[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Jarosław II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Zapałów 18 44 14 2 2 63-20 7 2 0 33-7 7 0 2 30-13
2.  Tęcza Wysocko 18 39 13 0 5 54-26 7 0 2 31-15 6 0 3 23-11
3.  Agro Chotyniec 18 38 12 2 4 45-30 7 0 2 25-17 5 2 2 20-13
4.  Szkło Młyny 18 32 10 2 6 56-32 5 1 3 29-15 5 1 3 27-17
5.  Wisznia Nienowice 18 28 9 1 8 52-40 5 0 4 28-22 4 1 4 24-18
6.  LKS Korzenica 18 25 8 1 9 47-51 4 0 5 28-27 4 1 4 19-24
7.  Sanovia Michałówka 18 23 7 2 9 44-45 4 1 4 24-17 3 1 5 20-28 2 4 1 1 0 3-2
8.  LKS Mołodycz 18 23 6 5 7 50-34 4 3 2 26-11 2 2 5 24-23 2 1 0 1 1 2-3
9.  Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 18 7 2 1 15 21-107 2 1 6 14-35 0 0 9 7-72
10.  Unia Zaleska Wola 18 3 1 0 17 27-74 1 0 8 18-37 0 0 9 9-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Orkan Zapałów    2-0 1-1 7-1 1-1 3-2 4-0 4-2 5-0 6-0 
 2 Tęcza Wysocko3-1     5-1 2-4 1-5 6-1 2-1 5-2 3-0* 4-0 
 3 Agro Chotyniec1-6 3-1     3-1 4-2 2-1 1-2 4-1 3-1 4-2 
 4 Szkło Młyny0-1 3-2 0-2     2-3 5-2 6-1 2-2 7-1 4-1 
 5 Wisznia Nienowice3-2 0-6 1-2 3-2     3-4 2-3 3-1 8-1 5-1 
 6 LKS Korzenica1-3 2-4 2-5 1-5 4-2     4-1 1-4 9-2 4-1 
 7 Sanovia Michałówka2-4 0-2 1-1 0-3 2-1 1-2     2-1 12-2 4-1 
 8 LKS Mołodycz0-3 1-2 2-1 1-1 2-1 1-1 1-1     15-0 3-1 
 9 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)0-6 0-3 1-6 0-6 2-5 2-4 4-1 2-2     3-2 
 10 Unia Zaleska Wola3-4 0-3 0-1 0-4 0-4 1-2 4-10 0-9 10-0*     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

LKS Korzenica 1-3 Orkan Zapałów 27 sierpnia, 17:00
Tęcza Wysocko 5-1 Agro Chotyniec 28 sierpnia, 12:00
Unia Zaleska Wola 4-10 Sanovia Michałówka 28 sierpnia, 14:00
Szkło Młyny 2-2 LKS Mołodycz 28 sierpnia, 14:00
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 2-5 Wisznia Nienowice 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Orkan Zapałów 1-1 Wisznia Nienowice 4 września, 13:00
LKS Mołodycz 15-0 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 4 września, 13:00
Sanovia Michałówka 0-3 Szkło Młyny 4 września, 13:00
Agro Chotyniec 4-2 Unia Zaleska Wola 4 września, 13:00
LKS Korzenica 2-4 Tęcza Wysocko 4 września, 13:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Tęcza Wysocko 3-1 Orkan Zapałów 11 września, 13:00
Unia Zaleska Wola 1-2 LKS Korzenica 11 września, 13:00
Szkło Młyny 0-2 Agro Chotyniec 11 września, 13:00
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 4-1 Sanovia Michałówka 11 września, 13:00
Wisznia Nienowice 3-1 LKS Mołodycz 11 września, 13:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Orkan Zapałów 4-2 LKS Mołodycz 18 września, 13:00
Sanovia Michałówka 2-1 Wisznia Nienowice 18 września, 13:00
Agro Chotyniec 3-1 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 18 września, 13:00
LKS Korzenica 1-5 Szkło Młyny 18 września, 13:00
Tęcza Wysocko 4-0 Unia Zaleska Wola 18 września, 13:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Unia Zaleska Wola 3-4 Orkan Zapałów 25 września, 13:00
Szkło Młyny 3-2 Tęcza Wysocko 25 września, 13:00
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 2-4 LKS Korzenica 25 września, 13:00
Wisznia Nienowice 1-2 Agro Chotyniec 25 września, 13:00
LKS Mołodycz 1-1 Sanovia Michałówka 25 września, 13:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Orkan Zapałów 4-0 Sanovia Michałówka 2 października, 12:00
Agro Chotyniec 4-1 LKS Mołodycz 2 października, 12:00
LKS Korzenica 4-2 Wisznia Nienowice 2 października, 12:00
Tęcza Wysocko 3-0 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 2 października, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Zaleska Wola 0-4 Szkło Młyny 2 października, 12:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Szkło Młyny 0-1 Orkan Zapałów 9 października, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 3-2 Unia Zaleska Wola 9 października, 12:00
Wisznia Nienowice 0-6 Tęcza Wysocko 9 października, 12:00
LKS Mołodycz 1-1 LKS Korzenica 9 października, 12:00
Sanovia Michałówka 1-1 Agro Chotyniec 9 października, 12:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Orkan Zapałów 1-1 Agro Chotyniec 16 października, 12:00
LKS Korzenica 4-1 Sanovia Michałówka 16 października, 12:00
Tęcza Wysocko 5-2 LKS Mołodycz 16 października, 12:00
Unia Zaleska Wola 0-4 Wisznia Nienowice 16 października, 12:00
Szkło Młyny 7-1 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 16 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 0-6 Orkan Zapałów 23 października, 12:00
Wisznia Nienowice 3-2 Szkło Młyny 23 października, 12:00
LKS Mołodycz 3-1 Unia Zaleska Wola 23 października, 12:00
Sanovia Michałówka 0-2 Tęcza Wysocko 23 października, 12:00
Agro Chotyniec 2-1 LKS Korzenica 23 października, 12:00

Kolejka 10 - 22-23 kwietnia

Orkan Zapałów 3-2 LKS Korzenica 23 kwietnia, 13:00
Agro Chotyniec 3-1 Tęcza Wysocko 23 kwietnia, 13:00
Sanovia Michałówka 4-1 Unia Zaleska Wola 23 kwietnia, 13:00
LKS Mołodycz 1-1 Szkło Młyny 23 kwietnia, 13:00
Wisznia Nienowice 8-1 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 11 - 29-30 kwietnia

Wisznia Nienowice 3-2 Orkan Zapałów 1 maja, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 2-2 LKS Mołodycz 30 kwietnia, 13:00
Szkło Młyny 6-1 Sanovia Michałówka 30 kwietnia, 13:00
Unia Zaleska Wola 0-1 Agro Chotyniec 30 kwietnia, 13:00
Tęcza Wysocko 6-1 LKS Korzenica 30 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 6-7 maja

Orkan Zapałów 2-0 Tęcza Wysocko 7 maja, 14:00
LKS Korzenica 4-1 Unia Zaleska Wola 7 maja, 14:00
Agro Chotyniec 3-1 Szkło Młyny 7 maja, 14:00
Sanovia Michałówka 12-2 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 7 maja, 14:00
LKS Mołodycz 2-1 Wisznia Nienowice 7 maja, 14:00

Kolejka 13 - 13-14 maja

LKS Mołodycz 0-3 Orkan Zapałów 14 maja, 14:00
Wisznia Nienowice 2-3 Sanovia Michałówka 14 maja, 14:00
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 1-6 Agro Chotyniec 14 maja, 14:00
Szkło Młyny 5-2 LKS Korzenica 13 maja, 17:00
Unia Zaleska Wola 0-3 Tęcza Wysocko 14 maja, 14:00

Kolejka 14 - 20-21 maja

Orkan Zapałów 6-0 Unia Zaleska Wola 21 maja, 14:00
Tęcza Wysocko 2-4 Szkło Młyny 21 maja, 14:00
LKS Korzenica 9-2 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 21 maja, 14:00
Agro Chotyniec 4-2 Wisznia Nienowice 21 maja, 14:00
Sanovia Michałówka 2-1 LKS Mołodycz 21 maja, 14:00

Kolejka 15 - 27-28 maja

Sanovia Michałówka 2-4 Orkan Zapałów 28 maja, 14:00
LKS Mołodycz 2-1 Agro Chotyniec 28 maja, 14:00
Wisznia Nienowice 3-4 LKS Korzenica 28 maja, 14:00
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 0-3 Tęcza Wysocko 28 maja, 14:00
Szkło Młyny 4-1 Unia Zaleska Wola 28 maja, 14:00

Kolejka 16 - 3-4 czerwca

Orkan Zapałów 7-1 Szkło Młyny 4 czerwca, 14:00
Unia Zaleska Wola 10-0 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 4 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 10-1
Tęcza Wysocko 1-5 Wisznia Nienowice 4 czerwca, 14:00
LKS Korzenica 1-4 LKS Mołodycz 4 czerwca, 14:00
Agro Chotyniec 1-2 Sanovia Michałówka 4 czerwca, 14:00

Kolejka 17 - 10-11 czerwca

Agro Chotyniec 1-6 Orkan Zapałów 11 czerwca, 14:00
Sanovia Michałówka 1-2 LKS Korzenica 11 czerwca, 14:00
LKS Mołodycz 1-2 Tęcza Wysocko 11 czerwca, 14:00
Wisznia Nienowice 5-1 Unia Zaleska Wola 11 czerwca, 14:00
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 0-6 Szkło Młyny 11 czerwca, 14:00

Kolejka 18 - 17-18 czerwca

Orkan Zapałów 5-0 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 18 czerwca, 14:00
Szkło Młyny 2-3 Wisznia Nienowice 18 czerwca, 14:00
Unia Zaleska Wola 0-9 LKS Mołodycz 18 czerwca, 14:00
Tęcza Wysocko 2-1 Sanovia Michałówka 18 czerwca, 14:00
LKS Korzenica 2-5 Agro Chotyniec 18 czerwca, 14:00

Klasa A 2016/2017 (Jarosław)

Klasa B 2016/2017 (Jarosław I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas