[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KKP Stomil II Olsztyn 20 51 17 0 3 72-17 9 0 1 38-8 8 0 2 34-9
2.  Stomil II Olsztyn 20 32 10 2 8 42-27 6 2 2 25-10 4 0 6 17-17
3.  Victoria Bartoszyce 20 29 8 5 7 40-45 6 2 2 25-22 2 3 5 15-23
4.  GKS Wikielec 20 23 6 5 9 30-35 4 2 4 20-17 2 3 5 10-18
5.  MOSiR Kętrzyn 20 20 6 2 12 29-53 3 1 6 15-16 3 1 6 14-37
6.  Olimpia Elbląg 20 16 4 4 12 23-59 3 2 5 14-26 1 2 7 9-33
Sokół Ostróda wycofał się z rozgrywek po 1. kolejce.

 1  2  3  4  5  6 
 1 KKP Stomil II Olsztyn    2-1 
3-0 
3-1 
4-0 
1-0 
0-3* 
8-0 
9-2 
5-0 
3-1 
 2 Stomil II Olsztyn1-3 
3-0* 
    4-2 
1-1 
1-1 
1-2 
1-0 
6-1 
4-0 
3-0 
 3 Victoria Bartoszyce0-9 
3-0 
0-1 
2-1 
    3-2 
1-1 
5-1 
5-2 
4-3 
2-2 
 4 GKS Wikielec0-4 
1-2 
4-1 
3-1 
2-2 
2-1 
    0-3 
1-2 
6-0 
1-1 
 5 MOSiR Kętrzyn0-1 
0-3 
1-4 
0-1 
2-2 
1-2 
3-0 
3-1 
    5-0 
0-2 
 6 Olimpia Elbląg1-10 
0-2 
0-6 
2-1 
0-4 
4-0 
5-0 
0-0 
0-1 
2-2 
    

Kolejka 1 - 3-4 września

Pauza: GKS Wikielec.
 
KKP Stomil II Olsztyn 3-1 Victoria Bartoszyce 4 września, 12:00
MOSiR Kętrzyn 5-0 Olimpia Elbląg 4 września, 15:00
Stomil II Olsztyn - Sokół Ostróda 4 września, 16:00
goście nie dojechali

Kolejka 2 - 10-11 września

Victoria Bartoszyce 5-1 MOSiR Kętrzyn 10 września, 13:00
GKS Wikielec 0-4 KKP Stomil II Olsztyn 11 września, 11:00
Stomil II Olsztyn 4-0 Olimpia Elbląg 10 września, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 3 - 14 września

Pauza: KKP Stomil II Olsztyn, Olimpia Elbląg.
 
MOSiR Kętrzyn 3-0 GKS Wikielec 14 września, 17:00
Stomil II Olsztyn 4-2 Victoria Bartoszyce 14 września, 17:00
w Łukcie

Kolejka 4 - 17-18 września

Pauza: Olimpia Elbląg, Victoria Bartoszyce.
 
GKS Wikielec 4-1 Stomil II Olsztyn 18 września, 14:00
KKP Stomil II Olsztyn 8-0 MOSiR Kętrzyn 18 września, 11:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: MOSiR Kętrzyn, GKS Wikielec.
 
Stomil II Olsztyn 1-3 KKP Stomil II Olsztyn 25 listopada, 17:30
w pierwotnym terminie (25 września, 14:00) odwołany z powodu powołań zawodniczek Stomilu II do reprezentacji wojewódzkiej
Olimpia Elbląg 0-4 Victoria Bartoszyce 25 września, 12:00

Kolejka 6 - 28 września

Pauza: KKP Stomil II Olsztyn, Victoria Bartoszyce.
 
GKS Wikielec 6-0 Olimpia Elbląg 28 września, 16:30
MOSiR Kętrzyn 1-4 Stomil II Olsztyn 1 października, 16:00
w pierwotnym terminie (28 września, 16:30) odwołany

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: MOSiR Kętrzyn, Stomil II Olsztyn.
 
Olimpia Elbląg 1-10 KKP Stomil II Olsztyn 1 października, 16:00
Victoria Bartoszyce 3-2 GKS Wikielec 2 października, 14:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: GKS Wikielec, Stomil II Olsztyn.
 
Victoria Bartoszyce 0-9 KKP Stomil II Olsztyn 9 października, 14:00
Olimpia Elbląg 0-1 MOSiR Kętrzyn 8 października, 11:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Olimpia Elbląg 0-6 Stomil II Olsztyn 16 października, 12:00
MOSiR Kętrzyn 2-2 Victoria Bartoszyce 15 października, 13:30
KKP Stomil II Olsztyn 1-0 GKS Wikielec 16 października, 10:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Olimpia Elbląg, KKP Stomil II Olsztyn.
 
GKS Wikielec 0-3 MOSiR Kętrzyn 23 października, 14:00
Victoria Bartoszyce 0-1 Stomil II Olsztyn 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Victoria Bartoszyce, Olimpia Elbląg.
 
Stomil II Olsztyn 1-1 GKS Wikielec 30 października, 11:00
MOSiR Kętrzyn 0-1 KKP Stomil II Olsztyn 29 października, 11:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: GKS Wikielec, MOSiR Kętrzyn.
 
KKP Stomil II Olsztyn 2-1 Stomil II Olsztyn 6 listopada, 15:00
Victoria Bartoszyce 4-3 Olimpia Elbląg 6 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: KKP Stomil II Olsztyn, Victoria Bartoszyce.
 
Olimpia Elbląg 5-0 GKS Wikielec 12 listopada, 13:00
Stomil II Olsztyn 1-0 MOSiR Kętrzyn 13 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 19-20 listopada

Pauza: Stomil II Olsztyn, MOSiR Kętrzyn.
 
KKP Stomil II Olsztyn 5-0 Olimpia Elbląg 19 listopada, 11:00
GKS Wikielec 2-2 Victoria Bartoszyce 19 listopada, 11:30

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

GKS Wikielec 1-2 MOSiR Kętrzyn 9 kwietnia, 11:30
Victoria Bartoszyce 2-2 Olimpia Elbląg 9 kwietnia, 14:00
Stomil II Olsztyn 3-0 KKP Stomil II Olsztyn 8 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / na boisku 0-8

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Stomil II Olsztyn 6-1 MOSiR Kętrzyn 15 kwietnia, 16:00
KKP Stomil II Olsztyn 3-1 Olimpia Elbląg 15 kwietnia, 12:00
GKS Wikielec 2-1 Victoria Bartoszyce 19 kwietnia, 17:30

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

MOSiR Kętrzyn 0-3 KKP Stomil II Olsztyn 23 kwietnia, 17:30
Victoria Bartoszyce 2-1 Stomil II Olsztyn 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 16:00) odwołany
Olimpia Elbląg 0-0 GKS Wikielec 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

GKS Wikielec 3-1 Stomil II Olsztyn 29 kwietnia, 11:15
Victoria Bartoszyce 3-0 KKP Stomil II Olsztyn 29 kwietnia, 14:00
Olimpia Elbląg 2-2 MOSiR Kętrzyn 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

KKP Stomil II Olsztyn 0-3 GKS Wikielec 7 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpiły nieuprawnione zawodniczki
Olimpia Elbląg 2-1 Stomil II Olsztyn 14 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (6 maja, 13:00) odwołany
MOSiR Kętrzyn 1-2 Victoria Bartoszyce 7 maja, 17:00

Kolejka 20 - 20-21 maja

Stomil II Olsztyn 1-2 GKS Wikielec 21 maja, 14:00
MOSiR Kętrzyn 0-2 Olimpia Elbląg 21 maja, 17:00
KKP Stomil II Olsztyn 4-0 Victoria Bartoszyce 21 maja, 12:00

Kolejka 21 - 27-28 maja

MOSiR Kętrzyn 0-1 Stomil II Olsztyn 28 maja, 17:30
Victoria Bartoszyce 1-1 GKS Wikielec 28 maja, 16:00
Olimpia Elbląg 0-2 KKP Stomil II Olsztyn 27 maja, 13:00

Kolejka 22 - 3-4 czerwca

KKP Stomil II Olsztyn 9-2 MOSiR Kętrzyn 4 czerwca, 17:00
Stomil II Olsztyn 1-1 Victoria Bartoszyce 4 czerwca, 17:00
w Bartoszycach; Stomil II gospodarzem
GKS Wikielec 1-1 Olimpia Elbląg 4 czerwca, 11:00

Kolejka 23 - 10-11 czerwca

KKP Stomil II Olsztyn 3-0 Stomil II Olsztyn 10 czerwca, 11:00
MOSiR Kętrzyn 3-1 GKS Wikielec 11 czerwca, 15:00
Olimpia Elbląg 4-0 Victoria Bartoszyce 10 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 17-18 czerwca

Victoria Bartoszyce 5-2 MOSiR Kętrzyn 14 czerwca, 18:00
Stomil II Olsztyn 3-0 Olimpia Elbląg 18 czerwca, 13:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
GKS Wikielec 1-2 KKP Stomil II Olsztyn 17 czerwca, 12:30

II liga kobiet 2016/2017 (mazowiecka)

III liga kobiet 2016/2017 (łódzka)
III liga kobiet 2016/2017 (podlaska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas