[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Krosno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przełom Besko 30 74 24 2 4 87-33 13 1 1 42-14 11 1 3 45-19
2.  Partyzant Targowiska 30 65 21 2 7 59-36 13 1 1 37-15 8 1 6 22-21
3.  Kotwica Korczyna 30 64 21 1 8 68-39 11 1 3 38-16 10 0 5 30-23
4.  Czarni 1910 Jasło 30 54 17 3 10 56-40 11 2 2 34-16 6 1 8 22-24
5.  Start Rymanów 30 53 17 2 11 70-47 9 2 4 40-22 8 0 7 30-25
6.  Iskra Przysietnica 30 49 15 4 11 46-45 8 1 6 22-20 7 3 5 24-25
7.  LKS Tarnawa 30 47 14 5 11 64-56 8 3 4 33-24 6 2 7 31-32
8.  Nafta Jedlicze 30 42 12 6 12 59-49 9 2 4 31-20 3 4 8 28-29
9.  Przełęcz Dukla 30 39 12 3 15 57-52 7 2 6 31-20 5 1 9 26-32
10.  Markiewicza Krosno 30 38 11 5 14 43-46 4 3 8 18-21 7 2 6 25-25
11.  Polonia Kopytowa 30 35 10 5 15 50-83 4 2 9 24-46 6 3 6 26-37
12.  Iwonka Iwonicz 30 31 9 4 17 41-57 6 1 8 27-25 3 3 9 14-32 2 3 1 0 1 4-3
13.  Ostoja Kołaczyce 30 31 9 4 17 35-51 6 1 8 23-27 3 3 9 12-24 2 3 1 0 1 3-4
14.  LKS Skołyszyn 30 27 7 6 17 36-55 5 4 6 26-25 2 2 11 10-30
15.  Gaudium Łężyny 30 24 6 6 18 41-74 3 3 9 19-31 3 3 9 22-43
16.  Grabowianka Grabówka 30 15 3 6 21 40-89 1 3 11 19-46 2 3 10 21-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Przełom Besko    3-1 3-2 2-0 1-0 3-1 2-2 3-1 3-0 1-0 2-3 4-1 2-0 6-0 4-1 3-2 
 2 Partyzant Targowiska1-5     2-1 3-2 3-0* 2-1 4-1 3-2 3-0 2-0 6-1 2-0 2-0 1-0 2-1 1-1 
 3 Kotwica Korczyna0-1 3-2     2-0 2-3 0-1 4-1 5-5 2-0 2-1 5-1 3-0 2-0 2-1 4-0 2-0 
 4 Czarni 1910 Jasło0-2 1-1 5-1     1-0 3-1 1-1 3-2 4-1 3-1 0-3 3-0 1-0 2-0 3-1 4-2 
 5 Start Rymanów3-1 1-2 4-1 4-2     3-6 2-5 0-2 2-1 3-0 6-0 0-0 1-0 1-1 5-0 5-1 
 6 Iskra Przysietnica1-2 1-0 1-0 1-3 2-0     0-2 4-3 0-4 0-2 4-0 3-0* 0-3* 2-1 3-0 0-0 
 7 LKS Tarnawa2-4 1-3 1-3 2-2 2-0 0-0     1-0 2-3 3-0 2-2 2-1 2-0 2-0 5-3 6-3 
 8 Nafta Jedlicze2-4 2-0 1-2 2-1 2-1 1-2 3-2     2-1 1-2 2-2 4-1 1-1 2-0 3-1 3-0* 
 9 Przełęcz Dukla2-1 3-0 1-3 2-0 1-2 0-1 3-0 2-0     2-3 2-3 2-3 5-0 2-0 3-3 1-1 
 10 Markiewicza Krosno1-3 0-1 0-1 1-2 1-2 1-1 1-0 1-0 3-0     2-2 0-1 0-2 1-1 3-4 3-1 
 11 Polonia Kopytowa0-10 2-3 0-3 1-2 3-1 1-2 0-5 1-7 2-5 1-1     2-2 2-1 2-1 2-3 5-0 
 12 Iwonka Iwonicz1-3 0-1 1-2 1-0 2-4 1-2 4-1 2-2 0-2 1-4 3-0     4-1 4-0 3-0 0-3* 
 13 Ostoja Kołaczyce1-3 0-3 1-2 0-2 2-5 5-0 0-2 1-0 3-2 1-3 0-2 2-0     2-1 0-0 5-2 
 14 LKS Skołyszyn2-2 0-1 1-2 2-1 1-3 3-3 3-4 0-1 4-0 2-2 1-0 2-1 1-1     1-3 3-1 
 15 Gaudium Łężyny3-1 1-2 0-2 1-2 1-5 2-1 3-0 2-2 0-0 1-2 1-5 1-2 1-1 0-2     2-4 
 16 Grabowianka Grabówka0-3 3-2 2-5 0-3 1-4 0-2 2-5 1-1 2-7 2-4 1-2 2-2 0-2 1-2 2-2     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Start Rymanów 4-2 Czarni 1910 Jasło 12 sierpnia, 17:00
Przełom Besko 3-1 Iskra Przysietnica 12 sierpnia, 17:00
LKS Skołyszyn 1-1 Ostoja Kołaczyce 12 sierpnia, 17:00
Gaudium Łężyny 0-0 Przełęcz Dukla 11 sierpnia, 18:00
Iwonka Iwonicz 0-1 Partyzant Targowiska 12 sierpnia, 17:00
Polonia Kopytowa 0-3 Kotwica Korczyna 12 sierpnia, 17:00
LKS Tarnawa 6-3 Grabowianka Grabówka 12 sierpnia, 17:00
Markiewicza Krosno 1-0 Nafta Jedlicze 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Czarni 1910 Jasło 3-2 Nafta Jedlicze 15 sierpnia, 17:00
Grabowianka Grabówka 2-4 Markiewicza Krosno 30 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 15:00) odwołany
Kotwica Korczyna 4-1 LKS Tarnawa 15 sierpnia, 15:00
Partyzant Targowiska 6-1 Polonia Kopytowa 15 sierpnia, 11:00
Przełęcz Dukla 2-3 Iwonka Iwonicz 15 sierpnia, 11:00
Ostoja Kołaczyce 0-0 Gaudium Łężyny 15 sierpnia, 16:30
Iskra Przysietnica 2-1 LKS Skołyszyn 15 sierpnia, 15:00
Start Rymanów 3-1 Przełom Besko 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Przełom Besko 2-0 Czarni 1910 Jasło 20 sierpnia, 16:30
LKS Skołyszyn 1-3 Start Rymanów 13 września, 16:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gaudium Łężyny 2-1 Iskra Przysietnica 20 sierpnia, 16:30
Iwonka Iwonicz 4-1 Ostoja Kołaczyce 19 sierpnia, 16:30
Polonia Kopytowa 2-5 Przełęcz Dukla 20 sierpnia, 15:00
LKS Tarnawa 1-3 Partyzant Targowiska 20 sierpnia, 15:00
Markiewicza Krosno 0-1 Kotwica Korczyna 20 sierpnia, 16:30
Nafta Jedlicze 3-0 Grabowianka Grabówka 19 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-2 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Czarni 1910 Jasło 4-2 Grabowianka Grabówka 26 sierpnia, 17:00
Kotwica Korczyna 5-5 Nafta Jedlicze 27 sierpnia, 15:00
Partyzant Targowiska 2-0 Markiewicza Krosno 26 sierpnia, 17:30
Przełęcz Dukla 3-0 LKS Tarnawa 27 sierpnia, 16:30
Ostoja Kołaczyce 0-2 Polonia Kopytowa 27 sierpnia, 16:00
Iskra Przysietnica 3-0 Iwonka Iwonicz 27 sierpnia, 16:30
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 3-2 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry
Start Rymanów 5-0 Gaudium Łężyny 27 sierpnia, 15:00
Przełom Besko 6-0 LKS Skołyszyn 27 sierpnia, 16:30

Kolejka 5 - 2-3 września

LKS Skołyszyn 2-1 Czarni 1910 Jasło 3 września, 15:00
Gaudium Łężyny 3-1 Przełom Besko 3 września, 16:30
Iwonka Iwonicz 2-4 Start Rymanów 1 września, 17:00
Polonia Kopytowa 1-2 Iskra Przysietnica 3 września, 15:00
LKS Tarnawa 2-0 Ostoja Kołaczyce 2 września, 17:00
Markiewicza Krosno 3-0 Przełęcz Dukla 3 września, 16:30
Nafta Jedlicze 2-0 Partyzant Targowiska 3 września, 11:00
Grabowianka Grabówka 2-5 Kotwica Korczyna 3 września, 15:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Czarni 1910 Jasło 5-1 Kotwica Korczyna 10 września, 16:00
Partyzant Targowiska 1-1 Grabowianka Grabówka 27 września, 16:00
w pierwotnym terminie (9 września, 16:30) odwołany
Przełęcz Dukla 2-0 Nafta Jedlicze 10 września, 16:30
Ostoja Kołaczyce 1-3 Markiewicza Krosno 10 września, 16:00
Iskra Przysietnica 0-2 LKS Tarnawa 10 września, 16:30
Start Rymanów 6-0 Polonia Kopytowa 10 września, 15:00
Przełom Besko 4-1 Iwonka Iwonicz 10 września, 16:30
LKS Skołyszyn 1-3 Gaudium Łężyny 10 września, 15:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Gaudium Łężyny 1-2 Czarni 1910 Jasło 16 września, 16:30
Iwonka Iwonicz 4-0 LKS Skołyszyn 16 września, 16:30
Polonia Kopytowa 0-10 Przełom Besko 17 września, 15:00
LKS Tarnawa 2-0 Start Rymanów 17 września, 15:00
Markiewicza Krosno 1-1 Iskra Przysietnica 17 września, 16:30
Nafta Jedlicze 1-1 Ostoja Kołaczyce 17 września, 15:30
Grabowianka Grabówka 2-7 Przełęcz Dukla 17 września, 15:00
Kotwica Korczyna 3-2 Partyzant Targowiska 16 września, 15:30

Kolejka 8 - 23-24 września

Czarni 1910 Jasło 1-1 Partyzant Targowiska 23 września, 15:30
Przełęcz Dukla 1-3 Kotwica Korczyna 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ostoja Kołaczyce 5-2 Grabowianka Grabówka 24 września, 15:30
Iskra Przysietnica 4-3 Nafta Jedlicze 24 września, 15:30
Start Rymanów 3-0 Markiewicza Krosno 24 września, 15:00
Przełom Besko 2-2 LKS Tarnawa 24 września, 15:30
LKS Skołyszyn 1-0 Polonia Kopytowa 23 września, 15:30
Gaudium Łężyny 1-2 Iwonka Iwonicz 24 września, 15:30

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Iwonka Iwonicz 1-0 Czarni 1910 Jasło 30 września, 15:30
Polonia Kopytowa 2-3 Gaudium Łężyny 1 października, 15:00
LKS Tarnawa 2-0 LKS Skołyszyn 1 października, 15:00
Markiewicza Krosno 1-3 Przełom Besko 1 października, 15:30
Nafta Jedlicze 2-1 Start Rymanów 1 października, 15:30
Grabowianka Grabówka 0-2 Iskra Przysietnica 1 października, 15:00
Kotwica Korczyna 2-0 Ostoja Kołaczyce 1 października, 15:00
Partyzant Targowiska 3-0 Przełęcz Dukla 30 września, 15:30

Kolejka 10 - 7-8 października

Czarni 1910 Jasło 4-1 Przełęcz Dukla 7 października, 15:30
Ostoja Kołaczyce 0-3 Partyzant Targowiska 8 października, 16:00
Iskra Przysietnica 1-0 Kotwica Korczyna 8 października, 15:30
Start Rymanów 5-1 Grabowianka Grabówka 8 października, 15:00
Przełom Besko 3-1 Nafta Jedlicze 7 października, 11:00
LKS Skołyszyn 2-2 Markiewicza Krosno 8 października, 15:00
Gaudium Łężyny 3-0 LKS Tarnawa 7 października, 15:30
Iwonka Iwonicz 3-0 Polonia Kopytowa 8 października, 11:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Polonia Kopytowa 1-2 Czarni 1910 Jasło 15 października, 15:00
LKS Tarnawa 2-1 Iwonka Iwonicz 15 października, 15:00
Markiewicza Krosno 3-4 Gaudium Łężyny 15 października, 15:30
Nafta Jedlicze 2-0 LKS Skołyszyn 14 października, 11:00
Grabowianka Grabówka 0-3 Przełom Besko 15 października, 15:00
Kotwica Korczyna 2-3 Start Rymanów 15 października, 15:00
Partyzant Targowiska 2-1 Iskra Przysietnica 15 października, 15:30
Przełęcz Dukla 5-0 Ostoja Kołaczyce 15 października, 15:30

Kolejka 12 - 21-22 października

Czarni 1910 Jasło 1-0 Ostoja Kołaczyce 22 października, 14:30
Iskra Przysietnica 0-4 Przełęcz Dukla 22 października, 14:30
Start Rymanów 1-2 Partyzant Targowiska 22 października, 14:30
Przełom Besko 3-2 Kotwica Korczyna 22 października, 14:30
LKS Skołyszyn 3-1 Grabowianka Grabówka 22 października, 14:30
Gaudium Łężyny 2-2 Nafta Jedlicze 22 października, 14:30
Iwonka Iwonicz 1-4 Markiewicza Krosno 22 października, 11:00
Polonia Kopytowa 0-5 LKS Tarnawa 22 października, 14:30

Kolejka 13 - 28-29 października

LKS Tarnawa 2-2 Czarni 1910 Jasło 29 października, 13:00
Markiewicza Krosno 2-2 Polonia Kopytowa 29 października, 13:00
Nafta Jedlicze 4-1 Iwonka Iwonicz 28 października, 13:00
Grabowianka Grabówka 2-2 Gaudium Łężyny 25 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / zostanie rozegrany wiosną 2018
Kotwica Korczyna 2-1 LKS Skołyszyn 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant Targowiska 1-5 Przełom Besko 28 października, 13:00
Przełęcz Dukla 1-2 Start Rymanów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ostoja Kołaczyce 5-0 Iskra Przysietnica 29 października, 13:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Czarni 1910 Jasło 3-1 Iskra Przysietnica 4 listopada, 11:00
Start Rymanów 1-0 Ostoja Kołaczyce 5 listopada, 13:00
Przełom Besko 3-0 Przełęcz Dukla 5 listopada, 13:00
LKS Skołyszyn 0-1 Partyzant Targowiska 4 listopada, 13:00
Gaudium Łężyny 0-2 Kotwica Korczyna 5 listopada, 13:00
Iwonka Iwonicz 0-3 Grabowianka Grabówka 4 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 3-1
Polonia Kopytowa 1-7 Nafta Jedlicze 5 listopada, 13:00
LKS Tarnawa 3-0 Markiewicza Krosno 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Markiewicza Krosno 1-2 Czarni 1910 Jasło 11 listopada, 13:00
Nafta Jedlicze 3-2 LKS Tarnawa 11 listopada, 11:00
Grabowianka Grabówka 1-2 Polonia Kopytowa 11 listopada, 13:00
Kotwica Korczyna 3-0 Iwonka Iwonicz 11 listopada, 13:00
Partyzant Targowiska 2-1 Gaudium Łężyny 11 listopada, 13:00
Przełęcz Dukla 2-0 LKS Skołyszyn 11 listopada, 9:00
Ostoja Kołaczyce 1-3 Przełom Besko 11 listopada, 10:30
Iskra Przysietnica 2-0 Start Rymanów 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 31 marca

Czarni 1910 Jasło 1-0 Start Rymanów 31 marca, 12:00
Iskra Przysietnica 1-2 Przełom Besko 31 marca, 12:00
Ostoja Kołaczyce 2-1 LKS Skołyszyn 31 marca, 12:00
Przełęcz Dukla 3-3 Gaudium Łężyny 31 marca, 12:00
Partyzant Targowiska 2-0 Iwonka Iwonicz 31 marca, 12:00
Kotwica Korczyna 5-1 Polonia Kopytowa 31 marca, 12:00
Grabowianka Grabówka 2-5 LKS Tarnawa 31 marca, 12:00
Nafta Jedlicze 1-2 Markiewicza Krosno 31 marca, 12:00

Kolejka 17 - 7-8 kwietnia

Nafta Jedlicze 2-1 Czarni 1910 Jasło 7 kwietnia, 17:00
Markiewicza Krosno 3-1 Grabowianka Grabówka 8 kwietnia, 16:30
LKS Tarnawa 1-3 Kotwica Korczyna 8 kwietnia, 15:00
Polonia Kopytowa 2-3 Partyzant Targowiska 8 kwietnia, 15:00
Iwonka Iwonicz 0-2 Przełęcz Dukla 7 kwietnia, 15:30
Gaudium Łężyny 1-1 Ostoja Kołaczyce 8 kwietnia, 16:30
LKS Skołyszyn 3-3 Iskra Przysietnica 8 kwietnia, 15:00
Przełom Besko 1-0 Start Rymanów 8 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Czarni 1910 Jasło 0-2 Przełom Besko 14 kwietnia, 17:00
Start Rymanów 1-1 LKS Skołyszyn 15 kwietnia, 15:00
Iskra Przysietnica 3-0 Gaudium Łężyny 15 kwietnia, 16:30
Ostoja Kołaczyce 2-0 Iwonka Iwonicz 15 kwietnia, 16:00
Przełęcz Dukla 2-3 Polonia Kopytowa 15 kwietnia, 16:30
Partyzant Targowiska 4-1 LKS Tarnawa 14 kwietnia, 16:30
Kotwica Korczyna 2-1 Markiewicza Krosno 15 kwietnia, 13:00
Grabowianka Grabówka 1-1 Nafta Jedlicze 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Grabowianka Grabówka 0-3 Czarni 1910 Jasło 22 kwietnia, 15:00
Nafta Jedlicze 1-2 Kotwica Korczyna 22 kwietnia, 15:00
Markiewicza Krosno 0-1 Partyzant Targowiska 22 kwietnia, 16:30
LKS Tarnawa 2-3 Przełęcz Dukla 22 kwietnia, 15:00
Polonia Kopytowa 2-1 Ostoja Kołaczyce 22 kwietnia, 15:00
Iwonka Iwonicz 1-2 Iskra Przysietnica 21 kwietnia, 16:30
Gaudium Łężyny 1-5 Start Rymanów 22 kwietnia, 16:30
LKS Skołyszyn 2-2 Przełom Besko 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

Czarni 1910 Jasło 2-0 LKS Skołyszyn 29 kwietnia, 17:00
Przełom Besko 4-1 Gaudium Łężyny 29 kwietnia, 16:30
Start Rymanów 0-0 Iwonka Iwonicz 29 kwietnia, 15:00
Iskra Przysietnica 4-0 Polonia Kopytowa 29 kwietnia, 16:30
Ostoja Kołaczyce 0-2 LKS Tarnawa 29 kwietnia, 16:00
Przełęcz Dukla 2-3 Markiewicza Krosno 29 kwietnia, 16:30
Partyzant Targowiska 3-2 Nafta Jedlicze 28 kwietnia, 16:30
Kotwica Korczyna 2-0 Grabowianka Grabówka 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 3 maja

Kotwica Korczyna 2-0 Czarni 1910 Jasło 3 maja, 13:00
Grabowianka Grabówka 3-2 Partyzant Targowiska 3 maja, 15:00
Nafta Jedlicze 2-1 Przełęcz Dukla 3 maja, 17:00
Markiewicza Krosno 0-2 Ostoja Kołaczyce 3 maja, 16:30
LKS Tarnawa 0-0 Iskra Przysietnica 3 maja, 15:00
Polonia Kopytowa 3-1 Start Rymanów 3 maja, 15:00
Iwonka Iwonicz 1-3 Przełom Besko 3 maja, 11:00
Gaudium Łężyny 0-2 LKS Skołyszyn 3 maja, 16:30

Kolejka 22 - 5-6 maja

Czarni 1910 Jasło 3-1 Gaudium Łężyny 5 maja, 17:00
LKS Skołyszyn 2-1 Iwonka Iwonicz 5 maja, 11:00
Przełom Besko 2-3 Polonia Kopytowa 6 maja, 16:30
Start Rymanów 2-5 LKS Tarnawa 6 maja, 15:00
Iskra Przysietnica 0-2 Markiewicza Krosno 6 maja, 16:30
Ostoja Kołaczyce 1-0 Nafta Jedlicze 6 maja, 16:00
Przełęcz Dukla 1-1 Grabowianka Grabówka 6 maja, 16:30
Partyzant Targowiska 2-1 Kotwica Korczyna 5 maja, 16:30

Kolejka 23 - 12-13 maja

Partyzant Targowiska 3-2 Czarni 1910 Jasło 12 maja, 16:30
Kotwica Korczyna 2-0 Przełęcz Dukla 13 maja, 13:00
Grabowianka Grabówka 0-2 Ostoja Kołaczyce 12 maja, 17:00
Nafta Jedlicze 1-2 Iskra Przysietnica 13 maja, 16:00
Markiewicza Krosno 1-2 Start Rymanów 13 maja, 16:30
LKS Tarnawa 2-4 Przełom Besko 13 maja, 15:00
Polonia Kopytowa 2-1 LKS Skołyszyn 13 maja, 15:00
Iwonka Iwonicz 3-0 Gaudium Łężyny 12 maja, 16:30

Kolejka 24 - 19-20 maja

Czarni 1910 Jasło 3-0 Iwonka Iwonicz 19 maja, 17:00
Gaudium Łężyny 1-5 Polonia Kopytowa 20 maja, 16:30
LKS Skołyszyn 3-4 LKS Tarnawa 20 maja, 15:00
Przełom Besko 1-0 Markiewicza Krosno 19 maja, 16:30
Start Rymanów 0-2 Nafta Jedlicze 19 maja, 17:00
Iskra Przysietnica 0-0 Grabowianka Grabówka 19 maja, 17:00
Ostoja Kołaczyce 1-2 Kotwica Korczyna 20 maja, 16:00
Przełęcz Dukla 3-0 Partyzant Targowiska 20 maja, 16:30

Kolejka 25 - 26-27 maja

Przełęcz Dukla 2-0 Czarni 1910 Jasło 27 maja, 16:30
Partyzant Targowiska 2-0 Ostoja Kołaczyce 27 maja, 15:30
Kotwica Korczyna 0-1 Iskra Przysietnica 27 maja, 13:00
Grabowianka Grabówka 1-4 Start Rymanów 27 maja, 15:00
Nafta Jedlicze 2-4 Przełom Besko 26 maja, 13:00
Markiewicza Krosno 1-1 LKS Skołyszyn 27 maja, 16:30
LKS Tarnawa 5-3 Gaudium Łężyny 27 maja, 15:00
Polonia Kopytowa 2-2 Iwonka Iwonicz 27 maja, 15:00

Kolejka 26 - 31 maja

Czarni 1910 Jasło 0-3 Polonia Kopytowa 31 maja, 17:30
Iwonka Iwonicz 4-1 LKS Tarnawa 31 maja, 16:30
Gaudium Łężyny 1-2 Markiewicza Krosno 31 maja, 16:30
LKS Skołyszyn 0-1 Nafta Jedlicze 31 maja, 15:00
Przełom Besko 3-2 Grabowianka Grabówka 31 maja, 16:30
Start Rymanów 4-1 Kotwica Korczyna 31 maja, 15:00
Iskra Przysietnica 1-0 Partyzant Targowiska 31 maja, 16:30
Ostoja Kołaczyce 3-2 Przełęcz Dukla 31 maja, 16:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Ostoja Kołaczyce 0-2 Czarni 1910 Jasło 3 czerwca, 16:00
Przełęcz Dukla 0-1 Iskra Przysietnica 2 czerwca, 16:30
Partyzant Targowiska 3-0 Start Rymanów 2 czerwca, 16:30
(wo)
na boisku 2-0
Kotwica Korczyna 0-1 Przełom Besko 3 czerwca, 13:00
Grabowianka Grabówka 1-2 LKS Skołyszyn 3 czerwca, 15:00
Nafta Jedlicze 3-1 Gaudium Łężyny 3 czerwca, 15:00
Markiewicza Krosno 0-1 Iwonka Iwonicz 3 czerwca, 16:30
LKS Tarnawa 2-2 Polonia Kopytowa 3 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Czarni 1910 Jasło 1-1 LKS Tarnawa 9 czerwca, 17:00
Polonia Kopytowa 1-1 Markiewicza Krosno 10 czerwca, 15:00
Iwonka Iwonicz 2-2 Nafta Jedlicze 9 czerwca, 18:00
Gaudium Łężyny 2-4 Grabowianka Grabówka 10 czerwca, 16:30
LKS Skołyszyn 1-2 Kotwica Korczyna 10 czerwca, 15:00
Przełom Besko 3-1 Partyzant Targowiska 10 czerwca, 16:30
Start Rymanów 2-1 Przełęcz Dukla 10 czerwca, 15:00
Iskra Przysietnica 0-3 Ostoja Kołaczyce 10 czerwca, 16:30
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 29 - 16-17 czerwca

Iskra Przysietnica 1-3 Czarni 1910 Jasło 17 czerwca, 16:30
Ostoja Kołaczyce 2-5 Start Rymanów 16 czerwca, 11:00
Przełęcz Dukla 2-1 Przełom Besko 17 czerwca, 16:30
Partyzant Targowiska 1-0 LKS Skołyszyn 16 czerwca, 16:30
Kotwica Korczyna 4-0 Gaudium Łężyny 17 czerwca, 13:00
Grabowianka Grabówka 2-2 Iwonka Iwonicz 17 czerwca, 15:00
Nafta Jedlicze 2-2 Polonia Kopytowa 16 czerwca, 17:00
Markiewicza Krosno 1-0 LKS Tarnawa 17 czerwca, 16:30

Kolejka 30 - 23 czerwca

Czarni 1910 Jasło 3-1 Markiewicza Krosno 23 czerwca, 17:00
LKS Tarnawa 1-0 Nafta Jedlicze 23 czerwca, 17:00
Polonia Kopytowa 5-0 Grabowianka Grabówka 23 czerwca, 17:00
Iwonka Iwonicz 1-2 Kotwica Korczyna 23 czerwca, 17:00
Gaudium Łężyny 1-2 Partyzant Targowiska 23 czerwca, 17:00
LKS Skołyszyn 4-0 Przełęcz Dukla 23 czerwca, 17:00
Przełom Besko 2-0 Ostoja Kołaczyce 23 czerwca, 17:00
Start Rymanów 3-6 Iskra Przysietnica 23 czerwca, 17:00

IV liga 2017/2018 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Dębica)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Stalowa Wola)

Klasa A 2017/2018 (Krosno I)
Klasa A 2017/2018 (Krosno II)
Klasa A 2017/2018 (Krosno III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas