[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Rzeszów II - Strzyżów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Borek Stary 20 49 16 1 3 77-17 8 1 1 44-8 8 0 2 33-9
2.  Zimowit Rzeszów 20 43 14 1 5 61-28 6 0 4 32-18 8 1 1 29-10
3.  Novi Nosówka 20 39 12 3 5 68-34 6 1 3 33-16 6 2 2 35-18
4.  Grunwald Połomia 20 35 11 2 7 43-40 5 1 4 19-13 6 1 3 24-27 2 3 1 0 1 5-5
5.  Start Lubenia 20 35 11 2 7 44-32 6 0 4 19-16 5 2 3 25-16 2 3 1 0 1 5-5
6.  Diament Pstrągowa 20 29 9 2 9 42-39 5 1 4 27-19 4 1 5 15-20
7.  Korona Dobrzechów 20 23 7 2 11 33-67 3 1 6 17-36 4 1 5 16-31
8.  Płomyk Lutoryż 20 19 5 4 11 31-45 3 2 5 14-20 2 2 6 17-25 2 4 1 1 0 4-2
9.  Sokół Grodzisko 20 19 5 4 11 29-54 0 4 6 15-32 5 0 5 14-22 2 1 0 1 1 2-4
10.  Albatros Szufnarowa 20 16 3 7 10 28-61 2 3 5 13-28 1 4 5 15-33
11.  Huragan Kozłówek 20 7 1 4 15 29-68 1 2 7 16-30 0 2 8 13-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Start Borek Stary    0-1 5-3 3-0* 2-2 2-0 8-1 3-0 10-0 4-0 7-1 
 2 Zimowit Rzeszów0-2     0-7 8-0 2-0 5-0 1-2 1-4 2-1 6-1 7-1 
 3 Novi Nosówka1-2 2-2     4-1 1-5 3-0 7-0 4-0 0-5 2-0 9-1 
 4 Grunwald Połomia0-4 6-1 1-0     1-3 1-2 5-1 3-0 0-1 0-0 2-1 
 5 Start Lubenia0-1 0-3 1-2 2-4     3-2 1-0 2-1 2-1 7-2 1-0 
 6 Diament Pstrągowa3-1 0-2 4-7 0-2 4-0     2-3 2-2 3-0 6-0 3-2 
 7 Korona Dobrzechów2-7 1-9 3-5 1-4 0-3 1-0     3-2 2-3 1-1 3-2 
 8 Płomyk Lutoryż2-1 0-1 0-3 1-2 1-1 1-3 3-1     2-0 2-6 2-2 
 9 Sokół Grodzisko0-5 0-3 2-2 3-4 4-6 0-3 0-3 2-2     3-3 1-1 
 10 Albatros Szufnarowa0-7 0-5 1-1 3-3 1-0 1-1 2-3 1-4 1-2     3-2 
 11 Huragan Kozłówek1-3 1-2 1-5 2-4 0-5 3-4 2-2 4-2 0-1 2-2     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Diament Pstrągowa.
 
Płomyk Lutoryż 2-2 Huragan Kozłówek 20 sierpnia, 14:00
Start Lubenia 0-3 Zimowit Rzeszów 20 sierpnia, 14:00
Novi Nosówka 0-5 Sokół Grodzisko 20 sierpnia, 12:30
Albatros Szufnarowa 0-7 Start Borek Stary 20 sierpnia, 11:00
Korona Dobrzechów 1-4 Grunwald Połomia 20 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Albatros Szufnarowa.
 
Huragan Kozłówek 1-3 Start Borek Stary 27 sierpnia, 14:00
Sokół Grodzisko 0-3 Diament Pstrągowa 27 sierpnia, 11:30
Zimowit Rzeszów 0-7 Novi Nosówka 27 sierpnia, 11:30
Korona Dobrzechów 0-3 Start Lubenia 27 sierpnia, 14:00
Płomyk Lutoryż 1-2 Grunwald Połomia 27 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Start Borek Stary.
 
Grunwald Połomia 2-1 Huragan Kozłówek 3 września, 14:00
Start Lubenia 2-1 Płomyk Lutoryż 3 września, 16:00
Novi Nosówka 7-0 Korona Dobrzechów 3 września, 12:30
Diament Pstrągowa 0-2 Zimowit Rzeszów 2 września, 17:00
Albatros Szufnarowa 1-2 Sokół Grodzisko 3 września, 11:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Huragan Kozłówek.
 
Sokół Grodzisko 0-5 Start Borek Stary 10 września, 11:30
Zimowit Rzeszów 6-1 Albatros Szufnarowa 9 września, 17:00
Korona Dobrzechów 1-0 Diament Pstrągowa 10 września, 14:00
Płomyk Lutoryż 0-3 Novi Nosówka 10 września, 14:00
Grunwald Połomia 1-3 Start Lubenia 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Sokół Grodzisko.
 
Start Lubenia 1-0 Huragan Kozłówek 16 września, 16:00
Novi Nosówka 4-1 Grunwald Połomia 17 września, 12:30
Diament Pstrągowa 2-2 Płomyk Lutoryż 17 września, 11:00
Albatros Szufnarowa 2-3 Korona Dobrzechów 17 września, 11:00
Start Borek Stary 0-1 Zimowit Rzeszów 17 września, 14:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Zimowit Rzeszów.
 
Huragan Kozłówek 0-1 Sokół Grodzisko 24 września, 14:00
Korona Dobrzechów 2-7 Start Borek Stary 24 września, 14:00
Płomyk Lutoryż 2-6 Albatros Szufnarowa 24 września, 14:00
Grunwald Połomia 1-2 Diament Pstrągowa 23 września, 16:00
Start Lubenia 1-2 Novi Nosówka 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 listopada, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: Korona Dobrzechów.
 
Novi Nosówka 9-1 Huragan Kozłówek 1 października, 12:30
Diament Pstrągowa 4-0 Start Lubenia 1 października, 11:00
Albatros Szufnarowa 3-3 Grunwald Połomia 1 października, 11:00
Start Borek Stary 3-0 Płomyk Lutoryż 1 października, 14:00
Sokół Grodzisko 0-3 Zimowit Rzeszów 1 października, 11:30

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: Płomyk Lutoryż.
 
Huragan Kozłówek 1-2 Zimowit Rzeszów 8 października, 14:00
Korona Dobrzechów 2-3 Sokół Grodzisko 8 października, 14:00
Grunwald Połomia 0-4 Start Borek Stary 8 października, 14:00
Start Lubenia 7-2 Albatros Szufnarowa 8 października, 15:00
Novi Nosówka 3-0 Diament Pstrągowa 8 października, 12:30

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Grunwald Połomia.
 
Diament Pstrągowa 3-2 Huragan Kozłówek 14 października, 15:00
Albatros Szufnarowa 1-1 Novi Nosówka 15 października, 11:00
Start Borek Stary 2-2 Start Lubenia 15 października, 14:00
Sokół Grodzisko 2-2 Płomyk Lutoryż 15 października, 11:30
Zimowit Rzeszów 1-2 Korona Dobrzechów 15 października, 11:30

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Start Lubenia.
 
Huragan Kozłówek 2-2 Korona Dobrzechów 22 października, 14:00
Płomyk Lutoryż 0-1 Zimowit Rzeszów 22 października, 14:00
Grunwald Połomia 0-1 Sokół Grodzisko 22 października, 14:00
Novi Nosówka 1-2 Start Borek Stary 22 października, 12:30
Diament Pstrągowa 6-0 Albatros Szufnarowa 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Novi Nosówka.
 
Albatros Szufnarowa 3-2 Huragan Kozłówek 17 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 listopada, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany / w czwartym terminie (31 marca, 11:00) odwołany
Start Borek Stary 2-0 Diament Pstrągowa 29 października, 14:00
Sokół Grodzisko 4-6 Start Lubenia 2 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zimowit Rzeszów 8-0 Grunwald Połomia 29 października, 11:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Korona Dobrzechów 3-2 Płomyk Lutoryż 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

Pauza: Diament Pstrągowa.
 
Grunwald Połomia 5-1 Korona Dobrzechów 8 kwietnia, 14:00
Huragan Kozłówek 4-2 Płomyk Lutoryż 8 kwietnia, 14:00
Zimowit Rzeszów 2-0 Start Lubenia 8 kwietnia, 11:30
Sokół Grodzisko 2-2 Novi Nosówka 8 kwietnia, 11:30
Start Borek Stary 4-0 Albatros Szufnarowa 8 kwietnia, 14:30
w Łukawcu

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Pauza: Albatros Szufnarowa.
 
Start Borek Stary 7-1 Huragan Kozłówek 15 kwietnia, 14:30
Diament Pstrągowa 3-0 Sokół Grodzisko 15 kwietnia, 16:00
Novi Nosówka 2-2 Zimowit Rzeszów 15 kwietnia, 12:30
Start Lubenia 1-0 Korona Dobrzechów 15 kwietnia, 14:00
Grunwald Połomia 3-0 Płomyk Lutoryż 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Pauza: Start Borek Stary.
 
Huragan Kozłówek 2-4 Grunwald Połomia 22 kwietnia, 14:00
Płomyk Lutoryż 1-1 Start Lubenia 22 kwietnia, 14:00
Korona Dobrzechów 3-5 Novi Nosówka 22 kwietnia, 14:00
Zimowit Rzeszów 5-0 Diament Pstrągowa 22 kwietnia, 11:30
Sokół Grodzisko 3-3 Albatros Szufnarowa 22 kwietnia, 11:30

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Pauza: Huragan Kozłówek.
 
Start Borek Stary 10-0 Sokół Grodzisko 29 kwietnia, 14:30
Albatros Szufnarowa 0-5 Zimowit Rzeszów 29 kwietnia, 11:00
Diament Pstrągowa 2-3 Korona Dobrzechów 29 kwietnia, 11:00
Novi Nosówka 4-0 Płomyk Lutoryż 29 kwietnia, 11:00
Start Lubenia 2-4 Grunwald Połomia 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 5-6 maja

Pauza: Sokół Grodzisko.
 
Huragan Kozłówek 0-5 Start Lubenia 6 maja, 14:00
Grunwald Połomia 1-0 Novi Nosówka 6 maja, 14:00
Płomyk Lutoryż 1-3 Diament Pstrągowa 6 maja, 14:00
Korona Dobrzechów 1-1 Albatros Szufnarowa 6 maja, 14:00
Zimowit Rzeszów 0-2 Start Borek Stary 31 maja, 15:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

Pauza: Zimowit Rzeszów.
 
Sokół Grodzisko 1-1 Huragan Kozłówek 13 maja, 11:30
Start Borek Stary 8-1 Korona Dobrzechów 13 maja, 14:30
Albatros Szufnarowa 1-4 Płomyk Lutoryż 13 maja, 11:00
Diament Pstrągowa 0-2 Grunwald Połomia 12 maja, 17:00
Novi Nosówka 1-5 Start Lubenia 13 maja, 12:30

Kolejka 18 - 19-20 maja

Pauza: Korona Dobrzechów.
 
Huragan Kozłówek 1-5 Novi Nosówka 20 maja, 14:00
Start Lubenia 3-2 Diament Pstrągowa 20 maja, 16:00
Grunwald Połomia 0-0 Albatros Szufnarowa 20 maja, 14:00
Płomyk Lutoryż 2-1 Start Borek Stary 20 maja, 14:00
Zimowit Rzeszów 2-1 Sokół Grodzisko 20 maja, 11:30

Kolejka 19 - 26-27 maja

Pauza: Płomyk Lutoryż.
 
Zimowit Rzeszów 7-1 Huragan Kozłówek 27 maja, 11:00
Sokół Grodzisko 0-3 Korona Dobrzechów 6 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (27 maja, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Borek Stary 3-0 Grunwald Połomia 27 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Albatros Szufnarowa 1-0 Start Lubenia 27 maja, 11:00
Diament Pstrągowa 4-7 Novi Nosówka 27 maja, 11:00

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Pauza: Grunwald Połomia.
 
Huragan Kozłówek 3-4 Diament Pstrągowa 3 czerwca, 14:00
Novi Nosówka 2-0 Albatros Szufnarowa 3 czerwca, 14:00
Start Lubenia 0-1 Start Borek Stary 3 czerwca, 16:00
Płomyk Lutoryż 2-0 Sokół Grodzisko 3 czerwca, 14:00
Korona Dobrzechów 1-9 Zimowit Rzeszów 3 czerwca, 14:00

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Pauza: Start Lubenia.
 
Korona Dobrzechów 3-2 Huragan Kozłówek 10 czerwca, 14:00
Zimowit Rzeszów 1-4 Płomyk Lutoryż 10 czerwca, 11:30
Sokół Grodzisko 3-4 Grunwald Połomia 10 czerwca, 11:30
Start Borek Stary 5-3 Novi Nosówka 10 czerwca, 14:30
Albatros Szufnarowa 1-1 Diament Pstrągowa 10 czerwca, 11:00
w Kozłówku

Kolejka 22 - 17 czerwca

Pauza: Novi Nosówka.
 
Huragan Kozłówek 2-2 Albatros Szufnarowa 17 czerwca, 14:00
Diament Pstrągowa 3-1 Start Borek Stary 17 czerwca, 14:00
Start Lubenia 2-1 Sokół Grodzisko 16 czerwca, 17:00
Grunwald Połomia 6-1 Zimowit Rzeszów 17 czerwca, 14:00
Płomyk Lutoryż 3-1 Korona Dobrzechów 17 czerwca, 14:00

Klasa A 2017/2018 (Rzeszów I)

Klasa B 2017/2018 (Rzeszów I)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas