[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Olkusz 26 59 19 2 5 58-34 9 1 3 29-15 10 1 2 29-19
2.  Grębałowianka Kraków 26 52 16 4 6 41-24 8 3 2 25-12 8 1 4 16-12
3.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 51 16 3 7 73-45 8 2 3 39-21 8 1 4 34-24
4.  Prądniczanka Kraków 26 45 13 6 7 58-33 8 1 4 31-16 5 5 3 27-17 2 3 1 0 1 4-4
5.  Błękitni Modlnica 26 45 14 3 9 74-62 9 0 4 50-35 5 3 5 24-27 2 3 1 0 1 4-4
6.  Orzeł Iwanowice 26 41 11 8 7 55-44 9 2 2 34-19 2 6 5 21-25
7.  Przemsza Klucze 26 38 11 5 10 50-39 8 2 3 29-13 3 3 7 21-26
8.  Piliczanka Pilica 26 36 10 6 10 44-43 4 4 5 23-19 6 2 5 21-24
9.  Zieleńczanka Zielonki 26 31 9 4 13 49-54 7 3 3 32-20 2 1 10 17-34
10.  Przebój Wolbrom 26 28 8 4 14 52-69 5 3 5 27-26 3 1 9 25-43
11.  Spójnia Osiek-Zimnodół 26 27 8 3 15 40-59 6 1 6 25-21 2 2 9 15-38
12.  Bolesław Bukowno 26 26 8 2 16 38-59 5 1 7 20-24 3 1 9 18-35
13.  Leśnik Gorenice 26 21 6 3 17 21-57 4 2 7 14-24 2 1 10 7-33
14.  Pogoń Miechów 26 16 3 7 16 28-59 2 5 6 15-23 1 2 10 13-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Olkusz    0-2 2-1 3-3 3-0 2-0 0-1 1-3 4-1 2-0 5-3 2-1 2-0 3-0 
 2 Grębałowianka Kraków0-2     1-1 0-2 1-1 1-1 2-1 4-0 1-0 4-1 3-1 3-1 3-1 2-0 
 3 Sokół Kocmyrzów Baranówka2-3 1-2     1-1 2-3 1-1 4-1 2-1 5-1 6-3 4-1 3-2 1-0 7-2 
 4 Prądniczanka Kraków3-1 0-1 0-1     2-1 4-2 2-2 5-0 2-3 4-2 4-0 1-3 3-0 1-0 
 5 Błękitni Modlnica3-4 0-4 6-4 3-2     3-1 3-7 5-1 4-1 2-7 5-1 6-0 8-2 2-1 
 6 Orzeł Iwanowice4-2 0-1 4-3 1-0 4-1     2-1 1-4 4-1 3-3 4-0 2-0 2-0 3-3 
 7 Przemsza Klucze0-3 4-0 1-2 1-1 4-1 0-0     0-2 4-2 3-0 5-0 2-1 3-0* 2-1 
 8 Piliczanka Pilica0-1 0-0 1-4 1-3 1-2 2-2 1-1     3-1 2-3 3-0 6-1 2-0 1-1 
 9 Zieleńczanka Zielonki3-3 2-0 2-5 2-2 2-1 0-2 3-1 1-0     5-2 2-2 5-0 0-1 5-1 
 10 Przebój Wolbrom1-2 1-3 1-3 3-1 2-2 4-4 3-0 2-2 3-2     0-3 2-1 4-1 1-2 
 11 Spójnia Osiek-Zimnodół1-2 1-2 4-1 0-3 2-3 2-1 4-1 1-2 2-1 2-0     0-4 1-1 5-0 
 12 Bolesław Bukowno0-1 2-0 0-2 0-5 2-4 2-4 1-0 1-3 1-1 6-0 2-1     0-1 3-2 
 13 Leśnik Gorenice1-2 1-0 1-4 0-2 2-2 2-1 1-1 0-2 0-3 3-2 1-3 1-2     1-0 
 14 Pogoń Miechów1-3 0-1 1-3 2-2 0-3 2-2 0-4 1-1 1-0 1-2 0-0 2-2 4-0     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pogoń Miechów 4-0 Leśnik Gorenice 14 sierpnia, 17:00
Przemsza Klucze 4-0 Grębałowianka Kraków 13 sierpnia, 17:00
Piliczanka Pilica 3-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 13 sierpnia, 17:00
Przebój Wolbrom 1-2 KS Olkusz 14 sierpnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 4-2 Orzeł Iwanowice 13 sierpnia, 10:00
Błękitni Modlnica 4-1 Zieleńczanka Zielonki 13 sierpnia, 17:30
Bolesław Bukowno 0-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Leśnik Gorenice 1-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 20 sierpnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 5-0 Bolesław Bukowno 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Iwanowice 4-1 Błękitni Modlnica 21 sierpnia, 17:00
KS Olkusz 3-3 Prądniczanka Kraków 20 sierpnia, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Przebój Wolbrom 20 sierpnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 4-0 Piliczanka Pilica 20 sierpnia, 11:00
Pogoń Miechów 0-4 Przemsza Klucze 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Przemsza Klucze 3-0 Leśnik Gorenice 27 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piliczanka Pilica 1-1 Pogoń Miechów 27 sierpnia, 17:00
Przebój Wolbrom 1-3 Grębałowianka Kraków 27 sierpnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 4-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 27 sierpnia, 17:00
Błękitni Modlnica 3-4 KS Olkusz 27 sierpnia, 17:00
Bolesław Bukowno 2-4 Orzeł Iwanowice 27 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 5-1 Zieleńczanka Zielonki 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Leśnik Gorenice 0-3 Zieleńczanka Zielonki 3 września, 17:00
Orzeł Iwanowice 4-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 11 listopada, 13:30
KS Olkusz 2-1 Bolesław Bukowno 3 września, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-3 Błękitni Modlnica 3 września, 11:00
Grębałowianka Kraków 0-2 Prądniczanka Kraków 3 września, 16:30
Pogoń Miechów 1-2 Przebój Wolbrom 4 września, 17:00
Przemsza Klucze 0-2 Piliczanka Pilica 3 września, 14:30

Kolejka 5 - 10-11 września

Piliczanka Pilica 2-0 Leśnik Gorenice 10 września, 16:00
Przebój Wolbrom 3-0 Przemsza Klucze 11 września, 16:30
Prądniczanka Kraków 1-0 Pogoń Miechów 10 września, 16:00
Błękitni Modlnica 0-4 Grębałowianka Kraków 10 września, 16:30
Bolesław Bukowno 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 10 września, 16:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-3 KS Olkusz 10 września, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 0-2 Orzeł Iwanowice 10 września, 16:30

Kolejka 6 - 17-18 września

Leśnik Gorenice 2-1 Orzeł Iwanowice 17 września, 16:30
KS Olkusz 4-1 Zieleńczanka Zielonki 17 września, 16:30
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 września, 11:00
Grębałowianka Kraków 3-1 Bolesław Bukowno 17 września, 11:00
Pogoń Miechów 0-3 Błękitni Modlnica 18 września, 16:00
Przemsza Klucze 1-1 Prądniczanka Kraków 17 września, 16:00
Piliczanka Pilica 2-3 Przebój Wolbrom 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Przebój Wolbrom 4-1 Leśnik Gorenice 24 września, 16:00
Prądniczanka Kraków 5-0 Piliczanka Pilica 24 września, 16:00
Błękitni Modlnica 3-7 Przemsza Klucze 24 września, 16:00
Bolesław Bukowno 3-2 Pogoń Miechów 24 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 Grębałowianka Kraków 24 września, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 2-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 24 września, 16:00
Orzeł Iwanowice 4-2 KS Olkusz 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Leśnik Gorenice 1-2 KS Olkusz 1 października, 16:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-1 Orzeł Iwanowice 1 października, 11:00
Grębałowianka Kraków 1-0 Zieleńczanka Zielonki 1 października, 15:30
Pogoń Miechów 1-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 1 października, 16:00
Przemsza Klucze 2-1 Bolesław Bukowno 1 października, 16:00
Piliczanka Pilica 1-2 Błękitni Modlnica 1 października, 15:00
Przebój Wolbrom 3-1 Prądniczanka Kraków 2 października, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Prądniczanka Kraków 3-0 Leśnik Gorenice 8 października, 14:30
Błękitni Modlnica 2-7 Przebój Wolbrom 8 października, 11:00
Bolesław Bukowno 1-3 Piliczanka Pilica 8 października, 15:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 Przemsza Klucze 8 października, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 5-1 Pogoń Miechów 8 października, 15:30
Orzeł Iwanowice 0-1 Grębałowianka Kraków 9 października, 15:30
KS Olkusz 5-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 8 października, 15:30

Kolejka 10 - 15-16 października

Leśnik Gorenice 1-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 15 października, 15:30
Grębałowianka Kraków 0-2 KS Olkusz 15 października, 15:00
Pogoń Miechów 2-2 Orzeł Iwanowice 16 października, 15:00
Przemsza Klucze 4-2 Zieleńczanka Zielonki 15 października, 15:30
Piliczanka Pilica 1-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 15 października, 15:00
Przebój Wolbrom 2-1 Bolesław Bukowno 15 października, 15:30
Prądniczanka Kraków 2-1 Błękitni Modlnica 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Błękitni Modlnica 8-2 Leśnik Gorenice 12 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bolesław Bukowno 0-5 Prądniczanka Kraków 22 października, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 6-3 Przebój Wolbrom 22 października, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 1-0 Piliczanka Pilica 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Iwanowice 2-1 Przemsza Klucze 22 października, 11:00
KS Olkusz 3-0 Pogoń Miechów 22 października, 15:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 Grębałowianka Kraków 22 października, 11:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Leśnik Gorenice 1-0 Grębałowianka Kraków 29 października, 15:00
Pogoń Miechów 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 29 października, 15:00
Przemsza Klucze 0-3 KS Olkusz 29 października, 15:00
Piliczanka Pilica 2-2 Orzeł Iwanowice 29 października, 15:00
Przebój Wolbrom 3-2 Zieleńczanka Zielonki 29 października, 15:00
Prądniczanka Kraków 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 29 października, 15:00
Błękitni Modlnica 6-0 Bolesław Bukowno 29 października, 15:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Bolesław Bukowno 0-1 Leśnik Gorenice 5 listopada, 13:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-3 Błękitni Modlnica 5 listopada, 13:00
Zieleńczanka Zielonki 2-2 Prądniczanka Kraków 5 listopada, 13:30
Orzeł Iwanowice 3-3 Przebój Wolbrom 5 listopada, 13:00
KS Olkusz 1-3 Piliczanka Pilica 5 listopada, 13:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-1 Przemsza Klucze 5 listopada, 13:00
Grębałowianka Kraków 2-0 Pogoń Miechów 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Leśnik Gorenice 1-0 Pogoń Miechów 25 marca, 15:00
Grębałowianka Kraków 2-1 Przemsza Klucze 5 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 Piliczanka Pilica 25 marca, 15:00
KS Olkusz 2-0 Przebój Wolbrom 25 marca, 15:00
Orzeł Iwanowice 1-0 Prądniczanka Kraków 26 marca, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Błękitni Modlnica 25 marca, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-2 Bolesław Bukowno 25 marca, 15:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-0 Leśnik Gorenice 1 kwietnia, 16:30
Bolesław Bukowno 1-1 Zieleńczanka Zielonki 1 kwietnia, 16:30
Błękitni Modlnica 3-1 Orzeł Iwanowice 1 kwietnia, 16:30
Prądniczanka Kraków 3-1 KS Olkusz 1 kwietnia, 13:00
Przebój Wolbrom 0-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 1 kwietnia, 16:00
Piliczanka Pilica 0-0 Grębałowianka Kraków 1 kwietnia, 16:00
Przemsza Klucze 2-1 Pogoń Miechów 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Leśnik Gorenice 1-1 Przemsza Klucze 8 kwietnia, 15:00
Pogoń Miechów 1-1 Piliczanka Pilica 8 kwietnia, 16:00
Grębałowianka Kraków 4-1 Przebój Wolbrom 8 kwietnia, 16:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-3 Prądniczanka Kraków 8 kwietnia, 16:00
KS Olkusz 3-0 Błękitni Modlnica 8 kwietnia, 17:00
Orzeł Iwanowice 2-0 Bolesław Bukowno 9 kwietnia, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 2-5 Sokół Kocmyrzów Baranówka 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Zieleńczanka Zielonki 0-1 Leśnik Gorenice 15 kwietnia, 11:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-1 Orzeł Iwanowice 15 kwietnia, 11:00
Bolesław Bukowno 0-1 KS Olkusz 15 kwietnia, 15:00
Błękitni Modlnica 5-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 15 kwietnia, 14:00
Prądniczanka Kraków 0-1 Grębałowianka Kraków 15 kwietnia, 11:00
Przebój Wolbrom 1-2 Pogoń Miechów 15 kwietnia, 16:00
Piliczanka Pilica 1-1 Przemsza Klucze 15 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Leśnik Gorenice 0-2 Piliczanka Pilica 22 kwietnia, 16:00
Przemsza Klucze 3-0 Przebój Wolbrom 22 kwietnia, 14:30
Pogoń Miechów 2-2 Prądniczanka Kraków 22 kwietnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 1-1 Błękitni Modlnica 22 kwietnia, 12:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-4 Bolesław Bukowno 22 kwietnia, 11:00
KS Olkusz 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 22 kwietnia, 17:00
Orzeł Iwanowice 4-1 Zieleńczanka Zielonki 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Orzeł Iwanowice 2-0 Leśnik Gorenice 30 kwietnia, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 3-3 KS Olkusz 31 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 29 kwietnia, 11:00
Bolesław Bukowno 2-0 Grębałowianka Kraków 29 kwietnia, 15:00
Błękitni Modlnica 2-1 Pogoń Miechów 14 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Prądniczanka Kraków 2-2 Przemsza Klucze 24 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przebój Wolbrom 2-2 Piliczanka Pilica 24 maja, 18:15
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 6-7 maja

Leśnik Gorenice 3-2 Przebój Wolbrom 6 maja, 16:00
Piliczanka Pilica 1-3 Prądniczanka Kraków 6 maja, 17:00
Przemsza Klucze 4-1 Błękitni Modlnica 7 maja, 17:00
Pogoń Miechów 2-2 Bolesław Bukowno 6 maja, 17:00
Grębałowianka Kraków 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 6 maja, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-1 Zieleńczanka Zielonki 6 maja, 17:00
KS Olkusz 2-0 Orzeł Iwanowice 6 maja, 17:30

Kolejka 21 - 13-14 maja

KS Olkusz 2-0 Leśnik Gorenice 13 maja, 15:30
Orzeł Iwanowice 4-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 14 maja, 14:00
Zieleńczanka Zielonki 2-0 Grębałowianka Kraków 13 maja, 17:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 7-2 Pogoń Miechów 13 maja, 18:00
Bolesław Bukowno 1-0 Przemsza Klucze 13 maja, 15:30
Błękitni Modlnica 5-1 Piliczanka Pilica 13 maja, 18:00
Prądniczanka Kraków 4-2 Przebój Wolbrom 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Leśnik Gorenice 0-2 Prądniczanka Kraków 20 maja, 17:00
Przebój Wolbrom 2-2 Błękitni Modlnica 21 maja, 17:00
Piliczanka Pilica 6-1 Bolesław Bukowno 20 maja, 12:00
Przemsza Klucze 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 20 maja, 18:00
Pogoń Miechów 1-0 Zieleńczanka Zielonki 20 maja, 15:30
Grębałowianka Kraków 1-1 Orzeł Iwanowice 20 maja, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 KS Olkusz 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Spójnia Osiek-Zimnodół 1-1 Leśnik Gorenice 27 maja, 18:00
KS Olkusz 0-2 Grębałowianka Kraków 27 maja, 13:00
Orzeł Iwanowice 3-3 Pogoń Miechów 28 maja, 14:00
Zieleńczanka Zielonki 3-1 Przemsza Klucze 27 maja, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 Piliczanka Pilica 27 maja, 18:00
Bolesław Bukowno 6-0 Przebój Wolbrom 27 maja, 18:00
Błękitni Modlnica 3-2 Prądniczanka Kraków 27 maja, 18:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Leśnik Gorenice 2-2 Błękitni Modlnica 3 czerwca, 18:00
Prądniczanka Kraków 1-3 Bolesław Bukowno 4 czerwca, 17:00
Przebój Wolbrom 1-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 3 czerwca, 17:00
Piliczanka Pilica 3-1 Zieleńczanka Zielonki 3 czerwca, 16:30
Przemsza Klucze 0-0 Orzeł Iwanowice 4 czerwca, 17:00
Pogoń Miechów 1-3 KS Olkusz 3 czerwca, 18:00
Grębałowianka Kraków 3-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 3 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Grębałowianka Kraków 3-1 Leśnik Gorenice 10 czerwca, 15:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 5-0 Pogoń Miechów 10 czerwca, 11:00
KS Olkusz 0-1 Przemsza Klucze 10 czerwca, 17:00
Orzeł Iwanowice 1-4 Piliczanka Pilica 11 czerwca, 12:00
Zieleńczanka Zielonki 5-2 Przebój Wolbrom 10 czerwca, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-1 Prądniczanka Kraków 10 czerwca, 18:00
Bolesław Bukowno 2-4 Błękitni Modlnica 10 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Leśnik Gorenice 1-2 Bolesław Bukowno 18 czerwca, 11:00
Błękitni Modlnica 6-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 czerwca, 16:00
Prądniczanka Kraków 2-3 Zieleńczanka Zielonki 18 czerwca, 11:00
Przebój Wolbrom 4-4 Orzeł Iwanowice 18 czerwca, 11:00
Piliczanka Pilica 0-1 KS Olkusz 14 czerwca, 18:00
Przemsza Klucze 5-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 16 czerwca, 18:00
Pogoń Miechów 0-1 Grębałowianka Kraków 18 czerwca, 11:00

IV liga 2016/2017 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2016/2017 (Kraków II)
Liga okręgowa 2016/2017 (Kraków III)
Liga okręgowa 2016/2017 (Wadowice)

Klasa A 2016/2017 (Kraków I)
Klasa A 2016/2017 (Kraków II)
Klasa A 2016/2017 (Kraków III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas