[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Szczecin (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 67 21 4 5 82-24 13 2 0 57-10 8 2 5 25-14
2.  Światowid 63 Łobez 30 64 19 7 4 71-30 11 2 2 37-12 8 5 2 34-18
3.  Błękitni Trzygłów 30 54 16 6 8 74-48 9 2 4 39-25 7 4 4 35-23
4.  Polonia Płoty 30 53 15 8 7 68-37 7 5 3 38-16 8 3 4 30-21 2 4 1 1 0 4-3
5.  Pomorzanin Nowogard 30 53 16 5 9 71-46 10 2 3 34-15 6 3 6 37-31 2 1 0 1 1 3-4
6.  Sparta Gryfice 30 50 15 5 10 76-44 9 2 4 39-25 6 3 6 37-19
7.  Mewa Resko 30 49 14 7 9 55-40 7 4 4 31-22 7 3 5 24-18
8.  Ehrle Polska Dobra Szczecińska 30 44 13 5 12 68-59 7 2 6 35-22 6 3 6 33-37
9.  Jantar Dziwnów 30 43 12 7 11 70-57 8 4 3 42-22 4 3 8 28-35
10.  Masovia Maszewo 30 38 11 5 14 53-65 6 4 5 31-21 5 1 9 22-44
11.  Ina Ińsko 30 37 11 4 15 60-73 6 3 6 35-31 5 1 9 25-42
12.  KP Przecław 30 35 9 8 13 59-76 6 4 5 39-30 3 4 8 20-46
13.  Orzeł Łożnica 30 28 8 4 18 31-70 4 2 9 14-37 4 2 9 17-33
14.  Promień Mosty 30 22 6 4 20 45-77 4 1 10 31-40 2 3 10 14-37
15.  Sarmata Dobra 30 20 5 5 20 37-106 4 2 9 25-39 1 3 11 12-67
16.  Odrzanka Radziszewo 30 18 4 6 20 23-91 1 4 10 12-37 3 2 10 11-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)    1-1 1-1 1-0 2-1 3-2 2-0 7-1 3-1 6-0 9-0 3-1 4-1 3-0 5-0 7-1 
 2 Światowid 63 Łobez0-4     2-1 2-0 2-1 2-1 1-2 1-0 1-1 3-0* 4-0 2-2 5-0 2-0 6-0 4-0 
 3 Błękitni Trzygłów0-2 3-3     2-2 3-2 1-4 1-0 2-3 4-1 1-3 4-3 2-0 2-1 3-0 5-1 6-0 
 4 Polonia Płoty3-2 2-0 1-0     1-1 2-2 0-1 4-3 0-1 0-2 7-1 1-1 1-1 1-1 8-0 7-0 
 5 Pomorzanin Nowogard1-0 0-3 4-1 2-3     1-0 0-2 3-0* 2-1 1-1 1-1 7-2 5-1 2-0 4-0 1-0 
 6 Sparta Gryfice3-0 3-4 1-1 0-3 5-2     3-1 1-3 4-2 0-1 3-2 4-1 5-0 3-2 3-2 1-1 
 7 Mewa Resko0-1 1-2 0-4 0-0 4-3 3-1     1-1 1-1 7-2 3-2 2-2 1-0 4-1 3-0 1-2 
 8 Ehrle Polska Dobra Szczecińska0-0 1-2 1-2 0-3 0-2 0-0 1-0     0-5 5-3 4-0 6-0 1-4 1-0 4-1 11-0 
 9 Jantar Dziwnów0-0 1-0 0-5 4-3 2-2 2-2 1-0 1-3     5-1 0-1 6-1 3-1 1-1 14-1 2-1 
 10 Masovia Maszewo0-1 1-1 2-2 0-1 3-3 2-1 2-2 4-3 2-0     0-1 4-0 0-3 0-1 8-1 3-1 
 11 Ina Ińsko0-2 1-1 5-3 2-4 3-7 0-5 2-3 0-0 1-2 4-0     6-2 3-1 3-0* 1-1 4-0 
 12 KP Przecław0-1 2-6 1-1 4-2 2-3 2-1 1-1 3-5 5-2 6-0 4-3     0-1 3-3 1-1 5-0 
 13 Orzeł Łożnica3-1 0-3 1-4 0-3 1-0 0-3 1-1 0-6 0-3 1-4 0-2 0-3     3-2 3-1 1-1 
 14 Promień Mosty3-1 1-2 1-5 1-2 3-4 0-4 2-3 7-1 7-4 1-0 1-7 1-2 1-1     1-2 1-2 
 15 Sarmata Dobra1-6 1-1 1-2 2-3 0-2 0-8 1-3 2-2 5-4 2-1 1-2 2-3 1-0 6-0     0-2 
 16 Odrzanka Radziszewo0-4 0-5 2-3 1-1 0-4 1-3 0-5 1-2 0-0 2-4 1-0 0-0 1-2 2-3 1-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Jantar Dziwnów 1-0 Mewa Resko 19 sierpnia, 16:30
Sparta Gryfice 3-2 Promień Mosty 19 sierpnia, 17:00
Polonia Płoty 1-0 Błękitni Trzygłów 19 sierpnia, 11:00
Odrzanka Radziszewo 1-0 Ina Ińsko 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Łożnica 1-0 Pomorzanin Nowogard 19 sierpnia, 17:00
Masovia Maszewo 4-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 20 sierpnia, 16:00
Światowid 63 Łobez 6-0 Sarmata Dobra 19 sierpnia, 12:00
KP Przecław 0-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Mewa Resko 0-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 27 sierpnia, 16:00
Sarmata Dobra 2-3 KP Przecław 26 sierpnia, 15:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-2 Światowid 63 Łobez 26 sierpnia, 11:00
Pomorzanin Nowogard 1-1 Masovia Maszewo 26 sierpnia, 17:00
Ina Ińsko 3-1 Orzeł Łożnica 27 sierpnia, 14:00
Błękitni Trzygłów 6-0 Odrzanka Radziszewo 26 sierpnia, 17:00
Promień Mosty 1-2 Polonia Płoty 26 sierpnia, 12:00
Jantar Dziwnów 2-2 Sparta Gryfice 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Sparta Gryfice 3-1 Mewa Resko 2 września, 15:00
Polonia Płoty 0-1 Jantar Dziwnów 2 września, 17:00
Odrzanka Radziszewo 2-3 Promień Mosty 2 września, 16:00
Orzeł Łożnica 1-4 Błękitni Trzygłów 2 września, 11:00
Masovia Maszewo 0-1 Ina Ińsko 2 września, 16:00
Światowid 63 Łobez 2-1 Pomorzanin Nowogard 2 września, 14:00
KP Przecław 3-5 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2 września, 17:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5-0 Sarmata Dobra 2 września, 15:30

Kolejka 4 - 9-10 września

Mewa Resko 3-0 Sarmata Dobra 10 września, 16:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 9 września, 11:00
Pomorzanin Nowogard 7-2 KP Przecław 9 września, 17:00
Ina Ińsko 1-1 Światowid 63 Łobez 9 września, 14:00
Błękitni Trzygłów 1-3 Masovia Maszewo 9 września, 16:00
Promień Mosty 1-1 Orzeł Łożnica 9 września, 16:00
Jantar Dziwnów 2-1 Odrzanka Radziszewo 9 września, 16:00
Sparta Gryfice 0-3 Polonia Płoty 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Polonia Płoty 0-1 Mewa Resko 16 września, 13:00
Odrzanka Radziszewo 1-3 Sparta Gryfice 16 września, 16:00
Orzeł Łożnica 0-3 Jantar Dziwnów 17 września, 14:00
Masovia Maszewo 0-1 Promień Mosty 16 września, 15:00
Światowid 63 Łobez 2-1 Błękitni Trzygłów 16 września, 17:00
KP Przecław 4-3 Ina Ińsko 16 września, 16:30
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-1 Pomorzanin Nowogard 16 września, 15:30
Sarmata Dobra 2-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 16 września, 15:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Mewa Resko 1-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 23 września, 16:00
Pomorzanin Nowogard 4-0 Sarmata Dobra 23 września, 16:00
Ina Ińsko 0-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 23 września, 14:00
Błękitni Trzygłów 2-0 KP Przecław 23 września, 16:00
Promień Mosty 1-2 Światowid 63 Łobez 23 września, 16:00
Jantar Dziwnów 5-1 Masovia Maszewo 24 września, 13:00
Sparta Gryfice 5-0 Orzeł Łożnica 23 września, 11:00
Polonia Płoty 7-0 Odrzanka Radziszewo 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Odrzanka Radziszewo 0-5 Mewa Resko 30 września, 16:00
Orzeł Łożnica 0-3 Polonia Płoty 30 września, 16:00
Masovia Maszewo 2-1 Sparta Gryfice 30 września, 15:00
Światowid 63 Łobez 1-1 Jantar Dziwnów 30 września, 14:00
KP Przecław 3-3 Promień Mosty 30 września, 16:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-1 Błękitni Trzygłów 30 września, 15:30
Sarmata Dobra 1-2 Ina Ińsko 30 września, 15:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-2 Pomorzanin Nowogard 30 września, 11:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Mewa Resko 4-3 Pomorzanin Nowogard 8 października, 13:00
Ina Ińsko 0-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 7 października, 13:00
Błękitni Trzygłów 5-1 Sarmata Dobra 7 października, 15:00
Promień Mosty 3-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 7 października, 15:00
Jantar Dziwnów 6-1 KP Przecław 7 października, 15:00
Sparta Gryfice 3-4 Światowid 63 Łobez 7 października, 14:00
Polonia Płoty 0-2 Masovia Maszewo 7 października, 15:00
Odrzanka Radziszewo 1-2 Orzeł Łożnica 7 października, 14:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Orzeł Łożnica 1-1 Mewa Resko 15 października, 14:00
Masovia Maszewo 3-1 Odrzanka Radziszewo 14 października, 15:00
Światowid 63 Łobez 2-0 Polonia Płoty 14 października, 15:00
KP Przecław 2-1 Sparta Gryfice 14 października, 15:30
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-1 Jantar Dziwnów 14 października, 15:30
Sarmata Dobra 6-0 Promień Mosty 14 października, 14:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-2 Błękitni Trzygłów 14 października, 11:00
Pomorzanin Nowogard 1-1 Ina Ińsko 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Mewa Resko 3-2 Ina Ińsko 22 października, 15:00
Błękitni Trzygłów 3-2 Pomorzanin Nowogard 21 października, 14:00
Promień Mosty 7-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 21 października, 15:00
Jantar Dziwnów 14-1 Sarmata Dobra 21 października, 14:00
Sparta Gryfice 3-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 21 października, 15:00
Polonia Płoty 1-1 KP Przecław 21 października, 15:00
Odrzanka Radziszewo 0-5 Światowid 63 Łobez 21 października, 14:00
Orzeł Łożnica 1-4 Masovia Maszewo 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Masovia Maszewo 2-2 Mewa Resko 29 października, 14:00
Światowid 63 Łobez 5-0 Orzeł Łożnica 28 października, 14:00
KP Przecław 5-0 Odrzanka Radziszewo 28 października, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-0 Polonia Płoty 28 października, 15:30
Sarmata Dobra 0-8 Sparta Gryfice 28 października, 13:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-5 Jantar Dziwnów 28 października, 11:00
Pomorzanin Nowogard 2-0 Promień Mosty 28 października, 15:00
Ina Ińsko 5-3 Błękitni Trzygłów 28 października, 13:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Mewa Resko 0-4 Błękitni Trzygłów 5 listopada, 14:00
Promień Mosty 1-7 Ina Ińsko 4 listopada, 14:00
Jantar Dziwnów 2-2 Pomorzanin Nowogard 4 listopada, 13:00
Sparta Gryfice 1-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4 listopada, 14:00
Polonia Płoty 8-0 Sarmata Dobra 4 listopada, 14:00
Odrzanka Radziszewo 0-4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4 listopada, 13:00
Orzeł Łożnica 0-3 KP Przecław 5 listopada, 13:00
Masovia Maszewo 1-1 Światowid 63 Łobez 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Światowid 63 Łobez 1-2 Mewa Resko 11 listopada, 13:00
KP Przecław 6-0 Masovia Maszewo 12 listopada, 13:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4-1 Orzeł Łożnica 11 listopada, 17:30
Sarmata Dobra 0-2 Odrzanka Radziszewo 11 listopada, 13:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-3 Polonia Płoty 2 grudnia, 15:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pomorzanin Nowogard 1-0 Sparta Gryfice 11 listopada, 13:00
Ina Ińsko 1-2 Jantar Dziwnów 11 listopada, 13:00
Błękitni Trzygłów 3-0 Promień Mosty 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 18-19 listopada

Mewa Resko 4-1 Promień Mosty 18 listopada, 14:00
Jantar Dziwnów 0-5 Błękitni Trzygłów 18 listopada, 13:00
Sparta Gryfice 3-2 Ina Ińsko 18 listopada, 13:00
Polonia Płoty 1-1 Pomorzanin Nowogard 18 listopada, 13:00
Odrzanka Radziszewo 1-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 18 listopada, 13:00
Orzeł Łożnica 3-1 Sarmata Dobra 18 listopada, 13:00
Masovia Maszewo 0-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 18 listopada, 13:00
Światowid 63 Łobez 2-2 KP Przecław 18 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 25-26 listopada

KP Przecław 1-1 Mewa Resko 3 marca, 18:00
w Policach
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-1 Światowid 63 Łobez 25 listopada, 15:00
Sarmata Dobra 2-1 Masovia Maszewo 25 listopada, 13:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-4 Orzeł Łożnica 3 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (25 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie w Gryfinie
Pomorzanin Nowogard 1-0 Odrzanka Radziszewo 25 listopada, 13:00
Ina Ińsko 2-4 Polonia Płoty 25 listopada, 14:00
Błękitni Trzygłów 1-4 Sparta Gryfice 25 listopada, 12:00
Promień Mosty 7-4 Jantar Dziwnów 25 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 10-11 marca

Mewa Resko 1-1 Jantar Dziwnów 18 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany
Promień Mosty 0-4 Sparta Gryfice 10 marca, 14:30
Błękitni Trzygłów 2-2 Polonia Płoty 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:30) odwołany
Ina Ińsko 4-0 Odrzanka Radziszewo 11 marca, 14:00
Pomorzanin Nowogard 5-1 Orzeł Łożnica 10 marca, 15:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 5-3 Masovia Maszewo 10 marca, 16:00
Sarmata Dobra 1-1 Światowid 63 Łobez 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-1 KP Przecław 10 marca, 11:00

Kolejka 17 - 17-18 marca

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-0 Mewa Resko 17 marca, 19:00
KP Przecław 1-1 Sarmata Dobra 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Światowid 63 Łobez 1-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 17 marca, 11:00
Masovia Maszewo 3-3 Pomorzanin Nowogard 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 16:00) odwołany
Orzeł Łożnica 0-2 Ina Ińsko 18 marca, 12:00
w Goleniowie
Odrzanka Radziszewo 2-3 Błękitni Trzygłów 1 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Płoty 1-1 Promień Mosty 17 marca, 15:00
Sparta Gryfice 4-2 Jantar Dziwnów 17 marca, 19:00
w Płotach

Kolejka 18 - 24-25 marca

Mewa Resko 3-1 Sparta Gryfice 25 marca, 15:00
Jantar Dziwnów 4-3 Polonia Płoty 24 marca, 14:00
Promień Mosty 1-2 Odrzanka Radziszewo 24 marca, 14:30
Błękitni Trzygłów 2-1 Orzeł Łożnica 24 marca, 15:00
Ina Ińsko 4-0 Masovia Maszewo 24 marca, 15:00
Pomorzanin Nowogard 0-3 Światowid 63 Łobez 24 marca, 15:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 6-0 KP Przecław 24 marca, 16:00
Sarmata Dobra 1-6 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 23 marca, 19:30

Kolejka 19 - 31 marca

Sarmata Dobra 1-3 Mewa Resko 31 marca, 13:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 7-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 31 marca, 11:00
KP Przecław 2-3 Pomorzanin Nowogard 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 13:00) odwołany
Światowid 63 Łobez 4-0 Ina Ińsko 31 marca, 11:00
Masovia Maszewo 2-2 Błękitni Trzygłów 31 marca, 13:00
Orzeł Łożnica 3-2 Promień Mosty 30 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (31 marca, 13:00) odwołany
Odrzanka Radziszewo 0-0 Jantar Dziwnów 31 marca, 11:00
Polonia Płoty 2-2 Sparta Gryfice 31 marca, 13:00

Kolejka 20 - 7-8 kwietnia

Mewa Resko 0-0 Polonia Płoty 7 kwietnia, 15:00
Sparta Gryfice 1-1 Odrzanka Radziszewo 7 kwietnia, 13:00
Jantar Dziwnów 3-1 Orzeł Łożnica 7 kwietnia, 15:00
Promień Mosty 1-0 Masovia Maszewo 7 kwietnia, 15:00
Błękitni Trzygłów 3-3 Światowid 63 Łobez 7 kwietnia, 13:00
Ina Ińsko 6-2 KP Przecław 8 kwietnia, 15:00
Pomorzanin Nowogard 1-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 7 kwietnia, 16:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4-1 Sarmata Dobra 7 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-0 Mewa Resko 14 kwietnia, 14:00
Sarmata Dobra 0-2 Pomorzanin Nowogard 14 kwietnia, 16:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 9-0 Ina Ińsko 14 kwietnia, 16:00
KP Przecław 1-1 Błękitni Trzygłów 14 kwietnia, 16:00
Światowid 63 Łobez 2-0 Promień Mosty 14 kwietnia, 15:00
Masovia Maszewo 2-0 Jantar Dziwnów 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Łożnica 0-3 Sparta Gryfice 14 kwietnia, 16:00
Odrzanka Radziszewo 1-1 Polonia Płoty 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Mewa Resko 1-2 Odrzanka Radziszewo 21 kwietnia, 15:00
Polonia Płoty 1-1 Orzeł Łożnica 21 kwietnia, 15:30
Sparta Gryfice 0-1 Masovia Maszewo 22 kwietnia, 17:00
Jantar Dziwnów 1-0 Światowid 63 Łobez 21 kwietnia, 16:00
Promień Mosty 1-2 KP Przecław 21 kwietnia, 15:00
Błękitni Trzygłów 0-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 21 kwietnia, 15:00
Ina Ińsko 1-1 Sarmata Dobra 22 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Nowogard 3-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 21 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Pomorzanin Nowogard 0-2 Mewa Resko 28 kwietnia, 17:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4-0 Ina Ińsko 28 kwietnia, 11:00
Sarmata Dobra 1-2 Błękitni Trzygłów 28 kwietnia, 16:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-0 Promień Mosty 28 kwietnia, 16:00
KP Przecław 5-2 Jantar Dziwnów 28 kwietnia, 16:00
Światowid 63 Łobez 2-1 Sparta Gryfice 28 kwietnia, 15:00
Masovia Maszewo 0-1 Polonia Płoty 28 kwietnia, 16:00
Orzeł Łożnica 1-1 Odrzanka Radziszewo 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Mewa Resko 1-0 Orzeł Łożnica 5 maja, 13:00
Odrzanka Radziszewo 2-4 Masovia Maszewo 5 maja, 17:00
Polonia Płoty 2-0 Światowid 63 Łobez 5 maja, 16:00
Sparta Gryfice 4-1 KP Przecław 5 maja, 11:00
Jantar Dziwnów 0-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1 maja, 15:00
Promień Mosty 1-2 Sarmata Dobra 5 maja, 15:00
Błękitni Trzygłów 2-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 5 maja, 15:00
Ina Ińsko 3-7 Pomorzanin Nowogard 6 maja, 16:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Ina Ińsko 2-3 Mewa Resko 13 maja, 16:00
Pomorzanin Nowogard 4-1 Błękitni Trzygłów 12 maja, 17:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-0 Promień Mosty 12 maja, 11:00
Sarmata Dobra 5-4 Jantar Dziwnów 12 maja, 16:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-2 Sparta Gryfice 12 maja, 16:00
KP Przecław 4-2 Polonia Płoty 12 maja, 16:00
Światowid 63 Łobez 4-0 Odrzanka Radziszewo 12 maja, 15:00
Masovia Maszewo 0-3 Orzeł Łożnica 12 maja, 16:00
na boisku 3-3

Kolejka 26 - 19-20 maja

Mewa Resko 7-2 Masovia Maszewo 19 maja, 15:00
Orzeł Łożnica 0-3 Światowid 63 Łobez 19 maja, 15:00
Odrzanka Radziszewo 0-0 KP Przecław 19 maja, 17:00
Polonia Płoty 3-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 19 maja, 16:00
Sparta Gryfice 3-2 Sarmata Dobra 19 maja, 11:00
Jantar Dziwnów 1-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 19 maja, 11:00
Promień Mosty 3-4 Pomorzanin Nowogard 19 maja, 15:00
Błękitni Trzygłów 4-3 Ina Ińsko 19 maja, 15:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Błękitni Trzygłów 1-0 Mewa Resko 26 maja, 16:30
Ina Ińsko 3-0 Promień Mosty 27 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Pomorzanin Nowogard 2-1 Jantar Dziwnów 26 maja, 16:30
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-0 Sparta Gryfice 26 maja, 11:00
Sarmata Dobra 2-3 Polonia Płoty 26 maja, 16:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 7-1 Odrzanka Radziszewo 26 maja, 11:00
KP Przecław 0-1 Orzeł Łożnica 26 maja, 16:00
Światowid 63 Łobez 3-0 Masovia Maszewo 26 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Mewa Resko 1-2 Światowid 63 Łobez 2 czerwca, 15:00
Masovia Maszewo 4-0 KP Przecław 2 czerwca, 16:00
Orzeł Łożnica 3-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2 czerwca, 16:00
Odrzanka Radziszewo 1-1 Sarmata Dobra 2 czerwca, 17:00
Polonia Płoty 4-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2 czerwca, 16:00
Sparta Gryfice 5-2 Pomorzanin Nowogard 2 czerwca, 11:00
Jantar Dziwnów 0-1 Ina Ińsko 2 czerwca, 16:00
Promień Mosty 1-5 Błękitni Trzygłów 2 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Promień Mosty 2-3 Mewa Resko 9 czerwca, 12:00
Błękitni Trzygłów 4-1 Jantar Dziwnów 9 czerwca, 15:00
Ina Ińsko 0-5 Sparta Gryfice 10 czerwca, 17:00
Pomorzanin Nowogard 2-3 Polonia Płoty 9 czerwca, 17:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 11-0 Odrzanka Radziszewo 9 czerwca, 11:00
Sarmata Dobra 1-0 Orzeł Łożnica 9 czerwca, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 6-0 Masovia Maszewo 9 czerwca, 16:00
KP Przecław 2-6 Światowid 63 Łobez 9 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Mewa Resko 2-2 KP Przecław 16 czerwca, 16:00
Światowid 63 Łobez 0-4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 16 czerwca, 16:00
Masovia Maszewo 8-1 Sarmata Dobra 16 czerwca, 16:00
Orzeł Łożnica 0-6 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 16 czerwca, 16:00
Odrzanka Radziszewo 0-4 Pomorzanin Nowogard 16 czerwca, 16:00
Polonia Płoty 7-1 Ina Ińsko 16 czerwca, 16:00
Sparta Gryfice 1-1 Błękitni Trzygłów 16 czerwca, 16:00
Jantar Dziwnów 1-1 Promień Mosty 16 czerwca, 16:00

Liga okręgowa 2017/2018 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Szczecin (południe))

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas