[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Szczecin

I runda - 21 sierpnia
Grot Gardno - wolny los

Sokół II Pyrzyce 3-4 Goplana Żabów 21 sierpnia, 16:00
Piast Kolin 0-4 Unia Stargard 21 sierpnia, 16:00
Chrobry Boleszkowice 0-2 Olimpia Smolnica 21 sierpnia, 16:00
Tywa Swobnica 1-6 Czcibor Cedynia 21 sierpnia, 16:00
Bryza Reńsko 0-7 Orzeł Pęzino 21 sierpnia, 16:00
Mercury Nowogródek Pomorski 0-3 GKS Golenice 21 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 7-3
Gardominka Mechowo 2-3 Korona Stuchowo 21 sierpnia, 16:00
Zieloni Wyszobór 1-1 Jastrząb Łosośnica 21 sierpnia, 16:00
wynik rzutów karnych nieznany; awans Jastrząb
Ogniwo II Babinek 3-2 Unia Swochowo 21 sierpnia, 16:00
Komarex Komarowo 1-2 Znicz Niedźwiedź 21 sierpnia, 18:00
Unia II Dolice 0-5 Orzeł Grzędzice 21 sierpnia, 16:00
Rega II Trzebiatów 5-0 Sowianka Sowno 21 sierpnia, 16:00
Lotnik Czarne 3-0 Radovia Radowo Małe 21 sierpnia, 15:00
Pionier Szczecin 0-12 Aquila Szczecin 21 sierpnia, 16:00
Arkonia II Szczecin 1-0 KS Wołczkowo-Bezrzecze 21 sierpnia, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-0 Rolpol Rossow Chlebowo 21 sierpnia, 16:00
Sparta Skalin 1-4 Światowid 63 Łobez 21 sierpnia, 16:00
Dęby Rogowo 0-1 Hanza Goleniów 21 sierpnia, 16:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-4 Dąb Dębice 21 sierpnia, 16:00
wynik rzutów karnych nieznany; awans Dąb
Bałtyk Gostyń 1-5 Jantar Dziwnów 21 sierpnia, 16:00
Saturn Szadzko 5-4 Remor Recz 21 sierpnia, 16:00
Kasta Majowe (Szczecin) 0-3 KP Przecław 30 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 16:00) przerwany przy stanie 0-0 z powodu ulewy; w drugim terminie dokończony
Skrzydlaci Będargowo 0-11 Piast II Karsko 21 sierpnia, 16:00
Rurzyca Nawodna 6-5 Łabędź Widuchowa 21 sierpnia, 16:00
Iskra Banie 6-2 Piast Piaseczno 21 sierpnia, 16:00
Bizon Cerkwica 4-2 Fala Międzyzdroje 21 sierpnia, 16:00
Iskra Lutówko 1-2 Jedność Przewłoki 21 sierpnia, 16:00
Energetyk II Gryfino 6-2 LZS Kołbaskowo 21 sierpnia, 16:00

II runda - 7 września

Goplana Żabów 2-3 Mechanik Warnice 7 września, 17:00
Unia Stargard 6-4 Masovia Maszewo 7 września, 17:00
pd.
Olimpia Smolnica 3-2 Mieszko Mieszkowice 7 września, 17:00
Czcibor Cedynia 0-5 Morzycko Moryń 7 września, 17:00
Orzeł Pęzino 6-2 Biali Sądów 7 września, 17:00
GKS Golenice 5-4 Kłos Pełczyce 7 września, 17:00
Korona Stuchowo 2-1 Rega Trzebiatów 7 września, 17:00
Jastrząb Łosośnica 1-5 Sparta Gryfice 7 września, 17:00
Ogniwo II Babinek 0-2 Błękit Pniewo 7 września, 17:00
Znicz Niedźwiedź 1-10 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 7 września, 17:00
Sarmata Dobra 2-3 Orzeł Grzędzice 7 września, 17:00
Rega II Trzebiatów 1-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 września, 17:00
pd. k. 4-5
Lotnik Czarne 0-5 Polonia Płoty 7 września, 17:00
Aquila Szczecin 3-1 Tanowia Tanowo 31 sierpnia, 19:00
w pierwotnym terminie (7 września, 17:00) odwołany
Arkonia II Szczecin 0-6 Stal Szczecin 7 września, 18:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-2 Promień Mosty 7 września, 17:00
pd. k. 4-2
Światowid 63 Łobez 4-1 Ina Ińsko 7 września, 17:00
Hanza Goleniów 2-3 Pomorzanin Nowogard 7 września, 17:00
Dąb Dębice 2-1 Błękitni II Stargard Szczeciński 7 września, 17:00
Jantar Dziwnów 2-5 Wicher Brojce 7 września, 17:00
Saturn Szadzko 1-4 Orkan Suchań 7 września, 17:00
KP Przecław 2-1 Odrzanka Radziszewo 7 września, 17:00
Piast II Karsko 1-6 Gavia Choszczno 7 września, 17:00
Rurzyca Nawodna 2-4 Ogniwo Babinek 7 września, 17:00
Iskra Banie 3-2 Sokół Pyrzyce 7 września, 17:00
Bizon Cerkwica 5-9 Błękitni Trzygłów 7 września, 17:00
Jedność Przewłoki 3-0 Unia Dolice 7 września, 17:00
Energetyk II Gryfino 0-2 Arkonia Szczecin 7 września, 17:00
Grot Gardno 4-1 Czarni Lubanowo 7 września, 17:00
Stal Lipiany 2-2 Sęp Brzesko 7 września, 17:00
pd. k. 3-0
Flota Świnoujście 5-2 Iskra Golczewo 7 września, 17:00
Pomorzanin Krąpiel 2-4 Zorza Dobrzany 7 września, 17:00
Orzeł Łożnica 4-3 Mewa Resko 7 września, 17:00
Koral Mostkowo 3-0 Klon Krzęcin 7 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
CRS Barlinek 1-2 Piast Karsko 7 września, 17:00
Polonia Giżyn 7-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 7 września, 17:00
Fagus Kołbacz 2-6 GKS Mierzyn 7 września, 17:00
Zieloni Zielin 0-9 Odra Chojna 7 września, 17:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-3 Chemik Police 7 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

III runda - 21 września
Do gry przystępują zespoły z IV ligi.
Hutnik Szczecin - wolny los.

Orzeł Łożnica 0-5 Flota Świnoujście 21 września, 16:30
Unia Stargard 1-0 Mechanik Warnice 21 września, 16:30
Olimpia Smolnica 3-0 Osadnik Myślibórz 21 września, 16:30
Wicher Brojce 5-6 Polonia Płoty 21 września, 16:30
Orzeł Pęzino 1-3 Gavia Choszczno 21 września, 16:30
GKS Golenice 4-0 Morzycko Moryń 21 września, 16:30
Korona Stuchowo 0-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal 21 września, 16:30
(wo)
nie odbył się
Jedność Przewłoki 3-0 Zorza Dobrzany 21 września, 16:30
(wo)
nie odbył się
Błękitni Trzygłów 1-2 Pomorzanin Nowogard 20 września, 16:30
Iskra Banie 2-0 Błękit Pniewo 21 września, 16:30
Kluczevia Stargard 5-0 Orzeł Grzędzice 21 września, 16:30
Patryk Kurant 7, Przemysław Wolski 47, Patryk Dzikowicz 52, 58, 67
Stal Lipiany 4-0 Energetyk Gryfino 21 września, 16:30
Sparta Gryfice 3-0 Gryf Kamień Pomorski 21 września, 16:30
Michał Korgul 29, 90, Tomasz Kostrzewa 37
Aquila Szczecin 0-3 Chemik Police 21 września, 16:30
Ogniwo Babinek 0-3 GKS Mierzyn 27 września, 16:30
(wo)
w pierwotnym terminie (21 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie na boisku 1-0
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-0 Ina Goleniów 21 września, 16:30
pd. k. 6-7
Światowid 63 Łobez 3-2 Piast Chociwel 21 września, 16:30
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4-2 Arkonia Szczecin 21 września, 18:00
Dąb Dębice 1-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 21 września, 16:30
Grot Gardno 5-3 Odra Chojna 21 września, 16:30
Orkan Suchań 0-1 Sparta Węgorzyno 21 września, 16:30
KP Przecław 1-0 Stal Szczecin 21 września, 16:30
Koral Mostkowo 1-1 Piast Karsko 21 września, 16:30
pd. k. 3-0
Polonia Giżyn 3-3 Dąb Dębno 21 września, 16:30

IV runda - 5 października
(Losowanie - 23 września 2016 - siedziba ZZPN)
Flota Świnoujście - wolny los

Światowid 63 Łobez 1-2 Sparta Węgorzyno 5 października, 16:15
Sylwester Michałowski 22 - Jarosław Kiernicki 43, 62
Unia Stargard 0-19 Hutnik Szczecin 5 października, 18:30
Marcin Gałkowski 3, Adam Wójcik 7, Damian Jankowiak 11, 80, Karol Izdebski 18, 55, 56, 68, 74, 85, Łukasz Rdzeń 28, 35, 64, 73, 82, 83, Wojciech Horba 42, 62, Radosław Marcyniuk 48
w Szczecinie; Unia gospodarzem
Olimpia Smolnica 0-9 Morzycko Moryń 5 października, 16:15
Mateusz Głos 7, Jewhen Szapował 8, Jacek Chrzanowski 12, 44, Dmytro Donos 53, 57, 78, 82, Adrian Dębicki 89
KP Przecław 1-7 Chemik Police 5 października, 16:15
Karol Zaborowski 34 - Karol Tkaczuk 48, Szymon Kapelusz 58, 64, 90, Karol Ława 70, Artur Blasius 73, Paweł Szewczykowski 74
Gavia Choszczno 1-3 Kluczevia Stargard 5 października, 16:15
Kacper Zaczek 48 - Jarosław Zalas 34, Tomasz Królak 36, Przemysław Wolski 67
Polonia Giżyn 4-0 Koral Mostkowo 5 października, 16:15
Rafał Sztandarski 32, Adam Lisowski 39, Paweł Pikosz 55, Kamil Kowalski 76
Grot Gardno 0-5 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5 października, 16:15
Paweł Opejda 9, Michał Kochanowski 41, 52, Patryk Pitura 44, Bartłomiej Jarzyna 73
Jedność Przewłoki 2-0 Ina Goleniów 5 października, 16:15
Dariusz Łuczyński 25, Szymon Guzik 30
Pomorzanin Nowogard 1-4 Polonia Płoty 5 października, 16:15
Adrian Banasiewicz 87 - Paweł Przybysławski 13, Mariusz Stachowiak 22, 55, Daniel Serafiński 88
Iskra Banie 1-5 GKS Mierzyn 5 października, 16:15
Robert Kołasiewicz 80 - Krystian Ruciński 11, 20, 37, Tomasz Mamczyc 54, Łukasz Szwak 70
Stal Lipiany 0-7 Jeziorak Załom (Szczecin) 5 października, 16:15
Edward Tondrik 9, Piotr Wdowski 62, Mateusz Chlibyk 66, 68, 74, Dawid Kapczyński 81, Sebastian Jałoszyński 90
Sparta Gryfice 0-9 Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 października, 16:15
Marcin Pietrzak 18, 30, 31, 53, 81, Kamil Kocieniewski 45, Mariusz Dąbrowski 84 (s), Kamil Bogusz 85, Kamil Stołowski 88 (s)

V runda - 4 marca
(Losowanie - 26 października 2016, 11:00 - siedziba Zachodniopomorskiego ZPN)
Do gry dołączają III-ligowcy: Pogoń II Szczecin, Świt Skolwin i Vineta Wolin.

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-3 Hutnik Szczecin 4 marca, 13:00
Ołeksandr Simkowycz 20 - Wojciech Horba 35, Łukasz Włodarczyk 45, Wojciech Guźniczak 73
Flota Świnoujście 1-5 Vineta Wolin 4 marca, 14:00
Damian Staniszewski 66 - Adam Nagórski 11 (k), 88, 90, Adrian Nagórski 22, Lee Tong-jun 37
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-4 Sparta Węgorzyno 4 marca, 14:00
Grzegorz Tarasewicz 43, Damian Dzierbicki 58, Paweł Iskra 62, Mateusz Sieciński 77
Polonia Płoty 1-2 Morzycko Moryń 4 marca, 14:00
Dawid Orzechowski 57 - Dawid Feledyn 26 (s), Maciej Ropiejko 75
Chemik Police 0-1 Kluczevia Stargard 4 marca, 14:00
Tomasz Królak 38
Polonia Giżyn 2-6 Świt Skolwin (Szczecin) 4 marca, 14:00
Kamil Kowalski 14, Artur Łukasiewicz 24 - Adam Ładziak 12, 45, 75, Paweł Krawiec 65, Krystian Pastwa 81, Krzysztof Filipowicz 86
GKS Mierzyn 0-4 Jeziorak Załom (Szczecin) 4 marca, 17:00
Mateusz Chlibyk 39, 67, Daniel Kozłowski 65, Dawid Kapczyński 75
Jedność Przewłoki 1-4 Pogoń II Szczecin 4 marca, 14:00
Dominik Bielan 11 - Michał Macuk 6, Sebastian Nagel 14, Gracjan Kuśmierek 33, Michał Graczyk 90

1/4 finału - 29 marca
(Losowanie - 26 października 2016, 11:00 - siedziba Zachodniopomorskiego ZPN)

Hutnik Szczecin 0-3 Vineta Wolin 28 marca, 19:00
Adam Nagórski 49, 63, 72
Morzycko Moryń 2-0 Sparta Węgorzyno 29 marca, 16:30
Maciej Ropiejko 7, Jacek Chrzanowski 83
Kluczevia Stargard 1-3 Świt Skolwin (Szczecin) 29 marca, 16:30
Oskar Dura 73 (k) - Charles Nwaogu 12, Adam Ładziak 42, Patryk Bil 85
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-4 Pogoń II Szczecin 29 marca, 16:30
Mateusz Chlibyk 37 - Michał Graczyk 51, Łukasz Zakrzewski 60, Michał Górzyński 89, Gracjan Jaroch 90

Puchar Polski 2016/2017 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Zachodniopomorski ZPN - Koszalin)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas