[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2017/2018, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tygrys Huta Mińska 18 46 15 1 2 48-7 8 0 1 27-3 7 1 1 21-4
2.  Zamłynie Radom 18 45 15 0 3 59-9 8 0 1 36-5 7 0 2 23-4
3.  Królewscy Płock 18 40 13 1 4 65-28 7 0 2 37-12 6 1 2 28-16
4.  Orlęta Baboszewo 18 32 10 2 6 45-26 6 1 2 26-12 4 1 4 19-14
5.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 18 27 8 3 7 29-26 6 1 2 22-7 2 2 5 7-19
6.  Mazovia Grodzisk Mazowiecki 18 25 7 4 7 47-27 3 2 4 26-14 4 2 3 21-13
7.  WAP Warszawa 18 21 6 3 9 48-41 3 3 3 17-19 3 0 6 31-22
8.  DAF Płońsk 18 20 6 2 10 39-44 3 1 5 25-15 3 1 5 14-29
9.  Żbik Nasielsk 18 6 2 0 16 22-62 1 0 8 7-26 1 0 8 15-36
10.  Pogoń Siedlce 18 0 0 0 18 7-139 0 0 9 5-68 0 0 9 2-71

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Tygrys Huta Mińska    0-1 1-0 3-0 3-0 2-0 5-1 2-1 8-0 3-0* 
 2 Zamłynie Radom1-2     8-1 4-0 3-0* 4-1 4-1 5-0 4-0 3-0* 
 3 Królewscy Płock1-0 0-6     2-0 3-0 1-3 3-2 9-1 3-0* 15-0 
 4 Orlęta Baboszewo1-4 2-1 2-4     4-0 1-1 2-0 4-0 3-0* 7-2 
 5 Ostrovia Ostrów Mazowiecka0-0 1-0 0-4 0-1     1-0 1-0 2-1 3-1 14-0 
 6 Mazovia Grodzisk Mazowiecki0-1 0-2 1-1 1-4 1-1     5-0 2-3 3-2 13-0 
 7 WAP Warszawa1-3 0-3 1-4 4-1 1-1 2-2     2-2 4-3 2-0 
 8 DAF Płońsk0-1 1-3 3-4 0-0 3-0 0-4 1-3     6-0 11-0 
 9 Żbik Nasielsk0-3 0-3 0-6 0-2 1-2 1-4 1-3 1-3     3-0* 
 10 Pogoń Siedlce0-7 0-4 0-4 0-11 0-3* 1-6 0-21 2-3 2-9     

Kolejka 1 - 2-3 września

Zamłynie Radom 5-0 DAF Płońsk 2 września, 13:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1-4 Orlęta Baboszewo 3 września, 10:00
Pogoń Siedlce 0-4 Królewscy Płock 2 września, 12:30
Tygrys Huta Mińska 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 września, 14:00
WAP Warszawa 4-3 Żbik Nasielsk 2 września, 20:30

Kolejka 2 - 9-10 września

DAF Płońsk 6-0 Żbik Nasielsk 10 września, 12:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 WAP Warszawa 10 września, 16:00
Królewscy Płock 1-0 Tygrys Huta Mińska 9 września, 10:00
Orlęta Baboszewo 7-2 Pogoń Siedlce 9 września, 12:30
w Siedlcach; na stadionie ARMS; Orlęta gospodarzem
Zamłynie Radom 4-1 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 9 września, 13:00

Kolejka 3 - 16-17 września

Mazovia Grodzisk Mazowiecki 2-3 DAF Płońsk 16 września, 17:00
Pogoń Siedlce 0-4 Zamłynie Radom 16 września, 12:30
Tygrys Huta Mińska 3-0 Orlęta Baboszewo 16 września, 13:00
WAP Warszawa 1-4 Królewscy Płock 16 września, 16:00
Żbik Nasielsk 1-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 września, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 września

DAF Płońsk 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 24 września, 14:00
Królewscy Płock 3-0 Żbik Nasielsk 23 września, 10:00
(wo)
goście nie dojechali
Orlęta Baboszewo 2-0 WAP Warszawa 23 września, 14:00
Zamłynie Radom 1-2 Tygrys Huta Mińska 23 września, 13:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 13-0 Pogoń Siedlce 1 października, 18:00
w pierwotnym terminie (24 września, 18:00) odwołany na prośbę gości

Kolejka 5 - 7-8 października

Pogoń Siedlce 2-3 DAF Płońsk 7 października, 11:00
Tygrys Huta Mińska 2-0 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 7 października, 15:00
WAP Warszawa 0-3 Zamłynie Radom 7 października, 16:00
Żbik Nasielsk 0-2 Orlęta Baboszewo 7 października, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-4 Królewscy Płock 8 października, 11:00

Kolejka 6 - 14-15 października

DAF Płońsk 3-4 Królewscy Płock 15 października, 11:00
Zamłynie Radom 4-0 Żbik Nasielsk 14 października, 13:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 5-0 WAP Warszawa 15 października, 16:00
Pogoń Siedlce 0-7 Tygrys Huta Mińska 14 października, 12:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 Orlęta Baboszewo 15 października, 12:00

Kolejka 7 - 21-22 października

Tygrys Huta Mińska 2-1 DAF Płońsk 22 października, 15:00
WAP Warszawa 2-0 Pogoń Siedlce 22 października, 15:30
Żbik Nasielsk 1-4 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 21 października, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 Zamłynie Radom 22 października, 11:00
Królewscy Płock 2-0 Orlęta Baboszewo 21 października, 10:00

Kolejka 8 - 28-29 października

DAF Płońsk 0-0 Orlęta Baboszewo 29 października, 12:00
Zamłynie Radom 8-1 Królewscy Płock 28 października, 13:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 29 października, 15:30
Pogoń Siedlce 2-9 Żbik Nasielsk 28 października, 13:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:30 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Tygrys Huta Mińska 5-1 WAP Warszawa 29 października, 13:00

Kolejka 9 - 4-5 listopada

WAP Warszawa 2-2 DAF Płońsk 4 listopada, 14:00
Żbik Nasielsk 0-3 Tygrys Huta Mińska 5 listopada, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 14-0 Pogoń Siedlce 4 listopada, 14:00
Królewscy Płock 1-3 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 4 listopada, 10:00
Orlęta Baboszewo 2-1 Zamłynie Radom 5 listopada, 11:00

Kolejka 10 - 21-22 kwietnia

DAF Płońsk 1-3 Zamłynie Radom 22 kwietnia, 11:00
Orlęta Baboszewo 1-1 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 22 kwietnia, 16:00
Królewscy Płock 15-0 Pogoń Siedlce 21 kwietnia, 11:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-0 Tygrys Huta Mińska 21 kwietnia, 16:00
Żbik Nasielsk 1-3 WAP Warszawa 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 11 - 28-29 kwietnia

Żbik Nasielsk 1-3 DAF Płońsk 29 kwietnia, 13:00
WAP Warszawa 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 29 kwietnia, 11:00
Tygrys Huta Mińska 1-0 Królewscy Płock 28 kwietnia, 10:00
Pogoń Siedlce 0-11 Orlęta Baboszewo 29 kwietnia, 16:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 0-2 Zamłynie Radom 28 kwietnia, 12:00

Kolejka 12 - 5-6 maja

DAF Płońsk 0-4 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 6 maja, 11:00
Zamłynie Radom 3-0 Pogoń Siedlce 5 maja, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Orlęta Baboszewo 1-4 Tygrys Huta Mińska 6 maja, 11:00
Królewscy Płock 3-2 WAP Warszawa 5 maja, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-1 Żbik Nasielsk 5 maja, 16:00

Kolejka 13 - 12-13 maja

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 DAF Płońsk 12 maja, 16:00
Żbik Nasielsk 0-6 Królewscy Płock 13 maja, 17:00
WAP Warszawa 4-1 Orlęta Baboszewo 13 maja, 18:00
Tygrys Huta Mińska 0-1 Zamłynie Radom 13 maja, 11:00
Pogoń Siedlce 1-6 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 12 maja, 12:30

Kolejka 14 - 19-20 maja

DAF Płońsk 11-0 Pogoń Siedlce 20 maja, 11:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 0-1 Tygrys Huta Mińska 20 maja, 18:00
Zamłynie Radom 4-1 WAP Warszawa 20 maja, 15:30
Orlęta Baboszewo 3-0 Żbik Nasielsk 20 maja, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Królewscy Płock 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 maja, 11:00

Kolejka 15 - 26-27 maja

Orlęta Baboszewo 4-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 27 maja, 11:00
Królewscy Płock 9-1 DAF Płońsk 26 maja, 14:00
Żbik Nasielsk 0-3 Zamłynie Radom 26 maja, 12:00
WAP Warszawa 2-2 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 26 maja, 13:30
Tygrys Huta Mińska 3-0 Pogoń Siedlce 27 maja, 12:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 16 - 2-3 czerwca

DAF Płońsk 0-1 Tygrys Huta Mińska 3 czerwca, 11:00
Pogoń Siedlce 0-21 WAP Warszawa 2 czerwca, 12:30
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 3-2 Żbik Nasielsk 6 czerwca, 20:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 11:00) odwołany
Zamłynie Radom 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2 czerwca, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Orlęta Baboszewo 2-4 Królewscy Płock 3 czerwca, 16:00

Kolejka 17 - 9-10 czerwca

Orlęta Baboszewo 4-0 DAF Płońsk 10 czerwca, 10:00
Królewscy Płock 0-6 Zamłynie Radom 10 czerwca, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 9 czerwca, 12:30
Żbik Nasielsk 3-0 Pogoń Siedlce 9 czerwca, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
WAP Warszawa 1-3 Tygrys Huta Mińska 9 czerwca, 20:00

Kolejka 18 - 16 czerwca

DAF Płońsk 1-3 WAP Warszawa 17 czerwca, 11:00
Tygrys Huta Mińska 8-0 Żbik Nasielsk 17 czerwca, 11:00
Pogoń Siedlce 0-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 czerwca, 12:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1-1 Królewscy Płock 16 czerwca, 13:00
Zamłynie Radom 4-0 Orlęta Baboszewo 17 czerwca, 19:00

IV liga kobiet 2017/2018 (mazowiecka)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas