[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Konin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tur 1921 Turek 29 72 23 3 3 89-20 14 0 0 50-2 9 3 3 39-18
2.  Olimpia Koło 29 65 20 5 4 58-22 12 3 0 36-9 8 2 4 22-13
3.  GKS Sompolno 30 53 15 8 7 77-40 7 5 3 46-21 8 3 4 31-19
4.  Wilki Wilczyn 30 51 16 3 11 51-47 9 0 6 23-22 7 3 5 28-25
5.  Kasztelania Brudzew 30 47 13 8 9 40-33 9 1 5 27-17 4 7 4 13-16
6.  Polonus Kazimierz Biskupi 30 45 13 6 11 55-62 7 3 5 30-24 6 3 6 25-38
7.  Orzeł Grzegorzew 29 42 12 6 11 62-51 6 4 5 21-14 6 2 6 41-37
8.  Sparta Orzechowo 30 36 10 6 14 56-68 6 3 6 33-34 4 3 8 23-34 2 3 1 0 1 8-5
9.  Warta Dobrów 29 36 10 6 13 42-56 7 4 3 27-16 3 2 10 15-40 2 3 1 0 1 5-8
10.  Polanin Strzałkowo 29 35 11 2 16 50-59 5 2 7 23-18 6 0 9 27-41 2 3 1 0 1 7-3
11.  Strażak Licheń Stary 30 35 10 5 15 52-58 8 4 3 42-26 2 1 12 10-32 2 3 1 0 1 3-7
12.  Płomień Nekla 30 32 7 11 12 48-65 4 6 5 26-31 3 5 7 22-34
13.  Polonia Golina 30 30 7 9 14 41-57 5 3 7 26-31 2 6 7 15-26
14.  Błękitni Mąkolno 29 29 6 11 12 37-59 5 6 4 24-34 1 5 8 13-25
15.  Zjednoczeni Rychwał 30 24 5 9 16 32-57 4 5 6 18-25 1 4 10 14-32
16.  Hetman Orchowo 26 22 6 4 16 29-65 4 2 7 17-26 2 2 9 12-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Tur 1921 Turek    3-1 3-0 4-0 4-0 5-0 7-1 2-0 3-0 5-0 3-0 4-0 3-0 3-0 1-0 
 2 Olimpia Koło5-1     3-1 2-1 1-1 1-1 2-1 1-1 5-0 2-0 4-0 2-1 2-0 2-0 2-1 2-0 
 3 GKS Sompolno1-1 0-1     1-3 0-0 9-1 3-4 6-1 1-1 6-2 1-1 2-2 4-2 4-1 4-1 4-0 
 4 Wilki Wilczyn0-3 1-0 1-5     1-0 0-2 2-3 3-2 3-0 1-2 1-0 2-1 1-3 3-1 1-0 3-0* 
 5 Kasztelania Brudzew2-4 0-2 1-2 3-0     2-3 3-1 2-0 3-1 0-3* 1-0 1-0 1-1 2-0 3-0 3-0* 
 6 Polonus Kazimierz Biskupi4-2 0-2 0-3 1-2 1-1     2-4 1-1 5-1 2-1 3-1 4-1 1-2 2-1 0-0 4-2 
 7 Orzeł Grzegorzew2-0 1-2 0-0 1-4 0-0 0-1     4-0 0-2 6-0 1-0 1-1 1-0 2-1 1-1 1-2 
 8 Sparta Orzechowo1-3 2-3 2-0 4-3 0-1 3-3 1-7     6-1 2-4 4-1 0-3 0-0 3-3 2-1 3-1 
 9 Warta Dobrów0-0 1-0 0-0 1-2 3-1 2-3 4-1 4-2     2-4 1-0 2-2 3-0 1-1 3-0 
 10 Polanin Strzałkowo1-1 1-2 0-1 1-3 1-3 4-0 1-1 1-2 2-0     5-0 1-3 2-0 0-2 3-0 
 11 Strażak Licheń Stary1-3 1-0 4-4 1-1 3-0* 4-2 2-6 5-1 6-0 3-2     5-0 1-1 1-1 5-3 0-2 
 12 Płomień Nekla1-7 2-2 1-3 1-1 0-0 1-1 5-4 0-1 1-5 1-0 0-1     2-2 3-1 2-2 6-1 
 13 Polonia Golina0-1 0-5 2-4 2-1 0-0 1-4 2-2 1-5 1-1 4-1 2-1 2-3     1-0 0-3 8-0 
 14 Błękitni Mąkolno0-9 0-1 2-1 3-3 1-1 1-0 2-1 1-5 1-0 3-4 2-1 3-3 1-1     1-1 3-3 
 15 Zjednoczeni Rychwał0-1 1-1 0-4 0-3 1-2 4-0 1-5 2-1 1-2 2-1 2-1 1-1 2-2 0-0     1-1 
 16 Hetman Orchowo0-3* 0-3* 0-1 0-3 1-4 1-1 2-1 2-3 2-3 4-1 2-1 1-1 2-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Strażak Licheń Stary 3-0 Kasztelania Brudzew 13 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Polonia Golina 0-3 Zjednoczeni Rychwał 13 sierpnia, 17:00
Sparta Orzechowo 3-3 Polonus Kazimierz Biskupi 12 sierpnia, 18:00
Płomień Nekla 1-3 GKS Sompolno 13 sierpnia, 17:00
Tur 1921 Turek 4-0 Wilki Wilczyn 13 sierpnia, 16:00
Hetman Orchowo 1-1 Błękitni Mąkolno 13 sierpnia, 17:00
Warta Dobrów 4-1 Orzeł Grzegorzew 14 sierpnia, 17:00
Olimpia Koło 2-0 Polanin Strzałkowo 13 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Kasztelania Brudzew 0-3 Polanin Strzałkowo 21 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-3
Orzeł Grzegorzew 1-2 Olimpia Koło 21 sierpnia, 17:00
Błękitni Mąkolno 1-0 Warta Dobrów 21 sierpnia, 17:00
Wilki Wilczyn 3-0 Hetman Orchowo 20 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
GKS Sompolno 1-1 Tur 1921 Turek 21 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 2-1 Sparta Orzechowo 20 sierpnia, 17:00
Strażak Licheń Stary 1-1 Polonia Golina 20 sierpnia, 17:00
Płomień Nekla 1-1 Polonus Kazimierz Biskupi 20 sierpnia, 15:30

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Polonia Golina 0-0 Kasztelania Brudzew 27 sierpnia, 17:00
Sparta Orzechowo 4-1 Strażak Licheń Stary 28 sierpnia, 11:00
Płomień Nekla 2-2 Zjednoczeni Rychwał 27 sierpnia, 17:00
Tur 1921 Turek 5-0 Polonus Kazimierz Biskupi 27 sierpnia, 17:00
Hetman Orchowo 0-3 GKS Sompolno 27 sierpnia, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Warta Dobrów 1-2 Wilki Wilczyn 28 sierpnia, 17:00
Olimpia Koło 2-0 Błękitni Mąkolno 27 sierpnia, 15:00
Polanin Strzałkowo 1-1 Orzeł Grzegorzew 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Kasztelania Brudzew 3-1 Orzeł Grzegorzew 4 września, 17:00
Błękitni Mąkolno 3-4 Polanin Strzałkowo 3 września, 17:00
Wilki Wilczyn 1-0 Olimpia Koło 3 września, 14:00
GKS Sompolno 1-1 Warta Dobrów 4 września, 17:00
Polonus Kazimierz Biskupi 4-2 Hetman Orchowo 3 września, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 0-1 Tur 1921 Turek 4 września, 15:00
Strażak Licheń Stary 5-0 Płomień Nekla 3 września, 17:00
Polonia Golina 1-5 Sparta Orzechowo 3 września, 11:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Sparta Orzechowo 0-1 Kasztelania Brudzew 11 września, 17:00
Płomień Nekla 2-2 Polonia Golina 11 września, 17:00
Tur 1921 Turek 3-0 Strażak Licheń Stary 10 września, 17:00
Hetman Orchowo 2-1 Zjednoczeni Rychwał 10 września, 17:00
Warta Dobrów 2-3 Polonus Kazimierz Biskupi 11 września, 17:00
Olimpia Koło 3-1 GKS Sompolno 10 września, 15:00
Polanin Strzałkowo 1-3 Wilki Wilczyn 10 września, 17:00
Orzeł Grzegorzew 2-1 Błękitni Mąkolno 11 września, 17:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Kasztelania Brudzew 2-0 Błękitni Mąkolno 18 września, 16:00
Wilki Wilczyn 2-3 Orzeł Grzegorzew 17 września, 13:00
GKS Sompolno 6-2 Polanin Strzałkowo 18 września, 16:00
Polonus Kazimierz Biskupi 0-2 Olimpia Koło 17 września, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 1-2 Warta Dobrów 18 września, 16:00
Strażak Licheń Stary 0-2 Hetman Orchowo 17 września, 13:00
Polonia Golina 0-1 Tur 1921 Turek 17 września, 16:00
Sparta Orzechowo 0-3 Płomień Nekla 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Płomień Nekla 0-0 Kasztelania Brudzew 24 września, 16:00
Tur 1921 Turek 2-0 Sparta Orzechowo 24 września, 16:00
Hetman Orchowo 2-1 Polonia Golina 24 września, 16:00
Warta Dobrów 1-0 Strażak Licheń Stary 24 września, 11:00
Polanin Strzałkowo 4-0 Polonus Kazimierz Biskupi 24 września, 16:00
Orzeł Grzegorzew 0-0 GKS Sompolno 25 września, 16:00
Błękitni Mąkolno 3-3 Wilki Wilczyn 25 września, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 1-1 Olimpia Koło 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Kasztelania Brudzew 3-0 Wilki Wilczyn 2 października, 16:00
GKS Sompolno 4-1 Błękitni Mąkolno 2 października, 16:00
Polonus Kazimierz Biskupi 2-4 Orzeł Grzegorzew 1 października, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 2-1 Polanin Strzałkowo 2 października, 16:00
Strażak Licheń Stary 1-0 Olimpia Koło 1 października, 16:00
Polonia Golina 1-1 Warta Dobrów 1 października, 16:00
Sparta Orzechowo 3-1 Hetman Orchowo 2 października, 16:00
Płomień Nekla 1-7 Tur 1921 Turek 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Tur 1921 Turek 4-0 Kasztelania Brudzew 8 października, 15:00
Hetman Orchowo 4-1 Płomień Nekla 8 października, 16:00
Warta Dobrów 4-2 Sparta Orzechowo 9 października, 16:00
Olimpia Koło 2-0 Polonia Golina 8 października, 15:00
Polanin Strzałkowo 5-0 Strażak Licheń Stary 9 października, 16:00
Orzeł Grzegorzew 1-1 Zjednoczeni Rychwał 9 października, 16:00
Błękitni Mąkolno 1-0 Polonus Kazimierz Biskupi 9 października, 16:00
Wilki Wilczyn 1-5 GKS Sompolno 8 października, 11:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Kasztelania Brudzew 1-2 GKS Sompolno 16 października, 15:00
Polonus Kazimierz Biskupi 1-2 Wilki Wilczyn 15 października, 15:00
Zjednoczeni Rychwał 0-0 Błękitni Mąkolno 16 października, 15:00
Strażak Licheń Stary 2-6 Orzeł Grzegorzew 15 października, 15:00
Polonia Golina 4-1 Polanin Strzałkowo 15 października, 15:00
Sparta Orzechowo 2-3 Olimpia Koło 12 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (16 października, 15:00) odwołany na prośbę gospodarzy
Płomień Nekla 1-5 Warta Dobrów 15 października, 15:00
Tur 1921 Turek 1-0 Hetman Orchowo 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Hetman Orchowo 0-3 Kasztelania Brudzew 22 października, 14:00
Warta Dobrów 0-0 Tur 1921 Turek 23 października, 14:00
Olimpia Koło 2-1 Płomień Nekla 22 października, 11:00
Polanin Strzałkowo 1-2 Sparta Orzechowo 22 października, 14:00
Orzeł Grzegorzew 1-0 Polonia Golina 23 października, 14:00
Błękitni Mąkolno 2-1 Strażak Licheń Stary 22 października, 14:30
Wilki Wilczyn 1-0 Zjednoczeni Rychwał 22 października, 14:00
GKS Sompolno 9-1 Polonus Kazimierz Biskupi 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Kasztelania Brudzew 2-3 Polonus Kazimierz Biskupi 30 października, 14:00
Zjednoczeni Rychwał 0-4 GKS Sompolno 30 października, 14:00
Strażak Licheń Stary 1-1 Wilki Wilczyn 29 października, 14:00
Polonia Golina 1-0 Błękitni Mąkolno 29 października, 14:00
Sparta Orzechowo 1-7 Orzeł Grzegorzew 30 października, 14:00
Płomień Nekla 1-0 Polanin Strzałkowo 29 października, 14:00
Tur 1921 Turek 3-1 Olimpia Koło 29 października, 14:00
Hetman Orchowo 2-1 Warta Dobrów 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Warta Dobrów 3-1 Kasztelania Brudzew 6 listopada, 14:00
Olimpia Koło 2-0 Hetman Orchowo 5 listopada, 14:00
Polanin Strzałkowo 1-1 Tur 1921 Turek 5 listopada, 14:00
Orzeł Grzegorzew 1-1 Płomień Nekla 6 listopada, 14:00
Błękitni Mąkolno 1-5 Sparta Orzechowo 6 listopada, 12:00
Wilki Wilczyn 1-3 Polonia Golina 5 listopada, 14:00
GKS Sompolno 1-1 Strażak Licheń Stary 6 listopada, 14:00
Polonus Kazimierz Biskupi 0-0 Zjednoczeni Rychwał 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Kasztelania Brudzew 3-0 Zjednoczeni Rychwał 13 listopada, 14:00
Strażak Licheń Stary 4-2 Polonus Kazimierz Biskupi 5 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (12 listopada, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Golina 2-4 GKS Sompolno 11 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Orzechowo 4-3 Wilki Wilczyn 13 listopada, 14:00
Płomień Nekla 3-1 Błękitni Mąkolno 12 listopada, 11:00
Tur 1921 Turek 7-1 Orzeł Grzegorzew 12 listopada, 14:00
Hetman Orchowo 2-3 Polanin Strzałkowo 12 listopada, 14:00
Warta Dobrów 1-0 Olimpia Koło 5 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Olimpia Koło 1-1 Kasztelania Brudzew 19 listopada, 13:00
Polanin Strzałkowo 2-0 Warta Dobrów 19 listopada, 13:00
Orzeł Grzegorzew 1-2 Hetman Orchowo 20 listopada, 13:00
Błękitni Mąkolno 0-9 Tur 1921 Turek 19 listopada, 13:00
Wilki Wilczyn 2-1 Płomień Nekla 19 listopada, 13:00
GKS Sompolno 6-1 Sparta Orzechowo 19 listopada, 13:00
Polonus Kazimierz Biskupi 1-2 Polonia Golina 19 listopada, 13:00
Zjednoczeni Rychwał 2-1 Strażak Licheń Stary 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Kasztelania Brudzew 1-0 Strażak Licheń Stary 19 marca, 14:00
Zjednoczeni Rychwał 2-2 Polonia Golina 19 marca, 15:00
Polonus Kazimierz Biskupi 1-1 Sparta Orzechowo 18 marca, 15:00
GKS Sompolno 2-2 Płomień Nekla 18 marca, 15:00
Wilki Wilczyn 0-3 Tur 1921 Turek 18 marca, 15:00
Błękitni Mąkolno 3-3 Hetman Orchowo 18 marca, 15:00
Orzeł Grzegorzew 0-2 Warta Dobrów 19 marca, 15:00
Polanin Strzałkowo 1-2 Olimpia Koło 18 marca, 15:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Polonus Kazimierz Biskupi 4-1 Płomień Nekla 25 marca, 15:00
Polanin Strzałkowo 1-3 Kasztelania Brudzew 25 marca, 15:00
Olimpia Koło 2-1 Orzeł Grzegorzew 25 marca, 16:00
Warta Dobrów 1-1 Błękitni Mąkolno 26 marca, 16:00
Hetman Orchowo 0-1 Wilki Wilczyn 25 marca, 15:00
Tur 1921 Turek 3-0 GKS Sompolno 25 marca, 15:00
Sparta Orzechowo 2-1 Zjednoczeni Rychwał 26 marca, 16:00
Polonia Golina 2-1 Strażak Licheń Stary 25 marca, 15:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Kasztelania Brudzew 1-1 Polonia Golina 2 kwietnia, 16:00
Strażak Licheń Stary 5-1 Sparta Orzechowo 1 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 1-1 Płomień Nekla 2 kwietnia, 16:00
Polonus Kazimierz Biskupi 4-2 Tur 1921 Turek 1 kwietnia, 16:00
GKS Sompolno 4-0 Hetman Orchowo 2 kwietnia, 16:00
Wilki Wilczyn 3-0 Warta Dobrów 1 kwietnia, 16:00
Błękitni Mąkolno 0-1 Olimpia Koło 1 kwietnia, 16:00
Orzeł Grzegorzew 6-0 Polanin Strzałkowo 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Orzeł Grzegorzew 0-0 Kasztelania Brudzew 9 kwietnia, 17:00
Polanin Strzałkowo 0-2 Błękitni Mąkolno 8 kwietnia, 17:00
Olimpia Koło 2-1 Wilki Wilczyn 8 kwietnia, 14:00
Warta Dobrów 0-0 GKS Sompolno 9 kwietnia, 17:00
Hetman Orchowo 1-4 Polonus Kazimierz Biskupi 8 kwietnia, 17:00
Tur 1921 Turek 3-0 Zjednoczeni Rychwał 8 kwietnia, 17:00
Płomień Nekla 0-1 Strażak Licheń Stary 8 kwietnia, 17:00
Sparta Orzechowo 0-0 Polonia Golina 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Kasztelania Brudzew 2-0 Sparta Orzechowo 15 kwietnia, 16:00
Polonia Golina 2-3 Płomień Nekla 15 kwietnia, 16:00
Strażak Licheń Stary 1-3 Tur 1921 Turek 15 kwietnia, 11:00
Zjednoczeni Rychwał 1-1 Hetman Orchowo 15 kwietnia, 16:00
Polonus Kazimierz Biskupi 5-1 Warta Dobrów 15 kwietnia, 16:00
GKS Sompolno 0-1 Olimpia Koło 15 kwietnia, 16:00
Wilki Wilczyn 1-2 Polanin Strzałkowo 15 kwietnia, 16:00
Błękitni Mąkolno 2-1 Orzeł Grzegorzew 15 kwietnia, 12:45

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Błękitni Mąkolno 1-1 Kasztelania Brudzew 22 kwietnia, 14:00
Orzeł Grzegorzew 1-4 Wilki Wilczyn 23 kwietnia, 17:00
Polanin Strzałkowo 0-1 GKS Sompolno 22 kwietnia, 13:30
Olimpia Koło 1-1 Polonus Kazimierz Biskupi 22 kwietnia, 13:00
Warta Dobrów 3-0 Zjednoczeni Rychwał 23 kwietnia, 17:00
Hetman Orchowo 2-3 Strażak Licheń Stary 22 kwietnia, 17:00
Tur 1921 Turek 3-0 Polonia Golina 22 kwietnia, 17:00
Płomień Nekla 0-1 Sparta Orzechowo 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Olimpia Koło 2-1 Zjednoczeni Rychwał 29 kwietnia, 11:00
Kasztelania Brudzew 1-0 Płomień Nekla 30 kwietnia, 17:00
Sparta Orzechowo 1-3 Tur 1921 Turek 30 kwietnia, 15:00
Polonia Golina 8-0 Hetman Orchowo 29 kwietnia, 17:00
Strażak Licheń Stary 6-0 Warta Dobrów 29 kwietnia, 17:00
Polonus Kazimierz Biskupi 2-1 Polanin Strzałkowo 29 kwietnia, 17:00
GKS Sompolno 3-4 Orzeł Grzegorzew 29 kwietnia, 17:00
Wilki Wilczyn 3-1 Błękitni Mąkolno 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 3 maja

Wilki Wilczyn 1-0 Kasztelania Brudzew 3 maja, 17:00
Błękitni Mąkolno 2-1 GKS Sompolno 3 maja, 17:00
Orzeł Grzegorzew 0-1 Polonus Kazimierz Biskupi 3 maja, 17:00
Polanin Strzałkowo 3-0 Zjednoczeni Rychwał 3 maja, 17:00
Olimpia Koło 4-0 Strażak Licheń Stary 3 maja, 15:00
Warta Dobrów 3-0 Polonia Golina 3 maja, 17:00
Hetman Orchowo 1-1 Sparta Orzechowo 3 maja, 17:00
Tur 1921 Turek 4-0 Płomień Nekla 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Kasztelania Brudzew 2-4 Tur 1921 Turek 6 maja, 17:30
Płomień Nekla 6-1 Hetman Orchowo 6 maja, 14:00
Sparta Orzechowo 6-1 Warta Dobrów 7 maja, 17:00
Polonia Golina 0-5 Olimpia Koło 6 maja, 17:00
Strażak Licheń Stary 3-2 Polanin Strzałkowo 6 maja, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 1-5 Orzeł Grzegorzew 7 maja, 17:00
Polonus Kazimierz Biskupi 2-1 Błękitni Mąkolno 7 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (6 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Sompolno 1-3 Wilki Wilczyn 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

GKS Sompolno 0-0 Kasztelania Brudzew 13 maja, 17:00
Wilki Wilczyn 0-2 Polonus Kazimierz Biskupi 13 maja, 17:00
Błękitni Mąkolno 1-1 Zjednoczeni Rychwał 13 maja, 17:00
Orzeł Grzegorzew 1-0 Strażak Licheń Stary 13 maja, 17:30
Polanin Strzałkowo 2-0 Polonia Golina 13 maja, 17:00
Olimpia Koło 1-1 Sparta Orzechowo 13 maja, 15:00
Warta Dobrów 2-2 Płomień Nekla 14 maja, 16:00
Hetman Orchowo 0-3 Tur 1921 Turek 13 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 26 - 20-21 maja

Kasztelania Brudzew 3-0 Hetman Orchowo 21 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Tur 1921 Turek 3-0 Warta Dobrów 20 maja, 17:00
Płomień Nekla 2-2 Olimpia Koło 21 maja, 17:00
Sparta Orzechowo 2-4 Polanin Strzałkowo 21 maja, 17:00
Polonia Golina 2-2 Orzeł Grzegorzew 20 maja, 17:00
Strażak Licheń Stary 1-1 Błękitni Mąkolno 20 maja, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 0-3 Wilki Wilczyn 21 maja, 17:00
Polonus Kazimierz Biskupi 0-3 GKS Sompolno 20 maja, 14:30

Kolejka 27 - 27-28 maja

Polonus Kazimierz Biskupi 1-1 Kasztelania Brudzew 27 maja, 17:00
GKS Sompolno 4-1 Zjednoczeni Rychwał 28 maja, 17:00
Wilki Wilczyn 1-0 Strażak Licheń Stary 27 maja, 11:00
Błękitni Mąkolno 1-1 Polonia Golina 27 maja, 17:00
Orzeł Grzegorzew 4-0 Sparta Orzechowo 28 maja, 17:00
Polanin Strzałkowo 1-3 Płomień Nekla 27 maja, 17:00
Olimpia Koło 5-1 Tur 1921 Turek 27 maja, 11:00
Warta Dobrów - Hetman Orchowo 28 maja, 16:00
goście nie dojechali

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Kasztelania Brudzew 3-1 Warta Dobrów 4 czerwca, 17:00
Hetman Orchowo - Olimpia Koło 3 czerwca, 17:00
gospodarze zrezygnowali z gry
Tur 1921 Turek 5-0 Polanin Strzałkowo 4 czerwca, 17:00
Płomień Nekla 5-4 Orzeł Grzegorzew 3 czerwca, 14:30
Sparta Orzechowo 3-3 Błękitni Mąkolno 4 czerwca, 17:00
Polonia Golina 2-1 Wilki Wilczyn 3 czerwca, 17:00
Strażak Licheń Stary 4-4 GKS Sompolno 3 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 4-0 Polonus Kazimierz Biskupi 2 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Zjednoczeni Rychwał 1-2 Kasztelania Brudzew 10 czerwca, 11:00
Polonus Kazimierz Biskupi 3-1 Strażak Licheń Stary 10 czerwca, 17:00
GKS Sompolno 4-2 Polonia Golina 10 czerwca, 17:00
Wilki Wilczyn 3-2 Sparta Orzechowo 8 czerwca, 17:30
Błękitni Mąkolno 3-3 Płomień Nekla 10 czerwca, 17:00
Orzeł Grzegorzew 2-0 Tur 1921 Turek 11 czerwca, 17:00
Polanin Strzałkowo - Hetman Orchowo 10 czerwca, 17:00
goście wycofali się z rozgrywek
Olimpia Koło 5-0 Warta Dobrów 10 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Kasztelania Brudzew 0-2 Olimpia Koło 15 czerwca, 11:00
Warta Dobrów 2-4 Polanin Strzałkowo 17 czerwca, 15:00
Hetman Orchowo - Orzeł Grzegorzew 17 czerwca, 17:00
odwołany
Tur 1921 Turek - Błękitni Mąkolno 17 czerwca, 17:00
nie odbył się
Płomień Nekla 1-1 Wilki Wilczyn 17 czerwca, 15:00
Sparta Orzechowo 2-0 GKS Sompolno 17 czerwca, 15:00
Polonia Golina 1-4 Polonus Kazimierz Biskupi 17 czerwca, 15:00
Strażak Licheń Stary 5-3 Zjednoczeni Rychwał 17 czerwca, 15:00

Baraże uzupełniające o udział w IV lidze (wielkopolska (południe))

IV liga 2016/2017 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2016/2017 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Leszno)

Klasa A 2016/2017 (Konin I)
Klasa A 2016/2017 (Konin II)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas