[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Zduńska Wola 18 49 16 1 1 61-11 7 1 1 27-7 9 0 0 34-4
2.  MOSiR Sieradz 18 42 13 3 2 107-18 8 0 1 69-4 5 3 1 38-14
3.  Wojownik Skierniewice 18 33 10 3 5 78-44 6 2 1 46-17 4 1 4 32-27
4.  PTC Pabianice 18 28 8 4 6 44-20 3 3 3 23-9 5 1 3 21-11 2 3 1 0 1 4-2
5.  Róża Kutno 18 28 9 1 8 51-38 5 0 4 22-17 4 1 4 29-21 2 3 1 0 1 2-4
6.  Zawisza Rzgów 18 24 7 3 8 38-41 3 1 5 18-19 4 2 3 20-22 2 6 2 0 0 3-1
7.  Kotan Ozorków 18 24 7 3 8 38-31 4 1 4 22-14 3 2 4 16-17 2 0 0 0 2 1-3
8.  MKS Zduńska Wola 18 23 6 5 7 35-25 3 3 3 26-12 3 2 4 9-13
9.  Błękitni Dmosin 18 5 1 2 15 6-96 1 1 7 2-44 0 1 8 4-52
10.  Krośniewianka Krośniewice 18 1 0 1 17 7-141 0 1 8 7-60 0 0 9 0-81

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Pogoń Zduńska Wola    2-2 3-2 2-0 5-1 5-0 1-2 1-0 5-0 3-0* 
 2 MOSiR Sieradz1-2     7-0 2-0 2-1 7-0 6-0 7-1 14-0 23-0 
 3 Wojownik Skierniewice1-6 6-1     3-3 8-3 2-2 5-2 2-0 5-0 14-0 
 4 PTC Pabianice0-3 0-1 3-3     3-0 1-1 0-0 0-1 3-0 13-0 
 5 Róża Kutno0-2 1-5 2-4 2-1     5-3 2-1 0-1 6-0 4-0 
 6 Zawisza Rzgów1-3 1-5 3-4 0-1 0-4     2-1 0-0 6-1 5-0 
 7 Kotan Ozorków1-3 1-1 4-1 1-4 2-3 0-1     3-1 7-0 3-0 
 8 MKS Zduńska Wola0-2 2-2 3-0 1-3 1-1 1-3 1-1     3-0* 14-0 
 9 Błękitni Dmosin0-8 0-7 0-11 0-5 0-7 0-4 0-2 0-0     2-0 
 10 Krośniewianka Krośniewice0-5 1-14 2-7 0-4 0-9 1-6 0-7 0-5 3-3     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Zawisza Rzgów 2-1 Kotan Ozorków 28 sierpnia, 16:00
Róża Kutno 6-0 Błękitni Dmosin 27 sierpnia, 11:00
Wojownik Skierniewice 2-0 MKS Zduńska Wola 28 sierpnia, 15:00
Krośniewianka Krośniewice 1-14 MOSiR Sieradz 27 sierpnia, 13:00
Pogoń Zduńska Wola 2-0 PTC Pabianice 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Kotan Ozorków 1-4 PTC Pabianice 4 września, 11:00
MOSiR Sieradz 1-2 Pogoń Zduńska Wola 4 września, 15:00
MKS Zduńska Wola 14-0 Krośniewianka Krośniewice 4 września, 16:00
Błękitni Dmosin 0-11 Wojownik Skierniewice 3 września, 15:00
Zawisza Rzgów 0-4 Róża Kutno 4 września, 17:00

Kolejka 3 - 7 września

Róża Kutno 2-1 Kotan Ozorków 7 września, 16:00
Wojownik Skierniewice 2-2 Zawisza Rzgów 7 września, 16:30
Krośniewianka Krośniewice 3-3 Błękitni Dmosin 29 października, 11:00
w pierwotnym terminie (7 września, 18:00) odwołany
Pogoń Zduńska Wola 1-0 MKS Zduńska Wola 18 września, 16:00
w pierwotnym terminie (8 września, 17:00) odwołany
PTC Pabianice 0-1 MOSiR Sieradz 11 września, 11:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Kotan Ozorków 1-1 MOSiR Sieradz 25 września, 11:00
MKS Zduńska Wola 1-3 PTC Pabianice 24 września, 15:00
Błękitni Dmosin 0-8 Pogoń Zduńska Wola 25 września, 16:00
Zawisza Rzgów 5-0 Krośniewianka Krośniewice 25 września, 15:00
Róża Kutno 2-4 Wojownik Skierniewice 24 września, 11:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Wojownik Skierniewice 5-2 Kotan Ozorków 2 października, 13:00
Krośniewianka Krośniewice 0-9 Róża Kutno 1 października, 11:00
Pogoń Zduńska Wola 5-0 Zawisza Rzgów 29 października, 15:00
w pierwotnym terminie (1 października, 16:00) odwołany
PTC Pabianice 3-0 Błękitni Dmosin 2 października, 11:00
MOSiR Sieradz 7-1 MKS Zduńska Wola 1 października, 13:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Kotan Ozorków 3-1 MKS Zduńska Wola 9 października, 11:00
Błękitni Dmosin 0-7 MOSiR Sieradz 9 października, 15:00
Zawisza Rzgów 0-1 PTC Pabianice 18 września, 16:30
Róża Kutno 0-2 Pogoń Zduńska Wola 9 października, 11:00
Wojownik Skierniewice 14-0 Krośniewianka Krośniewice 9 października, 12:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Krośniewianka Krośniewice 0-7 Kotan Ozorków 15 października, 11:00
Pogoń Zduńska Wola 3-2 Wojownik Skierniewice 16 października, 15:00
PTC Pabianice 3-0 Róża Kutno 16 października, 11:00
MOSiR Sieradz 7-0 Zawisza Rzgów 16 października, 15:00
MKS Zduńska Wola 3-0 Błękitni Dmosin 13 listopada, 14:00
(wo)
w pierwotnym terminie (15 października, 15:00) odwołany / w drugim terminie nie odbył się

Kolejka 8 - 22-23 października

Kotan Ozorków 7-0 Błękitni Dmosin 23 października, 11:00
Zawisza Rzgów 0-0 MKS Zduńska Wola 22 października, 15:00
Róża Kutno 1-5 MOSiR Sieradz 22 października, 14:00
Wojownik Skierniewice 3-3 PTC Pabianice 30 października, 13:00
w pierwotnym terminie (23 października, 13:00) odwołany
Krośniewianka Krośniewice 0-5 Pogoń Zduńska Wola 22 października, 11:00

Kolejka 9 - 5-6 listopada

Pogoń Zduńska Wola 1-2 Kotan Ozorków 6 listopada, 14:00
PTC Pabianice 13-0 Krośniewianka Krośniewice 6 listopada, 11:00
MOSiR Sieradz 7-0 Wojownik Skierniewice 5 listopada, 13:00
MKS Zduńska Wola 1-1 Róża Kutno 6 listopada, 11:00
Błękitni Dmosin 0-4 Zawisza Rzgów 6 listopada, 14:00

Kolejka 10 - 1-2 kwietnia

Kotan Ozorków 0-1 Zawisza Rzgów 2 kwietnia, 15:00
Błękitni Dmosin 0-7 Róża Kutno 2 kwietnia, 14:00
MKS Zduńska Wola 3-0 Wojownik Skierniewice 1 kwietnia, 11:00
MOSiR Sieradz 23-0 Krośniewianka Krośniewice 2 kwietnia, 13:00
PTC Pabianice 0-3 Pogoń Zduńska Wola 1 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 8-9 kwietnia

PTC Pabianice 0-0 Kotan Ozorków 8 kwietnia, 13:00
Pogoń Zduńska Wola 2-2 MOSiR Sieradz 9 kwietnia, 16:00
Krośniewianka Krośniewice 0-5 MKS Zduńska Wola 3 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (8 kwietnia, 16:00) odwołany
Wojownik Skierniewice 5-0 Błękitni Dmosin 9 kwietnia, 13:00
Róża Kutno 5-3 Zawisza Rzgów 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 22-23 kwietnia

Kotan Ozorków 2-3 Róża Kutno 23 kwietnia, 15:00
Zawisza Rzgów 3-4 Wojownik Skierniewice 23 kwietnia, 11:00
Błękitni Dmosin 2-0 Krośniewianka Krośniewice 23 kwietnia, 17:00
MKS Zduńska Wola 0-2 Pogoń Zduńska Wola 22 kwietnia, 11:00
MOSiR Sieradz 2-0 PTC Pabianice 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 29-30 kwietnia

MOSiR Sieradz 6-0 Kotan Ozorków 30 kwietnia, 13:00
PTC Pabianice 0-1 MKS Zduńska Wola 30 kwietnia, 11:00
Pogoń Zduńska Wola 5-0 Błękitni Dmosin 30 kwietnia, 16:00
Krośniewianka Krośniewice 1-6 Zawisza Rzgów 29 kwietnia, 16:00
Wojownik Skierniewice 8-3 Róża Kutno 30 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 6-7 maja

Kotan Ozorków 4-1 Wojownik Skierniewice 7 maja, 15:00
Róża Kutno 4-0 Krośniewianka Krośniewice 6 maja, 11:00
Zawisza Rzgów 1-3 Pogoń Zduńska Wola 6 maja, 17:00
Błękitni Dmosin 0-5 PTC Pabianice 7 maja, 15:00
MKS Zduńska Wola 2-2 MOSiR Sieradz 6 maja, 11:00

Kolejka 15 - 13-14 maja

MKS Zduńska Wola 1-1 Kotan Ozorków 13 maja, 11:00
MOSiR Sieradz 14-0 Błękitni Dmosin 13 maja, 15:00
PTC Pabianice 1-1 Zawisza Rzgów 13 maja, 14:00
Pogoń Zduńska Wola 5-1 Róża Kutno 13 kwietnia, 16:30
Krośniewianka Krośniewice 2-7 Wojownik Skierniewice 14 maja, 16:00

Kolejka 16 - 20-21 maja

Kotan Ozorków 3-0 Krośniewianka Krośniewice 21 maja, 15:00
przerwany po I połowie przy stanie 3-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry / uznano wynik z boiska
Wojownik Skierniewice 1-6 Pogoń Zduńska Wola 21 maja, 13:00
Róża Kutno 2-1 PTC Pabianice 20 maja, 12:00
Zawisza Rzgów 1-5 MOSiR Sieradz 20 maja, 11:00
Błękitni Dmosin 0-0 MKS Zduńska Wola 21 maja, 15:00

Kolejka 17 - 27-28 maja

Błękitni Dmosin 0-2 Kotan Ozorków 28 maja, 13:00
MKS Zduńska Wola 1-3 Zawisza Rzgów 27 maja, 11:00
MOSiR Sieradz 2-1 Róża Kutno 28 maja, 15:00
PTC Pabianice 3-3 Wojownik Skierniewice 28 maja, 11:00
Pogoń Zduńska Wola 3-0 Krośniewianka Krośniewice 28 maja, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 18 - 3-4 czerwca

Kotan Ozorków 1-3 Pogoń Zduńska Wola 3 czerwca, 16:00
Krośniewianka Krośniewice 0-4 PTC Pabianice 3 czerwca, 16:00
Wojownik Skierniewice 6-1 MOSiR Sieradz 3 czerwca, 9:00
w Sieradzu; Wojownik gospodarzem
Róża Kutno 0-1 MKS Zduńska Wola 3 czerwca, 10:00
Zawisza Rzgów 6-1 Błękitni Dmosin 4 czerwca, 14:30

II liga kobiet 2016/2017 (mazowiecka)

III liga kobiet 2016/2017 (podlaska)
III liga kobiet 2016/2017 (warmińsko-mazurska)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas