[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Rzeszów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Zaczernie 26 59 18 5 3 59-30 9 2 2 26-13 9 3 1 33-17
2.  LKS Trzebownisko 26 56 17 5 4 81-32 9 3 1 47-14 8 2 3 34-18
3.  Czarni Czudec 26 54 16 6 4 67-42 9 2 2 38-20 7 4 2 29-22
4.  LKS Jasionka 26 46 14 4 8 62-51 7 2 4 38-23 7 2 4 24-28
5.  LKS Przybyszówka 26 43 11 10 5 57-30 7 4 2 36-13 4 6 3 21-17
6.  Victoria Budy Głogowskie 26 35 10 5 11 42-58 5 3 5 23-23 5 2 6 19-35
7.  Grunwald Budziwój (Rzeszów) 26 33 10 3 13 59-55 8 1 4 46-27 2 2 9 13-28
8.  Iskra Zgłobień 26 31 9 4 13 55-65 6 2 5 37-33 3 2 8 18-32
9.  LKS Hermanowa 26 30 9 3 14 51-60 5 3 5 26-24 4 0 9 25-36
10.  Granit Wysoka Strzyżowska 26 28 8 4 14 53-60 7 2 4 31-19 1 2 10 22-41
11.  Świlczanka Świlcza 26 27 8 3 15 39-82 5 0 8 16-35 3 3 7 23-47
12.  Grom Mogielnica 26 25 7 4 15 33-54 4 4 5 15-19 3 0 10 18-35
13.  KP Zabajka 26 24 6 6 14 45-63 4 3 6 26-28 2 3 8 19-35
14.  Orzeł Wysoka Głogowska 26 22 6 4 16 32-53 4 2 7 18-21 2 2 9 14-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Zaczernie    4-3 2-1 0-0 0-0 0-1 3-0 2-1 2-1 3-1 1-3 2-0 5-1 2-1 
 2 LKS Trzebownisko2-2     2-2 0-2 2-2 6-1 1-0 4-1 5-1 3-0* 6-0 4-2 8-0 4-1 
 3 Czarni Czudec3-4 0-1     5-3 1-1 2-0 5-1 6-1 2-0 4-2 4-4 1-0 3-2 2-1 
 4 LKS Jasionka2-4 2-1 1-1     1-5 2-3 3-1 1-4 4-0 6-1 9-0 3-0* 2-2 2-1 
 5 LKS Przybyszówka0-0 2-3 2-2 9-0     5-0 2-1 2-1 3-2 1-1 7-0 0-2 0-0 3-1 
 6 Victoria Budy Głogowskie0-3 1-0 1-2 2-2 1-2     1-1 2-1 1-3 3-2 3-0 5-2 2-4 1-1 
 7 Grunwald Budziwój (Rzeszów)2-4 3-4 4-0 4-0 2-3 7-2     0-2 5-4 3-3 3-1 4-1 4-3 5-0 
 8 Iskra Zgłobień2-3 1-4 3-5 1-2 3-2 8-3 3-1     1-2 5-3 2-2 2-1 2-1 4-4 
 9 LKS Hermanowa1-1 1-3 1-2 2-4 2-1 0-1 1-0 1-1     4-2 4-6 4-2 1-1 4-0 
 10 Granit Wysoka Strzyżowska2-0 1-3 1-1 0-3* 2-2 0-2 1-4 8-0 3-1     3-1 4-1 3-1 3-0 
 11 Świlczanka Świlcza1-6 1-7 1-6 0-1 1-0 0-2 1-0 2-1 1-5 3-1     2-3 3-2 0-1 
 12 Grom Mogielnica1-2 0-0 0-1 1-2 2-2 1-0 1-1 1-1 4-2 0-3* 1-4     2-1 1-0 
 13 KP Zabajka1-3 2-2 2-3 2-4 0-1 3-3 4-0 3-2 1-3 4-2 1-1 2-1     1-3 
 14 Orzeł Wysoka Głogowska0-1 0-3 2-3 2-1 0-0 1-1 2-3 0-2 4-1 2-1 3-1 2-3 0-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

LKS Hermanowa 1-1 Iskra Zgłobień 20 sierpnia, 15:00
Świlczanka Świlcza 2-3 Grom Mogielnica 31 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 14:00) odwołany
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 4-3 KP Zabajka 20 sierpnia, 14:00
Czarni Czudec 2-1 Orzeł Wysoka Głogowska 20 sierpnia, 11:00
LKS Przybyszówka 2-3 LKS Trzebownisko 19 sierpnia, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 0-3 LKS Jasionka 19 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 3-3 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Victoria Budy Głogowskie 0-3 KS Zaczernie 20 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Iskra Zgłobień 2-3 KS Zaczernie 27 sierpnia, 11:30
LKS Jasionka 2-3 Victoria Budy Głogowskie 27 sierpnia, 12:00
LKS Trzebownisko 3-0 Granit Wysoka Strzyżowska 26 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie posiadali kart zdrowia
Orzeł Wysoka Głogowska 0-0 LKS Przybyszówka 27 sierpnia, 12:00
KP Zabajka 2-3 Czarni Czudec 27 sierpnia, 16:00
Grom Mogielnica 1-1 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 26 sierpnia, 16:00
LKS Hermanowa 4-6 Świlczanka Świlcza 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Świlczanka Świlcza 2-1 Iskra Zgłobień 3 września, 14:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 5-4 LKS Hermanowa 3 września, 14:00
Czarni Czudec 1-0 Grom Mogielnica 3 września, 16:00
LKS Przybyszówka 0-0 KP Zabajka 1 września, 17:30
Granit Wysoka Strzyżowska 3-0 Orzeł Wysoka Głogowska 3 września, 15:00
Victoria Budy Głogowskie 1-0 LKS Trzebownisko 3 września, 14:00
KS Zaczernie 0-0 LKS Jasionka 3 września, 14:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Iskra Zgłobień 1-2 LKS Jasionka 10 września, 11:30
LKS Trzebownisko 2-2 KS Zaczernie 10 września, 17:00
Orzeł Wysoka Głogowska 1-1 Victoria Budy Głogowskie 9 września, 16:30
KP Zabajka 4-2 Granit Wysoka Strzyżowska 10 września, 16:00
Grom Mogielnica 2-2 LKS Przybyszówka 10 września, 11:30
LKS Hermanowa 1-2 Czarni Czudec 9 września, 16:00
Świlczanka Świlcza 1-0 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 10 września, 14:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Grunwald Budziwój (Rzeszów) 0-2 Iskra Zgłobień 18 listopada, 18:00
w pierwotnym terminie (17 września, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Czarni Czudec 4-4 Świlczanka Świlcza 17 września, 17:00
LKS Przybyszówka 3-2 LKS Hermanowa 17 września, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 4-1 Grom Mogielnica 17 września, 11:00
Victoria Budy Głogowskie 2-4 KP Zabajka 17 września, 14:00
KS Zaczernie 2-1 Orzeł Wysoka Głogowska 17 września, 14:00
LKS Jasionka 2-1 LKS Trzebownisko 17 września, 15:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Iskra Zgłobień 1-4 LKS Trzebownisko 24 września, 11:30
Orzeł Wysoka Głogowska 2-1 LKS Jasionka 23 września, 16:00
KP Zabajka 1-3 KS Zaczernie 24 września, 16:00
Grom Mogielnica 1-0 Victoria Budy Głogowskie 23 września, 16:00
LKS Hermanowa 4-2 Granit Wysoka Strzyżowska 24 września, 14:00
Świlczanka Świlcza 1-0 LKS Przybyszówka 3 października, 18:00
w pierwotnym terminie (24 września, 14:00) odwołany
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 4-0 Czarni Czudec 27 września, 16:00
w pierwotnym terminie (24 września, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Czarni Czudec 6-1 Iskra Zgłobień 1 października, 11:00
LKS Przybyszówka 2-1 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 1 października, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 3-1 Świlczanka Świlcza 1 października, 15:00
Victoria Budy Głogowskie 1-3 LKS Hermanowa 1 października, 14:00
KS Zaczernie 2-0 Grom Mogielnica 1 października, 14:00
LKS Jasionka 2-2 KP Zabajka 1 października, 12:00
LKS Trzebownisko 4-1 Orzeł Wysoka Głogowska 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Iskra Zgłobień 4-4 Orzeł Wysoka Głogowska 7 października, 16:00
KP Zabajka 2-2 LKS Trzebownisko 8 października, 14:00
Grom Mogielnica 1-2 LKS Jasionka 7 października, 16:00
LKS Hermanowa 1-1 KS Zaczernie 8 października, 14:00
Świlczanka Świlcza 0-2 Victoria Budy Głogowskie 8 października, 14:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 3-3 Granit Wysoka Strzyżowska 8 października, 14:00
Czarni Czudec 1-1 LKS Przybyszówka 8 października, 11:00

Kolejka 9 - 14-15 października

LKS Przybyszówka 2-1 Iskra Zgłobień 14 października, 13:00
Granit Wysoka Strzyżowska 1-1 Czarni Czudec 15 października, 11:00
Victoria Budy Głogowskie 1-1 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 15 października, 14:00
KS Zaczernie 1-3 Świlczanka Świlcza 15 października, 14:00
LKS Jasionka 4-0 LKS Hermanowa 15 października, 14:00
LKS Trzebownisko 4-2 Grom Mogielnica 15 października, 15:00
Orzeł Wysoka Głogowska 0-1 KP Zabajka 15 października, 12:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Iskra Zgłobień 2-1 KP Zabajka 22 października, 11:30
Grom Mogielnica 1-0 Orzeł Wysoka Głogowska 21 października, 15:00
LKS Hermanowa 1-3 LKS Trzebownisko 22 października, 14:00
Świlczanka Świlcza 0-1 LKS Jasionka 22 października, 14:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 2-4 KS Zaczernie 22 października, 14:00
Czarni Czudec 2-0 Victoria Budy Głogowskie 22 października, 11:00
LKS Przybyszówka 1-1 Granit Wysoka Strzyżowska 22 października, 11:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Granit Wysoka Strzyżowska 8-0 Iskra Zgłobień 28 października, 14:00
Victoria Budy Głogowskie 1-2 LKS Przybyszówka 19 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Zaczernie 2-1 Czarni Czudec 29 października, 14:00
LKS Jasionka 3-1 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 29 października, 12:00
LKS Trzebownisko 6-0 Świlczanka Świlcza 28 października, 15:00
Orzeł Wysoka Głogowska 4-1 LKS Hermanowa 29 października, 12:00
KP Zabajka 2-1 Grom Mogielnica 25 marca, 18:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (19 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Iskra Zgłobień 2-1 Grom Mogielnica 5 listopada, 13:30
LKS Hermanowa 1-1 KP Zabajka 5 listopada, 14:00
Świlczanka Świlcza 0-1 Orzeł Wysoka Głogowska 5 listopada, 14:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 3-4 LKS Trzebownisko 5 listopada, 14:00
Czarni Czudec 5-3 LKS Jasionka 5 listopada, 11:00
LKS Przybyszówka 0-0 KS Zaczernie 5 listopada, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 0-2 Victoria Budy Głogowskie 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Victoria Budy Głogowskie 2-1 Iskra Zgłobień 12 listopada, 14:00
KS Zaczernie 3-1 Granit Wysoka Strzyżowska 12 listopada, 14:00
LKS Jasionka 1-5 LKS Przybyszówka 11 listopada, 12:30
LKS Trzebownisko 2-2 Czarni Czudec 11 listopada, 14:00
Orzeł Wysoka Głogowska 2-3 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 11 listopada, 14:00
KP Zabajka 1-1 Świlczanka Świlcza 12 listopada, 14:00
Grom Mogielnica 4-2 LKS Hermanowa 12 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 31 marca

Iskra Zgłobień 1-2 LKS Hermanowa 31 marca, 11:30
Grom Mogielnica 1-4 Świlczanka Świlcza 31 marca, 16:00
KP Zabajka 4-0 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 31 marca, 16:00
Orzeł Wysoka Głogowska 2-3 Czarni Czudec 31 marca, 13:00
LKS Trzebownisko 2-2 LKS Przybyszówka 31 marca, 14:00
LKS Jasionka 6-1 Granit Wysoka Strzyżowska 31 marca, 12:00
KS Zaczernie 0-1 Victoria Budy Głogowskie 31 marca, 14:00

Kolejka 15 - 7-8 kwietnia

KS Zaczernie 2-1 Iskra Zgłobień 8 kwietnia, 14:00
Victoria Budy Głogowskie 2-2 LKS Jasionka 8 kwietnia, 14:00
Granit Wysoka Strzyżowska 1-3 LKS Trzebownisko 7 kwietnia, 17:00
LKS Przybyszówka 3-1 Orzeł Wysoka Głogowska 8 kwietnia, 11:00
Czarni Czudec 3-2 KP Zabajka 8 kwietnia, 11:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 4-1 Grom Mogielnica 8 kwietnia, 16:00
Świlczanka Świlcza 1-5 LKS Hermanowa 8 kwietnia, 15:00
w Mrowli

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Iskra Zgłobień 2-2 Świlczanka Świlcza 15 kwietnia, 11:30
LKS Hermanowa 1-0 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 14 kwietnia, 16:00
Grom Mogielnica 0-1 Czarni Czudec 15 kwietnia, 11:30
KP Zabajka 0-1 LKS Przybyszówka 14 kwietnia, 17:00
Orzeł Wysoka Głogowska 2-1 Granit Wysoka Strzyżowska 15 kwietnia, 13:00
LKS Trzebownisko 6-1 Victoria Budy Głogowskie 15 kwietnia, 17:00
LKS Jasionka 2-4 KS Zaczernie 31 maja, 15:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

LKS Jasionka 1-4 Iskra Zgłobień 22 kwietnia, 12:00
KS Zaczernie 4-3 LKS Trzebownisko 21 kwietnia, 17:00
Victoria Budy Głogowskie 1-1 Orzeł Wysoka Głogowska 22 kwietnia, 14:00
Granit Wysoka Strzyżowska 3-1 KP Zabajka 22 kwietnia, 15:00
LKS Przybyszówka 0-2 Grom Mogielnica 22 kwietnia, 11:00
Czarni Czudec 2-0 LKS Hermanowa 22 kwietnia, 11:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 3-1 Świlczanka Świlcza 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Iskra Zgłobień 3-1 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 28 kwietnia, 16:30
Świlczanka Świlcza 1-6 Czarni Czudec 29 kwietnia, 11:00
w Mrowli
LKS Hermanowa 2-1 LKS Przybyszówka 31 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu braku sędziów
Grom Mogielnica 0-3 Granit Wysoka Strzyżowska 29 kwietnia, 11:30
(wo)
na boisku 0-1
KP Zabajka 3-3 Victoria Budy Głogowskie 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Wysoka Głogowska 0-1 KS Zaczernie 29 kwietnia, 13:00
LKS Trzebownisko 0-2 LKS Jasionka 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 3 maja

LKS Trzebownisko 4-1 Iskra Zgłobień 1 maja, 16:00
LKS Jasionka 2-1 Orzeł Wysoka Głogowska 1 maja, 12:00
KS Zaczernie 5-1 KP Zabajka 3 maja, 14:00
Victoria Budy Głogowskie 5-2 Grom Mogielnica 3 maja, 14:00
Granit Wysoka Strzyżowska 3-1 LKS Hermanowa 3 maja, 14:00
LKS Przybyszówka 7-0 Świlczanka Świlcza 3 maja, 11:00
Czarni Czudec 5-1 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 2 maja, 17:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Iskra Zgłobień 3-5 Czarni Czudec 6 maja, 11:30
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 2-3 LKS Przybyszówka 6 maja, 14:00
Świlczanka Świlcza 3-1 Granit Wysoka Strzyżowska 6 maja, 11:00
w Trzcianie
LKS Hermanowa 0-1 Victoria Budy Głogowskie 5 maja, 16:00
Grom Mogielnica 1-2 KS Zaczernie 6 maja, 11:30
KP Zabajka 2-4 LKS Jasionka 5 maja, 17:00
Orzeł Wysoka Głogowska 0-3 LKS Trzebownisko 6 maja, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Orzeł Wysoka Głogowska 0-2 Iskra Zgłobień 13 maja, 13:00
LKS Trzebownisko 8-0 KP Zabajka 13 maja, 17:00
LKS Jasionka 3-0 Grom Mogielnica 12 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-1
KS Zaczernie 2-1 LKS Hermanowa 13 maja, 14:00
Victoria Budy Głogowskie 3-0 Świlczanka Świlcza 13 maja, 14:00
Granit Wysoka Strzyżowska 1-4 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 14 maja, 17:30
LKS Przybyszówka 2-2 Czarni Czudec 12 maja, 16:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Iskra Zgłobień 3-2 LKS Przybyszówka 19 maja, 17:00
Czarni Czudec 4-2 Granit Wysoka Strzyżowska 19 maja, 17:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 7-2 Victoria Budy Głogowskie 20 maja, 14:00
Świlczanka Świlcza 1-6 KS Zaczernie 19 maja, 17:00
w Trzcianie
LKS Hermanowa 2-4 LKS Jasionka 20 maja, 15:00
Grom Mogielnica 0-0 LKS Trzebownisko 20 maja, 15:00
KP Zabajka 1-3 Orzeł Wysoka Głogowska 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

KP Zabajka 3-2 Iskra Zgłobień 26 maja, 17:00
Orzeł Wysoka Głogowska 2-3 Grom Mogielnica 26 maja, 15:00
LKS Trzebownisko 5-1 LKS Hermanowa 27 maja, 17:00
LKS Jasionka 9-0 Świlczanka Świlcza 26 maja, 17:00
przerwany w 60. minucie przy stanie 9-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
KS Zaczernie 3-0 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 26 maja, 17:00
Victoria Budy Głogowskie 1-2 Czarni Czudec 27 maja, 14:00
Granit Wysoka Strzyżowska 2-2 LKS Przybyszówka 27 maja, 15:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Iskra Zgłobień 5-3 Granit Wysoka Strzyżowska 3 czerwca, 17:00
LKS Przybyszówka 5-0 Victoria Budy Głogowskie 3 czerwca, 11:00
Czarni Czudec 3-4 KS Zaczernie 3 czerwca, 11:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 4-0 LKS Jasionka 3 czerwca, 11:00
Świlczanka Świlcza 1-7 LKS Trzebownisko 3 czerwca, 15:00
LKS Hermanowa 4-0 Orzeł Wysoka Głogowska 3 czerwca, 12:00
Grom Mogielnica 2-1 KP Zabajka 3 czerwca, 11:30

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Grom Mogielnica 1-1 Iskra Zgłobień 10 czerwca, 17:00
KP Zabajka 1-3 LKS Hermanowa 9 czerwca, 17:00
Orzeł Wysoka Głogowska 3-1 Świlczanka Świlcza 10 czerwca, 14:00
LKS Trzebownisko 1-0 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 9 czerwca, 17:00
LKS Jasionka 1-1 Czarni Czudec 9 czerwca, 17:00
KS Zaczernie 0-0 LKS Przybyszówka 10 czerwca, 17:00
Victoria Budy Głogowskie 3-2 Granit Wysoka Strzyżowska 10 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Iskra Zgłobień 8-3 Victoria Budy Głogowskie 17 czerwca, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 2-0 KS Zaczernie 17 czerwca, 11:00
LKS Przybyszówka 9-0 LKS Jasionka 16 czerwca, 16:00
Czarni Czudec 0-1 LKS Trzebownisko 17 czerwca, 11:00
w Niechobrzu
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 5-0 Orzeł Wysoka Głogowska 17 czerwca, 11:00
Świlczanka Świlcza 3-2 KP Zabajka 17 czerwca, 11:00
w Trzcianie
LKS Hermanowa 4-2 Grom Mogielnica 17 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Rzeszów)

Klasa A 2017/2018 (Rzeszów II - Łańcut)

Klasa B 2017/2018 (Rzeszów I)
Klasa B 2017/2018 (Rzeszów II - Strzyżów)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas