[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2017/2018, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Praga II Warszawa 16 45 15 0 1 90-20 7 0 0 38-4 8 0 1 52-16
2.  Sportowa Czwórka II Radom 17 43 14 1 2 116-10 7 0 1 72-7 7 1 1 44-3
3.  Zły Warszawa 18 39 12 3 3 64-18 5 3 1 37-6 7 0 2 27-12
4.  Fuks Pułtusk 18 29 9 2 7 25-19 6 0 3 18-9 3 2 4 7-10
5.  ŁKS Łochów 18 22 6 4 8 28-64 4 2 3 15-20 2 2 5 13-44
6.  Kurpik Kadzidło 17 20 6 2 9 30-47 5 1 3 18-13 1 1 6 12-34
7.  Husarki Mochowo 16 16 5 1 10 30-61 3 0 6 20-31 2 1 4 10-30
8.  KS II Raszyn 17 12 3 3 11 24-62 2 2 4 16-25 1 1 7 8-37
9.  LKS Ostrówek 17 8 2 2 13 16-87 2 1 6 10-39 0 1 7 6-48
10.  Mszczonowianka Mszczonów 18 13 3 4 11 20-55 2 2 5 16-29 1 2 6 4-26
Mszczonowianka Mszczonów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Praga II Warszawa    2-1 7-0 3-0 5-2 13-1 5-0 3-0* 
 2 Sportowa Czwórka II Radom10-4     1-2 3-0 14-1 13-0 7-0 16-0 8-0 
 3 Zły Warszawa0-3 1-1     0-0 8-0 3-0* 8-1 7-1 10-0 0-0 
 4 Fuks Pułtusk0-1 0-3 0-3     5-0 1-0 1-0 3-2 5-0 3-0* 
 5 ŁKS Łochów0-5 0-8 2-1 0-2     4-2 1-1 0-0 5-1 3-0* 
 6 Kurpik Kadzidło0-5 0-2 0-3 1-0 1-1     6-1 5-1 2-0 3-0* 
 7 Husarki Mochowo3-6 0-6 1-9 2-1 1-2 3-4     6-0 3-1 1-2 
 8 KS II Raszyn3-6 0-8 1-3 0-1 2-2 5-3     3-0 2-2 
 9 LKS Ostrówek0-12 0-12 0-3 0-2 0-3 2-2 1-4 4-1     3-0* 
 10 Mszczonowianka Mszczonów0-10 0-3* 0-3* 1-1 8-2 3-0 0-3* 0-3* 4-4     

Kolejka 1 - 30 sierpnia

Pauza: Zły Warszawa, Husarki Mochowo.
 
Praga II Warszawa 13-1 Kurpik Kadzidło 30 sierpnia, 17:00
ŁKS Łochów 0-2 Fuks Pułtusk 30 sierpnia, 17:00
Sportowa Czwórka II Radom 8-0 Mszczonowianka Mszczonów 6 września, 17:30
LKS Ostrówek 4-1 KS II Raszyn 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Kurpik Kadzidło, Praga II Warszawa.
 
Husarki Mochowo 6-0 KS II Raszyn 3 września, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 4-4 LKS Ostrówek 3 września, 17:00
Fuks Pułtusk 0-3 Sportowa Czwórka II Radom 3 września, 17:00
Zły Warszawa 8-0 ŁKS Łochów 3 września, 19:30

Kolejka 3 - 9-10 września

ŁKS Łochów 4-2 Kurpik Kadzidło 10 września, 13:00
Sportowa Czwórka II Radom 1-2 Zły Warszawa 10 września, 11:00
LKS Ostrówek 0-2 Fuks Pułtusk 10 września, 16:00
KS II Raszyn 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 10 września, 12:00
Husarki Mochowo 3-6 Praga II Warszawa 10 września, 11:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: Praga II Warszawa, ŁKS Łochów.
 
Husarki Mochowo 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 16 września, 11:00
Fuks Pułtusk 3-2 KS II Raszyn 17 września, 17:00
Zły Warszawa 10-0 LKS Ostrówek 16 września, 12:30
Kurpik Kadzidło 0-2 Sportowa Czwórka II Radom 16 września, 16:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Husarki Mochowo, Sportowa Czwórka II Radom.
 
ŁKS Łochów 0-5 Praga II Warszawa 23 września, 16:30
LKS Ostrówek 2-2 Kurpik Kadzidło 24 września, 12:00
KS II Raszyn 1-3 Zły Warszawa 24 września, 10:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Fuks Pułtusk 24 września, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Pauza: ŁKS Łochów, LKS Ostrówek.
 
Husarki Mochowo 2-1 Fuks Pułtusk 7 października, 12:00
Zły Warszawa 0-0 Mszczonowianka Mszczonów 7 października, 15:00
Kurpik Kadzidło 5-1 KS II Raszyn 7 października, 16:00
Praga II Warszawa 2-1 Sportowa Czwórka II Radom 8 października, 15:30

Kolejka 7 - 14-15 października

Pauza: Sportowa Czwórka II Radom, KS II Raszyn.
 
ŁKS Łochów 1-1 Husarki Mochowo 15 października, 13:00
LKS Ostrówek 0-12 Praga II Warszawa 15 października, 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Kurpik Kadzidło 15 października, 15:30
Fuks Pułtusk 0-3 Zły Warszawa 15 października, 16:30

Kolejka 8 - 21-22 października

Pauza: Mszczonowianka Mszczonów, LKS Ostrówek.
 
Husarki Mochowo 1-9 Zły Warszawa 21 października, 12:30
Kurpik Kadzidło 1-0 Fuks Pułtusk 21 października, 15:00
Praga II Warszawa 5-0 KS II Raszyn 21 października, 10:00
ŁKS Łochów 0-8 Sportowa Czwórka II Radom 22 października, 11:00

Kolejka 9 - 28-29 października

Pauza: KS II Raszyn, Fuks Pułtusk.
 
Sportowa Czwórka II Radom 13-0 Husarki Mochowo 28 października, 19:00
LKS Ostrówek 0-3 ŁKS Łochów 29 października, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-10 Praga II Warszawa 29 października, 13:30
Zły Warszawa 3-0 Kurpik Kadzidło 28 października, 17:00
(wo)

Kolejka 10 - 4-5 listopada

Pauza: Zły Warszawa, Mszczonowianka Mszczonów.
 
Husarki Mochowo 3-4 Kurpik Kadzidło 4 listopada, 13:00
Praga II Warszawa 3-0 Fuks Pułtusk 11 listopada, 17:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 12:30) odwołany
ŁKS Łochów 0-0 KS II Raszyn 4 listopada, 11:00
Sportowa Czwórka II Radom 16-0 LKS Ostrówek 4 listopada, 17:00

Kolejka 11 - 11-12 listopada

Pauza: Fuks Pułtusk, Kurpik Kadzidło.
 
LKS Ostrówek 1-4 Husarki Mochowo 12 listopada, 11:00
KS II Raszyn 0-8 Sportowa Czwórka II Radom 11 listopada, 12:00
Mszczonowianka Mszczonów 8-2 ŁKS Łochów 12 listopada, 12:00
Zły Warszawa 0-3 Praga II Warszawa 12 listopada, 17:00

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

Sportowa Czwórka II Radom 3-0 Fuks Pułtusk 7 kwietnia, 17:00
KS II Raszyn 5-3 Kurpik Kadzidło 7 kwietnia, 12:00
Husarki Mochowo 3-1 LKS Ostrówek 8 kwietnia, 11:00
ŁKS Łochów 3-0 Mszczonowianka Mszczonów
(wo)
Praga II Warszawa 7-0 Zły Warszawa 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Kurpik Kadzidło 0-5 Praga II Warszawa 14 kwietnia, 14:00
LKS Ostrówek 3-0 Mszczonowianka Mszczonów
(wo)
Zły Warszawa 0-0 Fuks Pułtusk 14 kwietnia, 18:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Husarki Mochowo 0-6 Sportowa Czwórka II Radom 15 kwietnia, 11:00
KS II Raszyn 2-2 ŁKS Łochów 14 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Mszczonowianka Mszczonów 0-3 Sportowa Czwórka II Radom
(wo)
KS II Raszyn 3-0 LKS Ostrówek 22 kwietnia, 12:00
Kurpik Kadzidło 1-1 ŁKS Łochów 22 kwietnia, 13:00
Zły Warszawa 8-1 Husarki Mochowo 21 kwietnia, 17:00
Fuks Pułtusk 0-1 Praga II Warszawa 21 kwietnia, 14:30

Kolejka 15 - 5-6 maja

Praga II Warszawa 5-2 ŁKS Łochów 6 maja, 15:00
Kurpik Kadzidło 2-0 LKS Ostrówek 6 maja, 13:00
Fuks Pułtusk 1-0 Husarki Mochowo 5 maja, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-3 Zły Warszawa
(wo)
Sportowa Czwórka II Radom 7-0 KS II Raszyn 6 maja, 19:00

Kolejka 16 - 12-13 maja

Praga II Warszawa - Husarki Mochowo 13 maja, 15:00
Sportowa Czwórka II Radom - Kurpik Kadzidło 13 maja, 19:00
Zły Warszawa 7-1 KS II Raszyn 12 maja, 17:00
Fuks Pułtusk 3-0 Mszczonowianka Mszczonów
(wo)
ŁKS Łochów 5-1 LKS Ostrówek 12 maja, 13:00

Kolejka 17 - 19-20 maja

Mszczonowianka Mszczonów 0-3 Husarki Mochowo
(wo)
KS II Raszyn 0-1 Fuks Pułtusk 20 maja, 14:00
Praga II Warszawa - LKS Ostrówek 20 maja, 15:00
Sportowa Czwórka II Radom 14-1 ŁKS Łochów 20 maja, 17:00
Kurpik Kadzidło 0-3 Zły Warszawa 20 maja, 16:00

Kolejka 18 - 26-27 maja

KS II Raszyn - Husarki Mochowo 26 maja, 12:00
ŁKS Łochów 2-1 Zły Warszawa 27 maja, 14:00
Fuks Pułtusk 1-0 Kurpik Kadzidło 27 maja, 11:00
Praga II Warszawa 3-0 Mszczonowianka Mszczonów
(wo)
LKS Ostrówek 0-12 Sportowa Czwórka II Radom 26 maja, 11:00

Kolejka 19 - 2-3 czerwca

Fuks Pułtusk 5-0 ŁKS Łochów 2 czerwca, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-3 KS II Raszyn
(wo)
LKS Ostrówek 0-3 Zły Warszawa 3 czerwca, 15:00
Sportowa Czwórka II Radom 10-4 Praga II Warszawa 2 czerwca, 13:00
Kurpik Kadzidło 6-1 Husarki Mochowo 2 czerwca, 10:00

Kolejka 20 - 9-10 czerwca

Zły Warszawa 1-1 Sportowa Czwórka II Radom 10 czerwca, 15:15
Fuks Pułtusk 5-0 LKS Ostrówek 10 czerwca, 14:00
Husarki Mochowo 1-2 ŁKS Łochów 10 czerwca, 18:00
Kurpik Kadzidło 3-0 Mszczonowianka Mszczonów
(wo)
KS II Raszyn 3-6 Praga II Warszawa 10 czerwca, 12:00

III liga kobiet 2017/2018 (mazowiecka)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas