[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Szczecin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chemik Police 30 86 28 2 0 141-6 14 1 0 76-4 14 1 0 65-2
2.  Błękitni II Stargard 30 69 22 3 5 120-50 12 1 2 62-25 10 2 3 58-25
3.  Flota Świnoujście 30 51 16 3 11 83-65 9 1 5 48-29 7 2 6 35-36
4.  Odra Chojna 30 49 16 1 13 72-70 8 0 7 33-30 8 1 6 39-40
5.  Ogniwo Babinek 30 45 14 3 13 65-70 7 1 7 38-34 7 2 6 27-36
6.  Stal Szczecin 30 43 13 4 13 48-53 8 2 5 25-26 5 2 8 23-27
7.  Piast Chociwel 30 40 12 4 14 45-58 7 2 6 24-30 5 2 8 21-28
8.  Biali Sądów 30 39 11 6 13 43-50 6 2 7 25-27 5 4 6 18-23
9.  Zorza Dobrzany 29 38 11 5 13 43-51 6 2 6 22-22 5 3 7 21-29
10.  Iskra Golczewo 30 37 11 4 15 36-63 7 4 4 18-14 4 0 11 18-49
11.  Dąb Dębno 30 36 11 3 16 65-92 7 2 6 29-34 4 1 10 36-58
12.  GKS Mierzyn 30 35 10 5 15 42-54 5 4 6 21-23 5 1 9 21-31
13.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 30 34 10 4 16 48-76 7 1 7 32-39 3 3 9 16-37 2 3 1 0 1 3-2
14.  Arkonia Szczecin 30 34 8 10 12 41-65 5 6 4 25-28 3 4 8 16-37 2 3 1 0 1 2-3
15.  Błękit Pniewo 30 28 8 4 18 46-74 4 1 10 26-38 4 3 8 20-36
16.  Wicher Brojce 29 20 5 5 19 36-77 2 3 10 22-45 3 2 9 14-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Chemik Police    4-0 6-0 7-1 8-0 4-0 3-0 4-1 4-0 1-0 9-0 5-0 10-0 4-0 6-1 1-1 
 2 Błękitni II Stargard0-3     6-1 3-0 8-1 3-2 4-0 2-0 4-1 6-2 8-5 8-1 1-2 5-4 2-2 2-1 
 3 Flota Świnoujście0-1 0-4     4-5 4-1 1-3 2-3 4-1 3-2 6-4 5-2 2-1 2-2 7-0 3-0 5-0 
 4 Odra Chojna0-5 1-5 5-2     2-4 2-3 2-1 0-1 1-0 3-2 7-3 3-0 2-3 0-1 2-0 3-0* 
 5 Ogniwo Babinek1-8 3-6 1-2 4-3     1-1 0-3 0-1 5-0 3-0 5-6 1-0 3-0 3-1 6-0 2-3 
 6 Stal Szczecin0-7 1-1 0-3 0-4 2-1     3-1 0-1 2-2 3-2 1-0 0-4 4-0 5-0 2-0 2-0 
 7 Piast Chociwel0-4 1-7 3-2 1-2 0-1 2-1     1-1 1-0 0-2 1-0 0-3 4-2 3-1 3-3 4-1 
 8 Biali Sądów0-2 0-3 3-2 1-4 1-2 1-4 0-0     1-3 5-0 1-1 5-1 1-0 2-0 2-1 2-4 
 9 Zorza Dobrzany0-2 1-1 1-3 3-5 1-3 0-1 4-2 1-0     2-0 0-2 2-1 3-1 1-1 3-0 
 10 Iskra Golczewo0-0 2-1 0-4 2-2 0-2 1-0 3-1 1-1 0-1     4-0 2-0 2-1 0-0 0-1 1-0 
 11 Dąb Dębno0-9 4-3 3-2 2-1 3-2 3-1 2-3 2-4 2-2 1-2     0-1 1-0 2-2 3-0 1-2 
 12 GKS Mierzyn0-5 2-5 0-0 1-2 0-0 3-0 0-3 1-1 0-1 5-0 4-3     0-0 2-0 0-3 3-0* 
 13 Wybrzeże Rewalskie Rewal1-5 0-7 4-6 3-1 3-3 3-0 0-1 2-1 3-1 0-2 4-3 2-1     1-2 2-5 4-1 
 14 Arkonia Szczecin0-6 2-5 1-1 2-4 2-1 1-0 2-1 3-3 1-1 6-0 2-1 1-1 0-2     1-1 1-1 
 15 Błękit Pniewo0-3 2-4 1-2 1-3 1-4 2-2 2-1 0-1 0-4 8-0 4-5 0-4 2-1 2-4     1-0 
 16 Wicher Brojce0-5 2-6 2-5 6-2 1-2 0-5 1-1 2-1 2-3 0-2 3-5 0-3 2-2 0-0 1-3     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Arkonia Szczecin 1-0 Stal Szczecin 19 sierpnia, 16:00
Wicher Brojce 1-1 Piast Chociwel 19 sierpnia, 17:00
Flota Świnoujście 6-4 Iskra Golczewo 19 sierpnia, 17:00
Ogniwo Babinek 4-3 Odra Chojna 18 sierpnia, 18:30
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-7 Błękitni II Stargard 19 sierpnia, 13:00
Biali Sądów 1-3 Zorza Dobrzany 20 sierpnia, 17:00
Błękit Pniewo 4-5 Dąb Dębno 19 sierpnia, 12:00
Chemik Police 5-0 GKS Mierzyn 19 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Stal Szczecin 0-4 GKS Mierzyn 26 sierpnia, 14:00
bez udziału kibiców
Dąb Dębno 0-9 Chemik Police 26 sierpnia, 16:00
Zorza Dobrzany 3-0 Błękit Pniewo 26 sierpnia, 12:00
Błękitni II Stargard 2-0 Biali Sądów 27 sierpnia, 18:00
Odra Chojna 2-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal 26 sierpnia, 17:30
Iskra Golczewo 0-2 Ogniwo Babinek 26 sierpnia, 17:00
Piast Chociwel 3-2 Flota Świnoujście 27 sierpnia, 17:00
Arkonia Szczecin 1-1 Wicher Brojce 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Wicher Brojce 0-5 Stal Szczecin 2 września, 11:00
Flota Świnoujście 7-0 Arkonia Szczecin 2 września, 16:00
Ogniwo Babinek 0-3 Piast Chociwel 3 września, 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-2 Iskra Golczewo 3 września, 16:00
Biali Sądów 1-4 Odra Chojna 3 września, 17:00
Błękit Pniewo 2-4 Błękitni II Stargard 2 września, 16:00
Chemik Police 4-0 Zorza Dobrzany 2 września, 12:00
GKS Mierzyn 4-3 Dąb Dębno 2 września, 15:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Stal Szczecin 1-0 Dąb Dębno 10 września, 11:00
Zorza Dobrzany 2-1 GKS Mierzyn 9 września, 15:00
Błękitni II Stargard 0-3 Chemik Police 9 września, 18:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Odra Chojna 2-0 Błękit Pniewo 9 września, 17:30
Iskra Golczewo 1-1 Biali Sądów 9 września, 17:00
Piast Chociwel 4-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 września, 11:00
Arkonia Szczecin 2-1 Ogniwo Babinek 9 września, 16:00
Wicher Brojce 2-5 Flota Świnoujście 10 września, 11:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Flota Świnoujście 1-3 Stal Szczecin 16 września, 16:00
Ogniwo Babinek 2-3 Wicher Brojce 17 września, 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 Arkonia Szczecin 16 września, 15:00
Biali Sądów 0-0 Piast Chociwel 17 września, 16:00
Błękit Pniewo 8-0 Iskra Golczewo 16 września, 16:00
Chemik Police 7-1 Odra Chojna 16 września, 12:00
GKS Mierzyn 2-5 Błękitni II Stargard 16 września, 15:00
Dąb Dębno 2-2 Zorza Dobrzany 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Stal Szczecin 2-2 Zorza Dobrzany 23 września, 11:00
Błękitni II Stargard 8-5 Dąb Dębno 23 września, 18:00
Odra Chojna 3-0 GKS Mierzyn 23 września, 17:00
Iskra Golczewo 0-0 Chemik Police 23 września, 16:00
Piast Chociwel 3-3 Błękit Pniewo 23 września, 15:00
Arkonia Szczecin 3-3 Biali Sądów 23 września, 11:00
Wicher Brojce 2-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 23 września, 16:00
Flota Świnoujście 4-1 Ogniwo Babinek 23 września, 15:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Ogniwo Babinek 1-1 Stal Szczecin 30 września, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4-6 Flota Świnoujście 1 października, 15:00
Biali Sądów 2-4 Wicher Brojce 1 października, 15:00
Błękit Pniewo 2-4 Arkonia Szczecin 30 września, 16:00
Chemik Police 3-0 Piast Chociwel 30 września, 12:00
GKS Mierzyn 5-0 Iskra Golczewo 30 września, 14:00
Dąb Dębno 2-1 Odra Chojna 30 września, 16:00
Zorza Dobrzany 1-1 Błękitni II Stargard 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Stal Szczecin 1-1 Błękitni II Stargard 7 października, 11:00
Odra Chojna 1-0 Zorza Dobrzany 7 października, 16:00
Iskra Golczewo 4-0 Dąb Dębno 7 października, 15:00
Piast Chociwel 0-3 GKS Mierzyn 7 października, 15:00
Arkonia Szczecin 0-6 Chemik Police 7 października, 15:00
Wicher Brojce 1-3 Błękit Pniewo 7 października, 13:00
Flota Świnoujście 4-1 Biali Sądów 7 października, 15:00
Ogniwo Babinek 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 października, 13:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-0 Stal Szczecin 14 października, 15:00
Biali Sądów 1-2 Ogniwo Babinek 15 października, 14:00
Błękit Pniewo 1-2 Flota Świnoujście 14 października, 15:00
Chemik Police 1-1 Wicher Brojce 14 października, 12:00
GKS Mierzyn 2-0 Arkonia Szczecin 14 października, 14:00
Dąb Dębno 2-3 Piast Chociwel 14 października, 15:00
Zorza Dobrzany 2-0 Iskra Golczewo 14 października, 15:00
Błękitni II Stargard 3-0 Odra Chojna 15 października, 17:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Stal Szczecin 0-4 Odra Chojna 21 października, 11:00
Iskra Golczewo 2-1 Błękitni II Stargard 21 października, 13:00
Piast Chociwel 1-0 Zorza Dobrzany 21 października, 14:00
Arkonia Szczecin 2-1 Dąb Dębno 21 października, 15:00
Wicher Brojce 0-3 GKS Mierzyn 22 października, 12:00
Flota Świnoujście 0-1 Chemik Police 21 października, 14:00
Ogniwo Babinek 6-0 Błękit Pniewo 22 października, 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-1 Biali Sądów 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Biali Sądów 1-4 Stal Szczecin 29 października, 13:00
Błękit Pniewo 2-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 28 października, 15:00
Chemik Police 8-0 Ogniwo Babinek 28 października, 12:00
GKS Mierzyn 0-0 Flota Świnoujście 28 października, 14:00
Dąb Dębno 1-2 Wicher Brojce 28 października, 15:00
Zorza Dobrzany 1-1 Arkonia Szczecin 28 października, 14:00
Błękitni II Stargard 4-0 Piast Chociwel 29 października, 17:00
Odra Chojna 3-2 Iskra Golczewo 28 października, 15:30

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Stal Szczecin 3-2 Iskra Golczewo 4 listopada, 11:00
Piast Chociwel 1-2 Odra Chojna 4 listopada, 13:00
Arkonia Szczecin 2-5 Błękitni II Stargard 4 listopada, 13:30
Wicher Brojce 2-3 Zorza Dobrzany 5 listopada, 11:00
Flota Świnoujście 5-2 Dąb Dębno 4 listopada, 14:00
Ogniwo Babinek 1-0 GKS Mierzyn 5 listopada, 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-5 Chemik Police 4 listopada, 14:00
Biali Sądów 2-1 Błękit Pniewo 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Błękit Pniewo 2-2 Stal Szczecin 11 listopada, 14:00
Chemik Police 4-1 Biali Sądów 11 listopada, 12:00
GKS Mierzyn 0-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 11 listopada, 13:30
Dąb Dębno 3-2 Ogniwo Babinek 11 listopada, 14:00
Zorza Dobrzany 1-3 Flota Świnoujście 11 listopada, 14:00
Błękitni II Stargard 2-1 Wicher Brojce 11 listopada, 11:00
Odra Chojna 0-1 Arkonia Szczecin 11 listopada, 14:00
Iskra Golczewo 3-1 Piast Chociwel 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 18-19 listopada

Stal Szczecin 3-1 Piast Chociwel 18 listopada, 11:00
Arkonia Szczecin 6-0 Iskra Golczewo 18 listopada, 16:30
Wicher Brojce 6-2 Odra Chojna 19 listopada, 16:00
Flota Świnoujście 0-4 Błękitni II Stargard 18 listopada, 14:00
Ogniwo Babinek 5-0 Zorza Dobrzany 19 listopada, 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4-3 Dąb Dębno 18 listopada, 12:00
Biali Sądów 5-1 GKS Mierzyn 19 listopada, 13:00
Błękit Pniewo 0-3 Chemik Police 18 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 25-26 listopada

Chemik Police 4-0 Stal Szczecin 25 listopada, 12:00
GKS Mierzyn 0-3 Błękit Pniewo 25 listopada, 13:30
Dąb Dębno 2-4 Biali Sądów 25 listopada, 14:00
Zorza Dobrzany 3-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 25 listopada, 14:00
Błękitni II Stargard 8-1 Ogniwo Babinek 26 listopada, 14:00
Odra Chojna 5-2 Flota Świnoujście 25 listopada, 13:00
Iskra Golczewo 1-0 Wicher Brojce 25 listopada, 13:00
Piast Chociwel 3-1 Arkonia Szczecin 25 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 10-11 marca

Stal Szczecin 5-0 Arkonia Szczecin 11 marca, 17:00
Piast Chociwel 4-1 Wicher Brojce 25 kwietnia, 18:30
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany
Iskra Golczewo 0-4 Flota Świnoujście 10 marca, 14:00
w Kamieniu Pomorskim
Odra Chojna 2-4 Ogniwo Babinek 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany
Błękitni II Stargard 1-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 11 marca, 16:00
Zorza Dobrzany 1-0 Biali Sądów 6 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (11 marca, 13:00) odwołany
Dąb Dębno 3-0 Błękit Pniewo 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany
GKS Mierzyn 0-5 Chemik Police 10 marca, 17:00

Kolejka 17 - 17-18 marca

GKS Mierzyn 3-0 Stal Szczecin 17 marca, 16:30
Chemik Police 9-0 Dąb Dębno 17 marca, 16:00
Błękit Pniewo 0-4 Zorza Dobrzany 17 marca, 14:00
Biali Sądów 0-3 Błękitni II Stargard 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-1 Odra Chojna 17 marca, 15:00
Ogniwo Babinek 3-0 Iskra Golczewo 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Flota Świnoujście 2-3 Piast Chociwel 17 marca, 15:00
Wicher Brojce 0-0 Arkonia Szczecin 18 marca, 16:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Stal Szczecin 2-0 Wicher Brojce 25 marca, 13:00
Arkonia Szczecin 1-1 Flota Świnoujście 24 marca, 16:00
Piast Chociwel 0-1 Ogniwo Babinek 9 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Golczewo 2-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 24 marca, 14:00
Odra Chojna 0-1 Biali Sądów 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni II Stargard 2-2 Błękit Pniewo 25 marca, 17:00
Zorza Dobrzany 0-2 Chemik Police 24 marca, 13:00
Dąb Dębno 0-1 GKS Mierzyn 1 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 31 marca

Dąb Dębno 3-1 Stal Szczecin 31 marca, 13:00
GKS Mierzyn 0-1 Zorza Dobrzany 31 marca, 13:00
Chemik Police 4-0 Błękitni II Stargard 31 marca, 12:00
Błękit Pniewo 1-3 Odra Chojna 31 marca, 13:00
Biali Sądów 5-0 Iskra Golczewo 31 marca, 13:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-1 Piast Chociwel 31 marca, 13:00
Ogniwo Babinek 3-1 Arkonia Szczecin 31 marca, 13:00
Flota Świnoujście 5-0 Wicher Brojce 31 marca, 13:00
na bocznym boisku stadionu OSiR Wyspiarz

Kolejka 20 - 7-8 kwietnia

Stal Szczecin 0-3 Flota Świnoujście 7 kwietnia, 11:00
Wicher Brojce 1-2 Ogniwo Babinek 7 kwietnia, 14:00
Arkonia Szczecin 0-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 kwietnia, 16:00
Piast Chociwel 1-1 Biali Sądów 30 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Golczewo 0-1 Błękit Pniewo 7 kwietnia, 15:00
Odra Chojna 0-5 Chemik Police 7 kwietnia, 16:00
Błękitni II Stargard 8-1 GKS Mierzyn 8 kwietnia, 17:00
Zorza Dobrzany 0-2 Dąb Dębno 7 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Zorza Dobrzany 0-1 Stal Szczecin 14 kwietnia, 13:00
Dąb Dębno 4-3 Błękitni II Stargard 14 kwietnia, 12:00
GKS Mierzyn 1-2 Odra Chojna 14 kwietnia, 15:00
Chemik Police 1-0 Iskra Golczewo 14 kwietnia, 12:00
Błękit Pniewo 2-1 Piast Chociwel 14 kwietnia, 15:00
Biali Sądów 2-0 Arkonia Szczecin 15 kwietnia, 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4-1 Wicher Brojce 14 kwietnia, 15:00
Ogniwo Babinek 1-2 Flota Świnoujście 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Stal Szczecin 2-1 Ogniwo Babinek 21 kwietnia, 11:00
Flota Świnoujście 2-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 21 kwietnia, 16:00
Wicher Brojce 2-1 Biali Sądów 21 kwietnia, 14:00
Arkonia Szczecin 1-1 Błękit Pniewo 21 kwietnia, 16:00
Piast Chociwel 0-4 Chemik Police 21 kwietnia, 16:00
Iskra Golczewo 2-0 GKS Mierzyn 21 kwietnia, 15:00
Odra Chojna 7-3 Dąb Dębno 21 kwietnia, 16:00
Błękitni II Stargard 4-1 Zorza Dobrzany 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Błękitni II Stargard 3-2 Stal Szczecin 28 kwietnia, 18:00
Zorza Dobrzany 3-5 Odra Chojna 28 kwietnia, 13:00
Dąb Dębno 1-2 Iskra Golczewo 28 kwietnia, 16:00
GKS Mierzyn 0-3 Piast Chociwel 28 kwietnia, 15:00
Chemik Police 4-0 Arkonia Szczecin 28 kwietnia, 12:00
Błękit Pniewo 1-0 Wicher Brojce 28 kwietnia, 15:00
Biali Sądów 3-2 Flota Świnoujście 28 kwietnia, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-3 Ogniwo Babinek 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Stal Szczecin 4-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 maja, 11:00
Ogniwo Babinek 0-1 Biali Sądów 6 maja, 14:00
Flota Świnoujście 3-0 Błękit Pniewo 5 maja, 16:00
Wicher Brojce 0-5 Chemik Police 6 maja, 13:00
Arkonia Szczecin 1-1 GKS Mierzyn 6 maja, 11:00
Piast Chociwel 1-0 Dąb Dębno 5 maja, 16:00
Iskra Golczewo 0-1 Zorza Dobrzany 5 maja, 15:00
Odra Chojna 1-5 Błękitni II Stargard 5 maja, 16:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Odra Chojna 2-3 Stal Szczecin 12 maja, 16:00
Błękitni II Stargard 6-2 Iskra Golczewo 12 maja, 11:00
Zorza Dobrzany 4-2 Piast Chociwel 13 maja, 17:30
Dąb Dębno 2-2 Arkonia Szczecin 12 maja, 16:00
GKS Mierzyn 3-0 Wicher Brojce 12 maja, 15:00
(wo)
na boisku 0-4; w drużynie gości przez trzy minuty na boisku nie przebywał żaden młodzieżowiec
Chemik Police 6-0 Flota Świnoujście 12 maja, 17:00
Błękit Pniewo 1-4 Ogniwo Babinek 12 maja, 15:00
Biali Sądów 1-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 13 maja, 14:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Stal Szczecin 0-1 Biali Sądów 19 maja, 11:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-5 Błękit Pniewo 19 maja, 11:00
Ogniwo Babinek 1-8 Chemik Police 19 maja, 15:00
Flota Świnoujście 2-1 GKS Mierzyn 19 maja, 17:00
Wicher Brojce 3-5 Dąb Dębno 19 maja, 14:00
Arkonia Szczecin 1-1 Zorza Dobrzany 19 maja, 16:00
Piast Chociwel 1-7 Błękitni II Stargard 19 maja, 11:00
Iskra Golczewo 2-2 Odra Chojna 19 maja, 16:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Iskra Golczewo 1-0 Stal Szczecin 26 maja, 16:00
Odra Chojna 2-1 Piast Chociwel 26 maja, 16:00
Błękitni II Stargard 5-4 Arkonia Szczecin 27 maja, 15:00
Zorza Dobrzany - Wicher Brojce 26 maja, 13:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Dąb Dębno 3-2 Flota Świnoujście 26 maja, 16:00
GKS Mierzyn 0-0 Ogniwo Babinek 26 maja, 15:00
Chemik Police 10-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 26 maja, 12:00
Błękit Pniewo 0-1 Biali Sądów 26 maja, 15:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Stal Szczecin 2-0 Błękit Pniewo 2 czerwca, 11:00
Biali Sądów 0-2 Chemik Police 3 czerwca, 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-1 GKS Mierzyn 2 czerwca, 11:00
Ogniwo Babinek 5-6 Dąb Dębno 2 czerwca, 16:00
Flota Świnoujście 3-2 Zorza Dobrzany 2 czerwca, 17:00
Wicher Brojce 2-6 Błękitni II Stargard 3 czerwca, 18:00
Arkonia Szczecin 2-4 Odra Chojna 2 czerwca, 14:00
Piast Chociwel 0-2 Iskra Golczewo 2 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Piast Chociwel 2-1 Stal Szczecin 9 czerwca, 16:00
Iskra Golczewo 0-0 Arkonia Szczecin 9 czerwca, 16:00
Odra Chojna 3-0 Wicher Brojce 9 czerwca, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Błękitni II Stargard 6-1 Flota Świnoujście 9 czerwca, 15:00
Zorza Dobrzany 1-3 Ogniwo Babinek 9 czerwca, 13:00
Dąb Dębno 1-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 czerwca, 12:00
GKS Mierzyn 1-1 Biali Sądów 9 czerwca, 15:00
Chemik Police 6-1 Błękit Pniewo 9 czerwca, 12:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Stal Szczecin 0-7 Chemik Police 16 czerwca, 12:00
Błękit Pniewo 0-4 GKS Mierzyn 16 czerwca, 16:00
Biali Sądów 1-1 Dąb Dębno 16 czerwca, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-1 Zorza Dobrzany 16 czerwca, 16:00
Ogniwo Babinek 3-6 Błękitni II Stargard 16 czerwca, 16:00
Flota Świnoujście 4-5 Odra Chojna 16 czerwca, 16:00
Wicher Brojce 0-2 Iskra Golczewo 16 czerwca, 16:00
Arkonia Szczecin 2-1 Piast Chociwel 16 czerwca, 16:00

IV liga 2017/2018 (zachodniopomorska)

Liga okręgowa 2017/2018 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Szczecin (południe))
Klasa okręgowa 2017/2018 (Szczecin (północ))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas