21 29-142 1 1 11 15-70 1 1 10 14-72
14.  MKS Siedliska 26 1 0 1 25 26-152 0 1 12 19-82 0 0 13 7-70

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Srebrzyszcze    2-1 4-3 1-3 5-0 1-0 0-0 3-0* 2-1 5-3 3-0 5-0 8-1 3-0* 
 2 Hutnik Ruda-Huta6-2     5-3 2-2 1-4 1-3 2-1 3-0 6-2 3-2 5-0 3-1 8-1 3-0* 
 3 Sawena Sawin5-2 3-2     4-2 1-2 3-0 3-1 2-1 1-0 2-0 9-0 4-1 4-0 9-0 
 4 Start Pawłów1-1 1-4 3-2     1-1 4-3 4-1 3-0 2-2 3-1 3-1 2-1 9-0 3-0* 
 5 Agros Suchawa4-1 3-4 2-2 0-0     2-1 1-3 1-1 4-1 3-1 2-0 5-0 4-0 
 6 Bug Hanna0-1 2-0 1-1 4-2 3-3     1-0 1-0 8-1 2-2 9-0 4-1 6-1 3-1 
 7 Kłos II Chełm1-2 1-0 1-6 1-0 5-3 1-2     0-0 1-1 3-1 4-0 6-0 5-1 10-1 
 8 Leszkopol Bezek3-5 0-1 1-1 2-0 2-1 0-0 6-1     1-1 6-2 1-0 7-0 7-1 11-2 
 9 GKS Pławanice/Kamień0-2 1-1 3-5 1-3 1-3 4-2 1-4 6-2     5-0 2-3 5-0 11-0 4-0 
 10 Astra Leśniowice2-4 2-2 4-3 1-4 2-3 1-3 0-0 4-1 2-1     3-0 0-3 2-1 2-1 
 11 Hutnik Dubeczno1-5 1-2 1-1 0-0 1-2 2-0 0-4 3-1 1-2 3-1     2-2 8-0* 3-1 
 12 Zryw Gorzków0-2 1-4 2-1 2-5 0-4 1-1 7-2 2-1 7-1 0-1 1-2     1-5 7-0 
 13 Vojsławia Wojsławice1-4 0-9 0-5 0-5 1-9 0-6 1-7 2-2 0-5 0-6 1-8 1-3     8-1 
 14 MKS Siedliska0-18 1-6 0-6 1-8 0-8 0-3 2-7 3-7 2-3 2-3 5-7 0-3 3-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Leszkopol Bezek 11-2 MKS Siedliska 21 sierpnia, 17:00
Bug Hanna 2-0 Hutnik Ruda-Huta 20 sierpnia, 16:00
Agros Suchawa 4-1 GKS Pławanice/Kamień 21 sierpnia, 15:00
Start Pawłów 9-0 Vojsławia Wojsławice 21 sierpnia, 15:00
Sawena Sawin 4-1 Zryw Gorzków 21 sierpnia, 15:00
Hutnik Dubeczno 0-4 Kłos II Chełm 21 sierpnia, 15:00
Astra Leśniowice 2-4 Orzeł Srebrzyszcze 21 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

MKS Siedliska 0-18 Orzeł Srebrzyszcze 28 sierpnia, 15:00
Kłos II Chełm 3-1 Astra Leśniowice 25 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 15:00) odwołany
Zryw Gorzków 1-2 Hutnik Dubeczno 27 sierpnia, 13:00
Vojsławia Wojsławice 0-5 Sawena Sawin 27 sierpnia, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 1-3 Start Pawłów 28 sierpnia, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 1-4 Agros Suchawa 28 sierpnia, 15:00
Leszkopol Bezek 0-0 Bug Hanna 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Bug Hanna 3-1 MKS Siedliska 4 września, 15:00
Agros Suchawa 1-1 Leszkopol Bezek 4 września, 15:00
Start Pawłów 1-4 Hutnik Ruda-Huta 4 września, 13:00
Sawena Sawin 1-0 GKS Pławanice/Kamień 4 września, 15:00
Hutnik Dubeczno 8-0 Vojsławia Wojsławice 3 września, 16:00
(wo)
przerwany w 20. minucie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Astra Leśniowice 0-3 Zryw Gorzków 4 września, 13:00
Orzeł Srebrzyszcze 0-0 Kłos II Chełm 4 września, 13:00

Kolejka 4 - 7 września

MKS Siedliska 2-7 Kłos II Chełm 7 września, 17:00
Zryw Gorzków 0-2 Orzeł Srebrzyszcze 7 września, 17:00
Vojsławia Wojsławice 0-6 Astra Leśniowice 7 września, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 2-3 Hutnik Dubeczno 7 września, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 5-3 Sawena Sawin 7 września, 17:00
Leszkopol Bezek 2-0 Start Pawłów 7 września, 17:00
Bug Hanna 3-3 Agros Suchawa 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Agros Suchawa 4-0 MKS Siedliska 11 września, 15:00
Start Pawłów 4-3 Bug Hanna 11 września, 16:00
Sawena Sawin 2-1 Leszkopol Bezek 11 września, 15:00
Hutnik Dubeczno 1-2 Hutnik Ruda-Huta 10 września, 16:00
Astra Leśniowice 2-1 GKS Pławanice/Kamień 11 września, 13:00
Orzeł Srebrzyszcze 8-1 Vojsławia Wojsławice 11 września, 13:00
Kłos II Chełm 6-0 Zryw Gorzków 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

MKS Siedliska 0-3 Zryw Gorzków 18 września, 14:00
Vojsławia Wojsławice 1-7 Kłos II Chełm 18 września, 14:00
GKS Pławanice/Kamień 0-2 Orzeł Srebrzyszcze 18 września, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 3-2 Astra Leśniowice 17 września, 17:00
Leszkopol Bezek 1-0 Hutnik Dubeczno 18 września, 14:00
Agros Suchawa 0-0 Start Pawłów 18 września, 15:00
Sawena Sawin 3-0 Bug Hanna 13 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 września, 14:00) odwołany / w drugim terminie (12 października, 15:30) odwołany

Kolejka 7 - 24-25 września

Start Pawłów 3-0 MKS Siedliska 24 września, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Sawena Sawin 1-2 Agros Suchawa 25 września, 14:00
Hutnik Dubeczno 2-0 Bug Hanna 25 września, 14:00
Astra Leśniowice 4-1 Leszkopol Bezek 24 września, 16:30
Orzeł Srebrzyszcze 2-1 Hutnik Ruda-Huta 25 września, 13:00
Kłos II Chełm 1-1 GKS Pławanice/Kamień 25 września, 15:00
Zryw Gorzków 1-5 Vojsławia Wojsławice 25 września, 14:00

Kolejka 8 - 1-2 października

MKS Siedliska 3-3 Vojsławia Wojsławice 2 października, 14:00
GKS Pławanice/Kamień 5-0 Zryw Gorzków 2 października, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 2-1 Kłos II Chełm 2 października, 16:00
Leszkopol Bezek 3-5 Orzeł Srebrzyszcze 2 października, 14:00
Bug Hanna 2-2 Astra Leśniowice 2 października, 14:00
Agros Suchawa 2-0 Hutnik Dubeczno 2 października, 14:00
Start Pawłów 3-2 Sawena Sawin 2 października, 14:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Sawena Sawin 9-0 MKS Siedliska 9 października, 14:00
Hutnik Dubeczno 0-0 Start Pawłów 9 października, 14:00
Astra Leśniowice 2-3 Agros Suchawa 9 października, 15:30
Orzeł Srebrzyszcze 1-0 Bug Hanna 9 października, 13:00
Kłos II Chełm 0-0 Leszkopol Bezek 8 października, 15:00
Zryw Gorzków 1-4 Hutnik Ruda-Huta 9 października, 14:00
Vojsławia Wojsławice 0-5 GKS Pławanice/Kamień 9 października, 14:00

Kolejka 10 - 15-16 października

MKS Siedliska 2-3 GKS Pławanice/Kamień 16 października, 14:00
Hutnik Ruda-Huta 8-1 Vojsławia Wojsławice 16 października, 14:00
Leszkopol Bezek 7-0 Zryw Gorzków 16 października, 14:00
Bug Hanna 1-0 Kłos II Chełm 16 października, 14:00
Agros Suchawa 4-1 Orzeł Srebrzyszcze 16 października, 14:00
Start Pawłów 3-1 Astra Leśniowice 16 października, 14:00
Sawena Sawin 9-0 Hutnik Dubeczno 16 października, 14:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Hutnik Dubeczno 3-1 MKS Siedliska 23 października, 14:00
Astra Leśniowice 4-3 Sawena Sawin 23 października, 13:00
Orzeł Srebrzyszcze 1-3 Start Pawłów 22 października, 13:00
Kłos II Chełm 5-3 Agros Suchawa 23 października, 13:00
Zryw Gorzków 1-1 Bug Hanna 23 października, 14:00
Vojsławia Wojsławice 2-2 Leszkopol Bezek 23 października, 14:00
GKS Pławanice/Kamień 1-1 Hutnik Ruda-Huta 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

MKS Siedliska 1-6 Hutnik Ruda-Huta 30 października, 14:00
Leszkopol Bezek 1-1 GKS Pławanice/Kamień 30 października, 14:00
Bug Hanna 6-1 Vojsławia Wojsławice 30 października, 14:00
Agros Suchawa 5-0 Zryw Gorzków 30 października, 14:00
Start Pawłów 4-1 Kłos II Chełm 30 października, 14:00
Sawena Sawin 5-2 Orzeł Srebrzyszcze 30 października, 14:00
Hutnik Dubeczno 3-1 Astra Leśniowice 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Astra Leśniowice 2-1 MKS Siedliska 6 listopada, 11:00
Orzeł Srebrzyszcze 3-0 Hutnik Dubeczno 5 listopada, 13:00
Kłos II Chełm 1-6 Sawena Sawin 6 listopada, 12:30
Zryw Gorzków 2-5 Start Pawłów 5 listopada, 13:00
Vojsławia Wojsławice 1-9 Agros Suchawa 6 listopada, 14:00
GKS Pławanice/Kamień 4-2 Bug Hanna 5 listopada, 14:00
Hutnik Ruda-Huta 3-0 Leszkopol Bezek 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

MKS Siedliska 3-7 Leszkopol Bezek 2 kwietnia, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 1-3 Bug Hanna 2 kwietnia, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 1-3 Agros Suchawa 2 kwietnia, 15:00
Vojsławia Wojsławice 0-5 Start Pawłów 2 kwietnia, 15:00
Zryw Gorzków 2-1 Sawena Sawin 2 kwietnia, 15:00
Kłos II Chełm 4-0 Hutnik Dubeczno 1 kwietnia, 15:00
Orzeł Srebrzyszcze 5-3 Astra Leśniowice 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Orzeł Srebrzyszcze 3-0 MKS Siedliska 8 kwietnia, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Astra Leśniowice 0-0 Kłos II Chełm 8 kwietnia, 16:30
Hutnik Dubeczno 2-2 Zryw Gorzków 9 kwietnia, 15:00
Sawena Sawin 4-0 Vojsławia Wojsławice 9 kwietnia, 15:00
Start Pawłów 2-2 GKS Pławanice/Kamień 9 kwietnia, 16:00
Agros Suchawa 3-4 Hutnik Ruda-Huta 9 kwietnia, 15:00
Bug Hanna 1-0 Leszkopol Bezek 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 22-23 kwietnia

MKS Siedliska 0-3 Bug Hanna 22 kwietnia, 17:00
w Rybczewicach
Leszkopol Bezek 2-1 Agros Suchawa 23 kwietnia, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 2-2 Start Pawłów 22 kwietnia, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 3-5 Sawena Sawin 23 kwietnia, 15:00
Vojsławia Wojsławice 1-8 Hutnik Dubeczno 23 kwietnia, 15:00
Zryw Gorzków 0-1 Astra Leśniowice 23 kwietnia, 15:00
Kłos II Chełm 1-2 Orzeł Srebrzyszcze 23 kwietnia, 15:30

Kolejka 17 - 29-30 kwietnia

Kłos II Chełm 10-1 MKS Siedliska 29 kwietnia, 16:00
Orzeł Srebrzyszcze 5-0 Zryw Gorzków 30 kwietnia, 14:00
Astra Leśniowice 2-1 Vojsławia Wojsławice 30 kwietnia, 15:00
Hutnik Dubeczno 1-2 GKS Pławanice/Kamień 29 kwietnia, 15:00
Sawena Sawin 3-2 Hutnik Ruda-Huta 30 kwietnia, 15:00
Start Pawłów 3-0 Leszkopol Bezek 30 kwietnia, 16:00
Agros Suchawa 2-1 Bug Hanna 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 3 maja

MKS Siedliska 0-8 Agros Suchawa 3 maja, 14:00
Bug Hanna 4-2 Start Pawłów 3 maja, 17:00
Leszkopol Bezek 1-1 Sawena Sawin 3 maja, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 5-0 Hutnik Dubeczno 3 maja, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 5-0 Astra Leśniowice 3 maja, 17:00
Vojsławia Wojsławice 1-4 Orzeł Srebrzyszcze 3 maja, 17:00
Zryw Gorzków 7-2 Kłos II Chełm 3 maja, 17:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Bug Hanna 1-1 Sawena Sawin 7 maja, 15:00
Zryw Gorzków 7-0 MKS Siedliska 7 maja, 15:00
Kłos II Chełm 5-1 Vojsławia Wojsławice 7 maja, 16:00
Orzeł Srebrzyszcze 2-1 GKS Pławanice/Kamień 6 maja, 16:00
Astra Leśniowice 2-2 Hutnik Ruda-Huta 24 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 maja, 15:00) przerwany w 13. minucie przy stanie 0-0 z powodu gradobicia / w drugim terminie dokończony
Hutnik Dubeczno 3-1 Leszkopol Bezek 7 maja, 15:00
Start Pawłów 1-1 Agros Suchawa 7 maja, 16:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

MKS Siedliska 1-8 Start Pawłów 14 maja, 14:00
w Rybczewicach
Agros Suchawa 2-2 Sawena Sawin 14 maja, 15:00
Bug Hanna 9-0 Hutnik Dubeczno 14 maja, 15:00
Leszkopol Bezek 6-2 Astra Leśniowice 14 maja, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 6-2 Orzeł Srebrzyszcze 13 maja, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 1-4 Kłos II Chełm 14 maja, 16:00
Vojsławia Wojsławice 1-3 Zryw Gorzków 14 maja, 15:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Vojsławia Wojsławice 8-1 MKS Siedliska 21 maja, 15:00
Zryw Gorzków 7-1 GKS Pławanice/Kamień 21 maja, 13:00
Kłos II Chełm 1-0 Hutnik Ruda-Huta 21 maja, 16:00
Orzeł Srebrzyszcze 3-0 Leszkopol Bezek 21 maja, 16:00
(wo)
nie odbył się
Astra Leśniowice 1-3 Bug Hanna 20 maja, 11:00
Hutnik Dubeczno 1-2 Agros Suchawa 20 maja, 15:00
Sawena Sawin 4-2 Start Pawłów 21 maja, 15:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

MKS Siedliska 0-6 Sawena Sawin 28 maja, 15:00
Start Pawłów 3-1 Hutnik Dubeczno 28 maja, 16:00
Agros Suchawa 3-1 Astra Leśniowice 28 maja, 15:00
Bug Hanna 0-1 Orzeł Srebrzyszcze 28 maja, 15:00
Leszkopol Bezek 6-1 Kłos II Chełm 27 maja, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 3-1 Zryw Gorzków 28 maja, 15:00
GKS Pławanice/Kamień 11-0 Vojsławia Wojsławice 27 maja, 16:30

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

GKS Pławanice/Kamień 4-0 MKS Siedliska 3 czerwca, 17:00
Vojsławia Wojsławice 0-9 Hutnik Ruda-Huta 4 czerwca, 15:00
Zryw Gorzków 2-1 Leszkopol Bezek 3 czerwca, 16:00
Kłos II Chełm 1-2 Bug Hanna 3 czerwca, 17:00
Orzeł Srebrzyszcze 5-0 Agros Suchawa 4 czerwca, 16:00
Astra Leśniowice 1-4 Start Pawłów 4 czerwca, 15:00
Hutnik Dubeczno 1-1 Sawena Sawin 3 czerwca, 15:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

MKS Siedliska 5-7 Hutnik Dubeczno 11 czerwca, 15:00
Sawena Sawin 2-0 Astra Leśniowice 11 czerwca, 15:00
Start Pawłów 1-1 Orzeł Srebrzyszcze 11 czerwca, 16:00
Agros Suchawa 1-3 Kłos II Chełm 11 czerwca, 16:00
Bug Hanna 4-1 Zryw Gorzków 11 czerwca, 15:00
Leszkopol Bezek 7-1 Vojsławia Wojsławice 11 czerwca, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 6-2 GKS Pławanice/Kamień 11 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 17-18 czerwca

Hutnik Ruda-Huta 3-0 MKS Siedliska 18 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Pławanice/Kamień 6-2 Leszkopol Bezek 18 czerwca, 15:00
Vojsławia Wojsławice 0-6 Bug Hanna 17 czerwca, 16:30
Zryw Gorzków 0-4 Agros Suchawa 18 czerwca, 15:00
Kłos II Chełm 1-0 Start Pawłów 18 czerwca, 15:00
Orzeł Srebrzyszcze 4-3 Sawena Sawin 18 czerwca, 15:00
Astra Leśniowice 3-0 Hutnik Dubeczno 18 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 24-25 czerwca

MKS Siedliska 2-3 Astra Leśniowice 25 czerwca, 15:00
Hutnik Dubeczno 1-5 Orzeł Srebrzyszcze 25 czerwca, 15:00
Sawena Sawin 3-1 Kłos II Chełm 25 czerwca, 15:00
Start Pawłów 2-1 Zryw Gorzków 25 czerwca, 15:00
Agros Suchawa - Vojsławia Wojsławice 25 czerwca, 15:00
Bug Hanna 8-1 GKS Pławanice/Kamień 24 czerwca, 17:00
Leszkopol Bezek 0-1 Hutnik Ruda-Huta 25 czerwca, 15:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Chełm)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas