[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Rzeszów VI - Kolbuszowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tempo Cmolas 22 51 16 3 3 79-16 10 0 1 51-8 6 3 2 28-8
2.  Zacisze Trześń 22 49 16 1 5 69-33 7 1 3 35-15 9 0 2 34-18
3.  Florian Ostrowy Tuszowskie 21 45 14 3 4 58-34 5 3 3 30-17 9 0 1 28-17
4.  Marmury Przyłęk 22 43 13 4 5 59-33 7 2 2 35-16 6 2 3 24-17
5.  Zryw Dzikowiec 22 36 11 3 8 64-50 6 1 4 29-16 5 2 4 35-34
6.  Iskra Łączki Brzeskie 22 34 10 4 8 57-51 4 4 3 29-23 6 0 5 28-28
7.  Potok Dobrynin 22 32 10 2 10 50-36 8 0 3 32-17 2 2 7 18-19
8.  Trotyl Zarębki 22 26 8 2 12 47-70 3 1 7 25-34 5 1 5 22-36
9.  Orzeł Kosowy 22 24 7 3 12 45-51 6 0 5 28-21 1 3 7 17-30
10.  Werynianka Werynia 22 21 6 3 13 47-64 3 2 6 28-26 3 1 7 19-38
11.  Vigor Trzęsówka 22 9 3 0 19 30-119 2 0 9 16-54 1 0 10 14-65
12.  Kolbuszowianka Kolbuszowa 21 7 1 4 16 21-69 0 2 8 11-30 1 2 8 10-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Tempo Cmolas    2-1 6-1 1-3 7-2 2-1 3-0 5-0 2-0 6-0 12-0 5-0 
 2 Zacisze Trześń4-1     0-1 1-1 2-4 4-5 3-1 3-1 4-0 6-0 4-1 4-0 
 3 Florian Ostrowy Tuszowskie0-2 1-3     3-2 2-2 2-0 2-1 9-0 2-2 0-2 7-1 2-2 
 4 Marmury Przyłęk0-0 3-1 2-4     1-4 10-0 3-1 3-3 3-2 3-0 3-1 4-0 
 5 Zryw Dzikowiec2-2 0-1 0-2 2-1     0-3* 1-0 3-4 6-2 4-1 8-0 3-0* 
 6 Iskra Łączki Brzeskie0-0 4-5 1-4 4-1 3-3     1-1 2-3 6-2 2-2 3-1 3-1 
 7 Potok Dobrynin2-1 2-4 1-3 1-3 6-0 3-1     3-0 2-1 4-0 5-2 3-2 
 8 Trotyl Zarębki0-7 0-4 2-4 1-2 3-0* 1-2 0-4     2-1 3-6 11-2 2-2 
 9 Orzeł Kosowy0-1 2-4 1-2 1-3 2-0 3-0 0-6 3-0*     5-3 6-1 5-1 
 10 Werynianka Werynia0-5 2-3 1-2 3-3 3-5 3-4 2-1 1-2 1-1     4-0 8-0 
 11 Vigor Trzęsówka0-4 1-6 3-5 0-3 3-12 0-10 1-0 3-5 1-5 4-2     0-2 
 12 Kolbuszowianka Kolbuszowa0-5 1-2 0-2 2-3 0-2 3-3 1-4 1-1 1-3 2-5     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Tempo Cmolas 5-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 20 sierpnia, 12:00
Iskra Łączki Brzeskie 3-3 Zryw Dzikowiec 20 sierpnia, 14:00
Trotyl Zarębki 0-4 Zacisze Trześń 20 sierpnia, 14:00
Vigor Trzęsówka 1-0 Potok Dobrynin 20 sierpnia, 14:00
Florian Ostrowy Tuszowskie 2-2 Orzeł Kosowy 20 sierpnia, 11:30
Werynianka Werynia 3-3 Marmury Przyłęk 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Orzeł Kosowy 5-3 Werynianka Werynia 27 sierpnia, 11:00
Potok Dobrynin 1-3 Florian Ostrowy Tuszowskie 27 sierpnia, 14:00
Zacisze Trześń 4-1 Vigor Trzęsówka 27 sierpnia, 11:00
Zryw Dzikowiec 3-4 Trotyl Zarębki 27 sierpnia, 14:00
Tempo Cmolas 2-1 Iskra Łączki Brzeskie 27 sierpnia, 11:00
Marmury Przyłęk 4-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 20 września, 17:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 11:00) w Weryni odwołany

Kolejka 3 - 2-3 września

Iskra Łączki Brzeskie 3-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 5 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (3 września, 14:00) odwołany
Trotyl Zarębki 0-7 Tempo Cmolas 3 września, 14:00
Vigor Trzęsówka 3-12 Zryw Dzikowiec 3 września, 14:00
Florian Ostrowy Tuszowskie 1-3 Zacisze Trześń 3 września, 11:30
Werynianka Werynia 2-1 Potok Dobrynin 3 września, 11:00
Marmury Przyłęk 3-2 Orzeł Kosowy 3 września, 11:30

Kolejka 4 - 9-10 września

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Orzeł Kosowy 10 września, 11:00
Potok Dobrynin 1-3 Marmury Przyłęk 10 września, 14:00
Zacisze Trześń 6-0 Werynianka Werynia 10 września, 15:00
Zryw Dzikowiec 0-2 Florian Ostrowy Tuszowskie 10 września, 14:00
Tempo Cmolas 12-0 Vigor Trzęsówka 10 września, 12:00
Iskra Łączki Brzeskie 2-3 Trotyl Zarębki 10 września, 11:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Trotyl Zarębki 2-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 17 września, 14:00
Vigor Trzęsówka 0-10 Iskra Łączki Brzeskie 17 września, 14:00
Florian Ostrowy Tuszowskie 0-2 Tempo Cmolas 17 września, 11:30
Werynianka Werynia 3-5 Zryw Dzikowiec 17 września, 11:00
Marmury Przyłęk 3-1 Zacisze Trześń 17 września, 15:00
Orzeł Kosowy 0-6 Potok Dobrynin 17 września, 14:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-3 Potok Dobrynin 24 września, 11:00
Zacisze Trześń 4-0 Orzeł Kosowy 24 września, 11:00
Zryw Dzikowiec 2-1 Marmury Przyłęk 24 września, 14:00
Tempo Cmolas 6-0 Werynianka Werynia 24 września, 15:00
Iskra Łączki Brzeskie 1-4 Florian Ostrowy Tuszowskie 24 września, 14:00
Trotyl Zarębki 11-2 Vigor Trzęsówka 24 września, 14:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Vigor Trzęsówka 0-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 października, 14:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Florian Ostrowy Tuszowskie 9-0 Trotyl Zarębki 1 października, 11:30
Werynianka Werynia 3-4 Iskra Łączki Brzeskie 1 października, 11:00
Marmury Przyłęk 0-0 Tempo Cmolas 1 października, 11:30
Orzeł Kosowy 2-0 Zryw Dzikowiec 1 października, 14:00
Potok Dobrynin 2-4 Zacisze Trześń 1 października, 14:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2 Zacisze Trześń 8 października, 11:00
Zryw Dzikowiec 1-0 Potok Dobrynin 8 października, 14:00
Tempo Cmolas 2-0 Orzeł Kosowy 8 października, 12:00
Iskra Łączki Brzeskie 4-1 Marmury Przyłęk 8 października, 14:00
Trotyl Zarębki 3-6 Werynianka Werynia 8 października, 14:00
Vigor Trzęsówka 3-5 Florian Ostrowy Tuszowskie 8 października, 14:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Florian Ostrowy Tuszowskie 2-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 15 października, 11:30
Werynianka Werynia 4-0 Vigor Trzęsówka 15 października, 11:00
Marmury Przyłęk 3-3 Trotyl Zarębki 15 października, 11:30
Orzeł Kosowy 3-0 Iskra Łączki Brzeskie 15 października, 14:00
Potok Dobrynin 2-1 Tempo Cmolas 15 października, 14:00
Zacisze Trześń 2-4 Zryw Dzikowiec 15 października, 11:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-3 Zryw Dzikowiec 22 października, 14:00
Tempo Cmolas 2-1 Zacisze Trześń 22 października, 12:00
Iskra Łączki Brzeskie 1-1 Potok Dobrynin 22 października, 14:00
Trotyl Zarębki 2-1 Orzeł Kosowy 22 października, 14:00
Vigor Trzęsówka 0-3 Marmury Przyłęk 22 października, 15:00
Florian Ostrowy Tuszowskie 0-2 Werynianka Werynia 22 października, 11:30

Kolejka 11 - 28-29 października

Werynianka Werynia 8-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 29 października, 11:00
Marmury Przyłęk 2-4 Florian Ostrowy Tuszowskie 29 października, 11:30
Orzeł Kosowy 6-1 Vigor Trzęsówka 29 października, 14:00
Potok Dobrynin 3-0 Trotyl Zarębki 29 października, 14:00
przerwany w 56. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Zacisze Trześń 4-5 Iskra Łączki Brzeskie 29 października, 11:00
Zryw Dzikowiec 2-2 Tempo Cmolas 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-5 Tempo Cmolas 8 kwietnia, 11:00
Zryw Dzikowiec 0-3 Iskra Łączki Brzeskie 8 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 0-2
Zacisze Trześń 3-1 Trotyl Zarębki 8 kwietnia, 11:00
Potok Dobrynin 5-2 Vigor Trzęsówka 8 kwietnia, 14:00
Orzeł Kosowy 1-2 Florian Ostrowy Tuszowskie 8 kwietnia, 14:00
Marmury Przyłęk 3-0 Werynianka Werynia 8 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-2 Marmury Przyłęk 15 kwietnia, 11:00
Werynianka Werynia 1-1 Orzeł Kosowy 15 kwietnia, 11:00
Florian Ostrowy Tuszowskie 2-1 Potok Dobrynin 15 kwietnia, 11:30
Vigor Trzęsówka 1-6 Zacisze Trześń 15 kwietnia, 14:00
Trotyl Zarębki 3-0 Zryw Dzikowiec 15 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 3-2
Iskra Łączki Brzeskie 0-0 Tempo Cmolas 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-2 Iskra Łączki Brzeskie 22 kwietnia, 17:00
Tempo Cmolas 5-0 Trotyl Zarębki 22 kwietnia, 12:00
Zryw Dzikowiec 8-0 Vigor Trzęsówka 22 kwietnia, 14:00
Zacisze Trześń 0-1 Florian Ostrowy Tuszowskie 22 kwietnia, 11:00
Potok Dobrynin 4-0 Werynianka Werynia 22 kwietnia, 14:00
Orzeł Kosowy 1-3 Marmury Przyłęk 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Orzeł Kosowy 5-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 29 kwietnia, 14:00
Marmury Przyłęk 3-1 Potok Dobrynin 29 kwietnia, 12:00
Werynianka Werynia 2-3 Zacisze Trześń 29 kwietnia, 11:00
Florian Ostrowy Tuszowskie 2-2 Zryw Dzikowiec 29 kwietnia, 11:30
Vigor Trzęsówka 0-4 Tempo Cmolas 29 kwietnia, 14:00
Trotyl Zarębki 1-2 Iskra Łączki Brzeskie 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 5-6 maja

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-4 Trotyl Zarębki 6 maja, 11:00
Iskra Łączki Brzeskie 3-1 Vigor Trzęsówka 6 maja, 14:00
Tempo Cmolas 6-1 Florian Ostrowy Tuszowskie 6 maja, 12:00
Zryw Dzikowiec 4-1 Werynianka Werynia 6 maja, 14:00
Zacisze Trześń 1-1 Marmury Przyłęk 6 maja, 16:00
Potok Dobrynin 2-1 Orzeł Kosowy 6 maja, 14:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

Potok Dobrynin 3-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 13 maja, 14:00
Orzeł Kosowy 2-4 Zacisze Trześń 13 maja, 14:00
Marmury Przyłęk 1-4 Zryw Dzikowiec 13 maja, 12:00
Werynianka Werynia 0-5 Tempo Cmolas 13 maja, 11:00
Florian Ostrowy Tuszowskie 2-0 Iskra Łączki Brzeskie 13 maja, 11:30
Vigor Trzęsówka 3-5 Trotyl Zarębki 13 maja, 14:00

Kolejka 18 - 19-20 maja

Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-5 Vigor Trzęsówka 20 maja, 17:00
Trotyl Zarębki 2-4 Florian Ostrowy Tuszowskie 20 maja, 14:00
Iskra Łączki Brzeskie 2-2 Werynianka Werynia 20 maja, 14:00
Tempo Cmolas 1-3 Marmury Przyłęk 20 maja, 12:00
Zryw Dzikowiec 6-2 Orzeł Kosowy 20 maja, 15:00
Zacisze Trześń 3-1 Potok Dobrynin 20 maja, 11:00

Kolejka 19 - 26-27 maja

Zacisze Trześń 4-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 27 maja, 11:00
Potok Dobrynin 6-0 Zryw Dzikowiec 27 maja, 14:00
Orzeł Kosowy 0-1 Tempo Cmolas 27 maja, 14:00
Marmury Przyłęk 10-0 Iskra Łączki Brzeskie 27 maja, 12:00
Werynianka Werynia 1-2 Trotyl Zarębki 27 maja, 11:00
Florian Ostrowy Tuszowskie 7-1 Vigor Trzęsówka 27 maja, 11:30

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Florian Ostrowy Tuszowskie 3 czerwca, 18:00
nie odbył się z powodu braku boiska
Vigor Trzęsówka 4-2 Werynianka Werynia 3 czerwca, 14:00
Trotyl Zarębki 1-2 Marmury Przyłęk 3 czerwca, 14:00
Iskra Łączki Brzeskie 6-2 Orzeł Kosowy 3 czerwca, 14:00
Tempo Cmolas 3-0 Potok Dobrynin 3 czerwca, 12:00
Zryw Dzikowiec 0-1 Zacisze Trześń 3 czerwca, 16:00

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Zryw Dzikowiec 3-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany w 3. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Zacisze Trześń 4-1 Tempo Cmolas 10 czerwca, 11:00
Potok Dobrynin 3-1 Iskra Łączki Brzeskie 10 czerwca, 14:00
Orzeł Kosowy 3-0 Trotyl Zarębki 10 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 1-3
Marmury Przyłęk 3-1 Vigor Trzęsówka 10 czerwca, 12:00
Werynianka Werynia 1-2 Florian Ostrowy Tuszowskie 10 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 17 czerwca

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-3 Werynianka Werynia 16 czerwca, 17:30
Florian Ostrowy Tuszowskie 3-2 Marmury Przyłęk 17 czerwca, 14:00
Vigor Trzęsówka 1-5 Orzeł Kosowy 17 czerwca, 14:00
Trotyl Zarębki 0-4 Potok Dobrynin 16 czerwca, 18:00
Iskra Łączki Brzeskie 4-5 Zacisze Trześń 17 czerwca, 14:00
Tempo Cmolas 7-2 Zryw Dzikowiec 17 czerwca, 14:00

Klasa A 2017/2018 (Rzeszów III - Mielec)

Klasa B 2017/2018 (Rzeszów V - Mielec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas