[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Koszalin

I runda - 21 sierpnia
(Losowanie - 9 sierpnia 2016 - siedziba OZPN Koszalin)

KS Skibno 3-0 Husaria Tymień 21 sierpnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Passat Bukowo Morskie 3-0 Płomień Jeżyczki 21 sierpnia, 16:00
(wo)
przerwany w 17. minucie przy stanie 1-1; goście zeszli z boiska
Unia Sieciemin 1-3 Olimpik/Mieszko Warszkowo 21 sierpnia, 16:00
Grot Gorawino 3-4 Resko Karcino 21 sierpnia, 16:00
Przyszłość dla Młodzieży Rusinowo 0-3 Syrena/Grot Rymań 21 sierpnia, 16:00
(wo)
nie odbył się
Drzewiarz Krosino 3-5 Kolejarz Wierzchowo 21 sierpnia, 16:00
KS Gwda Wielka 2-1 Błękitni Gonne Małe 21 sierpnia, 16:00
Grom Giżyno 8-0 Bytyń Nakielno 21 sierpnia, 16:00
Wspólni Różewo 8-0 Santos Kłębowiec 21 sierpnia, 16:00
Graf Bukówko 0-3 Wicher Rąbino 21 sierpnia, 16:00

II runda - 31 sierpnia
(Losowanie - 9 sierpnia 2016 - siedziba OZPN Koszalin)

KS Skibno 5-3 Fala Hen Gąski 31 sierpnia, 17:30
Passat Bukowo Morskie 2-0 Grom Świelino 31 sierpnia, 17:30
Olimpik/Mieszko Warszkowo 3-2 Błękitni Stary Jarosław 31 sierpnia, 17:30
Resko Karcino 2-3 Płomień Myślino 31 sierpnia, 17:30
Syrena/Grot Rymań 3-5 Radew Białogórzyno 30 sierpnia, 17:30
pd.
Kolejarz Wierzchowo 1-4 Redłovia Redło 31 sierpnia, 17:30
KS Gwda Wielka 0-2 Wiarus Żółtnica 31 sierpnia, 17:30
Grom Giżyno 4-1 Jedność Tuczno 31 sierpnia, 17:30
Wspólni Różewo 3-2 Grom Szwecja 31 sierpnia, 17:30
Wicher Rąbino 4-0 Orzeł Łubowo 31 sierpnia, 17:30
Jedność/Ikar Krosino 3-0 Zawisza Grzmiąca 31 sierpnia, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LZS Kowalewice 2-1 Bajgiel Będzino 31 sierpnia, 17:30
Pomorzanin Sławoborze 0-1 Kotwica II Kołobrzeg 31 sierpnia, 17:30
Sokół Suliszewo 1-3 Calisia Kalisz Pomorski 31 sierpnia, 17:30
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-3 Drzewiarz Świerczyna 31 sierpnia, 17:30

III runda - 7 września
(Losowanie - 9 sierpnia 2016 - siedziba OZPN Koszalin)

KS Skibno 3-6 Victoria Sianów 7 września, 17:00
Passat Bukowo Morskie 0-1 Saturn Mielno 7 września, 17:00
Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-3 Sława Sławno 7 września, 17:00
Płomień Myślino 4-1 Spójnia Świdwin 7 września, 17:00
Radew Białogórzyno 2-5 Pogoń Połczyn Zdrój 7 września, 17:00
Redłovia Redło 3-1 Błonie Barwice 7 września, 17:00
Wiarus Żółtnica 2-0 Hubertus Biały Bór 7 września, 17:00
Grom Giżyno 5-3 Mirstal Mirosławiec 7 września, 17:00
Wspólni Różewo 2-4 Korona Człopa 7 września, 17:00
Wicher Rąbino 1-4 Lech Czaplinek 7 września, 17:00
Jedność/Ikar Krosino 1-1 Olimp Złocieniec 7 września, 17:00
k. 3-5
LZS Kowalewice 5-3 Wieża Postomino 7 września, 17:00
Kotwica II Kołobrzeg 3-1 Sokół Karlino 7 września, 17:00
Calisia Kalisz Pomorski 3-2 Orzeł Wałcz 7 września, 17:00
Drzewiarz Świerczyna 0-4 Sad Chwiram 7 września, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 0-3 Mechanik Bobolice 7 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wrzos Wrzosowo 1-3 Iskra Białogard 7 września, 17:00
Darłovia Darłowo 0-3 Bałtyk II Koszalin 7 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Leśnik II Manowo 4-0 Wiekowianka Wiekowo 7 września, 17:00

IV runda - 21 września
(Losowanie - 9 września 2016 - siedziba OZPN Koszalin)
Korona Człopa - wolny los.

Leśnik II Manowo 4-1 Victoria Sianów 21 września, 16:45
Adrian Wrona 27, 66, 75, Dariusz Wawrzkiewicz 88 - Krystian Jegliński 86
Iskra Białogard 2-1 Saturn Mielno 28 września, 16:30
Filip Wesołowski 7, 61 - Adam Matusiak 50
w pierwotnym terminie (21 września, 16:45) w Mielnie odwołany
Sława Sławno 3-5 Gryf Polanów 21 września, 16:45
Marcin Kwiatkowski 4, Adrian Minda 85, Grzegorz Lewandowski 89 - Krystian Mural 20, 35, Konrad Romańczyk 50, Rafał Załoga 55, Miłosz Kadylak 62 (s)
Redłovia Redło 0-4 MKP Szczecinek 21 września, 16:45
Marcin Kaszczyc 20, Łukasz Jurjewicz 71, 76, Maciej Góra 80
Grom Giżyno 1-3 Olimp Złocieniec 21 września, 16:45
Konrad Kamiński 10 - Robert Belnik 34, Patryk Rygiel 38, Jerzy Janicki 82
Lech Czaplinek 3-4 Drawa Drawsko Pomorskie 21 września, 16:45
pd.
Piotr Kibitlewski 2, 106, Tomasz Tomczak 77 - Krzysztof Komincz 70, Mateusz Owedyk 90, Adrian Witkowski 92, Sebastian Tkacz 103
Kotwica II Kołobrzeg 1-2 Bałtyk Koszalin 21 września, 16:45
pd.
Hubert Laskowski 19 - Leszek Pazdur 27, Łukasz Szymański 94
Calisia Kalisz Pomorski 2-3 Sad Chwiram 21 września, 16:45
pd.
Arkadiusz Literski 19, Norbert Halamus 115 - Łukasz Steciak 81, Jarosław Kostrzewa 94, Przemysław Truszkowski 98
Wiarus Żółtnica 1-3 Mechanik Bobolice 21 września, 16:45
Arkadiusz Pawelec 51 - Marcin Krysztoforski 61, Adrian Bielecki 70, Krzysztof Jabłoński 83
Bałtyk II Koszalin 0-2 Rasel Dygowo 21 września, 16:45
Mikołaj Duwe 7, Szymon Popiołek 84
Płomień Myślino 1-4 Astra Ustronie Morskie 21 września, 16:45
Kacper Leśnik 8 - Grzegorz Kosz 15 (s), Dominik Kubiak 69, Maciej Płomiński 76, Stepan Tyjeczko 78
Pogoń Połczyn Zdrój 1-0 Olimp Gościno 21 września, 16:45
Mateusz Kowalczyk 18
LZS Kowalewice 0-5 Arkadia Malechowo 21 września, 16:45
Przemysław Sydoruk 27, 90, Sławomir Bieniek 43, Adrian Gostyński 55, 85

V runda - 5 października
(Losowanie - 27 września 2016, 8:00 - siedziba OZPN Koszalin)

Astra Ustronie Morskie 3-1 Gwardia Koszalin 4 października, 16:00
Marcin Lipski 8, Grzegorz Szynkowski 35, Dominik Kubiak 64 - Michał Szubert 11
Iskra Białogard 0-3 Leśnik Manowo 5 października, 16:15
Sad Chwiram 1-3 Olimp Złocieniec 5 października, 16:15
Przemysław Truszkowski 77 - Robert Sałagan 21, Patryk Czarnojan 37, Marcin Stoiński 80
Pogoń Połczyn Zdrój 1-3 MKP Szczecinek 5 października, 16:15
Sławomir Woszczyński 24 - Mateusz Jureczko 38, 90, Daniel Szymański 72
Arkadia Malechowo 0-3 Gryf Polanów 5 października, 16:15
Krystian Mural 13, Łukasz Cygan 22 (s), Adrian Telus 74
Leśnik II Manowo 0-2 Rasel Dygowo 5 października, 16:15
Adam Zejfer 43, Sławomir Kukielewski 80
Korona Człopa 4-1 Drawa Drawsko Pomorskie 5 października, 16:15
Konrad Mularczyk 12, Maciej Mleczko 48, Patryk Rybicki 62, Marcin Kamiński 85 - Tomasz Walkiewicz 80
Mechanik Bobolice 4-3 Bałtyk Koszalin 5 października, 16:15
Michał Saganowski 6, Sebastian Misztal 11, Dominik Balcer 56, Tomasz Majerczak 90 - Adrian Kwiatkowski 22, Łukasz Wiśniewski 75, 78

1/4 finału - 4 marca
(Losowanie - 18 stycznia 2017, 12:00 - siedziba OZPN Koszalin)

Gryf Polanów 0-2 Rasel Dygowo 4 marca, 14:00
Michał Świżek 75, Łukasz Wiśniewski 88
Mechanik Bobolice 1-0 Leśnik Manowo 4 marca, 14:00
Marcin Krysztoforski 78
Olimp Złocieniec 0-1 Astra Ustronie Morskie 4 marca, 14:00
Błażej Wiesiołek 50
Korona Człopa 3-5 MKP Szczecinek 4 marca, 14:00
Patryk Rybicki 21, Konrad Mularczyk 62, Patryk Dzikowicz 65 - Daniel Szymański 28, 41, Marcin Kaszczyc 35, 39, 43

Puchar Polski 2016/2017 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Zachodniopomorski ZPN - Szczecin)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas