[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Dębica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Kolbuszowa Dolna 30 79 25 4 1 92-24 13 2 0 49-9 12 2 1 43-15
2.  Lechia Sędziszów Małopolski 30 71 22 5 3 92-29 14 0 1 54-7 8 5 2 38-22
3.  Victoria Czermin 30 66 20 6 4 104-30 11 3 1 51-10 9 3 3 53-20
4.  Stal II Mielec 30 54 17 3 10 63-47 9 1 5 36-31 8 2 5 27-16
5.  Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 50 15 5 10 62-49 10 2 3 38-20 5 3 7 24-29
6.  Kamieniarz Golemki 30 49 15 4 11 75-69 9 2 4 44-36 6 2 7 31-33
7.  Olchovia Olchowa 30 42 13 3 14 63-70 5 3 7 32-40 8 0 7 31-30
8.  Kolorado Wola Chorzelowska 30 38 11 5 14 68-73 7 2 6 41-38 4 3 8 27-35
9.  Raniżovia Raniżów 30 37 11 4 15 48-60 6 4 5 26-21 5 0 10 22-39
10.  Kaskada Kamionka 30 33 10 3 17 56-83 7 2 6 30-34 3 1 11 26-49
11.  LKS Wiewiórka 30 32 8 8 14 49-68 6 3 6 29-25 2 5 8 20-43
12.  Monis Bielowy 30 30 9 3 18 41-83 4 1 10 20-49 5 2 8 21-34
13.  Chemik Pustków 30 29 7 8 15 40-55 4 6 5 21-21 3 2 10 19-34
14.  Ostrovia Ostrowy Baranowskie 30 28 8 4 18 37-79 7 2 6 23-30 1 2 12 14-49
15.  Team Przecław 30 25 7 4 19 56-75 4 2 9 25-33 3 2 10 31-42
16.  Wilga Widełka 30 20 5 5 20 37-89 2 2 11 15-45 3 3 9 22-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sokół Kolbuszowa Dolna    0-0 3-1 1-1 3-1 3-1 5-0 6-2 4-1 2-1 4-0 3-0 6-1 4-0 4-0 1-0 
 2 Lechia Sędziszów Małopolski0-2     4-0 2-1 2-0 5-2 4-0* 7-1 6-0 6-1 5-0 3-0 2-0 3-0 3-0 2-0 
 3 Victoria Czermin2-2 1-1     1-1 2-0 3-1 3-0 1-0 4-0 7-0 7-0 3-0 1-2 7-0 4-3 5-0 
 4 Stal II Mielec1-3 1-5 0-4     5-2 5-1 1-2 3-2 1-0 4-2 4-4 1-0 2-1 2-1 5-2 1-2 
 5 Radomyślanka Radomyśl Wielki3-1 2-2 2-3 2-1     3-2 3-0* 2-2 1-2 4-0 3-2 1-2 2-1 2-0 3-1 5-1 
 6 Kamieniarz Golemki0-2 2-2 0-10 0-3* 3-3     2-0 3-0 7-0 1-0 4-2 3-4 4-1 4-2 6-5 5-2 
 7 Olchovia Olchowa3-4 2-3 3-3 0-5* 4-3 0-2     3-2 2-3 2-5 1-1 4-0 1-6 3-1 1-1 3-1 
 8 Kolorado Wola Chorzelowska0-5 5-0 1-6 1-0 2-2 2-3 2-3     6-2 1-4 5-2 1-4 4-1 2-2 4-3 5-1 
 9 Raniżovia Raniżów0-1 1-1 0-0 1-2 0-3 1-1 2-6 3-0     4-1 3-1 1-2 4-0 3-1 2-1 1-1 
 10 Kaskada Kamionka1-3 1-0 1-5 3-1 3-0 1-4 1-4 1-2 1-0     0-0 4-2 2-2 4-1 1-6 6-4 
 11 LKS Wiewiórka1-1 3-5 1-1 2-0 0-2 1-2 0-4 1-2 2-0 6-2     3-3 2-0 3-1 4-1 0-1 
 12 Monis Bielowy3-4 0-8 2-6 1-3 1-1 2-1 1-3 0-9 0-3 1-0 0-1     1-0 5-1 2-6 1-3 
 13 Chemik Pustków0-1 1-3 3-2 0-2 1-3 1-1 2-0 2-2 2-0 1-1 3-3 2-2     0-0 0-1 3-0 
 14 Ostrovia Ostrowy Baranowskie1-6 0-3 0-6 1-2 0-1 2-1 3-2 1-0 1-0 5-2 1-0 1-2 0-0     3-1 4-4 
 15 Team Przecław0-5 1-2 0-3 1-2 0-1 2-5 1-2 1-1 1-5 4-2 1-2 3-0 2-1 6-0     2-2 
 16 Wilga Widełka0-3 2-3 0-3 0-3 3-2 2-4 0-5 1-2 1-6 1-5 2-2 1-0 1-3 1-4 0-0     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Sokół Kolbuszowa Dolna 6-1 Chemik Pustków 12 sierpnia, 15:00
Kamieniarz Golemki 4-2 LKS Wiewiórka 13 sierpnia, 16:00
Kaskada Kamionka 1-5 Victoria Czermin 12 sierpnia, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 4-3 Team Przecław 13 sierpnia, 15:00
Olchovia Olchowa 4-0 Monis Bielowy 15 sierpnia, 15:00
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 14:00) odwołany
Raniżovia Raniżów 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 13 sierpnia, 16:00
Wilga Widełka 0-3 Stal II Mielec 13 sierpnia, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Chemik Pustków 0-0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 20 sierpnia, 14:00
Stal II Mielec 5-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 23 sierpnia, 17:00
na stadionie Gryfa / w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Wilga Widełka 19 sierpnia, 17:00
Monis Bielowy 0-3 Raniżovia Raniżów 20 sierpnia, 14:00
Team Przecław 1-2 Olchovia Olchowa 19 sierpnia, 18:00
Victoria Czermin 1-0 Kolorado Wola Chorzelowska 20 sierpnia, 11:00
LKS Wiewiórka 6-2 Kaskada Kamionka 20 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-1 Kamieniarz Golemki 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Kamieniarz Golemki 4-1 Chemik Pustków 27 sierpnia, 14:00
Kaskada Kamionka 1-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 27 sierpnia, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 5-2 LKS Wiewiórka 26 sierpnia, 16:00
Olchovia Olchowa 3-3 Victoria Czermin 27 sierpnia, 14:00
Raniżovia Raniżów 2-1 Team Przecław 27 sierpnia, 16:00
Wilga Widełka 1-0 Monis Bielowy 26 sierpnia, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-2 Lechia Sędziszów Małopolski 6 września, 18:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-2 Stal II Mielec 26 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Chemik Pustków 0-2 Stal II Mielec 30 sierpnia, 18:00
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 30 sierpnia, 17:00
Monis Bielowy 1-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 sierpnia, 17:00
Team Przecław 2-2 Wilga Widełka 30 sierpnia, 17:30
Victoria Czermin 4-0 Raniżovia Raniżów 30 sierpnia, 17:30
LKS Wiewiórka 0-4 Olchovia Olchowa 30 sierpnia, 18:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 6-2 Kolorado Wola Chorzelowska 30 sierpnia, 17:00
Kamieniarz Golemki 1-0 Kaskada Kamionka 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 2-3 września

Kaskada Kamionka 2-2 Chemik Pustków 2 września, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 2-3 Kamieniarz Golemki 3 września, 16:00
Olchovia Olchowa 3-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 3 września, 16:00
Raniżovia Raniżów 3-1 LKS Wiewiórka 3 września, 13:00
Wilga Widełka 0-3 Victoria Czermin 2 września, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-1 Team Przecław 2 września, 17:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-2 Monis Bielowy 3 września, 11:30
Stal II Mielec 1-5 Lechia Sędziszów Małopolski 3 września, 15:30
na stadionie Gryfa

Kolejka 6 - 9-10 września

Chemik Pustków 1-3 Lechia Sędziszów Małopolski 9 września, 17:00
Monis Bielowy 1-3 Stal II Mielec 10 września, 14:00
Team Przecław 6-0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 9 września, 17:00
Victoria Czermin 2-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 10 września, 11:00
LKS Wiewiórka 0-1 Wilga Widełka 10 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-1 Raniżovia Raniżów 9 września, 16:00
Kamieniarz Golemki 2-0 Olchovia Olchowa 10 września, 16:00
Kaskada Kamionka 1-2 Kolorado Wola Chorzelowska 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Kolorado Wola Chorzelowska 4-1 Chemik Pustków 16 września, 16:00
Olchovia Olchowa 2-5 Kaskada Kamionka 17 września, 17:00
Raniżovia Raniżów 1-1 Kamieniarz Golemki 17 września, 16:00
Wilga Widełka 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 16 września, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-2 LKS Wiewiórka 16 września, 17:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0-6 Victoria Czermin 17 września, 11:30
Stal II Mielec 5-2 Team Przecław 17 września, 16:00
na stadionie Gryfa
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 Monis Bielowy 16 września, 17:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Chemik Pustków 2-2 Monis Bielowy 23 września, 11:00
Team Przecław 1-2 Lechia Sędziszów Małopolski 23 września, 16:00
Victoria Czermin 1-1 Stal II Mielec 24 września, 11:00
LKS Wiewiórka 3-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 24 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 23 września, 16:00
Kamieniarz Golemki 5-2 Wilga Widełka 24 września, 14:00
Kaskada Kamionka 1-0 Raniżovia Raniżów 23 września, 16:00
Kolorado Wola Chorzelowska 2-3 Olchovia Olchowa 23 września, 14:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Olchovia Olchowa 1-6 Chemik Pustków 1 października, 16:00
Raniżovia Raniżów 3-0 Kolorado Wola Chorzelowska 1 października, 15:00
Wilga Widełka 1-5 Kaskada Kamionka 30 września, 16:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-2 Kamieniarz Golemki 30 września, 16:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-6 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 października, 11:30
Stal II Mielec 4-4 LKS Wiewiórka 1 października, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 4-0 Victoria Czermin 30 września, 11:00
Monis Bielowy 2-6 Team Przecław 1 października, 14:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Chemik Pustków 0-1 Team Przecław 7 października, 16:00
Victoria Czermin 3-0 Monis Bielowy 8 października, 11:00
LKS Wiewiórka 3-5 Lechia Sędziszów Małopolski 8 października, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Stal II Mielec 7 października, 16:00
Kamieniarz Golemki 4-2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 8 października, 13:00
Kaskada Kamionka 3-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 7 października, 15:30
Kolorado Wola Chorzelowska 5-1 Wilga Widełka 8 października, 14:00
Olchovia Olchowa 2-3 Raniżovia Raniżów 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Raniżovia Raniżów 4-0 Chemik Pustków 18 listopada, 13:00
Wilga Widełka 0-5 Olchovia Olchowa 14 października, 15:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-2 Kolorado Wola Chorzelowska 14 października, 16:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 5-2 Kaskada Kamionka 15 października, 11:30
Stal II Mielec 5-1 Kamieniarz Golemki 15 października, 15:30
na stadionie Gryfa
Lechia Sędziszów Małopolski 0-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 14 października, 15:00
Monis Bielowy 0-1 LKS Wiewiórka 15 października, 15:00
w Wiewiórce; Monis gospodarzem
Team Przecław 0-3 Victoria Czermin 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Chemik Pustków 3-2 Victoria Czermin 21 października, 15:00
LKS Wiewiórka 4-1 Team Przecław 22 października, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0 Monis Bielowy 22 października, 15:00
Kamieniarz Golemki 2-2 Lechia Sędziszów Małopolski 22 października, 14:00
Kaskada Kamionka 3-1 Stal II Mielec 21 października, 15:30
Kolorado Wola Chorzelowska 2-2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 21 października, 14:00
Olchovia Olchowa 4-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 21 października, 11:00
Raniżovia Raniżów 1-1 Wilga Widełka 22 października, 14:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Wilga Widełka 1-3 Chemik Pustków 28 października, 13:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-2 Raniżovia Raniżów 28 października, 15:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3-2 Olchovia Olchowa 29 października, 14:30
Stal II Mielec 3-2 Kolorado Wola Chorzelowska 29 października, 15:30
Lechia Sędziszów Małopolski 6-1 Kaskada Kamionka 28 października, 11:00
Monis Bielowy 2-1 Kamieniarz Golemki 29 października, 10:00
Team Przecław 0-5 Sokół Kolbuszowa Dolna 28 października, 13:00
Victoria Czermin 7-0 LKS Wiewiórka 29 października, 11:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Chemik Pustków 3-3 LKS Wiewiórka 4 listopada, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-1 Victoria Czermin 4 listopada, 14:00
Kamieniarz Golemki 6-5 Team Przecław 5 listopada, 14:00
Kaskada Kamionka 4-2 Monis Bielowy 4 listopada, 11:00
Kolorado Wola Chorzelowska 5-0 Lechia Sędziszów Małopolski 4 listopada, 14:00
Olchovia Olchowa 0-5 Stal II Mielec 4 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 2-5
Raniżovia Raniżów 3-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 5 listopada, 14:00
Wilga Widełka 3-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-1 Chemik Pustków 11 listopada, 14:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 4-4 Wilga Widełka 12 listopada, 11:30
Stal II Mielec 1-0 Raniżovia Raniżów 12 listopada, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 4-0 Olchovia Olchowa 11 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 4-1
Monis Bielowy 0-9 Kolorado Wola Chorzelowska 11 listopada, 14:00
Team Przecław 4-2 Kaskada Kamionka 11 listopada, 14:00
Victoria Czermin 3-1 Kamieniarz Golemki 12 listopada, 11:00
LKS Wiewiórka 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Chemik Pustków 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wiewiórka 1-2 Kamieniarz Golemki 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Czermin 7-0 Kaskada Kamionka 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Team Przecław 1-1 Kolorado Wola Chorzelowska 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Monis Bielowy 1-3 Olchovia Olchowa 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia Sędziszów Małopolski 6-0 Raniżovia Raniżów 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal II Mielec 1-2 Wilga Widełka 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0-0 Chemik Pustków 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-1 Stal II Mielec 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wilga Widełka 2-3 Lechia Sędziszów Małopolski 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Raniżovia Raniżów 1-2 Monis Bielowy 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olchovia Olchowa 1-1 Team Przecław 24 marca, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 1-6 Victoria Czermin 25 marca, 15:00
Kaskada Kamionka 0-0 LKS Wiewiórka 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kamieniarz Golemki 0-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 31 marca

Chemik Pustków 1-1 Kamieniarz Golemki 31 marca, 13:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Kaskada Kamionka 31 marca, 15:00
LKS Wiewiórka 1-2 Kolorado Wola Chorzelowska 2 kwietnia, 14:00
Victoria Czermin 3-0 Olchovia Olchowa 31 marca, 11:00
Team Przecław 1-5 Raniżovia Raniżów 31 marca, 15:00
Monis Bielowy 1-3 Wilga Widełka 31 marca, 13:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 31 marca, 14:00
Stal II Mielec 2-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 31 marca, 11:00
na bocznym boisku

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Stal II Mielec 2-1 Chemik Pustków 8 kwietnia, 14:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0-3 Lechia Sędziszów Małopolski 8 kwietnia, 11:30
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-2 Monis Bielowy 8 kwietnia, 16:00
Wilga Widełka 0-0 Team Przecław 7 kwietnia, 12:00
Raniżovia Raniżów 0-0 Victoria Czermin 8 kwietnia, 16:00
Olchovia Olchowa 1-1 LKS Wiewiórka 7 kwietnia, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 0-5 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 kwietnia, 16:00
Kaskada Kamionka 1-4 Kamieniarz Golemki 7 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Chemik Pustków 1-1 Kaskada Kamionka 14 kwietnia, 16:00
Kamieniarz Golemki 3-0 Kolorado Wola Chorzelowska 15 kwietnia, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 5-0 Olchovia Olchowa 14 kwietnia, 17:00
LKS Wiewiórka 2-0 Raniżovia Raniżów 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) nie odbył się - gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich
Victoria Czermin 5-0 Wilga Widełka 15 kwietnia, 11:00
Team Przecław 0-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 14 kwietnia, 16:00
Monis Bielowy 5-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 15 kwietnia, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Stal II Mielec 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Chemik Pustków 21 kwietnia, 17:00
Stal II Mielec 1-0 Monis Bielowy 22 kwietnia, 14:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3-1 Team Przecław 22 kwietnia, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-3 Victoria Czermin 22 kwietnia, 17:00
Wilga Widełka 2-2 LKS Wiewiórka 21 kwietnia, 17:00
Raniżovia Raniżów 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 22 kwietnia, 13:00
Olchovia Olchowa 0-2 Kamieniarz Golemki 21 kwietnia, 15:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Kolorado Wola Chorzelowska 1-4 Kaskada Kamionka 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Chemik Pustków 2-2 Kolorado Wola Chorzelowska 28 kwietnia, 17:00
Kaskada Kamionka 1-4 Olchovia Olchowa 28 kwietnia, 16:00
Kamieniarz Golemki 7-0 Raniżovia Raniżów 28 kwietnia, 16:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Wilga Widełka 28 kwietnia, 17:00
LKS Wiewiórka 0-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 29 kwietnia, 16:00
Victoria Czermin 7-0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 29 kwietnia, 11:00
Team Przecław 1-2 Stal II Mielec 28 kwietnia, 16:00
Monis Bielowy 0-8 Lechia Sędziszów Małopolski 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 2 maja

Monis Bielowy 1-0 Chemik Pustków 2 maja, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 Team Przecław 2 maja, 17:00
Stal II Mielec 0-4 Victoria Czermin 2 maja, 17:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-0 LKS Wiewiórka 2 maja, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 maja, 16:00
Wilga Widełka 2-4 Kamieniarz Golemki 2 maja, 17:00
Raniżovia Raniżów 4-1 Kaskada Kamionka 2 maja, 16:00
Olchovia Olchowa 3-2 Kolorado Wola Chorzelowska 2 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Chemik Pustków 2-0 Olchovia Olchowa 5 maja, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 6-2 Raniżovia Raniżów 5 maja, 17:00
Kaskada Kamionka 6-4 Wilga Widełka 5 maja, 16:00
Kamieniarz Golemki 3-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 6 maja, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 6 maja, 17:00
LKS Wiewiórka 2-0 Stal II Mielec 6 maja, 17:00
Victoria Czermin 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 6 maja, 11:00
Team Przecław 3-0 Monis Bielowy 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Team Przecław 2-1 Chemik Pustków 12 maja, 17:00
Monis Bielowy 2-6 Victoria Czermin 13 maja, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 5-0 LKS Wiewiórka 13 maja, 17:00
Stal II Mielec 1-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 12 maja, 17:30
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2-1 Kamieniarz Golemki 13 maja, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 4-0 Kaskada Kamionka 13 maja, 16:00
Wilga Widełka 1-2 Kolorado Wola Chorzelowska 12 maja, 17:00
Raniżovia Raniżów 2-6 Olchovia Olchowa 12 maja, 11:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Chemik Pustków 2-0 Raniżovia Raniżów 18 maja, 18:00
Olchovia Olchowa 3-1 Wilga Widełka 19 maja, 11:00
Kolorado Wola Chorzelowska 2-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 20 maja, 17:00
Kaskada Kamionka 4-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 19 maja, 13:30
Kamieniarz Golemki 0-3 Stal II Mielec 20 maja, 17:00
(wo)
na boisku 5-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 20 maja, 17:30
LKS Wiewiórka 3-3 Monis Bielowy 20 maja, 14:00
Victoria Czermin 4-3 Team Przecław 20 maja, 11:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Victoria Czermin 1-2 Chemik Pustków 27 maja, 11:00
Team Przecław 1-2 LKS Wiewiórka 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska
Monis Bielowy 3-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 27 maja, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 5-2 Kamieniarz Golemki 27 maja, 17:00
Stal II Mielec 4-2 Kaskada Kamionka 27 maja, 14:00
na bocznym boisku
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-0 Kolorado Wola Chorzelowska 27 maja, 11:30
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-0 Olchovia Olchowa 27 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wilga Widełka 1-6 Raniżovia Raniżów 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Chemik Pustków 3-0 Wilga Widełka 2 czerwca, 17:00
Raniżovia Raniżów 0-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 czerwca, 16:00
Olchovia Olchowa 3-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2 czerwca, 15:00
Kolorado Wola Chorzelowska 1-0 Stal II Mielec 3 czerwca, 17:00
Kaskada Kamionka 1-0 Lechia Sędziszów Małopolski 2 czerwca, 16:00
Kamieniarz Golemki 3-4 Monis Bielowy 3 czerwca, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-0 Team Przecław 3 czerwca, 11:30
LKS Wiewiórka 1-1 Victoria Czermin 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9 czerwca

LKS Wiewiórka 2-0 Chemik Pustków 9 czerwca, 17:00
Victoria Czermin 2-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 czerwca, 17:00
Team Przecław 2-5 Kamieniarz Golemki 9 czerwca, 17:00
Monis Bielowy 1-0 Kaskada Kamionka 9 czerwca, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 7-1 Kolorado Wola Chorzelowska 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 17:00) odwołany
Stal II Mielec 1-2 Olchovia Olchowa 9 czerwca, 17:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-0 Raniżovia Raniżów 9 czerwca, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 5-1 Wilga Widełka 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Chemik Pustków 1-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 16 czerwca, 17:00
Wilga Widełka 1-4 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 16 czerwca, 17:00
Raniżovia Raniżów 1-2 Stal II Mielec 16 czerwca, 17:00
Olchovia Olchowa 2-3 Lechia Sędziszów Małopolski 16 czerwca, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 1-4 Monis Bielowy 16 czerwca, 17:00
Kaskada Kamionka 1-6 Team Przecław 16 czerwca, 17:00
Kamieniarz Golemki 0-10 Victoria Czermin 15 czerwca, 18:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-0 LKS Wiewiórka 16 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Dębica)

IV liga 2017/2018 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Krosno)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Stalowa Wola)

Klasa A 2017/2018 (Dębica I)
Klasa A 2017/2018 (Dębica II)
Klasa A 2017/2018 (Rzeszów III - Mielec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas