[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Konin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Ostrowite (k. Konina) 24 58 19 1 4 64-16 12 0 0 36-4 7 1 4 28-12
2.  Warta Pyzdry 24 51 16 3 5 97-40 8 3 1 47-16 8 0 4 50-24
3.  Victoria II Września 24 43 13 4 7 58-40 7 3 2 34-17 6 1 5 24-23
4.  ZKS Zagórów 24 40 13 1 10 43-45 8 1 3 26-14 5 0 7 17-31
5.  Orlik Miłosław 24 39 11 6 7 70-51 6 3 3 35-23 5 3 4 35-28
6.  Orły Huta Łukomska 24 36 11 3 10 47-44 5 2 5 30-26 6 1 5 17-18 2 4 1 1 0 6-5
7.  GKS Lisewo 24 36 11 3 10 64-54 6 0 6 36-26 5 3 4 28-28 2 1 0 1 1 5-6
8.  Czarni Brzeźno 24 33 9 6 9 36-53 6 2 4 21-25 3 4 5 15-28
9.  Sokół II Kleczew 24 31 9 4 11 47-70 5 3 4 27-30 4 1 7 20-40 2 6 2 0 0 8-5
10.  Warta Rumin 24 31 9 4 11 58-54 5 1 6 37-26 4 3 5 21-28 2 0 0 0 2 5-8
11.  Piast Grodziec 24 25 7 4 13 37-55 3 2 7 18-32 4 2 6 19-23
12.  GKS Rzgów 24 16 4 4 16 37-72 1 3 8 17-26 3 1 8 20-46
13.  Fanclub Dąbroszyn 24 6 1 3 20 25-89 1 0 11 9-45 0 3 9 16-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Czarni Ostrowite (k. Konina)    4-0 2-1 2-0 3-1 3-0 4-0 3-0 2-1 3-1 2-0 2-0 6-0* 
 2 Warta Pyzdry1-1     1-2 5-2 3-3 2-1 5-1 7-0 5-2 0-0 6-1 9-1 3-2 
 3 Victoria II Września0-3 3-4     5-0 1-0 4-1 2-1 1-1 3-3 7-0 1-0 4-1 3-3 
 4 ZKS Zagórów1-0 3-2 1-3     2-2 2-0 1-2 3-0 7-1 2-0 0-2 2-1 2-1 
 5 Orlik Miłosław2-4 5-2 1-1 8-2     0-2 2-2 0-3 5-2 2-2 5-3 4-0 1-0 
 6 Orły Huta Łukomska1-2 0-3 6-2 0-1 1-2     3-3 3-1 2-0 2-3 2-2 4-2 6-5 
 7 GKS Lisewo1-0 2-3 1-2 0-3 7-4 2-3     4-1 8-0 2-4 4-2 2-4 3-0* 
 8 Czarni Brzeźno1-0 0-8 1-5 3-1 1-1 0-1 5-2     2-1 3-2 0-3 1-1 4-0 
 9 Sokół II Kleczew1-6 4-2 0-4 3-0* 3-0* 2-2 2-5 2-2     4-2 2-1 2-4 2-2 
 10 Warta Rumin4-1 3-5 5-0 0-1 3-5 1-0 1-3 1-1 3-4     0-2 9-2 7-2 
 11 Piast Grodziec0-3 0-9 3-1 4-1 1-6 0-3 1-2 1-2 1-2 1-1     5-1 1-1 
 12 GKS Rzgów0-2 0-2 1-3 0-3 1-2 1-2 2-2 3-3 2-3 0-3 1-1     6-0 
 13 Fanclub Dąbroszyn0-6 0-10 1-0 1-3 2-9 1-2 0-5 0-1 0-1 2-3 0-2 2-3     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Victoria II Września.
 
ZKS Zagórów 1-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 28 sierpnia, 17:00
Warta Rumin 3-4 Sokół II Kleczew 28 sierpnia, 17:00
Piast Grodziec 1-6 Orlik Miłosław 28 sierpnia, 17:00
Warta Pyzdry 7-0 Czarni Brzeźno 28 sierpnia, 17:00
GKS Lisewo 2-4 GKS Rzgów 27 sierpnia, 17:00
Orły Huta Łukomska 6-5 Fanclub Dąbroszyn 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: GKS Rzgów.
 
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-0 Orły Huta Łukomska 3 września, 17:00
Victoria II Września 3-3 Fanclub Dąbroszyn 4 września, 14:00
Czarni Brzeźno 5-2 GKS Lisewo 4 września, 16:00
Orlik Miłosław 5-2 Warta Pyzdry 3 września, 17:00
Sokół II Kleczew 2-1 Piast Grodziec 4 września, 17:00
ZKS Zagórów 2-0 Warta Rumin 4 września, 17:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: Czarni Brzeźno.
 
Warta Rumin 4-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 10 września, 17:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; potem anulowany
Piast Grodziec 4-1 ZKS Zagórów 11 września, 17:00
Warta Pyzdry 5-2 Sokół II Kleczew 11 września, 17:00
GKS Lisewo 7-4 Orlik Miłosław 10 września, 11:00
Orły Huta Łukomska 6-2 Victoria II Września 10 września, 13:00
GKS Rzgów 6-0 Fanclub Dąbroszyn 10 września, 17:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Pauza: Orlik Miłosław.
 
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-1 Victoria II Września 17 września, 16:00
GKS Rzgów 1-2 Orły Huta Łukomska 17 września, 16:00
Czarni Brzeźno 4-0 Fanclub Dąbroszyn 18 września, 16:00
Sokół II Kleczew 2-5 GKS Lisewo 18 września, 16:00
ZKS Zagórów 3-2 Warta Pyzdry 18 września, 16:00
Warta Rumin 0-2 Piast Grodziec 17 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: Sokół II Kleczew.
 
Piast Grodziec 0-3 Czarni Ostrowite (k. Konina) 25 września, 16:00
Warta Pyzdry 0-0 Warta Rumin 24 września, 16:00
GKS Lisewo 0-3 ZKS Zagórów 24 września, 16:00
Fanclub Dąbroszyn 2-9 Orlik Miłosław 24 września, 16:00
Orły Huta Łukomska 3-1 Czarni Brzeźno 25 września, 11:00
Victoria II Września 4-1 GKS Rzgów 25 września, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Pauza: ZKS Zagórów.
 
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-0 GKS Rzgów 1 października, 16:00
Czarni Brzeźno 1-5 Victoria II Września 2 października, 16:00
Orlik Miłosław 0-2 Orły Huta Łukomska 1 października, 16:00
Sokół II Kleczew 2-2 Fanclub Dąbroszyn 1 października, 16:00
Warta Rumin 1-3 GKS Lisewo 1 października, 16:00
Piast Grodziec 0-9 Warta Pyzdry 2 października, 16:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: Warta Rumin.
 
Warta Pyzdry 1-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 9 października, 16:00
Fanclub Dąbroszyn 1-3 ZKS Zagórów 9 października, 16:00
Orły Huta Łukomska 2-0 Sokół II Kleczew 8 października, 13:00
Victoria II Września 1-0 Orlik Miłosław 8 października, 16:00
GKS Rzgów 3-3 Czarni Brzeźno 8 października, 16:00
Piast Grodziec 1-2 GKS Lisewo 8 października, 16:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Pauza: Piast Grodziec.
 
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-0 Czarni Brzeźno 16 października, 15:00
Orlik Miłosław 4-0 GKS Rzgów 15 października, 15:00
Sokół II Kleczew 0-4 Victoria II Września 16 października, 13:00
ZKS Zagórów 2-0 Orły Huta Łukomska 16 października, 15:00
Warta Rumin 7-2 Fanclub Dąbroszyn 15 października, 15:00
Warta Pyzdry 5-1 GKS Lisewo 16 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Pauza: Warta Pyzdry.
 
GKS Lisewo 1-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 22 października, 11:00
Orły Huta Łukomska 2-3 Warta Rumin 23 października, 11:00
Victoria II Września 5-0 ZKS Zagórów 23 października, 15:00
GKS Rzgów 2-3 Sokół II Kleczew 22 października, 12:00
Czarni Brzeźno 1-1 Orlik Miłosław 23 października, 15:00
Piast Grodziec 1-1 Fanclub Dąbroszyn 23 października, 15:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Pauza: GKS Lisewo.
 
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-1 Orlik Miłosław 29 października, 14:00
Sokół II Kleczew 2-2 Czarni Brzeźno 30 października, 14:00
ZKS Zagórów 2-1 GKS Rzgów 30 października, 14:00
Warta Rumin 5-0 Victoria II Września 29 października, 14:00
Piast Grodziec 0-3 Orły Huta Łukomska 30 października, 14:00
Warta Pyzdry 3-2 Fanclub Dąbroszyn 30 października, 14:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Pauza: Czarni Ostrowite (k. Konina).
 
Fanclub Dąbroszyn 0-5 GKS Lisewo 5 listopada, 14:00
Orły Huta Łukomska 0-3 Warta Pyzdry 6 listopada, 11:00
Victoria II Września 1-0 Piast Grodziec 6 listopada, 14:00
GKS Rzgów 0-3 Warta Rumin 5 listopada, 14:00
Czarni Brzeźno 3-1 ZKS Zagórów 6 listopada, 14:00
Orlik Miłosław 5-2 Sokół II Kleczew 5 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 12-13 listopada

Pauza: Fanclub Dąbroszyn.
 
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-1 Sokół II Kleczew 12 listopada, 13:00
ZKS Zagórów 2-2 Orlik Miłosław 13 listopada, 13:00
Warta Rumin 1-1 Czarni Brzeźno 12 listopada, 13:00
Piast Grodziec 5-1 GKS Rzgów 12 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Pyzdry 1-2 Victoria II Września 13 listopada, 13:00
GKS Lisewo 2-3 Orły Huta Łukomska 12 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 19-20 listopada

Pauza: Orły Huta Łukomska.
 
Fanclub Dąbroszyn 0-6 Czarni Ostrowite (k. Konina) 20 listopada, 13:00
Victoria II Września 2-1 GKS Lisewo 19 listopada, 13:00
GKS Rzgów 0-2 Warta Pyzdry 19 listopada, 13:00
Czarni Brzeźno 0-3 Piast Grodziec 20 listopada, 13:00
Orlik Miłosław 2-2 Warta Rumin 19 listopada, 13:00
Sokół II Kleczew 3-0 ZKS Zagórów 20 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 3-2

Kolejka 14 - 18-19 marca

Pauza: Victoria II Września.
 
Fanclub Dąbroszyn 1-2 Orły Huta Łukomska 19 marca, 15:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-0 ZKS Zagórów 18 marca, 15:00
Sokół II Kleczew 4-2 Warta Rumin 19 marca, 15:00
Orlik Miłosław 5-3 Piast Grodziec 18 marca, 15:00
Czarni Brzeźno 0-8 Warta Pyzdry 19 marca, 11:00
GKS Rzgów 2-2 GKS Lisewo 18 marca, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Pauza: GKS Rzgów.
 
Orły Huta Łukomska 1-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 25 marca, 15:00
Fanclub Dąbroszyn 1-0 Victoria II Września 25 marca, 15:00
GKS Lisewo 4-1 Czarni Brzeźno 25 marca, 15:00
Warta Pyzdry 3-3 Orlik Miłosław 25 marca, 16:00
Piast Grodziec 1-2 Sokół II Kleczew 26 marca, 16:00
Warta Rumin 0-1 ZKS Zagórów 25 marca, 16:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Pauza: Czarni Brzeźno.
 
Fanclub Dąbroszyn 2-3 GKS Rzgów 3 maja, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-1 Warta Rumin 2 kwietnia, 16:00
ZKS Zagórów 0-2 Piast Grodziec 2 kwietnia, 16:00
Sokół II Kleczew 4-2 Warta Pyzdry 2 kwietnia, 16:00
Orlik Miłosław 2-2 GKS Lisewo 1 kwietnia, 16:00
Victoria II Września 4-1 Orły Huta Łukomska 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Pauza: Orlik Miłosław.
 
Victoria II Września 0-3 Czarni Ostrowite (k. Konina) 9 kwietnia, 16:00
Orły Huta Łukomska 4-2 GKS Rzgów 8 kwietnia, 17:00
Fanclub Dąbroszyn 0-1 Czarni Brzeźno 8 kwietnia, 17:00
GKS Lisewo 8-0 Sokół II Kleczew 8 kwietnia, 17:00
Warta Pyzdry 5-2 ZKS Zagórów 9 kwietnia, 17:00
Piast Grodziec 1-1 Warta Rumin 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 15 kwietnia

Pauza: Sokół II Kleczew.
 
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-0 Piast Grodziec 15 kwietnia, 13:00
Warta Rumin 3-5 Warta Pyzdry 15 kwietnia, 13:00
ZKS Zagórów 1-2 GKS Lisewo 15 kwietnia, 13:00
Orlik Miłosław 1-0 Fanclub Dąbroszyn 15 kwietnia, 13:00
Czarni Brzeźno 0-1 Orły Huta Łukomska 15 kwietnia, 16:00
GKS Rzgów 1-3 Victoria II Września 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 22-23 kwietnia

Pauza: ZKS Zagórów.
 
GKS Rzgów 0-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 22 kwietnia, 17:00
Victoria II Września 1-1 Czarni Brzeźno 23 kwietnia, 16:00
Orły Huta Łukomska 1-2 Orlik Miłosław 22 kwietnia, 17:00
Fanclub Dąbroszyn 0-1 Sokół II Kleczew 22 kwietnia, 17:00
GKS Lisewo 2-4 Warta Rumin 22 kwietnia, 17:00
Warta Pyzdry 6-1 Piast Grodziec 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia

Pauza: Warta Rumin.
 
GKS Lisewo 4-2 Piast Grodziec 29 kwietnia, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 4-0 Warta Pyzdry 29 kwietnia, 11:00
ZKS Zagórów 2-1 Fanclub Dąbroszyn 29 kwietnia, 17:00
Sokół II Kleczew 2-2 Orły Huta Łukomska 30 kwietnia, 17:00
Orlik Miłosław 1-1 Victoria II Września 27 kwietnia, 18:00
Czarni Brzeźno 1-1 GKS Rzgów 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 6-7 maja

Pauza: Piast Grodziec.
 
Czarni Brzeźno 1-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 7 maja, 17:00
GKS Rzgów 1-2 Orlik Miłosław 6 maja, 17:00
Victoria II Września 3-3 Sokół II Kleczew 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 maja, 13:00) odwołany
Orły Huta Łukomska 0-1 ZKS Zagórów 6 maja, 17:00
Fanclub Dąbroszyn 2-3 Warta Rumin 6 maja, 17:00
GKS Lisewo 2-3 Warta Pyzdry 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 13-14 maja

Pauza: Warta Pyzdry.
 
Fanclub Dąbroszyn 0-2 Piast Grodziec 13 maja, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 4-0 GKS Lisewo 14 maja, 17:00
Warta Rumin 1-0 Orły Huta Łukomska 13 maja, 17:00
ZKS Zagórów 1-3 Victoria II Września 13 maja, 17:00
Sokół II Kleczew 2-4 GKS Rzgów 14 maja, 17:00
Orlik Miłosław 0-3 Czarni Brzeźno 13 maja, 17:00

Kolejka 23 - 20-21 maja

Pauza: GKS Lisewo.
 
Orlik Miłosław 2-4 Czarni Ostrowite (k. Konina) 20 maja, 17:00
Czarni Brzeźno 2-1 Sokół II Kleczew 21 maja, 17:00
GKS Rzgów 0-3 ZKS Zagórów 20 maja, 17:00
Victoria II Września 7-0 Warta Rumin 21 maja, 16:00
Orły Huta Łukomska 2-2 Piast Grodziec 20 maja, 17:00
Fanclub Dąbroszyn 0-10 Warta Pyzdry 20 maja, 17:00

Kolejka 24 - 27-28 maja

Pauza: Czarni Ostrowite (k. Konina).
 
GKS Lisewo 3-0 Fanclub Dąbroszyn 27 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Warta Pyzdry 2-1 Orły Huta Łukomska 28 maja, 17:00
Piast Grodziec 3-1 Victoria II Września 28 maja, 17:00
Warta Rumin 9-2 GKS Rzgów 27 maja, 17:00
ZKS Zagórów 3-0 Czarni Brzeźno 28 maja, 17:00
Sokół II Kleczew 3-0 Orlik Miłosław 28 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 25 - 3-4 czerwca

Pauza: Fanclub Dąbroszyn.
 
Sokół II Kleczew 1-6 Czarni Ostrowite (k. Konina) 4 czerwca, 15:00
Orlik Miłosław 8-2 ZKS Zagórów 3 czerwca, 17:00
Czarni Brzeźno 3-2 Warta Rumin 4 czerwca, 17:00
GKS Rzgów 1-1 Piast Grodziec 3 czerwca, 17:00
Victoria II Września 3-4 Warta Pyzdry 4 czerwca, 16:00
Orły Huta Łukomska 3-3 GKS Lisewo 3 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 10-11 czerwca

Pauza: Orły Huta Łukomska.
 
Czarni Ostrowite (k. Konina) 6-0 Fanclub Dąbroszyn 7 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 6-1
GKS Lisewo 1-2 Victoria II Września 10 czerwca, 17:00
Warta Pyzdry 9-1 GKS Rzgów 10 czerwca, 17:00
Piast Grodziec 1-2 Czarni Brzeźno 10 czerwca, 17:00
Warta Rumin 3-5 Orlik Miłosław 10 czerwca, 17:00
ZKS Zagórów 7-1 Sokół II Kleczew 10 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Konin)

Klasa A 2016/2017 (Konin II)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas