[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Clepardia Kraków 26 57 18 3 5 76-36 11 1 1 44-16 7 2 4 32-20
2.  Prokocim Kraków 26 53 17 2 7 55-26 10 0 3 36-11 7 2 4 19-15
3.  Kaszowianka Kaszów 26 52 16 4 6 61-37 7 3 3 30-16 9 1 3 31-21
4.  Nadwiślan Kraków 26 45 13 6 7 57-47 8 2 3 35-21 5 4 4 22-26
5.  Bronowianka Kraków 26 44 13 5 8 51-38 5 4 4 26-20 8 1 4 25-18
6.  Garbarnia II Kraków 26 43 12 7 7 58-48 6 4 3 36-26 6 3 4 22-22
7.  Iskra Radwanowice 26 34 10 4 12 44-53 5 3 5 19-19 5 1 7 25-34
8.  Kmita Zabierzów 26 32 9 5 12 43-53 3 2 8 20-33 6 3 4 23-20
9.  Wisła Jeziorzany 26 31 8 7 11 31-42 6 4 3 18-13 2 3 8 13-29
10.  KS Borek (Kraków) 26 30 9 3 14 30-38 7 0 6 19-12 2 3 8 11-26
11.  Świt Krzeszowice 26 26 7 5 14 46-53 5 2 6 28-25 2 3 8 18-28 2 3 1 0 1 5-5
12.  Piast Wołowice 26 26 7 5 14 33-51 3 2 8 14-27 4 3 6 19-24 2 3 1 0 1 5-5
13.  Tęcza Piekary 26 21 5 6 15 30-68 3 3 7 20-29 2 3 8 10-39
14.  Podgórze Kraków 26 20 6 2 18 36-61 2 2 9 14-24 4 0 9 22-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Clepardia Kraków    1-2 2-1 5-1 4-2 3-0 6-1 2-2 4-2 3-0 3-2 4-1 4-0 3-2 
 2 Prokocim Kraków3-1     4-2 1-2 2-0 4-0 5-0 1-2 3-1 5-1 1-0 0-1 4-0 3-1 
 3 Kaszowianka Kaszów1-1 0-1     5-3 0-3 2-0 3-4 1-0 2-0 1-0 1-1 3-3 6-0 5-0 
 4 Nadwiślan Kraków4-1 3-2 0-3     3-4 2-3 3-1 0-0 3-1 4-2 2-2 2-1 7-0 2-1 
 5 Bronowianka Kraków0-2 2-0 8-2 4-3     0-1 1-4 2-2 0-0 0-0 2-1 3-0 2-2 2-3 
 6 Garbarnia II Kraków4-0 1-1 2-2 4-4 5-2     2-5 2-4 1-3 1-1 3-2 2-1 3-0 6-1 
 7 Iskra Radwanowice1-3 1-2 0-2 0-0 0-6 1-0     1-2 2-0 3-1 2-2 1-0 1-1 6-0 
 8 Kmita Zabierzów0-6 1-3 2-5 1-3 0-0 2-3 1-2     5-1 2-0 1-3 2-2 1-4 2-1 
 9 Wisła Jeziorzany2-3 2-0 1-3 1-1 2-1 1-1 1-0 1-0     0-1 3-0 2-2 0-0 2-1 
 10 KS Borek (Kraków)0-3 0-1 0-2 3-0 0-1 0-2 3-0 3-0 1-0     4-1 1-0 4-1 0-1 
 11 Świt Krzeszowice3-0 3-1 1-3 1-2 1-2 2-2 2-1 2-4 5-1 2-2     2-3 4-0 0-4 
 12 Piast Wołowice0-6 1-1 0-2 0-1 0-1 2-4 2-1 4-2 0-0 0-1 2-3     2-0 1-5 
 13 Tęcza Piekary0-4 0-3 0-1 1-1 1-2 0-3 3-3 0-3 2-2 4-2 2-0 2-3     5-2 
 14 Podgórze Kraków2-2 0-2 1-3 0-1 0-1 3-3 2-3 1-2 1-2 1-0 2-1 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Bronowianka Kraków 4-3 Nadwiślan Kraków 5 października, 16:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany
Tęcza Piekary 0-3 Prokocim Kraków 13 sierpnia, 17:30
Świt Krzeszowice 2-2 KS Borek (Kraków) 13 sierpnia, 17:30
Piast Wołowice 2-4 Garbarnia II Kraków 24 sierpnia, 17:30
Iskra Radwanowice 1-3 Clepardia Kraków 13 sierpnia, 17:00
Wisła Jeziorzany 1-0 Kmita Zabierzów 14 sierpnia, 17:30
Kaszowianka Kaszów 5-0 Podgórze Kraków 14 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Nadwiślan Kraków 0-0 Kmita Zabierzów 20 sierpnia, 17:00
Garbarnia II Kraków 2-5 Iskra Radwanowice 20 sierpnia, 11:00
Kaszowianka Kaszów 3-3 Piast Wołowice 21 sierpnia, 14:00
KS Borek (Kraków) 0-1 Podgórze Kraków 20 sierpnia, 11:00
Prokocim Kraków 1-0 Świt Krzeszowice 20 sierpnia, 17:30
Bronowianka Kraków 2-2 Tęcza Piekary 21 sierpnia, 10:00
Wisła Jeziorzany 2-3 Clepardia Kraków 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Tęcza Piekary 1-1 Nadwiślan Kraków 27 sierpnia, 17:00
Świt Krzeszowice 1-2 Bronowianka Kraków 27 sierpnia, 14:00
Piast Wołowice 0-1 KS Borek (Kraków) 28 sierpnia, 16:00
Iskra Radwanowice 0-2 Kaszowianka Kaszów 27 sierpnia, 17:00
Wisła Jeziorzany 1-1 Garbarnia II Kraków 28 sierpnia, 17:00
Kmita Zabierzów 0-6 Clepardia Kraków 27 sierpnia, 10:30
Prokocim Kraków 3-1 Podgórze Kraków 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Nadwiślan Kraków 4-1 Clepardia Kraków 3 września, 17:00
Garbarnia II Kraków 2-4 Kmita Zabierzów 3 września, 17:00
Kaszowianka Kaszów 2-0 Wisła Jeziorzany 4 września, 14:00
KS Borek (Kraków) 3-0 Iskra Radwanowice 3 września, 16:30
Prokocim Kraków 0-1 Piast Wołowice 3 września, 17:00
Bronowianka Kraków 2-3 Podgórze Kraków 3 września, 16:00
Tęcza Piekary 2-0 Świt Krzeszowice 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Świt Krzeszowice 1-2 Nadwiślan Kraków 10 września, 16:30
Piast Wołowice 0-1 Bronowianka Kraków 11 września, 16:00
Iskra Radwanowice 1-2 Prokocim Kraków 10 września, 16:30
Wisła Jeziorzany 0-1 KS Borek (Kraków) 11 września, 16:30
Kmita Zabierzów 2-5 Kaszowianka Kaszów 10 września, 10:30
Clepardia Kraków 3-0 Garbarnia II Kraków 10 września, 11:00
Tęcza Piekary 5-2 Podgórze Kraków 10 września, 16:30

Kolejka 6 - 17-18 września

Nadwiślan Kraków 2-3 Garbarnia II Kraków 17 września, 16:30
Kaszowianka Kaszów 1-1 Clepardia Kraków 18 września, 14:00
KS Borek (Kraków) 3-0 Kmita Zabierzów 17 września, 16:30
Prokocim Kraków 3-1 Wisła Jeziorzany 17 września, 16:30
Bronowianka Kraków 1-4 Iskra Radwanowice 17 września, 16:00
Tęcza Piekary 2-3 Piast Wołowice 17 września, 16:30
Świt Krzeszowice 0-4 Podgórze Kraków 17 września, 16:30

Kolejka 7 - 24-25 września

Piast Wołowice 2-3 Świt Krzeszowice 25 września, 16:00
Iskra Radwanowice 1-1 Tęcza Piekary 24 września, 16:00
Wisła Jeziorzany 2-1 Bronowianka Kraków 25 września, 16:00
Kmita Zabierzów 1-3 Prokocim Kraków 24 września, 16:00
Clepardia Kraków 3-0 KS Borek (Kraków) 24 września, 11:00
Garbarnia II Kraków 2-2 Kaszowianka Kaszów 25 września, 11:00
Nadwiślan Kraków 2-1 Podgórze Kraków 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Nadwiślan Kraków 0-3 Kaszowianka Kaszów 1 października, 16:00
KS Borek (Kraków) 0-2 Garbarnia II Kraków 1 października, 16:00
Prokocim Kraków 3-1 Clepardia Kraków 1 października, 16:00
Bronowianka Kraków 2-2 Kmita Zabierzów 1 października, 16:00
Tęcza Piekary 2-2 Wisła Jeziorzany 2 października, 15:00
Świt Krzeszowice 2-1 Iskra Radwanowice 1 października, 16:00
Piast Wołowice 1-5 Podgórze Kraków 2 października, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Piast Wołowice 0-1 Nadwiślan Kraków 9 października, 15:30
Iskra Radwanowice 6-0 Podgórze Kraków 8 października, 15:30
Wisła Jeziorzany 3-0 Świt Krzeszowice 9 października, 15:30
Kmita Zabierzów 1-4 Tęcza Piekary 8 października, 15:30
Clepardia Kraków 4-2 Bronowianka Kraków 8 października, 11:00
Garbarnia II Kraków 1-1 Prokocim Kraków 9 października, 11:00
Kaszowianka Kaszów 1-0 KS Borek (Kraków) 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (9 października, 14:00) odwołany

Kolejka 10 - 15-16 października

Nadwiślan Kraków 4-2 KS Borek (Kraków) 15 października, 15:30
Prokocim Kraków 4-2 Kaszowianka Kaszów 15 października, 15:30
Bronowianka Kraków 0-1 Garbarnia II Kraków 15 października, 15:30
Tęcza Piekary 0-4 Clepardia Kraków 15 października, 15:30
Świt Krzeszowice 2-4 Kmita Zabierzów 15 października, 15:30
Piast Wołowice 2-1 Iskra Radwanowice 16 października, 15:30
Wisła Jeziorzany 2-1 Podgórze Kraków 16 października, 15:30

Kolejka 11 - 22-23 października

Iskra Radwanowice 0-0 Nadwiślan Kraków 22 października, 15:00
Wisła Jeziorzany 2-2 Piast Wołowice 23 października, 15:00
Kmita Zabierzów 2-1 Podgórze Kraków 8 listopada, 19:30
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Clepardia Kraków 3-2 Świt Krzeszowice 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (22 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Garbarnia II Kraków 3-0 Tęcza Piekary 23 października, 14:00
Kaszowianka Kaszów 0-3 Bronowianka Kraków 23 października, 13:00
w Krakowie; na Stadionie Piłkarskim im. braci Kotlarczyków
KS Borek (Kraków) 0-1 Prokocim Kraków 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (2 listopada) odwołany

Kolejka 12 - 29-30 października

Nadwiślan Kraków 3-2 Prokocim Kraków 29 października, 15:00
Bronowianka Kraków 0-0 KS Borek (Kraków) 29 października, 15:00
Tęcza Piekary 0-1 Kaszowianka Kaszów 30 października, 14:00
Świt Krzeszowice 2-2 Garbarnia II Kraków 29 października, 15:00
Piast Wołowice 4-2 Kmita Zabierzów 30 października, 14:00
Iskra Radwanowice 2-0 Wisła Jeziorzany 29 października, 15:00
Clepardia Kraków 3-2 Podgórze Kraków 29 października, 11:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Wisła Jeziorzany 1-1 Nadwiślan Kraków 6 listopada, 13:30
Kmita Zabierzów 1-2 Iskra Radwanowice 5 listopada, 11:00
Clepardia Kraków 4-1 Piast Wołowice 5 listopada, 11:00
Garbarnia II Kraków 6-1 Podgórze Kraków 11 listopada, 12:30
Kaszowianka Kaszów 1-1 Świt Krzeszowice 6 listopada, 16:00
KS Borek (Kraków) 4-1 Tęcza Piekary 5 listopada, 13:30
Prokocim Kraków 2-0 Bronowianka Kraków 5 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 25-26 marca

Podgórze Kraków 1-3 Kaszowianka Kaszów 25 marca, 11:00
Nadwiślan Kraków 3-4 Bronowianka Kraków 25 marca, 15:00
Prokocim Kraków 4-0 Tęcza Piekary 25 marca, 15:00
KS Borek (Kraków) 4-1 Świt Krzeszowice 25 marca, 15:00
Garbarnia II Kraków 2-1 Piast Wołowice 26 marca, 11:00
Clepardia Kraków 6-1 Iskra Radwanowice 25 marca, 11:00
Kmita Zabierzów 5-1 Wisła Jeziorzany 25 marca, 16:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Clepardia Kraków 4-2 Wisła Jeziorzany 1 kwietnia, 11:00
Kmita Zabierzów 1-3 Nadwiślan Kraków 1 kwietnia, 16:00
Iskra Radwanowice 1-0 Garbarnia II Kraków 1 kwietnia, 16:00
Piast Wołowice 0-2 Kaszowianka Kaszów 2 kwietnia, 16:00
Podgórze Kraków 1-0 KS Borek (Kraków) 1 kwietnia, 16:00
Świt Krzeszowice 3-1 Prokocim Kraków 1 kwietnia, 16:30
Tęcza Piekary 1-2 Bronowianka Kraków 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Podgórze Kraków 0-2 Prokocim Kraków 8 kwietnia, 12:00
Nadwiślan Kraków 7-0 Tęcza Piekary 8 kwietnia, 17:00
Bronowianka Kraków 2-1 Świt Krzeszowice 8 kwietnia, 16:30
KS Borek (Kraków) 1-0 Piast Wołowice 8 kwietnia, 16:30
Kaszowianka Kaszów 3-4 Iskra Radwanowice 9 kwietnia, 14:00
Garbarnia II Kraków 1-3 Wisła Jeziorzany 9 kwietnia, 15:00
Clepardia Kraków 2-2 Kmita Zabierzów 8 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Clepardia Kraków 5-1 Nadwiślan Kraków 15 kwietnia, 11:00
Kmita Zabierzów 2-3 Garbarnia II Kraków 15 kwietnia, 11:00
Wisła Jeziorzany 1-3 Kaszowianka Kaszów 15 kwietnia, 14:00
Iskra Radwanowice 3-1 KS Borek (Kraków) 15 kwietnia, 11:00
Piast Wołowice 1-1 Prokocim Kraków 15 kwietnia, 15:00
Podgórze Kraków 0-1 Bronowianka Kraków 15 kwietnia, 11:00
Świt Krzeszowice 4-0 Tęcza Piekary 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Podgórze Kraków 1-2 Tęcza Piekary 22 kwietnia, 11:00
Nadwiślan Kraków 2-2 Świt Krzeszowice 22 kwietnia, 15:30
Bronowianka Kraków 3-0 Piast Wołowice 22 kwietnia, 17:00
Prokocim Kraków 5-0 Iskra Radwanowice 22 kwietnia, 17:00
KS Borek (Kraków) 1-0 Wisła Jeziorzany 22 kwietnia, 17:00
Kaszowianka Kaszów 1-0 Kmita Zabierzów 23 kwietnia, 14:00
w Zabierzowie; Kaszowianka gospodarzem
Garbarnia II Kraków 4-0 Clepardia Kraków 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Garbarnia II Kraków 4-4 Nadwiślan Kraków 30 kwietnia, 13:00
Clepardia Kraków 2-1 Kaszowianka Kaszów 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kmita Zabierzów 2-0 KS Borek (Kraków) 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany
Wisła Jeziorzany 2-0 Prokocim Kraków 29 kwietnia, 17:00
Iskra Radwanowice 0-6 Bronowianka Kraków 29 kwietnia, 17:00
Piast Wołowice 2-0 Tęcza Piekary 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podgórze Kraków 2-1 Świt Krzeszowice 29 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Podgórze Kraków 0-1 Nadwiślan Kraków 6 maja, 12:00
Świt Krzeszowice 2-3 Piast Wołowice 7 maja, 17:00
Tęcza Piekary 3-3 Iskra Radwanowice 6 maja, 17:00
Bronowianka Kraków 0-0 Wisła Jeziorzany 6 maja, 17:00
Prokocim Kraków 1-2 Kmita Zabierzów 6 maja, 17:30
KS Borek (Kraków) 0-3 Clepardia Kraków 6 maja, 17:00
Kaszowianka Kaszów 2-0 Garbarnia II Kraków 6 maja, 16:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Podgórze Kraków 0-2 Piast Wołowice 13 maja, 18:00
Kaszowianka Kaszów 5-3 Nadwiślan Kraków 14 maja, 14:00
Garbarnia II Kraków 1-1 KS Borek (Kraków) 14 maja, 11:00
Clepardia Kraków 1-2 Prokocim Kraków 13 maja, 11:00
Kmita Zabierzów 0-0 Bronowianka Kraków 13 maja, 17:00
Wisła Jeziorzany 0-0 Tęcza Piekary 13 maja, 18:00
Iskra Radwanowice 2-2 Świt Krzeszowice 13 maja, 17:30

Kolejka 22 - 20-21 maja

Nadwiślan Kraków 2-1 Piast Wołowice 20 maja, 17:00
Podgórze Kraków 2-3 Iskra Radwanowice 20 maja, 12:00
Świt Krzeszowice 5-1 Wisła Jeziorzany 3 maja, 17:00
Tęcza Piekary 0-3 Kmita Zabierzów 20 maja, 17:00
Bronowianka Kraków 0-2 Clepardia Kraków 20 maja, 18:00
Prokocim Kraków 4-0 Garbarnia II Kraków 20 maja, 15:00
KS Borek (Kraków) 0-2 Kaszowianka Kaszów 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Podgórze Kraków 1-2 Wisła Jeziorzany 27 maja, 12:00
KS Borek (Kraków) 3-0 Nadwiślan Kraków 27 maja, 18:00
Kaszowianka Kaszów 0-1 Prokocim Kraków 28 maja, 14:00
w Piekarach
Garbarnia II Kraków 5-2 Bronowianka Kraków 27 maja, 14:00
Clepardia Kraków 4-0 Tęcza Piekary 27 maja, 11:00
Kmita Zabierzów 1-3 Świt Krzeszowice 27 maja, 17:00
Iskra Radwanowice 1-0 Piast Wołowice 27 maja, 18:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Nadwiślan Kraków 3-1 Iskra Radwanowice 3 czerwca, 17:00
Piast Wołowice 0-0 Wisła Jeziorzany 4 czerwca, 16:00
Podgórze Kraków 1-2 Kmita Zabierzów 3 czerwca, 12:00
Świt Krzeszowice 3-0 Clepardia Kraków 3 czerwca, 18:00
Tęcza Piekary 0-3 Garbarnia II Kraków 3 czerwca, 15:00
Bronowianka Kraków 8-2 Kaszowianka Kaszów 31 maja, 18:00
Prokocim Kraków 5-1 KS Borek (Kraków) 3 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Podgórze Kraków 2-2 Clepardia Kraków 11 czerwca, 18:00
Prokocim Kraków 1-2 Nadwiślan Kraków 10 czerwca, 18:00
KS Borek (Kraków) 0-1 Bronowianka Kraków 10 czerwca, 17:00
Kaszowianka Kaszów 6-0 Tęcza Piekary 11 czerwca, 14:00
Garbarnia II Kraków 3-2 Świt Krzeszowice 10 czerwca, 11:00
Kmita Zabierzów 2-2 Piast Wołowice 10 czerwca, 17:00
Wisła Jeziorzany 1-0 Iskra Radwanowice 11 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Nadwiślan Kraków 3-1 Wisła Jeziorzany 17 czerwca, 14:00
Iskra Radwanowice 1-2 Kmita Zabierzów 14 czerwca, 18:30
Piast Wołowice 0-6 Clepardia Kraków 17 czerwca, 14:00
Podgórze Kraków 3-3 Garbarnia II Kraków 17 czerwca, 14:00
Świt Krzeszowice 1-3 Kaszowianka Kaszów 17 czerwca, 14:00
Tęcza Piekary 4-2 KS Borek (Kraków) 17 czerwca, 14:00
Bronowianka Kraków 2-0 Prokocim Kraków 17 czerwca, 14:00

IV liga 2016/2017 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2016/2017 (Kraków I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Kraków III)
Liga okręgowa 2016/2017 (Wadowice)

Klasa A 2016/2017 (Kraków I)
Klasa A 2016/2017 (Kraków II)
Klasa A 2016/2017 (Kraków III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas