[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2016/2017, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiślanie Jaśkowice 30 70 22 4 4 75-18 12 2 1 39-6 10 2 3 36-12
2.  Cracovia II 30 67 21 4 5 89-29 11 1 3 48-16 10 3 2 41-13
3.  Hutnik Nowa Huta (Kraków) 30 64 20 4 6 81-38 10 2 3 44-20 10 2 3 37-18
4.  Jutrzenka Giebułtów 30 58 17 7 6 55-28 10 2 3 27-11 7 5 3 28-17
5.  Wiślanka Grabie 30 49 14 7 9 58-43 7 3 5 29-23 7 4 4 29-20
6.  Dalin Myślenice 30 47 14 5 11 54-57 8 2 5 28-19 6 3 6 26-38
7.  Unia Oświęcim 30 43 12 7 11 50-45 7 4 4 25-13 5 3 7 25-32
8.  Michałowianka Michałowice 30 40 11 7 12 54-55 5 5 5 27-24 6 2 7 27-31
9.  Sosnowianka Stanisław Dolny 30 39 11 6 13 35-54 5 3 7 20-35 6 3 6 15-19 2 4 1 1 0 4-3
10.  Iskra Klecza Dolna 30 39 10 9 11 44-55 6 4 5 23-29 4 5 6 21-26 2 1 0 1 1 3-4
11.  Beskid Andrychów 30 37 10 7 13 28-36 5 4 6 15-16 5 3 7 13-20
12.  TS Węgrzce 30 34 9 7 14 39-45 6 2 7 22-17 3 5 7 17-28
13.  Pcimianka Pcim 30 33 9 6 15 37-72 4 4 7 16-33 5 2 8 21-39
14.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 30 22 6 4 20 36-72 3 3 9 19-36 3 1 11 17-36
15.  Proszowianka Proszowice 30 20 6 2 22 34-65 5 2 8 23-31 1 0 14 11-34
16.  Skawinka Skawina 30 11 4 2 24 33-90 3 1 11 20-48 1 1 13 13-42
Skawinka Skawina została ukarana odjęciem trzech punktów za brak zespołów młodzieżowych.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wiślanie Jaśkowice    1-1 5-0 1-0 0-1 6-0 2-0 4-0 1-0 3-0 0-0 1-0 5-1 4-2 2-1 4-0 
 2 Cracovia II2-1     1-2 1-1 2-1 5-1 2-3 6-0 1-0 7-1 3-1 7-0 5-0 1-2 2-1 3-2 
 3 Hutnik Nowa Huta (Kraków)1-0 1-3     2-4 4-2 0-0 2-2 0-2 2-0 2-0 5-0 2-1 8-2 2-1 4-1 9-2 
 4 Jutrzenka Giebułtów0-1 3-0 2-0     1-0 3-0 3-1 1-1 1-2 1-2 1-0 0-0 3-1 3-1 2-0 3-2 
 5 Wiślanka Grabie2-2 2-4 0-4 1-1     4-1 2-1 0-2 0-1 1-1 2-1 4-1 1-2 3-0 5-1 2-1 
 6 Dalin Myślenice1-4 0-1 0-1 1-1 2-2     4-0 4-2 3-1 1-0 0-2 2-1 0-3* 2-1 4-0 4-0 
 7 Unia Oświęcim0-1 1-5 3-0 1-2 0-0 1-2     4-0 4-0 1-1 0-0 1-1 4-1 2-0 1-0 2-0 
 8 Michałowianka Michałowice2-2 1-4 1-1 0-2 0-1 2-3 6-2     2-2 2-2 0-1 1-1 3-0 3-2 2-0 2-1 
 9 Sosnowianka Stanisław Dolny0-3 0-8 2-3 0-4 2-2 3-5 1-0 1-0     3-3 1-3 3-1 0-2 1-1 1-0 2-0 
 10 Iskra Klecza Dolna0-3 2-1 1-1 1-1 1-5 3-3 4-1 0-5 0-1     2-0 3-2 0-0 3-0* 1-5 2-1 
 11 Beskid Andrychów0-2 1-1 0-1 1-2 2-1 2-0 1-1 1-2 0-0 1-1     1-3 0-2 2-0 2-0 1-0 
 12 TS Węgrzce1-2 0-0 0-2 1-0 2-4 0-1 0-1 2-2 2-0 1-3 0-1     3-0 5-0 1-0 4-1 
 13 Pcimianka Pcim0-4 1-6 0-4 2-1 1-1 1-3 2-2 0-4 1-2 2-0 0-0 1-3     2-1 1-0 2-2 
 14 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)0-5 0-1 0-7 1-1 2-3 3-3 1-4 3-0* 1-3 0-3 1-3 0-1 1-1     4-1 2-0 
 15 Proszowianka Proszowice3-2 0-1 1-5 3-4 1-3 2-3 1-5 2-1 1-1 1-0 2-0 1-1 4-2 1-2     0-1 
 16 Skawinka Skawina0-4 0-5 2-6 1-4 0-3 3-1 1-2 3-6 0-2 0-4 3-1 1-1 2-4 2-4 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Unia Oświęcim 2-0 Skawinka Skawina 6 sierpnia, 17:00 (200)
Pcimianka Pcim 1-6 Cracovia II 7 sierpnia, 17:30 (250)
TS Węgrzce 0-1 Dalin Myślenice 6 sierpnia, 11:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-0 Michałowianka Michałowice 6 sierpnia, 17:30 (50)
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpiła zbyt duża liczba zawodników spoza UE
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-3 Beskid Andrychów 6 sierpnia, 16:00 (200)
Wiślanka Grabie 1-1 Jutrzenka Giebułtów 7 sierpnia, 17:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 1-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 6 sierpnia, 17:00 (200)
Proszowianka Proszowice 3-2 Wiślanie Jaśkowice 7 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Skawinka Skawina 0-4 Wiślanie Jaśkowice 13 sierpnia, 17:30 (400)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 4-1 Proszowianka Proszowice 13 sierpnia, 17:00 (350)
Jutrzenka Giebułtów 1-2 Iskra Klecza Dolna 13 sierpnia, 11:00 (50)
Beskid Andrychów 2-1 Wiślanka Grabie 13 sierpnia, 17:00 (300)
Michałowianka Michałowice 2-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 13 sierpnia, 17:30 (100)
Dalin Myślenice 2-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 13 sierpnia, 11:00 (200)
Cracovia II 7-0 TS Węgrzce 14 sierpnia, 11:00 (150)
na boisku przy ul. Wielickiej
Unia Oświęcim 4-1 Pcimianka Pcim 13 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Pcimianka Pcim 2-2 Skawinka Skawina 21 sierpnia, 17:00 (200)
TS Węgrzce 0-1 Unia Oświęcim 21 sierpnia, 16:30 (150)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-1 Cracovia II 20 sierpnia, 11:00 (100)
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-5 Dalin Myślenice 21 sierpnia, 17:00 (100)
Wiślanka Grabie 0-2 Michałowianka Michałowice 20 sierpnia, 17:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 2-0 Beskid Andrychów 20 sierpnia, 11:00 (250)
Proszowianka Proszowice 3-4 Jutrzenka Giebułtów 21 sierpnia, 17:00 (300)
Wiślanie Jaśkowice 5-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 20 sierpnia, 16:00 (250)
w Skawinie

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Skawinka Skawina 2-6 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 27 sierpnia, 17:00 (200)
Jutrzenka Giebułtów 0-1 Wiślanie Jaśkowice 27 sierpnia, 11:00 (50)
Beskid Andrychów 2-0 Proszowianka Proszowice 27 sierpnia, 17:00 (200)
Michałowianka Michałowice 2-2 Iskra Klecza Dolna 27 sierpnia, 17:00 (100)
Dalin Myślenice 2-2 Wiślanka Grabie 27 sierpnia, 17:00 (200)
Cracovia II 1-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 28 sierpnia, 11:00 (70)
na boisku przy ul. Wielickiej
Unia Oświęcim 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 27 sierpnia, 17:00 (100)
Pcimianka Pcim 1-3 TS Węgrzce 28 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 5 - 3-4 września

TS Węgrzce 4-1 Skawinka Skawina 4 września, 15:00 (50)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Pcimianka Pcim 3 września, 16:30 (100)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-0 Unia Oświęcim 3 września, 16:30 (150)
Wiślanka Grabie 2-4 Cracovia II 3 września, 17:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 3-3 Dalin Myślenice 3 września, 17:00 (150)
Proszowianka Proszowice 2-1 Michałowianka Michałowice 31 sierpnia, 17:00
Wiślanie Jaśkowice 0-0 Beskid Andrychów 3 września, 16:00 (100)
w Skawinie
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-4 Jutrzenka Giebułtów 3 września, 16:00 (400)

Kolejka 6 - 10-11 września

Skawinka Skawina 1-4 Jutrzenka Giebułtów 10 września, 16:30 (100)
Beskid Andrychów 0-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 10 września, 16:30 (400)
Michałowianka Michałowice 2-2 Wiślanie Jaśkowice 10 września, 16:30 (70)
Dalin Myślenice 4-0 Proszowianka Proszowice 10 września, 16:30 (150)
Cracovia II 7-1 Iskra Klecza Dolna 10 września, 11:00 (100)
na boisku przy ul. Wielickiej
Unia Oświęcim 0-0 Wiślanka Grabie 10 września, 16:30 (120)
Pcimianka Pcim 1-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 11 września, 16:30 (100)
TS Węgrzce 5-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 11 września, 11:00 (50)

Kolejka 7 - 17-18 września

Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-0 Skawinka Skawina 17 września, 16:00 (100)
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-1 TS Węgrzce 18 września, 16:00 (100)
Wiślanka Grabie 1-2 Pcimianka Pcim 17 września, 16:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 4-1 Unia Oświęcim 17 września, 16:00 (200)
Proszowianka Proszowice 0-1 Cracovia II 18 września, 16:00 (300)
Wiślanie Jaśkowice 6-0 Dalin Myślenice 17 września, 15:00 (100)
w Skawinie
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-2 Michałowianka Michałowice 17 września, 16:00 (250)
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Beskid Andrychów 17 września, 11:00 (50)

Kolejka 8 - 24-25 września

Skawinka Skawina 3-1 Beskid Andrychów 24 września, 16:00 (100)
Michałowianka Michałowice 0-2 Jutrzenka Giebułtów 25 września, 16:00 (100)
Dalin Myślenice 0-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 24 września, 16:00 (150)
Cracovia II 2-1 Wiślanie Jaśkowice 25 września, 16:00 (200)
na boisku przy ul. Wielickiej
Unia Oświęcim 1-0 Proszowianka Proszowice 24 września, 16:00 (80)
Pcimianka Pcim 2-0 Iskra Klecza Dolna 25 września, 16:00 (150)
TS Węgrzce 2-4 Wiślanka Grabie 25 września, 16:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-3 Sosnowianka Stanisław Dolny 24 września, 16:00 (80)

Kolejka 9 - 1-2 października

Sosnowianka Stanisław Dolny 2-0 Skawinka Skawina 2 października, 15:30 (150)
Wiślanka Grabie 3-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 października, 15:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 3-2 TS Węgrzce 1 października, 15:30 (100)
Proszowianka Proszowice 4-2 Pcimianka Pcim 2 października, 15:00 (150)
Wiślanie Jaśkowice 2-0 Unia Oświęcim 1 października, 15:00 (200)
w Skawinie
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-3 Cracovia II 1 października, 15:00 (250)
Jutrzenka Giebułtów 3-0 Dalin Myślenice 1 października, 11:00 (70)
Beskid Andrychów 1-2 Michałowianka Michałowice 2 października, 15:00 (150)

Kolejka 10 - 8-9 października

Skawinka Skawina 3-6 Michałowianka Michałowice 8 października, 15:30 (80)
Dalin Myślenice 0-2 Beskid Andrychów 8 października, 15:30 (100)
Cracovia II 1-1 Jutrzenka Giebułtów 9 października, 11:00 (200)
na boisku przy ul. Wielickiej
Unia Oświęcim 3-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 8 października, 15:30 (500)
Pcimianka Pcim 0-4 Wiślanie Jaśkowice 9 października, 15:30 (150)
TS Węgrzce 1-0 Proszowianka Proszowice 8 października, 15:30 (50)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-3 Iskra Klecza Dolna 26 października, 15:00
w pierwotnym terminie (8 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-2 Wiślanka Grabie 9 października, 15:30 (150)

Kolejka 11 - 15-16 października

Wiślanka Grabie 2-1 Skawinka Skawina 16 października, 15:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 0-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 października, 11:00 (70)
Proszowianka Proszowice 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 16 października, 15:00 (70)
Wiślanie Jaśkowice 1-0 TS Węgrzce 15 października, 14:30 (100)
w Skawinie
Jutrzenka Giebułtów 3-1 Unia Oświęcim 15 października, 12:00 (50)
Beskid Andrychów 1-1 Cracovia II 15 października, 15:00 (150)
Michałowianka Michałowice 2-3 Dalin Myślenice 15 października, 15:00 (70)
Pcimianka Pcim 0-4 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 16 października, 15:00 (150)

Kolejka 12 - 22-23 października

Skawinka Skawina 3-1 Dalin Myślenice 22 października, 15:00 (100)
Cracovia II 6-0 Michałowianka Michałowice 19 listopada, 11:00
na boisku przy ul. Wielickiej / w pierwotnym terminie (23 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Oświęcim 0-0 Beskid Andrychów 22 października, 15:00 (650)
Pcimianka Pcim 2-1 Jutrzenka Giebułtów 23 października, 15:00 (120)
TS Węgrzce 0-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 22 października, 15:00 (100)
w Krakowie; na boisku Com-Com Zone Kraków Nowa Huta
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-5 Wiślanie Jaśkowice 9 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-0 Proszowianka Proszowice 23 października, 11:00
w Myślenicach; na boisku Sport Myślenice / bez udziału publiczności
Wiślanka Grabie 1-1 Iskra Klecza Dolna 23 października, 15:00 (100)

Kolejka 13 - 29-30 października

Iskra Klecza Dolna 2-1 Skawinka Skawina 29 października, 15:00 (100)
Proszowianka Proszowice 1-3 Wiślanka Grabie 30 października, 14:00 (120)
Wiślanie Jaśkowice 1-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 29 października, 14:30 (100)
w Skawinie
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 29 października, 11:00 (150)
Jutrzenka Giebułtów 0-0 TS Węgrzce 29 października, 12:00 (50)
Beskid Andrychów 0-2 Pcimianka Pcim 29 października, 15:00 (80)
Michałowianka Michałowice 6-2 Unia Oświęcim 29 października, 15:00 (100)
Dalin Myślenice 0-1 Cracovia II 29 października, 15:00 (100)

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Skawinka Skawina 0-5 Cracovia II 5 listopada, 13:30 (100)
Unia Oświęcim 1-2 Dalin Myślenice 5 listopada, 13:30 (80)
Pcimianka Pcim 0-4 Michałowianka Michałowice 6 listopada, 13:30 (100)
TS Węgrzce 0-1 Beskid Andrychów 5 listopada, 11:00 (70)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Jutrzenka Giebułtów 17 listopada, 13:45
w pierwotnym terminie (6 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na bocznym boisku Garbarni
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-3 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 6 listopada, 13:30 (150)
Wiślanka Grabie 2-2 Wiślanie Jaśkowice 6 listopada, 13:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 1-5 Proszowianka Proszowice 5 listopada, 13:30 (30)

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Proszowianka Proszowice 0-1 Skawinka Skawina 11 listopada, 12:00
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Iskra Klecza Dolna 11 listopada, 13:00
w Skawinie
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 4-2 Wiślanka Grabie 11 listopada, 18:00
Jutrzenka Giebułtów 1-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 11 listopada, 12:00
Beskid Andrychów 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 12 listopada, 13:30 (100)
Michałowianka Michałowice 1-1 TS Węgrzce 11 listopada, 13:00
Dalin Myślenice 0-3 Pcimianka Pcim 23 listopada, 18:00 (200)
(wo)
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku Sport Myślenice 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Cracovia II 2-3 Unia Oświęcim 11 listopada, 13:00
na boisku przy ul. Wielickiej

Kolejka 16 - 18-19 marca

Skawinka Skawina 1-2 Unia Oświęcim 19 marca, 15:00 (100)
Cracovia II 5-0 Pcimianka Pcim 19 marca, 11:00 (100)
na boisku przy ul. Wielickiej
Dalin Myślenice 2-1 TS Węgrzce 18 marca, 14:15 (30)
na boisku Sport Myślenice
Michałowianka Michałowice 3-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 18 marca, 15:30 (50)
Beskid Andrychów 0-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 18 marca, 15:00 (250)
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Wiślanka Grabie 18 marca, 12:00 (50)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-0 Iskra Klecza Dolna 18 marca, 16:00 (400)
Wiślanie Jaśkowice 2-1 Proszowianka Proszowice 18 marca, 11:00 (50)
w Skawinie

Kolejka 17 - 25-26 marca

Wiślanie Jaśkowice 4-0 Skawinka Skawina 25 marca, 15:00 (200)
w Skawinie
Proszowianka Proszowice 1-5 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 26 marca, 16:00 (350)
Iskra Klecza Dolna 1-1 Jutrzenka Giebułtów 25 marca, 16:00 (100)
Wiślanka Grabie 2-1 Beskid Andrychów 26 marca, 15:00 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-0 Michałowianka Michałowice 5 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-3 Dalin Myślenice 10 maja, 17:30
TS Węgrzce 0-0 Cracovia II 19 kwietnia, 17:00
Pcimianka Pcim 2-2 Unia Oświęcim 26 marca, 16:00 (150)

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Skawinka Skawina 2-4 Pcimianka Pcim 1 kwietnia, 16:00 (150)
Unia Oświęcim 1-1 TS Węgrzce 1 kwietnia, 16:00 (70)
Cracovia II 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 kwietnia, 14:00 (250)
na boisku przy ul. Wielickiej
Dalin Myślenice 3-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 1 kwietnia, 16:30 (100)
Michałowianka Michałowice 0-1 Wiślanka Grabie 1 kwietnia, 16:00 (100)
Beskid Andrychów 1-1 Iskra Klecza Dolna 1 kwietnia, 17:00 (300)
Jutrzenka Giebułtów 2-0 Proszowianka Proszowice 1 kwietnia, 11:00 (50)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-0 Wiślanie Jaśkowice 2 kwietnia, 17:00 (700)

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Hutnik Nowa Huta (Kraków) 9-2 Skawinka Skawina 8 kwietnia, 17:00 (550)
Wiślanie Jaśkowice 1-0 Jutrzenka Giebułtów 8 kwietnia, 16:00 (100)
w Skawinie
Proszowianka Proszowice 2-0 Beskid Andrychów 9 kwietnia, 17:00 (300)
Iskra Klecza Dolna 0-5 Michałowianka Michałowice 8 kwietnia, 17:00 (150)
Wiślanka Grabie 4-1 Dalin Myślenice 9 kwietnia, 16:00 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-8 Cracovia II 9 kwietnia, 17:00 (120)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-4 Unia Oświęcim 8 kwietnia, 17:00 (100)
TS Węgrzce 3-0 Pcimianka Pcim 8 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Skawinka Skawina 1-1 TS Węgrzce 15 kwietnia, 17:00 (100)
Pcimianka Pcim 2-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 15 kwietnia, 11:00 (100)
Unia Oświęcim 4-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 kwietnia, 15:00 (100)
Cracovia II 2-1 Wiślanka Grabie 15 kwietnia, 11:00 (100)
na boisku przy ul. Wielickiej
Dalin Myślenice 1-0 Iskra Klecza Dolna 12 kwietnia, 17:00
Michałowianka Michałowice 2-0 Proszowianka Proszowice 15 kwietnia, 17:00 (100)
Beskid Andrychów 0-2 Wiślanie Jaśkowice 15 kwietnia, 11:00 (250)
Jutrzenka Giebułtów 2-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 15 kwietnia, 11:00 (200)

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Jutrzenka Giebułtów 3-2 Skawinka Skawina 22 kwietnia, 16:00 (50)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 5-0 Beskid Andrychów 22 kwietnia, 17:00 (400)
Wiślanie Jaśkowice 4-0 Michałowianka Michałowice 22 kwietnia, 16:00 (100)
w Skawinie
Proszowianka Proszowice 2-3 Dalin Myślenice 23 kwietnia, 17:00 (250)
Iskra Klecza Dolna 2-1 Cracovia II 22 kwietnia, 17:00 (80)
Wiślanka Grabie 2-1 Unia Oświęcim 23 kwietnia, 17:00 (300)
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-2 Pcimianka Pcim 23 kwietnia, 17:00 (70)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-1 TS Węgrzce 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 11:00) odwołany

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Skawinka Skawina 2-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 29 kwietnia, 17:00
TS Węgrzce 2-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pcimianka Pcim 1-1 Wiślanka Grabie 30 kwietnia, 16:30
Unia Oświęcim 1-1 Iskra Klecza Dolna 29 kwietnia, 17:00
Cracovia II 2-1 Proszowianka Proszowice 23 maja, 17:30
na boisku przy ul. Wielickiej / w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dalin Myślenice 1-4 Wiślanie Jaśkowice 29 kwietnia, 17:00
Michałowianka Michałowice 1-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Beskid Andrychów 1-2 Jutrzenka Giebułtów 31 maja, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 3 maja

Beskid Andrychów 1-0 Skawinka Skawina 3 maja, 17:30 (150)
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Michałowianka Michałowice 3 maja, 17:00
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-0 Dalin Myślenice 3 maja, 17:00 (400)
Wiślanie Jaśkowice 1-1 Cracovia II 3 maja, 17:30 (500)
w Skawinie
Proszowianka Proszowice 1-5 Unia Oświęcim 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Klecza Dolna 0-0 Pcimianka Pcim 3 maja, 17:00
Wiślanka Grabie 4-1 TS Węgrzce 3 maja, 17:30
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Skawinka Skawina 0-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 6 maja, 17:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-3 Wiślanka Grabie 7 maja, 17:00 (100)
TS Węgrzce 1-3 Iskra Klecza Dolna 6 maja, 16:00 (50)
Pcimianka Pcim 1-0 Proszowianka Proszowice 7 maja, 17:00 (200)
Unia Oświęcim 0-1 Wiślanie Jaśkowice 6 maja, 15:00 (50)
Cracovia II 1-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 7 maja, 11:00 (200)
na boisku przy ul. Wielickiej
Dalin Myślenice 1-1 Jutrzenka Giebułtów 6 maja, 17:00 (150)
Michałowianka Michałowice 0-1 Beskid Andrychów 6 maja, 17:00 (70)

Kolejka 25 - 13-14 maja

Michałowianka Michałowice 2-1 Skawinka Skawina 13 maja, 17:00
Beskid Andrychów 2-0 Dalin Myślenice 13 maja, 17:30
Jutrzenka Giebułtów 3-0 Cracovia II 13 maja, 16:00
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-2 Unia Oświęcim 13 maja, 17:00
Wiślanie Jaśkowice 5-1 Pcimianka Pcim 13 maja, 17:00
w Skawinie
Proszowianka Proszowice 1-1 TS Węgrzce 14 maja, 18:00
Iskra Klecza Dolna 3-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 13 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Wiślanka Grabie 0-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 13 maja, 18:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Hutnik Nowa Huta (Kraków) 8-2 Pcimianka Pcim 20 maja, 11:00
Skawinka Skawina 0-3 Wiślanka Grabie 20 maja, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-3 Iskra Klecza Dolna 21 maja, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4-1 Proszowianka Proszowice 20 maja, 17:00
TS Węgrzce 1-2 Wiślanie Jaśkowice 20 maja, 16:00
Unia Oświęcim 1-2 Jutrzenka Giebułtów 20 maja, 11:00
Cracovia II 3-1 Beskid Andrychów 20 maja, 16:00
na boisku przy ul. Wielickiej
Dalin Myślenice 4-2 Michałowianka Michałowice 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Dalin Myślenice 4-0 Skawinka Skawina 27 maja, 17:00
Michałowianka Michałowice 1-4 Cracovia II 27 maja, 17:00
Beskid Andrychów 1-1 Unia Oświęcim 27 maja, 18:00
Jutrzenka Giebułtów 3-1 Pcimianka Pcim 27 maja, 16:00
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-1 TS Węgrzce 27 maja, 14:00
Wiślanie Jaśkowice 4-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 28 maja, 18:00
w Skawinie
Proszowianka Proszowice 1-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 28 maja, 18:00
Iskra Klecza Dolna 1-5 Wiślanka Grabie 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Skawinka Skawina 0-4 Iskra Klecza Dolna 3 czerwca, 17:00
Wiślanka Grabie 5-1 Proszowianka Proszowice 3 czerwca, 18:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-3 Wiślanie Jaśkowice 4 czerwca, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-7 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3 czerwca, 18:00
TS Węgrzce 1-0 Jutrzenka Giebułtów 3 czerwca, 13:00
Pcimianka Pcim 0-0 Beskid Andrychów 4 czerwca, 17:00
Unia Oświęcim 4-0 Michałowianka Michałowice 3 czerwca, 11:00
Cracovia II 5-1 Dalin Myślenice 4 czerwca, 11:00
na boisku przy ul. Wielickiej

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Cracovia II 3-2 Skawinka Skawina 10 czerwca, 11:00
na boisku przy ul. Wielickiej
Dalin Myślenice 4-0 Unia Oświęcim 10 czerwca, 17:00
Michałowianka Michałowice 3-0 Pcimianka Pcim 11 czerwca, 18:00
Beskid Andrychów 1-3 TS Węgrzce 10 czerwca, 15:00
Jutrzenka Giebułtów 3-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 10 czerwca, 16:00
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 11 czerwca, 18:00
Wiślanie Jaśkowice 0-1 Wiślanka Grabie 10 czerwca, 14:00
w Skawinie
Proszowianka Proszowice 1-0 Iskra Klecza Dolna 10 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 17 czerwca

Skawinka Skawina 2-1 Proszowianka Proszowice 14 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 czerwca, 17:00) odwołany
Iskra Klecza Dolna 0-3 Wiślanie Jaśkowice 17 czerwca, 17:00
Wiślanka Grabie 0-4 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 17 czerwca, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-4 Jutrzenka Giebułtów 14 czerwca, 18:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-3 Beskid Andrychów 17 czerwca, 17:00
TS Węgrzce 2-2 Michałowianka Michałowice 17 czerwca, 17:00
Pcimianka Pcim 1-3 Dalin Myślenice 17 czerwca, 17:00
Unia Oświęcim 1-5 Cracovia II 17 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (IV)

III liga 2016/2017 (IV)

IV liga 2016/2017 (lubelska)
IV liga 2016/2017 (małopolska (wschód))
IV liga 2016/2017 (podkarpacka)
IV liga 2016/2017 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2016/2017 (Kraków I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Kraków II)
Liga okręgowa 2016/2017 (Kraków III)
Liga okręgowa 2016/2017 (Wadowice)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas