[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2016/2017, grupa: Wadowice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chełm Stryszów 16 38 12 2 2 58-19 7 0 1 35-8 5 2 1 23-11 2 4 1 1 0 3-2
2.  Żarek Stronie 16 38 12 2 2 62-21 6 2 0 37-7 6 0 2 25-14 2 1 0 1 1 2-3
3.  Korona Skawinki 16 31 9 4 3 54-20 4 2 2 28-14 5 2 1 26-6
4.  Olimpia Zebrzydowice 16 29 9 2 5 46-28 4 0 4 20-14 5 2 1 26-14
5.  Filkówka Barwałd Średni 16 22 7 1 8 35-45 3 1 4 20-20 4 0 4 15-25
6.  Zryw Lanckorona 16 20 6 2 8 40-47 3 1 4 24-26 3 1 4 16-21
7.  Świt Osielec 16 12 4 0 12 27-53 3 0 5 10-20 1 0 7 17-33
8.  Jastrzębianka Jastrzębia 16 10 3 1 12 23-57 2 0 6 14-28 1 1 6 9-29
9.  Pogoń Bugaj 16 8 2 2 12 19-74 1 2 5 11-28 1 0 7 8-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Chełm Stryszów    2-1 3-2 1-3 6-0 4-2 2-0 7-0 10-0 
 2 Żarek Stronie1-1     0-0 4-2 5-0 3-1 8-0 7-3 9-0 
 3 Korona Skawinki3-3 1-2     3-3 6-2 2-4 3-0 3-0 7-0 
 4 Olimpia Zebrzydowice1-2 2-0 0-6     0-2 1-2 7-2 3-0 6-0 
 5 Filkówka Barwałd Średni2-5 2-3 1-2 2-3     5-2 3-2 2-2 3-1 
 6 Zryw Lanckorona0-1 4-7 0-3 3-3 5-1     1-9 4-0 7-2 
 7 Świt Osielec3-2 0-3 0-8 0-1 1-3 3-0*     3-0* 0-3* 
 8 Jastrzębianka Jastrzębia0-2 3-6 1-4 1-5 0-4* 1-3 4-2     4-2 
 9 Pogoń Bugaj1-7 0-3* 1-1 0-6 2-3 2-2 5-2 0-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Żarek Stronie.
 
Świt Osielec 3-2 Chełm Stryszów 28 sierpnia, 17:00
Pogoń Bugaj 2-3 Filkówka Barwałd Średni 28 sierpnia, 15:00
Korona Skawinki 3-0 Jastrzębianka Jastrzębia 28 sierpnia, 17:00
Zryw Lanckorona 3-3 Olimpia Zebrzydowice 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: Jastrzębianka Jastrzębia.
 
Chełm Stryszów 1-3 Olimpia Zebrzydowice 4 września, 17:00
Żarek Stronie 3-1 Zryw Lanckorona 4 września, 17:00
Filkówka Barwałd Średni 1-2 Korona Skawinki 4 września, 11:00
Świt Osielec 0-3 Pogoń Bugaj 4 września, 17:00
(wo)
na boisku 1-3

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: Filkówka Barwałd Średni.
 
Pogoń Bugaj 1-7 Chełm Stryszów 10 września, 16:30
Korona Skawinki 3-0 Świt Osielec 11 września, 16:30
Zryw Lanckorona 4-0 Jastrzębianka Jastrzębia 11 września, 16:30
Olimpia Zebrzydowice 2-0 Żarek Stronie 11 września, 16:30

Kolejka 4 - 17-18 września

Pauza: Świt Osielec.
 
Chełm Stryszów 2-1 Żarek Stronie 18 września, 16:00
Jastrzębianka Jastrzębia 1-5 Olimpia Zebrzydowice 18 września, 11:00
Filkówka Barwałd Średni 5-2 Zryw Lanckorona 17 września, 16:00
Pogoń Bugaj 1-1 Korona Skawinki 17 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: Pogoń Bugaj.
 
Korona Skawinki 3-3 Chełm Stryszów 25 września, 11:00
Zryw Lanckorona 1-9 Świt Osielec 25 września, 16:00
Olimpia Zebrzydowice 0-2 Filkówka Barwałd Średni 25 września, 16:00
Żarek Stronie 7-3 Jastrzębianka Jastrzębia 25 września, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Pauza: Korona Skawinki.
 
Chełm Stryszów 7-0 Jastrzębianka Jastrzębia 2 października, 15:00
Filkówka Barwałd Średni 2-3 Żarek Stronie 2 października, 15:00
Świt Osielec 0-1 Olimpia Zebrzydowice 2 października, 15:00
Pogoń Bugaj 2-2 Zryw Lanckorona 2 października, 15:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: Chełm Stryszów.
 
Zryw Lanckorona 0-3 Korona Skawinki 9 października, 15:00
Olimpia Zebrzydowice 6-0 Pogoń Bugaj 9 października, 15:00
Żarek Stronie 8-0 Świt Osielec 9 października, 15:00
Jastrzębianka Jastrzębia 0-4 Filkówka Barwałd Średni 9 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-4

Kolejka 8 - 15-16 października

Pauza: Zryw Lanckorona.
 
Chełm Stryszów 6-0 Filkówka Barwałd Średni 16 października, 15:00
Świt Osielec 3-0 Jastrzębianka Jastrzębia 16 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Pogoń Bugaj 0-3 Żarek Stronie 16 października, 11:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie przygotowali boiska
Korona Skawinki 3-3 Olimpia Zebrzydowice 16 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Pauza: Olimpia Zebrzydowice.
 
Zryw Lanckorona 0-1 Chełm Stryszów 30 października, 11:00
w pierwotnym terminie (23 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Żarek Stronie 0-0 Korona Skawinki 23 października, 15:00
Jastrzębianka Jastrzębia 4-2 Pogoń Bugaj 30 października, 11:00
w pierwotnym terminie (23 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Filkówka Barwałd Średni 3-2 Świt Osielec 23 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 kwietnia

Pauza: Żarek Stronie.
 
Chełm Stryszów 2-0 Świt Osielec 23 kwietnia, 17:00
Filkówka Barwałd Średni 3-1 Pogoń Bugaj 23 kwietnia, 17:00
Jastrzębianka Jastrzębia 1-4 Korona Skawinki 23 kwietnia, 17:00
Olimpia Zebrzydowice 1-2 Zryw Lanckorona 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 11 - 29-30 kwietnia

Pauza: Jastrzębianka Jastrzębia.
 
Olimpia Zebrzydowice 1-2 Chełm Stryszów 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany
Zryw Lanckorona 4-7 Żarek Stronie 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany
Korona Skawinki 6-2 Filkówka Barwałd Średni 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany
Pogoń Bugaj 5-2 Świt Osielec 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (3 maja, 11:00) odwołany

Kolejka 12 - 6-7 maja

Pauza: Filkówka Barwałd Średni.
 
Chełm Stryszów 10-0 Pogoń Bugaj 7 maja, 17:00
Świt Osielec 0-8 Korona Skawinki 7 maja, 17:00
Jastrzębianka Jastrzębia 1-3 Zryw Lanckorona 7 maja, 17:00
Żarek Stronie 4-2 Olimpia Zebrzydowice 7 maja, 17:00

Kolejka 13 - 13-14 maja

Pauza: Świt Osielec.
 
Żarek Stronie 1-1 Chełm Stryszów 13 maja, 17:00
Olimpia Zebrzydowice 3-0 Jastrzębianka Jastrzębia 14 maja, 17:00
Zryw Lanckorona 5-1 Filkówka Barwałd Średni 13 maja, 17:00
Korona Skawinki 7-0 Pogoń Bugaj 13 maja, 17:00

Kolejka 14 - 20-21 maja

Pauza: Pogoń Bugaj.
 
Chełm Stryszów 3-2 Korona Skawinki 21 maja, 17:00
Świt Osielec 3-0 Zryw Lanckorona 21 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Filkówka Barwałd Średni 2-3 Olimpia Zebrzydowice 21 maja, 17:00
Jastrzębianka Jastrzębia 3-6 Żarek Stronie 21 maja, 17:00

Kolejka 15 - 27-28 maja

Pauza: Korona Skawinki.
 
Jastrzębianka Jastrzębia 0-2 Chełm Stryszów 28 maja, 17:00
Żarek Stronie 5-0 Filkówka Barwałd Średni 28 maja, 17:00
Olimpia Zebrzydowice 7-2 Świt Osielec 28 maja, 17:00
Zryw Lanckorona 7-2 Pogoń Bugaj 28 maja, 17:00

Kolejka 16 - 3-4 czerwca

Pauza: Chełm Stryszów.
 
Korona Skawinki 2-4 Zryw Lanckorona 4 czerwca, 17:00
Pogoń Bugaj 0-6 Olimpia Zebrzydowice 4 czerwca, 11:00
Świt Osielec 0-3 Żarek Stronie 4 czerwca, 17:00
Filkówka Barwałd Średni 2-2 Jastrzębianka Jastrzębia 4 czerwca, 17:00

Kolejka 17 - 10-11 czerwca

Pauza: Zryw Lanckorona.
 
Filkówka Barwałd Średni 2-5 Chełm Stryszów 11 czerwca, 17:00
Jastrzębianka Jastrzębia 4-2 Świt Osielec 10 czerwca, 17:00
Żarek Stronie 9-0 Pogoń Bugaj 10 czerwca, 17:00
Olimpia Zebrzydowice 0-6 Korona Skawinki 10 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 17-18 czerwca

Pauza: Olimpia Zebrzydowice.
 
Chełm Stryszów 4-2 Zryw Lanckorona 18 czerwca, 11:00
Korona Skawinki 1-2 Żarek Stronie 18 czerwca, 11:00
Pogoń Bugaj 0-4 Jastrzębianka Jastrzębia 17 czerwca, 17:00
Świt Osielec 1-3 Filkówka Barwałd Średni 18 czerwca, 11:00

Klasa B 2016/2017 (Wadowice I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas