[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 22 53 17 2 3 79-35 10 1 0 38-12 7 1 3 41-23
2.  Wawel Kraków 22 51 16 3 3 62-21 8 2 1 29-8 8 1 2 33-13
3.  KS Tyniec (Kraków) 22 44 13 5 4 68-28 7 3 1 36-13 6 2 3 32-15
4.  Orlęta Rudawa 21 37 11 4 6 44-32 6 1 3 22-15 5 3 3 22-17
5.  Błękitni II Modlnica 22 35 11 2 9 58-45 6 1 4 32-24 5 1 5 26-21
6.  Wisła Rząska 22 34 10 4 8 52-46 4 2 5 23-26 6 2 3 29-20
7.  Potok Więckowice 22 32 10 2 10 51-44 6 2 3 29-20 4 0 7 22-24
8.  Płomień Jerzmanowice 21 28 8 4 9 51-53 4 2 4 22-23 4 2 5 29-30
9.  TKKF Kliny (Kraków) 22 21 6 3 13 34-62 2 2 7 18-29 4 1 6 16-33
10.  Fitball Szklary 22 18 5 3 14 45-71 1 2 8 23-38 4 1 6 22-33
11.  Bronowicki KS Kraków 21 13 4 1 16 25-74 4 0 7 17-24 0 1 9 8-50
12.  Polonia Kraków 21 6 1 3 17 22-80 1 0 10 16-54 0 3 7 6-26
Kmita II Zabierzów wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Wanda Nowa Huta (Kraków)    2-1 3-2 4-0 2-1 3-2 3-2 6-1 7-0 4-1 2-2 2-0 
 2 Wawel Kraków3-1     1-0 0-1 2-1 2-2 3-0 3-0 2-2 1-0 7-0 5-1 
 3 KS Tyniec (Kraków)4-4 3-2     1-2 2-0 2-2 3-0 1-1 5-1 3-0* 9-0 3-1 
 4 Orlęta Rudawa3-2 1-1 1-4     0-2 2-0 3-0 3-2 4-1 1-2 4-1 
 5 Błękitni II Modlnica2-3 1-4 4-2 2-1     1-4 5-2 3-6 2-0 6-0 5-1 1-1 
 6 Wisła Rząska2-6 0-2 2-4 2-2 3-2     1-0 2-4 1-2 6-3 3-0 1-1 
 7 Potok Więckowice2-3 2-4 0-0 1-1 6-3 0-2     5-3 3-1 3-2 3-1 4-0 
 8 Płomień Jerzmanowice3-1 0-3 0-4 1-1 3-3 3-1 0-5     6-1 3-4 3-0 
 9 TKKF Kliny (Kraków)0-4 0-2 1-5 2-4 1-2 3-5 0-1 2-2     3-3 4-1 2-0 
 10 Fitball Szklary3-6 1-6 1-1 2-4 0-3 2-3 3-4 0-3 1-4     9-3 1-1 
 11 Bronowicki KS Kraków0-4 2-3 1-5 2-0 2-3 1-4 1-0 4-1 1-2 0-2     3-0* 
 12 Polonia Kraków1-7 1-5 1-5 0-6 0-6 1-4 2-8 1-6 1-2 3-5 5-0     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Błękitni II Modlnica, Polonia Kraków.
 
KS Tyniec (Kraków) 1-1 Płomień Jerzmanowice 20 sierpnia, 17:30
TKKF Kliny (Kraków) 4-1 Bronowicki KS Kraków 21 sierpnia, 11:00
Orlęta Rudawa 1-2 Fitball Szklary 21 sierpnia, 17:00
Wawel Kraków 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 20 sierpnia, 17:00
Wisła Rząska 1-0 Potok Więckowice 20 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Wawel Kraków, KS Tyniec (Kraków).
 
Płomień Jerzmanowice 0-5 Potok Więckowice 28 sierpnia, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-2 Wisła Rząska 27 sierpnia, 17:30
Fitball Szklary 1-1 Polonia Kraków 28 sierpnia, 17:30
Bronowicki KS Kraków 2-0 Orlęta Rudawa 27 sierpnia, 11:00
Błękitni II Modlnica 2-0 TKKF Kliny (Kraków) 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Płomień Jerzmanowice, Wisła Rząska.
 
TKKF Kliny (Kraków) 1-5 KS Tyniec (Kraków) 4 września, 11:00
Orlęta Rudawa 0-2 Błękitni II Modlnica 4 września, 16:00
Polonia Kraków 5-0 Bronowicki KS Kraków 4 września, 17:00
Wawel Kraków 1-0 Fitball Szklary 3 września, 17:00
Potok Więckowice 2-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 3 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Potok Więckowice, TKKF Kliny (Kraków).
 
Płomień Jerzmanowice 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 11 września, 16:00
Fitball Szklary 2-3 Wisła Rząska 11 września, 14:00
Bronowicki KS Kraków 2-3 Wawel Kraków 10 września, 16:00
Błękitni II Modlnica 1-1 Polonia Kraków 11 września, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 1-2 Orlęta Rudawa 10 września, 17:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Orlęta Rudawa, Wanda Nowa Huta (Kraków).
 
TKKF Kliny (Kraków) 2-2 Płomień Jerzmanowice 18 września, 11:00
Polonia Kraków 1-5 KS Tyniec (Kraków) 18 września, 16:30
Wawel Kraków 2-1 Błękitni II Modlnica 17 września, 16:30
Wisła Rząska 3-0 Bronowicki KS Kraków 17 września, 16:30
Potok Więckowice 3-2 Fitball Szklary 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Polonia Kraków, Płomień Jerzmanowice.
 
Fitball Szklary 3-6 Wanda Nowa Huta (Kraków) 25 września, 14:00
Bronowicki KS Kraków 1-0 Potok Więckowice 24 września, 16:00
Błękitni II Modlnica 1-4 Wisła Rząska 25 września, 16:30
KS Tyniec (Kraków) 3-2 Wawel Kraków 24 września, 16:30
TKKF Kliny (Kraków) 2-4 Orlęta Rudawa 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Wawel Kraków, Fitball Szklary.
 
Orlęta Rudawa 3-2 Płomień Jerzmanowice 1 października, 16:00
Polonia Kraków 1-2 TKKF Kliny (Kraków) 2 października, 16:00
Wisła Rząska 2-4 KS Tyniec (Kraków) 1 października, 16:00
Potok Więckowice 6-3 Błękitni II Modlnica 1 października, 15:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-2 Bronowicki KS Kraków 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Bronowicki KS Kraków, Wisła Rząska.
 
Płomień Jerzmanowice 3-4 Fitball Szklary 9 października, 14:00
Błękitni II Modlnica 2-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 9 października, 16:00
KS Tyniec (Kraków) 3-0 Potok Więckowice 8 października, 16:00
TKKF Kliny (Kraków) 0-2 Wawel Kraków 9 października, 11:00
Orlęta Rudawa 4-1 Polonia Kraków 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Błękitni II Modlnica, Potok Więckowice.
 
Polonia Kraków 1-6 Płomień Jerzmanowice 16 października, 15:30
Wawel Kraków 0-1 Orlęta Rudawa 15 października, 15:30
Wisła Rząska 1-2 TKKF Kliny (Kraków) 15 października, 15:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-2 KS Tyniec (Kraków) 16 października, 15:30
Fitball Szklary 9-3 Bronowicki KS Kraków 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Wanda Nowa Huta (Kraków), KS Tyniec (Kraków).
 
Płomień Jerzmanowice 3-0 Bronowicki KS Kraków 23 października, 15:00
Błękitni II Modlnica 6-0 Fitball Szklary 31 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (23 października, 15:30) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 13:00) odwołany
TKKF Kliny (Kraków) 0-1 Potok Więckowice 23 października, 11:00
Orlęta Rudawa 2-0 Wisła Rząska 22 października, 15:30
Polonia Kraków 1-5 Wawel Kraków 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Wawel Kraków 3-0 Płomień Jerzmanowice 29 października, 15:00
Wisła Rząska 1-1 Polonia Kraków 29 października, 15:00
Potok Więckowice 1-1 Orlęta Rudawa 30 października, 13:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 7-0 TKKF Kliny (Kraków) 30 października, 14:00
Fitball Szklary 1-1 KS Tyniec (Kraków) 29 października, 15:00
Bronowicki KS Kraków 2-3 Błękitni II Modlnica 29 października, 15:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Fitball Szklary, TKKF Kliny (Kraków).
 
Płomień Jerzmanowice 3-3 Błękitni II Modlnica 6 listopada, 14:00
KS Tyniec (Kraków) 9-0 Bronowicki KS Kraków 5 listopada, 14:00
Orlęta Rudawa 3-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 5 listopada, 14:00
Polonia Kraków 2-8 Potok Więckowice 26 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 14:00) odwołany
Wawel Kraków 2-2 Wisła Rząska 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: Orlęta Rudawa, Bronowicki KS Kraków.
 
Wisła Rząska 2-4 Płomień Jerzmanowice 11 listopada, 11:00
Potok Więckowice 2-4 Wawel Kraków 12 listopada, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-0 Polonia Kraków 11 listopada, 11:00
Fitball Szklary 1-4 TKKF Kliny (Kraków) 5 listopada, 14:00
Błękitni II Modlnica 4-2 KS Tyniec (Kraków) 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-2 Potok Więckowice 2 kwietnia, 11:00
Wawel Kraków 1-0 KS Tyniec (Kraków) 1 kwietnia, 16:00
TKKF Kliny (Kraków) 2-0 Polonia Kraków 2 kwietnia, 11:00
Bronowicki KS Kraków 0-2 Fitball Szklary 2 kwietnia, 16:00
Wisła Rząska 2-2 Orlęta Rudawa 1 kwietnia, 16:00
Błękitni II Modlnica 3-6 Płomień Jerzmanowice 2 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Polonia Kraków 3-5 Fitball Szklary 9 kwietnia, 17:00
Płomień Jerzmanowice 6-1 TKKF Kliny (Kraków) 8 kwietnia, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Błękitni II Modlnica 8 kwietnia, 14:00
Orlęta Rudawa 3-0 Potok Więckowice 8 kwietnia, 17:00
Bronowicki KS Kraków 1-5 KS Tyniec (Kraków) 9 kwietnia, 16:00
Wisła Rząska 0-2 Wawel Kraków 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Wisła Rząska 2-6 Wanda Nowa Huta (Kraków) 15 kwietnia, 11:00
Płomień Jerzmanowice 1-1 Orlęta Rudawa 15 kwietnia, 17:00
Wawel Kraków 2-2 TKKF Kliny (Kraków) 15 kwietnia, 11:00
KS Tyniec (Kraków) 3-0 Fitball Szklary
(wo)
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 17:30) odwołany / w drugim terminie (10 maja, 18:00) odwołany / w trzecim terminie (7 czerwca, 17:30) odwołany
Błękitni II Modlnica 5-1 Bronowicki KS Kraków 15 kwietnia, 17:00
Potok Więckowice 4-0 Polonia Kraków 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Bronowicki KS Kraków 0-4 Wanda Nowa Huta (Kraków) 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Potok Więckowice 0-0 KS Tyniec (Kraków) 22 kwietnia, 15:00
Płomień Jerzmanowice - Polonia Kraków
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Rudawa 1-1 Wawel Kraków 22 kwietnia, 17:00
TKKF Kliny (Kraków) 3-5 Wisła Rząska 23 kwietnia, 11:00
Fitball Szklary 0-3 Błękitni II Modlnica 23 kwietnia, 17:30

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Płomień Jerzmanowice 0-4 KS Tyniec (Kraków) 29 kwietnia, 17:00
Bronowicki KS Kraków 1-4 Wisła Rząska 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-1 Fitball Szklary 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Rudawa 4-1 TKKF Kliny (Kraków) 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni II Modlnica 5-2 Potok Więckowice 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wawel Kraków 5-1 Polonia Kraków 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Fitball Szklary 2-4 Orlęta Rudawa 7 maja, 17:30
Bronowicki KS Kraków 3-0 Polonia Kraków 30 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 maja, 17:00) odwołany / w drugim terminie na boisku 2-0
Wisła Rząska 3-2 Błękitni II Modlnica 7 maja, 18:00
KS Tyniec (Kraków) 4-4 Wanda Nowa Huta (Kraków) 6 maja, 17:30
Potok Więckowice 3-1 TKKF Kliny (Kraków) 6 maja, 17:00
Płomień Jerzmanowice 0-3 Wawel Kraków 6 maja, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

KS Tyniec (Kraków) 5-1 TKKF Kliny (Kraków) 13 maja, 18:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 6-1 Płomień Jerzmanowice 14 maja, 17:30
Wisła Rząska 6-3 Fitball Szklary 13 maja, 17:00
Błękitni II Modlnica 1-4 Wawel Kraków 14 maja, 18:00
Potok Więckowice 3-1 Bronowicki KS Kraków 13 maja, 17:30
Polonia Kraków 0-6 Orlęta Rudawa 14 maja, 18:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Potok Więckowice 0-2 Wisła Rząska 20 maja, 17:00
Błękitni II Modlnica 2-1 Orlęta Rudawa 20 maja, 18:00
Wawel Kraków 7-0 Bronowicki KS Kraków 20 maja, 16:00
KS Tyniec (Kraków) 3-1 Polonia Kraków 20 maja, 18:00
Fitball Szklary 0-3 Płomień Jerzmanowice 21 maja, 17:30
TKKF Kliny (Kraków) 0-4 Wanda Nowa Huta (Kraków) 21 maja, 11:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Wawel Kraków 27 maja, 17:30
TKKF Kliny (Kraków) 1-2 Błękitni II Modlnica 28 maja, 11:00
Orlęta Rudawa 1-4 KS Tyniec (Kraków) 27 maja, 18:00
Fitball Szklary 3-4 Potok Więckowice 27 maja, 17:00
Bronowicki KS Kraków 4-1 Płomień Jerzmanowice 28 maja, 17:00
Polonia Kraków 1-4 Wisła Rząska 28 maja, 18:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Bronowicki KS Kraków 1-2 TKKF Kliny (Kraków) 3 czerwca, 17:00
Potok Więckowice 5-3 Płomień Jerzmanowice 3 czerwca, 17:30
Fitball Szklary 1-6 Wawel Kraków 4 czerwca, 17:30
Polonia Kraków 0-6 Błękitni II Modlnica 4 czerwca, 18:00
KS Tyniec (Kraków) 2-2 Wisła Rząska 3 czerwca, 18:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-0 Orlęta Rudawa 3 czerwca, 18:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Orlęta Rudawa - Bronowicki KS Kraków 10 czerwca, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 6-0 - goście zrezygnowali z gry
Płomień Jerzmanowice 3-1 Wisła Rząska 10 czerwca, 17:00
Wawel Kraków 3-0 Potok Więckowice 10 czerwca, 17:00
Polonia Kraków 1-7 Wanda Nowa Huta (Kraków) 10 czerwca, 17:00
na Stadionie żużlowym
TKKF Kliny (Kraków) 3-3 Fitball Szklary 10 czerwca, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 2-0 Błękitni II Modlnica 10 czerwca, 17:00

Klasa A 2016/2017 (Kraków I)
Klasa A 2016/2017 (Kraków II)
Klasa A 2016/2017 (Kraków III)

Klasa B 2016/2017 (Kraków I)
Klasa B 2016/2017 (Kraków III)

Klasa C 2016/2017 (Kraków I)
Klasa C 2016/2017 (Kraków II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas