[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2016/2017, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Sandomierz 20 44 13 5 2 42-12 8 2 0 24-7 5 3 2 18-5
2.  Korona II Kielce 20 42 13 3 4 54-15 7 2 1 35-5 6 1 3 19-10 1 3 1 0 0 2-1
3.  Zdrój Busko Zdrój 20 42 13 3 4 41-15 7 1 2 26-8 6 2 2 15-7 1 0 0 0 1 1-2
4.  Czarni Połaniec 20 38 12 2 6 42-27 6 1 3 22-16 6 1 3 20-11
5.  ŁKS Łagów 20 36 10 6 4 43-28 8 1 1 26-9 2 5 3 17-19
6.  Hetman Włoszczowa 20 35 10 5 5 41-30 6 3 1 28-13 4 2 4 13-17
7.  Neptun Końskie 20 34 10 4 6 33-25 6 3 1 21-10 4 1 5 12-15
8.  Łysica Bodzentyn 20 32 9 5 6 41-34 8 1 1 31-13 1 4 5 10-21
9.  Moravia Morawica 20 26 7 5 8 22-36 4 4 2 14-11 3 1 6 8-25
10.  Naprzód Jędrzejów 20 25 7 4 9 26-30 4 3 3 13-13 3 1 6 13-17 1 3 1 0 0 2-1
11.  Alit Ożarów 20 25 7 4 9 30-41 6 2 2 17-14 1 2 7 13-27 1 0 0 0 1 1-2
12.  Partyzant Radoszyce 20 21 4 9 7 27-31 2 5 3 13-14 2 4 4 14-17
13.  Unia Sędziszów 20 20 5 5 10 27-48 2 4 4 13-20 3 1 6 14-28
14.  Lubrzanka Kajetanów 19 19 5 4 10 26-36 3 2 4 15-14 2 2 6 11-22 2 6 2 0 0 7-0
15.  Pogoń 1945 Staszów 20 19 4 7 9 28-45 3 3 4 11-17 1 4 5 17-28 2 3 1 0 1 3-4
16.  Nidzianka Bieliny 20 19 6 1 13 37-54 3 0 7 13-22 3 1 6 24-32 2 0 0 0 2 2-8
17.  Nida Pińczów 20 14 4 2 14 14-39 3 1 6 7-16 1 1 8 7-23
18.  Sparta Kazimierza Wielka 19 7 1 4 14 17-45 1 1 8 11-29 0 3 6 6-16

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Wisła Sandomierz    2-0 1-0 3-1 2-0 1-1 2-0 4-0 3-2 3-3 3-0 
 2 Korona II Kielce0-0     1-1 3-0 4-0 1-2 6-1 5-0 6-1 4-0 5-0 
 3 Zdrój Busko Zdrój2-1 1-2     1-1 1-0 0-1 2-0 2-1 7-0 8-1 2-1 
 4 Czarni Połaniec3-2 1-3     0-1 4-0 1-1 2-0 1-5 4-2 3-0 3-2 
 5 ŁKS Łagów0-1 2-1     3-0 3-0 3-0 5-1 2-1 3-2 2-2 3-1 
 6 Hetman Włoszczowa2-1     1-2 1-1 6-0 2-2 3-3 2-0 3-2 4-1 4-1 
 7 Neptun Końskie0-0 0-0 0-3     3-1 3-1 2-1 6-0 2-2 3-2 2-0 
 8 Łysica Bodzentyn3-1 1-1     3-1 2-0 5-1 3-4 2-0 5-3 4-1 3-1 
 9 Moravia Morawica1-3 1-1 1-0 1-1     2-1 1-1 1-2 4-2 2-0 0-0 
 10 Naprzód Jędrzejów0-0 1-2 2-1 0-3 2-1 1-0     0-0 3-0 3-5 1-1 
 11 Alit Ożarów2-1 2-1 0-5 3-1 1-2     1-1 1-1 3-0 1-0 3-2 
 12 Partyzant Radoszyce0-1 0-1 2-3 3-3 1-1 1-1     0-0 2-1 2-2 2-1 
 13 Unia Sędziszów1-3 2-1 1-1 1-1 0-3 1-3 2-2 1-3     1-1 3-2 
 14 Lubrzanka Kajetanów0-5 0-0 0-1 1-2 2-2 1-2 3-0 3-2     5-0 
 15 Pogoń 1945 Staszów1-5 2-2 1-0 1-0 2-2 0-3 2-3 0-2     2-0 0-0 
 16 Nidzianka Bieliny0-5 0-1 3-1 1-2 0-3 1-2 2-1 4-3 2-3     0-1 
 17 Nida Pińczów0-6 0-1 0-1 2-1 0-1 1-2 1-0 3-2 0-2     0-0 
 18 Sparta Kazimierza Wielka0-2 0-3 0-2 1-3 2-3 3-4 1-2 1-0 3-3 0-7     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Lubrzanka Kajetanów 1-2 Czarni Połaniec 5 sierpnia, 17:30
Moravia Morawica 1-1 Hetman Włoszczowa 7 sierpnia, 17:30
Sparta Kazimierza Wielka 0-2 Zdrój Busko Zdrój 7 sierpnia, 17:30
Wisła Sandomierz 2-0 Neptun Końskie 7 sierpnia, 17:30
Partyzant Radoszyce 1-1 Naprzód Jędrzejów 6 sierpnia, 11:00
ŁKS Łagów 2-2 Pogoń 1945 Staszów 7 sierpnia, 17:30
Unia Sędziszów 1-3 Łysica Bodzentyn 7 sierpnia, 17:30
Alit Ożarów 2-1 Korona II Kielce 6 sierpnia, 17:00
Nidzianka Bieliny 0-1 Nida Pińczów 7 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Czarni Połaniec 3-2 Korona II Kielce 13 sierpnia, 15:00
Łysica Bodzentyn 2-0 Alit Ożarów 13 sierpnia, 11:00
Nidzianka Bieliny 4-3 Unia Sędziszów 14 sierpnia, 17:30
Naprzód Jędrzejów 2-1 ŁKS Łagów 13 sierpnia, 11:00
Neptun Końskie 2-1 Partyzant Radoszyce 13 sierpnia, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 2-1 Wisła Sandomierz 12 sierpnia, 18:00
Hetman Włoszczowa 4-1 Sparta Kazimierza Wielka 13 sierpnia, 15:00
Lubrzanka Kajetanów 1-2 Moravia Morawica 12 sierpnia, 17:30
Nida Pińczów 3-2 Pogoń 1945 Staszów 14 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Moravia Morawica 1-3 Czarni Połaniec 17 sierpnia, 17:30
Sparta Kazimierza Wielka 3-3 Lubrzanka Kajetanów 17 sierpnia, 17:30
Wisła Sandomierz 3-1 Hetman Włoszczowa 17 sierpnia, 17:30
Partyzant Radoszyce 0-1 Zdrój Busko Zdrój 17 sierpnia, 17:30
ŁKS Łagów 3-0 Neptun Końskie 21 września, 16:00
Nida Pińczów 2-1 Naprzód Jędrzejów 17 sierpnia, 17:30
Unia Sędziszów 1-1 Pogoń 1945 Staszów 17 sierpnia, 17:30
Alit Ożarów 3-0 Nidzianka Bieliny 17 sierpnia, 17:30
Korona II Kielce 6-1 Łysica Bodzentyn 17 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Czarni Połaniec 1-1 Łysica Bodzentyn 20 sierpnia, 17:00
Nidzianka Bieliny 0-1 Korona II Kielce 20 sierpnia, 11:00
Pogoń 1945 Staszów 2-2 Alit Ożarów 21 sierpnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 3-0 Unia Sędziszów 21 sierpnia, 17:00
Neptun Końskie 3-2 Nida Pińczów 21 sierpnia, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 1-1 ŁKS Łagów 7 września, 16:30
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Włoszczowa 3-3 Partyzant Radoszyce 21 sierpnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 0-5 Wisła Sandomierz 21 sierpnia, 14:00
Moravia Morawica 0-0 Sparta Kazimierza Wielka 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Sparta Kazimierza Wielka 1-3 Czarni Połaniec 28 sierpnia, 17:00
Wisła Sandomierz 2-0 Moravia Morawica 28 sierpnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 2-1 Lubrzanka Kajetanów 28 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 3-0 Hetman Włoszczowa 28 sierpnia, 17:00
Nida Pińczów 0-1 Zdrój Busko Zdrój 28 sierpnia, 17:00
Unia Sędziszów 0-3 Neptun Końskie 28 sierpnia, 17:00
Alit Ożarów 1-2 Naprzód Jędrzejów 27 sierpnia, 17:00
Korona II Kielce 5-0 Pogoń 1945 Staszów 27 sierpnia, 15:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Łysica Bodzentyn 5-3 Nidzianka Bieliny 28 sierpnia, 12:00

Kolejka 6 - 31 sierpnia

Czarni Połaniec 3-2 Nidzianka Bieliny 31 sierpnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 1-0 Łysica Bodzentyn 31 sierpnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 1-2 Korona II Kielce 31 sierpnia, 17:00
Neptun Końskie 3-1 Alit Ożarów 31 sierpnia, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 7-0 Unia Sędziszów 31 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 4-1 Nida Pińczów 31 sierpnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 2-2 ŁKS Łagów 31 sierpnia, 17:00
Moravia Morawica 1-1 Partyzant Radoszyce 31 sierpnia, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-2 Wisła Sandomierz 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 3-4 września

Wisła Sandomierz 1-0 Czarni Połaniec 4 września, 16:00
Partyzant Radoszyce 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 4 września, 16:00
ŁKS Łagów 5-1 Moravia Morawica 3 września, 16:00
Nida Pińczów 1-0 Lubrzanka Kajetanów 4 września, 16:00
Unia Sędziszów 1-1 Hetman Włoszczowa 4 września, 16:00
Alit Ożarów 2-1 Zdrój Busko Zdrój 3 września, 16:00
Korona II Kielce 1-2 Neptun Końskie 4 września, 11:00
Łysica Bodzentyn 3-1 Naprzód Jędrzejów 4 września, 11:00
Nidzianka Bieliny 2-3 Pogoń 1945 Staszów 4 września, 16:00

Kolejka 8 - 10-11 września

Czarni Połaniec 3-0 Pogoń 1945 Staszów 11 września, 16:00
Naprzód Jędrzejów 3-5 Nidzianka Bieliny 11 września, 16:00
Neptun Końskie 3-1 Łysica Bodzentyn 11 września, 16:00
Zdrój Busko Zdrój 1-2 Korona II Kielce 10 września, 16:00
Hetman Włoszczowa 2-2 Alit Ożarów 10 września, 11:00
Lubrzanka Kajetanów 3-2 Unia Sędziszów 11 września, 16:00
Moravia Morawica 2-0 Nida Pińczów 11 września, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-3 ŁKS Łagów 11 września, 16:00
Wisła Sandomierz 3-2 Partyzant Radoszyce 11 września, 16:00

Kolejka 9 - 17-18 września

Partyzant Radoszyce 2-3 Czarni Połaniec 18 września, 16:00
ŁKS Łagów 0-1 Wisła Sandomierz 17 września, 16:00
Nida Pińczów 0-0 Sparta Kazimierza Wielka 18 września, 16:00
Unia Sędziszów 2-2 Moravia Morawica 18 września, 16:00
Alit Ożarów 1-1 Lubrzanka Kajetanów 17 września, 11:00
Korona II Kielce 4-0 Hetman Włoszczowa 18 września, 11:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Łysica Bodzentyn 1-1 Zdrój Busko Zdrój 18 września, 16:00
Nidzianka Bieliny 0-3 Neptun Końskie 17 września, 14:00
Pogoń 1945 Staszów 1-0 Naprzód Jędrzejów 18 września, 16:00

Kolejka 10 - 24-25 września

Czarni Połaniec 1-5 Naprzód Jędrzejów 24 września, 16:00
Neptun Końskie 2-2 Pogoń 1945 Staszów 25 września, 16:00
Zdrój Busko Zdrój 8-1 Nidzianka Bieliny 25 września, 16:00
Hetman Włoszczowa 1-1 Łysica Bodzentyn 24 września, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 0-0 Korona II Kielce 25 września, 16:00
Moravia Morawica 2-1 Alit Ożarów 25 września, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Unia Sędziszów 25 września, 16:00
Wisła Sandomierz 3-0 Nida Pińczów 25 września, 16:00
Partyzant Radoszyce 3-3 ŁKS Łagów 24 września, 15:00

Kolejka 11 - 1-2 października

ŁKS Łagów 2-1 Czarni Połaniec 2 października, 11:30
Nida Pińczów 0-1 Partyzant Radoszyce 2 października, 15:00
Unia Sędziszów 1-3 Wisła Sandomierz 2 października, 15:00
Alit Ożarów 3-2 Sparta Kazimierza Wielka 1 października, 15:00
Korona II Kielce 5-0 Moravia Morawica 1 października, 11:00
Łysica Bodzentyn 2-0 Lubrzanka Kajetanów 2 października, 15:00
Nidzianka Bieliny 1-2 Hetman Włoszczowa 2 października, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 1-5 Zdrój Busko Zdrój 2 października, 15:00
Naprzód Jędrzejów 2-1 Neptun Końskie 2 października, 15:00

Kolejka 12 - 8-9 października

Czarni Połaniec 4-0 Neptun Końskie 5 października, 15:30
w pierwotnym terminie (8 października, 15:00) odwołany
Zdrój Busko Zdrój 2-0 Naprzód Jędrzejów 9 października, 15:00
Hetman Włoszczowa 3-2 Pogoń 1945 Staszów 9 października, 15:00
Lubrzanka Kajetanów 5-0 Nidzianka Bieliny 8 października, 11:00
Moravia Morawica 1-1 Łysica Bodzentyn 8 października, 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-3 Korona II Kielce 9 października, 15:00
Wisła Sandomierz 4-0 Alit Ożarów 9 października, 15:00
Partyzant Radoszyce 0-0 Unia Sędziszów 9 października, 15:00
ŁKS Łagów 3-1 Nida Pińczów 9 października, 15:00

Kolejka 13 - 15-16 października

Nida Pińczów 0-1 Czarni Połaniec 15 października, 15:00
Unia Sędziszów 1-1 ŁKS Łagów 16 października, 15:00
Alit Ożarów 1-1 Partyzant Radoszyce 15 października, 15:00
Korona II Kielce 0-0 Wisła Sandomierz 15 października, 11:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Łysica Bodzentyn 3-1 Sparta Kazimierza Wielka 16 października, 15:00
Nidzianka Bieliny 1-2 Moravia Morawica 15 października, 11:00
Pogoń 1945 Staszów 0-2 Lubrzanka Kajetanów 16 października, 15:00
Naprzód Jędrzejów 0-3 Hetman Włoszczowa 16 października, 15:00
Neptun Końskie 0-0 Zdrój Busko Zdrój 16 października, 15:00

Kolejka 14 - 22-23 października

Czarni Połaniec 1-3 Zdrój Busko Zdrój 9 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (22 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Włoszczowa 1-2 Neptun Końskie 23 października, 14:00
Lubrzanka Kajetanów 3-0 Naprzód Jędrzejów 23 października, 14:00
Moravia Morawica 4-2 Pogoń 1945 Staszów 23 października, 14:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-7 Nidzianka Bieliny 23 października, 14:00
Wisła Sandomierz 1-1 Łysica Bodzentyn 23 października, 14:00
Partyzant Radoszyce 0-1 Korona II Kielce 20 października, 14:00
ŁKS Łagów 3-2 Alit Ożarów 9 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (22 października, 13:00) odwołany
Nida Pińczów 1-2 Unia Sędziszów 23 października, 14:00

Kolejka 15 - 29-30 października

Unia Sędziszów 2-1 Czarni Połaniec 30 października, 13:00
Alit Ożarów 1-0 Nida Pińczów 29 października, 13:00
Korona II Kielce 3-0 ŁKS Łagów 29 października, 11:00
Łysica Bodzentyn 5-1 Partyzant Radoszyce 30 października, 13:00
Nidzianka Bieliny 0-5 Wisła Sandomierz 30 października, 13:00
Pogoń 1945 Staszów 0-0 Sparta Kazimierza Wielka 30 października, 13:00
Naprzód Jędrzejów 1-0 Moravia Morawica 30 października, 13:00
Neptun Końskie 6-0 Lubrzanka Kajetanów 30 października, 13:00
Zdrój Busko Zdrój 1-0 Hetman Włoszczowa 30 października, 13:00

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Czarni Połaniec 0-1 Hetman Włoszczowa 5 listopada, 11:00
Lubrzanka Kajetanów 0-1 Zdrój Busko Zdrój 6 listopada, 13:00
Moravia Morawica 1-0 Neptun Końskie 6 listopada, 13:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-2 Naprzód Jędrzejów 5 listopada, 13:00
Wisła Sandomierz 3-3 Pogoń 1945 Staszów 6 listopada, 13:00
Partyzant Radoszyce 2-2 Nidzianka Bieliny 6 listopada, 13:00
ŁKS Łagów 3-0 Łysica Bodzentyn 6 listopada, 13:00
Nida Pińczów 0-6 Korona II Kielce 6 listopada, 13:00
Unia Sędziszów 1-3 Alit Ożarów 6 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 12-13 listopada

Alit Ożarów 0-5 Czarni Połaniec 12 listopada, 13:00
Korona II Kielce 4-0 Unia Sędziszów 12 listopada, 11:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Łysica Bodzentyn 4-1 Nida Pińczów 13 listopada, 13:00
Nidzianka Bieliny 3-1 ŁKS Łagów 13 listopada, 13:00
Pogoń 1945 Staszów 0-3 Partyzant Radoszyce 11 listopada, 13:00
Naprzód Jędrzejów 0-0 Wisła Sandomierz 13 listopada, 13:00
Neptun Końskie 2-0 Sparta Kazimierza Wielka 11 listopada, 13:00
Zdrój Busko Zdrój 0-1 Moravia Morawica 13 listopada, 13:00
Hetman Włoszczowa 2-0 Lubrzanka Kajetanów 13 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 4-5 marca

Nida Pińczów 0-2 Nidzianka Bieliny 5 marca, 14:00
Czarni Połaniec 4-2 Lubrzanka Kajetanów 4 marca, 15:00
Hetman Włoszczowa 6-0 Moravia Morawica 5 marca, 14:00
Zdrój Busko Zdrój 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 5 marca, 14:00
Neptun Końskie 0-0 Wisła Sandomierz 5 marca, 14:00
Naprzód Jędrzejów 0-0 Partyzant Radoszyce 5 marca, 14:00
Pogoń 1945 Staszów 2-2 ŁKS Łagów 5 marca, 14:00
Łysica Bodzentyn 3-4 Unia Sędziszów 5 marca, 14:00
Korona II Kielce 6-1 Alit Ożarów 4 marca, 11:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 19 - 11-12 marca

Pogoń 1945 Staszów 2-0 Nida Pińczów 12 marca, 14:00
Korona II Kielce 1-1 Czarni Połaniec 12 marca, 14:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Alit Ożarów 3-1 Łysica Bodzentyn 12 marca, 14:00
Unia Sędziszów 3-2 Nidzianka Bieliny 12 marca, 14:00
ŁKS Łagów 2-1 Naprzód Jędrzejów 12 marca, 14:00
Partyzant Radoszyce 1-1 Neptun Końskie 12 marca, 14:00
Wisła Sandomierz 2-0 Zdrój Busko Zdrój 12 marca, 14:00
Sparta Kazimierza Wielka 3-4 Hetman Włoszczowa 12 marca, 14:00
Moravia Morawica 1-2 Lubrzanka Kajetanów 12 marca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 20 - 18-19 marca

Czarni Połaniec 2-0 Moravia Morawica 18 marca, 15:00
Lubrzanka Kajetanów - Sparta Kazimierza Wielka
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Włoszczowa 2-1 Wisła Sandomierz 19 marca, 15:00
Zdrój Busko Zdrój 2-1 Partyzant Radoszyce 19 marca, 15:00
Neptun Końskie 0-3 ŁKS Łagów 19 marca, 15:00
Naprzód Jędrzejów 1-1 Nida Pińczów 19 marca, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 2-3 Unia Sędziszów 19 marca, 15:00
Nidzianka Bieliny 2-1 Alit Ożarów 19 marca, 15:00
Łysica Bodzentyn 3-1 Korona II Kielce 18 marca, 15:00

Kolejka 21 - 25-26 marca

Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 25 marca, 11:00
Korona II Kielce - Nidzianka Bieliny 26 marca, 12:00
Alit Ożarów - Pogoń 1945 Staszów 25 marca, 15:00
Unia Sędziszów - Naprzód Jędrzejów 25 marca, 15:00
Nida Pińczów - Neptun Końskie 26 marca, 15:00
ŁKS Łagów - Zdrój Busko Zdrój 25 marca, 14:00
Partyzant Radoszyce - Hetman Włoszczowa 26 marca, 15:00
Wisła Sandomierz - Lubrzanka Kajetanów 26 marca, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka - Moravia Morawica 26 marca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 1-2 kwietnia

Czarni Połaniec - Sparta Kazimierza Wielka
Moravia Morawica - Wisła Sandomierz
Lubrzanka Kajetanów - Partyzant Radoszyce
Hetman Włoszczowa - ŁKS Łagów
Zdrój Busko Zdrój - Nida Pińczów
Neptun Końskie - Unia Sędziszów
Naprzód Jędrzejów - Alit Ożarów
Pogoń 1945 Staszów - Korona II Kielce
Nidzianka Bieliny - Łysica Bodzentyn

Kolejka 23 - 8-9 kwietnia

Nidzianka Bieliny - Czarni Połaniec
Łysica Bodzentyn - Pogoń 1945 Staszów
Korona II Kielce - Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów - Neptun Końskie
Unia Sędziszów - Zdrój Busko Zdrój
Nida Pińczów - Hetman Włoszczowa
ŁKS Łagów - Lubrzanka Kajetanów
Partyzant Radoszyce - Moravia Morawica
Wisła Sandomierz - Sparta Kazimierza Wielka

Kolejka 24 - 15 kwietnia

Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz
Sparta Kazimierza Wielka - Partyzant Radoszyce
Moravia Morawica - ŁKS Łagów
Lubrzanka Kajetanów - Nida Pińczów
Hetman Włoszczowa - Unia Sędziszów
Zdrój Busko Zdrój - Alit Ożarów
Neptun Końskie - Korona II Kielce
Naprzód Jędrzejów - Łysica Bodzentyn
Pogoń 1945 Staszów - Nidzianka Bieliny

Kolejka 25 - 22-23 kwietnia

Pogoń 1945 Staszów - Czarni Połaniec
Nidzianka Bieliny - Naprzód Jędrzejów
Łysica Bodzentyn - Neptun Końskie
Korona II Kielce - Zdrój Busko Zdrój
Alit Ożarów - Hetman Włoszczowa
Unia Sędziszów - Lubrzanka Kajetanów
Nida Pińczów - Moravia Morawica
ŁKS Łagów - Sparta Kazimierza Wielka
Partyzant Radoszyce - Wisła Sandomierz

Kolejka 26 - 29-30 kwietnia

Czarni Połaniec - Partyzant Radoszyce
Wisła Sandomierz - ŁKS Łagów
Sparta Kazimierza Wielka - Nida Pińczów
Moravia Morawica - Unia Sędziszów
Lubrzanka Kajetanów - Alit Ożarów
Hetman Włoszczowa - Korona II Kielce
Zdrój Busko Zdrój - Łysica Bodzentyn
Neptun Końskie - Nidzianka Bieliny
Naprzód Jędrzejów - Pogoń 1945 Staszów

Kolejka 27 - 3 maja

Naprzód Jędrzejów - Czarni Połaniec
Pogoń 1945 Staszów - Neptun Końskie
Nidzianka Bieliny - Zdrój Busko Zdrój
Łysica Bodzentyn - Hetman Włoszczowa
Korona II Kielce - Lubrzanka Kajetanów
Alit Ożarów - Moravia Morawica
Unia Sędziszów - Sparta Kazimierza Wielka
Nida Pińczów - Wisła Sandomierz
ŁKS Łagów - Partyzant Radoszyce

Kolejka 28 - 6-7 maja

Czarni Połaniec - ŁKS Łagów
Partyzant Radoszyce - Nida Pińczów
Wisła Sandomierz - Unia Sędziszów
Sparta Kazimierza Wielka - Alit Ożarów
Moravia Morawica - Korona II Kielce
Lubrzanka Kajetanów - Łysica Bodzentyn
Hetman Włoszczowa - Nidzianka Bieliny
Zdrój Busko Zdrój - Pogoń 1945 Staszów
Neptun Końskie - Naprzód Jędrzejów

Kolejka 29 - 13-14 maja

Neptun Końskie - Czarni Połaniec
Naprzód Jędrzejów - Zdrój Busko Zdrój
Pogoń 1945 Staszów - Hetman Włoszczowa
Nidzianka Bieliny - Lubrzanka Kajetanów
Łysica Bodzentyn - Moravia Morawica
Korona II Kielce - Sparta Kazimierza Wielka
Alit Ożarów - Wisła Sandomierz
Unia Sędziszów - Partyzant Radoszyce
Nida Pińczów - ŁKS Łagów

Kolejka 30 - 20-21 maja

Czarni Połaniec - Nida Pińczów
ŁKS Łagów - Unia Sędziszów
Partyzant Radoszyce - Alit Ożarów
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce
Sparta Kazimierza Wielka - Łysica Bodzentyn
Moravia Morawica - Nidzianka Bieliny
Lubrzanka Kajetanów - Pogoń 1945 Staszów
Hetman Włoszczowa - Naprzód Jędrzejów
Zdrój Busko Zdrój - Neptun Końskie

Kolejka 31 - 27-28 maja

Zdrój Busko Zdrój - Czarni Połaniec
Neptun Końskie - Hetman Włoszczowa
Naprzód Jędrzejów - Lubrzanka Kajetanów
Pogoń 1945 Staszów - Moravia Morawica
Nidzianka Bieliny - Sparta Kazimierza Wielka
Łysica Bodzentyn - Wisła Sandomierz
Korona II Kielce - Partyzant Radoszyce
Alit Ożarów - ŁKS Łagów
Unia Sędziszów - Nida Pińczów

Kolejka 32 - 3-4 czerwca

Czarni Połaniec - Unia Sędziszów
Nida Pińczów - Alit Ożarów
ŁKS Łagów - Korona II Kielce
Partyzant Radoszyce - Łysica Bodzentyn
Wisła Sandomierz - Nidzianka Bieliny
Sparta Kazimierza Wielka - Pogoń 1945 Staszów
Moravia Morawica - Naprzód Jędrzejów
Lubrzanka Kajetanów - Neptun Końskie
Hetman Włoszczowa - Zdrój Busko Zdrój

Kolejka 33 - 11 czerwca

Hetman Włoszczowa - Czarni Połaniec
Zdrój Busko Zdrój - Lubrzanka Kajetanów
Neptun Końskie - Moravia Morawica
Naprzód Jędrzejów - Sparta Kazimierza Wielka
Pogoń 1945 Staszów - Wisła Sandomierz
Nidzianka Bieliny - Partyzant Radoszyce
Łysica Bodzentyn - ŁKS Łagów
Korona II Kielce - Nida Pińczów
Alit Ożarów - Unia Sędziszów

Kolejka 34 - 15 czerwca

Czarni Połaniec - Alit Ożarów
Unia Sędziszów - Korona II Kielce
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn
ŁKS Łagów - Nidzianka Bieliny
Partyzant Radoszyce - Pogoń 1945 Staszów
Wisła Sandomierz - Naprzód Jędrzejów
Sparta Kazimierza Wielka - Neptun Końskie
Moravia Morawica - Zdrój Busko Zdrój
Lubrzanka Kajetanów - Hetman Włoszczowa

III liga 2016/2017 (IV)

IV liga 2016/2017 (lubelska)
IV liga 2016/2017 (małopolska (wschód))
IV liga 2016/2017 (małopolska (zachód))
IV liga 2016/2017 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2016/2017 (świętokrzyska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas