[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Dębica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Zagorzyce 26 66 22 0 4 99-31 13 0 0 55-11 9 0 4 44-20
2.  Victoria Ocieka 26 59 19 2 5 91-32 11 2 0 57-12 8 0 5 34-20
3.  Pogórze Wielopole Skrzyńskie 26 55 17 4 5 80-38 11 2 0 44-11 6 2 5 36-27
4.  LKS Łopuchowa 26 53 17 2 7 80-40 11 0 2 45-16 6 2 5 35-24
5.  Inter Gnojnica 26 49 16 1 9 62-56 12 0 1 40-14 4 1 8 22-42
6.  Kłos Kawęczyn 26 47 15 2 9 67-44 11 0 2 43-19 4 2 7 24-25
7.  Strażak Lubzina 26 42 13 3 10 66-47 9 1 3 41-16 4 2 7 25-31
8.  Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 26 33 10 3 13 55-73 8 2 3 31-28 2 1 10 24-45
9.  Strzelec Frysztak 26 32 10 2 14 42-55 5 1 7 23-28 5 1 7 19-27
10.  Olimpia Nockowa 26 30 10 0 16 58-82 7 0 6 31-37 3 0 10 27-45
11.  Plon Klęczany 26 25 8 1 17 50-86 5 1 7 25-37 3 0 10 25-49
12.  Huragan Przedbórz 26 23 7 2 17 39-76 4 2 7 28-39 3 0 10 11-37
13.  Gród Będziemyśl 26 14 4 2 20 28-85 3 1 9 16-34 1 1 11 12-51
14.  Błękitni II Ropczyce 26 6 2 0 24 12-84 2 0 11 9-39 0 0 13 3-45
Błękitni II Ropczyce wycofali się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Płomień Zagorzyce    2-0 5-2 6-1 1-0 3-1 3-0 7-1 7-1 4-2 7-1 2-0 5-1 3-1 
 2 Victoria Ocieka3-0     2-2 3-2 11-0 0-0 3-2 5-2 4-1 4-2 4-1 7-0 5-0 6-0 
 3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie5-3 2-1     2-0 3-1 2-0 2-1 0-0 1-1 5-1 8-2 2-1 5-0 7-0 
 4 LKS Łopuchowa2-3 2-1 1-4     2-1 1-0 7-1 4-1 4-2 5-0 1-0 4-2 9-1 3-0* 
 5 Inter Gnojnica1-0 3-1 5-3 0-3     4-0 5-1 4-2 3-0* 2-1 3-2 5-0 2-1 3-0* 
 6 Kłos Kawęczyn2-5 3-2 6-2 3-1 5-2     6-1 2-1 0-2 2-0 4-2 5-0 3-1 2-0 
 7 Strażak Lubzina1-2 1-4 1-0 2-2 7-1 3-1     9-1 1-2 5-2 5-0 3-0 1-0 2-1 
 8 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)1-7 1-5 2-2 2-1 0-3* 3-3 1-0     2-1 4-3 3-1 3-1 5-0 4-1 
 9 Strzelec Frysztak1-4 0-3* 1-4 0-5 0-0 4-2 0-3 3-1     1-2 3-1 0-3 7-0 3-0 
 10 Olimpia Nockowa0-8 3-6 1-0 1-5 3-0 1-4 1-4 5-3 2-0     6-3 2-0 3-4 3-0* 
 11 Plon Klęczany1-3 0-1 1-6 2-2 3-6 3-2 0-6* 2-1 1-2 5-4     2-3 2-1 3-0* 
 12 Huragan Przedbórz3-2 2-3 2-4 2-5 4-2 1-3 3-3 0-5 2-1 2-5 2-4     2-2 3-0* 
 13 Gród Będziemyśl0-4 1-4 0-4 1-2 0-1 0-5 0-0 4-3 0-3 5-3 2-4 0-1     3-0* 
 14 Błękitni II Ropczyce0-3* 0-3* 0-3* 0-6* 3-5 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 1-4 2-0 2-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Victoria Ocieka 6-0 Błękitni II Ropczyce 19 sierpnia, 10:00
Strzelec Frysztak 7-0 Gród Będziemyśl 20 sierpnia, 14:00
Strażak Lubzina 3-0 Huragan Przedbórz 20 sierpnia, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 0-3 Inter Gnojnica 20 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 5-0
Kłos Kawęczyn 3-1 LKS Łopuchowa 20 sierpnia, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5-1 Olimpia Nockowa 20 sierpnia, 15:00
Płomień Zagorzyce 7-1 Plon Klęczany 20 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Błękitni II Ropczyce 1-4 Plon Klęczany 27 sierpnia, 15:00
Olimpia Nockowa 0-8 Płomień Zagorzyce 27 sierpnia, 14:00
LKS Łopuchowa 1-4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 27 sierpnia, 14:00
Inter Gnojnica 4-0 Kłos Kawęczyn 27 sierpnia, 14:00
Huragan Przedbórz 0-5 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 27 sierpnia, 14:00
Gród Będziemyśl 0-0 Strażak Lubzina 27 sierpnia, 17:00
Victoria Ocieka 4-1 Strzelec Frysztak 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Strzelec Frysztak 3-0 Błękitni II Ropczyce 3 września, 14:00
Strażak Lubzina 1-4 Victoria Ocieka 3 września, 16:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 5-0 Gród Będziemyśl 3 września, 11:00
Kłos Kawęczyn 5-0 Huragan Przedbórz 3 września, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-1 Inter Gnojnica 3 września, 15:00
Płomień Zagorzyce 6-1 LKS Łopuchowa 3 września, 14:00
Plon Klęczany 5-4 Olimpia Nockowa 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Błękitni II Ropczyce 1-2 Olimpia Nockowa 9 września, 16:00
LKS Łopuchowa 1-0 Plon Klęczany 10 września, 14:00
Inter Gnojnica 1-0 Płomień Zagorzyce 10 września, 14:00
Huragan Przedbórz 2-4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 10 września, 14:00
Gród Będziemyśl 0-5 Kłos Kawęczyn 10 września, 14:00
Victoria Ocieka 5-2 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 10 września, 17:00
Strzelec Frysztak 0-3 Strażak Lubzina 10 września, 14:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Strażak Lubzina 2-1 Błękitni II Ropczyce 17 września, 11:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2-1 Strzelec Frysztak 17 września, 11:00
Kłos Kawęczyn 3-2 Victoria Ocieka 17 września, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5-0 Gród Będziemyśl 17 września, 15:00
Płomień Zagorzyce 2-0 Huragan Przedbórz 17 września, 14:00
Plon Klęczany 3-6 Inter Gnojnica 16 września, 16:00
Olimpia Nockowa 1-5 LKS Łopuchowa 17 września, 14:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Błękitni II Ropczyce 0-6 LKS Łopuchowa 24 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-6
Inter Gnojnica 2-1 Olimpia Nockowa 24 września, 14:00
Huragan Przedbórz 2-4 Plon Klęczany 24 września, 14:00
Gród Będziemyśl 0-4 Płomień Zagorzyce 24 września, 14:00
Victoria Ocieka 2-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 23 września, 16:30
Strzelec Frysztak 4-2 Kłos Kawęczyn 24 września, 14:00
Strażak Lubzina 9-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 24 września, 11:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 4-1 Błękitni II Ropczyce 1 października, 11:00
Kłos Kawęczyn 6-1 Strażak Lubzina 1 października, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-1 Strzelec Frysztak 1 października, 15:00
Płomień Zagorzyce 2-0 Victoria Ocieka 1 października, 14:00
Plon Klęczany 2-1 Gród Będziemyśl 30 września, 16:00
Olimpia Nockowa 2-0 Huragan Przedbórz 1 października, 14:00
LKS Łopuchowa 2-1 Inter Gnojnica 1 października, 14:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Błękitni II Ropczyce 3-5 Inter Gnojnica 7 października, 15:00
Huragan Przedbórz 2-5 LKS Łopuchowa 8 października, 14:00
Gród Będziemyśl 5-3 Olimpia Nockowa 8 października, 11:00
Victoria Ocieka 4-1 Plon Klęczany 7 października, 16:00
Strzelec Frysztak 1-4 Płomień Zagorzyce 8 października, 14:00
Strażak Lubzina 1-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 7 października, 16:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3-3 Kłos Kawęczyn 8 października, 11:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Kłos Kawęczyn 2-0 Błękitni II Ropczyce 15 października, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-0 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 15 października, 15:00
Płomień Zagorzyce 3-0 Strażak Lubzina 15 października, 14:00
Plon Klęczany 1-2 Strzelec Frysztak 15 października, 11:00
Olimpia Nockowa 3-6 Victoria Ocieka 15 października, 14:00
LKS Łopuchowa 9-1 Gród Będziemyśl 15 października, 11:00
Inter Gnojnica 5-0 Huragan Przedbórz 15 października, 16:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Błękitni II Ropczyce 2-0 Huragan Przedbórz 22 października, 15:00
Gród Będziemyśl 0-1 Inter Gnojnica 22 października, 11:00
Victoria Ocieka 3-2 LKS Łopuchowa 22 października, 14:00
Strzelec Frysztak 1-2 Olimpia Nockowa 22 października, 14:00
Strażak Lubzina 5-0 Plon Klęczany 22 października, 11:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-7 Płomień Zagorzyce 21 października, 16:00
Kłos Kawęczyn 6-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 22 października, 16:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pogórze Wielopole Skrzyńskie 7-0 Błękitni II Ropczyce 28 października, 15:00
Płomień Zagorzyce 3-1 Kłos Kawęczyn 18 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Plon Klęczany 2-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 29 października, 11:00
Olimpia Nockowa 1-4 Strażak Lubzina 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Łopuchowa 4-2 Strzelec Frysztak 29 października, 14:00
Inter Gnojnica 3-1 Victoria Ocieka 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Przedbórz 2-2 Gród Będziemyśl 29 października, 11:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Błękitni II Ropczyce 2-1 Gród Będziemyśl 5 listopada, 13:00
Victoria Ocieka 7-0 Huragan Przedbórz 5 listopada, 14:00
Strzelec Frysztak 0-0 Inter Gnojnica 5 listopada, 14:00
Strażak Lubzina 2-2 LKS Łopuchowa 5 listopada, 11:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 4-3 Olimpia Nockowa 5 listopada, 11:00
Kłos Kawęczyn 4-2 Plon Klęczany 5 listopada, 14:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5-3 Płomień Zagorzyce 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Płomień Zagorzyce 3-1 Błękitni II Ropczyce 12 listopada, 13:00
Plon Klęczany 1-6 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 11 listopada, 11:00
Olimpia Nockowa 1-4 Kłos Kawęczyn 12 listopada, 11:00
LKS Łopuchowa 4-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 12 listopada, 14:00
Inter Gnojnica 5-1 Strażak Lubzina 11 listopada, 14:00
Huragan Przedbórz 2-1 Strzelec Frysztak 12 listopada, 13:00
Gród Będziemyśl 1-4 Victoria Ocieka 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 17-18 marca

Błękitni II Ropczyce 0-3 Victoria Ocieka
(wo)
Gród Będziemyśl 0-3 Strzelec Frysztak 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Przedbórz 3-3 Strażak Lubzina 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Inter Gnojnica 4-2 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Łopuchowa 1-0 Kłos Kawęczyn 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Nockowa 1-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Plon Klęczany 1-3 Płomień Zagorzyce 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 24-25 marca

Plon Klęczany 3-0 Błękitni II Ropczyce
(wo)
Płomień Zagorzyce 4-2 Olimpia Nockowa 31 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-0 LKS Łopuchowa 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kłos Kawęczyn 5-2 Inter Gnojnica 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3-1 Huragan Przedbórz 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (31 marca, 11:30) odwołany
Strażak Lubzina 1-0 Gród Będziemyśl 31 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strzelec Frysztak 0-3 Victoria Ocieka 1 maja, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (31 marca, 12:00) odwołany / w trzecim terminie na boisku 1-2

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Błękitni II Ropczyce 0-3 Strzelec Frysztak
(wo)
Victoria Ocieka 3-2 Strażak Lubzina 7 kwietnia, 17:00
Gród Będziemyśl 4-3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 8 kwietnia, 14:00
Huragan Przedbórz 1-3 Kłos Kawęczyn 8 kwietnia, 11:00
Inter Gnojnica 5-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 8 kwietnia, 14:00
LKS Łopuchowa 2-3 Płomień Zagorzyce 8 kwietnia, 14:00
Olimpia Nockowa 6-3 Plon Klęczany 8 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Olimpia Nockowa 3-0 Błękitni II Ropczyce
(wo)
Plon Klęczany 2-2 LKS Łopuchowa 14 kwietnia, 17:00
Płomień Zagorzyce 1-0 Inter Gnojnica 15 kwietnia, 14:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-1 Huragan Przedbórz 15 kwietnia, 14:00
Kłos Kawęczyn 3-1 Gród Będziemyśl 15 kwietnia, 14:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-5 Victoria Ocieka 15 kwietnia, 11:30
Strażak Lubzina 1-2 Strzelec Frysztak 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Błękitni II Ropczyce 0-3 Strażak Lubzina
(wo)
Strzelec Frysztak 3-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 22 kwietnia, 11:00
Victoria Ocieka 0-0 Kłos Kawęczyn 21 kwietnia, 17:00
Gród Będziemyśl 0-4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 22 kwietnia, 11:00
Huragan Przedbórz 3-2 Płomień Zagorzyce 22 kwietnia, 14:00
Inter Gnojnica 3-2 Plon Klęczany 22 kwietnia, 14:00
LKS Łopuchowa 5-0 Olimpia Nockowa 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

LKS Łopuchowa 3-0 Błękitni II Ropczyce
(wo)
Olimpia Nockowa 3-0 Inter Gnojnica 29 kwietnia, 14:00
Plon Klęczany 2-3 Huragan Przedbórz 28 kwietnia, 17:00
Płomień Zagorzyce 5-1 Gród Będziemyśl 29 kwietnia, 14:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-1 Victoria Ocieka 29 kwietnia, 14:00
Kłos Kawęczyn 0-2 Strzelec Frysztak 29 kwietnia, 14:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-0 Strażak Lubzina 29 kwietnia, 11:30

Kolejka 20 - 5-6 maja

Błękitni II Ropczyce 0-3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
(wo)
Strażak Lubzina 3-1 Kłos Kawęczyn 6 maja, 11:00
Strzelec Frysztak 1-4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 6 maja, 11:00
Victoria Ocieka 3-0 Płomień Zagorzyce 6 maja, 14:00
Gród Będziemyśl 2-4 Plon Klęczany 6 maja, 14:00
Huragan Przedbórz 2-5 Olimpia Nockowa 5 maja, 17:00
Inter Gnojnica 0-3 LKS Łopuchowa 6 maja, 14:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Inter Gnojnica 3-0 Błękitni II Ropczyce
(wo)
LKS Łopuchowa 4-2 Huragan Przedbórz 13 maja, 14:00
Olimpia Nockowa 3-4 Gród Będziemyśl 13 maja, 14:00
Plon Klęczany 0-1 Victoria Ocieka 12 maja, 17:00
Płomień Zagorzyce 7-1 Strzelec Frysztak 12 maja, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-1 Strażak Lubzina 13 maja, 14:00
Kłos Kawęczyn 2-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 13 maja, 14:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Błękitni II Ropczyce 0-3 Kłos Kawęczyn
(wo)
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 20 maja, 11:30
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Strażak Lubzina 1-2 Płomień Zagorzyce 20 maja, 11:00
Strzelec Frysztak 3-1 Plon Klęczany 30 maja, 17:30
Victoria Ocieka 4-2 Olimpia Nockowa 19 maja, 17:00
Gród Będziemyśl 1-2 LKS Łopuchowa 20 maja, 17:00
Huragan Przedbórz 4-2 Inter Gnojnica 20 maja, 14:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Huragan Przedbórz 3-0 Błękitni II Ropczyce
(wo)
Inter Gnojnica 2-1 Gród Będziemyśl 27 maja, 14:00
LKS Łopuchowa 2-1 Victoria Ocieka 27 maja, 14:00
Olimpia Nockowa 2-0 Strzelec Frysztak 27 maja, 14:00
Plon Klęczany 0-6 Strażak Lubzina 26 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-6
Płomień Zagorzyce 7-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 27 maja, 14:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-0 Kłos Kawęczyn 27 maja, 11:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Błękitni II Ropczyce 0-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
(wo)
Kłos Kawęczyn 2-5 Płomień Zagorzyce 31 maja, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3-1 Plon Klęczany 3 czerwca, 11:30
Strażak Lubzina 5-2 Olimpia Nockowa 3 czerwca, 11:00
Strzelec Frysztak 0-5 LKS Łopuchowa 3 czerwca, 11:00
Victoria Ocieka 11-0 Inter Gnojnica 2 czerwca, 17:00
Gród Będziemyśl 0-1 Huragan Przedbórz 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Gród Będziemyśl 3-0 Błękitni II Ropczyce
(wo)
Huragan Przedbórz 2-3 Victoria Ocieka 10 czerwca, 14:00
Inter Gnojnica 3-0 Strzelec Frysztak 10 czerwca, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Łopuchowa 7-1 Strażak Lubzina 10 czerwca, 14:00
Olimpia Nockowa 5-3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 10 czerwca, 14:00
Plon Klęczany 3-2 Kłos Kawęczyn 9 czerwca, 17:00
Płomień Zagorzyce 5-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 10 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Błękitni II Ropczyce 0-3 Płomień Zagorzyce
(wo)
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 8-2 Plon Klęczany 15 czerwca, 18:00
Kłos Kawęczyn 2-0 Olimpia Nockowa 16 czerwca, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2-1 LKS Łopuchowa 17 czerwca, 14:00
Strażak Lubzina 7-1 Inter Gnojnica 17 czerwca, 14:00
Strzelec Frysztak 0-3 Huragan Przedbórz 17 czerwca, 14:00
Victoria Ocieka 5-0 Gród Będziemyśl 17 czerwca, 14:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Dębica)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Dębica)

Klasa A 2017/2018 (Dębica II)
Klasa A 2017/2018 (Rzeszów III - Mielec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas