[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2016/2017, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Słoneczny Stok Białystok 22 53 17 2 3 127-60 9 2 0 75-26 8 0 3 52-34
2.  Constract Lubawa 22 44 13 5 4 74-50 7 1 3 35-24 6 4 1 39-26
3.  AZS UW Warszawa 22 36 12 0 10 78-71 7 0 4 41-27 5 0 6 37-44
4.  KU AZS UZ Zielona Góra 21 34 10 4 7 91-81 6 1 3 48-40 4 3 4 43-41 2 6 2 0 0 13-9
5.  LSSS Lębork 22 34 10 4 8 81-70 6 2 3 52-34 4 2 5 29-36 2 0 0 0 2 9-13
6.  Auto Wicherek Oborniki 22 30 8 6 8 91-81 5 3 3 45-35 3 3 5 46-46
7.  Vamos Gdańsk 22 29 8 5 9 88-88 4 3 4 44-42 4 2 5 44-46 2 6 2 0 0 8-5
8.  Mieszko Gniezno 22 29 9 2 11 83-94 6 1 4 45-37 3 1 7 38-57 2 0 0 0 2 5-8
9.  Helios Białystok 21 26 7 5 9 71-75 4 2 5 43-41 3 3 4 28-34
10.  Credo Futsal Piła 22 24 6 6 10 85-95 5 3 3 56-46 1 3 7 29-49
11.  Unisław Team Unisław 22 23 6 5 11 72-90 3 4 4 41-34 3 1 7 31-56
12.  TAF Toruń 22 8 2 2 18 59-145 1 1 9 27-62 1 1 9 32-83

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Słoneczny Stok Białystok    5-2 6-2 5-3 7-1 5-5 8-2 10-2 3-3 4-1 11-0 11-5 
 2 Constract Lubawa2-1     1-2 3-0 2-2 7-3 5-4 2-3 2-0 6-4 3-2 2-3 
 3 AZS UW Warszawa3-4 3-4     1-4 3-1 4-3 6-2 4-1 2-4 7-1 2-0 6-3 
 4 KU AZS UZ Zielona Góra1-6 2-6 1-6     4-3 5-5 6-3 6-4 3-2 8-3 12-2 
 5 LSSS Lębork6-5 2-2 6-1 6-9     7-2 1-4 3-3 6-1 7-1 2-3 6-3 
 6 Auto Wicherek Oborniki6-3 0-1 2-5 4-4 3-3     3-5 5-3 6-3 4-2 5-5 7-1 
 7 Vamos Gdańsk3-7 3-3 5-1 5-6 8-2 0-5     4-3 2-2 3-3 3-5 8-5 
 8 Mieszko Gniezno1-6 1-4 4-3 5-2 2-3 6-3 2-4     6-5 3-3 5-2 10-2 
 9 Helios Białystok3-4 1-5 7-3 2-6 1-5 2-2 3-2 3-6     4-4 5-1 12-3 
 10 Credo Futsal Piła2-3 3-3 9-6 4-3 1-4 4-3 5-5 11-5 3-5     10-5 4-4 
 11 Unisław Team Unisław4-5 3-3 2-4 2-2 2-3 4-5 5-5 8-1 2-2 4-3     5-1 
 12 TAF Toruń3-8 3-6 1-4 4-4 3-2 2-10 2-8 1-7 2-3 4-5 2-5     

Kolejka 1 - 24-25 września

Słoneczny Stok Białystok 10-2 Mieszko Gniezno 24 września, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 1-6 AZS UW Warszawa 25 września, 16:00
LSSS Lębork 6-1 Helios Białystok 25 września, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 3-5 Vamos Gdańsk 25 września, 16:00
Constract Lubawa 3-2 Unisław Team Unisław 24 września, 18:00
Credo Futsal Piła 4-4 TAF Toruń 25 września, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 października

Vamos Gdańsk 3-3 Constract Lubawa 1 października, 21:00
Helios Białystok 2-2 Auto Wicherek Oborniki 1 października, 19:00
AZS UW Warszawa 3-1 LSSS Lębork 1 października, 19:00
Mieszko Gniezno 5-2 KU AZS UZ Zielona Góra 1 października, 19:00
Unisław Team Unisław 5-1 TAF Toruń 12 października, 18:00
w pierwotnym terminie (2 października, 16:00) odwołany
Credo Futsal Piła 2-3 Słoneczny Stok Białystok 2 października, 16:00

Kolejka 3 - 8-9 października

Słoneczny Stok Białystok 11-5 TAF Toruń 13 listopada, 14:00
LSSS Lębork 3-3 Mieszko Gniezno 9 października, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 2-5 AZS UW Warszawa 9 października, 16:00
Constract Lubawa 2-0 Helios Białystok 8 października, 18:00
Unisław Team Unisław 5-5 Vamos Gdańsk 8 października, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 3-2 Credo Futsal Piła 9 października, 16:00

Kolejka 4 - 15-16 października

TAF Toruń 2-8 Vamos Gdańsk 16 października, 16:00
Helios Białystok 5-1 Unisław Team Unisław 15 października, 18:00
AZS UW Warszawa 3-4 Constract Lubawa 15 października, 19:00
Mieszko Gniezno 6-3 Auto Wicherek Oborniki 15 października, 19:00
Słoneczny Stok Białystok 5-3 KU AZS UZ Zielona Góra 11 grudnia, 16:00
Credo Futsal Piła 1-4 LSSS Lębork 16 października, 17:00

Kolejka 5 - 22-23 października

KU AZS UZ Zielona Góra 12-2 TAF Toruń 23 października, 16:00
LSSS Lębork 6-5 Słoneczny Stok Białystok 21 października, 20:00
Constract Lubawa 2-3 Mieszko Gniezno 22 października, 18:00
Unisław Team Unisław 2-4 AZS UW Warszawa 22 października, 18:00
Vamos Gdańsk 2-2 Helios Białystok 22 października, 20:30
Auto Wicherek Oborniki 4-2 Credo Futsal Piła 23 października, 16:00

Kolejka 6 - 29-30 października

TAF Toruń 2-3 Helios Białystok 30 października, 14:00
AZS UW Warszawa 6-2 Vamos Gdańsk 29 października, 19:00
Mieszko Gniezno 5-2 Unisław Team Unisław 29 października, 19:00
Słoneczny Stok Białystok 5-5 Auto Wicherek Oborniki 29 października, 20:00
KU AZS UZ Zielona Góra 4-3 LSSS Lębork 30 października, 15:00
Credo Futsal Piła 3-3 Constract Lubawa 30 października, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 listopada

LSSS Lębork 6-3 TAF Toruń 4 listopada, 20:30
Auto Wicherek Oborniki 4-4 KU AZS UZ Zielona Góra 6 listopada, 16:00
Constract Lubawa 2-1 Słoneczny Stok Białystok 5 listopada, 18:00
Vamos Gdańsk 4-3 Mieszko Gniezno 5 listopada, 20:30
Helios Białystok 7-3 AZS UW Warszawa 5 listopada, 18:00
Credo Futsal Piła 10-5 Unisław Team Unisław 6 listopada, 17:00

Kolejka 8 - 19-20 listopada

TAF Toruń 1-4 AZS UW Warszawa 19 listopada, 17:00
Mieszko Gniezno 6-5 Helios Białystok 19 listopada, 19:00
Słoneczny Stok Białystok 11-0 Unisław Team Unisław 19 listopada, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 2-6 Constract Lubawa 20 listopada, 16:00
LSSS Lębork 7-2 Auto Wicherek Oborniki 20 listopada, 17:00
Credo Futsal Piła 5-5 Vamos Gdańsk 20 listopada, 17:00

Kolejka 9 - 26-27 listopada

Auto Wicherek Oborniki 7-1 TAF Toruń 27 listopada, 16:00
Constract Lubawa 2-2 LSSS Lębork 26 listopada, 18:00
Unisław Team Unisław 2-2 KU AZS UZ Zielona Góra 26 listopada, 18:00
Vamos Gdańsk 3-7 Słoneczny Stok Białystok 26 listopada, 20:30
AZS UW Warszawa 4-1 Mieszko Gniezno 26 listopada, 18:30
Helios Białystok 4-4 Credo Futsal Piła 26 listopada, 18:00

Kolejka 10 - 3-4 grudnia

TAF Toruń 1-7 Mieszko Gniezno 3 grudnia, 18:00
Słoneczny Stok Białystok 3-3 Helios Białystok 3 grudnia, 19:00
KU AZS UZ Zielona Góra 6-3 Vamos Gdańsk 4 grudnia, 16:00
LSSS Lębork 2-3 Unisław Team Unisław 3 grudnia, 20:00
Auto Wicherek Oborniki 0-1 Constract Lubawa 4 grudnia, 17:00
Credo Futsal Piła 9-6 AZS UW Warszawa 4 grudnia, 17:00

Kolejka 11 - 10-11 grudnia

Constract Lubawa 2-3 TAF Toruń 30 grudnia, 19:00
w pierwotnym terminie (10 grudnia, 19:00) odwołany
Unisław Team Unisław 4-5 Auto Wicherek Oborniki 10 grudnia, 18:00
Vamos Gdańsk 8-2 LSSS Lębork 10 grudnia, 20:30
Helios Białystok 2-6 KU AZS UZ Zielona Góra 10 grudnia, 18:00
AZS UW Warszawa 3-4 Słoneczny Stok Białystok 10 grudnia, 19:00
Mieszko Gniezno 3-3 Credo Futsal Piła 10 grudnia, 20:30

Kolejka 12 - 7-8 stycznia

Mieszko Gniezno 1-6 Słoneczny Stok Białystok 15 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 stycznia, 19:00) odwołany
AZS UW Warszawa 1-4 KU AZS UZ Zielona Góra 7 stycznia, 19:00
Helios Białystok 1-5 LSSS Lębork 8 stycznia, 17:00
Vamos Gdańsk 0-5 Auto Wicherek Oborniki 7 stycznia, 19:00
Unisław Team Unisław 3-3 Constract Lubawa 7 stycznia, 18:00
TAF Toruń 4-5 Credo Futsal Piła 7 stycznia, 17:00

Kolejka 13 - 14-15 stycznia

TAF Toruń 2-5 Unisław Team Unisław 14 stycznia, 16:00
Constract Lubawa 5-4 Vamos Gdańsk 14 stycznia, 19:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Auto Wicherek Oborniki 6-3 Helios Białystok 14 stycznia, 19:00
LSSS Lębork 6-1 AZS UW Warszawa 15 stycznia, 17:00
KU AZS UZ Zielona Góra 6-4 Mieszko Gniezno 15 stycznia, 17:00
Słoneczny Stok Białystok 4-1 Credo Futsal Piła 14 stycznia, 18:00

Kolejka 14 - 4-5 lutego

TAF Toruń 3-8 Słoneczny Stok Białystok 4 lutego, 16:00
Mieszko Gniezno 2-3 LSSS Lębork 25 lutego, 20:00
AZS UW Warszawa 4-3 Auto Wicherek Oborniki 4 lutego, 19:00
Helios Białystok 1-5 Constract Lubawa 4 lutego, 18:00
Vamos Gdańsk 3-5 Unisław Team Unisław 31 stycznia, 18:00
Credo Futsal Piła 4-3 KU AZS UZ Zielona Góra 5 lutego, 17:00

Kolejka 15 - 18-19 lutego

Vamos Gdańsk 8-5 TAF Toruń 18 lutego, 19:00
Unisław Team Unisław 2-2 Helios Białystok 19 lutego, 16:00
Constract Lubawa 1-2 AZS UW Warszawa 18 lutego, 18:00
Auto Wicherek Oborniki 5-3 Mieszko Gniezno 18 lutego, 16:00
KU AZS UZ Zielona Góra 1-6 Słoneczny Stok Białystok 19 lutego, 13:00
LSSS Lębork 7-1 Credo Futsal Piła 19 lutego, 17:00

Kolejka 16 - 4-5 marca

TAF Toruń 4-4 KU AZS UZ Zielona Góra 4 marca, 14:00
Słoneczny Stok Białystok 7-1 LSSS Lębork 5 marca, 14:00
Mieszko Gniezno 1-4 Constract Lubawa 4 marca, 20:00
AZS UW Warszawa 2-0 Unisław Team Unisław 5 marca, 20:00
Helios Białystok 3-2 Vamos Gdańsk 4 marca, 14:00
Credo Futsal Piła 4-3 Auto Wicherek Oborniki 5 marca, 17:00

Kolejka 17 - 11-12 marca

Helios Białystok 12-3 TAF Toruń 11 marca, 16:00
Vamos Gdańsk 5-1 AZS UW Warszawa 11 marca, 19:00
Unisław Team Unisław 8-1 Mieszko Gniezno 11 marca, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 6-3 Słoneczny Stok Białystok 12 marca, 15:00
LSSS Lębork 6-9 KU AZS UZ Zielona Góra 12 marca, 17:00
Constract Lubawa 6-4 Credo Futsal Piła 11 marca, 18:00

Kolejka 18 - 18-19 marca

TAF Toruń 3-2 LSSS Lębork 18 marca, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 5-5 Auto Wicherek Oborniki 19 marca, 16:00
Słoneczny Stok Białystok 5-2 Constract Lubawa 18 marca, 20:00
Mieszko Gniezno 2-4 Vamos Gdańsk 18 marca, 20:00
AZS UW Warszawa 2-4 Helios Białystok 19 marca, 18:00
Unisław Team Unisław 4-3 Credo Futsal Piła 19 marca, 17:00

Kolejka 19 - 25-26 marca

AZS UW Warszawa 6-3 TAF Toruń 25 marca, 19:00
Helios Białystok 3-6 Mieszko Gniezno 25 marca, 18:00
Unisław Team Unisław 4-5 Słoneczny Stok Białystok 25 marca, 17:00
Constract Lubawa 3-0 KU AZS UZ Zielona Góra 25 marca, 18:00
Auto Wicherek Oborniki 3-3 LSSS Lębork 26 marca, 16:00
Vamos Gdańsk 3-3 Credo Futsal Piła 25 marca, 19:00

Kolejka 20 - 1-2 kwietnia

TAF Toruń 2-10 Auto Wicherek Oborniki 2 kwietnia, 14:00
LSSS Lębork 2-2 Constract Lubawa 2 kwietnia, 17:00
KU AZS UZ Zielona Góra 8-3 Unisław Team Unisław 2 kwietnia, 16:00
Słoneczny Stok Białystok 8-2 Vamos Gdańsk 1 kwietnia, 20:00
Mieszko Gniezno 4-3 AZS UW Warszawa 1 kwietnia, 19:00
Credo Futsal Piła 3-5 Helios Białystok 1 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 8-9 kwietnia

Mieszko Gniezno 10-2 TAF Toruń 8 kwietnia, 19:00
Helios Białystok 3-4 Słoneczny Stok Białystok 7 kwietnia, 19:00
Vamos Gdańsk 5-6 KU AZS UZ Zielona Góra 8 kwietnia, 16:00
Unisław Team Unisław 2-3 LSSS Lębork 8 kwietnia, 19:00
Constract Lubawa 7-3 Auto Wicherek Oborniki 8 kwietnia, 14:00
AZS UW Warszawa 7-1 Credo Futsal Piła 8 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 22 kwietnia

TAF Toruń 3-6 Constract Lubawa 22 kwietnia, 18:00
Auto Wicherek Oborniki 5-5 Unisław Team Unisław 22 kwietnia, 18:00
LSSS Lębork 1-4 Vamos Gdańsk 22 kwietnia, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra - Helios Białystok 22 kwietnia, 18:00
goście nie dojechali
Słoneczny Stok Białystok 6-2 AZS UW Warszawa 22 kwietnia, 18:00
Credo Futsal Piła 11-5 Mieszko Gniezno 22 kwietnia, 18:00

Baraże o udział w Ekstraklasie futsalu

Ekstraklasa futsalu 2016/2017

I liga futsalu 2016/2017 (południowa)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas