[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Jarosław I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ostrovia Wola Buchowska 18 42 13 3 2 76-27 7 2 0 43-10 6 1 2 33-17
2.  Strażak Sośnica 18 41 13 2 3 77-24 8 0 1 50-9 5 2 2 27-15
3.  Błękitni Wierzbna 18 34 10 4 4 58-32 5 3 1 32-15 5 1 3 26-17
4.  Łęg Łowce 18 33 10 3 5 54-38 7 0 2 31-12 3 3 3 23-26
5.  Tęcza Jankowice 18 27 8 3 7 45-40 3 2 4 19-25 5 1 3 26-15
6.  Fredro Surochów 18 23 7 2 9 30-43 4 1 4 18-18 3 1 5 12-25
7.  Iskra Cieszacin Wielki 18 19 6 1 11 30-45 4 1 4 16-21 2 0 7 14-24
8.  Przedmieście Jarosław 18 17 5 2 11 26-62 4 1 4 15-22 1 1 7 11-40
9.  Pogórze Rokietnica 18 14 4 2 12 24-51 2 0 7 12-26 2 2 5 12-25
10.  Iskra Zabłotce 18 8 2 2 14 27-85 1 2 6 19-34 1 0 8 8-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Ostrovia Wola Buchowska    2-2 1-0 5-1 3-2 6-1 4-2 8-1 1-1 13-0 
 2 Strażak Sośnica3-4     5-1 3-0 3-1 6-2 4-1 12-0 7-0 7-0 
 3 Błękitni Wierzbna5-0 4-4     3-3 3-1 3-0 0-1 3-3 4-1 7-2 
 4 Łęg Łowce3-4 4-3 2-1     1-3 3-0 1-0 5-1 4-0 8-0 
 5 Tęcza Jankowice3-2 0-7 1-1 3-3     3-4 4-1 1-3 1-3 3-1 
 6 Fredro Surochów0-3 0-2 2-3 3-2 0-3     3-2 3-2 1-1 6-0 
 7 Iskra Cieszacin Wielki0-6 3-4 1-2 2-4 2-2 1-0     2-0 2-1 3-2 
 8 Przedmieście Jarosław1-7 1-0 1-6 2-4 1-2 0-0 3-1     3-2 3-0 
 9 Pogórze Rokietnica1-6 1-2 1-4 2-3 1-5 0-1 2-1 3-1     1-3 
 10 Iskra Zabłotce1-1 0-3 3-8 3-3 1-7 3-4 3-5 3-0 2-3     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Iskra Cieszacin Wielki 2-1 Pogórze Rokietnica 28 sierpnia, 14:00
Tęcza Jankowice 0-7 Strażak Sośnica 28 sierpnia, 14:00
Ostrovia Wola Buchowska 5-1 Łęg Łowce 28 sierpnia, 14:00
Fredro Surochów 3-2 Przedmieście Jarosław 27 sierpnia, 17:00
Iskra Zabłotce 3-8 Błękitni Wierzbna 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Pogórze Rokietnica 1-4 Błękitni Wierzbna 4 września, 13:00
Przedmieście Jarosław 3-0 Iskra Zabłotce 4 września, 12:00
Łęg Łowce 3-0 Fredro Surochów 4 września, 13:00
Strażak Sośnica 3-4 Ostrovia Wola Buchowska 4 września, 13:00
Iskra Cieszacin Wielki 2-2 Tęcza Jankowice 4 września, 13:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Tęcza Jankowice 1-3 Pogórze Rokietnica 11 września, 13:00
Ostrovia Wola Buchowska 4-2 Iskra Cieszacin Wielki 11 września, 13:00
Fredro Surochów 0-2 Strażak Sośnica 11 września, 13:00
Iskra Zabłotce 3-3 Łęg Łowce 11 września, 13:00
Błękitni Wierzbna 3-3 Przedmieście Jarosław 11 września, 13:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Pogórze Rokietnica 3-1 Przedmieście Jarosław 18 września, 13:00
Łęg Łowce 2-1 Błękitni Wierzbna 18 września, 13:00
Strażak Sośnica 7-0 Iskra Zabłotce 18 września, 13:00
Iskra Cieszacin Wielki 1-0 Fredro Surochów 18 września, 13:00
Tęcza Jankowice 3-2 Ostrovia Wola Buchowska 18 września, 13:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Ostrovia Wola Buchowska 1-1 Pogórze Rokietnica 25 września, 13:00
Fredro Surochów 0-3 Tęcza Jankowice 25 września, 13:00
Iskra Zabłotce 3-5 Iskra Cieszacin Wielki 25 września, 13:00
Błękitni Wierzbna 4-4 Strażak Sośnica 25 września, 13:00
Przedmieście Jarosław 2-4 Łęg Łowce 25 września, 13:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Pogórze Rokietnica 2-3 Łęg Łowce 2 października, 12:00
Strażak Sośnica 12-0 Przedmieście Jarosław 2 października, 12:00
Iskra Cieszacin Wielki 1-2 Błękitni Wierzbna 2 października, 12:00
Tęcza Jankowice 3-1 Iskra Zabłotce 2 października, 12:00
Ostrovia Wola Buchowska 6-1 Fredro Surochów 2 października, 12:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Fredro Surochów 1-1 Pogórze Rokietnica 9 października, 12:00
Iskra Zabłotce 1-1 Ostrovia Wola Buchowska 9 października, 12:00
Błękitni Wierzbna 3-1 Tęcza Jankowice 9 października, 12:00
Przedmieście Jarosław 3-1 Iskra Cieszacin Wielki 9 października, 12:00
Łęg Łowce 4-3 Strażak Sośnica 9 października, 12:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Pogórze Rokietnica 1-2 Strażak Sośnica 16 października, 12:00
Iskra Cieszacin Wielki 2-4 Łęg Łowce 16 października, 12:00
Tęcza Jankowice 1-3 Przedmieście Jarosław 16 października, 12:00
Ostrovia Wola Buchowska 1-0 Błękitni Wierzbna 16 października, 12:00
Fredro Surochów 6-0 Iskra Zabłotce 16 października, 12:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Iskra Zabłotce 2-3 Pogórze Rokietnica 23 października, 12:00
Błękitni Wierzbna 3-0 Fredro Surochów 23 października, 12:00
Przedmieście Jarosław 1-7 Ostrovia Wola Buchowska 23 października, 12:00
Łęg Łowce 1-3 Tęcza Jankowice 23 października, 12:00
Strażak Sośnica 4-1 Iskra Cieszacin Wielki 23 października, 12:00

Kolejka 10 - 22-23 kwietnia

Pogórze Rokietnica 2-1 Iskra Cieszacin Wielki 23 kwietnia, 13:00
Strażak Sośnica 3-1 Tęcza Jankowice 23 kwietnia, 13:00
Łęg Łowce 3-4 Ostrovia Wola Buchowska 23 kwietnia, 13:00
Przedmieście Jarosław 0-0 Fredro Surochów 23 kwietnia, 13:00
Błękitni Wierzbna 7-2 Iskra Zabłotce 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 11 - 29-30 kwietnia

Błękitni Wierzbna 4-1 Pogórze Rokietnica 30 kwietnia, 13:00
Iskra Zabłotce 3-0 Przedmieście Jarosław 3 maja, 14:00
Fredro Surochów 3-2 Łęg Łowce 30 kwietnia, 13:00
Ostrovia Wola Buchowska 2-2 Strażak Sośnica 30 kwietnia, 13:00
Tęcza Jankowice 4-1 Iskra Cieszacin Wielki 30 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 6-7 maja

Pogórze Rokietnica 1-5 Tęcza Jankowice 7 maja, 14:00
Iskra Cieszacin Wielki 0-6 Ostrovia Wola Buchowska 7 maja, 14:00
Strażak Sośnica 6-2 Fredro Surochów 6 maja, 16:00
Łęg Łowce 8-0 Iskra Zabłotce 7 maja, 14:00
Przedmieście Jarosław 1-6 Błękitni Wierzbna 7 maja, 14:00

Kolejka 13 - 13-14 maja

Przedmieście Jarosław 3-2 Pogórze Rokietnica 14 maja, 14:00
Błękitni Wierzbna 3-3 Łęg Łowce 14 maja, 14:00
Iskra Zabłotce 0-3 Strażak Sośnica 14 maja, 14:00
Fredro Surochów 3-2 Iskra Cieszacin Wielki 14 maja, 14:00
Ostrovia Wola Buchowska 3-2 Tęcza Jankowice 14 maja, 14:00

Kolejka 14 - 20-21 maja

Pogórze Rokietnica 1-6 Ostrovia Wola Buchowska 21 maja, 17:00
Tęcza Jankowice 3-4 Fredro Surochów 21 maja, 14:00
Iskra Cieszacin Wielki 3-2 Iskra Zabłotce 21 maja, 14:00
Strażak Sośnica 5-1 Błękitni Wierzbna 21 maja, 17:00
Łęg Łowce 5-1 Przedmieście Jarosław 21 maja, 14:00

Kolejka 15 - 27-28 maja

Łęg Łowce 4-0 Pogórze Rokietnica 28 maja, 14:00
Przedmieście Jarosław 1-0 Strażak Sośnica 28 maja, 14:00
Błękitni Wierzbna 0-1 Iskra Cieszacin Wielki 28 maja, 14:00
Iskra Zabłotce 1-7 Tęcza Jankowice 28 maja, 14:00
Fredro Surochów 0-3 Ostrovia Wola Buchowska 28 maja, 14:00

Kolejka 16 - 3-4 czerwca

Pogórze Rokietnica 0-1 Fredro Surochów 4 czerwca, 14:00
Ostrovia Wola Buchowska 13-0 Iskra Zabłotce 4 czerwca, 14:00
Tęcza Jankowice 1-1 Błękitni Wierzbna 4 czerwca, 14:00
Iskra Cieszacin Wielki 2-0 Przedmieście Jarosław 4 czerwca, 14:00
Strażak Sośnica 3-0 Łęg Łowce 3 czerwca, 17:00

Kolejka 17 - 10-11 czerwca

Strażak Sośnica 7-0 Pogórze Rokietnica 11 czerwca, 14:00
Łęg Łowce 1-0 Iskra Cieszacin Wielki 11 czerwca, 14:00
Przedmieście Jarosław 1-2 Tęcza Jankowice 11 czerwca, 14:00
Błękitni Wierzbna 5-0 Ostrovia Wola Buchowska 11 czerwca, 14:00
Iskra Zabłotce 3-4 Fredro Surochów 11 czerwca, 14:00

Kolejka 18 - 17-18 czerwca

Pogórze Rokietnica 1-3 Iskra Zabłotce 18 czerwca, 14:00
Fredro Surochów 2-3 Błękitni Wierzbna 18 czerwca, 14:00
Ostrovia Wola Buchowska 8-1 Przedmieście Jarosław 18 czerwca, 14:00
Tęcza Jankowice 3-3 Łęg Łowce 18 czerwca, 14:00
Iskra Cieszacin Wielki 3-4 Strażak Sośnica 18 czerwca, 14:00

Klasa A 2016/2017 (Jarosław)

Klasa B 2016/2017 (Jarosław II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas