[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2016/2017, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Raszczyce 30 59 18 5 7 79-45 13 1 1 46-16 5 4 6 33-29
2.  KS 1905 Krzanowice 30 57 17 6 7 83-54 9 4 2 41-19 8 2 5 42-35 2 4 1 1 0 5-4
3.  LKS Studzienna (Racibórz) 30 57 17 6 7 69-42 9 2 4 34-20 8 4 3 35-22 2 1 0 1 1 4-5
4.  Czarni Gorzyce 30 56 18 2 10 76-41 10 2 3 43-20 8 0 7 33-21
5.  Płomień Kobyla 30 55 17 4 9 108-68 9 1 5 57-33 8 3 4 51-35
6.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 53 15 8 7 76-57 11 3 1 45-26 4 5 6 31-31 2 4 1 1 0 5-4
7.  LKS Lyski 30 53 16 5 9 73-52 9 2 4 37-19 7 3 5 36-33 2 1 0 1 1 4-5
8.  Czarni Nowa Wieś 30 44 13 5 12 47-59 8 2 5 28-24 5 3 7 19-35
9.  Górnik Pszów 30 43 13 4 13 52-50 8 3 4 28-20 5 1 9 24-30
10.  Zgoda Zawada Książęca 30 41 13 2 15 65-79 8 1 6 33-33 5 1 9 32-46
11.  Wypoczynek Buków 30 38 10 8 12 61-62 4 5 6 36-33 6 3 6 25-29
12.  Start Pietrowice Wielkie 30 34 10 4 16 57-60 4 4 7 29-32 6 0 9 28-28
13.  LKS Brzezie (Racibórz) 30 32 9 5 16 58-68 5 3 7 32-26 4 2 9 26-42
14.  Strzelec Rzuchów 30 29 9 2 19 57-104 5 1 9 33-55 4 1 10 24-49
15.  KS Kuźnia Raciborska 30 24 7 3 20 52-82 5 0 10 33-41 2 3 10 19-41
16.  Ocice Racibórz 30 9 2 3 25 19-109 0 2 13 8-52 2 1 12 11-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Raszczyce    6-3 2-1 1-0 4-3 3-3 5-1 1-2 2-1 4-1 2-0 2-1 6-0 3-0 2-0 3-0 
 2 KS 1905 Krzanowice1-0     1-1 4-1 1-4 1-3 3-0 2-2 2-0 2-2 1-1 3-2 2-1 5-0 4-2 9-0 
 3 LKS Studzienna (Racibórz)1-4 3-4     4-1 2-2 2-2 0-1 5-2 3-0 2-0 0-1 1-0 3-1 2-1 4-1 2-0 
 4 Czarni Gorzyce3-1 2-1 1-3     4-0 1-4 6-3 1-1 4-2 1-0 0-0 0-3 2-0 4-1 6-1 8-0 
 5 Płomień Kobyla6-2 4-3 2-3 0-3     5-2 3-3 4-0 4-2 0-3 3-4 6-1 1-2 7-1 7-3 5-1 
 6 LKS Chałupki (k. Raciborza)2-2 3-3 2-2 4-3 4-3     3-2 1-3 2-1 5-2 3-0 2-1 7-2 2-1 3-0* 2-1 
 7 LKS Lyski3-0 2-3 0-3 1-0 1-2 2-2     1-0 1-1 5-1 3-1 2-1 1-3 9-2 2-0 4-0 
 8 Czarni Nowa Wieś1-4 3-2 3-1 1-4 1-1 0-0 2-1     0-1 4-0 0-2 0-2 4-2 3-2 4-2 2-0 
 9 Górnik Pszów1-0 1-4 1-1 2-1 2-3 2-1 1-1 0-2     5-1 0-0 3-2 3-1 1-2 2-1 4-0 
 10 Zgoda Zawada Książęca1-6 0-2 3-0 0-2 1-7 2-1 0-3* 1-0 2-3     2-1 5-2 2-1 2-2 3-2 9-1 
 11 Wypoczynek Buków3-3 3-3 1-1 0-1 1-2 1-5 2-2 7-0 2-0 5-7     0-2 3-3 3-0 1-2 4-2 
 12 Start Pietrowice Wielkie1-1 0-3 1-2 2-1 3-3 5-1 2-3 1-2 3-1 2-4 0-2     3-3 4-3 1-1 1-2 
 13 LKS Brzezie (Racibórz)2-2 1-2 2-3 1-2 1-3 2-0 1-3 1-0 2-1 7-1 7-1 1-3     1-2 2-2 1-1 
 14 Strzelec Rzuchów3-1 1-5 3-9 1-3 4-7 0-4 3-5 2-2 1-7 1-5 6-3 2-0 3-2     0-2 3-0 
 15 KS Kuźnia Raciborska1-6 5-1 0-3 0-5 6-2 3-1 2-5 7-0 1-2 2-1 2-4 1-2 1-2 2-4     0-3 
 16 Ocice Racibórz0-1 1-3 0-2 0-6 0-9 2-2 0-3* 1-3 1-2 1-4 0-5 0-6 1-3 1-3 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Czarni Gorzyce 6-1 KS Kuźnia Raciborska 13 sierpnia, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 3-0 LKS Studzienna (Racibórz) 14 sierpnia, 17:00
LKS Lyski 9-2 Strzelec Rzuchów 13 sierpnia, 17:00
Czarni Nowa Wieś 0-2 Wypoczynek Buków 13 sierpnia, 17:00
Płomień Kobyla 6-1 Start Pietrowice Wielkie 14 sierpnia, 15:00
Górnik Pszów 3-1 LKS Brzezie (Racibórz) 13 sierpnia, 13:00
KS 1905 Krzanowice 9-0 Ocice Racibórz 13 sierpnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-2 LKS Raszczyce 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

KS Kuźnia Raciborska 1-6 LKS Raszczyce 20 sierpnia, 17:00
Ocice Racibórz 2-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 20 sierpnia, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-2 KS 1905 Krzanowice 21 sierpnia, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 3-1 Górnik Pszów 20 sierpnia, 17:00
Wypoczynek Buków 1-2 Płomień Kobyla 20 sierpnia, 17:00
Strzelec Rzuchów 2-2 Czarni Nowa Wieś 21 sierpnia, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 0-1 LKS Lyski 20 sierpnia, 17:00
Czarni Gorzyce 1-0 Zgoda Zawada Książęca 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Zgoda Zawada Książęca 3-2 KS Kuźnia Raciborska 28 sierpnia, 17:00
LKS Lyski 1-0 Czarni Gorzyce 28 sierpnia, 17:00
Czarni Nowa Wieś 3-1 LKS Studzienna (Racibórz) 27 sierpnia, 17:00
Płomień Kobyla 7-1 Strzelec Rzuchów 28 sierpnia, 15:00
KS 1905 Krzanowice 3-2 Start Pietrowice Wielkie 27 sierpnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 7-2 LKS Brzezie (Racibórz) 27 sierpnia, 17:00
LKS Raszczyce 3-0 Ocice Racibórz 27 sierpnia, 17:00
Wypoczynek Buków 2-0 Górnik Pszów 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

KS Kuźnia Raciborska 0-3 Ocice Racibórz 3 września, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-2 LKS Raszczyce 4 września, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 5-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 3 września, 16:00
Wypoczynek Buków 3-3 KS 1905 Krzanowice 3 września, 16:00
Strzelec Rzuchów 1-7 Górnik Pszów 4 września, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 2-2 Płomień Kobyla 3 września, 16:00
Czarni Gorzyce 1-1 Czarni Nowa Wieś 4 września, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 0-3 LKS Lyski 4 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-3

Kolejka 5 - 10-11 września

LKS Lyski 2-0 KS Kuźnia Raciborska 11 września, 16:00
Czarni Nowa Wieś 4-0 Zgoda Zawada Książęca 10 września, 16:00
Płomień Kobyla 0-3 Czarni Gorzyce 11 września, 15:00
Górnik Pszów 1-1 LKS Studzienna (Racibórz) 10 września, 13:00
KS 1905 Krzanowice 5-0 Strzelec Rzuchów 10 września, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-0 Wypoczynek Buków 10 września, 16:00
LKS Raszczyce 2-1 Start Pietrowice Wielkie 10 września, 16:00
Ocice Racibórz 1-3 LKS Brzezie (Racibórz) 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

KS Kuźnia Raciborska 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 17 września, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 1-2 Ocice Racibórz 17 września, 16:00
Wypoczynek Buków 3-3 LKS Raszczyce 17 września, 16:00
Strzelec Rzuchów 0-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 18 września, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 3-4 KS 1905 Krzanowice 17 września, 16:00
Czarni Gorzyce 4-2 Górnik Pszów 17 września, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 1-7 Płomień Kobyla 18 września, 16:00
LKS Lyski 1-0 Czarni Nowa Wieś 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Czarni Nowa Wieś 4-2 KS Kuźnia Raciborska 24 września, 16:00
Płomień Kobyla 3-3 LKS Lyski 25 września, 15:00
Górnik Pszów 5-1 Zgoda Zawada Książęca 24 września, 13:00
KS 1905 Krzanowice 4-1 Czarni Gorzyce 24 września, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-2 LKS Studzienna (Racibórz) 24 września, 16:00
LKS Raszczyce 3-0 Strzelec Rzuchów 24 września, 16:00
Ocice Racibórz 0-5 Wypoczynek Buków 24 września, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-3 Start Pietrowice Wielkie 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

KS Kuźnia Raciborska 1-2 Start Pietrowice Wielkie 1 października, 15:00
Wypoczynek Buków 3-3 LKS Brzezie (Racibórz) 1 października, 15:00
Strzelec Rzuchów 3-0 Ocice Racibórz 2 października, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-4 LKS Raszczyce 1 października, 15:00
Czarni Gorzyce 1-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 1 października, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 0-2 KS 1905 Krzanowice 2 października, 15:00
LKS Lyski 1-1 Górnik Pszów 1 października, 15:00
Czarni Nowa Wieś 1-1 Płomień Kobyla 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Płomień Kobyla 7-3 KS Kuźnia Raciborska 9 października, 15:00
Górnik Pszów 0-2 Czarni Nowa Wieś 8 października, 12:00
KS 1905 Krzanowice 3-0 LKS Lyski 8 października, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 5-2 Zgoda Zawada Książęca 8 października, 15:00
LKS Raszczyce 1-0 Czarni Gorzyce 8 października, 15:00
Ocice Racibórz 0-2 LKS Studzienna (Racibórz) 8 października, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-2 Strzelec Rzuchów 9 października, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 0-2 Wypoczynek Buków 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

KS Kuźnia Raciborska 2-4 Wypoczynek Buków 15 października, 15:00
Strzelec Rzuchów 2-0 Start Pietrowice Wielkie 16 października, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 3-1 LKS Brzezie (Racibórz) 15 października, 15:00
Czarni Gorzyce 8-0 Ocice Racibórz 15 października, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 1-6 LKS Raszczyce 16 października, 15:00
LKS Lyski 2-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 października, 15:00
Czarni Nowa Wieś 3-2 KS 1905 Krzanowice 15 października, 15:00
Płomień Kobyla 4-2 Górnik Pszów 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Górnik Pszów 2-1 KS Kuźnia Raciborska 23 października, 14:00
KS 1905 Krzanowice 1-4 Płomień Kobyla 22 października, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-3 Czarni Nowa Wieś 22 października, 14:00
LKS Raszczyce 5-1 LKS Lyski 22 października, 14:00
Ocice Racibórz 1-4 Zgoda Zawada Książęca 22 października, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-2 Czarni Gorzyce 23 października, 14:00
Start Pietrowice Wielkie 1-2 LKS Studzienna (Racibórz) 23 października, 14:00
Wypoczynek Buków 3-0 Strzelec Rzuchów 22 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

KS Kuźnia Raciborska 2-4 Strzelec Rzuchów 29 października, 13:30
LKS Studzienna (Racibórz) 0-1 Wypoczynek Buków 29 października, 13:30
Czarni Gorzyce 0-3 Start Pietrowice Wielkie 29 października, 13:30
Zgoda Zawada Książęca 2-1 LKS Brzezie (Racibórz) 30 października, 13:30
LKS Lyski 4-0 Ocice Racibórz 29 października, 13:30
Czarni Nowa Wieś 1-4 LKS Raszczyce 29 października, 13:30
Płomień Kobyla 5-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 października, 13:30
Górnik Pszów 1-4 KS 1905 Krzanowice 29 października, 13:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

KS 1905 Krzanowice 4-2 KS Kuźnia Raciborska 5 listopada, 13:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 Górnik Pszów 5 listopada, 13:30
LKS Raszczyce 4-3 Płomień Kobyla 5 listopada, 13:30
Ocice Racibórz 1-3 Czarni Nowa Wieś 5 listopada, 13:30
LKS Brzezie (Racibórz) 1-3 LKS Lyski 6 listopada, 13:30
Start Pietrowice Wielkie 2-4 Zgoda Zawada Książęca 5 listopada, 13:30
Wypoczynek Buków 0-1 Czarni Gorzyce 5 listopada, 13:30
Strzelec Rzuchów 3-9 LKS Studzienna (Racibórz) 6 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 11 listopada

KS Kuźnia Raciborska 0-3 LKS Studzienna (Racibórz) 11 listopada, 11:00
Czarni Gorzyce 4-1 Strzelec Rzuchów 11 listopada, 11:00
Zgoda Zawada Książęca 2-1 Wypoczynek Buków 11 listopada, 11:00
LKS Lyski 2-1 Start Pietrowice Wielkie 11 listopada, 11:00
Czarni Nowa Wieś 4-2 LKS Brzezie (Racibórz) 11 listopada, 11:00
Płomień Kobyla 5-1 Ocice Racibórz 11 listopada, 11:00
Górnik Pszów 1-0 LKS Raszczyce 11 listopada, 11:00
KS 1905 Krzanowice 1-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 11 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 13 listopada

LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-0 KS Kuźnia Raciborska 13 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Raszczyce 6-3 KS 1905 Krzanowice 13 listopada, 13:00
Ocice Racibórz 1-2 Górnik Pszów 13 listopada, 13:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-3 Płomień Kobyla 13 listopada, 13:00
Start Pietrowice Wielkie 1-2 Czarni Nowa Wieś 13 listopada, 13:00
Wypoczynek Buków 2-2 LKS Lyski 13 listopada, 13:00
Strzelec Rzuchów 1-5 Zgoda Zawada Książęca 13 listopada, 13:00
LKS Studzienna (Racibórz) 4-1 Czarni Gorzyce 13 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 listopada

KS Kuźnia Raciborska 0-5 Czarni Gorzyce 19 listopada, 13:00
LKS Studzienna (Racibórz) 2-0 Zgoda Zawada Książęca 20 listopada, 13:00
Strzelec Rzuchów 3-5 LKS Lyski 20 listopada, 13:00
Wypoczynek Buków 7-0 Czarni Nowa Wieś 19 listopada, 13:00
Start Pietrowice Wielkie 3-3 Płomień Kobyla 19 listopada, 13:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 Górnik Pszów 20 listopada, 13:00
Ocice Racibórz 1-3 KS 1905 Krzanowice 19 listopada, 13:00
LKS Raszczyce 3-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 19 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

LKS Raszczyce 2-0 KS Kuźnia Raciborska 25 marca, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 Ocice Racibórz 25 marca, 15:00
KS 1905 Krzanowice 2-1 LKS Brzezie (Racibórz) 25 marca, 15:00
Górnik Pszów 3-2 Start Pietrowice Wielkie 25 marca, 13:00
Płomień Kobyla 3-4 Wypoczynek Buków 26 marca, 15:00
Czarni Nowa Wieś 3-2 Strzelec Rzuchów 25 marca, 15:00
LKS Lyski 0-3 LKS Studzienna (Racibórz) 25 marca, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 0-2 Czarni Gorzyce 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Górnik Pszów 0-0 Wypoczynek Buków 1 kwietnia, 13:00
KS Kuźnia Raciborska 2-1 Zgoda Zawada Książęca 1 kwietnia, 16:00
Czarni Gorzyce 6-3 LKS Lyski 1 kwietnia, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 5-2 Czarni Nowa Wieś 1 kwietnia, 16:00
Strzelec Rzuchów 4-7 Płomień Kobyla 2 kwietnia, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 0-3 KS 1905 Krzanowice 1 kwietnia, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 2 kwietnia, 16:00
Ocice Racibórz 0-1 LKS Raszczyce 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Ocice Racibórz 0-0 KS Kuźnia Raciborska 8 kwietnia, 16:00
LKS Raszczyce 6-0 LKS Brzezie (Racibórz) 8 kwietnia, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 Start Pietrowice Wielkie 8 kwietnia, 16:00
KS 1905 Krzanowice 1-1 Wypoczynek Buków 8 kwietnia, 16:00
Górnik Pszów 1-2 Strzelec Rzuchów 8 kwietnia, 13:00
Płomień Kobyla 2-3 LKS Studzienna (Racibórz) 9 kwietnia, 15:00
Czarni Nowa Wieś 1-4 Czarni Gorzyce 8 kwietnia, 16:00
LKS Lyski 5-1 Zgoda Zawada Książęca 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

KS Kuźnia Raciborska 2-5 LKS Lyski 15 kwietnia, 14:00
Zgoda Zawada Książęca 1-0 Czarni Nowa Wieś 15 kwietnia, 14:00
Czarni Gorzyce 4-0 Płomień Kobyla 15 kwietnia, 14:00
LKS Studzienna (Racibórz) 3-0 Górnik Pszów 15 kwietnia, 14:00
Strzelec Rzuchów 1-5 KS 1905 Krzanowice 15 kwietnia, 14:00
Wypoczynek Buków 1-5 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 kwietnia, 15:30
Start Pietrowice Wielkie 1-1 LKS Raszczyce 15 kwietnia, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 Ocice Racibórz 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

LKS Brzezie (Racibórz) 2-2 KS Kuźnia Raciborska 23 kwietnia, 16:00
Ocice Racibórz 0-6 Start Pietrowice Wielkie 22 kwietnia, 16:00
LKS Raszczyce 2-0 Wypoczynek Buków 22 kwietnia, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 Strzelec Rzuchów 22 kwietnia, 16:00
KS 1905 Krzanowice 1-1 LKS Studzienna (Racibórz) 22 kwietnia, 16:00
Górnik Pszów 2-1 Czarni Gorzyce 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 13:00) odwołany / w drugim terminie (6 czerwca, 18:00) odwołany
Płomień Kobyla 0-3 Zgoda Zawada Książęca 23 kwietnia, 15:00
Czarni Nowa Wieś 2-1 LKS Lyski 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

KS Kuźnia Raciborska 7-0 Czarni Nowa Wieś 15 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Lyski 1-2 Płomień Kobyla 15 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zgoda Zawada Książęca 2-3 Górnik Pszów 15 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Gorzyce 2-1 KS 1905 Krzanowice 15 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Studzienna (Racibórz) 2-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 14 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strzelec Rzuchów 3-1 LKS Raszczyce 15 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wypoczynek Buków 4-2 Ocice Racibórz 15 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Pietrowice Wielkie 3-3 LKS Brzezie (Racibórz) 15 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 3 maja

Start Pietrowice Wielkie 1-1 KS Kuźnia Raciborska 3 maja, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 7-1 Wypoczynek Buków 3 maja, 17:00
Ocice Racibórz 1-3 Strzelec Rzuchów 3 maja, 17:00
LKS Raszczyce 2-1 LKS Studzienna (Racibórz) 3 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-3 Czarni Gorzyce 3 maja, 17:00
KS 1905 Krzanowice 2-2 Zgoda Zawada Książęca 3 maja, 17:00
Górnik Pszów 1-1 LKS Lyski 3 maja, 17:00
Płomień Kobyla 4-0 Czarni Nowa Wieś 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

KS Kuźnia Raciborska 6-2 Płomień Kobyla 6 maja, 17:00
Czarni Nowa Wieś 0-1 Górnik Pszów 6 maja, 17:00
LKS Lyski 2-3 KS 1905 Krzanowice 7 maja, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 2-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 7 maja, 17:00
Czarni Gorzyce 3-1 LKS Raszczyce 6 maja, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 2-0 Ocice Racibórz 6 maja, 17:00
Strzelec Rzuchów 3-2 LKS Brzezie (Racibórz) 7 maja, 17:00
Wypoczynek Buków 0-2 Start Pietrowice Wielkie 6 maja, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Wypoczynek Buków 1-2 KS Kuźnia Raciborska 13 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 4-3 Strzelec Rzuchów 13 maja, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-3 LKS Studzienna (Racibórz) 14 maja, 16:00
Ocice Racibórz 0-6 Czarni Gorzyce 13 maja, 17:00
LKS Raszczyce 4-1 Zgoda Zawada Książęca 13 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-2 LKS Lyski 13 maja, 17:00
KS 1905 Krzanowice 2-2 Czarni Nowa Wieś 13 maja, 17:00
Górnik Pszów 2-3 Płomień Kobyla 13 maja, 13:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

KS Kuźnia Raciborska 1-2 Górnik Pszów 20 maja, 17:00
Płomień Kobyla 4-3 KS 1905 Krzanowice 21 maja, 15:00
Czarni Nowa Wieś 0-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 20 maja, 17:00
LKS Lyski 3-0 LKS Raszczyce 20 maja, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 9-1 Ocice Racibórz 21 maja, 17:00
Czarni Gorzyce 2-0 LKS Brzezie (Racibórz) 20 maja, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-0 Start Pietrowice Wielkie 20 maja, 15:00
Strzelec Rzuchów 6-3 Wypoczynek Buków 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Strzelec Rzuchów 0-2 KS Kuźnia Raciborska 28 maja, 17:00
Wypoczynek Buków 1-1 LKS Studzienna (Racibórz) 27 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 2-1 Czarni Gorzyce 27 maja, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 7-1 Zgoda Zawada Książęca 28 maja, 16:00
Ocice Racibórz 0-3 LKS Lyski 27 maja, 17:00
(wo)
przerwany w 10. minucie przy stanie 0-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
LKS Raszczyce 1-2 Czarni Nowa Wieś 27 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-3 Płomień Kobyla 27 maja, 17:00
KS 1905 Krzanowice 2-0 Górnik Pszów 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

KS Kuźnia Raciborska 5-1 KS 1905 Krzanowice 3 czerwca, 17:00
Górnik Pszów 2-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 3 czerwca, 13:00
Płomień Kobyla 6-2 LKS Raszczyce 4 czerwca, 15:00
Czarni Nowa Wieś 2-0 Ocice Racibórz 3 czerwca, 17:00
LKS Lyski 1-3 LKS Brzezie (Racibórz) 3 czerwca, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 5-2 Start Pietrowice Wielkie 4 czerwca, 17:00
Czarni Gorzyce 0-0 Wypoczynek Buków 3 czerwca, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 2-1 Strzelec Rzuchów 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10 czerwca

LKS Studzienna (Racibórz) 4-1 KS Kuźnia Raciborska 10 czerwca, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-3 Czarni Gorzyce 10 czerwca, 17:00
Wypoczynek Buków 5-7 Zgoda Zawada Książęca 10 czerwca, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 2-3 LKS Lyski 10 czerwca, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 Czarni Nowa Wieś 11 czerwca, 16:00
Ocice Racibórz 0-9 Płomień Kobyla 10 czerwca, 17:00
LKS Raszczyce 2-1 Górnik Pszów 10 czerwca, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-3 KS 1905 Krzanowice 10 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 17 czerwca

KS Kuźnia Raciborska 3-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 17 czerwca, 17:00
KS 1905 Krzanowice 1-0 LKS Raszczyce 17 czerwca, 17:00
Górnik Pszów 4-0 Ocice Racibórz 17 czerwca, 17:00
Płomień Kobyla 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 17 czerwca, 17:00
Czarni Nowa Wieś 0-2 Start Pietrowice Wielkie 17 czerwca, 17:00
LKS Lyski 3-1 Wypoczynek Buków 17 czerwca, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 2-2 Strzelec Rzuchów 17 czerwca, 17:00
Czarni Gorzyce 1-3 LKS Studzienna (Racibórz) 17 czerwca, 17:00

Klasa B 2016/2017 (Racibórz I)
Klasa B 2016/2017 (Racibórz II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas