[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2017/2018, grupa: Rzeszów III - Mielec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piłkarskie Nadzieje Mielec 10 23 7 2 1 39-15 6 0 0 31-7 1 2 1 8-8
2.  Dromader Chrząstów 11 21 6 3 2 30-25 4 0 2 13-12 2 3 0 17-13
3.  Korona Majdan Królewski 10 20 6 2 2 27-18 1 2 1 10-10 5 0 1 17-8
4.  Czarni Trześń 9 19 6 1 2 25-10 3 0 1 13-5 3 1 1 12-5
5.  Smoczanka Mielec 10 18 6 0 4 30-17 3 0 2 17-4 3 0 2 13-13
6.  Złotniczanka Złotniki 10 17 5 2 3 25-17 1 2 1 8-7 4 0 2 17-10
7.  Sokis Chorzelów 10 16 5 1 4 23-21 1 1 2 7-10 4 0 2 16-11
8.  Start Wola Mielecka 10 14 4 2 4 21-21 2 2 1 9-8 2 0 3 12-13
9.  LKS Hucina 9 12 4 0 5 20-18 2 0 3 13-10 2 0 2 7-8 1 3 1 0 0 2-1
10.  Atut Podborze 11 12 3 3 5 21-32 3 1 2 19-16 0 2 3 2-16
11.  Pitmark Jaślany 11 12 4 0 7 22-28 1 0 4 6-14 3 0 3 16-14 1 0 0 0 1 1-2
12.  Tuszymka Tuszyma 10 10 3 1 6 17-17 3 1 2 13-5 0 0 4 4-12
13.  Barka Breń Osuchowski 10 9 2 3 5 24-27 1 1 2 13-14 1 2 3 11-13
14.  Błękitni Siedlanka 10 7 2 1 7 15-45 2 0 3 11-14 0 1 4 4-31 1 1 0 1 0 2-2
15.  Piast Wadowice Górne 11 7 2 1 8 12-40 2 1 4 11-21 0 0 4 1-19 1 1 0 1 0 2-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Piłkarskie Nadzieje Mielec    4-2 3-2 2-0 5-3 11-0 6-0 
 2 Dromader Chrząstów5-4     0-4 3-4 2-0 2-0 1-0 
 3 Korona Majdan Królewski2-2     1-3 4-2 3-3 
 4 Czarni Trześń2-3     3-1 6-0 2-1 
 5 Smoczanka Mielec1-2     0-1 6-0 4-1 6-0 
 6 Złotniczanka Złotniki2-2 2-2 1-2     3-1 
 7 Sokis Chorzelów1-1 2-4     0-3 4-2 
 8 Start Wola Mielecka1-1 1-3 2-1     4-2 1-1 
 9 LKS Hucina0-1 1-4 3-4     2-1 7-0 
 10 Atut Podborze2-3 3-2 1-6     3-3 7-1 3-1 
 11 Pitmark Jaślany0-3 2-1 1-5 1-2     2-3 
 12 Tuszymka Tuszyma0-1 1-3 2-0 1-1 5-0     4-0* 
 13 Barka Breń Osuchowski6-6 4-2 1-3 2-3     
 14 Błękitni Siedlanka2-5 3-2 1-2 2-5 3-0     
 15 Piast Wadowice Górne2-3 0-5 1-3 5-3 0-5 1-0 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Pauza: LKS Hucina.
 
Sokis Chorzelów 0-3 Pitmark Jaślany 15 sierpnia, 12:00
Piłkarskie Nadzieje Mielec 4-2 Smoczanka Mielec 15 sierpnia, 16:00
Błękitni Siedlanka 3-2 Korona Majdan Królewski 15 sierpnia, 14:00
Tuszymka Tuszyma 2-0 Start Wola Mielecka 15 sierpnia, 11:00
Piast Wadowice Górne 1-0 Barka Breń Osuchowski 15 sierpnia, 11:00
Dromader Chrząstów 0-4 Czarni Trześń 15 sierpnia, 11:00
Atut Podborze 3-2 Złotniczanka Złotniki 15 sierpnia, 11:30

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Pauza: Złotniczanka Złotniki.
 
Pitmark Jaślany 1-2 LKS Hucina 19 sierpnia, 17:00
Czarni Trześń 6-0 Atut Podborze 20 sierpnia, 17:00
Barka Breń Osuchowski 6-6 Dromader Chrząstów 20 sierpnia, 14:00
Korona Majdan Królewski 4-2 Tuszymka Tuszyma 20 sierpnia, 11:00
Smoczanka Mielec 4-1 Błękitni Siedlanka 20 sierpnia, 11:00
Sokis Chorzelów 1-1 Piłkarskie Nadzieje Mielec 20 sierpnia, 12:00
Piast Wadowice Górne 5-3 Start Wola Mielecka 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Pauza: Czarni Trześń.
 
Piłkarskie Nadzieje Mielec 5-3 Pitmark Jaślany 26 sierpnia, 16:00
Błękitni Siedlanka 1-2 Sokis Chorzelów 27 sierpnia, 14:00
Tuszymka Tuszyma 1-3 Smoczanka Mielec 27 sierpnia, 11:00
Piast Wadowice Górne 0-5 Korona Majdan Królewski 27 sierpnia, 11:00
Atut Podborze 3-3 Barka Breń Osuchowski 27 sierpnia, 11:00
LKS Hucina 1-4 Złotniczanka Złotniki 27 sierpnia, 18:00
Start Wola Mielecka 1-1 Dromader Chrząstów 27 sierpnia, 11:15

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Pauza: Barka Breń Osuchowski.
 
Pitmark Jaślany 2-1 Złotniczanka Złotniki 6 września, 17:00
Czarni Trześń - LKS Hucina 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 17:00) odwołany
Start Wola Mielecka 1-1 Atut Podborze 30 sierpnia, 17:30
Korona Majdan Królewski 2-2 Dromader Chrząstów 30 sierpnia, 17:00
Smoczanka Mielec 6-0 Piast Wadowice Górne 6 września, 18:00
Sokis Chorzelów 4-2 Tuszymka Tuszyma 30 sierpnia, 17:00
Piłkarskie Nadzieje Mielec 11-0 Błękitni Siedlanka 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Pauza: Start Wola Mielecka.
 
Błękitni Siedlanka 2-5 Pitmark Jaślany 3 września, 14:00
Tuszymka Tuszyma 0-1 Piłkarskie Nadzieje Mielec 3 września, 11:00
Piast Wadowice Górne 1-3 Sokis Chorzelów 3 września, 11:00
Dromader Chrząstów 3-4 Smoczanka Mielec 3 września, 11:00
Atut Podborze 2-3 Korona Majdan Królewski 3 września, 11:30
LKS Hucina 2-1 Barka Breń Osuchowski 3 września, 11:00
Złotniczanka Złotniki 2-2 Czarni Trześń 3 września, 11:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Pauza: Korona Majdan Królewski.
 
Pitmark Jaślany 0-3 Czarni Trześń 10 września, 16:00
Barka Breń Osuchowski 1-3 Złotniczanka Złotniki 10 września, 14:00
Start Wola Mielecka 4-2 LKS Hucina 10 września, 13:00
Smoczanka Mielec 6-0 Atut Podborze 10 września, 16:00
Piłkarskie Nadzieje Mielec 6-0 Piast Wadowice Górne 9 września, 14:00
Błękitni Siedlanka 3-0 Tuszymka Tuszyma 10 września, 14:00
Dromader Chrząstów 2-0 Sokis Chorzelów 10 września, 12:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Pauza: Smoczanka Mielec.
 
Tuszymka Tuszyma 5-0 Pitmark Jaślany 17 września, 11:00
Piast Wadowice Górne 2-2 Błękitni Siedlanka 17 września, 11:00
Dromader Chrząstów 5-4 Piłkarskie Nadzieje Mielec 17 września, 11:00
Atut Podborze 1-6 Sokis Chorzelów 17 września, 11:30
LKS Hucina 0-1 Korona Majdan Królewski 17 września, 11:00
Złotniczanka Złotniki 3-1 Start Wola Mielecka 17 września, 11:00
Czarni Trześń 2-1 Barka Breń Osuchowski 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Pauza: Sokis Chorzelów.
 
Pitmark Jaślany 2-3 Barka Breń Osuchowski 24 września, 14:00
Start Wola Mielecka 2-1 Czarni Trześń 24 września, 11:00
Korona Majdan Królewski 1-3 Złotniczanka Złotniki 24 września, 16:00
Smoczanka Mielec 0-1 LKS Hucina 24 września, 16:00
Piłkarskie Nadzieje Mielec 2-0 Atut Podborze 23 września, 16:30
Błękitni Siedlanka 2-5 Dromader Chrząstów 24 września, 14:00
Tuszymka Tuszyma 4-0 Piast Wadowice Górne 24 września, 11:00
(wo)
na boisku 4-3

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pauza: Piłkarskie Nadzieje Mielec.
 
Piast Wadowice Górne 0-5 Pitmark Jaślany 1 października, 11:00
Dromader Chrząstów 1-0 Tuszymka Tuszyma 1 października, 11:00
Atut Podborze 7-1 Błękitni Siedlanka 1 października, 11:30
LKS Hucina 3-4 Sokis Chorzelów 1 października, 11:00
Złotniczanka Złotniki 1-2 Smoczanka Mielec 1 października, 11:00
Czarni Trześń 2-3 Korona Majdan Królewski 30 września, 16:00
Barka Breń Osuchowski 2-3 Start Wola Mielecka 1 października, 14:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Pauza: Błękitni Siedlanka.
 
Pitmark Jaślany 1-5 Start Wola Mielecka 8 października, 14:00
Korona Majdan Królewski 3-3 Barka Breń Osuchowski 8 października, 11:00
Smoczanka Mielec 1-2 Czarni Trześń 7 października, 16:00
Sokis Chorzelów 2-4 Złotniczanka Złotniki 8 października, 12:00
Piłkarskie Nadzieje Mielec 3-2 LKS Hucina 7 października, 15:00
Tuszymka Tuszyma 1-1 Atut Podborze 8 października, 14:30
Piast Wadowice Górne 2-3 Dromader Chrząstów 7 października, 15:00

REKLAMA

Kolejka 11 - 14-15 października

Pauza: Tuszymka Tuszyma.
 
Dromader Chrząstów 2-0 Pitmark Jaślany 15 października, 15:00
Atut Podborze 3-1 Piast Wadowice Górne 15 października, 11:30
LKS Hucina 7-0 Błękitni Siedlanka 15 października, 11:00
Złotniczanka Złotniki 2-2 Piłkarskie Nadzieje Mielec 15 października, 11:00
Czarni Trześń 3-1 Sokis Chorzelów 14 października, 15:00
Barka Breń Osuchowski 4-2 Smoczanka Mielec 15 października, 14:00
Start Wola Mielecka 1-3 Korona Majdan Królewski 15 października, 11:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Pauza: Piast Wadowice Górne.
 
Pitmark Jaślany - Korona Majdan Królewski 22 października, 14:00
Smoczanka Mielec - Start Wola Mielecka 22 października, 16:00
Sokis Chorzelów - Barka Breń Osuchowski 22 października, 12:00
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Czarni Trześń 21 października, 15:00
Błękitni Siedlanka - Złotniczanka Złotniki 22 października, 14:00
Tuszymka Tuszyma - LKS Hucina 22 października, 14:00
Dromader Chrząstów - Atut Podborze 22 października, 15:00

REKLAMA

Kolejka 13 - 28-29 października

Pauza: Dromader Chrząstów.
 
Atut Podborze - Pitmark Jaślany
LKS Hucina - Piast Wadowice Górne
Złotniczanka Złotniki - Tuszymka Tuszyma
Czarni Trześń - Błękitni Siedlanka
Barka Breń Osuchowski - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Start Wola Mielecka - Sokis Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Smoczanka Mielec

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Pauza: Atut Podborze.
 
Pitmark Jaślany - Smoczanka Mielec
Sokis Chorzelów - Korona Majdan Królewski
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Start Wola Mielecka
Błękitni Siedlanka - Barka Breń Osuchowski
Tuszymka Tuszyma - Czarni Trześń
Piast Wadowice Górne - Złotniczanka Złotniki
Dromader Chrząstów - LKS Hucina

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Pauza: Pitmark Jaślany.
 
LKS Hucina - Atut Podborze
Złotniczanka Złotniki - Dromader Chrząstów
Czarni Trześń - Piast Wadowice Górne
Barka Breń Osuchowski - Tuszymka Tuszyma
Start Wola Mielecka - Błękitni Siedlanka
Korona Majdan Królewski - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Smoczanka Mielec - Sokis Chorzelów

Kolejka 16

Pauza: LKS Hucina.
 
Pitmark Jaślany - Sokis Chorzelów
Smoczanka Mielec - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Korona Majdan Królewski - Błękitni Siedlanka
Start Wola Mielecka - Tuszymka Tuszyma
Barka Breń Osuchowski - Piast Wadowice Górne
Czarni Trześń - Dromader Chrząstów
Złotniczanka Złotniki - Atut Podborze

Kolejka 17

Pauza: Złotniczanka Złotniki.
 
Start Wola Mielecka - Piast Wadowice Górne
LKS Hucina - Pitmark Jaślany
Atut Podborze - Czarni Trześń
Dromader Chrząstów - Barka Breń Osuchowski
Tuszymka Tuszyma - Korona Majdan Królewski
Błękitni Siedlanka - Smoczanka Mielec
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Sokis Chorzelów

Kolejka 18

Pauza: Czarni Trześń.
 
Dromader Chrząstów - Start Wola Mielecka
Pitmark Jaślany - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Sokis Chorzelów - Błękitni Siedlanka
Smoczanka Mielec - Tuszymka Tuszyma
Korona Majdan Królewski - Piast Wadowice Górne
Barka Breń Osuchowski - Atut Podborze
Złotniczanka Złotniki - LKS Hucina

Kolejka 19

Pauza: Barka Breń Osuchowski.
 
Złotniczanka Złotniki - Pitmark Jaślany
LKS Hucina - Czarni Trześń
Atut Podborze - Start Wola Mielecka
Dromader Chrząstów - Korona Majdan Królewski
Piast Wadowice Górne - Smoczanka Mielec
Tuszymka Tuszyma - Sokis Chorzelów
Błękitni Siedlanka - Piłkarskie Nadzieje Mielec

Kolejka 20

Pauza: Start Wola Mielecka.
 
Pitmark Jaślany - Błękitni Siedlanka
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Tuszymka Tuszyma
Sokis Chorzelów - Piast Wadowice Górne
Smoczanka Mielec - Dromader Chrząstów
Korona Majdan Królewski - Atut Podborze
Barka Breń Osuchowski - LKS Hucina
Czarni Trześń - Złotniczanka Złotniki

Kolejka 21

Pauza: Korona Majdan Królewski.
 
Sokis Chorzelów - Dromader Chrząstów
Czarni Trześń - Pitmark Jaślany
Złotniczanka Złotniki - Barka Breń Osuchowski
LKS Hucina - Start Wola Mielecka
Atut Podborze - Smoczanka Mielec
Piast Wadowice Górne - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Tuszymka Tuszyma - Błękitni Siedlanka

Kolejka 22

Pauza: Smoczanka Mielec.
 
Pitmark Jaślany - Tuszymka Tuszyma
Błękitni Siedlanka - Piast Wadowice Górne
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Dromader Chrząstów
Sokis Chorzelów - Atut Podborze
Korona Majdan Królewski - LKS Hucina
Start Wola Mielecka - Złotniczanka Złotniki
Barka Breń Osuchowski - Czarni Trześń

Kolejka 23

Pauza: Sokis Chorzelów.
 
Barka Breń Osuchowski - Pitmark Jaślany
Czarni Trześń - Start Wola Mielecka
Złotniczanka Złotniki - Korona Majdan Królewski
LKS Hucina - Smoczanka Mielec
Atut Podborze - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Dromader Chrząstów - Błękitni Siedlanka
Piast Wadowice Górne - Tuszymka Tuszyma

Kolejka 24

Pauza: Piłkarskie Nadzieje Mielec.
 
Pitmark Jaślany - Piast Wadowice Górne
Tuszymka Tuszyma - Dromader Chrząstów
Błękitni Siedlanka - Atut Podborze
Sokis Chorzelów - LKS Hucina
Smoczanka Mielec - Złotniczanka Złotniki
Korona Majdan Królewski - Czarni Trześń
Start Wola Mielecka - Barka Breń Osuchowski

Kolejka 25

Pauza: Błękitni Siedlanka.
 
Start Wola Mielecka - Pitmark Jaślany
Barka Breń Osuchowski - Korona Majdan Królewski
Czarni Trześń - Smoczanka Mielec
Złotniczanka Złotniki - Sokis Chorzelów
LKS Hucina - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Atut Podborze - Tuszymka Tuszyma
Dromader Chrząstów - Piast Wadowice Górne

Kolejka 26

Pauza: Tuszymka Tuszyma.
 
Pitmark Jaślany - Dromader Chrząstów
Piast Wadowice Górne - Atut Podborze
Błękitni Siedlanka - LKS Hucina
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Złotniczanka Złotniki
Sokis Chorzelów - Czarni Trześń
Smoczanka Mielec - Barka Breń Osuchowski
Korona Majdan Królewski - Start Wola Mielecka

Kolejka 27

Pauza: Piast Wadowice Górne.
 
Korona Majdan Królewski - Pitmark Jaślany
Start Wola Mielecka - Smoczanka Mielec
Barka Breń Osuchowski - Sokis Chorzelów
Czarni Trześń - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Złotniczanka Złotniki - Błękitni Siedlanka
LKS Hucina - Tuszymka Tuszyma
Atut Podborze - Dromader Chrząstów

Kolejka 28

Pauza: Dromader Chrząstów.
 
Pitmark Jaślany - Atut Podborze
Piast Wadowice Górne - LKS Hucina
Tuszymka Tuszyma - Złotniczanka Złotniki
Błękitni Siedlanka - Czarni Trześń
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Barka Breń Osuchowski
Sokis Chorzelów - Start Wola Mielecka
Smoczanka Mielec - Korona Majdan Królewski

Kolejka 29

Pauza: Atut Podborze.
 
Smoczanka Mielec - Pitmark Jaślany
Korona Majdan Królewski - Sokis Chorzelów
Start Wola Mielecka - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Barka Breń Osuchowski - Błękitni Siedlanka
Czarni Trześń - Tuszymka Tuszyma
Złotniczanka Złotniki - Piast Wadowice Górne
LKS Hucina - Dromader Chrząstów

Kolejka 30

Pauza: Pitmark Jaślany.
 
Atut Podborze - LKS Hucina
Dromader Chrząstów - Złotniczanka Złotniki
Piast Wadowice Górne - Czarni Trześń
Tuszymka Tuszyma - Barka Breń Osuchowski
Błękitni Siedlanka - Start Wola Mielecka
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Korona Majdan Królewski
Sokis Chorzelów - Smoczanka Mielec

Klasa okręgowa 2017/2018 (Dębica)

Klasa A 2017/2018 (Dębica I)
Klasa A 2017/2018 (Dębica II)

Klasa B 2017/2018 (Rzeszów V - Mielec)
Klasa B 2017/2018 (Rzeszów VI - Kolbuszowa)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas