[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 26 57 18 3 5 83-34 10 1 2 45-15 8 2 3 38-19
2.  Victoria Pakoszówka 26 50 16 2 8 49-38 11 1 1 27-12 5 1 7 22-26
3.  Bukowianka Bukowsko 26 48 15 3 8 78-46 10 0 3 48-19 5 3 5 30-27
4.  Szarotka Nowosielce 26 46 13 7 6 50-31 9 2 2 29-14 4 5 4 21-17
5.  Sanovia Lesko 26 39 11 6 9 74-46 7 3 3 47-21 4 3 6 27-25 2 6 2 0 0 9-5
6.  Lotniarz Bezmiechowa 26 39 11 6 9 65-48 7 3 3 36-20 4 3 6 29-28 2 0 0 0 2 5-9
7.  Szarotka Uherce 25 38 11 5 9 56-47 8 2 2 32-19 3 3 7 24-28
8.  Orzeł Bażanówka 26 36 10 6 10 56-49 6 3 4 33-24 4 3 6 23-25 2 3 1 0 1 7-4
9.  Jawornik Czarna 26 36 11 3 12 49-70 6 2 5 27-34 5 1 7 22-36 2 3 1 0 1 4-7
10.  LKS Długie 26 33 9 6 11 43-60 6 4 3 24-21 3 2 8 19-39
11.  Zgoda Zarszyn 26 28 8 4 14 40-68 5 2 6 21-31 3 2 8 19-37
12.  LKS II Pisarowce 25 26 7 5 13 65-69 4 5 4 38-25 3 0 9 27-44
13.  LKS Górki 26 23 6 5 15 39-60 4 2 7 22-24 2 3 8 17-36
14.  Orkan Markowce 26 12 3 3 20 35-116 2 2 9 22-52 1 1 11 13-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Bieszczady Ustrzyki Dolne    2-1 5-1 1-1 2-1 4-0 2-1 2-1 3-4 1-2 8-0 7-1 3-2 5-0 
 2 Victoria Pakoszówka1-0     2-0 2-1 2-0 1-0 3-2 1-2 3-2 1-0 2-0 4-3 2-2 3-0* 
 3 Bukowianka Bukowsko2-3 3-2     1-0 3-1 1-2 5-2 5-3 3-0 8-0 4-0 2-5 8-0 3-1 
 4 Szarotka Nowosielce1-0 1-0 4-2     1-2 1-2 2-1 2-0 2-2 0-0 3-1 4-2 2-0 6-2 
 5 Sanovia Lesko1-2 1-2 1-1 1-1     4-3 2-3 1-1 1-0 7-2 4-1 9-3 2-1 13-1 
 6 Lotniarz Bezmiechowa1-2 3-0 2-2 2-1 2-5     3-0* 4-2 1-3 5-2 2-2 4-0 1-1 6-0 
 7 Szarotka Uherce2-1 0-1 2-2 3-1 2-2 2-1     3-2 7-2 3-1 2-1 1-3 5-2 
 8 Orzeł Bażanówka3-5 5-2 1-3 0-3 2-2 4-2 3-0     5-1 2-2 2-0 3-0 2-2 1-2 
 9 Jawornik Czarna0-5 4-3 0-4 2-5 2-0 1-2 1-1 3-2     2-1 1-4 5-2 3-2 3-3 
 10 LKS Długie3-3 1-3 1-0 0-0 2-4 1-1 3-1 1-1 3-1     2-1 0-6 4-0 3-0* 
 11 Zgoda Zarszyn1-5 2-2 4-3 1-1 0-6 3-1 1-6 0-1 1-2 3-2     2-0 1-2 2-0 
 12 LKS II Pisarowce1-2 0-1 2-5 3-3 2-2 3-3 0-0 0-3 5-0 5-1 3-3     5-1 9-1 
 13 LKS Górki1-1 3-0 2-4 0-1 2-0 1-1 0-4 0-2 1-2 2-4 3-4 2-0     5-1 
 14 Orkan Markowce2-9 1-5 1-3 1-3 3-2 2-11 3-3 3-3 1-3 0-2 1-2 2-5 2-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Szarotka Nowosielce 2-1 Szarotka Uherce 12 sierpnia, 17:00
Orkan Markowce 1-3 Bukowianka Bukowsko 12 sierpnia, 17:00
LKS Górki 1-1 Lotniarz Bezmiechowa 12 sierpnia, 17:00
Jawornik Czarna 4-3 Victoria Pakoszówka 12 sierpnia, 17:00
Sanovia Lesko 1-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 31 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Bażanówka 2-2 LKS Długie 12 sierpnia, 17:00
LKS II Pisarowce 3-3 Zgoda Zarszyn 13 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Szarotka Uherce 2-1 Zgoda Zarszyn 15 sierpnia, 16:30
LKS Długie 0-6 LKS II Pisarowce 15 sierpnia, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Orzeł Bażanówka 15 sierpnia, 16:30
Victoria Pakoszówka 2-0 Sanovia Lesko 15 sierpnia, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-3 Jawornik Czarna 15 sierpnia, 16:30
Bukowianka Bukowsko 8-0 LKS Górki 15 sierpnia, 15:00
Szarotka Nowosielce 6-2 Orkan Markowce 15 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Orkan Markowce 3-3 Szarotka Uherce 20 sierpnia, 16:30
LKS Górki 0-1 Szarotka Nowosielce 20 sierpnia, 15:00
Jawornik Czarna 0-4 Bukowianka Bukowsko 20 sierpnia, 15:00
Sanovia Lesko 4-3 Lotniarz Bezmiechowa 20 sierpnia, 16:30
Orzeł Bażanówka 5-2 Victoria Pakoszówka 20 sierpnia, 16:30
LKS II Pisarowce 1-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 19 sierpnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 3-2 LKS Długie 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Szarotka Uherce 3-1 LKS Długie 27 sierpnia, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 8-0 Zgoda Zarszyn 27 sierpnia, 16:30
Victoria Pakoszówka 4-3 LKS II Pisarowce 27 sierpnia, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 4-2 Orzeł Bażanówka 27 sierpnia, 16:30
w Lesku
Bukowianka Bukowsko 3-1 Sanovia Lesko 27 sierpnia, 15:00
Szarotka Nowosielce 2-2 Jawornik Czarna 27 sierpnia, 16:30
Orkan Markowce 2-1 LKS Górki 27 sierpnia, 16:30

Kolejka 5 - 2-3 września

LKS Górki 0-4 Szarotka Uherce 3 września, 15:00
Jawornik Czarna 3-3 Orkan Markowce 3 września, 15:00
Sanovia Lesko 1-1 Szarotka Nowosielce 3 września, 16:30
Orzeł Bażanówka 1-3 Bukowianka Bukowsko 3 września, 15:00
LKS II Pisarowce 3-3 Lotniarz Bezmiechowa 3 września, 16:30
Zgoda Zarszyn 2-2 Victoria Pakoszówka 3 września, 16:30
LKS Długie 3-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 września, 16:30

Kolejka 6 - 9-10 września

Szarotka Uherce 2-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 10 września, 16:30
Victoria Pakoszówka 1-0 LKS Długie 10 września, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 2-2 Zgoda Zarszyn 10 września, 16:30
Bukowianka Bukowsko 2-5 LKS II Pisarowce 10 września, 15:00
Szarotka Nowosielce 2-0 Orzeł Bażanówka 10 września, 16:30
Orkan Markowce 3-2 Sanovia Lesko 10 września, 13:00
LKS Górki 1-2 Jawornik Czarna 10 września, 15:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Jawornik Czarna 1-1 Szarotka Uherce 17 września, 15:00
Sanovia Lesko 2-1 LKS Górki 17 września, 16:30
Orzeł Bażanówka 1-2 Orkan Markowce 17 września, 14:00
LKS II Pisarowce 3-3 Szarotka Nowosielce 17 września, 16:30
Zgoda Zarszyn 4-3 Bukowianka Bukowsko 17 września, 16:30
LKS Długie 1-1 Lotniarz Bezmiechowa 17 września, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Victoria Pakoszówka 17 września, 16:30

Kolejka 8 - 23-24 września

Szarotka Uherce 0-1 Victoria Pakoszówka 24 września, 15:30
Lotniarz Bezmiechowa 1-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 24 września, 15:30
Bukowianka Bukowsko 8-0 LKS Długie 24 września, 15:00
Szarotka Nowosielce 3-1 Zgoda Zarszyn 5 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 15:30) odwołany
Orkan Markowce 2-5 LKS II Pisarowce 24 września, 13:00
LKS Górki 0-2 Orzeł Bażanówka 24 września, 15:00
Jawornik Czarna 2-0 Sanovia Lesko 24 września, 15:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Sanovia Lesko 2-3 Szarotka Uherce 1 października, 15:30
Orzeł Bażanówka 5-1 Jawornik Czarna 1 października, 15:30
LKS II Pisarowce 5-1 LKS Górki 1 października, 12:00
Zgoda Zarszyn 2-0 Orkan Markowce 1 października, 14:00
LKS Długie 0-0 Szarotka Nowosielce 1 października, 15:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 5-1 Bukowianka Bukowsko 1 października, 15:30
Victoria Pakoszówka 1-0 Lotniarz Bezmiechowa 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Szarotka Uherce 2-1 Lotniarz Bezmiechowa 8 października, 15:30
Bukowianka Bukowsko 3-2 Victoria Pakoszówka 8 października, 15:30
Szarotka Nowosielce 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 8 października, 15:30
Orkan Markowce 0-2 LKS Długie 8 października, 13:00
LKS Górki 3-4 Zgoda Zarszyn 8 października, 13:00
Jawornik Czarna 5-2 LKS II Pisarowce 8 października, 15:00
Sanovia Lesko 1-1 Orzeł Bażanówka 8 października, 15:30

Kolejka 11 - 14-15 października

Orzeł Bażanówka 3-0 Szarotka Uherce 15 października, 15:30
LKS II Pisarowce 2-2 Sanovia Lesko 15 października, 12:00
Zgoda Zarszyn 1-2 Jawornik Czarna 15 października, 15:30
LKS Długie 4-0 LKS Górki 15 października, 15:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 5-0 Orkan Markowce 15 października, 15:30
Victoria Pakoszówka 2-1 Szarotka Nowosielce 15 października, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 2-2 Bukowianka Bukowsko 15 października, 15:30

Kolejka 12 - 21-22 października

Szarotka Uherce 2-2 Bukowianka Bukowsko 22 października, 14:00
Szarotka Nowosielce 1-2 Lotniarz Bezmiechowa 22 października, 14:00
Orkan Markowce 1-5 Victoria Pakoszówka 22 października, 13:00
LKS Górki 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 22 października, 14:00
Jawornik Czarna 2-1 LKS Długie 22 października, 14:00
Sanovia Lesko 4-1 Zgoda Zarszyn 22 października, 14:00
Orzeł Bażanówka 3-0 LKS II Pisarowce 22 października, 14:00

Kolejka 13 - 28-29 października

LKS II Pisarowce 0-0 Szarotka Uherce 29 października, 12:00
Zgoda Zarszyn 0-1 Orzeł Bażanówka 29 października, 13:00
LKS Długie 2-4 Sanovia Lesko 29 października, 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-4 Jawornik Czarna 29 października, 13:00
Victoria Pakoszówka 2-2 LKS Górki 29 października, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 6-0 Orkan Markowce 29 października, 13:00
Bukowianka Bukowsko 1-0 Szarotka Nowosielce 29 października, 13:00

Kolejka 14 - 7-8 kwietnia

Szarotka Uherce 3-1 Szarotka Nowosielce 8 kwietnia, 16:30
Bukowianka Bukowsko 3-1 Orkan Markowce 8 kwietnia, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-1 LKS Górki 8 kwietnia, 16:30
Victoria Pakoszówka 3-2 Jawornik Czarna 8 kwietnia, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Sanovia Lesko 8 kwietnia, 16:30
LKS Długie 1-1 Orzeł Bażanówka 8 kwietnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 2-0 LKS II Pisarowce 8 kwietnia, 16:30

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

Zgoda Zarszyn 1-6 Szarotka Uherce 15 kwietnia, 16:30
LKS II Pisarowce 5-1 LKS Długie 15 kwietnia, 16:30
Orzeł Bażanówka 3-5 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 kwietnia, 16:30
Sanovia Lesko 1-2 Victoria Pakoszówka 15 kwietnia, 16:30
Jawornik Czarna 1-2 Lotniarz Bezmiechowa 15 kwietnia, 15:00
LKS Górki 2-4 Bukowianka Bukowsko 15 kwietnia, 15:00
Orkan Markowce 1-3 Szarotka Nowosielce 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

Szarotka Uherce 5-2 Orkan Markowce 22 kwietnia, 16:30
Szarotka Nowosielce 2-0 LKS Górki 22 kwietnia, 16:30
Bukowianka Bukowsko 3-0 Jawornik Czarna 22 kwietnia, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 2-5 Sanovia Lesko 22 kwietnia, 16:30
Victoria Pakoszówka 1-2 Orzeł Bażanówka 22 kwietnia, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7-1 LKS II Pisarowce 22 kwietnia, 16:30
LKS Długie 2-1 Zgoda Zarszyn 22 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 28-29 kwietnia

LKS Długie 3-1 Szarotka Uherce 29 kwietnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 1-5 Bieszczady Ustrzyki Dolne 29 kwietnia, 16:30
LKS II Pisarowce 0-1 Victoria Pakoszówka 29 kwietnia, 16:30
Orzeł Bażanówka 4-2 Lotniarz Bezmiechowa 29 kwietnia, 16:30
Sanovia Lesko 1-1 Bukowianka Bukowsko 29 kwietnia, 11:00
Jawornik Czarna 2-5 Szarotka Nowosielce 29 kwietnia, 15:00
LKS Górki 5-1 Orkan Markowce 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 3 maja

Szarotka Uherce 1-3 LKS Górki 3 maja, 16:30
Orkan Markowce 1-3 Jawornik Czarna 3 maja, 13:00
Szarotka Nowosielce 1-2 Sanovia Lesko 3 maja, 16:30
Bukowianka Bukowsko 5-3 Orzeł Bażanówka 3 maja, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 4-0 LKS II Pisarowce 3 maja, 16:30
Victoria Pakoszówka 2-0 Zgoda Zarszyn 3 maja, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-2 LKS Długie 3 maja, 16:30

Kolejka 19 - 5-6 maja

Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Szarotka Uherce 6 maja, 16:30
LKS Długie 1-3 Victoria Pakoszówka 6 maja, 16:30
Zgoda Zarszyn 3-1 Lotniarz Bezmiechowa 6 maja, 16:30
LKS II Pisarowce 2-5 Bukowianka Bukowsko 6 maja, 16:30
Orzeł Bażanówka 0-3 Szarotka Nowosielce 6 maja, 16:30
Sanovia Lesko 13-1 Orkan Markowce 6 maja, 16:30
Jawornik Czarna 3-2 LKS Górki 6 maja, 15:00

Kolejka 20 - 12-13 maja

Szarotka Uherce 7-2 Jawornik Czarna 13 maja, 16:30
LKS Górki 2-0 Sanovia Lesko 13 maja, 13:00
Orkan Markowce 3-3 Orzeł Bażanówka 13 maja, 13:00
Szarotka Nowosielce 4-2 LKS II Pisarowce 13 maja, 16:30
Bukowianka Bukowsko 4-0 Zgoda Zarszyn 13 maja, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 5-2 LKS Długie 13 maja, 16:30
Victoria Pakoszówka 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 13 maja, 15:00

Kolejka 21 - 19-20 maja

Victoria Pakoszówka 3-2 Szarotka Uherce 19 maja, 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-0 Lotniarz Bezmiechowa 19 maja, 17:00
LKS Długie 1-0 Bukowianka Bukowsko 20 maja, 16:30
Zgoda Zarszyn 1-1 Szarotka Nowosielce 20 maja, 16:30
LKS II Pisarowce 9-1 Orkan Markowce 20 maja, 16:30
Orzeł Bażanówka 2-2 LKS Górki 20 maja, 16:30
Sanovia Lesko 1-0 Jawornik Czarna 20 maja, 16:30

Kolejka 22 - 26-27 maja

Szarotka Uherce 2-2 Sanovia Lesko 27 maja, 16:30
Jawornik Czarna 3-2 Orzeł Bażanówka 27 maja, 15:00
LKS Górki 2-0 LKS II Pisarowce 27 maja, 15:00
Orkan Markowce 1-2 Zgoda Zarszyn 27 maja, 13:00
Szarotka Nowosielce 0-0 LKS Długie 27 maja, 16:30
Bukowianka Bukowsko 2-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 27 maja, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 3-0 Victoria Pakoszówka 27 maja, 16:30

Kolejka 23 - 2-3 czerwca

Lotniarz Bezmiechowa 3-0 Szarotka Uherce 3 czerwca, 16:30
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Victoria Pakoszówka 2-0 Bukowianka Bukowsko 3 czerwca, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 Szarotka Nowosielce 3 czerwca, 16:30
LKS Długie 3-0 Orkan Markowce 3 czerwca, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Zgoda Zarszyn 1-2 LKS Górki 3 czerwca, 16:30
LKS II Pisarowce 5-0 Jawornik Czarna 3 czerwca, 16:30
Orzeł Bażanówka 2-2 Sanovia Lesko 3 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 9-10 czerwca

Szarotka Uherce 3-2 Orzeł Bażanówka 10 czerwca, 16:30
Sanovia Lesko 9-3 LKS II Pisarowce 10 czerwca, 16:30
Jawornik Czarna 1-4 Zgoda Zarszyn 10 czerwca, 15:00
LKS Górki 2-4 LKS Długie 10 czerwca, 15:00
Orkan Markowce 2-9 Bieszczady Ustrzyki Dolne 10 czerwca, 13:00
Szarotka Nowosielce 1-0 Victoria Pakoszówka 10 czerwca, 16:30
Bukowianka Bukowsko 1-2 Lotniarz Bezmiechowa 9 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 16-17 czerwca

Bukowianka Bukowsko 5-2 Szarotka Uherce 17 czerwca, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 2-1 Szarotka Nowosielce 17 czerwca, 16:30
Victoria Pakoszówka 3-0 Orkan Markowce 17 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-2 LKS Górki 16 czerwca, 17:00
LKS Długie 3-1 Jawornik Czarna 17 czerwca, 16:30
Zgoda Zarszyn 0-6 Sanovia Lesko 17 czerwca, 16:30
LKS II Pisarowce 0-3 Orzeł Bażanówka 17 czerwca, 16:30

Kolejka 26 - 23 czerwca

Szarotka Uherce - LKS II Pisarowce 23 czerwca, 17:00
goście nie dojechali
Orzeł Bażanówka 2-0 Zgoda Zarszyn 23 czerwca, 17:00
Sanovia Lesko 7-2 LKS Długie 23 czerwca, 17:00
Jawornik Czarna 0-5 Bieszczady Ustrzyki Dolne 23 czerwca, 17:00
LKS Górki 3-0 Victoria Pakoszówka 23 czerwca, 17:00
Orkan Markowce 2-11 Lotniarz Bezmiechowa 23 czerwca, 17:00
Szarotka Nowosielce 4-2 Bukowianka Bukowsko 23 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Krosno I)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Krosno)

Klasa A 2017/2018 (Krosno II)
Klasa A 2017/2018 (Krosno III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas