[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2016/2017, grupa: Wadowice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Strzelec Budzów 18 44 14 2 2 49-18 9 0 0 31-7 5 2 2 18-11
2.  Stanisławianka Stanisław Dolny 17 34 10 4 3 49-25 7 1 0 32-4 3 3 3 17-21
3.  Błyskawica Marcówka 18 33 10 3 5 40-34 4 3 2 22-16 6 0 3 18-18 2 4 1 1 0 4-2
4.  Dąb Sidzina 18 33 9 6 3 43-29 5 3 1 24-12 4 3 2 19-17 2 1 0 1 1 2-4
5.  Watra Zawoja 17 31 10 1 6 50-24 6 1 2 27-9 4 0 4 23-15
6.  Lachy Lachowice 16 24 7 3 6 43-35 4 1 3 22-15 3 2 3 21-20
7.  Leńczanka Leńcze 16 23 7 2 7 37-32 5 0 3 23-11 2 2 4 14-21
8.  KS Bystra (k. Wadowic) 18 21 7 0 11 28-40 5 0 4 16-17 2 0 7 12-23
9.  LKS Bieńkówka 18 17 5 2 11 29-48 4 1 4 22-22 1 1 7 7-26 2 3 1 0 1 6-5
10.  Huragan Skawica 18 17 5 2 11 43-56 4 1 4 26-22 1 1 7 17-34 2 3 1 0 1 5-6
11.  Tarnawianka Tarnawa 18 12 3 3 12 22-62 2 3 4 15-25 1 0 8 7-37
12.  Jubilat Izdebnik 18 11 3 2 13 30-60 2 1 6 20-23 1 1 7 10-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Strzelec Budzów    5-2 5-2 3-0 4-1 3-2 4-0 2-0 2-0 3-0 
 2 Stanisławianka Stanisław Dolny3-0     2-2 3-1 7-0 5-0 3-0 5-1 4-0 
 3 Błyskawica Marcówka0-4 2-3     1-1 2-1 4-1 3-0 3-3 5-1 2-2 
 4 Dąb Sidzina1-1 3-1 1-3     2-2 1-1 3-1 2-1 4-2 7-0 
 5 Watra Zawoja4-0 0-1 2-3     1-0 1-1 1-0 6-1 4-2 8-1 
 6 Lachy Lachowice0-1 1-1 7-3     2-0 2-0 3-7 0-1 7-2 
 7 Leńczanka Leńcze0-2 2-3 3-1 0-1     3-2 5-1 7-1 3-0* 
 8 KS Bystra (k. Wadowic)2-5 0-2 1-0 0-5 8-2 2-0     2-0 1-0 0-3 
 9 LKS Bieńkówka1-0 0-1 2-3 0-6 3-3 2-4 5-4     6-1 3-0 
 10 Huragan Skawica2-3 2-2 0-2 2-6 5-2 0-4 4-0     2-1 9-2 
 11 Tarnawianka Tarnawa1-1 2-3 0-0 1-4 1-8 5-2 0-3 3-3     2-1 
 12 Jubilat Izdebnik2-2 3-5 2-3 0-3 1-4 0-2 1-2 5-1 6-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Lachy Lachowice 7-2 Jubilat Izdebnik 21 sierpnia, 17:00
Tarnawianka Tarnawa 1-4 Watra Zawoja 21 sierpnia, 11:00
KS Bystra (k. Wadowic) 2-5 Strzelec Budzów 21 sierpnia, 15:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-2 Dąb Sidzina 20 sierpnia, 17:00
Leńczanka Leńcze 5-1 Huragan Skawica 20 sierpnia, 17:00
Błyskawica Marcówka 3-0 LKS Bieńkówka 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Jubilat Izdebnik 1-2 LKS Bieńkówka 28 sierpnia, 13:00
Huragan Skawica 0-2 Błyskawica Marcówka 27 sierpnia, 17:00
Dąb Sidzina 1-1 Leńczanka Leńcze 28 sierpnia, 17:00
Strzelec Budzów 5-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 27 sierpnia, 17:00
Watra Zawoja 1-0 KS Bystra (k. Wadowic) 28 sierpnia, 17:00
Lachy Lachowice 0-1 Tarnawianka Tarnawa 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Tarnawianka Tarnawa 2-1 Jubilat Izdebnik 4 września, 11:00
KS Bystra (k. Wadowic) 8-2 Lachy Lachowice 3 września, 17:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-1 Watra Zawoja 3 września, 17:00
Leńczanka Leńcze 0-2 Strzelec Budzów 4 września, 15:30
Błyskawica Marcówka 1-1 Dąb Sidzina 4 września, 17:00
LKS Bieńkówka 6-1 Huragan Skawica 3 września, 11:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Jubilat Izdebnik 5-1 Huragan Skawica 11 września, 13:00
Dąb Sidzina 2-1 LKS Bieńkówka 11 września, 16:30
Strzelec Budzów 5-2 Błyskawica Marcówka 11 września, 14:00
Watra Zawoja 1-1 Leńczanka Leńcze 11 września, 16:30
Lachy Lachowice 1-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 11 września, 11:00
Tarnawianka Tarnawa 0-3 KS Bystra (k. Wadowic) 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

KS Bystra (k. Wadowic) 0-3 Jubilat Izdebnik 17 września, 13:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 5-1 Tarnawianka Tarnawa 17 września, 16:00
Leńczanka Leńcze 0-1 Lachy Lachowice 17 września, 16:00
Błyskawica Marcówka 2-1 Watra Zawoja 17 września, 16:00
LKS Bieńkówka 1-0 Strzelec Budzów 18 września, 16:00
Huragan Skawica 2-6 Dąb Sidzina 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Jubilat Izdebnik 2-3 Dąb Sidzina 25 września, 13:00
Strzelec Budzów 2-0 Huragan Skawica 24 września, 16:00
Watra Zawoja 6-1 LKS Bieńkówka 25 września, 16:00
Lachy Lachowice 7-3 Błyskawica Marcówka 25 września, 16:00
Tarnawianka Tarnawa 5-2 Leńczanka Leńcze 25 września, 11:00
KS Bystra (k. Wadowic) 0-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 24 września, 13:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Stanisławianka Stanisław Dolny 4-0 Jubilat Izdebnik 1 października, 13:00
Leńczanka Leńcze 3-2 KS Bystra (k. Wadowic) 1 października, 15:00
Błyskawica Marcówka 5-1 Tarnawianka Tarnawa 1 października, 15:00
LKS Bieńkówka 3-3 Lachy Lachowice 2 października, 15:00
Huragan Skawica 5-2 Watra Zawoja 1 października, 15:00
Dąb Sidzina 1-1 Strzelec Budzów 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Jubilat Izdebnik 2-2 Strzelec Budzów 9 października, 13:00
Watra Zawoja 2-3 Dąb Sidzina 6 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (9 października, 15:00) odwołany
Lachy Lachowice 3-7 Huragan Skawica 9 października, 11:00
Tarnawianka Tarnawa 3-3 LKS Bieńkówka 9 października, 11:00
KS Bystra (k. Wadowic) 1-0 Błyskawica Marcówka 8 października, 14:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 7-0 Leńczanka Leńcze 8 października, 13:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Leńczanka Leńcze 3-0 Jubilat Izdebnik 16 października, 15:00
(wo)
nie odbył się
Błyskawica Marcówka 2-3 Stanisławianka Stanisław Dolny 16 października, 13:00
LKS Bieńkówka 5-4 KS Bystra (k. Wadowic) 16 października, 15:00
Huragan Skawica 2-1 Tarnawianka Tarnawa 15 października, 15:00
Dąb Sidzina 2-2 Lachy Lachowice 16 października, 15:00
Strzelec Budzów 4-1 Watra Zawoja 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Jubilat Izdebnik 0-3 Watra Zawoja 20 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (22 października, 13:00) odwołany / w drugim terminie (13 listopada, 11:00) odwołany
Lachy Lachowice 0-1 Strzelec Budzów 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 października, 15:00) odwołany / w drugim terminie (6 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tarnawianka Tarnawa 0-0 Dąb Sidzina 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 października, 11:00) odwołany
KS Bystra (k. Wadowic) 2-0 Huragan Skawica 22 października, 15:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-0 LKS Bieńkówka 22 października, 15:00
Leńczanka Leńcze 2-3 Błyskawica Marcówka 6 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 października, 15:00) odwołany

Kolejka 11 - 29-30 października

Błyskawica Marcówka 2-2 Jubilat Izdebnik 29 października, 14:00
LKS Bieńkówka 2-4 Leńczanka Leńcze 30 października, 14:00
Huragan Skawica 2-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 29 października, 14:00
Dąb Sidzina 3-1 KS Bystra (k. Wadowic) 30 października, 14:00
Strzelec Budzów 3-0 Tarnawianka Tarnawa 29 października, 14:00
Watra Zawoja 1-0 Lachy Lachowice 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 8-9 kwietnia

Jubilat Izdebnik 1-4 Lachy Lachowice 8 kwietnia, 16:00
Watra Zawoja 8-1 Tarnawianka Tarnawa 9 kwietnia, 16:00
Strzelec Budzów 4-0 KS Bystra (k. Wadowic) 9 kwietnia, 16:00
Dąb Sidzina 3-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 9 kwietnia, 17:00
Huragan Skawica 0-4 Leńczanka Leńcze 8 kwietnia, 16:00
LKS Bieńkówka 0-1 Błyskawica Marcówka 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 15 kwietnia

LKS Bieńkówka 3-0 Jubilat Izdebnik 15 kwietnia, 15:00
Błyskawica Marcówka 3-3 Huragan Skawica 15 kwietnia, 11:00
Leńczanka Leńcze 3-1 Dąb Sidzina 15 kwietnia, 15:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-0 Strzelec Budzów 15 kwietnia, 15:00
KS Bystra (k. Wadowic) 0-5 Watra Zawoja 15 kwietnia, 15:00
Tarnawianka Tarnawa 1-8 Lachy Lachowice 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Jubilat Izdebnik 6-1 Tarnawianka Tarnawa 22 kwietnia, 17:00
Lachy Lachowice 2-0 KS Bystra (k. Wadowic) 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Watra Zawoja 4-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strzelec Budzów 3-2 Leńczanka Leńcze 23 kwietnia, 17:00
Dąb Sidzina 1-3 Błyskawica Marcówka 23 kwietnia, 17:00
Huragan Skawica 4-0 LKS Bieńkówka 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Huragan Skawica 9-2 Jubilat Izdebnik 29 kwietnia, 16:00
LKS Bieńkówka 2-3 Dąb Sidzina 30 kwietnia, 17:00
Błyskawica Marcówka 0-4 Strzelec Budzów 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leńczanka Leńcze - Watra Zawoja 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 maja, 17:00) odwołany
Stanisławianka Stanisław Dolny - Lachy Lachowice 15 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 maja, 17:00) odwołany
KS Bystra (k. Wadowic) 1-0 Tarnawianka Tarnawa 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 6-7 maja

Jubilat Izdebnik 0-2 KS Bystra (k. Wadowic) 6 maja, 17:30
Tarnawianka Tarnawa 1-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 7 maja, 17:00
Lachy Lachowice - Leńczanka Leńcze 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 maja, 17:00) odwołany
Watra Zawoja 0-1 Błyskawica Marcówka 7 maja, 17:00
Strzelec Budzów 2-0 LKS Bieńkówka 7 maja, 17:00
Dąb Sidzina 4-2 Huragan Skawica 7 maja, 17:00

Kolejka 17 - 13-14 maja

Dąb Sidzina 7-0 Jubilat Izdebnik 14 maja, 17:00
Huragan Skawica 2-3 Strzelec Budzów 13 maja, 14:00
LKS Bieńkówka 0-6 Watra Zawoja 14 maja, 17:00
Błyskawica Marcówka 4-1 Lachy Lachowice 13 maja, 17:00
Leńczanka Leńcze 7-1 Tarnawianka Tarnawa 13 maja, 17:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 5-0 KS Bystra (k. Wadowic) 13 maja, 17:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 20-21 maja

Jubilat Izdebnik 3-5 Stanisławianka Stanisław Dolny 20 maja, 15:00
KS Bystra (k. Wadowic) 2-0 Leńczanka Leńcze 20 maja, 15:00
Tarnawianka Tarnawa 2-3 Błyskawica Marcówka 21 maja, 15:00
Lachy Lachowice 2-0 LKS Bieńkówka 21 maja, 17:00
Watra Zawoja 4-2 Huragan Skawica 21 maja, 17:00
Strzelec Budzów 3-0 Dąb Sidzina 20 maja, 16:00

Kolejka 19 - 27-28 maja

Strzelec Budzów - Jubilat Izdebnik 28 maja, 17:00
Dąb Sidzina - Watra Zawoja 28 maja, 18:00
Huragan Skawica - Lachy Lachowice 27 maja, 17:00
LKS Bieńkówka - Tarnawianka Tarnawa 28 maja, 17:00
Błyskawica Marcówka - KS Bystra (k. Wadowic) 27 maja, 17:00
Leńczanka Leńcze - Stanisławianka Stanisław Dolny 28 maja, 17:00

REKLAMA

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Jubilat Izdebnik - Leńczanka Leńcze
Stanisławianka Stanisław Dolny - Błyskawica Marcówka
KS Bystra (k. Wadowic) - LKS Bieńkówka
Tarnawianka Tarnawa - Huragan Skawica
Lachy Lachowice - Dąb Sidzina
Watra Zawoja - Strzelec Budzów

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Watra Zawoja - Jubilat Izdebnik
Strzelec Budzów - Lachy Lachowice
Dąb Sidzina - Tarnawianka Tarnawa
Huragan Skawica - KS Bystra (k. Wadowic)
LKS Bieńkówka - Stanisławianka Stanisław Dolny
Błyskawica Marcówka - Leńczanka Leńcze

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

Jubilat Izdebnik - Błyskawica Marcówka
Leńczanka Leńcze - LKS Bieńkówka
Stanisławianka Stanisław Dolny - Huragan Skawica
KS Bystra (k. Wadowic) - Dąb Sidzina
Tarnawianka Tarnawa - Strzelec Budzów
Lachy Lachowice - Watra Zawoja

Klasa A 2016/2017 (Wadowice)

Klasa B 2016/2017 (Wadowice II)

Klasa C 2016/2017 (Wadowice I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas