[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radziszowianka Radziszów 26 57 17 6 3 62-25 10 3 0 30-10 7 3 3 32-15
2.  Strażak Rączna 26 49 15 4 7 69-56 9 1 3 37-28 6 3 4 32-28
3.  Iskra Krzęcin 26 46 13 7 6 67-42 8 2 3 37-19 5 5 3 30-23
4.  Bieżanowianka Kraków 26 44 13 5 8 60-49 8 2 3 37-22 5 3 5 23-27
5.  Lotnik Kryspinów 26 42 12 6 8 48-32 9 3 1 29-8 3 3 7 19-24
6.  Tramwaj Kraków 26 39 11 6 9 50-38 7 3 3 25-11 4 3 6 25-27
7.  Gajowianka Gaj 26 38 10 8 8 41-38 5 5 3 16-13 5 3 5 25-25 2 4 1 1 0 3-2
8.  Nadwiślan Rusocice 26 38 11 5 10 60-53 6 3 4 35-27 5 2 6 25-26 2 1 0 1 1 2-3
9.  Liszczanka Liszki 26 32 9 5 12 41-43 6 2 5 19-16 3 3 7 22-27 2 3 1 0 1 5-3
10.  Wisła Czernichów 26 32 9 5 12 50-50 6 3 4 27-17 3 2 8 23-33 2 3 1 0 1 3-5
11.  LKS Libertów 26 31 7 10 9 51-56 3 6 4 27-31 4 4 5 24-25
12.  Wiślanie II Jaśkowice 26 28 8 4 14 44-58 5 1 7 25-29 3 3 7 19-29
13.  Cedronka Wola Radziszowska 26 27 7 6 13 49-57 3 4 6 34-36 4 2 7 15-21
14.  Iskra Czułów 26 3 0 3 23 12-107 0 2 11 9-50 0 1 12 3-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Radziszowianka Radziszów    2-2 1-1 2-0 2-1 2-1 4-1 2-1 3-1 5-0 2-0 1-1 1-0 3-1 
 2 Strażak Rączna3-1     5-4 4-1 2-2 1-2 5-4 4-2 0-2 4-2 1-6 3-1 2-1 3-0* 
 3 Iskra Krzęcin2-2 2-5     0-0 4-2 3-0 1-2 2-3 5-2 2-1 7-1 4-1 4-0 1-0 
 4 Bieżanowianka Kraków0-4 4-2 1-4     3-0 2-2 0-1 3-0* 3-3 4-2 4-2 5-1 2-0 6-1 
 5 Lotnik Kryspinów3-0* 0-1 2-2 4-2     3-1 2-0 2-2 2-0 2-0 2-0 2-0 0-0 5-0 
 6 Tramwaj Kraków1-0 1-0 0-3 5-1 1-0     2-2 1-2 1-0 1-1 1-1 0-1 2-0 9-0 
 7 Gajowianka Gaj1-2 0-3 1-1 1-1 1-0 0-0     2-1 4-0 3-1 0-0 2-2 0-2 1-0 
 8 Nadwiślan Rusocice0-1 7-3 3-2 2-3 2-5 0-3 1-1     2-2 4-2 1-1 3-1 4-3 6-0 
 9 Liszczanka Liszki1-2 1-1 1-3 1-1 1-0 0-2 2-1 1-0     5-1 2-3 1-0 0-2 3-0 
 10 Wisła Czernichów1-1 2-3 4-2 2-3 3-0 3-0 1-1 0-3 2-0     0-2 2-1 1-1 6-0 
 11 LKS Libertów1-4 4-4 1-1 3-1 2-2 7-3 0-3 1-1 1-3 2-2     2-5 2-1 1-1 
 12 Wiślanie II Jaśkowice1-5 3-2 1-2 1-2 1-1 3-2 1-2 3-0 0-6 0-4 4-0     2-3 5-0 
 13 Cedronka Wola Radziszowska1-1 2-3 3-3 2-3 1-4 2-2 5-3 3-6 3-2 0-4 1-1 3-4     8-0 
 14 Iskra Czułów0-9* 0-3* 0-2 0-5 1-2 1-7 1-4 2-4 1-1 1-3 0-7 1-1 1-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Bieżanowianka Kraków 4-2 Wisła Czernichów 21 sierpnia, 17:00
LKS Libertów 7-3 Tramwaj Kraków 7 września, 17:00
Nadwiślan Rusocice 3-2 Iskra Krzęcin 21 sierpnia, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-2 Gajowianka Gaj 21 sierpnia, 13:00
Strażak Rączna 2-2 Lotnik Kryspinów 21 sierpnia, 17:00
Radziszowianka Radziszów 3-1 Liszczanka Liszki 21 sierpnia, 17:00
Iskra Czułów 1-2 Cedronka Wola Radziszowska 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Wisła Czernichów 1-1 Cedronka Wola Radziszowska 28 sierpnia, 17:00
Liszczanka Liszki 3-0 Iskra Czułów 28 sierpnia, 11:00
Lotnik Kryspinów 3-0 Radziszowianka Radziszów 28 sierpnia, 11:00
(wo)
przerwany w 45. minucie przy stanie 0-0
Gajowianka Gaj 0-3 Strażak Rączna 27 sierpnia, 17:00
Iskra Krzęcin 4-1 Wiślanie II Jaśkowice 27 sierpnia, 17:00
Tramwaj Kraków 1-2 Nadwiślan Rusocice 19 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 17:30) nie odbył się z powodu braku sędziów
LKS Libertów 3-1 Bieżanowianka Kraków 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

LKS Libertów 2-2 Wisła Czernichów 4 września, 17:00
Nadwiślan Rusocice 2-3 Bieżanowianka Kraków 4 września, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 3-2 Tramwaj Kraków 4 września, 16:00
Strażak Rączna 5-4 Iskra Krzęcin 4 września, 15:00
Radziszowianka Radziszów 4-1 Gajowianka Gaj 4 września, 16:00
Iskra Czułów 1-2 Lotnik Kryspinów 4 września, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 3-2 Liszczanka Liszki 3 września, 16:30

Kolejka 4 - 10-11 września

Wisła Czernichów 2-0 Liszczanka Liszki 11 września, 17:00
Lotnik Kryspinów 0-0 Cedronka Wola Radziszowska 10 września, 16:00
Gajowianka Gaj 1-0 Iskra Czułów 10 września, 17:00
Iskra Krzęcin 2-2 Radziszowianka Radziszów 11 września, 17:00
Tramwaj Kraków 1-0 Strażak Rączna 10 września, 17:00
Bieżanowianka Kraków 5-1 Wiślanie II Jaśkowice 10 września, 17:00
LKS Libertów 1-1 Nadwiślan Rusocice 11 września, 17:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Nadwiślan Rusocice 4-2 Wisła Czernichów 17 września, 16:30
Wiślanie II Jaśkowice 4-0 LKS Libertów 18 września, 16:00
Strażak Rączna 4-1 Bieżanowianka Kraków 18 września, 16:30
Radziszowianka Radziszów 2-1 Tramwaj Kraków 18 września, 16:00
Iskra Czułów 0-2 Iskra Krzęcin 17 września, 16:30
Cedronka Wola Radziszowska 5-3 Gajowianka Gaj 18 września, 16:00
Liszczanka Liszki 1-0 Lotnik Kryspinów 18 września, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Wisła Czernichów 3-0 Lotnik Kryspinów 25 września, 16:30
Gajowianka Gaj 4-0 Liszczanka Liszki 24 września, 16:00
Iskra Krzęcin 4-0 Cedronka Wola Radziszowska 24 września, 16:30
Tramwaj Kraków 9-0 Iskra Czułów 24 września, 16:30
Bieżanowianka Kraków 0-4 Radziszowianka Radziszów 24 września, 16:00
LKS Libertów 4-4 Strażak Rączna 25 września, 16:00
Nadwiślan Rusocice 3-1 Wiślanie II Jaśkowice 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Wiślanie II Jaśkowice 0-4 Wisła Czernichów 2 października, 16:00
Strażak Rączna 4-2 Nadwiślan Rusocice 2 października, 16:00
Radziszowianka Radziszów 2-0 LKS Libertów 2 października, 15:30
Iskra Czułów 0-5 Bieżanowianka Kraków 1 października, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-2 Tramwaj Kraków 1 października, 15:30
Liszczanka Liszki 1-3 Iskra Krzęcin 2 października, 11:00
Lotnik Kryspinów 2-0 Gajowianka Gaj 7 września, 17:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Wisła Czernichów 1-1 Gajowianka Gaj 9 października, 16:00
Iskra Krzęcin 4-2 Lotnik Kryspinów 9 października, 16:00
Tramwaj Kraków 1-0 Liszczanka Liszki 9 października, 16:00
Bieżanowianka Kraków 2-0 Cedronka Wola Radziszowska 8 października, 16:00
LKS Libertów 1-1 Iskra Czułów 9 października, 16:00
Nadwiślan Rusocice 0-1 Radziszowianka Radziszów 8 października, 16:00
Wiślanie II Jaśkowice 3-2 Strażak Rączna 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Strażak Rączna 4-2 Wisła Czernichów 16 października, 15:30
Radziszowianka Radziszów 1-1 Wiślanie II Jaśkowice 16 października, 15:00
Iskra Czułów 2-4 Nadwiślan Rusocice 16 października, 15:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-1 LKS Libertów 15 października, 15:00
Liszczanka Liszki 1-1 Bieżanowianka Kraków 16 października, 16:00
Lotnik Kryspinów 3-1 Tramwaj Kraków 15 października, 15:30
Gajowianka Gaj 1-1 Iskra Krzęcin 15 października, 15:30

Kolejka 10 - 22-23 października

Wisła Czernichów 4-2 Iskra Krzęcin 23 października, 15:30
Tramwaj Kraków 2-2 Gajowianka Gaj 26 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (22 października, 15:30) odwołany
Bieżanowianka Kraków 3-0 Lotnik Kryspinów 23 października, 15:00
LKS Libertów 1-3 Liszczanka Liszki 23 października, 15:30
Nadwiślan Rusocice 4-3 Cedronka Wola Radziszowska 22 października, 15:30
Wiślanie II Jaśkowice 5-0 Iskra Czułów 23 października, 15:30
Strażak Rączna 3-1 Radziszowianka Radziszów 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Radziszowianka Radziszów 5-0 Wisła Czernichów 30 października, 14:00
Iskra Czułów 0-3 Strażak Rączna 30 października, 14:00
(wo)
przerwany przy stanie 0-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Cedronka Wola Radziszowska 3-4 Wiślanie II Jaśkowice 30 października, 14:00
Liszczanka Liszki 1-0 Nadwiślan Rusocice 30 października, 11:00
Lotnik Kryspinów 2-0 LKS Libertów 29 października, 15:00
Gajowianka Gaj 1-1 Bieżanowianka Kraków 29 października, 15:00
Iskra Krzęcin 3-0 Tramwaj Kraków 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Wisła Czernichów 3-0 Tramwaj Kraków 6 listopada, 14:00
Bieżanowianka Kraków 1-4 Iskra Krzęcin 5 listopada, 12:00
LKS Libertów 0-3 Gajowianka Gaj 19 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nadwiślan Rusocice 2-5 Lotnik Kryspinów 6 listopada, 14:00
Wiślanie II Jaśkowice 0-6 Liszczanka Liszki 5 listopada, 14:00
Strażak Rączna 2-1 Cedronka Wola Radziszowska 6 listopada, 12:00
Radziszowianka Radziszów 3-1 Iskra Czułów 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Iskra Czułów 1-3 Wisła Czernichów 11 listopada, 14:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-1 Radziszowianka Radziszów 12 listopada, 14:00
Liszczanka Liszki 1-1 Strażak Rączna 12 listopada, 11:00
Lotnik Kryspinów 2-0 Wiślanie II Jaśkowice 11 listopada, 13:00
Gajowianka Gaj 2-1 Nadwiślan Rusocice 11 listopada, 14:00
Iskra Krzęcin 7-1 LKS Libertów 11 listopada, 13:00
Tramwaj Kraków 5-1 Bieżanowianka Kraków 12 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Wisła Czernichów 2-3 Bieżanowianka Kraków 26 marca, 16:00
Tramwaj Kraków 1-1 LKS Libertów 25 marca, 16:00
Iskra Krzęcin 2-3 Nadwiślan Rusocice 26 marca, 13:00
Gajowianka Gaj 2-2 Wiślanie II Jaśkowice 26 marca, 16:00
Lotnik Kryspinów 0-1 Strażak Rączna 25 marca, 15:30
Liszczanka Liszki 1-2 Radziszowianka Radziszów 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany
Cedronka Wola Radziszowska 8-0 Iskra Czułów 26 marca, 16:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Bieżanowianka Kraków 4-2 LKS Libertów 1 kwietnia, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 0-4 Wisła Czernichów 2 kwietnia, 16:00
Iskra Czułów 1-1 Liszczanka Liszki 1 kwietnia, 16:00
Radziszowianka Radziszów 2-1 Lotnik Kryspinów 2 kwietnia, 16:00
Strażak Rączna 5-4 Gajowianka Gaj 2 kwietnia, 16:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-2 Iskra Krzęcin 2 kwietnia, 11:00
Nadwiślan Rusocice 0-3 Tramwaj Kraków 1 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Wisła Czernichów 0-2 LKS Libertów 9 kwietnia, 16:30
Bieżanowianka Kraków 3-0 Nadwiślan Rusocice 8 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-2
Tramwaj Kraków 0-1 Wiślanie II Jaśkowice 8 kwietnia, 17:00
Iskra Krzęcin 2-5 Strażak Rączna 8 kwietnia, 15:30
Gajowianka Gaj 1-2 Radziszowianka Radziszów 9 kwietnia, 16:30
Lotnik Kryspinów 5-0 Iskra Czułów 8 kwietnia, 16:30
Liszczanka Liszki 0-2 Cedronka Wola Radziszowska 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Liszczanka Liszki 5-1 Wisła Czernichów 15 kwietnia, 12:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-4 Lotnik Kryspinów 15 kwietnia, 11:00
Iskra Czułów 1-4 Gajowianka Gaj 15 kwietnia, 16:00
Radziszowianka Radziszów 1-1 Iskra Krzęcin 15 kwietnia, 15:00
Strażak Rączna 1-2 Tramwaj Kraków 15 kwietnia, 15:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-2 Bieżanowianka Kraków 15 kwietnia, 16:00
Nadwiślan Rusocice 1-1 LKS Libertów 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Wisła Czernichów 0-3 Nadwiślan Rusocice 23 kwietnia, 17:00
LKS Libertów 2-5 Wiślanie II Jaśkowice 22 kwietnia, 16:00
Bieżanowianka Kraków 4-2 Strażak Rączna 22 kwietnia, 17:30
Tramwaj Kraków 1-0 Radziszowianka Radziszów 22 kwietnia, 15:00
Iskra Krzęcin 1-0 Iskra Czułów 22 kwietnia, 17:00
Gajowianka Gaj 0-2 Cedronka Wola Radziszowska 22 kwietnia, 17:00
Lotnik Kryspinów 2-0 Liszczanka Liszki 23 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Lotnik Kryspinów 2-0 Wisła Czernichów 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 15:00) odwołany
Liszczanka Liszki 2-1 Gajowianka Gaj 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany
Cedronka Wola Radziszowska 3-3 Iskra Krzęcin 30 kwietnia, 15:00
Iskra Czułów 1-7 Tramwaj Kraków 14 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany
Radziszowianka Radziszów 2-0 Bieżanowianka Kraków 30 kwietnia, 17:30
Strażak Rączna 1-6 LKS Libertów 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany
Wiślanie II Jaśkowice 3-0 Nadwiślan Rusocice 26 kwietnia, 18:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Wisła Czernichów 2-1 Wiślanie II Jaśkowice 7 maja, 17:30
Nadwiślan Rusocice 7-3 Strażak Rączna 6 maja, 17:00
LKS Libertów 1-4 Radziszowianka Radziszów 7 maja, 17:00
Bieżanowianka Kraków 6-1 Iskra Czułów 6 maja, 17:00
Tramwaj Kraków 2-0 Cedronka Wola Radziszowska 6 maja, 17:30
Iskra Krzęcin 5-2 Liszczanka Liszki 6 maja, 17:00
Gajowianka Gaj 1-0 Lotnik Kryspinów 6 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Gajowianka Gaj 3-1 Wisła Czernichów 14 maja, 18:00
Lotnik Kryspinów 2-2 Iskra Krzęcin 13 maja, 14:00
Liszczanka Liszki 0-2 Tramwaj Kraków 13 maja, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-3 Bieżanowianka Kraków 14 maja, 17:00
Iskra Czułów 0-7 LKS Libertów 13 maja, 17:00
Radziszowianka Radziszów 2-1 Nadwiślan Rusocice 14 maja, 17:30
Strażak Rączna 3-1 Wiślanie II Jaśkowice 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Wisła Czernichów 2-3 Strażak Rączna 21 maja, 18:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-5 Radziszowianka Radziszów 21 maja, 11:00
Nadwiślan Rusocice 6-0 Iskra Czułów 20 maja, 17:00
LKS Libertów 2-1 Cedronka Wola Radziszowska 21 maja, 17:00
Bieżanowianka Kraków 3-3 Liszczanka Liszki 20 maja, 17:00
Tramwaj Kraków 1-0 Lotnik Kryspinów 20 maja, 17:30
Iskra Krzęcin 1-2 Gajowianka Gaj 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Iskra Krzęcin 2-1 Wisła Czernichów 27 maja, 11:00
Gajowianka Gaj 0-0 Tramwaj Kraków 27 maja, 18:00
Lotnik Kryspinów 4-2 Bieżanowianka Kraków 27 maja, 17:00
Liszczanka Liszki 2-3 LKS Libertów 27 maja, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 3-6 Nadwiślan Rusocice 28 maja, 17:30
Iskra Czułów 1-1 Wiślanie II Jaśkowice 27 maja, 17:00
Radziszowianka Radziszów 2-2 Strażak Rączna 28 maja, 17:30

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Wisła Czernichów 1-1 Radziszowianka Radziszów 4 czerwca, 18:00
Strażak Rączna 3-0 Iskra Czułów 4 czerwca, 17:30
(wo)
mecz przerwany w 15. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Wiślanie II Jaśkowice 2-3 Cedronka Wola Radziszowska 3 czerwca, 16:00
Nadwiślan Rusocice 2-2 Liszczanka Liszki 3 czerwca, 16:00
LKS Libertów 2-2 Lotnik Kryspinów 4 czerwca, 17:00
Bieżanowianka Kraków 0-1 Gajowianka Gaj 3 czerwca, 18:00
Tramwaj Kraków 0-3 Iskra Krzęcin 3 czerwca, 17:30

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Tramwaj Kraków 1-1 Wisła Czernichów 10 czerwca, 18:00
Iskra Krzęcin 0-0 Bieżanowianka Kraków 10 czerwca, 17:00
Gajowianka Gaj 0-0 LKS Libertów 10 czerwca, 18:00
Lotnik Kryspinów 2-2 Nadwiślan Rusocice 10 czerwca, 13:00
Liszczanka Liszki 1-0 Wiślanie II Jaśkowice 10 czerwca, 18:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-3 Strażak Rączna 11 czerwca, 18:00
Iskra Czułów 0-9 Radziszowianka Radziszów 10 czerwca, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 15. minucie przy stanie 0-9 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Wisła Czernichów 6-0 Iskra Czułów 17 czerwca, 17:00
Radziszowianka Radziszów 1-0 Cedronka Wola Radziszowska 17 czerwca, 17:00
Strażak Rączna 0-2 Liszczanka Liszki 17 czerwca, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-1 Lotnik Kryspinów 17 czerwca, 17:00
Nadwiślan Rusocice 1-1 Gajowianka Gaj 14 czerwca, 18:00
LKS Libertów 1-1 Iskra Krzęcin 17 czerwca, 17:00
Bieżanowianka Kraków 2-2 Tramwaj Kraków 17 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2016/2017 (Kraków I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Kraków II)

Klasa A 2016/2017 (Kraków I)
Klasa A 2016/2017 (Kraków II)

Klasa B 2016/2017 (Kraków I)
Klasa B 2016/2017 (Kraków II)
Klasa B 2016/2017 (Kraków III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas