[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2016/2017, grupa: Racibórz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb II Gaszowice 26 60 19 3 4 88-42 10 1 2 52-20 9 2 2 36-22
2.  LKS Pawłów 25 54 17 3 5 95-35 10 1 1 61-12 7 2 4 34-23
3.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 26 49 15 4 7 67-32 10 2 1 40-14 5 2 6 27-18
4.  LKS Ruda Kozielska 26 48 14 6 6 72-41 8 2 3 44-20 6 4 3 28-21
5.  LKS Górki Śląskie 25 47 15 2 8 86-41 10 1 2 42-12 5 1 6 44-29
6.  LKS Gamów 26 46 13 7 6 72-50 8 4 1 45-22 5 3 5 27-28 2 6 2 0 0 8-3
7.  LKS Jankowice 26 46 15 1 10 61-52 9 1 3 33-19 6 0 7 28-33 2 0 0 0 2 3-8
8.  LKS Adamowice 26 43 13 4 9 61-58 9 2 2 35-21 4 2 7 26-37
9.  LKS Cyprzanów 26 39 12 3 11 53-43 10 1 2 31-10 2 2 9 22-33
10.  LKS Grzegorzowice 26 33 10 3 13 78-80 4 2 7 37-40 6 1 6 41-40
11.  Płonia Racibórz 26 19 6 1 19 52-90 4 1 8 26-41 2 0 11 26-49
12.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 26 10 3 1 22 40-130 2 1 10 29-56 1 0 12 11-74
13.  LKS Siedliska 26 7 2 1 23 26-130 2 1 10 18-53 0 0 13 8-77
14.  Naprzód II Borucin 26 21 6 3 17 63-90 4 1 8 40-41 2 2 9 23-49
Naprzód II Borucin wycofał się z rozgrywek po 19. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Dąb II Gaszowice    5-0 1-4 1-1 4-2 2-0 2-5 4-1 4-2 5-1 3-2 11-0 8-1 2-1 
 2 LKS Pawłów4-1     2-2 4-1 3-1 3-1 6-1 5-1 2-4 9-0 7-0 13-0 3-0* 
 3 LKS 07 Markowice (Racibórz)0-0 2-2     1-2 3-2 5-1 5-3 3-0 2-0 4-2 4-1 2-0 3-0 6-1 
 4 LKS Ruda Kozielska4-1 1-3 0-2     4-3 2-2 2-0 4-2 2-2 2-3 2-1 7-0 5-0 9-1 
 5 LKS Górki Śląskie1-2 0-1 2-0 1-1     3-0 4-1 3-2 2-0 2-1 9-1 6-0* 4-1 5-2 
 6 LKS Gamów2-4 4-1 5-1 2-2 4-4     5-1 2-2 2-0 3-3 1-0 4-2 7-0 4-2 
 7 LKS Jankowice1-1 3-4 2-1 1-2 3-1 2-3     2-1 2-1 3-1 3-2 6-1 3-0 2-1 
 8 LKS Adamowice1-2 2-1 1-0 2-0 1-7 3-3 3-1     2-1 4-3 4-0 6-0 3-0 3-3 
 9 LKS Cyprzanów0-3 1-0 2-1 1-0 4-1 3-0 2-0 1-1     1-2 4-1 5-1 4-0 3-0* 
 10 LKS Grzegorzowice3-6 2-4 1-2 3-8 2-1 1-1 0-1 6-2 2-2     7-5 2-4 8-2 0-2 
 11 Płonia Racibórz1-3 1-1 1-0 0-4 1-7 2-5 2-3 2-3 3-2 1-5     4-0 3-2 5-6 
 12 LKS Rudnik (k. Raciborza)4-6 0-7 1-1 1-2 2-8 2-3 2-6 1-3 2-4 3-5 1-9     7-2 3-0* 
 13 LKS Siedliska1-4 1-3 0-10 0-1 1-5 0-5 0-1 0-4 1-5 3-7 2-1 5-3     4-4 
 14 Naprzód II Borucin0-3* 1-7 0-3* 4-4 0-3* 0-3* 3-5 3-4 4-2 7-4 0-3* 9-0 9-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

LKS Jankowice 3-1 LKS Grzegorzowice 21 sierpnia, 15:00
LKS Ruda Kozielska 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 21 sierpnia, 15:00
Płonia Racibórz 1-1 LKS Pawłów 20 sierpnia, 17:00
LKS Adamowice 3-3 LKS Gamów 21 sierpnia, 15:00
Dąb II Gaszowice 4-2 LKS Cyprzanów 21 sierpnia, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-8 LKS Górki Śląskie 20 sierpnia, 16:00
LKS Siedliska 4-4 Naprzód II Borucin 20 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

LKS Grzegorzowice 2-1 LKS Górki Śląskie 28 sierpnia, 16:00
LKS Cyprzanów 5-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 28 sierpnia, 14:30
LKS Gamów 2-4 Dąb II Gaszowice 28 sierpnia, 15:30
LKS Pawłów 6-1 LKS Adamowice 27 sierpnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-1 Płonia Racibórz 28 sierpnia, 15:00
LKS Siedliska 0-1 LKS Ruda Kozielska 28 sierpnia, 15:00
LKS Jankowice 2-1 Naprzód II Borucin 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Naprzód II Borucin 7-4 LKS Grzegorzowice 3 września, 16:00
Płonia Racibórz 3-2 LKS Siedliska 3 września, 16:00
LKS Adamowice 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 4 września, 15:00
Dąb II Gaszowice 5-0 LKS Pawłów 4 września, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-3 LKS Gamów 3 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 2-0 LKS Cyprzanów 3 września, 16:00
LKS Jankowice 1-2 LKS Ruda Kozielska 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

LKS Grzegorzowice 2-2 LKS Cyprzanów 10 września, 16:00
LKS Gamów 4-4 LKS Górki Śląskie 11 września, 15:30
LKS Pawłów 7-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 10 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-0 Dąb II Gaszowice 10 września, 16:00
LKS Siedliska 0-4 LKS Adamowice 11 września, 15:00
LKS Jankowice 3-2 Płonia Racibórz 11 września, 13:00
Naprzód II Borucin 4-4 LKS Ruda Kozielska 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

LKS Ruda Kozielska 2-3 LKS Grzegorzowice 18 września, 15:00
Płonia Racibórz 5-6 Naprzód II Borucin 17 września, 16:00
LKS Adamowice 3-1 LKS Jankowice 18 września, 15:00
Dąb II Gaszowice 8-1 LKS Siedliska 18 września, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 17 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 0-1 LKS Pawłów 17 września, 16:00
LKS Cyprzanów 3-0 LKS Gamów 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

LKS Grzegorzowice 1-1 LKS Gamów 24 września, 16:00
LKS Pawłów 5-1 LKS Cyprzanów 24 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-2 LKS Górki Śląskie 25 września, 15:00
LKS Siedliska 5-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 24 września, 16:00
LKS Jankowice 1-1 Dąb II Gaszowice 25 września, 15:00
Naprzód II Borucin 3-4 LKS Adamowice 24 września, 16:00
LKS Ruda Kozielska 2-1 Płonia Racibórz 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Płonia Racibórz 1-5 LKS Grzegorzowice 1 października, 15:00
LKS Adamowice 2-0 LKS Ruda Kozielska 2 października, 15:00
Dąb II Gaszowice 2-1 Naprzód II Borucin 2 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-6 LKS Jankowice 1 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 4-1 LKS Siedliska 1 października, 15:00
LKS Cyprzanów 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 1 października, 15:00
LKS Gamów 4-1 LKS Pawłów 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

LKS Grzegorzowice 2-4 LKS Pawłów 8 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-1 LKS Gamów 9 października, 15:00
LKS Siedliska 1-5 LKS Cyprzanów 9 października, 15:00
LKS Jankowice 3-1 LKS Górki Śląskie 9 października, 15:00
Naprzód II Borucin 9-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 9 października, 15:00
LKS Ruda Kozielska 4-1 Dąb II Gaszowice 9 października, 15:00
Płonia Racibórz 2-3 LKS Adamowice 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

LKS Adamowice 4-3 LKS Grzegorzowice 16 października, 15:00
Dąb II Gaszowice 3-2 Płonia Racibórz 16 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-2 LKS Ruda Kozielska 15 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 5-2 Naprzód II Borucin 15 października, 15:00
LKS Cyprzanów 2-0 LKS Jankowice 15 października, 15:00
LKS Gamów 7-0 LKS Siedliska 16 października, 15:00
LKS Pawłów 2-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

LKS Grzegorzowice 1-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 15 kwietnia, 13:00
w pierwotnym terminie przełożony
LKS Siedliska 1-3 LKS Pawłów 23 października, 14:00
LKS Jankowice 2-3 LKS Gamów 23 października, 14:00
Naprzód II Borucin 4-2 LKS Cyprzanów 23 października, 14:00
LKS Ruda Kozielska 4-3 LKS Górki Śląskie 23 października, 14:00
Płonia Racibórz 4-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 22 października, 14:00
LKS Adamowice 1-2 Dąb II Gaszowice 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Dąb II Gaszowice 5-1 LKS Grzegorzowice 30 października, 13:30
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-3 LKS Adamowice 29 października, 13:30
LKS Górki Śląskie 9-1 Płonia Racibórz 29 października, 13:30
LKS Cyprzanów 1-0 LKS Ruda Kozielska 29 października, 13:30
LKS Gamów 4-2 Naprzód II Borucin 30 października, 13:30
LKS Pawłów 3-1 LKS Jankowice 29 października, 13:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-0 LKS Siedliska 30 października, 13:30

Kolejka 12 - 5-6 listopada

LKS Grzegorzowice 8-2 LKS Siedliska 5 listopada, 13:30
LKS Jankowice 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 6 listopada, 13:30
Naprzód II Borucin 1-7 LKS Pawłów 6 listopada, 13:30
LKS Ruda Kozielska 2-2 LKS Gamów 6 listopada, 13:30
Płonia Racibórz 3-2 LKS Cyprzanów 5 listopada, 13:30
LKS Adamowice 1-7 LKS Górki Śląskie 6 listopada, 13:30
Dąb II Gaszowice 11-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 5 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 12-13 listopada

LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-5 LKS Grzegorzowice 12 listopada, 13:00
LKS Górki Śląskie 1-2 Dąb II Gaszowice 12 listopada, 13:00
LKS Cyprzanów 1-1 LKS Adamowice 12 listopada, 13:00
LKS Gamów 1-0 Płonia Racibórz 12 listopada, 13:00
LKS Pawłów 4-1 LKS Ruda Kozielska 12 listopada, 13:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 6-1 Naprzód II Borucin 12 listopada, 13:00
LKS Siedliska 0-1 LKS Jankowice 12 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Naprzód II Borucin 9-0 LKS Siedliska 26 marca, 15:00
LKS Grzegorzowice 0-1 LKS Jankowice 25 marca, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-2 LKS Ruda Kozielska 26 marca, 13:00
LKS Pawłów 9-0 Płonia Racibórz 25 marca, 15:00
LKS Gamów 2-2 LKS Adamowice 26 marca, 15:00
LKS Cyprzanów 0-3 Dąb II Gaszowice 25 marca, 15:00
LKS Górki Śląskie 6-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 25 marca, 15:00
(wo)
na boisku 6-1

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

LKS Górki Śląskie 2-1 LKS Grzegorzowice 1 kwietnia, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-4 LKS Cyprzanów 1 kwietnia, 16:00
Dąb II Gaszowice 2-0 LKS Gamów 2 kwietnia, 16:00
LKS Adamowice 2-1 LKS Pawłów 2 kwietnia, 15:00
Płonia Racibórz 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 1 kwietnia, 16:00
LKS Ruda Kozielska 5-0 LKS Siedliska 2 kwietnia, 15:00
Naprzód II Borucin 3-5 LKS Jankowice 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

LKS Ruda Kozielska 2-0 LKS Jankowice 9 kwietnia, 15:00
LKS Grzegorzowice 0-2 Naprzód II Borucin 8 kwietnia, 16:00
LKS Siedliska 2-1 Płonia Racibórz 8 kwietnia, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-0 LKS Adamowice 9 kwietnia, 15:00
LKS Pawłów 4-1 Dąb II Gaszowice 8 kwietnia, 16:00
LKS Gamów 4-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 9 kwietnia, 15:30
LKS Cyprzanów 4-1 LKS Górki Śląskie 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

LKS Cyprzanów 1-2 LKS Grzegorzowice 22 kwietnia, 16:00
LKS Górki Śląskie 3-0 LKS Gamów 22 kwietnia, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-7 LKS Pawłów 22 kwietnia, 16:00
Dąb II Gaszowice 1-4 LKS 07 Markowice (Racibórz) 23 kwietnia, 16:00
LKS Adamowice 3-0 LKS Siedliska 23 kwietnia, 15:00
Płonia Racibórz 2-3 LKS Jankowice 22 kwietnia, 16:00
LKS Ruda Kozielska 9-1 Naprzód II Borucin 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

LKS Grzegorzowice 3-8 LKS Ruda Kozielska 18 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód II Borucin 0-3 Płonia Racibórz
(wo)
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu
LKS Jankowice 2-1 LKS Adamowice 18 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Siedliska 1-4 Dąb II Gaszowice 18 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 30 kwietnia, 15:00
LKS Pawłów - LKS Górki Śląskie 18 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gamów 2-0 LKS Cyprzanów 18 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 3 maja

LKS Gamów 3-3 LKS Grzegorzowice 3 maja, 14:00
LKS Cyprzanów 1-0 LKS Pawłów 3 maja, 14:00
LKS Górki Śląskie 2-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 3 maja, 14:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 7-2 LKS Siedliska 3 maja, 14:00
Dąb II Gaszowice 2-5 LKS Jankowice 3 maja, 14:00
LKS Adamowice 3-3 Naprzód II Borucin 3 maja, 14:00
Płonia Racibórz 0-4 LKS Ruda Kozielska 3 maja, 14:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

LKS Grzegorzowice 7-5 Płonia Racibórz 6 maja, 17:00
LKS Ruda Kozielska 4-2 LKS Adamowice 7 maja, 15:00
Naprzód II Borucin 0-3 Dąb II Gaszowice
(wo)
LKS Jankowice 6-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 7 maja, 15:00
LKS Siedliska 1-5 LKS Górki Śląskie 6 maja, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-0 LKS Cyprzanów 7 maja, 15:00
LKS Pawłów 3-1 LKS Gamów 6 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

LKS Pawłów 2-4 LKS Grzegorzowice 13 maja, 17:00
LKS Gamów 5-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 14 maja, 15:30
LKS Cyprzanów 4-0 LKS Siedliska 13 maja, 17:00
LKS Górki Śląskie 4-1 LKS Jankowice 13 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-0 Naprzód II Borucin
(wo)
Dąb II Gaszowice 1-1 LKS Ruda Kozielska 14 maja, 17:00
LKS Adamowice 4-0 Płonia Racibórz 14 maja, 15:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

LKS Grzegorzowice 6-2 LKS Adamowice 20 maja, 16:00
Płonia Racibórz 1-3 Dąb II Gaszowice 20 maja, 17:00
LKS Ruda Kozielska 7-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 21 maja, 16:00
Naprzód II Borucin 0-3 LKS Górki Śląskie
(wo)
LKS Jankowice 2-1 LKS Cyprzanów 21 maja, 15:00
LKS Siedliska 0-5 LKS Gamów 20 maja, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-2 LKS Pawłów 21 maja, 15:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-2 LKS Grzegorzowice 28 maja, 15:00
LKS Pawłów 13-0 LKS Siedliska 27 maja, 17:00
LKS Gamów 5-1 LKS Jankowice 28 maja, 15:30
LKS Cyprzanów 3-0 Naprzód II Borucin
(wo)
LKS Górki Śląskie 1-1 LKS Ruda Kozielska 27 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-9 Płonia Racibórz 27 maja, 16:00
Dąb II Gaszowice 4-1 LKS Adamowice 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

LKS Grzegorzowice 3-6 Dąb II Gaszowice 3 czerwca, 16:00
LKS Adamowice 6-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 4 czerwca, 15:00
Płonia Racibórz 1-7 LKS Górki Śląskie 3 czerwca, 17:00
LKS Ruda Kozielska 2-2 LKS Cyprzanów 4 czerwca, 15:00
Naprzód II Borucin 0-3 LKS Gamów
(wo)
LKS Jankowice 3-4 LKS Pawłów 3 czerwca, 17:00
LKS Siedliska 0-10 LKS 07 Markowice (Racibórz) 3 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 11 czerwca

LKS Siedliska 3-7 LKS Grzegorzowice 10 czerwca, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-3 LKS Jankowice 11 czerwca, 11:00
LKS Pawłów 3-0 Naprzód II Borucin
(wo)
LKS Gamów 2-2 LKS Ruda Kozielska 11 czerwca, 15:30
LKS Cyprzanów 4-1 Płonia Racibórz 10 czerwca, 17:00
LKS Górki Śląskie 3-2 LKS Adamowice 10 czerwca, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-6 Dąb II Gaszowice 10 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 15 czerwca

LKS Grzegorzowice 2-4 LKS Rudnik (k. Raciborza) 15 czerwca, 17:00
Dąb II Gaszowice 4-2 LKS Górki Śląskie 15 czerwca, 17:00
LKS Adamowice 2-1 LKS Cyprzanów 15 czerwca, 17:00
Płonia Racibórz 2-5 LKS Gamów 15 czerwca, 17:00
LKS Ruda Kozielska 1-3 LKS Pawłów 15 czerwca, 17:00
Naprzód II Borucin 0-3 LKS 07 Markowice (Racibórz)
(wo)
LKS Jankowice 3-0 LKS Siedliska 15 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w klasie B (Racibórz)

Klasa A 2016/2017 (Racibórz)

Klasa B 2016/2017 (Racibórz I)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas