[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Dębica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Głowaczowa 24 59 19 2 3 63-23 11 0 1 31-9 8 2 2 32-14
2.  LKS Zasów-Mokre 24 50 16 2 6 66-38 7 2 3 38-23 9 0 3 28-15 2 4 1 1 0 3-2
3.  Wisłoka II Dębica 24 50 16 2 6 65-27 9 1 2 34-13 7 1 4 31-14 2 1 0 1 1 2-3
4.  LKS Łęki Górne 24 48 14 6 4 50-24 10 2 0 31-10 4 4 4 19-14
5.  Borowiec Straszęcin 24 40 12 4 8 47-38 8 2 2 22-13 4 2 6 25-25
6.  LKS Nagoszyn 24 37 12 1 11 50-50 7 1 4 31-28 5 0 7 19-22
7.  Czarnovia Czarna 24 36 9 9 6 43-39 7 2 3 25-17 2 7 3 18-22
8.  LKS Pustków 24 33 10 3 11 48-51 6 1 5 26-24 4 2 6 22-27
9.  LKS Stasiówka 24 25 7 4 13 49-52 4 1 7 23-25 3 3 6 26-27
10.  LKS Żyraków 24 19 6 1 17 30-60 2 1 9 15-33 4 0 8 15-27
11.  LKS Brzeźnica 24 18 5 3 16 31-64 2 3 7 14-32 3 0 9 17-32
12.  Dragon Korzeniów 24 13 3 4 17 28-65 3 3 6 17-24 0 1 11 11-41
13.  Bodzos Podgrodzie 24 18 5 3 16 29-68 2 3 7 12-29 3 0 9 17-39
LKS Bobrowa wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
Bodzos Podgrodzie wycofał się z rozgrywek po 14. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LKS Głowaczowa    1-0 4-1 1-0 3-2 2-1 2-0 3-2 2-3 3-0 5-0 2-0 3-0* 
 2 LKS Zasów-Mokre2-4     2-2 2-2 3-1 3-2 2-3 3-2 3-2 5-0 7-2 5-1 1-2 
 3 Wisłoka II Dębica3-1 0-1     0-3 3-1 4-0 2-2 6-1 3-1 3-0* 1-0 3-2 6-1 
 4 LKS Łęki Górne1-0 4-0 1-0     3-0 2-0 1-1 4-2 0-0 4-2 4-3 4-1 3-1 
 5 Borowiec Straszęcin1-2 4-1 0-5 2-1     2-1 2-0 1-1 0-0 3-2 1-0 3-0 3-0* 
 6 LKS Nagoszyn1-4 1-4 1-3 3-1 1-4     2-2 3-0 5-4 4-2 2-1 5-1 3-2 
 7 Czarnovia Czarna1-4 2-4 2-1 2-2 1-0 0-2     3-0 2-2 1-0 2-1 6-1 3-0* 
 8 LKS Pustków1-2 0-1 1-4 2-1 1-6 3-0 2-2     5-2 2-0 3-1 3-1 3-4 
 9 LKS Stasiówka1-2 2-4 3-0* 1-2 0-3 3-1 2-2 0-3     1-2 1-4 3-0 6-2 
 10 LKS Żyraków1-1 0-3 0-5 0-3* 1-2 1-4 1-2 2-3 3-2     0-1 4-2 2-5 
 11 LKS Brzeźnica1-5 1-5 0-5 0-0 2-2 0-2 3-1 1-4 1-5 1-2     1-1 3-0* 
 12 Dragon Korzeniów0-6 0-2 0-2 1-1 4-1 2-3 1-1 1-1 3-2 0-2 2-3     3-0* 
 13 Bodzos Podgrodzie1-1 0-3* 0-3* 0-3* 3-3 0-3* 2-2 0-3* 0-3* 0-3* 4-1 2-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

LKS Zasów-Mokre 1-2 Bodzos Podgrodzie 19 sierpnia, 17:00
Wisłoka II Dębica 2-2 Czarnovia Czarna 22 sierpnia, 19:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Łęki Górne 4-1 Dragon Korzeniów 20 sierpnia, 17:00
LKS Żyraków 1-1 LKS Głowaczowa 20 sierpnia, 11:00
LKS Stasiówka 0-3 Borowiec Straszęcin 20 sierpnia, 14:00
LKS Pustków - LKS Bobrowa 20 sierpnia, 17:00
było 3-0, anulowany
LKS Nagoszyn 2-1 LKS Brzeźnica 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Bodzos Podgrodzie 4-1 LKS Brzeźnica 27 sierpnia, 14:00
LKS Bobrowa - LKS Nagoszyn 27 sierpnia, 11:00
było 2-4, anulowany
Borowiec Straszęcin 1-1 LKS Pustków 27 sierpnia, 17:00
w Pustkowie; Borowiec gospodarzem
LKS Głowaczowa 2-3 LKS Stasiówka 27 sierpnia, 11:00
Dragon Korzeniów 0-2 LKS Żyraków 27 sierpnia, 11:00
Czarnovia Czarna 2-2 LKS Łęki Górne 27 sierpnia, 11:00
LKS Zasów-Mokre 2-2 Wisłoka II Dębica 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Wisłoka II Dębica 6-1 Bodzos Podgrodzie 3 września, 15:00
LKS Łęki Górne 4-0 LKS Zasów-Mokre 3 września, 16:00
LKS Żyraków 1-2 Czarnovia Czarna 3 września, 14:00
LKS Stasiówka 3-0 Dragon Korzeniów 3 września, 14:00
LKS Pustków 1-2 LKS Głowaczowa 3 września, 17:00
LKS Nagoszyn 1-4 Borowiec Straszęcin 2 września, 16:00
LKS Brzeźnica - LKS Bobrowa 3 września, 14:00
było 4-3, anulowany

Kolejka 4 - 9-10 września

Bodzos Podgrodzie - LKS Bobrowa 10 września, 11:00
było 3-1, anulowany
Borowiec Straszęcin 1-0 LKS Brzeźnica 9 września, 16:00
LKS Głowaczowa 2-1 LKS Nagoszyn 9 września, 17:00
Dragon Korzeniów 1-1 LKS Pustków 10 września, 11:00
Czarnovia Czarna 2-2 LKS Stasiówka 9 września, 17:00
LKS Zasów-Mokre 5-0 LKS Żyraków 10 września, 14:00
Wisłoka II Dębica 0-3 LKS Łęki Górne 10 września, 11:00

Kolejka 5 - 16-17 września

LKS Łęki Górne 3-1 Bodzos Podgrodzie 17 września, 16:00
LKS Żyraków 0-5 Wisłoka II Dębica 17 września, 14:00
LKS Stasiówka 2-4 LKS Zasów-Mokre 17 września, 14:00
LKS Pustków 2-2 Czarnovia Czarna 17 września, 16:30
LKS Nagoszyn 5-1 Dragon Korzeniów 16 września, 16:00
LKS Brzeźnica 1-5 LKS Głowaczowa 17 września, 14:00
LKS Bobrowa - Borowiec Straszęcin 17 września, 14:00
było 0-2, anulowany

Kolejka 6 - 23-24 września

Bodzos Podgrodzie 3-3 Borowiec Straszęcin 23 września, 15:00
LKS Głowaczowa - LKS Bobrowa 24 września, 11:00
było 8-0, anulowany
Dragon Korzeniów 2-3 LKS Brzeźnica 23 września, 16:00
Czarnovia Czarna 0-2 LKS Nagoszyn 23 września, 16:00
LKS Zasów-Mokre 3-2 LKS Pustków 24 września, 14:00
Wisłoka II Dębica 3-1 LKS Stasiówka 24 września, 11:00
LKS Łęki Górne 4-2 LKS Żyraków 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany

Kolejka 7 - 30 września-1 października

LKS Żyraków 2-5 Bodzos Podgrodzie 1 października, 14:00
LKS Stasiówka 1-2 LKS Łęki Górne 1 października, 14:00
LKS Pustków 1-4 Wisłoka II Dębica 1 października, 11:00
LKS Nagoszyn 1-4 LKS Zasów-Mokre 1 października, 15:00
LKS Brzeźnica 3-1 Czarnovia Czarna 1 października, 14:00
LKS Bobrowa - Dragon Korzeniów 1 października, 14:00
było 1-1, anulowany
Borowiec Straszęcin 1-2 LKS Głowaczowa 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Bodzos Podgrodzie 1-1 LKS Głowaczowa 7 października, 15:00
Dragon Korzeniów 4-1 Borowiec Straszęcin 8 października, 11:00
Czarnovia Czarna - LKS Bobrowa 8 października, 15:30
było 4-0, anulowany
LKS Zasów-Mokre 7-2 LKS Brzeźnica 8 października, 14:00
Wisłoka II Dębica 4-0 LKS Nagoszyn 8 października, 10:30
LKS Łęki Górne 4-2 LKS Pustków 8 października, 15:00
LKS Żyraków 3-2 LKS Stasiówka 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

LKS Stasiówka 6-2 Bodzos Podgrodzie 15 października, 14:00
LKS Pustków 2-0 LKS Żyraków 15 października, 15:00
LKS Nagoszyn 3-1 LKS Łęki Górne 15 października, 14:00
LKS Brzeźnica 0-5 Wisłoka II Dębica 14 października, 15:00
LKS Bobrowa - LKS Zasów-Mokre 15 października, 11:00
było 1-5, anulowany
Borowiec Straszęcin 2-0 Czarnovia Czarna 14 października, 16:00
LKS Głowaczowa 2-0 Dragon Korzeniów 15 października, 11:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Bodzos Podgrodzie 2-1 Dragon Korzeniów 21 października, 11:00
Czarnovia Czarna 1-4 LKS Głowaczowa 21 października, 15:30
LKS Zasów-Mokre 3-1 Borowiec Straszęcin 22 października, 14:00
Wisłoka II Dębica - LKS Bobrowa 22 października, 11:00
było 5-0, anulowany
LKS Łęki Górne 4-3 LKS Brzeźnica 22 października, 11:00
LKS Żyraków 1-4 LKS Nagoszyn 22 października, 14:00
LKS Stasiówka 0-3 LKS Pustków 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

LKS Pustków 3-4 Bodzos Podgrodzie 29 października, 14:00
LKS Nagoszyn 5-4 LKS Stasiówka 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany
LKS Brzeźnica 1-2 LKS Żyraków 29 października, 14:00
LKS Bobrowa - LKS Łęki Górne 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (29 października, 10:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie gospodarze zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Borowiec Straszęcin 0-5 Wisłoka II Dębica 28 października, 14:00
LKS Głowaczowa 1-0 LKS Zasów-Mokre 29 października, 11:00
Dragon Korzeniów 1-1 Czarnovia Czarna 29 października, 11:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Bodzos Podgrodzie 2-2 Czarnovia Czarna 4 listopada, 14:00
LKS Zasów-Mokre 5-1 Dragon Korzeniów 5 listopada, 14:00
Wisłoka II Dębica 3-1 LKS Głowaczowa 5 listopada, 11:00
LKS Łęki Górne 3-0 Borowiec Straszęcin 5 listopada, 14:00
LKS Żyraków - LKS Bobrowa 5 listopada, 14:00
było 5-0, anulowany
LKS Stasiówka 1-4 LKS Brzeźnica 5 listopada, 14:00
LKS Pustków 3-0 LKS Nagoszyn 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

LKS Nagoszyn 3-2 Bodzos Podgrodzie 12 listopada, 14:00
LKS Brzeźnica 1-4 LKS Pustków 12 listopada, 14:00
LKS Bobrowa - LKS Stasiówka 11 listopada, 13:30
gospodarze zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Borowiec Straszęcin 3-2 LKS Żyraków 11 listopada, 14:00
LKS Głowaczowa 1-0 LKS Łęki Górne 11 listopada, 11:00
Dragon Korzeniów 0-2 Wisłoka II Dębica 11 listopada, 14:00
Czarnovia Czarna 2-4 LKS Zasów-Mokre 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 17-18 marca

Pauza: LKS Pustków.
 
Bodzos Podgrodzie 0-3 LKS Zasów-Mokre
(wo)
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (2 maja, 17:30)
Czarnovia Czarna 2-1 Wisłoka II Dębica 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dragon Korzeniów 1-1 LKS Łęki Górne 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Głowaczowa 3-0 LKS Żyraków 25 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (2 maja, 17:30) odwołany
Borowiec Straszęcin 0-0 LKS Stasiówka 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Brzeźnica 0-2 LKS Nagoszyn 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 24-25 marca

Pauza: LKS Nagoszyn.
 
LKS Brzeźnica 3-0 Bodzos Podgrodzie
(wo)
LKS Pustków 1-6 Borowiec Straszęcin 31 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Stasiówka 1-2 LKS Głowaczowa 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Żyraków 4-2 Dragon Korzeniów 31 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Łęki Górne 1-1 Czarnovia Czarna 31 marca, 10:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłoka II Dębica 0-1 LKS Zasów-Mokre 31 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Pauza: LKS Brzeźnica.
 
Bodzos Podgrodzie 0-3 Wisłoka II Dębica
(wo)
LKS Zasów-Mokre 2-2 LKS Łęki Górne 8 kwietnia, 11:00
Czarnovia Czarna 1-0 LKS Żyraków 7 kwietnia, 16:30
Dragon Korzeniów 3-2 LKS Stasiówka 8 kwietnia, 11:00
LKS Głowaczowa 3-2 LKS Pustków 8 kwietnia, 11:00
Borowiec Straszęcin 2-1 LKS Nagoszyn 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Pauza: Bodzos Podgrodzie.
 
LKS Brzeźnica 2-2 Borowiec Straszęcin 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany
LKS Nagoszyn 1-4 LKS Głowaczowa 14 kwietnia, 16:00
LKS Pustków 3-1 Dragon Korzeniów 15 kwietnia, 14:00
LKS Stasiówka 2-2 Czarnovia Czarna 15 kwietnia, 14:00
LKS Żyraków 0-3 LKS Zasów-Mokre 15 kwietnia, 14:00
LKS Łęki Górne 1-0 Wisłoka II Dębica 15 kwietnia, 15:30

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Pauza: Borowiec Straszęcin.
 
Bodzos Podgrodzie 0-3 LKS Łęki Górne
(wo)
Wisłoka II Dębica 3-0 LKS Żyraków 22 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-1
LKS Zasów-Mokre 3-2 LKS Stasiówka 22 kwietnia, 14:00
Czarnovia Czarna 3-0 LKS Pustków 21 kwietnia, 17:00
Dragon Korzeniów 2-3 LKS Nagoszyn 22 kwietnia, 15:00
LKS Głowaczowa 5-0 LKS Brzeźnica 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Pauza: LKS Głowaczowa.
 
Borowiec Straszęcin 3-0 Bodzos Podgrodzie
(wo)
LKS Brzeźnica 1-1 Dragon Korzeniów 29 kwietnia, 17:00
LKS Nagoszyn 2-2 Czarnovia Czarna 29 kwietnia, 17:00
LKS Pustków 0-1 LKS Zasów-Mokre 29 kwietnia, 15:00
LKS Stasiówka 3-0 Wisłoka II Dębica 29 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-1
LKS Żyraków 0-3 LKS Łęki Górne 29 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pauza: Dragon Korzeniów.
 
Bodzos Podgrodzie 0-3 LKS Żyraków
(wo)
LKS Łęki Górne 0-0 LKS Stasiówka 5 maja, 16:00
Wisłoka II Dębica 6-1 LKS Pustków 6 maja, 11:00
LKS Zasów-Mokre 3-2 LKS Nagoszyn 6 maja, 16:00
Czarnovia Czarna 2-1 LKS Brzeźnica 5 maja, 17:00
LKS Głowaczowa 3-2 Borowiec Straszęcin 5 maja, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pauza: Czarnovia Czarna.
 
LKS Głowaczowa 3-0 Bodzos Podgrodzie
(wo)
Borowiec Straszęcin 3-0 Dragon Korzeniów 12 maja, 17:00
LKS Brzeźnica 1-5 LKS Zasów-Mokre 13 maja, 16:00
LKS Nagoszyn 1-3 Wisłoka II Dębica 12 maja, 18:00
LKS Pustków 2-1 LKS Łęki Górne 13 maja, 15:00
LKS Stasiówka 1-2 LKS Żyraków 13 maja, 14:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pauza: LKS Zasów-Mokre.
 
Bodzos Podgrodzie 0-3 LKS Stasiówka
(wo)
LKS Żyraków 2-3 LKS Pustków 19 maja, 16:00
LKS Łęki Górne 2-0 LKS Nagoszyn 20 maja, 16:00
Wisłoka II Dębica 1-0 LKS Brzeźnica 20 maja, 17:00
Czarnovia Czarna 1-0 Borowiec Straszęcin 19 maja, 11:00
Dragon Korzeniów 0-6 LKS Głowaczowa 20 maja, 11:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pauza: Wisłoka II Dębica.
 
Dragon Korzeniów 3-0 Bodzos Podgrodzie
(wo)
LKS Głowaczowa 2-0 Czarnovia Czarna 26 maja, 17:00
Borowiec Straszęcin 4-1 LKS Zasów-Mokre 26 maja, 17:00
LKS Brzeźnica 0-0 LKS Łęki Górne 26 maja, 18:00
w Pustkowie-Osiedlu
LKS Nagoszyn 4-2 LKS Żyraków 26 maja, 17:00
LKS Pustków 5-2 LKS Stasiówka 27 maja, 15:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: LKS Łęki Górne.
 
Bodzos Podgrodzie 0-3 LKS Pustków
(wo)
LKS Stasiówka 3-1 LKS Nagoszyn 3 czerwca, 14:00
LKS Żyraków 0-1 LKS Brzeźnica 2 czerwca, 17:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Wisłoka II Dębica 3-1 Borowiec Straszęcin 3 czerwca, 11:00
LKS Zasów-Mokre 2-4 LKS Głowaczowa 3 czerwca, 16:00
Czarnovia Czarna 6-1 Dragon Korzeniów 2 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pauza: LKS Żyraków.
 
Czarnovia Czarna 3-0 Bodzos Podgrodzie
(wo)
Dragon Korzeniów 0-2 LKS Zasów-Mokre 10 czerwca, 11:00
LKS Głowaczowa 4-1 Wisłoka II Dębica 10 czerwca, 10:30
Borowiec Straszęcin 2-1 LKS Łęki Górne 10 czerwca, 11:00
LKS Brzeźnica 1-5 LKS Stasiówka 10 czerwca, 11:00
w Stasiówce; LKS Brzeźnica gospodarzem
LKS Nagoszyn 3-0 LKS Pustków 10 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: LKS Stasiówka.
 
Bodzos Podgrodzie 0-3 LKS Nagoszyn
(wo)
LKS Pustków 3-1 LKS Brzeźnica 17 czerwca, 11:00
LKS Żyraków 1-2 Borowiec Straszęcin 17 czerwca, 11:00
LKS Łęki Górne 1-0 LKS Głowaczowa 16 czerwca, 17:30
Wisłoka II Dębica 3-2 Dragon Korzeniów 17 czerwca, 11:00
LKS Zasów-Mokre 2-3 Czarnovia Czarna 17 czerwca, 11:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Dębica)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Dębica)

Klasa A 2017/2018 (Dębica I)
Klasa A 2017/2018 (Rzeszów III - Mielec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas