[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2016/2017, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Słomniczanka Słomniki 20 46 14 4 2 104-54 6 4 0 50-21 8 0 2 54-33
2.  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 20 44 14 2 4 102-56 9 0 1 61-26 5 2 3 41-30
3.  Gwiazda Ruda Śląska 20 42 13 3 4 94-52 8 0 2 49-26 5 3 2 45-26
4.  KS AZS UMCS Lublin 20 36 12 0 8 82-71 8 0 2 52-30 4 0 6 30-41
5.  Berland OSiR Komprachcice 20 29 8 5 7 82-66 5 2 3 41-29 3 3 4 41-37
6.  GKS Tychy 20 23 6 5 9 73-95 5 4 1 40-35 1 1 8 33-60
7.  Remedium Hybryd Pyskowice 20 21 5 6 9 68-70 5 3 2 44-33 0 3 7 24-37
8.  Futsal Nowiny 20 18 5 3 12 52-89 5 0 5 31-39 0 3 7 21-50
9.  Heiro Rzeszów 20 17 5 2 13 70-115 4 1 5 40-48 1 1 8 30-67 4 7 2 1 1 21-19
10.  Malwee Łódź 20 17 5 2 13 61-86 4 1 5 34-40 1 1 8 27-46 4 6 2 0 2 21-18
11.  Futsal Team Brzeg 20 17 3 8 9 77-111 0 5 5 41-55 3 3 4 36-56 4 4 1 1 2 19-24
Góral Tryńcza i TPH Polkowice wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Słomniczanka Słomniki    6-6 1-1 8-2 2-2 5-1 3-2 6-2 10-0 5-1 4-4 
 2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice6-8     2-1 5-2 4-0 4-2 3-2 7-2 8-3 8-4 14-2 
 3 Gwiazda Ruda Śląska2-3 2-1     7-1 4-0 8-3 7-4 5-1 4-3 4-3 6-7 
 4 KS AZS UMCS Lublin3-4 2-1 5-9     5-4 10-4 3-2 7-1 9-3 3-2 5-0* 
 5 Berland OSiR Komprachcice2-6 3-4 2-4 3-0     7-4 3-3 3-3 7-3 6-0 5-2 
 6 GKS Tychy4-3 2-7 2-2 5-4 6-6     5-2 2-2 6-3 2-0 6-6 
 7 Remedium Hybryd Pyskowice4-1 6-6 1-7 5-4 3-5 5-0     6-1 7-2 5-5 2-2 
 8 Futsal Nowiny1-8 5-1 3-2 1-3 3-10 4-2 4-3     3-4 3-1 4-5 
 9 Heiro Rzeszów5-6 1-5 5-5 2-6 2-8 4-9 6-3 3-0     5-3 7-3 
 10 Malwee Łódź1-9 1-5 2-6 1-2 4-2 7-2 2-2 6-4 7-3     3-5 
 11 Futsal Team Brzeg5-6 2-5 3-8 4-6 4-4 6-6 1-1 5-5 6-6 5-8     

Kolejka 1 - 24-25 września

Pauza: GKS Tychy.
 
Słomniczanka Słomniki 3-2 Remedium Hybryd Pyskowice 12 października, 20:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5-2 KS AZS UMCS Lublin 25 września, 14:00
Berland OSiR Komprachcice 3-3 Futsal Nowiny 25 września, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-3 Heiro Rzeszów 25 września, 17:00
Futsal Team Brzeg 5-8 Malwee Łódź 13 listopada, 18:00

Kolejka 2 - 1-2 października

Pauza: Malwee Łódź.
 
Remedium Hybryd Pyskowice 5-0 GKS Tychy 2 października, 18:00
Heiro Rzeszów 7-3 Futsal Team Brzeg 2 października, 17:00
Futsal Nowiny 3-2 Gwiazda Ruda Śląska 1 października, 18:30
KS AZS UMCS Lublin 5-4 Berland OSiR Komprachcice 2 października, 17:00
Słomniczanka Słomniki 6-6 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 października, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 3 - 8-9 października

Pauza: Heiro Rzeszów.
 
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3-2 Remedium Hybryd Pyskowice 8 października, 16:00
Berland OSiR Komprachcice 2-6 Słomniczanka Słomniki 9 października, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 7-1 KS AZS UMCS Lublin 9 października, 17:00
Futsal Team Brzeg 5-5 Futsal Nowiny 9 października, 20:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 20:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
GKS Tychy 2-0 Malwee Łódź 9 października, 18:00

Kolejka 4 - 15-16 października

Pauza: Futsal Nowiny.
 
Heiro Rzeszów 4-9 GKS Tychy 16 października, 17:00
KS AZS UMCS Lublin 5-0 Futsal Team Brzeg 15 października, 16:00
(wo)
nie odbył się
Słomniczanka Słomniki 1-1 Gwiazda Ruda Śląska 15 października, 20:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4-0 Berland OSiR Komprachcice 16 października, 14:00
Remedium Hybryd Pyskowice 5-5 Malwee Łódź 16 października, 18:00

Kolejka 5 - 22-23 października

Pauza: KS AZS UMCS Lublin.
 
Berland OSiR Komprachcice 3-3 Remedium Hybryd Pyskowice 23 października, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 2-1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 23 października, 17:00
Futsal Team Brzeg 5-6 Słomniczanka Słomniki 23 października, 18:00
GKS Tychy 2-2 Futsal Nowiny 23 października, 18:00
Malwee Łódź 7-3 Heiro Rzeszów 23 października, 14:00

Kolejka 6 - 29-30 października

Pauza: Słomniczanka Słomniki.
 
Remedium Hybryd Pyskowice 7-2 Heiro Rzeszów 30 października, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 10-4 GKS Tychy 29 października, 19:30
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 14-2 Futsal Team Brzeg 29 października, 14:00
Berland OSiR Komprachcice 2-4 Gwiazda Ruda Śląska 30 października, 17:00
Futsal Nowiny 3-1 Malwee Łódź 29 października, 18:00

Kolejka 7 - 5-6 listopada

Pauza: Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice.
 
Gwiazda Ruda Śląska 7-4 Remedium Hybryd Pyskowice 6 listopada, 17:00
Futsal Team Brzeg 4-4 Berland OSiR Komprachcice 6 listopada, 18:00
GKS Tychy 4-3 Słomniczanka Słomniki 6 listopada, 18:00
Heiro Rzeszów 3-0 Futsal Nowiny 6 listopada, 17:00
Malwee Łódź 1-2 KS AZS UMCS Lublin 5 listopada, 19:00

Kolejka 8 - 19-20 listopada

Pauza: Berland OSiR Komprachcice.
 
Remedium Hybryd Pyskowice 6-1 Futsal Nowiny 20 listopada, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 9-3 Heiro Rzeszów 20 listopada, 17:30
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4-2 GKS Tychy 20 listopada, 14:00
Futsal Team Brzeg 3-8 Gwiazda Ruda Śląska 20 listopada, 18:30
Słomniczanka Słomniki 5-1 Malwee Łódź 19 listopada, 17:00

Kolejka 9 - 26-27 listopada

Pauza: Gwiazda Ruda Śląska.
 
Futsal Team Brzeg 1-1 Remedium Hybryd Pyskowice 27 listopada, 18:00
GKS Tychy 6-6 Berland OSiR Komprachcice 27 listopada, 18:00
Heiro Rzeszów 5-6 Słomniczanka Słomniki 27 listopada, 17:00
Futsal Nowiny 1-3 KS AZS UMCS Lublin 27 listopada, 17:00
Malwee Łódź 1-5 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 26 listopada, 20:00

Kolejka 10 - 3-4 grudnia

Pauza: Futsal Team Brzeg.
 
Remedium Hybryd Pyskowice 5-4 KS AZS UMCS Lublin 4 grudnia, 18:00
Słomniczanka Słomniki 6-2 Futsal Nowiny 3 grudnia, 17:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 8-3 Heiro Rzeszów 3 grudnia, 20:00
Gwiazda Ruda Śląska 8-3 GKS Tychy 6 grudnia, 19:00
Berland OSiR Komprachcice 6-0 Malwee Łódź 3 grudnia, 19:00

Kolejka 11 - 10-11 grudnia

Pauza: Remedium Hybryd Pyskowice.
 
GKS Tychy 6-6 Futsal Team Brzeg 11 grudnia, 18:00
Heiro Rzeszów 2-8 Berland OSiR Komprachcice 11 grudnia, 17:00
Futsal Nowiny 5-1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 10 grudnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 8-2 KS AZS UMCS Lublin 14 grudnia, 20:00
Malwee Łódź 2-6 Gwiazda Ruda Śląska 11 grudnia, 12:00

Kolejka 12 - 7-8 stycznia

Pauza: GKS Tychy.
 
Remedium Hybryd Pyskowice 4-1 Słomniczanka Słomniki 8 stycznia, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 2-1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 8 stycznia, 17:00
Futsal Nowiny 3-10 Berland OSiR Komprachcice 25 lutego, 18:00
Heiro Rzeszów 5-5 Gwiazda Ruda Śląska 8 stycznia, 17:00
Malwee Łódź 3-5 Futsal Team Brzeg 7 stycznia, 19:00

Kolejka 13 - 14-15 stycznia

Pauza: Malwee Łódź.
 
GKS Tychy 5-2 Remedium Hybryd Pyskowice 15 stycznia, 18:00
Futsal Team Brzeg 6-6 Heiro Rzeszów 15 stycznia, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 5-1 Futsal Nowiny 15 stycznia, 17:00
Berland OSiR Komprachcice 3-0 KS AZS UMCS Lublin 14 stycznia, 19:30
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 6-8 Słomniczanka Słomniki 14 stycznia, 20:00

Kolejka 14 - 4-5 lutego

Pauza: Heiro Rzeszów.
 
Remedium Hybryd Pyskowice 6-6 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5 lutego, 18:00
Słomniczanka Słomniki 2-2 Berland OSiR Komprachcice 4 lutego, 19:00
KS AZS UMCS Lublin 5-9 Gwiazda Ruda Śląska 5 lutego, 13:30
Futsal Nowiny 4-5 Futsal Team Brzeg 5 lutego, 18:00
Malwee Łódź 7-2 GKS Tychy 4 lutego, 19:00

Kolejka 15 - 18-19 lutego

Pauza: Futsal Nowiny.
 
GKS Tychy 6-3 Heiro Rzeszów 19 lutego, 18:00
Futsal Team Brzeg 4-6 KS AZS UMCS Lublin 19 lutego, 15:30
Gwiazda Ruda Śląska 2-3 Słomniczanka Słomniki 19 lutego, 17:00
Berland OSiR Komprachcice 3-4 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 19 lutego, 17:00
Malwee Łódź 2-2 Remedium Hybryd Pyskowice 18 lutego, 19:00

Kolejka 16 - 4-5 marca

Pauza: KS AZS UMCS Lublin.
 
Remedium Hybryd Pyskowice 3-5 Berland OSiR Komprachcice 5 marca, 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2-1 Gwiazda Ruda Śląska 4 marca, 20:30
Słomniczanka Słomniki 4-4 Futsal Team Brzeg 4 marca, 20:00
Futsal Nowiny 4-2 GKS Tychy 4 marca, 18:00
Heiro Rzeszów 5-3 Malwee Łódź 5 marca, 17:00

Kolejka 17 - 11-12 marca

Pauza: Słomniczanka Słomniki.
 
Heiro Rzeszów 6-3 Remedium Hybryd Pyskowice 12 marca, 17:20
GKS Tychy 5-4 KS AZS UMCS Lublin 12 marca, 17:00
Futsal Team Brzeg 2-5 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 12 marca, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-0 Berland OSiR Komprachcice 12 marca, 16:00
Malwee Łódź 6-4 Futsal Nowiny 11 marca, 19:00

Kolejka 18 - 18-19 marca

Pauza: Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice.
 
Remedium Hybryd Pyskowice 1-7 Gwiazda Ruda Śląska 19 marca, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 5-2 Futsal Team Brzeg 18 marca, 19:00
Słomniczanka Słomniki 5-1 GKS Tychy 18 marca, 19:00
Futsal Nowiny 3-4 Heiro Rzeszów 18 marca, 16:00
KS AZS UMCS Lublin 3-2 Malwee Łódź 19 marca, 17:00

Kolejka 19 - 25-26 marca

Pauza: Berland OSiR Komprachcice.
 
Gwiazda Ruda Śląska 6-7 Futsal Team Brzeg 26 marca, 17:00
Futsal Nowiny 4-3 Remedium Hybryd Pyskowice 26 marca, 17:00
Heiro Rzeszów 2-6 KS AZS UMCS Lublin 26 marca, 17:20
GKS Tychy 2-7 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 22 marca, 20:00
Malwee Łódź 1-9 Słomniczanka Słomniki 25 marca, 19:00

Kolejka 20 - 1-2 kwietnia

Pauza: Gwiazda Ruda Śląska.
 
Remedium Hybryd Pyskowice 2-2 Futsal Team Brzeg 2 kwietnia, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 7-4 GKS Tychy 2 kwietnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 10-0 Heiro Rzeszów 1 kwietnia, 19:00
KS AZS UMCS Lublin 7-1 Futsal Nowiny 15 marca, 20:45
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 8-4 Malwee Łódź 14 kwietnia, 20:30

Kolejka 21 - 8-9 kwietnia

Pauza: Futsal Team Brzeg.
 
KS AZS UMCS Lublin 3-2 Remedium Hybryd Pyskowice 9 kwietnia, 17:00
Futsal Nowiny 1-8 Słomniczanka Słomniki 8 kwietnia, 17:00
Heiro Rzeszów 1-5 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 9 kwietnia, 17:20
GKS Tychy 2-2 Gwiazda Ruda Śląska 9 kwietnia, 16:00
Malwee Łódź 4-2 Berland OSiR Komprachcice 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 22 kwietnia

Pauza: Remedium Hybryd Pyskowice.
 
KS AZS UMCS Lublin 3-4 Słomniczanka Słomniki 22 kwietnia, 18:00
Futsal Team Brzeg 6-6 GKS Tychy 29 stycznia, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 7-3 Heiro Rzeszów 22 kwietnia, 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 7-2 Futsal Nowiny 22 kwietnia, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-3 Malwee Łódź 22 kwietnia, 18:00

Baraże o udział w Ekstraklasie futsalu

Ekstraklasa futsalu 2016/2017

I liga futsalu 2016/2017 (północna)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas